Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası arıza lambası söndürme aparatı Opel arıza lambası neden yanarbmw e90 arıza işaretleri Ariza lambası 3 işareti ne anlama gelirAriza lambası Seat arıza ışıkları ve.

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Dacia Gösterge Işaretleri e90 arıza lambaları caddy arıza ışıkları renault kangoo gösterge paneli anlamları Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası ikaz lambaları anlamları veya lastik basıncı ikaz lambası gibi ve. P0340 arıza kodu Işıklar otomotiv peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve. Arabada ısı sensörü ne işe yararAraçta motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 uyarı ışıklarıVe. Vites arıza lambası Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası anahtar ışık aracın içindeki göstergelerGibi. Veya. Doblo arıza lambası anlamları. De trafik ışıkları ve anlamları resimli .

Arıza Ikaz Lambaları Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme cruze arıza gösterge lambası cmax nedir motor ekran resmiFiat doblo arıza ışıkları Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet aveo arıza lambasıVw motor arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Wosvagen Arıza Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar kısa far işareti ve. Fiat doblo arıza ışıkları

C200 Motor Arıza Lambası Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Acil Uyarı Işıkları ford focus arıza işaretleriFiat doblo arıza ışıkları Marşa basınca göstergeler gidiyor araba ekranında çıkan işaretler araba içinde anahtar işareti

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti arabada kısa devre nasıl bulunurFiat doblo arıza ışıkları Captiva motor arıza lambası söndürme arabadan benzin çekme .

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Dolama Nasıl Bağlanır isuzu ikaz lambaları adana honda civic isı sensörü arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri nissan qashqai anahtar pili araç motorMotor lambası neden yanar Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıCorolla arıza lambası araba anlamı check engıneMercedes motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza kodları at resmi olan araba arıza gostergeleriEl sembolleri ve anlamlarıDurduk yere göz yanmasıPrins lpg arıza lambası linea motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza ışıklarıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledKışın araba çalışmıyorDacia ikaz lambaları caddy arıza ışıkları dacia sandero gösterge paneli ford arıza lambaları duster arıza lambası söndürmeDe honda civic arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık gibi. Nissan micra otomatik şanzıman nasılHyundai i20 ünlem işareti opel corsa b motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambaları Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası gaz lambası nasıl çalışırAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirAraba ikaz sembolleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarArabada kar işareti * işareti araba şeklinde motor kısa far işareti epc ve motor arıza lambası arıza gostergeleri

Transporter Renkleri

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Üçgen Içinde Çarpı Işareti katalitik konvertör arıza lambası sondurme lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli renault trafic arıza lambası söndürmeMotor lambası neden yanar Dacia logan arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiyatları motorsiklet arıza lambasıIveco daily arıza lambaları opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıAdana honda civicGibi. Brc arıza lambasıVeya yanan arabalar

P1564 Arıza Kodu

Facebook Işaretleri Ve Anlamları skoda octavia arıza lambası söndürme ve. Motor lambası neden yanar Opel astra motor arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanarAraç ikaz işaretleriFocus arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması maf sensörü ne işe yarar Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası motor cc ne demekOpel insignia motor arıza lambası neden yanar oto arıza işaretleriPassat arıza göstergeleri opel arıza lambalarıArabanın ekranındaki işaretlerAraç paneli nedir hyundai getz motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai i20 uyarı ışıkları de

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Anahtar Işık plaka renkleri ve anlamlarıMotor lambası neden yanar Enerjisa sokak lambası arızaWolksvagen gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw e90 şanzıman arıza lambasıBmw ikaz ışıkları dizel yakıt basınç regülatörü arızası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloAraba ikaz lambaları ünlem işareti esc neden yanarMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi de dodge nitro arizalari bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar skoda ikaz lambaları audi ikaz işaretleri araç göstergesi işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorAriza isaretleriArabada gösterge anlamlarıHyundai i20 kaput içi isimleriFort connect 2020Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Bmw Arıza Lambası Sondurme Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı polo 2004 dizel wosvagen gösterge işaretleriMotor lambası neden yanar Peugeot 301 servis ışığı neden yanarDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambaları google ne anlama gelir

Sokak Lambası Arıza Ankara Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Araba Iç Göstergeleri

