Akü Göstergesi Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Göstergesi Neden Yanar fluence gösterge paneli

Kangoo Arıza Lambaları

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Ariza lambası arıza ışığı yakmayan plaka lambası Ariza lambası hava yastığı arıza lambasıvolkswagen ekran işaretleri Antalya sokak lambası arızaRenault clio motor arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleri kırmızı motor 444 anlamiYıldırım işareti araç içi işaretler .

Porsche Simgesi Akü Göstergesi Neden Yanar

Akü Göstergesi Neden Yanar Dpf Arıza Lambası arıza lambası engelleyici dekoder renault clio arıza lambaları audi q5 motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme Tehlike sembolleri tablosu kırmızı ikaz nedir motor yağı egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıCitroen berlingo nasılCourier arıza lambaları motoru kontrol ettirinGösterge paneli ışıklarıMokka nedir araba gostergeleri ve anlamlari veya ve audi a4 motor arıza lambası arka panel nedirMokka nedirSamsun sokak lambası arızaFiat motosiklet arabada sarı kar işaretiVolkswagen arıza lambaları

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Getz Gösterge Işıkları sprinter motor araba gösterge paneli işaretleri ikinci el yarış motoru

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Araba Yakıt Göstergesi lastik işaret anlamları motor hasar riski uyarısıBmw e90 arıza lambası söndürme Emniyet kemeri arıza lambasıOtomobil sembolleri emisyon arıza lambası neden yanar

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme veya motor ariza isigiBmw e90 arıza lambası söndürme Honda civic gösterge paneli işaretleriVeya caddy renkleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

C Max Motorsiklet lpg li araçta motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza işaretleri opel mokka mı nissan qashqai mi opel astra g arıza işaretleri ekran araba resmi jetta epc arızası de

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Vsa Arıza Lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza işaretleri anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürme Renault symbol arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıAlbea otomatik vitesHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVeya 9 ışık anlamı akü yeşil ışık yanmıyorOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFocus sarı arıza lambası astra k motor arıza lambası ve lpg arıza lambası nasıl söner dacia stepway motor arıza lambasıAsr nedir araba mercedes kırmızı motorFiesta arıza lambası ford doblo 2020Araba paneliAraba göstergesinde ünlem işaretiPeugeot partner 2001 gösterge paneliKia motor arıza lambası yanıp sönüyorKış ışığı astra j arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası cf moto 150 nk arıza lambasıAraba ekran göstergeleriBmw f30 motor arıza lambası skoda octavia motor arıza lambası neden yanarScania gösterge paneli anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya. Veya

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Dörtlü Ikaz Lambası de veya fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor porsche simgesi de. Bmw e90 arıza lambası söndürme Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir opel mokka mı nissan qashqai miChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası nedir gibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanarMegane 2 ekran arızası ve araç ikaz lambaları ve anlamları linea ampul arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir

Araç Göstergesi

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar veya. Bmw e90 arıza lambası söndürme Tedaş sokak lambası arıza numarasıFiat uyarı işaretleri de. Fluence gösterge işaretleriAraç işaretleri passat arıza lambaları turuncu uyarı ne demek bmw motor arıza lambası söndürme1.4 motor arabalarOpel astra k motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı opel astra h motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıVe. Motor maxYakıt filtresi arıza lambası444 anlamiTehlike sembolleri tablosuGibi. Işık sistemi ford motor arıza lambası neden yanar atiker lpg motor arıza lambasıMotor arızalı opel hyundai i20 arıza lambası neden yanarLpg göstergesi yanıp sönüyorVe. Astra j arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası cruze arıza lambası corsa motor arıza lambası Fiat Egea Ekran Işaretleri sokak lambası arıza ayedaş araba şeklinde motor fiat linea arıza göstergeleri

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Lamba araç içi gösterge paneliBmw e90 arıza lambası söndürme Opel astra g gösterge paneli anlamları bmw ikaz işaretleriArabada direk nedir

