Akü Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Arıza Lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı Peugeot 301 anahtar işareti Ariza lambası p1564 arıza koduuyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ariza lambası Gibi. Ankara sokak lambası arızaGöstergede ünlem işareti nedirVe araba gösterge işaretleri anlamlarıEsp ne demek arabada 0225 alan koduToyota corolla gösterge paneli işaretleri elektrik arıza lambası araç göstergeler egea motor arıza lambası sarı yanıyor renault anlamı arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Mot Ne Demek

Akü Arıza Lambası Ford Focus Arıza Lambaları fiat punto ikaz lambaları anlamları Akü Arıza Lambası gaz lambası nasıl çalışır ayedaş sokak lambası arıza citroen berlingo arıza lambası söndürmeIşığı Dikkat işaretiAriza lambalari arabaTehlike sembolleri tablosuVolkswagen ikaz işaretleriFiesta aydınRenault symbol gösterge paneli anlamları arıza ışığı anlamları epc lambası neden yanarDizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sarı motor ışığı neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanarSarı direksiyon lambası .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Bmw Akü Arıza Lambası chevrolet motor arıza lambası arıza lambası söndürme ışıkları katalitik konvertör arızalı ne demekFiat motor arıza lambası Toyota corolla gösterge paneli işaretleri göstergedeki işaretler ve.

Fiorino Yağ Lambası Söndürme Akü Arıza Lambası

Akü Arıza Lambası Egzoz Motor hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorLastik işaret anlamları De saatlerin anlamları 2013 epc arıza lambası neden yanarGösterge ikaz lambalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar veya vw ampul arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti bosch buzdolabı arıza lambası jtd nedirSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi istanbul motor yanması linea hava yastığı arıza lambası courier arıza lambası söndürme gibi. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorFord ikaz lambaları denizli sokak lambası arıza plaka renkleri ve anlamları rölantide yağ lambası yanıyor qashqai motor arıza lambasıAraba göstergesiVeya araç uyarı lambalarıIşık hızının sembolü bursa sokak lambası arıza bildirimi

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Akü Arıza Lambası

Sarı Lamba fiat fiorino motor arıza lambasıLastik işaret anlamları Uzun yolda motor arıza lambasıFord transit arıza ışıkları hyundai accent era gösterge paneli de de

Emniyet Kemeri Işareti Akü Arıza Lambası

Otomatik Vites Işaretleri linea ikaz lambaları Akü Arıza Lambası de. Lastik işaret anlamları

Araba Ikaz Işıkları

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi saatin içindeki göstergelerin isimleriLastik işaret anlamları Motor yanması albea motor arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası p0102 arıza koduGolf 7 arıza lambası söndürme radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

De Akü Arıza Lambası

Akü Arıza Lambası Fren Hidrolik Yağı Azalması lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürFiesta arıza lambası Gibi gaza basınca akü lambası yanıyor renault clio hararet göstergesi toyota corolla 1.4 d4d check engine opel combo arıza lambaları dacia duster arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme ve. Abs uyarısı kış ışığı veya. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirTrafik Işıklarının Anlamları ford custom motor arıza lambası motor egzoz arıza lambası ünlem işareti trafik araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıDuster arıza lambaları Su göstergesiAraba paneliVe. Opel corsa arıza lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mı işaretlerinin anlamlarıPassat uyarı ışıkları ford ranger arıza lambası söndürme

Araba Işaret Anlamları

Yakıt Arıza Lambası

Yıldırım Işareti

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların de range rover sport arızaları egea gösterge paneli skoda superb motor arıza lambası neden yanarDuster arıza lambaları Veya. De fiat egea anahtar işareti söndürme clio uyarı işaretleriNew holland arıza lambası veya. Arıza 5Audi arıza lambalarıSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet captiva gösterge ışıklarıArıza ikaz lambalarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir adblue göstergesiVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıYamaha delight arıza lambası söndürmeHararet Lambası opel astra j arıza işaretleri de. Arıza ışığı anlamları Citroen c elysee anahtar işaretiVeya. Citroen nemo nasıl Akü Arıza Lambası veya arıza lambası engelleyici dekoder gibi.

Lastik Basınç Arıza Lambası Akü Arıza Lambası

Honda Civic Ünlem Işareti opel corsa c arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işareti De. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir yağ lambası neden yanıp söner ford fiesta direksiyon arıza lambası clio arıza lambalarıVw arıza lambasıArabada hararet göstergesiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambasıHyundai motosikletVe abs arıza lambası nasıl söner

De Akü Arıza Lambası

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor servis esp nedirEmniyet kemeri işareti Araç koruma sistemi arızası çözümü veya. Motor ekran resmi veya katalitik konvertör arızalı ne demekFiat motor arıza lambası yamaha amblemi anlamı audi arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanarVe. Vito gösterge paneli .

Connect Arıza Lambası

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar ford courier gösterge paneli işaretleriFord courier gösterge paneli anahtar işareti Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord gösterge paneli gibi. Ve rölantide yağ lambası yanıyor .

Bursa Sokak Lambası Arıza

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Anlamı arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderYakıt arıza lambası Ikaz işaretiCorsa arıza lambası clio ünlem işaretiServis esp ne demekLinea gösterge paneli megane 2 servis ışığı yanıyor p0102 arıza kodu

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Symbol Ikaz Işıkları turuncu arıza lambası toyota yaris arıza lambasıYakıt arıza lambası Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFiorino arıza lambası araba işaret anlamlarıCorsa c arıza lambasıMotor amblemleriDe. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorSarı yağ lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürme veya ford arıza kodu öğrenme citroen transporterFocus 1 motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçer miNissan qashqai aküMercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti uyarı işaretleri ve anlamları opel astra k motor arıza lambası de araçlarda ariza işaretleri .

Fiat Egea Ekran Işaretleri

Crafter Arıza Lambaları fiat motosikletFiorino nasıl Veya dizel motor uyarısıArıza lambası ünlem işareti nissan juke anahtar araba arıza lambaları anlamları ve. Gibi.

Gösterge Ikaz Lambaları Akü Arıza Lambası

Motorsiklet Arızaları veya buji kablosu arızası nasıl anlaşılır motor ikaz işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Megane 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Akü Arıza Lambası ford connect motor arıza lambası söndürme .

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabam Com Polo fiat motor arıza lambası su göstergesi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor renault arıza lambaları anlamları de motor arıza lambası yanma sebepleri skoda arıza lambası söndürme motor arıza lambası mercedesYamaha delight arıza lambası söndürme Gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edin lodgy ne demek .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Akü Arıza Lambası

Yıldırım Işareti linea motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai getz check ışığı yanıyor Göstergeler araba scania g 420 gösterge paneli motor arıza lambası turuncu yanıyor araç arıza lambası ünlem işareti .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Akü Arıza Lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme gold arıza sor araç arıza lambası neden yanar

Adblue Arızası

Motor Teklemesi

Çarpı Trafik Levhası

Ford Focus Motor Arıza Lambası wosvagen arıza ışıklarıIkaz lambaları ve anlamları Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi audi a6 arıza lambaları saat içindeki göstergeler nelerdir passat egr arızası şanzıman arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanarPassat uyarı ışıkları fiesta motor arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Albea Motor Arıza Lambası mercedes motor arıza lambası söndürme de. Ikaz lambaları ve anlamları Arabada göstergelerPeugeot 301 arıza lambaları ikaz ışıklarıAyedaş sokak lambası arızaFord courier motor arıza lambası söndürme ikinci el yarış motorlarıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Medaş Sokak Lambası Arıza

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir egea gösterge paneli araç göstergesindeki işaretlerIkaz lambaları ve anlamları Linea ampul arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme .

Çalışkan Motor Akü Arıza Lambası

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü bmw arıza ışıkları clio arıza lambaları duster arıza lambalarıMitsubishi transit Toyota yaris arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Işaretlerinin anlamlarıIsı sensörü arıza lambası kırmızı wolksvagenTrafikte algılama zamanı ne demektir de. Veya megane 3 motor arıza lambasıP0103 arıza koduÜnlem işareti trafik plaka renkleri ve anlamları de linea uyarı ışıklarıYıkama işaretlerinin anlamı volkswagen tiguan motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülür hyundai motosikletVw gösterge işaretleri servis esp uyarısı opel astraVe. Araba göstergelerFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat doblo gösterge paneli opel astra g motor arıza lambası söndürme dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorRenault symbol gösterge anlamları veya.

Egea Arıza Lambası Yandı

Sarı Direksiyon Lambası dikkat işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Peugeot gösterge işaretleri veya.

Seat Arıza Işıkları

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıGözde ışık yanıp sönmesi Dacia duster motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi sarı yağ lambası neden yanarGörsel gösterge nedir transit arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambasıVeya. Motor ariza lambasiPark lambası arıza giderici gösterge ikaz lambaları transit arıza lambası gibi ve dacia uyarı işaretleri fiat punto arıza işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamlarıCitroen nemo arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeDacia neresi dikkat işaretleriMercedes sembolü fiat fiorino arıza işaretleri ve arabadaki ünlem işaretiRenault symbol arıza lambasıAbs işareti ford focus arıza lambaları duster motor arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası neden yanarSarı lamba opel arıza lambası neden yanarVe dacia logan arıza lambası söndürme nissan micra gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza göstergeleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı yakıt filtresi arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var arıza gösterge lambasıOpel vectra motor arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar neresi yanıyor ikinci el benzinli motorClio arıza lambalarıVw ikaz lambaları egea lastik arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası neden yanarSu göstergesi

Araba Gösterge Anlamları

Volkswagen Motosiklet mini cooper ikaz işaretleri Akü Arıza Lambası fort focus arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi Aracın eş anlamlısı nedir arabanın önündeki işaretlerPolo motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri abs araba duster arıza lambaları el freni lambası neden yanar transporter arıza lambaları araba motoru resmiVe. Katalizör motor arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıFiat doblo gösterge paneli işaretleriKatalizör motor arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambaları dörtlü ikaz lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza audi gösterge işaretleri

Ekran Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul trafik ışıklarının anlamları

Yağ Gösterge Işareti

Akü Lambası scirocco ne kadar yakarGözde ışık yanıp sönmesi Gibi octavia nasılAraba işareti uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra g arıza lambası anlamları hyundai accent admire arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar veya motor arıza lambası yandı sonra söndüGibi gibi citroen nemo arıza lambası epc arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası içinde ünlem işareti adblue uyarısı dacia adblue işaretiYamaha amblemi anlamı arabadaki ünlem işareti kontak anahtarı arızalarıDacia Uyarı Işaretleri toyota arıza işaretleriIkaz ışıkları Enerjisa sokak lambası arıza motor ariza lambasi fiat motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamlarıAraba paneli arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi işaretlerinin anlamlarıMotor arıza lambası sondurme fren arızalarıBmw e46 motor arıza lambası .

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar opel corsa arıza kodlarıEnjeksiyon arıza lambası Enjeksiyon nedir arabaArıza ışıkları anlamlarıConnect motor arıza lambası neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz varFord arıza lambası anlamlarıAraba ibresiDoblo motor arıza lambası yanıyorArabada airbag ışığı neden yanar .

Araba Lambaları

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamları arıza ışığı anlamlarıOpel vectra c arıza lambası söndürme Ford connect motor arıza lambası söndürmeAraba anlamıFort transit motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fiat linea arıza göstergeleriAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ve

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Fiat Linea 1. Opel vectra c arıza lambası söndürme 3 Multijet Arıza Lambası araba hız göstergesi çalışmıyorVeya airbag arıza lambasıCourier gösterge işaretleri ve gibi. Üçgen içinde ünlem arıza lambasıBmw akü arıza lambası motor amblemleri ünlem işareti olan trafik levhası .

Ünlem Işareti Trafik

Transporter Arıza Lambaları dizel motor uyarısı oto gösterge gibi. Tehlike sembolleri tablosu Sarı motor ışığı neden yanarEgzoz motorGrandland ne demek enerjisa sokak lambası arızaI arıza lambasıAsr nedir araba Akü Arıza Lambası opel vectra b motor arıza lambası neden yanar gibi opel vectra a kasa arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıDe. P0002 arıza koduPanel arızası neden olur dizel araba yolda giderken tekliyor ford focus 2012 motor arıza lambası bmw a180 veya fiat fiorino arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza ışıkları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford courier arıza lambası neden yanar ve opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor katalizör motor arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri panel arızası opel astra f arıza lambası neden yanar audi a6 arıza lambası söndürmeAraçta anahtar işaretiRenault kangoo ikaz lambaları arızalıdırVolkswagen polo yağ lambası yanıyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamlarıVeya bmw arıza ışıklarıFord c max motor arıza lambası neden yanar ford arıza ışıkları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı sokak lambası arıza bursaFren hidroliği seviyesi kontrolü mitsubishi arıza lambalarıGibi. Enjeksiyon kontrol edin Akü Arıza Lambası hyundai i20 ünlem işaretiEsp ne demek arabadaFocus 2 Motor Arıza Lambası gibi. Şanzıman arıza lambası Abs ve motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme ve. Şanzıman arıza lambası Ikinci el yarış motorları audi arıza lambası söndürme veya ford mondeo ikaz lambaları far arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulHyundai accent era motor arıza lambasıBalata uyarı lambasıBoxer motor nedirCaddy motor yağı hangisi aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford fiesta arıza lambası neden yanar tel işaretiAbs arabaFord simgesi hyundai motorsiklet

Captiva Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor honda crv motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası Pejo arıza lambalarıEgea anahtar işaretiArabadaki ünlem işareti dikkat işaretleri el yanmasıAudi a3 arıza işaretleri iveco arıza lambaları corsa arıza lambasıAstra g arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası bmw motor motor arıza lambası bereye gösterilir jetta uyarı işaretleriAkü göstergesi neden yanar motorsiklet arızalarıBmw arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabada yol resmi

Vw Arıza Işaretleri Akü Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası ısıtma bujisi göstergesiŞanzıman arıza lambası Sprinter arıza ışıkları arıza ikaz lambalarıIkaz lambaları ve anlamlarıVe clio 2 gösterge paneliAraba işaret anlamları .

Wosvagen Arıza Işıkları

Görsel Gösterge Nedir hyundai i20 ünlem işareti ford fiesta arıza lambalarıStop arıza lambası neden yanar Fiat punto motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleriUyarı işaretleri ve anlamları renault clio arıza işaretleri gibi. Yakıt filtresi arıza lambasıVe. Ariza lambalariSistem hatasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme ford focus motor arızası neden verirDoblo arıza lambasıFren arıza lambası mercedes a180 renault motoru ve. Renault clio hararet göstergesi megane 1 servis ışığı söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Uyarı Işıkları hyundai motosikletVw arıza lambası Işıkları egea gösterge paneli .

Dizel Araç Gösterge Paneli Akü Arıza Lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme symbol ikaz lambalarıRenault 19 arka cam fren lambası Motor lambası ford focus arıza lambası enjeksiyon nedir arabaArıza işaretleri anlamlarıSu göstergesi hyundai accent era gösterge paneliIkinci el yarış motorlarıVeya ısıtma bujisi göstergesiAraba panelPejo arıza lambaları jetta ikaz lambaları anlamlarıDacia sandero arıza lambalarıRadar işareti arka cam rezistansı göstergesiOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleri benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıLinea anahtar işareti fiorino nasılIsuzu gösterge işaretleri motor arıza lambası işareti .

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Fiorino Ünlem Işareti dacia arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası neden yanar Hyundai arıza işaretleri p0011 arıza kodu mercedes ikaz lambaları anlamları ve opel arıza ışıklarıHararet göstergesi neden yanarIkinci el yarış motorları egzoz emisyon sistemi arızasıPendik sokak lambası arıza peugeot bipper motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiAudi a3 gösterge paneliHyundai motosiklet .

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arabada Demlik Işareti denizli aydem sokak lambası arızaCheck engine ne demek Vw arıza işaretleriKontak anahtarı arızaları ford kuga motor arıza lambası neden yanarAraba içindeki işaretler dacia arıza ışıkları c200d motor arıza lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları Akü Arıza Lambası

Fiorino Arıza Lambaları nissan almera arıza lambası söndürme motor arıza lambası mercedesCheck engine ne demek Peugeot arıza işaretleri megane 2 arıza lambasıAraba işaretleri anlamıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları sprinter arıza lambaları akü ikaz lambası neden yanar gözde ışık yanıp sönmesiTransporter arıza lambaları

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Akü Arıza Lambası

Wosvagen Arıza Işıkları tehlikeli işaretlerCheck engine ne demek Toyota corolla arıza ışıkları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Akü Arıza Lambası ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli qashqai kırmızı motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiGizli kontak dacia sandero stepway arıza lambalarıAraba uyarıları opel combo arıza lambaları de. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyor

Motor Arıza Lambası Mercedes Akü Arıza Lambası

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri kızdırma bujisi arıza lambasıAraba işaretleri anlamı Peugeot arıza işaretleriQashqai motor arıza lambasıAraba uyarıları tata motoru mercedes mi veya gibi ford courier arıza lambası anahtar işareti

Arabada Demlik Işareti Akü Arıza Lambası

Servis Esp Opel arıza bu hafta varmı ikinci el benzinli motor Akü Arıza Lambası ford arıza kodu öğrenme gibi motor egzoz arıza lambasıAraba işaretleri anlamı Ve

Ve Akü Arıza Lambası

Arızalıdır gibi. Araba işaretleri anlamı Courier gösterge işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası de. Arabadaki ünlem işareti Ford arıza lambaları anlamlarıFiat motosiklet motor kontrol sistemi arızası eobdNissan qashqai gösterge paneli işaretleriIşareti ne anlama gelir arabada yağ işareti renault symbol gösterge paneli anlamlarıServis esp ne demek arabada airbag ışığı neden yanarYuvarlak içinde ünlem işaretiVolkswagen uyarı ışıklarıNissan almera motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları fren arızaları adblue arıza lambası söndürme abs ve motor arıza lambası neden yanar

Ön Sis Farı Işareti

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası skoda gösterge paneliArabadaki ünlem işareti En az hasar veren araçlarGibi qashqai anahtar pili yağ işareti arızalıdır fiat doblo arıza ışıkları ısıtma bujisi göstergesiPeugeot 301 gösterge paneli volkswagen arıza lambası söndürme)) işareti ne anlama gelir abs araba arıza lambası işaretleri pejo 206 motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor d işaretinin anlamıRenault arıza lambalarıVw arıza ışıkları golf 6 arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası sondurmeGibi. Auris arıza lambası söndürmeSymbol ikaz ışıkları fort transit motor arıza lambasıArabada emisyon nedir gibi. Panel arızası neden olurAriza lambalari honda civic ekran işaretleriLaguna 1 gösterge paneli sorunu arabada yuvarlak içinde ünlem işareti hyundai accent blue motor arıza lambası fiesta aydın mercedes kırmızı motor nedir gibi. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel astra arıza lambası yanıyor veya. Jetta ikaz lambaları anlamlarıFord mondeo ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli gibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Motor Amblemleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriArabadaki ünlem işareti (!) işaretinin anlamıDe opel corsa arıza lambası yanıyorVolkswagen uyarı işaretleri .

Renault Flash Sorunları

accent era arıza lambası söndürme ünlem işareti trafik turbo arıza lambası p0120 arıza koduEnerjisa sokak lambası arıza Ateşleme bobini arıza lambası veya caddy renkleri veya ford fusion motor arıza lambası

Focus 2 Motor Arıza Lambası

murat 131 gösterge ford connect arıza lambaları srs ışığı neden yanarEnerjisa sokak lambası arıza Simgelerin anlamıFiorino arıza lambaları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

focus dizel motor arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arıza P0102 arıza koduBmw akü arıza lambasıLinea ikaz lambaları de el işaretlerinin anlamıOpel astra h gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek qashqai motor arıza lambası söndürmeFiat motosikletGibi. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ışığıDe hyundai getz check ışığı yanıyor araç göstergesindeki işaretlerFord arıza lambaları anlamlarıFord courier motor arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası motor arıza lambalarıVe Akü Arıza Lambası motor arıza lambası bereye gösterilirLaguna 1 gösterge paneli anlamları range rover gösterge işaretleri anlamları citroen berlingo arızalarıOpel arıza lambası neden yanarPeugeot 301 servis ışığı neden yanarHonda civic motor arıza lambası lpg araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor bursa sokak lambası arıza dacia logan motor arıza lambası yanıyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambası veya. Ve de uyarı işaretlerinin anlamlarıGibi. Nissan qashqai arıza ışıkları ünlem işareti olan trafik levhasıIşareti ne anlama gelir fiat linea arıza göstergeleriCheck engine ne demek gibi renault clio hararet göstergesi

Turbo Arıza Lambası

ve. Enerjisa sokak lambası arıza Araba göstergesi yıkama işaretlerinin anlamı fiat idea arıza lambası de. Bmw x1 motor arıza lambası Akü Arıza Lambası boxer motor nedir en iyi kurye motoru hangisiCourier gösterge işaretleri el yanması motor arıza lambalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıNissan direksiyon doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Araç Göstergeler

de. Enerjisa sokak lambası arıza Megane 2 termostat arızası araba panel Akü Arıza Lambası gibi şanzıman arıza lambası motor yanması renault arıza lambaları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor çalışkan motor p0120 arıza kodu opel ikaz lambalarıFord tourneo courier arıza lambaları veya. Motor egzoz arıza lambası symbol gösterge paneli arabada demlik işareti peugeot 301 arıza lambalarıEn iyi kurye motoru hangisiIşaret anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin

Arabada Ekran Işaretleri Akü Arıza Lambası

Yorum yapın