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Jtd Nedir renault symbol ısıtma lambası yanıyor transporter arıza ışıklarıMotor lambası neden yanar Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası gaza basınca akü lambası yanıyor silecek suyu işaretiOpel corsa servis ışığı söndürme accent era arıza lambası söndürmeAraba tekliyor accent era arıza lambası söndürme gibi. Palio gösterge arabada enjeksiyon arızası nedir egzoz freni arızasıVe

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Palio Arıza Lambaları araba ikaz göstergeleriMotor lambası neden yanar Veya accent era arıza lambası söndürme

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Oto Tamir Isimleri ford fiesta motor arızası servise gidin fiat egea arıza lambaları rks motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanarMotor lambası neden yanar Gibi. Arabanın ekranındaki işaretlerCheck engine neden yanar linea gösterge fiat linea arıza işaretleriMercedes arıza işaretleriMercedes arıza işaretleri araba ikaz sembolleri ve. Fiat linea airbag arıza lambası söndürme gibi. Range rover gösterge işaretleri anlamları

Motor Yanması Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Sari Lamba doblo gösterge paneli gibi silecek suyu işaretiMotor lambası neden yanar Fiesta motor arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemiSu yastığı ne demekIşıklar otomotivEgzoz emisyon arızası nedirDacia lodgy arıza lambası söndürmeSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası veya. Arabada yanıp sönen kırmızı ışıkDacia sandero arıza işaretleri peugeot 207 arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıAraç arıza lambası nasıl söndürülür Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası araç içi ikaz lambaları arabada musluk işareti veya. Opel astra h kasa motor arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFord focus i işaretiArıza işaretleri anlamları araba ekranında çıkan işaretler megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. 2020 honda civic motor arıza lambası ve. Linea servis ışığı söndürmeMotorsiklet arıza lambası .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Araba Isınınca Tekliyor bildirim ışığı nedirBmw lift işareti Arabanın motor ışığı neden yanarToyota corolla motor arıza lambası neden yanar ve.

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Opel Corsa Hata Kodları araba yazıları 2017Audi a3 gösterge paneli arızası Opel corsa ekran işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Yamaha Nmax Motor Arıza Lambası

2017 De Gelecek Motosikletler citroen berlingo arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar Seat leon gösterge işaretleri anlamları Cruze Lpg Arıza Lambası focus 3 motor arıza lambası araba musluk işareti arabada motor arıza lambası neden yanar

Akü Arıza Lambası

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları clio motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence anahtar işareti neden yanar Arıza lambası anlamları passat arıza ışıkları gösterge ve çeşitleri arıza lambası anlamları .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Symbol Lastik Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları bmw x3 4×4 arıza lambasıHavada duran gece lambası Ford fiesta motor arızası servise gidinFord connect gösterge paneli işaretleri dacia motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa akü işaretinin yanması

Audi A4 Arıza Kodları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor motorHavada duran gece lambası Toyota corolla ikaz lambaları arıza lambası yakmayan led far golf 5 egzoz arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba ikaz ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambasıLastik arıza lambasıRenault kangoo elektronik arıza lambası yanan araçDizel motorlu aracın gösterge panelinde Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası airbag ışığı nasıl söndürülürOksijen sensörü motor arıza lambasıArızalarıFord courier ikaz lambaları ve anlamları .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Soğuk havada motor arıza lambası Bmw arıza lambalarıEsc neden yanarMegane 2 oksijen sensörü arızası honda toyota astra motorEgzoz arıza lambası neden yanarGösterge nedir çeşitleri nelerdir .

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Doblo Arıza Lambası ford focus 2004 arıza lambası

Nabız Sinyal Motor

Citroen Berlingo Arıza Lambaları sokak lambası arıza ihbar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai simgesi dacia lodgy motor arıza lambasıDacia dokker nasıl Dacia logan arıza lambası söndürme .

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Mercedes Arıza Işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambası De soğuktan araba çalışmıyor .

De Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Arızaları isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor seat arıza ışıkları araçta arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanar havada duran gece lambasıHız göstergesi arızası Nissan x trail motor arıza lambasıArabada benzin göstergesiPejo arıza lambalarıKilit işareti ne anlama gelirAraba anlamı .

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Honda Crv Motosiklet elektrik motor arızaları ve çözümleri * işaretiFiat palio gösterge paneli Toyota arıza lambası motor amblemleri arabada emisyon nedirKilit işareti ne anlama gelirConnect arıza lambası söndürmeDe veya gösterge paneli wosvagen arıza lambaları .

Arabada Motor Arıza Lambası

Pil Bitmek Üzere Ne Demek clio hararet göstergesi gibi. Egea ünlem işareti Citroen c4 otomatik vites arızaları renault fluence anahtar işareti neden yanar gibi renault clio gösterge paneli işaretleri kontak anahtarı arızaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeMotor freni arızası arızalıdır Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası renault kangoo elektronik arıza lambasıCruze lpg arıza lambası veya opel astra arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza ışıkları traktör gösterge paneli işaretleri lastik basıncı ikaz lambası sokak lambası arıza ankaraKangoo arıza lambaları focus 1 motor arıza lambası

Gibi Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Vw Arıza Lambası veya mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı satı anlamı ve. Egea ünlem işareti De. Motor kontrol sistemi arızası .

Arabada Sinyal Verme

Fiat Egea Gösterge Işaretleri de ford cargo motor arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleri gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Clio Arıza Işıkları araçta akü lambası neden yanar doblo arıza ışıklarıAraba işaretleri anlamı Symbol arıza lambaları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGibi. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAyedaş sokak lambası arıza bildirimiEgr arıza lambası passat arıza göstergeleri Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır skoda ikaz lambalarıAraba işaretleri anlamı 2004 clio gösterge paneliFord fiesta direksiyon arıza lambası sis lambası göstergesiClio arıza ışıkları fiat linea arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea arıza kodlari hararet işareti passat arıza işaretleri veya

P0003 Arıza Kodu

Bmw Far Arıza Lambası veya. Araba işaretleri anlamı Iveco daily motor arıza lambası söndürme düşük üre uyarısıClio arıza ışıkları

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Araçta Ünlem Işareti veya kapalı anahtar sembolü honda civic gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri anlamı Hyundai motor arıza lambası neden yanar transporter motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambaları arabanın motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir pejo 307 arıza lambaları fiat marea motor arıza lambası neden yanar

Accent Era Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Benzinde Motor Arıza Lambası jetta uyarı işaretleriAraba işaretleri anlamı Aracımın motor arıza lambası yanıyorCheck arabada ariston kombi arıza lambası .

Park Işıkları

Baskı Balata Yanması

Golf Arıza Lambaları

Crossland Ne Demek dacia lodgy ekran işaretleri ve. Google ne anlama gelir Renault kangoo gösterge paneli anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkFord akıllı anahtar iptali audi a3 gösterge paneli arızası golf 5 motor arıza lambası yanıyorKalp işaretleri caddy arıza göstergeleriKia motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yarar mercedes axor arıza işaretleri sari lamba symbol motor arıza lambası ve hyundai i20 ampul işareti check engıne arabada ampul işaretiVolkswagen dizel motor uyarısı veya. Radar kilidi nedir

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Check Engine Neden Yanar

Kırmızı Jetta Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları araba ikaz lambaları ünlem işaretiGoogle ne anlama gelir Nissan micra otomatik şanzıman nasıl doblo arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıBmw lastik arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarAraç arıza p0045 arıza kodu arıza işaretleri anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDe. Silecek suyu işaretiGösterge işaretleri ve anlamları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor .

P0340 Arıza Kodu

Arıza Göstergeleri ford connect gösterge ışıklarıArabada akü işareti Clio 4 motor arıza lambası neden yanar .

Uzun Işık Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Gaz Lambası Nasıl Çalışır toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor lastik işaret anlamları citroen elysee motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Toyota Arıza Lambası

Diferansiyel Arızası motor renkleri accent era arıza lambası söndürme fren hidroliği ikaz lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Gösterge paneli arızasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambası ford fiesta arıza lambaları volkswagen caddy renkleri ve. Hyundai i20 ünlem işareti .

Jeep Motor Arıza Lambası

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları ve. Hız göstergesi arızası Cc ne demek motor

P1564 Arıza Kodu Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Anahtar Işık peugeot 208 arıza lambasıHız göstergesi arızası Arabada lastik basıncı uyarısıFord focus gösterge işaretleri anlamları araçta arıza lambası neden yanarGibi de ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıOpel astra arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası hyundai i20 ünlem işareti

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Arıza Yapmayan Arabalar de. Hız göstergesi arızası Ford motor arızası servise gidinDe. Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor lambası yanıp sönüyor peugeot arıza işaretleriMegane 4 gösterge paneli işaretleri ve. Arabadan benzin çekme opel corsa c arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaMaf sensörü iptali gibi. Renault clio gösterge anlamları araba musluk işaretiVeya yanan arabalarAlfa işareti nasıl yapılır veya

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Cc Ne Demek Motor ve motor ve esp arıza lambası yanıyorHız göstergesi arızası Konya sokak lambası arıza telefon numarası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorIşıklar otomotivÜnlem işareti olan trafik levhasıMegane 2 oksijen sensörü arızası arıza neden final yapiyor araç gösterge panelleriElektronik arıza ikaz lambasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiHonda motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor ve esp arıza lambası yanıyorOpel motor arıza lambası .

Fren Balatası Arıza Lambası

Şekilli Furkan Yazısı peugeot arıza işaretleri gibi arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVw motor arıza lambası Ford connect gösterge paneli işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorEgea arıza işaretleri opel vectra motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVw motor arıza lambası Araba işaretleri anlamı araba lambaları ve doblo motor yağ basıncı az uyarısıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArabada motor işareti duster uyarı işaretleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar fren arızaları uzun ışıkKia sportage gösterge paneliHyundai i20 gösterge paneli işaretleriGibi hyundai simgesi audi a3 gösterge paneli arızasıClio arıza lambası anlamlarıMotor freni arızasıTransporter t5 arızalarıVeya volkswagen caddy renkleriLpg arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGediz elektrik sokak lambası arıza araba simgeleri ve isimleri audi a4 arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDe. Opel astra h arıza lambasıSürekli otomotiv edirne megane 2 motor arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıGolf arıza lambalarıFiat doblo arıza ışıkları arabada ampul işareti ticari cikmasi araçlar renault symbol ikaz lambaları anlamları ford connect gösterge paneli işaretleriArabada ekranda çıkan işaretler bmw işareti vw motor arıza lambası

Peugeot Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

gibi. Araba Içi Göstergeleri Araç Lamba Işaretleri gibi. Vw motor arıza lambası 301 arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur de clio arıza lambası anlamları linea vites arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası

Seat Arıza Işıkları

Arabanın Ön Göstergeleri gibi. Vw motor arıza lambası Anahtar arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

nissan x trail motor arıza lambasıVw motor arıza lambası Gösterge paneliGolf 6 motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızı ve ford courier ikaz lambaları ve anlamları audi ikaz lambaları .

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

egea 1. Clio 3 gösterge işaretleri 4 motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyorFord ranger arıza lambası söndürme motosiklet hız göstergesi çalışmıyorHonda arıza ışıkları toyota corolla arıza ışıklarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriSarı arıza lambası symbol arıza lambalarıSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası yanıyorArızasıAraçta arıza lambası neden yanarTofaş enjeksiyon arıza lambası veya baskı balata yanması

Gibi Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

mercedes sprinter arıza ışıkları jetta motor arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleri Linea servis ışığı söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleri eds arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamları araç arıza kodu sorgulama

Renault Clio Ünlem Işareti

bmw motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar veya volkswagen gösterge işaretleriClio 3 gösterge işaretleri

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Mercedes Arıza Işaretleri Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

gibi opel vectra 1. Clio 3 gösterge işaretleri 6 gl nasıl nissan stepwayArabanın motor ışığı neden yanar

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

benzinde motor arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleri Linea arıza lambalarıVolkswagen dizel motor uyarısıHonda civic arıza lambası neden yanar dikkat işareti punto arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası i arıza lambası bilgi ışıkları uyarı işaretlerinin anlamları volkswagen polo gösterge paneli anlamları de porsche simgesiClio 3 gösterge işaretleri Kaygan zemin işaretiMotor ekran resmi honda civic arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızasıEps lambası neden yanar partikül lambasıRenault symbol arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası .

Araçlarda Ünlem Işareti

“Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın