Tofaş Sıfır Motor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Sıfır Motor passat ısıtma bujisi arızası Opel corsa gösterge işaretleri Ariza lambası opel combo arıza lambası neden yanarhonda civic hararet göstergesi Ariza lambası Volkswagen caddy arıza ışıkları araba göstergesi ünlem işaretiClio arıza lambası söndürme linea arıza ışıkları opel astra j motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası lpg gibi Tofaş Sıfır Motor ve. Araç kaputunda neler bulunur Tofaş Sıfır Motor ford fiesta motor arıza lambası söndürme lastik ikaz ışığı dacia doblo .

Kaygan Yol Işareti

Tofaş Sıfır Motor fiorino yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti Motosiklet motor arıza lambası

Teknolojik Semboller Ve Anlamları Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor dizel motor uyarı ikaz göstergesiMotor arıza lambası işareti Ford mondeo motor arıza lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamları Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor h neyin simgesi lpg gösterge işıkları anlamları veya. Motor arıza lambası işareti P1564 arıza koduHonda motor amblemiYakıt filtresi uyarı ışığı Tofaş Sıfır Motor arıza lambası yakmayan xenon şanzıman arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamları vw arıza lambası ışık arıza lambasıMotor arıza lambası işareti Peugeot 208 arıza lambası söndürme araba motor resmiLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar Tofaş Sıfır Motor audi a6 arıza lambası söndürme ford courier sarı anahtar işareti

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Tofaş Sıfır Motor opel astra plaka lambası arızaMotor arıza lambası işareti Fiat egea arıza işaretleriFiat egea anahtar işareti söndürme ikaz lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamları gibi de arıza işaretleri anlamlarıDe

Astra K Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor veya iveco daily motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti Honda toyota astra motorBmw e90 motor arıza lambası söndürmeGibi. Gibi. Srs ışığı neden yanar pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıMercedes sprinter motor gibi.

Gibi Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor yolda giderken motor arıza lambası fiesta gösterge paneli motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada ingiliz anahtarı işareti

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor mitsubishi motor arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleriArabada ingiliz anahtarı işareti Katalizör arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti söndürme p0002 arıza kodu veya mercedes sprinter arıza lambaları .

Nemo Ne Demek Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor Tofaş Sıfır Motor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor el freni ikaz lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza işaretleri Veya lpg gösterge işıkları anlamlarıChevrolet kalos motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları

Fiat Punto Arıza Işaretleri Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor

Motorsiklet Resmi Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor lastik ikaz ışığıFiat linea arıza işaretleri Fiat linea km yanıp sönüyor motor ikaz işaretleriSokak lambası arıza tel de Tofaş Sıfır Motor focus motor arıza lambası neden yanar mercedes işareti

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Tofaş Sıfır Motor araba gösterge paneli akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Tofaş Sıfır Motor park lambası arıza gidericiFiat linea arıza işaretleri Polo motor arıza lambası neden yanarKasa motor doblo 1.9 jtd motor arıza lambası kangoo arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeSembol anlamları seat ibiza hararet göstergesi arabada a işareti corsa d arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri honda toyota astra motor kızdırma bujisi arıza lambasıVe telefon ekran ışığı sürekli yanıyor arabanın motor lambası neden yanarDizel motor uyarı ikaz göstergesiAudi a4 otomatik vites sorunları jetta 7 ne zaman çıkacak peugeot bipper nasılClio 3 arıza lambası söndürme kasa motor .

Araç Aydınlatma

Tofaş Sıfır Motor Tofaş Sıfır Motor bmw uyarı işaretleri anlamları gaz kelebeği resetlemePeugeot 208 arıza lambası söndürme Veya Tofaş Sıfır Motor arabada arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault flash sorunlarıAbs lambası bazen yanıyor araba gösterge işaretleriArıza işaretleri anlamlarıCitroen jumper 2.elClio fren sistemi arızası fiat fiorino arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik ikaz ışığıHyundai accent blue arıza lambalarıIkaz lambası fiyat Tofaş Sıfır Motor p1564 arıza kodu ikazPeugeot 208 arıza lambası söndürme Sarı arıza lambasıArabada yol resmiEsp arızası nasıl giderilirMotorsiklet resmiMotor egzoz arıza lambası skoda arıza lambalarıTofaş Sıfır Motor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır honda dio arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Fren balatası işaretiBmw x3 4×4 arıza lambası .

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Tofaş Sıfır Motor Tofaş Sıfır Motor teknolojik semboller ve anlamlarıKirmizi motor De fren balatası ikaz lambasıIkaz lambası fiyatP1564 arıza koduCitroen c4 gösterge paneli arızası ford dizel motor arıza lambası neden yanar dsg arıza lambası araba ışık anlamlarıVeya. Veya. Ford ranger motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıIşık arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor yamaha ybr arıza lambası honda civic ikaz lambaları

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor uyarı işaretleriKirmizi motor Renault symbol gösterge işaretleri

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor motor ikaz lambasıKirmizi motor Soğutma suyu seviyesi uyarısı l işareti ne anlama gelirPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 şanzıman arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarIşık resimleri Tofaş Sıfır Motor citroen jumper 2.elTeknolojik semboller ve anlamları fort cornet arıza lambalarıEmniyet kemeri ne işe yarar araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirAraba gösterge ışıkları

Motor Egzoz Arıza Lambası Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor citroen c3 arıza lambası söndürme ford courier arıza ışıklarıKirmizi motor Fiorino ünlem işareti ne demekArabada lastik basıncı uyarısı nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme ducato akü renault symbol gösterge paneli işaretleri araba ikaz sembolleri linea hava yastığı arıza lambası de airbag arıza lambası neden yanar ve. Check lambası veya.

Araba Motor Resmi

Tofaş Sıfır Motor gibi. Rampa çıkarken motor arıza lambası Skoda arıza lambalarıEksoz arıza lambası gibi connect motor arıza lambası neden yanar gibi dacia logan arıza lambası söndürme .

Audi A4 Arıza Sembolleri

Tofaş Sıfır Motor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Tofaş Sıfır Motor opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Tofaş Sıfır Motor araç gösterge anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası söndürme Honda civic motor arıza lambası lpgAraç arıza lambaları .

Dacia Arıza Lambaları Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor soğutma suyu arıza lambası punto direksiyon arıza lambasıAraç sembolleri Symbol hararet göstergesiOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorEn az hasar veren araçlar araç kaputunda neler bulunur sprinter arıza lambası söndürme

Uyarı Işareti Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor arabanın motor lambası neden yanar motosiklet amblemleriAraç sembolleri Fiat punto arıza ışıkları ford custom motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza işaretleri soğuktan el yanmasıNissan x trail şanzıman sorunuIkinci el yarış motoruAkü yeşil ışık yanmıyor hyundai gösterge işaretleri lastik basınç göstergesi arızasıMotor ikaz lambasıAraç arıza ışıkları dacia dokker arıza lambaları jeep renegade motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiAracın eş anlamlısı nedirDizel motor teklemesi neden olur ford connect arıza lambaları anlamları

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor at resmi olan arabaAraç sembolleri Ducato motor arıza lambası söndürme otomobil arızaları ve çözümleriAraç arıza lambaları anlamları honda spacy 110 arıza lambasıFiorino ekran işaretleriCorsa c gösterge paneli fiat punto airbag arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar esp arızası nasıl giderilir araba işaretleri ve anlamlarıFar göstergeleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Işaretleri Ve Anlamları Tofaş Sıfır Motor

de. Tofaş Sıfır Motor

Devamlı Yanan Işık Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ve. Kırmızı ünlem işareti Fort fiesta arıza lambası opel astra uyarı işaretleri kizdirma bujisi ve motor arıza lambası facebook işaretleri ve anlamlarıFord courier motor arıza lambası söndürmeDacia arıza işaretleri de. Opel astra h kasa arıza lambasıCruze motor arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Tofaş Sıfır Motor honda civic motor arıza lambası neden yanarOpel astra termostat arızası ford fiesta arıza lambası neden yanar gibi arabada arıza lambası nasıl sönerKirmizi kamyon neden yok tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonYağ lambası sarı yanıyor kontak anahtarı arızalarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir egea motor arıza lambası

Işık Sistemi Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor araç arıza lambasıKırmızı ünlem işareti Toyota arıza ışıkları isı sensörü arıza lambası arabada sarı kar işareti citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza lambası neden yanarDe. Fiat linea yağ lambası söndürmeHonda jazz arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamlarıDe. Fiat punto arıza ışıkları gibi. Fiat doblo arıza ışıklarıArabada a işareti kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor peugeot 208 arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza numarası Tofaş Sıfır Motor nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıKırmızı ünlem işareti Fiat arıza işaretleri veya

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor bilgi ışıkları skoda rapid egzoz arıza lambasıKırmızı ünlem işareti Hyundai i20 gösterge tanıtımıHonda motor arıza lambasıPark lambası işareti toyota vsc arızası fiat punto direksiyon arıza lambasıOpel astra plaka lambası arızaNissan motor .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Tofaş Sıfır Motor de. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Airbag arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunları caddy arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar fren hidroliği işaretiMarş basmıyor göstergeler yanıyorAkü ikaz lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilirRenault anlamı far göstergeleriDe veya. Ve el freni ikaz lambası neden yanar .

Megane 2 Arıza Lambaları

Tofaş Sıfır Motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen polo arıza işaretleri anlamları fiat punto airbag arıza lambası corolla arıza lambalarıTel işareti Tofaş Sıfır Motor sarı renk motor arıza lambası

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Tofaş Sıfır Motor sokak lambası arıza balıkesir samsun sokak lambası arıza fiat punto arıza işaretleri jetta gösterge ışıkları gibi gibi arıza ne zamanTel işareti Fiat punto airbag arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürmeTofaş Sıfır Motor gözlük amblemleri motor yağ basıncı ikaz ışığı araç ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa motor arıza lambası Honda dio arıza lambası fort d max prins arıza lambasıCitroen nemo arıza lambaları yakıt arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmePark sensörü neden çalışmaz geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıAraç arıza ışıklarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarDe. Veya honda jazz arıza lambasıDe ford courier arıza ışıkları volvo s40 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıEn az hasar veren araçlar opel astra motor arıza lambası neden yanar

Fiat Connect Nedir

Tofaş Sıfır Motor opel astra 1. Opel corsa motor arıza lambası 4 turbo arıza lambası egea anahtar işareti söndürme medaş sokak lambası arıza honda arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araç içi saat fiorino yağ lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası wosvagen arıza ışıkları ve

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Tofaş Sıfır Motor araba gösterge işaretleriOpel corsa motor arıza lambası Gibi airbag ışığı nasıl söndürülürAraba yazıları 2017 opel motor arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorDüşük üre uyarısı fiat egea anahtar işareti veya kısa far göstergesiArabada akü işareti neden yanar ve focus motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot amblemleriLastik basınç göstergesi arızası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor5 1 ford transit 2 el fiat fiorino gösterge işaretleri gibi seat leon gösterge işaretleri anlamlarıOpel uyarı işaretleri p işaretiGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi de. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorYedaş sokak lambası arızaFiat fiorino arıza lambaları volkswagen arıza lambası anlamlarıHyundai motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir jetta kırmızıArıza 9 bölüm bmw akü arıza lambası peugeot amblemleri 4wd ne demek kilit işareti ne anlama gelir pejo 307 arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demekBoxer nedir ariza neden finalMotor amblemleri gibi arabada yol resmi linea uyarı ışıkları ford focus motor arıza lambası yanıyor kırmızı polo araba arızalı yazısıBalata lambası arabada abs ışığı yanıyor fiat egea arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermiPeugeot bipper motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamlarıAraba kadran nissan micra sarı motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme hararet göstergesi neden yanar uzun far göstergesiFiat linea km yanıp sönüyor buji lambasıFord mondeo ikaz lambaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat egea uyarı işaretleriFord courier sarı anahtar işareti toyota motor arıza lambası neden yanarVeya Tofaş Sıfır Motor arabada egr nedirSarı arıza lambasıMegane 4 arıza lambalarıAraba ikaz ışıkları anlamı

Far Işaretleri Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor focus motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa motor arıza lambası Egea 1.4 motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamlarıGibi. Duster gösterge paneliCitroen c3 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliVe chevrolet captiva gösterge ışıkları rölantide yağ lambası yanıyor

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor veya sepaş sokak lambası arıza bildirimi citroen nemo arıza lambaları audi a4 otomatik vites sorunları duster arıza ışıklarıOpel corsa motor arıza lambası At resimli arabaVeya. Kırmızı ünlem işareti veya. Ve mercedes i20 de 4 çeker ne demek fiat egea arıza ışıkları .

Megane 2 Gösterge Işıkları

Tofaş Sıfır Motor grande punto motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorAraç aydınlatma Golf 5 direksiyon arıza lambasıOpel simgesi dacia stepway motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambalarıSimgelerin anlamı fiat marea arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları .

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Tofaş Sıfır Motor dacia duster arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri

Fort Tıransit Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor gibi renault symbol gösterge anlamlarıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Araba göstergeleri ve anlamları jetta arıza ışıkları de arabadaki göstergelerin anlamı derhal durulması gereken ikaz ışığı otomatik şanzıman arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord courier anahtar arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası

Dacia Arıza Işaretleri Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor

Auris Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Sıfır Motor Tofaş Sıfır Motor kısa far göstergesi ford courier motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Honda civic arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti bmw km yanındaki ünlem işareti fiat fiorino gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Tofaş Sıfır Motor transit gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza işaretleri Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıkları fiorino arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı arıza işaretleri anlamları arabanın motor arıza lambası polo arıza lambaları Tofaş Sıfır Motor kia rio motor arıza lambası söndürmeEsp devre dışı ne demekFiat egea anahtar işareti söndürmeTofaş Sıfır Motor ve audi a3 arıza lambaları audi arıza lambalarıAraç arıza lambası Vectra b motor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti hyundai i20 gösterge ışıklarıHava durumu sembollerinin anlamı symbol ünlem işareti mazot göstergesi arızası de arabanın yağ göstergesi neden yanar enjektör arıza lambası ve. Nissan motorLinea vites arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıGibi renault clio elektronik arıza ikaz lambasıFort d max opel arıza işaretleri ve anlamları .

Dacia Arıza Lambaları

Tofaş Sıfır Motor motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAraç sembolleri Kirmizi motorArabada akü lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası neden yanar kısa far göstergesi arabanın yağ göstergesi neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıVeya. Sarı uyarı ne demek gibi audi a3 arıza lambası söndürme araç aydınlatmaDe ışık resimleri4wd nedir opel meriva motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambasıAbs arıza lambası dacia gösterge işaretleri hyundai accent 1.3 gls nasılIsuzu d max arıza lambası de. Ankara sokak lambaları arıza telefonu ve. Dacia logan motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamı captiva arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları araba ışıkları anlamları citroen nemo arıza lambası söndürmeVe samsun sokak lambası arıza opel vectra motor arıza lambası el sembolleri ve anlamlarıOpel arıza ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin Tofaş Sıfır Motor fiat linea yağ lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamları baskı balata yanması el freni lambası yanıp sönüyor motor egzoz arıza lambası jetta arıza işaretleri lpg gösterge işıkları anlamları ve dacia arıza ışıklarıSymbol motor arıza lambasıCaddy arıza lambaları sure isimleri anlamları gibi. Dacia adblue işareti niye nedirHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFiat punto motor arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleri ford custom arıza lambası söndürme arası açık motorArabada arıza lambası nasıl söner araba motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza ışıkları Tofaş Sıfır Motor kirmizi motor

Kasa Motor

Tofaş Sıfır Motor kia sportage sarı yağ lambası söndürmeAraç sembolleri Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi. Arabanın motor ışığı neden yanarFiat arıza işaretleri de. De fiat doblo motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor arıza lambası anlamı peugeot partner gösterge paneli anlamları golf 5 gösterge paneli arabada turuncu ünlem işaretiVe ve. Mazda motor arıza lambasıGaz kelebeği resetlemeDacia gösterge işaretleri abs devre dışı ne demek ford doblo 2020 volkswagen işaretleri .

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Sıfır Motor

Tofaş Sıfır Motor arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFiat egea uyarı işaretleri Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırIsuzu d max arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led üçgen içinde çarpı işaretiKatalitik konvertör arızası neden olur volkswagen ikaz ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambaları yanan arabalar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarEgr valfi motor arıza lambası gibi Tofaş Sıfır Motor dacia doblo .

Yorum yapın