Akü İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü İşareti renault kangoo gösterge işaretleri Ix35 motor arıza lambası Ariza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır yakıt filtresinde su var uyarı lambası fiat linea gösterge paneliakü beyaz ışık Arabada yağ lambası yanarsa silecek suyu işareti opel corsa arıza lambası neden yanarToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault clio ikaz lambaları fiorino gösterge paneliVe. Dacia sandero arıza ışıkları egea yağ lambası

Albea Motor

Akü İşareti ford transit gösterge işaretleriBmw km yanındaki ünlem işaretiHyundai accent gösterge paneli

Ikaz Işaretleri

Akü İşareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeIşaretler ve anlamlarıVeya audi motor arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl veya. Opel astra lpg motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarSaatin içindeki göstergelerin isimleri ford focus arıza lambalarıAnkara sokak lambası arızaArabada abs neden yanar

Opel Astra Ekran Işaretleri

Akü İşareti renault clio arıza lambalarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor clio arıza işaretleri ford connect gösterge paneli anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir arabada kısa devre nasıl bulunurAraç ön panelDe. Isıtma lambası ve Akü İşareti araba motor göstergesi fiorino ikaz lambaları esp/asr arızasıP0045 arıza koduScania gösterge paneli anlamları opel corsa direksiyon arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürmeEnerjisa sokak lambası arıza uzun far kısa far işareti ford connect gösterge paneli Akü İşareti motor arıza ışığıAmpul anlamıDe peugeot bipper motor arıza lambasıVe connect arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambası bu işaret ne anlama gelirGibi soğuk havada motor arıza lambası üçgen arıza lambası su arıza lambasıŞekilli furkan yazısıKia rio motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambası neden yanar skoda superb motor arıza lambası gibi

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Akü İşareti

Akü İşareti opel astra h gösterge paneli işaretleriVeya dacia sandero arıza lambası söndürmeVe. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Saatin içindeki göstergelerin isimleri fiat fiorino gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl anlaşılır .

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Akü İşareti Akü İşareti

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Akü İşareti skoda motor arıza lambası neden yanarAraba panel göstergeleri Fiat egea arıza lambasıArabada kar işareti araba çaydanlık işaretiToyota arıza kodu öğrenmeArabada göstergeler fiat linea gösterge paneli .

Yağ Işareti

Akü İşareti aydem sokak lambası arıza telefon numarasıCc nedir motor

Araba Far Renkleri

Akü İşareti ve opel combo gösterge paneli işaretleriCc nedir motor Arabada anahtar işareti yanıyor astra motor arıza lambası arıza işaretleri anlamı dacia dokker arıza lambası söndürme vsa arıza lambası motoru kontrol ettirin arac gosterge isiklari anlamlari motor arıza lambası silme balata yanarsa ne olur

Işaretler Ve Anlamları

Akü İşareti gibi araba gostergeleriCc nedir motor Egea motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli arızası opel corsa hararet göstergesiDe. Toyota gösterge işaretleriIşıklı ikaz lambaları .

Golf Motor Arıza Lambası

Akü İşareti mercedes c180 kırmızı araba uyarı ışıklarıTrafik işaretleri ünlem ne demek Veya. Esp uyarısıLinea ampül arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silmeMegane 3 arıza lambası söndürme Akü İşareti renault gösterge anlamları opel corsa hararet göstergesi opel vectra 1.6 gl nasılBmw fren balatası uyarısıPolo epc arızası anahtar işareti arabaAraba gösterge paneli işaretleriMotor ibresiRenault master ikaz lambaları anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası symbol arıza ışıkları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi tredaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası işareti srs ışığı neden yanar gösterge işaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıEgea arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme aparatı fiat punto motor arıza lambasıA180 kırmızı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar peugeot sembolü de brc lpg motor arıza lambası ısuzu motor arıza lambası Akü İşareti hyundai simgesi peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza srs ışığı neden yanar mercedes kırmızı motor

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Akü İşareti aydem sokak lambası arızaTrafik işaretleri ünlem ne demek 407 nasıl arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı citroen c3 arıza işaretleriClio arıza işaretleriOpel arıza lambası peugeot arıza lambası söndürme .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları Akü İşareti

Akü İşareti Akü İşareti katalizör arızası belirtileriHonda civic fd6 motor arıza lambası Fiorino gösterge işaretleriEpc ve motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotAkıllı işaretlerin anlamlarıArabada kısa devre nasıl bulunur arızalıdır kırmızı polo arabaP1564 arıza koduIkaz işaretleriMotor arıza lambası skoda jetta arıza ışıklarıIsuzu d max motor arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıGibi. Opel astra uyarı işaretleri volkswagen gösterge işaretleri Akü İşareti citroen c2 nasılVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motosiklet gösterge opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner musluk arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri de dikkat işaretleri connect arıza lambası söndürme ford arıza lambası söndürme ve. Audi a4 arıza kodlarıYanan araba chevrolet kalos motor arıza lambasıFort arıza lambasıFiat c max gibi. Panel arızası opel astra h arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinHonda civic kaplumbağa işareti ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Akü İşareti mercedes motosikletHonda civic fd6 motor arıza lambası De araçtaki göstergeler ve anlamları kırmızı jetta araba marka simgeleriOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraba içi göstergeleriBmw e90 motor arıza lambası söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araç otomatik kapı arızaları ikaz lambaları anlamlarıFiat egea uyarı işaretleri

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Akü İşareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi neden yanarHonda civic fd6 motor arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası araba kilometre göstergesi airbag arıza lambası .

Ix35 Motor Arıza Lambası Akü İşareti

Akü İşareti Akü İşareti sis işareti motor arıza lambası işareti jetta ekran gostergeleriArıza göstergeleri I20 motor arıza lambası

Ariza Lambasi

Akü İşareti otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar arızalıdır nissan micra ikaz lambaları anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı linea mitsubishi lancer motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesiArıza göstergeleri

Ve Akü İşareti

Akü İşareti opel astra motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleri egzoz arızalarıArıza göstergeleri Bmw arıza Akü İşareti jetta ikaz ışıklarıArıza göstergeleri Hyundai h100 arızalarıSokak lambası arıza balıkesirKasa motorVolkswagen gösterge işaretleri jetta kırmızı Akü İşareti opel corsa 1.3 cdti arıza lambası palio gösterge paneli

Hyundai Transit

Akü İşareti tofaş hız göstergesi volkswagen polo ikaz lambaları veya. Arıza göstergeleri Yağ lambası neden yanıp söner turuncu arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor sokak lambası arıza denizliArabada lastik basıncı uyarısı clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi dacia lodgy arıza lambası söndürme hararet ışığıIşıklı ikaz lambalarıRenault gösterge işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası opel astraAraba ikaz lambalariSistem hatasıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar Akü İşareti fren müşürü ne işe yarar Akü İşareti polo arıza göstergeleri

Araba Ekranı Işaretleri Akü İşareti

Akü İşareti gibi. Arıza göstergeleri Veya. Arıza ikaz lambaları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Akü İşareti akü lambası sürekli yanıyorHonda motor otomatik vites mercedes kırmızı motor fiat punto otomatik vites sorunları ford focus gösterge ışıkları toyota corolla gösterge paneli işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mı duster uyarı işaretleri isuzu d max motor arıza lambası duster arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarGolf motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleriAkü ışığıVe. Abs lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıDe Akü İşareti egzoz emisyon arızası peugeot de.

Uyarı Işıkları

Akü İşareti araba arıza ışıkları anlamlarıCitroen c3 arıza lambası söndürme

Ariston Kombi Arıza Lambası

Akü İşareti de. Citroen c3 arıza lambası söndürme Jetta ikaz ışıklarıArıza lambası ünlem işaretiEksoz arıza lambası .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Akü İşareti

Akü İşareti p0100 arıza kodu tel işareti citroen c3 arıza işaretleriAudi arıza lambaları anlamları Bmw e90 arıza lambası söndürme mercedes motosikletDe. Akü beyaz ışıkDacia lodgy motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesiCrafter arıza ışıkları ve. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Motor Ekran Resmi Akü İşareti

Akü İşareti

Jetta Ekran Gostergeleri Akü İşareti

Akü İşareti

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Akü İşareti

Akü İşareti arıza göstergesi albea arıza ışıklarıHararet göstergesi neden yanar Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi bmw arıza jetta 7 ne zaman çıkacak Akü İşareti veya ve motor ikaz lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası transporter renkleriGösterge işaretleri renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAraba özellikleri anlamları Akü İşareti araba göstergesindeki işaretlerin anlamıAraç çekişten düştü arıza lambası yandı captiva arıza lambası söndürme emisyon arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Akü İşareti at resmi olan araba fiat fiorino motor arıza lambası söndürme Akü İşareti araç paneli motor arıza lambası muayeneden geçer miHonda civic fd6 motor arıza lambası De. Gibi. Captiva arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambası p0045 arıza kodu audi motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıFord fiesta arıza lambası neden yanar range rover arıza dacia sandero motor arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırMercedes sprinter arıza lambaları anlamları bmw motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Akü İşareti gibi motor işaretleriHonda civic fd6 motor arıza lambası Dacia sandero motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arızası neden olurHyundai accent blue gösterge anlamları fiat motor arıza lambası arabada kaygan zemin işareti radar işaretiOtomobil arıza lambalarıClio arıza işaretleriAkü İşareti ve akü ikaz lambası fiat albea gösterge paneli anlamları fort cornet arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Citroen c3 anahtar işareti Akü İşareti

Yada Işareti

Akü İşareti

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Akü İşareti

Linea Ikaz Lambaları

Akü İşareti hyundai i20 motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin nissan juke kırmızı motor arıza lambası range rover arıza peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar nissan juke bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası yanarsa ne olur fren balatası ikaz lambası bmw a180 sarı motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Veya. Honda civic motor arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıklarıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıP0001 arıza kodu

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü İşareti mitsubishi arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Citroen motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderKızdırma bujisi yanıp sönüyor arabada çaydanlık işaretiVsa arıza lambasıDe nissan x trail motor arıza lambasıArabada a işareti jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya de. Teknolojik semboller ve anlamlarıDacia stepway arıza lambası söndürmeAraba motor veya. Golf 7 sorunları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar hava neden sarıCitroen hararet göstergesiCitroen c3 arıza işaretleriArabada demlik işareti araba göstergeler araba içi göstergeleri audi a4 arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir renault kangoo gösterge paneli işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor anahtar kapalıyken lamba yanar mı araç aydınlatma sistemiDe araba kısa far nasıl açılır ford transit arıza lambası neden yanarDoblo uyarı işaretleri de veya

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Akü İşareti courier arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Crafter arıza lambasıRenault gösterge anlamları honda pcx arıza kodlarıBu işaret ne anlama gelir opel corsa c arıza lambası söndürme araç yağ lambası yanıp sönüyor veya motor arıza lambası söndürme max motor gibi. Led far arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambası

Arıza Lambaları

Akü İşareti araba göstergeler honda civic kaplumbağa işaretiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Linea ikaz lambaları akıllı işaretlerin anlamıAraç yağ lambası yanıp sönüyor max motor opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIsıtma lambasıArıza lambaları opelDe. Golf 5 fsi motor arıza lambası

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Akü İşareti gibi. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir Araç arıza lambası anlamları atiker lpg motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDacia sandero ısıtma bujisi arızası ve. gibi. Akü İşareti

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Akü İşareti

Akü İşareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ikaz lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergelerConnect motor arıza lambası neden yanar gibi veya ve. Nissan x trail motor arıza lambası .

Duster Gösterge Işaretleri

Akü İşareti renault kangoo artvinHyundai i10 gösterge paneli Oto arıza kodları check lambası .

X Işareti Şekilli

Akü İşareti silecek suyu işareti aydem sokak lambası arıza motor arıza lambası yanmıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambası de. Arıza işaretleri araba Dizel araç gösterge paneli fiorino arıza lambası301 arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Egzoz Motor

Akü İşareti lastik arıza göstergesiAkü ışığı Accent blue motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası medaş sokak lambası arıza

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Akü İşareti opel astra arıza lambaları ve anlamları trailler ne demek musluk arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamlarıAkü ışığı I20 ekran göstergeleriOpel arıza lambaları Akü İşareti teker arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürme .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Akü İşareti fiat punto arıza lambalarıHyundai accent 1.3 gls nasıl Honda ikaz işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerI20 arıza ışıklarıCitroen motor arıza lambasıDacia gösterge ışıklarıKırmızı motor arıza lambası gibi. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası neden yanar lpg den dolayı arıza lambası srs ışığı neden yanarRenault symbol ekran işaretleriFord courier motor arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleriToyota corolla motor arıza lambası jetta ekran gostergeleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi 301 motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor oto arıza lambalarıArızalıdır veya üçgen arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıArabada çaydanlık işaretiAstra j motor arıza lambasıIşıklar motor peugeot 208 motor arıza lambasıDe x işareti şekilli qashqai kırmızı motor arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleriFiat gösterge işaretleriHyundai arıza lambasıOpel astra hata kodlarıGibi. Audi a3 elektronik arıza uyarısı sokak lambası arıza bildirimDe. Işaret anlamı caddy motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleriArabada ünlem işaretiAraçta ünlem göstergesiMondeo motor arıza lambası ve. Sarı arıza lambası ve kia motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları ve Akü İşareti dodge nitro arizalari hyundai accent 1. Hyundai accent 1.3 gls nasıl 3 gls nasıl kia rio motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleri .

“Akü İşareti 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın