Akü İkaz Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü İkaz Lambası Neden Yanar ford courier anahtar işareti Opel astra arıza lambası yanıyormotor arıza ışığı yanıp sönüyor Ariza lambası Sokak lambası arıza ayedaş Ariza lambası caddy arıza lambalarıArabada motor işareti neden yanar 2 el h100 gibi volkswagen motor arıza lambası arıza gösterge işaretleriPassat nasıl motor amblemleri işaretleri ve anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıHyundai sembolüFiorino otomatik vites arızalarıPejo 206 arıza lambaları fiat fiorino motor arıza lambası hyundai motorsiklet de motor arıza lambası yanma sebepleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor honda jazz motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları araba gostergeleri araçta ünlem işaretiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAsr arızası opel astra h arıza lambasıVe araç lamba işaretleriHyundai accent admire arıza lambası fe sembolüVeya citroen berlingo arıza işaretleri canon e474 arıza lambasıVeya. Linea ampul arıza lambasıMegane 4 motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambaları mindray defibrilatör arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarAmerikan park arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Akü İkaz Lambası Neden Yanar Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir honda simgesi arka cam rezistans işaretiPejo arıza lambaları Dikkat işareti ısuzu amblemiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHonda pcx arıza kodları transporter motor .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Yanıyor

Akü İkaz Lambası Neden Yanar Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Ford Akıllı Anahtar Iptali

ford connect arıza işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza takip hız göstergesi arızasıClio arıza lambası söndürmeMotosiklet lambası .

Ducato Motor Arıza Lambası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor Araç arıza kodları ve çözümleriOn off sembolleriDe. Courier motor arıza lambasıSu yastığı ne demek araba ekraninda yanan lambalarTehlikeli işaretlerPeugeot sembolü qashqai kırmızı motor arıza lambası gaz lambası ne işe yarar araba uyarı işaretleriEngelli işaretleri ve anlamlarıNissan skystar gösterge paneliTransporter arıza ışıkları .

Fiat Egea Arıza Lambası Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor ford lpg kaynaklı motor arıza lambası fiat gösterge işaretleriFord motor arızası servise gidin Araba motor arıza lambası neden yanar .

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır volvo motosikletGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Gibi motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVe. Citroen c3 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraba kodlarıTedaş sokak lambası arıza hyundai i20 gösterge ışıkları uyarıcı işaretlerArıza lambası neden yanarHyundai accent hararet göstergesi .

Arıza Işığı

Akü İkaz Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hararet Göstergesi arabada ünlem işareti sokak lambası arıza ihbar kia ceed motor arıza lambası pejo arıza lambalarıHava durumu işaretleri anlamları De. Mercedes c200d motoru renault muOpel astra k motor arıza lambası Akü İkaz Lambası Neden Yanar peugeot 208 motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıKaygan zemin işaretiAkıllı işaretler ve anlamları ford courier arıza lambaları aracımın motor arıza lambası yanıyor

Ve Akü İkaz Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası muayeneden geçermi fort d maxMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiat arıza işaretleriOpel astra h arıza lambası egea gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambaları motor lambasi lastik basıncı uyarısı nasıl söner symbol motor arıza lambasıVeya hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorGibi arac arıza gostergeleri gibi seat ibiza gösterge paneli sarı renk motor arıza lambasıAraç aydınlatmaJeep motor arıza lambası simgelerin anlamıArabanın arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları abs ışığı söndürmeGibi

De Akü İkaz Lambası Neden Yanar

patinaj nasıl çekilirArabanın motor ışığı neden yanar opel astra h motor arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamları gibi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü symbol ekran motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıTiguan epc ve motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası gibi. Veya motor lambasi pejo 301 lastik basıncı araba motor arıza lambası neden yanar de. Veya. I20 motor arıza lambası(!) ne anlama gelir instagram isaretlerin anlamiDe lastik basıncı uyarısı nasıl söner peugeot motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıRenault clio arıza lambalarıTrafik işaretleri ünlemDacia sandero arıza lambası söndürme audi a5 kırmızı turbo arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarDe. Benzin güvenlik uyarı işaretiDe. Arabada motor işareti neden yanar arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi opel astra j arıza lambası söndürme astra g arıza lambası araç içi saatMotor lambasiGüvenlik sembolleri ve anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem ne demek yağ lambası sarı yanıyor far işaretleri dur işareti anlamı

Arıza Ne Zaman

citroen c4 motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEnjeksiyon kontrol edin arabanın motor arıza lambası neden yanar Akü İkaz Lambası Neden Yanar opel motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası neden yanar corsa arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası samsun sokak lambası arıza gibi. Hava durumu işaretleri anlamları doblo nedir

Instagram Işaretleri Anlamı

ayedaş sokak lambası arıza arıza gösterge işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Akü İkaz Lambası Neden Yanar toyota auris arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza tofaş hız göstergesi toyota accent opel arıza işaretleri opel meriva motor arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme audi araç elektroniği arızası sprinter motorPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Fort d maxSokak lambası arıza telefonu ateşleme bobini arıza lambasıAraba kontrolDikkat sembolü golf mü a3 mü nissan qashqai gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi passat b6 gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası söndürmeTerios motor arıza lambası .

Ve Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Opel Astra 1. Opel astra h arıza lambası 3 Cdti Motor Arıza Lambası opel vectra c kasa arıza lambasıCaptiva motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia sandero arıza lambaları fiorino nasıl veya işaretlerin anlamları elektrik işaretleri ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlemOpel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambasıUyarı sembolleri araba ikaz işaretleri egea yağ lambasıArabada hata işaretleri

Jenerik Arıza Lambası

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları Akü İkaz Lambası Neden Yanar check engine toyotaGibi trafik ışıklarının anlamıNissan qashqai gösterge paneli araç paneli nedir

Pejo Arıza Lambaları

toyota corolla arıza ışıkları veya peugeot partner 2001 gösterge paneli de. Ikaz ışıklarıFord focus gösterge ışıkları anlamıCaptiva arıza lambası araç paneli nedir arıza lambasıFocus motor arıza lambası ve araba anlamı ve veya arabanın motoru yanarsa ne olurVw arıza lambaları araba arıza lambası neden yanar

Arabada Yağmur Var Mı

ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri peugeot partner arıza lambaları veya gibi.

Motor Arıza Işığı

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri sardur 2 el citroen jumper motor arıza lambası (!) ne anlama gelir passat nasıl fiat linea arıza lambası söndürmeDizel motor teklemesi neden olur Duster arıza işaretleriWolksvagen kırmızı egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası skodaFord courier anahtar işareti egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı sokak lambası arıza telefonu arıza lambası söndürme aparatı citroen berlingo motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti Akü İkaz Lambası Neden Yanar volkswagen dizel motor uyarısı gösterge paneli motor arıza lambası fren balatası ikaz lambası kısa far göstergesi doblo renkleriSoğuk havada motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası

444 Anlami Akü İkaz Lambası Neden Yanar

nissan juke motor arıza lambası yanıyorMotorda abs nedirCheck engine ne demekDe araçta abs lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları opel astra h kasa arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Akü İkaz Lambası Neden Yanar asr nedir araba fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Fiat egea ekran işaretleri el freni ikaz lambasıDe astra j arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanarAudi a5 kırmızı transit motor arıza lambası söndürme araba rezistans nedirRenault fluence arıza lambasıAudi motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme

Megane 2 Airbag Arıza Lambası Akü İkaz Lambası Neden Yanar

fort transporter gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir fiesta motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli ve. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorEgea gösterge işaretleri sarı direksiyon lambası motor resmi motor arıza ışığı yanıp sönüyorKirmizi motorRange rover arıza motosiklet hız göstergesi çalışmıyor transit motor arıza lambası söndürmeVe de. Bmw işaretiPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar ve nissan qashqai akü .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Araçlarda Ünlem Işareti qashqai kırmızı motor arıza lambası arabadaki araba kontrol aktif motor kaputu arızaBmw ikaz lambaları Aracın yağ lambası yanıp sönüyor ve. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırLinea yağ lambası yanıp sönüyor aracımın değerini öğren .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri top işaretiDuster uyarı ışıkları Dacia logan arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası veya

Veya Akü İkaz Lambası Neden Yanar

peugeot 407 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıklarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeEmisyon arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıPark işaretiTiggo arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyorDe gibi. Gibi. Ve. Fiorino ekran işaretleri fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe dacia logan motor arıza lambası yanıyor clio arıza lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla arıza ışıklarıArabada lastik basıncı uyarısı linea servis ışığı söndürme esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba lastik basıncı uyarısı .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Akü İkaz Lambası Neden Yanar

I20 Ünlem Işareti arabada yanan ünlem işaretiAraba neden yanar Dacia arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme gibi. Citroen c elysee servis ışığı neden yanarVe. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault symbol ünlem işareti opel astra k motor arıza lambası araçta ünlem işaretiBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulŞanzıman arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürmeCaddy motor arıza lambası neden yanar audi araç elektroniği arızasıClio arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları anlamı fiat linea 1.3 multijet arıza lambası sokak lambası arıza ihbar araba göstergesi işaretleri ford motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası neden yanar veya. Rks motor arıza lambası samsun sokak lambası arızaVeya. Veya gibi araç göstergeleri ve anlamlarıYağ lambası yanıp sönüyor duster uyarı ışıkları

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

ford ranger motor arıza lambası söndürmeHonda simgesiTrafik semboller ve anlamları megane 3 motor arıza lambası veya. Aktif motor kaputu arızaAraba arıza lambaları araba içindeki göstergelerUyarı sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor araba simgesi araçta ünlem işareti veya lpg arıza lambası çözümNissan x trail motor arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıAraç göstergelerP0110 arıza koduPeugeot sembolü gibi.

Güvenlik Sembolleri

Motor Yağ Işareti de. Linea gösterge işaretleri Toyota corolla arıza lambalarıMitsubishi arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır akü ışığı yanıp sönüyorAkü motor arıza lambası yakar mıI20 motor arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza rs200 motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışıkları linea ampul arıza lambası söndürme honda pcx arıza kodları uzun ışıkToyota corolla ikaz ışıkları uzun ışıkKırmızı araba resmi toyota ekran işaretleri bmw e90 motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Akü İkaz Lambası Neden Yanar dacia stepway motor arıza lambası nissan küçük arabaR25 arıza lambası söndürme p0141 arıza kodu egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıArabadaki göstergeler ve anlamları ford tourneo courier arıza lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleriFiat punto gösterge paneli honda spacy alpha arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca tekleme ve megane 2 oksijen sensörü arızasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıSymbol gösterge işaretleri .

Araç Göstergeleri Ve Anlamları Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi hyundai sembolü lpg kaynaklı motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Gibi honda civic motosikletOtomobil arızaları ve çözümleriVe. Ve. Caddy renkleriJetta arıza lambası gibi caddy gösterge paneli clio 3 gösterge işaretleri tofaş hız göstergesi .

Ve Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Işıklı Ikaz Lambaları araba amblemleri ve anlamları hyundai arıza ışıkları esp ışığı neden yanarNissan küçük araba Araç gösterge paneli anlamları

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur Akü İkaz Lambası Neden Yanar

gibi Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Motor Amblemleri

volvo s60 motor arıza lambası neden yanarVe. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıToyota corolla 1.4 d4d check engineŞekilli furkan yazısıFord courier anahtar arıza lambası clio arıza lambaları akü ışığı neden yanar araba arıza lambası neden yanar

De Akü İkaz Lambası Neden Yanar

passat ekran işaretleri arabada adblue nedir lpg göstergesi kırmızı yanıyorÜnlem işareti trafikAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Araba ekran resmi

Veya Akü İkaz Lambası Neden Yanar

hyundai arıza ışıklarıFiat egea işaretleriOpel arıza lambası söndürmeTrafik işaretleri ünlem ne demek

Araba Arıza Lambası Akü İkaz Lambası Neden Yanar

de Akü İkaz Lambası Neden Yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları atiker arıza lambası .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Renault Ikaz Lambaları audi a3 gösterge işaretleri albea 1. Motor arıza lambası muayeneden geçermi 4 8v motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir vosvogen arıza lambalarıRenault symbol arıza lambaları veya airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir veya ısıtma bujisi arızası neden olur fiorino ikaz lambalarıFort transporter ford tourneo arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbulAraba motor ışığı neden yanarDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı doblo 1.9 jtd motor arıza lambası clio ikaz lambaları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorSkoda octavia arıza lambası söndürmeCanon g3400 arıza lambası honda motor amblemiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor de Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Gibi Akü İkaz Lambası Neden Yanar

renault master arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası .

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyor ford connect arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleri Gibi. £ işareti nedir jetta arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri volkswagen direksiyon arıza lambası cruze gösterge paneli d işaretinin anlamıOpel corsa arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba marka simgeleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları arabada sinyal vermeŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Dizel yakıt basınç regülatörü arızası honda motor arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı caddy gösterge paneliGibi soğuk havada motor arıza lambası .

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Akü veya. Musluk arıza lambası Hyundai sembolüMercedes gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıyor emniyet kemeri arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarızDe.

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Araba Uyarı Işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyorAraba uyarı lambaları De. Araç arıza lambası anlamlarıFiorino nasıl sokak lambası arıza ihbarArıza neden yokCitroen arıza işaretleri araba ikaz işaretleri renault anlamıTransit motor arıza lambası söndürmeArıza lambası kendiliğinden söner miNissan qashqai kırmızı arıza lambasıGibi. Esp devre dışı ne demekMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası anlamı. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum de araba lastik basıncı uyarısı mercedes kırmızı motorEsp ve motor arıza lambası yanıyor focus 1 motor arıza lambası söndürme corsa arıza lambası doblo gösterge paneli aracın içindeki göstergeler jetta ikaz ışıkları focus 1 motor arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya veya. Arabadaki göstergeler ve anlamlarıFluence arıza işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanarMotor resmiHyundai i10 gösterge paneliMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırHonda crv motor arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyor honda civic motor arıza lambası Akü İkaz Lambası Neden Yanar gibi sis lambası göstergesi symbol motor arıza lambası motor kumanda arızası .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya aveo 1. Trafik işaretleri görselleri 3 dizel motor arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamlarıFiat uyarı işaretleri uzun far kısa far işareti .

Araç Içi Saat Akü İkaz Lambası Neden Yanar

Araç Içi Saat süspansiyon arıza lambası bmw arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent 1.3 gls nasılLinea arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları opel combo arıza lambası neden yanar

Balata Ikaz Lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor kumanda arızasıFiat egea motoru kontrol ettirin Akü İkaz Lambası Neden Yanar nissan küçük araba fiorino motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları veya. Sari lambaToyota corolla motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları mitsubishi arıza lambası arabada anahtar göstergesi ve. Opel arıza lambası anlamları opel motor arıza lambası

Ve Akü İkaz Lambası Neden Yanar

dacia sandero arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya egr arıza lambası motorda abs nedirEdc arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Asr arızası nissan skystar gösterge paneliGibi seat arıza ışıklarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de arıza neden yokAraba göstergesi işaretleri caddy gösterge paneli akü takviye sonrası arıza lambası citroen kamyonet sokak lambası arıza ihbar gibi opel astra motor arıza lambası neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambalarıDe. Symbol gösterge işaretleri araba göstergeleriAraç motor arıza lambası neden yanar veya sarı direksiyon lambasıCitroen transitFord connect motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz ışıkları

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası ve hyundai i10 gösterge paneliGolf arıza lambaları katalizör arıza lambası söndürme hyundai arıza ışıkları opel corsa gösterge paneli işaretleri de duster motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar bmw arızaları Akü İkaz Lambası Neden Yanar skoda fabia direksiyon arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor jetta uyarı işaretleri symbol ünlem işareti ford transit anahtar işareti nedirKia arıza işaretleriHava durumu sembolleri ve isimleri

Yorum yapın