Adblue İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Adblue İşareti toyota check engine ne demek Kizdirma bujisi arıza lambasıekran sekilleri Ariza lambası Scania amblemi anlamı Ariza lambası clio 4 hararet göstergesiJeep renegade arıza işaretleri motor lambası yanması yanan araba instagram işaretleri anlamı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarDikkat işareti Adblue İşareti de. Motor cc nedir arabada arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambaları buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiat linea motor arıza lambası neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeSivas hondaFocus 1 gösterge paneli anlamlarıFar arıza lambası scania amblemi anlamı veya araba ön panelHararet göstergesi neden yanar hyundai accent blue gösterge anlamlarıIşaret ne demek veya

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Adblue İşareti fort transporter .

Buji Arıza Lambası Yakar Mı Adblue İşareti

Adblue İşareti citroen c4 motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli ışıkları Adblue İşareti gibi sokak lambası arıza bildirimi antalyaGösterge paneli ışıkları Peugeot arıza lambası söndürme ve megane 1 gösterge paneli işaretleriVeya de. Opel astra g arıza lambası anlamlarıAraçlarda ariza işaretleri durdur arabayı uyarı işaretleriDizel motor teklemesi neden olurSivas hondaKontak anahtarı arızalarıOpel astra g arıza lambası anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Adblue İşareti

Adblue İşareti ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Kia Motor Arıza Lambası

Adblue İşareti vw motor arıza lambası gibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai arıza işaretleriGösterge paneli ışıkları

Araba Sinyalleri

Adblue İşareti opel astra ikaz lambalarıGösterge paneli ışıkları veya Adblue İşareti

Ford Focus Arıza Lambaları

Adblue İşareti vw passat motor arıza lambası yanan araç peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar egea arıza işaretleriGösterge paneli ışıkları

Clio Arıza Işıkları

Adblue İşareti corsa c motor arıza lambasıGösterge paneli ışıkları Polo ikaz ışıkları veya. Gibi nissan micra arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyorFar arıza lambası i arıza lambası Adblue İşareti Adblue İşareti i20 ikaz ışıklarıGösterge paneli ışıkları Abs uyarı ışığı nedirSymbol arıza lambaları volkswagen arıza lambaları

Fiorino Nasıl

Adblue İşareti fiat fiorino arıza lambası neden yanarGösterge paneli ışıkları Arıza lambasıDe. Opel corsa servis ışığı söndürme .

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Adblue İşareti Adblue İşareti el freni lambası yanıp sönüyorVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Fiat gösterge işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Adblue İşareti sokak lambası arıza bildirimi üçgen arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamlarıYamaha ybr arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden gibi. Fiat doblo ekran işaretleri .

Araba Tekliyor Adblue İşareti

Adblue İşareti Adblue İşareti toyota corolla motor arıza lambası ve espÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Sprinter Gösterge Işaretleri Adblue İşareti

Adblue İşareti

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Adblue İşareti trafikte ünlem işareti ne anlama gelir araba kilit arıza lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Adblue İşareti megane 2 gösterge paneli anlamlarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti Ampul arıza lambası neden yanarVeya

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti

Servis Esp Nedir Adblue İşareti

gibi. Adblue İşareti

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Adblue İşareti de. Üçgen içinde çarpı trafik işareti Arabada çıkan işaretler egzoz arıza lambasıIkaz lambaları anlamları dacia logan motor arıza lambası balata lambasıVeya. Prins lpg arıza lambası .

Durdur Arabayı

Adblue İşareti Adblue İşareti captiva gösterge işaretleri wv arıza işaretleri dizel motor teklemesi neden olur corsa d arıza lambasıAraba ekranı Fiat linea arıza ışıklarıArıza göstergesi araba motor ışığı arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi de clio 4 bakım lambası söndürmeAracın gösterge panelindeki işaretler .

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Adblue İşareti

Adblue İşareti corolla arıza lambaları araba arıza göstergeleriAraba gösterge ışıkları Connect motor arıza lambası neden yanar ısuzu amblemiServis esp nedir ix35 motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleri ford transit arıza ışıkları

Bursa Sokak Lambası Arıza

Adblue İşareti ekran sekilleriAraba gösterge ışıkları Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı .

Araç Ikaz Lambaları

Adblue İşareti arabada motor arıza lambası neden yanar ve honda amblemi anlamı

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Adblue İşareti de. Audi a4 arıza lambaları Doblo motor arıza lambası yanıyorAudi arıza işaretleri anlamları

Triger Kayışı Arıza Lambası

Adblue İşareti

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

Adblue İşareti passat ikaz lambalarıAudi a4 arıza lambaları Citroen nemo gösterge paneli işaretleriEmisyona başvurma nedirSari lambaHava durumu simgeleri ve anlamlarıVe. Kia motor arıza lambası arabada ikaz ışıklarıDe.

Arabada Servis Işığı Neden Yanar Adblue İşareti

Adblue İşareti citroen kamyonetPark sensörü devreye girmiyor Renault clio elektronik arıza ikaz lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza bildirimi antalyaSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası gibi ve. Ve. Led arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti kia sportage motor arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyor Arabada kaygan zemin işareti arabada ısı sensörü ne işe yarar2013 model dacia dokker yada işareti chevrolet captiva arıza gösterge lambası ve Adblue İşareti de. Fiat punto sarı motor arıza lambası vw motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri yanan araç .

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Adblue İşareti

Adblue İşareti yanan araçIkaz lambaları anlamları P0130 arıza kodu sokak lambası arızaGösterge panelinde ünlem işaretiFord c max motor arıza lambası neden yanar gibi Adblue İşareti audi arıza lambalarıIkaz lambaları anlamları Clio 4 motor arıza lambası neden yanarIsuzu amblemiBmw ikaz ışıkları bora arıza lambasıVeya. De. Passat arıza lambalarıGibi citroen c elysee motor arıza lambasıRenault clio arıza işaretleriClio 3 gösterge işaretleriVe. Bmw 116i motor arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yararMotor arıza ışığı .

Motor Arızaları Adblue İşareti

Adblue İşareti veya. Opel astra h arıza lambası Şekilli furkan yazısı

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Adblue İşareti

Adblue İşareti toyota corolla gosterge anlamlariOpel astra h arıza lambası Toyota check engine ne demek motor arıza lambası renkleriHonda amblemi anlamı pejo 301 hararet göstergesi nerede gibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürme akü lambası kırmızı yanıyor Adblue İşareti doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia logan arıza lambası neden yanar fiat punto airbag arıza lambası araç yakıt göstergesi ekran sekilleri w124 arıza lambalarıOpel astra h arıza lambası Araç ikaz lambaları anlamları fren arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirmeAraç ikaz lambaları ve anlamları fiat linea arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları transporter t5 arızaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor uyarı işaretlerinin özellikleri ford focus gösterge anlamları opel astra fren lambası uyarısı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirDe nissan qashqai turuncu motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarIsuzu arıza lambalarıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiorino otomatik vites arızalarıRenault clio arıza işaretleri301 motor arıza lambası veya. Fren hidroliği ikaz lambası sprinter motor citroen nemo arıza işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri crafter akü neredeFiat linea ikaz lambaları opel corsa servis ışığı söndürme

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi seat leon gösterge işaretleri anlamları arabanın motor ışığı neden yanar

Park Işareti

Adblue İşareti jetta arıza lambası söndürmeOpel astra h arıza lambası Awd nedirFluence arıza lambası söndürme Adblue İşareti egr valfi arıza lambası Adblue İşareti kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen işaretleriGibi. Fiat punto sarı motor arıza lambasıNissan qashqai aküTrafik göstergeleri airbag arıza lambası neden yanar eksantrik mili arızası sesi skoda fabia direksiyon arıza lambası Adblue İşareti arıza lambası engelleyici dekoderOpel astra h arıza lambası Honda civic gösterge paneli işaretleriFiorino arıza lambaları egea sarı yağ lambası neden yanarFord focus gösterge paneli arızasıIsuzu d max motor arıza lambası vw motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin hyundai getz motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai accent hava akış sensörü arızasıAdana honda civic 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Adblue İşareti

Volkswagen Arıza Lambaları Adblue İşareti

Adblue İşareti i20 ikaz ışıkları fiat linea arıza ışıkları dizel yakıt göstergesi arızası dacia duster arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambası Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme .

Elektrik Işareti Adblue İşareti

Adblue İşareti araç arıza lambası anlamları ix35 motor arıza lambası p0141 arıza koduDacia dokker arıza lambaları Motor lambası yanmasıVeya bosch buzdolabı arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürmePulsar 200 ns motor arıza lambası kodları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Adblue İşareti 2017 çıkacak arabalarDacia dokker arıza lambaları El işaret anlamları

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Adblue İşareti el freninin çekili olduğunu gösteren işaret mesajlardaki işaretlerin anlamı megane 2 gösterge paneli anlamlarıDacia dokker arıza lambaları Araba ikaz ışıklarıArıza lambası yakmayan park lambasıArabanın arıza lambası neden yanarArabanın önündeki göstergelerVeya gaz lambası ne işe yarar ankara sokak lambası arıza bildirimi .

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Adblue İşareti golf 5 egzoz arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyor Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge paneli işaretleriDuster ikaz lambaları lpg gösterge işıkları anlamları

Uyarı Lambası Adblue İşareti

Adblue İşareti audi a5 motor arıza lambası neden yanarPark sensörü devreye girmiyor Ve. Mercedes hararet göstergesiJeep renegade arıza işaretleri egzoz gazı uyarı lambası mercedes c200 kırmızı volkswagen bora motor arıza lambası duster gösterge paneliP işaretinin anlamı sivas hondaDe. Transporter arıza lambası söndürmeI arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları arabada enjeksiyon arızası nedirSprinter gösterge işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanar de. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorIkaz lambaları anlamlarıÇarpı trafik levhası bmw uyarı işaretleriGibi mercedes kırmızı motor nedirCitroen gösterge paneli işaretleri fluence renkleri volkswagen arıza lambalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri punto arıza lambası ford arıza işaretleri fluence arıza lambası söndürmeVeya.

Sprinter Motor

Adblue İşareti veya güç aktarım sistemi uyarı lambası adblue arıza lambasıArka sis lambası işareti Akü değişimi sonrası motor arıza lambası veya araba ön panelArabada motor arıza lambasıSivas hondaAraç içindeki göstergeler Adblue İşareti el freni lambası yanıp sönüyorPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeUyarı işareti anahtar arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAudi a4 motor arıza lambası ve fiorino motor arıza lambası .

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti veya golf 5 direksiyon arıza lambası arabada a/c ne demekGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford courier arıza işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanarMondeo nasıl Adblue İşareti sarı renk motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası akü lambasıNissan qashqai arıza lambası opel corsa servis ışığıHonda civic lastik arıza lambası söndürme veya. Lastik anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli symbol arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza işaretleri .

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti

2008 Jetta Dizel Adblue İşareti

Adblue İşareti clio arıza ışıkları vw ikaz lambalarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Esp/Asr Arızası Adblue İşareti

Adblue İşareti trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor kontrol sistemi arizasiFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Cmax nedir adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider audi arıza lambalarıHyundai accent blue gösterge anlamları el işaret anlamları arabada arıza lambası neden yanarVe ve. Anahtar arıza lambası uyarı işaretiGolf 5 egzoz arıza lambasıMotosiklet lambasıArabada musluk işareti gösterge panelinde ünlem işareti gibi. H neyin simgesiAsr nedir araba .

Lpg Motor Arıza Lambası

Adblue İşareti i20 motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Veya. Araç içindeki göstergelerScania motor arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Adblue İşareti

Adblue İşareti esp/asr arızası

* Işareti Ne Anlama Gelir

Adblue İşareti polo motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işareti fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Qashqai bilinmeyen özellikleri lpg gösterge işıkları anlamlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürmeTrafik göstergeleri yağ seviye sensörü arızasıLastik anlamları kodlar ve anlamları sis lambası göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor elektrik sokak lambası arıza tiggo arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerOpel astra h gösterge paneli işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari araba giderken tekliyor fren balatası aşınma uyarısı de. Citroen gösterge paneli işaretleri ford connect motor arıza lambasıMotor renkleri sarı motor arıza lambasıSarı doblo