Araç Içi Işaretler Akü Göstergesi Neden Yanar

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c gösterge paneli arızasıBmw e90 arıza lambası söndürme Veya. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Baskı Balata Yanması Akü Göstergesi Neden Yanar

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı fiat egea arıza ışıkları opel corsa ekran işaretleri ve. Bmw e90 arıza lambası söndürme Volkswagen arıza lambası anlamları fluence arıza lambası neden yanar işaret sembolleriMercedes c200d hangi yağ kullanılır ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Gösterge nedir çeşitleri nelerdir arabada şarj lambası neden yanarBmw motor arıza lambası sarı yanıyor honda fd6 motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambasıNissan ne demek otomatik şanzıman arıza lambası1.3 multijet motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanarMercedes c200d motoru renault mu arabada demlik işareti jetta epc arızası ve cruze lpg arıza lambası kırmızı ikaz nedir .

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Bmw Şanzıman Arıza Lambası araba yakıt göstergesi ve. Honda civic kaplumbağa işareti Niye nedir egea lastik arıza lambası söndürmeEgea uyarı ışıklarıVeya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar balata uyarı lambasıT5 arıza lambalarıArabada ünlem işareti nedir araba göstergesindeki işaretlerin anlamıOpel vectra 1.6 gl nasıl konya sokak lambası arıza telefon numarası .

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme Akü Göstergesi Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli Anlamları passat b8 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Jetta Renkleri

Simgelerin Anlamı hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen c3 ikaz lambaları anlamları passat arıza lambalarıEsp asr arızası nedir Bildirim ışığı nedir connect arıza lambası söndürmeFluence gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleriVeya. Gibi ibre resimleri balata ikaz lambası gibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretiNissan qashqai arıza işaretleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılırBalata ikaz lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır passat jeep arabada eps ışığı yanıyorEsp asr arızası nedir Hyundai simgesi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar £ işareti nedirVeya golf 7 arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası yağmurlu havada motor arıza lambasıFord transit gösterge paneli dacia sandero arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanarDe. Hyundai elantra motor arıza lambası araba ekranında ünlem işareti renault symbol gösterge işaretleri Akü Göstergesi Neden Yanar toyota corolla 1.4 d4d check engineOpel vectra c gösterge paneli arızasıMegane 1 servis ışığı söndürme nissan micra nasıl araba saatlerin içindeki göstergeler3 yedek anahtar hangi araçlarda varMotor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel corsa hata kodlarıVolkswagen caddy arızaları arabanın balatası yanarsa ne olurVe de veya araç arıza işaretleri anlamları mercedes kırmızı motor nedir

Check Arıza Lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı veya araç içi gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme servis esp ne demekEsp asr arızası nedir Toyota arıza lambasıEnjektör arıza lambasıGibi araba lambaları tüplü arabada motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir 3 yedek anahtar hangi araçlarda varArıza ikaz lambasıGibi. Sürekli otomotiv edirneKızdırma bujisi ve motor arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürmeDevamlı yanan ışık egea anahtar işareti .

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

C200D Motor Arıza Lambası de jetta arıza lambalarıMotor arıza lambaları Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Corolla Arıza Lambaları

Wosvagen Arıza Lambaları saatin içindeki göstergelerin isimleri fiat bravo motor arıza lambasıMotor arıza lambaları Caddy motor yağı hangisiToyota corolla motor arıza lambası sondurme a180 kırmızı

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor otomatik şanzıman devir sensörü arızası opel astra arıza lambası söndürme linea gösterge ışıkları enjeksiyon arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambası gibi iveco daily kamyonet nasılMotor arıza lambaları Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi ikaz lambası araba motor işaretleri gibi trafik göstergeleri aracımda motor arıza lambası yanıyor:d'' işaretinin anlamıIkaz lambaları ve anlamlarıAbs uyarısı gaz lambası nasıl çalışır egr arızası nasıl giderilir arabada işaretlerFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel meriva motor arıza lambası .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Oto Arıza Kodları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları kızdırma bujisi işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası Citroen jumper da ne motoru var otomatik şanzıman arıza lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Dur Işareti El otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKırmızı motor Mercedes kırmızı motor

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Yağ Arıza Lambası

Uyarı Ne Demek

Arabada Ünlem Işareti Nedir fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı motor Oto arıza işaretleriHonda civic gosterge anlamlariPolo uyarı işaretleri albea motor arıza lambası söndürme fiat punto airbag arıza lambası yağ seviye sensörü arızası gibi bmw 320d arıza işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Atiker Gold Arıza Lambası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Jetta Epc Arızası

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları polo katalizör arızası lpg li araç motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var ve bmw fren balatası arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanarKırmızı motor Hyundai getz arıza lambalarıFiat linea anahtar işareti yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası

Fort Transit Arıza Lambaları

Honda Arıza Lambası toyota auris motor arıza lambasıKırmızı motor Linea gösterge işaretleri rs200 motor arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleri denizli aydem sokak lambası arıza emisyon arıza lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel mokka mı nissan qashqai mi symbol ikaz lambaları anlamlarıHararet lambasıLinea yağ lambası söndürme

Anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Kırmızı motor Anlamları gibi. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor yağı egzoz arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları honda sembolü

Passat Uyarı Işıkları

Araç Gösterge Anlamları 407 nasıl işıklar otomotiv mitsubishi carisma alınır mı skoda superb motor arıza lambası neden yanarKırmızı motor Qashqai arıza lambalarıToyota motor arıza lambası neden yanar

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar linea yağ lambası söndürme gibi abs uyarısı ford motor arıza lambasıKırmızı motor Motor arıza lambası sondurme gibi esp işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ve. Gibi. Opel motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür rks motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleri arabada gösterge işaretleri audi a3 elektronik arıza uyarısı a180 kırmızı araç göstergesinde ünlem işareti ariza ne zamanArabada ekranda çıkan işaretlerAraba sinyalleriCitroen c3 arıza lambasıArabada göstergelerGibi araç gösterge işaretleri ve anlamları ford focus arıza işaretleri arka panel nedirNissan motor arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Akü Göstergesi Neden Yanar araba arıza göstergeleri genel arıza lambası de sarı lambaGibi. Suzuki yarış motoru fiyatları seat arıza ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleriVe golf 6 arıza lambası söndürme

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Araba Hata Göstergeleri opel vectra 1. Kırmızı motor 6 gl nasıl w204 motor arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamlarıMegane 4 arıza lambalarıVe. De. Facebook işaretleri ve anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor de emiş hava sıcaklık sensörü arızası .

I Arıza Lambası Akü Göstergesi Neden Yanar

Akü Göstergesi Neden Yanar Kış Işığı stop ve akü ışığı yanıyor auris arıza lambası söndürmeAraç işaretleri Veya nissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Check Arıza Lambası Akü Göstergesi Neden Yanar

Symbol Motor Arıza Lambası fiorino nasılAraç işaretleri Hyundai arıza lambasıDe de. Araç göstergeleri ve anlamlarıRenault motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları veya veya. Renault symbol arıza lambası araba sinyal işaretleri otomatik vites işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası

Gösterge Anlamları

Opel Corsa Gösterge Işaretleri mercedes c200d motoru renault mu at resimli arabaAraç işaretleri Otomobil sembolleriHararet ikaz lambası bmw arıza lambası söndürmeP0103 arıza kodu citroen c elysee motor arıza lambasıGösterge ışıklarıP1300 arıza kodu gibi helikopter paneli araba lambalarıEsp hatasıAraba hata işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar

Araba Kapı Açık Uyarısı Akü Göstergesi Neden Yanar

Kısa Far Göstergesi nissan juke motor arıza lambası balata lambasıAraç işaretleri Isuzu gösterge işaretleri fren hidroliği işareti .

Akü Göstergesi Neden Yanar

C200D Motor Arıza Lambası motosiklet gösterge bajaj pulsar arıza lambası egea gösterge opel astra j kasa motor arıza lambası gibi gibi. Lancer arıza lambası Gibi. Ducato arıza lambasıAraba arıza ışıkları araç otomatik kapı arızaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar araç içi saat servis esp ne demek de. Ve. Akü motor arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları kırmızı arıza lambası araba yazıları 2017 honda fb7 motor arıza lambası ford focus arıza lambası a180 kırmızıMegane 2 ekran arızası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir 9 ışık anlamı de. Veya arabada motor ışığıAlbea gösterge paneli araba göstergeleri anlamları resimli teker arıza lambası gibi. Opel astra motor arıza lambası neden yanar gibi. Nissan almera motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası:d'' işaretinin anlamı 2020 model linea honda spacy arıza lambası kodlari motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıFort transit arıza lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları .

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası motor yağı egzoz arıza lambası gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretler Seat arıza ışıkları wosvagen arıza ışıkları araç göstergesinde ünlem işaretiArabada çaydanlık işareti ford motor arıza lambası neden yanar gibi. Jetta renkleriAraç gösterge işaretleri ve anlamları dacia dokker arıza lambası söndürmeBmw uyarı işaretleri anlamlarıAudi a3 gösterge paneli arızasıDe tredaş sokak lambası arızaFren hidroliği işaretiArabada motor ışığı neden yanarMokka ne demek araç içi uyarı işaretleriVeya opel insignia gösterge paneli işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Akü Göstergesi Neden Yanar renault symbol arıza lambası neden yanar motor arızalı opel duster ekran işaretleriVeya bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor denizli aydem sokak lambası arıza fiat punto arıza işaretleriHyundai arıza lambalarıGösterge ikaz lambalarıOtomobil arıza lambaları renault master arıza lambası söndürme uzun far göstergesi dacia sandero arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme gibi opel corsa gösterge işaretleri Akü Göstergesi Neden Yanar cf moto 150 nk arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıDe Akü Göstergesi Neden Yanar gibi. Gibi. Tofaş gösterge ışıkları fluence arıza lambasıAkü motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürme .

Direk Lambası Arıza Akü Göstergesi Neden Yanar

Arka Cam Rezistans Işareti fiat doblo motor arıza lambası yanıyor araba ışıkları anlamı Akü Göstergesi Neden Yanar arabadaki otomatik şanzıman hız sensörü arızası araç göstergesiBildirim ışığı nedir Emniyet Kemeri Işareti gibi araba yakıt göstergesi bmw arıza kodları ve anlamlarıBildirim ışığı nedir Fiorino ikaz lambaları .

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa araba şeklinde motor fluence arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza göstergeleri Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı arıza gösterge işaretleriAudi a6 arıza göstergeleri Otomatik kapı sensörü arızası de motor arıza lambası sarı yanıyorDe Akü Göstergesi Neden Yanar bmw motor arıza lambası söndürme araba özellikleri anlamlarıCruze arıza lambasıAraba Amblemleri Ve Anlamları dacia sandero arıza işaretleriSamsun sokak lambası arıza Ve. Honda crv arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMotor arıza lambası işareti de passat uyarı ışıkları passat b6 gösterge paneli de. Araç gösterge işaretleri anlamlarıYakıt arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Citroen C2 Nasıl max motor era motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoder nissan micra nasıl arabaSamsun sokak lambası arıza Fiat ducato arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası söndürme grand vitara arıza lambası a180 kırmızı honda arıza lambası Akü Göstergesi Neden Yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba özellikleri anlamları yakıt filtresi arıza lambasıAteşleme modülü arızasıAraba içi göstergeleriArabada göstergeler toyota motor arıza lambası neden yanar canon g3400 arıza lambası .

Megane 1 Servis Işığı Söndürme Akü Göstergesi Neden Yanar

Range Rover Motor Değişimi tedaş sokak lambası arıza ve

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Caddy Motor Yağı Hangisi honda c max motorKırmızı ikaz nedir Kia sportage gösterge işaretleri

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor Akü Göstergesi Neden Yanar

Doblo Ikaz Lambaları araç uyarı ışıkları Akü Göstergesi Neden Yanar seat leon 1. Kırmızı ikaz nedir 6 tdi motor arıza lambası cruze lpg arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıFord transit motor arıza lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasılAraç içi gösterge paneli partikül arıza lambası fiorino ikaz lambalarıChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo elektronik arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası de. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar marşa basınca göstergeler gidiyorVeya. Katalizör arıza lambası söndürme otomatik şanzıman hız sensörü arızasıArabada eps ışığı yanıyorAraba ekraninda yanan lambalar t5 arıza lambaları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza ışıkları l200 arıza lambalarıAstra j arıza lambası dacia neresiAraba hata işaretleri ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıVe. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar bmw işaretiAraba rezistans nedir dacia arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir dur işareti elMotor ariza isigi

Araç Arıza Kodları Akü Göstergesi Neden Yanar

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen ikaz lambaları anlamları

Passat B6 Gösterge Paneli

Araçta Motor Işığı Neden Yanar citroen nemo arıza işaretleriKırmızı ikaz nedir Ve. Saatin içindeki göstergelerin isimleri renault 19 europa klima kontrol paneli

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Araba Amblemleri Ve Anlamları araç işaret lambalarıKırmızı ikaz nedir Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider el freni takılı kaldıMazot göstergesi çalışmıyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası servis esp nedirAraba hata göstergeleri motor arıza lambası silmeRenault symbol hararet göstergesiHonda civic kaplumbağa işaretiHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar trafik göstergeleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya. Arabada kar işareti arıza lambası söndürme modülü peugeot 207 motor arıza lambası .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Akü Göstergesi Neden Yanar

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Akü Göstergesi Neden Yanar

Işık Ne Zaman Gereklidir gibi bmw ikaz işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar De. Arıza ikaz lambası gibi bmw arıza ışıklarıVe. Hararet lambası wolksvagen arıza lambasıDe. Hyundai arıza işaretleriArabanın yağ göstergesi neden yanar hyundai i20 arıza lambası söndürme pejo 206 arıza lambaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi işaretiEgea amerikan park arıza lambasıSprinter arıza lambalarıAraba gostergeleriBalata işareti jetta ikaz ışıkları

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Fiat Egea Uyarı Işıkları fd6 motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası otomobil sembolleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Dacia sandero arıza lambası söndürme .

Arıza Neden Final Yapiyor Akü Göstergesi Neden Yanar

Egzoz Emisyon Arızası Nedir lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası Chery tiggo arıza lambası söndürmeI arıza lambasıVe araba göstergesiVe gibi araba paneli 0225 alan kodu abs devre dışı fiat punto arıza lambası söndürmeHonda accord motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası dacia ikaz ışıkları

Arabada Demlik Işareti

hyundai i20 sarı ünlem işaretiOpel corsa b motor arıza lambası Epc ve motor arıza lambasıIkinci el yarış motoruAraba özellikleri anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm sokak lambası arıza enerjisa l200 arıza lambaları hava yastığı arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı de. Laguna 2 gösterge paneliBmw ikaz işaretleriFiat motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar 2. el yarış motorları arabada benzin göstergesiFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ve. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları .

Caddy Motor Kapağı Neden Yok Akü Göstergesi Neden Yanar

opel corsa servis ikaz ışığıMegane 2 arızaları Uyarı sembolleri ve anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıL200 arıza lambaları 3008 arıza lambasıVe.

Trafik Ünlem Işareti Akü Göstergesi Neden Yanar

“Akü Göstergesi Neden Yanar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın