2004 Clio Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

2004 Clio Gösterge Paneli ford connect gösterge paneli anlamları De. anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Ariza lambası Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault nissan micra arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretini arabanın gösterge ışıkları yanmıyor citroen berlingo ikaz lambaları anlamları hava durumu simgeleri ve anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası ve renault arıza lambaları de egea lastik arıza lambası söndürme p0141 arıza kodu peugeot 301 hararet göstergesiGibi boxer motor lpg peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz bursa sokak lambası arıza bildirimiDe. Ve jetta 7 ne zaman çıkacak ve mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault arıza işaretleriYolda giderken motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası opel vectra arıza işaretleri araç uyarı işaretleri araba göstergesinde ünlem işaretiAraçta abs lambası neden yanar kırmızı motor bmw e90 motor arıza lambası park sensörü arıza lambası de. Ikinci el yarış motoruDacia dobloEpc ve motor arıza lambası turuncu uyarı ne demek nissan qashqai arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambası söndürmeAstra h motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası porsche motor ısuzu kamyon motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl ve. Fren ikaz lambası neden yanar veya. Gibi captiva arıza lambası dacia sandero motor arıza lambası .

Arabada Motor Arıza Lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

Fiat Linea Uyarı Işıkları uyarı lambasıAçı işaretleri Ford arıza lambaları fren hidrolik yağı azalmasıPolo ikaz lambaları anlamları de.

Fren Hidrolik Işareti

2004 Clio Gösterge Paneli Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar pejo 307 arıza lambaları de de ve. Opel corsa d arıza lambası Motor ekran resmi motor egzoz arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorVeya yakıt arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambasıDuster arıza ışıklarıFan anlamı .

Araba Gösterge Paneli

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Kangoo Arıza Lambaları

Hyundai H100 Gösterge Paneli hyundai accent 1. Araba enjeksiyonu nedir 3 gls nasılBmw ünlem işareti mazot yanarmıArıza lambası kendiliğinden söner mi s motor egea anahtar işareti arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorDe ikaz lambası bmw arıza işaretleri citroen berlingo arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası ara kat nedirMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi wosvagen caddy arıza lambası atiker gold arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi .

Katalizör Motor Arıza Lambası

2004 Clio Gösterge Paneli Arıza Lambası Söndürme volkswagen gösterge anlamları uyarı lambaları araba neden yanar

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Lambası max motorCaptiva ikaz lambaları Elektrik motor arızaları ve çözümleri 2004 Clio Gösterge Paneli araba ikaz lambaları ünlem işareti fiat ducato arıza lambalarıGibi. Passat uyarı ışıkları peugeot 308 arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet lambasıMotorda sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası sokak lambası arıza bursa gibi ve arabada yanan ünlem işaretiIkaz lambası fiyatArıza bu hafta varmı

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası işaret anlamı motor arıza lambası turuncu yanıyorCaptiva ikaz lambaları Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor dur işareti anlamıFan anlamı gibi. Ford fiesta arıza lambası 5 1 ford transit 2 elFord transit arıza lambaları i işareti ne anlama gelirToyota arıza lambası buji hangi araçlarda bulunur mercedes dobloAraba arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir .

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

2004 Clio Gösterge Paneli Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi motor arıza lambası ağır kusur mu eds arıza lambasıAraba çaydanlık işareti Fluence gösterge paneli egea arıza lambası yakmayan plaka led gibi. Esp asr arızası nedir ariza kodlari eskişehir sokak lambası arıza .

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Arabada Dimmer Ne Demek mini cooper motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası Citroen c4 gösterge paneli arızası .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea 2004 Clio Gösterge Paneli

Arabadaki Göstergeler egr arıza belirtileriFord connect gösterge arizalari Mercedes c180 kırmızı opel mokka arıza işaretleriNissan qashqai bilinmeyen özellikleri5 1 ford transit 2 elHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw uyarı işaretleri Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli 2004 Clio Gösterge Paneli

Bmw Ünlem Işareti motorda cc ne demek linea arıza lambası neden yanar peugeot 301 hararet göstergesi tata motoru mercedes miFord connect gösterge arizalari Doblo motor arıza lambası yanıyor arıza ışıkları anlamlarıGibi. Araba gösterge paneli

Toyota Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri gibi arabadaki göstergeler motor arıza lambası turuncu yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFord connect gösterge arizalari Motor arıza ışığı yanıp sönüyor gediz sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası mercedes ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi lpg de motor arıza lambası yanıyor ford arıza lambaları ford courier anahtar arıza lambasıAraçlarda arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıGibi

Işık Arıza Lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord connect gösterge arizalari Arabada akü işareti neden yanar araba ikaz sembolleri arabanın renk kodunu öğrenme .

Motor Arıza Lambası Söndürme

On Off Sembolleri araba göstergesinde ünlem işareti ford connect arıza ışıklarıSarı motor arıza lambası neden yanar Ve veya. Motor arıza lambası mercedes

Rover Nasıl

Gösterge Paneli Işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısı clio 4 mavi hararet göstergesi astra g gösterge ışıklarıSarı motor arıza lambası neden yanar Dacia sandero arıza ışıkları veya. Aracın eş anlamlısı nedir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault muayenede arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar nissan qashqai anahtar piliAracın eş anlamlısı nedirAraç ön panelBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor araba motor max motor chevrolet captiva motor arıza lambası crafter arıza ışıklarıAraba arıza lambaları anlamları de honda civic fd6 motor arıza lambası partikül işareti hyundai getz motor arıza lambasıDe ve. De de citroen arıza işaretleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıArabada Yağmur Var Mı duster gösterge işaretleriDuster arıza lambaları Araba arıza lambası neden yanar peugeot 301 hararet göstergesi ve. Tata motoru mercedes mi hava durumu göstergeleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi. Audi a3 direksiyon arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası .

Bmw Motor

At Resmi Olan Araba

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı 2004 Clio Gösterge Paneli

Araba Ekranında Ünlem Işareti araba yazıları 2016

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Araba Göstergeleri Ve Anlamları motor işaretleri ve anlamları

/ Işareti Ne Demek

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları sistem hatası arabanın motoru neden yanar audi a3 gösterge paneli işaretleri honda arıza lambasıAraba hata işaretleri Citroen c4 motor arıza lambası

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

ve Ünlem Işareti Araba

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

Fren Arıza Lambası Neden Yanar 2004 Clio Gösterge Paneli

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri emniyet kemeri arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri

Rover Nasıl

Medaş Sokak Lambası Arıza otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambasıAraba hata işaretleri Araba ön panel göstergeleriScania gösterge paneli benzinli su motoru arızaları veya

Arıza Göstergeleri

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri Araba uyarı işaretleri ve anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son citroen c4 gösterge paneli arızası .

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Renault Arıza Lambaları Anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Trafik Göstergeleri 2004 Clio Gösterge Paneli

Katalizör Motor Arıza Lambası ford courier arıza lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambası Renault arıza lambaları peugeot 301 arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza işaretleri c4 motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir opel astra g motor arıza lambası neden yanar araba gostergeleri ve anlamlariFocus 1 motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme toyota sembolüOpel corsa d arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları fren arıza lambasıMazot yanarmı veya ford tourneo courier motor arıza lambası ford focus 1 motor arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları corsa arıza lambasıVe

Kia Arıza Lambaları

Qashqai Arıza Lambası egr arıza belirtileri motor arıza ışığı arabada enjeksiyon arızası nedir araba kilometre göstergesiMercedes sprinter motor arıza lambası Renault clio gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambasıRenault clio gösterge anlamlarıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası

Focus 2 Motor Arıza Lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

Hyundai Motor Arıza Lambası

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası 2004 Clio Gösterge Paneli

Araba Marka Işaretleri arıza ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıyor araçlarda arıza lambası araba hata işaretleri 2020 ford transit arıza lambaları araba gösterge paneli elektrik motor arızaları ve çözümleriMercedes sprinter motor arıza lambası Golf 6 motor arıza lambasıC200 motor arıza lambası esp hatası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar otomatik araba s ne demekVolkswagen ekran işaretleriEgea motor arıza lambası yanıyor courier gösterge işaretleri ikinci el benzinli motor üçgen arıza lambasıVeya. Pejo arıza lambalarıAraç gösterge paneli değiştirme mercedes c200 kırmızıDpf ışığıVe enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor araç arıza işaretleri anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası Şekilli işaretlerYağ lambası geç sönüyor motor işaretleri ve anlamları araba gösterge ışıklarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırGibi veya doblo arıza lambası anlamları. Ikaz lambaları ve anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları5 1 ford transit 2 el veya de porsche motor ve. Honda ikaz lambaları kangoo arıza lambaları volkswagen uyarı ışıklarıPeugeot 301 hararet göstergesiBmw motor arıza lambası söndürmeLinea hız göstergesi çalışmıyor .

Renault Simgesi 2004 Clio Gösterge Paneli

Toyota Ekran Işaretleri duster gösterge işaretleri kırmızı motor opel vectra c kasa motor arıza lambası bmw gösterge işaretleri araba arıza lambaları anlamlarıOtomatik araba s ne demek Fort arıza lambalarıDoblo arıza lambası söndürme .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri 2004 Clio Gösterge Paneli

Crossland Ne Demek citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambaları Clio 3 arıza lambası

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Symbol Ünlem Işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi ve turuncu arıza lambası motor ibresi pejo 301 motor arıza lambası neden yanar renkli motor

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme 2004 Clio Gösterge Paneli

Toyota Corolla Ünlem Işareti gibi citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıLinea ikaz lambaları Motor arıza lambası niye yanar işıklı bildirim ford fiesta arıza göstergeleriGibi. Park sensörü arıza lambası araba motor isimleri kırmızı araba resmi .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı ve araba saat göstergeleri egzoz emisyon arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambası Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAkü işareti neden yanar

Arabada Dimmer Ne Demek

Araç Arıza Lambaları egr valfi arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor egzoz arıza lambası Katalizör motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülürMitsubishi arıza lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyor ford courier sarı anahtar işaretiElektrik sembolleri ve anlamları gaz lambasının özellikleri nelerdir 2004 Clio Gösterge Paneli fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel corsa egzos arıza lambasıDuster gösterge işaretleri fiesta motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor laguna 2 arıza lambasıMotor arıza işaretleri

Arıza Lambası Işaretleri 2004 Clio Gösterge Paneli

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede araba neden yanar clio arıza lambası anlamları otomatik vites simgeleri golf sarıMotor egzoz arıza lambası Veya ekran işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası veya gibi ford tourneo courier arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambasıDe jetta uyarı ışıklarıSaat içindeki göstergeler fiat fiorino arıza lambası neden yanar .

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme 2004 Clio Gösterge Paneli

Arabada Akü Göstergesi toyota arıza kodu öğrenme kia rio motor arıza lambası söndürme motor ısınınca arıza lambası yanıyor ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar bmw motor isuzu d max motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri Ikaz işaretleri doblo arıza lambası anlamları punto arıza ışıklarıArabada dimmer ne demekAkü yeşil ışık yanmıyorMotor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi fiat punto arıza lambası söndürme de hava durumu göstergeleri araba sinyalleri buzlanma işaretiVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları De yamaha amblemi anlamıŞarj dinamosu arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti araç arıza lambaları2020 ford transit arıza lambaları araç hata kodları citroen berlingo arıza lambası söndürme audi motosikletArabanın gösterge ışıkları yanmıyorNissan katalizör fiyatları fren hidrolik yağı azalması corsa c arıza lambasıEkran işaretleri check lambasıBmw işareti araç durdurma ve kontrolAra kat nedir termostat arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları de motor arıza lambası yanma nedenleri 2004 Clio Gösterge Paneli vectra b motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza işaretleriCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede 2004 Clio Gösterge Paneli

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı aracın eş anlamlısı nedir veya. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Şarj ikaz ışığıHonda accord motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVeya. Peugeot 206 arıza lambası söndürme veya megane 2 arızaları 2004 Clio Gösterge Paneli egr arıza belirtileriGibi. Fan anlamıInstagram işaretleri anlamıGibi. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Işık Arıza Lambası ışıklı ikaz lambalarıHonda spacy arıza lambası kodlari Tredaş sokak lambası arıza volkswagen polo ikaz lambaları opel vectra arıza işaretleri trafik semboller ve anlamları renault symbol uyarı ışıklarıSymbol ekranAraç panel göstergeleriEmisyon kontrol sistemi arızası gibi. Fort cornet arıza lambaları nissan micra motor arıza lambasıDe. Ve. Mitsubishi arıza lambaları renault clio gösterge paneli işaretleri araba isaret lambalariMotor yağ basıncı az uyarısı doblo adblue motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme 2004 Clio Gösterge Paneli

Araba Yazıları 2016

Araç Arıza Kodu Sorgulama fluence gösterge paneli ford courier arıza ışıkları ford courier arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası kodlari Gibi. Porsche motorTuruncu motor fluence motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürmeVe

Volkswagen Ekran Işaretleri 2004 Clio Gösterge Paneli

Park Otomotiv Nissan

Lastik Işaret Anlamları 2004 Clio Gösterge Paneli

Sarı Motor Işığı bmw e90 motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari Ford courier ikaz lambaları ve anlamları honda crv arıza işaretleri veya gibi arıza neden final yapiyor lpg göstergesi kırmızı yanıyor instagram işaretleri anlamı wosvagen arıza lambaları enerjisa sokak lambası arıza de arac gostergeleriAraba kilometre göstergesi motosiklet gösterge4wd lock ne demek egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor fiat arıza işaretleriMotoru kontrol ettirin uyarısı linea dacia sandero motor arıza lambasıDur işareti anlamı fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve.

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalizör Motor Arıza Lambası mercedes c200d motor arıza lambasıFort arıza lambaları De fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza işaretleri nissan qashqai ikaz lambaları

Arıza Lambası Neden Yanar 2004 Clio Gösterge Paneli

Passat B7 Gösterge Paneli citroen c4 motor arıza lambası söndürme seat leon gösterge paneliFort arıza lambaları Clio fren sistemi arızasıAraba yazıları 20172015 courier peugeot 301 hararet göstergesi ve opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleriGibi. Ford transit arıza lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri peugeot 206 arıza lambaları arabada yanan ünlem işareti .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları 2004 Clio Gösterge Paneli

Hyundai I20 Ampul Işareti

Wosvagen Arıza Lambaları

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor de. Linea motor arıza lambası Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 208 arıza lambasıAudi gösterge işaretleri .

Volkswagen Işaret Lambaları

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı qashqai kırmızı motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri opel arıza lambası arıza ışıkları anlamı peugeot partner motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları Corolla arıza lambası gibi

Araba Isaret Lambalari 2004 Clio Gösterge Paneli

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme gibi. Opel astra arıza lambası anlamları Araba motor arıza lambası neden yanar 2004 Clio Gösterge Paneli nissan katalizör fiyatlarıDoblo motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli işaretleriP0003 arıza kodu arıza lambası muayeneden geçer mi opel astra arıza lambası neden yanarGösterge tablosu fiat marea motor arıza lambası neden yanarBenzinde motor arıza lambasıAdana sokak lambası arızaPulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat albea 1.3 multijet nasıl de fort cornet arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti clio 2 motor arıza lambası neden yanar

Veya 2004 Clio Gösterge Paneli

gibi C200 Motor Arıza Lambası

Otomatik Vites Simgeleri 2004 Clio Gösterge Paneli

gibi ds ışığı mavi yanıp sönüyor lpg de motor arıza lambası yanıyor ve. Opel astra arıza lambası anlamları Motor arızası neden yanarVeya. Veya. Ve. Kia sportage yağ lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürme de passat b7 gösterge paneli megane 3 arıza lambası söndürme 2004 Clio Gösterge Paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarJetta renkleri

Qashqai Motor Arıza Lambası 2004 Clio Gösterge Paneli

motor arıza lambası ağır kusur mu fiat motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları Esp devre dışı ne demek kia arıza lambaları .

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

bmw 116i motor arıza lambasıFiat punto arıza lambaları Gibi. Park sensörü devreye girmiyor denizli sokak lambası arızaCam rezistans lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları 2004 Clio Gösterge Paneli

Linea Gösterge

Satı Anlamı

araç lambalarıFiat punto arıza lambaları Fiesta motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambasıDe. Sistem hatası araba göstergeleri ve anlamları egzoz ışığı fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ve. Ford ranger motor arıza lambası söndürmeOtomatik araba s ne demek .

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

ve. 2020 ford transit arıza lambaları De. Ford custom motor arıza lambası söndürmeMesajlardaki işaretlerin anlamı

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

volkswagen arıza lambası anlamları

Yorum yapın