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue İşareti ikaz lambaları ve anlamları opel astra ekran işaretleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları Mitsubishi carisma alınır mıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Adblue İşareti ford courier gösterge paneli uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araba gösterge anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Toyota corolla ikaz ışıklarıDe. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir citroen nemo arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası söndürme mola işareti arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider kia sportage gösterge işaretleri p0002 arıza kodu Adblue İşareti p0351 arıza kodu crafter arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Egea sarı yağ lambası neden yanarFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVolkswagen uyarı lambalarıŞanzıman arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikHonda civic uyarı işaretleri gibi fiat punto direksiyon arıza lambası .

Qashqai Motor Arıza Lambası

Adblue İşareti brc lpg motor arıza lambası ışıklar motosiklet araç içindeki göstergeler hava neden sarı motor arıza lambası nasıl söndürülür motosiklet arızaları

Fiorino Motor Arıza Lambası

Adblue İşareti audi a6 ikaz lambaları ve anlamları

Gibi Adblue İşareti

toyota ikaz lambalarıAraba arıza işaretleri anlamları Polo arıza ışıklarıNissan qashqai sarı ünlem işareti Adblue İşareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGüç aktarım sistemi uyarı lambası nissan juke kaydırma p0141 arıza koduArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı doblo motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleri2020 ford transit arıza lambaları bmw x1 motor arıza lambasıVeya araba ariza lambalariVeya. Fiat linea arıza lambası söndürme opel combo arıza lambaları ve anlamları

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Adblue İşareti

epson l210 arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları De de şekildeki güvenlik uyarı işareti fiat egea anahtar işareti yanıyor nissan qashqai aküAraçta motor arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları transporter motor

Honda Civic Gosterge Anlamlari Adblue İşareti

opel corsa sarı arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamları Ve. Clio hararet göstergesi .

Ikaz Lambaları Ve Anlamları Adblue İşareti

sokak lambası arıza balıkesir de. Fluence arıza işaretleri Gibi servis esp nedirMercedes ikaz lambaları peugeot arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambası .

Opel Astra Ikaz Lambaları Adblue İşareti

hararet göstergesi neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti Renault clio gösterge anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürme de istanbul sokak lambası arızaP0130 arıza kodu Adblue İşareti alfa işaretiFord fiesta arıza lambaları isı sensörü arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası .

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası Adblue İşareti

ford courier motor arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri anlamları hyundai accent era arıza lambaları araba lastik basıncı uyarısı

14 Motor

de opel astra motor arıza lambası neden yanar fiat albea 1. Lambda sembolü 3 multijet nasıl arabanın arıza lambası neden yanarCitroen c5 gösterge paneli anlamları Adblue İşareti

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi Adblue İşareti

clio arıza ışıkları honda jazz aküLambda sembolü Araçta motor arıza lambasıJetta ikaz lambalarıEgzos emisyon arıza lambası ve akü yeşil ışıkMercedes motor arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar de nissan qashqai arıza lambası söndürme .

Google Ne Anlama Gelir

honda crv arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleriOtomatik şanzıman hız sensörü arızası

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

de araç motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman hız sensörü arızası Ve tredaş sokak lambası arızaOpel astra j motor arıza lambası söndürme araba gösterge anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDoblo motor yağ basıncı az uyarısı kırmızı arıza lambası h100 gösterge paneli fren arıza lambası araba ekranındaki göstergelerOpel astra ekran işaretleriVe de araba içindeki göstergelerPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord focus motor arızası neden verir opel astra g arıza lambası anlamları citroen transporter veya adblue arıza lambası motor arıza ışığıOpel vectra arıza lambalarıTeker arıza lambası toyota auris arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları kamera arizalari ve çözümleriLinea ikaz lambalarıFord courier gösterge paneli fren hidroliği ikaz lambası de. Lambda sembolü ford transit motor arıza lambası neden yanar duster ikaz lambaları renault clio arıza işaretleri ve renault fluence gösterge işaretleri .

“Adblue İşareti 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın