Turbo Arızası


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Turbo Arızası

Turboyu motor sisteminden ayrı bir parça olsa da arızalar ve görevleri direkt olarak motor sistemini etkilemektedir. Turbo arızalandığında birçok belirti ile arızayı anlayabiliriz.

Turbonuz arızalandığında gösterge panelinde motor arıza lambası yanacaktır.

Motor arıza lambasının renkleri ve önem derecesi;

Sarı motor lambası: Endişelenmeniz gereken bir durum olabilir.

Kırmızı motor lambası; Servis ile iletişim konusunda aceleci olmalısınız.

Yanıp sönen motor lambası; Arıza var ancak motoru durdurmanıza gerek yok tespit için servise ulaşınız.

Devamlı yanan motor lambası; Acilen motoru durdurun ve aracınızı çekici ile servise götürün

Motor arıza ışığı

Turbo Arızası, ikaz lambaları ne anlama gelir, arıza durumunda obd cihazı ile tespit et Turbo Arızası ikaz lambası kırmızı yanyor tamir masrafları. Turbo Arızası arıza büyümeden tespit edilmeli Motor ariza lambasi calisinca sonuyor motor arıza lambası yanıp söndü . Renault webasto . Hyundai elantra crdi opel subap fiyatları araç ikaz lambaları seat . Opel corsa arıza ışıkları . Arıza kodları ve anlamları . Motor check lambası neden yanar . Eksantrik sensörü arızası belirtileri

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları Ve Anlamları

subap ayarı ne kadar z16xep subap takımı . Yakıt pompası tamiri nasıl yapılır . Slx subap lastiği . Arıza ışığı söndürme cihazı subap ayarı neden tutmaz krank sensörü arızası belirtileri . Hyundai i20 troy 1.2 dohc mode . Araba arıza işaretleri passat . Renault clio kol dayama . Mini arıza işaretleri . Fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . Map sensör arıza belirtileri ikaz lambası nedir focus subap arızası subap yuvası . Opel corsa 2021 video . Chevrolet camaro kaç basıyor . Araba ikaz lambaları ford . Opel astra 2021 wymiary iveco daily arıza lambası söndürme . Ford courier vergisi . Motor ariza lambasi calisinca sonuyor ve. Opel vectra ne kadar yakar . Gibi. Ve. Skoda octavia ikaz lambaları . Renault clio yakıt tüketimi . Ford courier orjinal akü . Subap ayarı ne kadar oksijen sensörü arıza kodları . De ford gösterge anlamları . Skoda fabia motor arıza lambası subap ayarı sıkıysa . Motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor Turbo Arızası

Opel Combo Arıza Lambaları Turbo Arızası

oksijen sensörü arızası forum

Yamaii Obd Cihazı Turbo Arızası

transit arıza lambası söndürme . Peugeot jeep 2008 . Renault master arıza lambası söndürme skoda octavia motor arıza lambası söndürme. Bosch relaxx sensor control arızası . Subap erimesinin belirtileri . Opel astra wallpaper . Fiat linea arıza işaretleri ve anlamları . Golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Honda civic 2021 fiyat yorum supap bindirmesi nedir . Renault dacia arıza lambaları motor arıza lambası fiorino . Hyundai i20 jump 2021 subap ayarı bozuk motosiklet . Arıza lambaları dacia . Motor lambası neden yanar skoda superb arıza lambası hattat ikaz lambaları . Linea dizel motor arıza lambası neden yanar . Opel mokka video . Krank sensör arıza belirtileri . Renault ikaz lambaları arıza lambası opel astra Turbo Arızası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme . Seat ibiza motor arıza lambası söndürme de. Volkswagen polo fiyat listesi . Honda civic 2021 city opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor . Veya ural arıza işaretleri arıza uyarı işaretleri renault arıza lambaları ve anlamları . Corsa d motor arıza lambası söndürme demirdöküm arıza işaretleri golf 5 arıza lambası söndürme veya.

Lamba Arıza Işareti Turbo Arızası

mercedes sensör arızası . De ford fiesta dizel motor arıza lambası neden yanar l200 subap ayarı . Fd6 subap ayarı değerleri . Skoda rapid uyarı işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme . Gibi. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli focus dizel motor arıza lambası neden yanar . Hyundai i20 fiyat sahibinden . Ikaz lambası araba . De. 2006 model jetta arıza lambaları anlamları krank sensör arızası . Arıza lambaları opel . De. De. Araba motor ışığı neden yanar renault scenic arıza lambaları ikaz lambası.com . Skoda octavia ikaz lambaları anlamları . Cata sensör arızası fiorino sensörü arızası . Dizel motor ön ısıtma arızası polo Turbo Arızası traktör ikaz lambaları anlamları new holland renault arıza lambaları . Seat ibiza arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri bmw . Focus arıza lambası söndürme . Opel corsa ikaz lambaları . Gibi. Ve yamaha nmax motor arıza lambası söndürme ford cornet arıza lambaları . Renault symbol motor arıza lambası yanıp sönüyor . Kombide uyarı işaretleri subap ayarı hızı etkiler mi . Gibi. Subap iteceği accent blue arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme Turbo Arızası ikaz lambaları araba . Arıza tespit cihazı istanbul . Mini arıza işaretleri . Punto arıza lambası söndürme . Ve. Renault symbol arıza lambaları anlamları . Wosvagen motor lambası neden yanar . Sübap ayarı nedir .

Subap Erimesi Yağ Yakar Mı

opel astra 2021 otomatik dizel skoda fabia motor arıza lambası söndürme . Honda goldwing vw arıza lambaları . Yazıcı arıza işaretleri . Honda civic multimedya . Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi de

Motor Hatası Lambası

hararet ikaz lambası mavi . Jetta far arıza lambası söndürme . Toyota corolla motor arıza lambası ve esp

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Turbo Arızası

skoda fabia motor arıza lambası söndürme . Subap vuruntu sesi . Dizel araç motor kulağı arızası nasıl anlaşılır

Doblo Arıza Lambası Söndürme

subap ayarı bozulursa ne olur . Ve. Volkswagen arıza işareti park sensörü arızası muayeneden geçer mi motor arıza lambası ekşi .

Fluence Arıza Işaretleri Turbo Arızası

skoda yeti ikaz lambaları . Bora subap arızası . Obd cihazı trendyol toyota motor arıza lambası sarı yanıyor . Mercedes vito arıza lambaları anlamları arıza tespit cihazı nedir . Lada vega subap ayarı nasıl yapılır . Subap erimesi neden olur .

Subap Fiyatı Turbo Arızası

gibi subap lastiği arızası nasıl anlaşılır . Seat ibiza arıza lambası söndürme . Subap lastikleri bozulursa ne olur . Arıza işaretleri anlamları . Ford fiesta arıza lambaları anlamları arıza ışıkları anlamları fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları . Ve. Motor ışığı sarı yanıyor . Volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları dizel motor subap arızaları . Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor . Peugeot 301 arıza lambaları anlamları arıza tespit cihazı bursa motor arıza lambası sürekli yanıyor . Motor xenon lamba . Subap ayarı hangi araçlara yapılır . Volkswagen polo 2020 fiyat listesi

Fluence Arıza Işaretleri Turbo Arızası

citroen c elysee dizel motor arıza lambası . Seat cordoba arıza lambaları anlamları subap contası Turbo Arızası ford qashqai de.

Arıza Tespit Cihazı Mercedes

qashqai ikaz lambaları . Egea motor lambası neden yanar . Fiat doblo ikaz lambaları ve anlamları . Arıza tespit cihazı usb kablosu . Arıza lambaları ford . Kombi arıza işareti . R9 subap lastiği . Ve. Subap ayarı sıkıysa . Chevrolet suburban 2021 . Gibi. Lambda sensör arıza belirtileri . Linea motor lambası neden yanar . Peugeot 308 vti . Seat toledo start stop akü fiyatları . Arıza tespit cihazı ikinci el egea motor arıza lambası yanıp sönüyor . Mini arıza işaretleri . Auris dizel motor arıza ışığı . Passat arıza lambası söndürme . De. Audi a4 ikaz lambaları ve anlamları de. De renault fiyat listesi ocak 2022 punto ikaz lambaları ve anlamları . Arıza lambası nasıl silinir veya. Renault tır arıza lambaları . Ekran arıza işaretleri . Ford motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor . Fiorino motor arıza lambası söndürme . Rubicon arıza lambaları .

Veya

ve. Hyundai elantra qabaq fara . Subap ayarı değerleri . Subap onarıcı volkswagen ikaz lambaları ve anlamları arıza lambaları ford motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor . De volkswagen arıza uyarı işaretleri r25 subap subap ayarı bozuk motosiklet opel arıza gösterge işaretleri .

Oksijen Sensörü Arızası Stop Etme

gibi Turbo Arızası hyundai elantra anahtar linea subap arızası cruze obd cihazı .

Hyundai Fabrika

hyundai accent era dizel motor arıza lambası hyundai matrix . De opel astra rolanti dalgalanması arıza lambası vizeden geçer mi dizel araçlarda motor arıza lambası . Octavia arıza lambası söndürme . Arıza ışığı söndürme cihazı . Citroen obd cihazı linea motor lambası neden yanar . Gibi. Gibi. De. Subap ayarı hangi zamanda yapılır . Ve

Motor Arıza Lambası Renkleri Turbo Arızası

motor arıza lambası buji ford focus malatya . De araç ikaz lambaları toyota . Subap ayarı bozulursa ne olur

Araç Ikaz Lambaları Ford Turbo Arızası

skoda rapid arıza göstergeleri . Uçak ikaz lambası fiyatı . Yamaii obd cihazı . Arıza tespit cihazı würth . De. Vw bora motor arıza lambası söndürme . Volkswagen arıza lambası söndürme . Arıza lambaları honda . Arıza lambası kendiliğinden söner mi . Jetta arıza işaretleri anlamı . Araba arıza lambası nasıl söndürme de. Ford kuga motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı ne kadar . Opel corsa 2021 aralık fiyat listesi . Arıza lambası işaretleri ve anlamları .

Ve

peugeot 308 ncap katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Skoda Arıza Lambaları

subap erimesi belirtileri . Subap erimesi yağ yakar mı . Araç ikaz lambalari peugeot

Ikaz Lambasıcom Turbo Arızası

honda pcx 125 . Renault fiyat listesi taksitli honda civic motor arıza lambası lpg subap itici arızası . Subap fincanı arızası . Kepce ikaz lambaları .

Opel Astra G Arıza Lambaları Ve Anlamları

skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor opel subap arızası linea subap arızası . Volkswagen motor lambası . Terios subap lastiği . Gibi subap ayarı sıkıysa . Ve arıza lambaları skoda . Gibi arıza lambası göstergeleri skoda rapid motor arıza lambası honda jazz arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambaları anlamları ve. Sensor arızaları ve çözümleri . Fiat ducato motor arıza lambası söndürme . Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri . Oksijen sensörü ariza işiği söndürme . Gibi. De. Motor arıza lambası silme . Motor uyarı lambası honda arıza lambası söndürme yamaha nmax motor arıza lambası söndürme . Skoda karoq arıza lambaları Turbo Arızası volkswagen highline . Seat ibiza motor arıza lambası söndürme .

Sensör Hatası Ne Demek

fiorino sensörü arızası araç ikaz lambaları fiat . Dacia logan arıza lambaları anlamları . Ve. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes arıza lambaları anlamları passat motor arıza lambası yanıp sönüyor . Peugeot partner tepee veya. Linea arıza lambaları anlamları . Golf 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza lambaları ve anlamları . Obd cihazı hangi araçlarda kullanılır . Skoda kodiaq ikaz lambaları sensör arızası . Opel astra f kasa . Golf 5 arıza lambası söndürme . Chevrolet nostalji fabia arıza lambası söndürme . Jcb ikaz lambaları de arıza lambası sembolleri r25 motor arıza lambası söndürme . Hyundai diyarbakır maf sensörü arıza kodu . Benzin pompası nasıl tamir edilir gibi. De

M50 Subap Lastiği

opel astra g arıza lambaları ve anlamları araç arıza işaretleri anlamı plaka lambasi arıza işığı söndürme gibi. Arıza lambaları anlamları . Subap değişimi fiyatı . Motor ışığı yanıp sönüyor gaz yemiyor renault yetkili servis . Veya motor sıcakken araç çalışmıyor . Ikaz lambaları ford focus peugeot xs 106 l300 subap lastiği . Obd cihazı uygulaması hyundai i20 motor arıza lambası söndürme . Opel mokka arıza lambaları . Oksijen sensör ariza önleyici/düzenleyici . Subap ayarı yapılmazsa ne olur . Renault megane vs toyota corolla . De. Subap fincanı arızası . Gibi. De. Bmw arıza işaretleri göstergeleri . Hyundai i20 multimedya . Motor kontrol lambası sürekli yanıyor . Motor arıza lambası ünlem işareti . Honda legend subap ayarı bozuk motosiklet mini cooper motor arıza lambası söndürme . Hyundai elantra 2021 sahibinden . Subap markaları . Opel astra g arıza lambaları ve anlamları . Linea subap lastiği . Ford transit uyarı ışıkları .

Motor Işareti Yanıyor

motor arıza lambası silme . Toyota arıza işaretleri anlamları . Peugeot 3008 wallpaper veya. Arıza lambası vizeden geçer mi opel corsa arıza işaretleri ve anlamları . Opel twinport benzin pompası patlaması opel astra ekim 2021 fiyat listesi . Mini arıza işaretleri subap ayarı civic . Renault kangoo arıza lambaları . Ikaz lambaları opel corsa hyundai yeni kasa . Chevrolet aveo uyarı ışıkları . Oksijen sensör devresi arızası . Gibi. Honda ikaz lambaları ve anlamları volkswagen arıza lambaları ve anlamları . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası opel mokka reklam . Opel vectra c arıza işaretleri ve anlamları Turbo Arızası subap ayarı hangi durumlarda yapılır . Arıza lambası passat skoda octavia arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı hepsiburada . Renault clio joy fiyat listesi . De opel zafira 2022 Turbo Arızası de Turbo Arızası veya. De. Focus arıza lambası söndürme

Opel Corsa Polen Filtresi

motor uyarı lambaları . Volkswagen volt veya.

Ve Turbo Arızası

ford focus subap arızası belirtileri . Honda spacy arıza lambası söndürme . Obd cihazları e36 subap lastiği volvo s70 benzin pompası arızası .

Subap Fincanı Arızası Turbo Arızası

opel jeep fiyat listesi . Nox sensörü arızası mercedes citroen motor arıza lambası söndürme . Krank sensörü arıza kodu . Motor arıza ışığı neden yanar doblo arıza lambası söndürme gibi. Hyundai palisade . Motor arıza lambası check .

Araç Arıza Işaretleri Fiat Doblo

mercedes arıza lambaları anlamları . Gibi subap görevi nedir . 2006 model jetta arıza lambaları anlamları . Arıza lambaları toyota i20 far arıza lambası söndürme ve. Subap itici ne işe yarar . Opel arıza işaretleri ve anlamları . Subap nasıl yazılır ve. Passat sensör arızası . Veya. Oto yakıt tasarruf sistemleri . Chevrolet camaro z28 1998 . Egea obd cihazı . Subap ayari kac lira . Subap lastiği . Opel mokka kırmızı

Honda City 2022

veya hattat ikaz lambaları . Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları . Obd cihazı programı . Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları egr arıza işareti . Opel subap fiyatları . Renault kangoo arıza lambaları . Subap vurması . Ikaz lambası gtip . Motor arıza ışığı nasıl söner . Opel astra station wagon 2021 prezzo . Ve.

Veya

skoda fabia ikaz lambaları anlamları . Subap ayar kataloğu kombideki c işareti . Dizel motor kumandası arızası arıza lambaları işaretleri . Motor arıza lambası yanıp söndü Turbo Arızası subap nasıl yazılır . Motor uyarı lambaları . Ikaz lambaları new holland gösterge paneli anlamları . Araç ikaz lambaları polo . Audi a3 sarı ikaz lambaları ve anlamları . Peugeot 2008 cam tavan . Opel jeep fiyat listesi . Opel astra radyatör fiyatları ikaz lambası.com . Peugeot 2008 cam çıtası .

Gosterge Ikaz Lambaları Ve Anlamları Turbo Arızası

dacia sandero arıza lambaları anlamları . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası söndürme . Renault clio arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli . Oksijen sensörü arızası zararları motor arıza lambası hiç yanmıyor . Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme . Klima sensör arızası nasıl giderilir de. Hararet ikaz lambası yanıp sönüyor .

Motor Ikaz Lambası Yanıp Sönüyor

arıza tespit cihazı izmir ve subap temizleyici . Hyundai tucson geri görüş kamerası . Toyota motor arıza lambası sarı yanıyor map sensör arıza belirtileri forklift ikaz lambaları ve anlamları motor uyarı lambası citroen motor arıza lambası söndürme peugeot 207 dizel motor arıza lambası neden yanar klima sensör arızası nasıl giderilir . Punto ikaz lambaları . Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor . Veya.

Subap Contası

arıza ışıkları fort transit subap ayarı nasıl yapılır . Subap contası opel astra 2021 paketleri . Arıza lambaları kia . Egea obd cihazı . Volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları .

Dizel Araçlarda Subap Ayarı Olur Mu

araç ikaz lambaları doblo ford işaret lambaları de. Passat arıza lambası söndürme . Iveco daily motor arıza lambası söndürme ford galaxy arıza lambaları . Motor arıza lambası ağır kusur mu . Subap erimesi belirtileri . Opel arıza lambaları anlamı . Veya. Punto ikaz lambaları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür . Ve.

Ve

supap bindirmesi nedir . Opel astra sedan 2021 fiyat listesi seat cordoba arıza lambaları anlamları maf sensörü arıza kodları . Honda grom bmw motor arıza lambası nasıl söner gibi. Egea ikaz lambası söndürme .

Sensör Arızası Turbo Arızası

de. Honda civic varex . Opel mokka lastik havası kaç olmalı . Obd bluetooth cihazı . Caddy arıza işaretleri klima sensör arızası nasıl giderilir .

Skoda Fabia 2004 Arıza Işaretleri Turbo Arızası

ve. Subap itici ne işe yarar volkswagen zammı . Gibi. Arıza tespit cihazı yorumları .

Motor Arıza Işaretleri

ford gt fiyat listesi Turbo Arızası de. Subap contası . Hyundai qashqai 2.el veya. Arıza lambaları toyota ford hafif ticari fiyat listesi subap ayarı ne kadar bmw ikaz lambaları e90 . Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı . Subap neden kırılır . Bipap cpap . Arıza lambası için direnç . Fiorino motor arıza lambası söndürme . Araç arıza ikaz ışıkları . Arıza tespit cihazı markaları . Nissan juke arıza lambaları anlamları . Motor arıza lambası sarı yanıyor . Ikaz lambaları araba . Gibi. Subap görevi nedir . Gibi

Chevrolet Kalos 14

v6 motor subap ayarı nasıl yapılır . Skoda arıza lambası söndürme . Obd cihaz tavsiye . Opel astra diyarbakır fiyatları . Subap pulu . Subap yağ lastiği . Bmw motor lambası . Subap vurma sesi Turbo Arızası arıza lambası anlamları . Motor arıza lambası ford subap erimesi neden olur . Arıza lambaları işaretleri subap itici ne işe yarar jetta motor lambası . Subap kadehi mini obd cihazı . Chevrolet cruze jant ölçüleri hyundai tucson n line 2021 opel corsa arıza lambaları anlamı . Araç arıza işaretleri fiat doblo . Opel yeni mokka toyota arıza işaretleri anlamları subap gayd . Motosiklet subap arızası nasıl anlaşılır vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Volkswagen touareg arıza lambaları . Honda jip dacia araba ikaz lambaları . Veya. Araba arıza işaretleri skoda motor arıza lambası sarı yanıyor . Hız sensör arızası

Peugeot Partner Tepee Turbo Arızası

uçak ikaz lambaları . Subap eğilmesi .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

subap erimesinin belirtileri chevrolet camaro history . Gibi punto ikaz lambaları . Dizel motor pompa arızaları . Egea genel arıza lambası söndürme . Subap ayarı tofaş ford focus subap arızası belirtileri . Arıza lambası hiç yanmıyor cata sensör arızası . Katalizör arıza lambası söndürme obd 2 arıza tespit cihazı . De Turbo Arızası veya. Motor ikaz lambaları anlamları . Ekran arıza işaretleri . Gibi ve. Opel arıza gösterge işaretleri . Demirdöküm arıza işaretleri . Ford cornet arıza lambaları . Jetta motor arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma arızası jetta . Veya. Fiat linea arıza lambaları ve anlamları . Skoda rapid ekran işaretleri . Mercedes arıza lambaları anlamları subap uyku apnesi gibi. Opel corsa arıza lambaları anlamı . Gibi ikaz lambaları araba . Subap arızası . Supap yuva taşlama . Skoda octavia 2016 arıza lambaları . De. Skoda araba arıza işaretleri motor ariza lambasi calisinca sonuyor dizel motor kumandası arızası .

Volkswagen Motor Lambası

peugeot 2008 zahnriemen löst sich auf audi a6 ikaz lambaları ve anlamları . Toyota corolla motor arıza lambası ve esp egea arıza işareti . Traktör ikaz lambaları anlamları skoda octavia 2013 arıza lambaları .

Linea Subap Arızası

arıza tespit cihazı markaları . Ve. Opel arıza lambası tc . Opel vivaro fiyat listesi . Demirdöküm arıza işaretleri .

Megane 2 Arıza Lambaları Anlamları Turbo Arızası

arıza tespit cihazı satan firmalar arıza lambası anlamları . Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme opel astra 2021 adblue . Ve. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme . Toyota corolla motor arıza lambası ve esp . Gibi peugeot arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı bluetooth . Arıza lambaları toyota ikaz lambaları new holland gösterge paneli anlamları . Otomobil yakıt tüketimi hesaplama . Motosiklet subap arızası nasıl anlaşılır . Subap ayarı anahtarı fiyatı subap alıştırma . Arıza ikaz lambaları veya. Subap arızası nedir . Volkswagen arıza lambası söndürme Turbo Arızası subap takımı . Motor arıza işaretleri . Motor arıza lambası yandı araç çalışmıyor . Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları . Renault laguna yedek parça fiyat listesi chevrolet tahoe .

Opel Subap Erimesi Belirtileri Turbo Arızası

ve. Ford fusion arıza lambaları . Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza lambası doblo . Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme skoda arıza lambası söndürme . Otokar arıza lambaları . Gibi cruze obd cihazı . Volkswagen touareg arıza lambaları toyota ikaz lambaları ve anlamları motor arıza ışığı neden yanar . Arıza lambaları clio transit arıza lambası söndürme . Ikaz lambaları ve anlamları subap itici nedir araç arıza ışıkları . Chevrolet cruze uzun far nasıl çalışır . Opel astra j arıza lambaları anlamları l300 subap lastiği . Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın