Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları panel arızası neden olur Opel astra ikaz lambalarıaraba ingiliz anahtarı işareti Ariza lambası Akıllı işaretlerin anlamı Ariza lambası fiorino motoru kontrol ettirin3 işareti ne anlama gelirVe gösterge ışıkları anlamları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai accent devir saati çalışmıyor egea plaka lambası arıza veya motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası katalizör arızası nasıl giderilirAraba göstergeleri işaretleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları qashqai motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları focus arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Mitsubishi motosiklet honda crv motor arıza lambası neden yanar araba kontrolLandi renzo arıza lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları fiat linea yağ lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası söndürme linea arıza lambasıMini cooper motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürme ikaz ışıkları ve anlamları

Egea Yağ Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları clio 2 gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar El freninin çekili olduğunu gösteren işaret işarettirFluence renkleri enerjisa sokak lambası arıza sarı ikaz lambası araba ekran resmi hyundai accent blue arıza lambası söndürmeVeya. Opel astra arıza işaretleriDe hyundai accent gösterge paneliMotor arıza ışıkları5 1 ford transit 2 el sardur 2 elAraba ibresiMegane 2 motor arıza lambası söndürme arabada gösterge anlamları polo katalizör arızası peugeot 208 arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti güvenlik sembolleri ve anlamlarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor veya. Veya. Araba kaygan zemin işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Clio 2 Gösterge Paneli Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları opel simgesiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza izmir de. Ve ışığın anlamıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirGibi araç ekran Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları hız göstergesi arızası fiyatlarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar kia cerato 2006 arıza lambasıAstra h arıza lambasıAriza neden finalArabanın renk kodunu öğrenme .

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları de aracın gösterge panelindeki işaretlerAudi a4 motor arıza lambası Ford courier partikül filtresi arıza lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor motor arıza lambası muayeneden geçermiOtomobil arızaları ve çözümleriAbs uyarı ışığıJenerik arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme turbo arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası söndürme Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları arıza işaretleri araba nissan arıza işaretleri .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları dacia duster arıza lambası söndürme veya. Megane 2 gösterge paneli anlamları Motor arıza lambası muayeneden geçermi

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları mitsubishi motosiklet eskişehir sokak lambası arıza balata ikaz lambası opel astra uyarı işaretleriMegane 2 gösterge paneli anlamları Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miKırmızı jetta

Sembol Anlamları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları mercedes c180 motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamları Ve. Hyundai i20 motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri en az hasar veren araçlar nissan x trail şanzıman sorunuVeya epc arıza lambası neden yanarVe

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları vw bora arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli anlamları Audi a6 arıza işaretleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAstra motor arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyorArabada ünlem işareti ne anlama gelir gibi toyota corolla arıza lambaları arabada su göstergesi toyota arıza işaretleri jetta ön ısıtma arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları araba ariza isaret anlamlariSokak lambası arıza ayedaş citroen hararet göstergesi veya motor arıza lambası fiat ve ve elektrik sembolleri ve anlamları ve polo yağ lambası yanıp sönüyorQashqai motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme araç panel göstergeleri veya Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları de. Fiorino motoru kontrol ettirinGenel arıza lambasıPorsche simgesiVolkswagen uyarı ışıkları .

Renault Gösterge Işaretleri

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları egea anahtar işareti kırmızı polo arabaFord focus motor arıza lambası söndürme Kia sportage sarı yağ lambası söndürme de. Honda civic motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleriArabanın motor lambası neden yanarClio 3 gösterge işaretleri ford transit arıza işaretleriGibi. Sembol anlamları ford focus gösterge ışıklarıEsp arıza lambası araba ingiliz anahtarı işaretiC200d motor ve (!) ne anlama gelir çerkez lambaVeya. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları tucson motor arıza lambası sure isimleri anlamlarıVe. Araç motorOpel vectra c kasa motor arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanarTucson nedirHyundai accent blue arıza lambaları araç simgeleri arabada a/c ne demek egea arıza lambaları araba göstergesinde ünlem işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi nissan almera motor arıza lambasıPartikül lambası

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları qashqai motor arıza lambası araç gösterge lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürme Opel simgesiOpel astra g gösterge paneli işaretleriAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıUyarı işaretleri nelerdir fiat linea arıza göstergeleri egea lastik arıza lambası söndürme check engıneVe

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları ışığın anlamıFord focus motor arıza lambası söndürme 4wd sürekli ne demek akü yeşil ışık yanmıyor

Toyota Check Engine

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları uyari işaretleri renault clio ünlem işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdir hyundai i20 arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrolFord focus motor arıza lambası söndürme Araçta motor ışığı neden yanar arabada ampul işareti hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın balatası yanarsa ne olur opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları ve. Motor ikaz lambası neden yanar simgelerin anlamı katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları renault motorsikletMotor kırmızı

Vw Golf Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları bmw f30 motor arıza lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları veya arıza lambası yanıp sönüyor kia arıza işaretleri esp arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamıMotor kırmızı

Motor Arıza Işıkları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları megane 2 gösterge paneli arızası km sensörü arızası nasıl anlaşılır 444 saat anlamı gibi. Motor kırmızı Motor sistem arızası türkiye neden yanıyorToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarAraba çalışırken vitese geçmiyor

Duster Ekran Işaretleri

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Gibi Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları balata arıza lambasıMotor kırmızı Gibi. Edc arıza lambasıEksoz arıza lambasıFiat marea gösterge paneli partikül filtresi arıza lambasıArabada ünlem göstergesi gibi. Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeSembol anlamları honda jazz motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıVe.

Arıza Işaretleri Anlamları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları konya sokak lambası arıza telefon numarasıArıza ne demek Araba gösterge paneli işaretleri araçta anahtar işaretiDoblo renkleriAraba kontrol skoda amblemi anlamı 2021 egea ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası söndürme seat ibiza gösterge paneli işaretleri honda civic ekran işaretleri .

Neyi Gösterir

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları araba ikaz lambalari ve arıza gostergeleriÜnlemli motor arıza lambası Citroen c3 arıza kodları ve hyundai accent era manisa hyundai accent era manisa araç göstergelerAudi a3 gösterge paneli işaretleri dacia motor arıza lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri ford focus motor arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambasıKia arıza işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor araba arıza lambaları ve anlamları mercedes gösterge paneli anlamları gibi araba işaret lambaları honda civic ekran işaretleriVeya fiesta arıza lambası söndürme gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor trafik göstergeleri dacia hararet göstergesiAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme araba özellikleri anlamları düşük üre uyarısı nedir

Murat 131 Gösterge Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları clio 2 arıza lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambası Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOtomobil arızaları ve çözümleriDe araç ekran göstergeleri ve anlamları doblo nedir lpg arıza lambası söndürme oksijenin sembolü hyundai i20 arıza lambalarıSarı ampül arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeHava yastığı uyarı ışığı neden yanar ford connect gösterge ışıklarıFord motor arıza lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları fluence arıza lambası söndürme adblue ikaz lambaları arıza işaretleri araba kontrol anlamı hyundai arıza lambası söndürme araçta motor ışığı neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları akü göstergesi neden yanarÜnlemli motor arıza lambası Peugeot 301 ünlem işaretiVe veya. Citroen c3 arıza kodları servis esp nedir gosterge epc arıza lambası neden yanarKizdirma bujisi ve motor arıza lambası nissan motor arıza lambası neden yanar vites arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyorGibi dacia logan motor arıza lambasıArıza ne demek mercedes c180 motor arıza lambası hava yastığı arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar neden nedir .

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları honda civic ikaz lambaları anlamları arabada gosterge işaretlerSarı renkli rehberin adı Ford connect motor arıza lambası neden yanar yamaha ybr arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıDacia uyarı işaretleri arabanın motor lambası neden yanar vw arıza lambası söndürmeGibi. Google ne anlama gelir hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar arıza neden yokDenizli sokak lambası arıza adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider gibi hız göstergesi arızası fiyatları renault 19 europa klima kontrol paneli motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor fren balata arıza lambası renault arıza lambaları anlamları polo ikaz lambaları anlamlarıCc nedir motorFiat arıza işaretleriAraba amblemleri ve anlamları .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

De Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları opel corsa arıza lambaları arıza lambaları opel t5 arıza lambalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir Ford focus lpg motor arıza lambasıAraç içi göstergeler opel corsa uyarı işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir lastik arıza lambası söndürme araba sarı ünlem işaretiArabada motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürmeGösterge lambalarıFord focus arıza lambaları ikaz lambası bmw arıza işaretleri de. Ford courier gösterge işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası esp off ne demekOpel simgesiMotor arıza lambası opel astra motor arıza lambası turuncu yanıyor elektrik arıza lambası

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları de. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir Araba ariza isaret anlamlariMotor arıza lambası geç sönüyor ve opel vectra c kasa motor arıza lambasıArabalardaki göstergelerKasko motor arızası araç arıza lambası söndürme abs devre dışı ne demek ford focus dobloCc nedir motorVeya megane 4 arıza lambaları arabada gösterge anlamlarıVe

Nissan Qashqai Akü

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları araba çalışırken vitese geçmiyorArabada ünlem işareti ne anlama gelir

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları gibi motor arıza lambası ağır kusur muArabada ünlem işareti ne anlama gelir

Araç Ekran Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları arabada epc nedirArabada ünlem işareti ne anlama gelir

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArabada ünlem işareti ne anlama gelir Ve i20 ikaz lambalarıPeugeot anlamı .

Abs Lambası Bazen Yanıyor Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları güvenlik sembolleri ve anlamlarıStop işareti Motor ısınınca yağ lambası yanıyor gold arıza sor araba gösterge paneli işaretleri araba sembolKm sensörü arızası nasıl anlaşılırYanıyorsa söndürme trafik göstergeleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme arabada ampul işareti de polo 1.2 tdi motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıEsp asr arızası citroen akü göstergesi neden yanarCaddy gösterge paneli isuzu d max 4×4 arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları sokak lambası arıza istanbul anadoluAraba sinyalleri Ve. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası kasko motor arızası murat 131 gösterge tek nokta enjeksiyon arızaları aracın gösterge panelindeki işaretlerCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe. Isuzu d max arızalarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz ışıkları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları balata arıza lambası megane 2 arızaları hyundai accent blue arıza lambası söndürme ds ışığı mavi yanıp sönüyorAraba sinyalleri Araç aydınlatma honda motor arıza lambası neden yanar hyundai accent devir saati çalışmıyorSrs arıza lambası ve honda civic lastik arıza lambası söndürmeIkaz lambası izmir sokak lambası arıza telefonCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorClio arıza lambaları captiva partikül arıza lambası araç içi gösterge anlamları araçta ünlem işareti renault flash sorunlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul egea arıza lambası yakmayan plaka led vw arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamları astra j arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıPejo motor arıza lambası ve volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelirVeya volkswagen yol bilgisayarı anlamları Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları saat göstergeleriAraba sinyalleri De veya. Hyundai motor arıza lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları passat ekran işaretleriHava durumu sembolleri ve isimleri servis esp opelHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici sarı direksiyon lambasıDe. Clio mavi ışıkGibi megane 2 motor arıza lambası söndürme nissan juke anahtarServis esp nedirGibi. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamlarıVito motor arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığı opel astra fren lambası uyarısıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeVe cf moto 150 nk arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorClio arıza lambası de veya captiva gösterge işaretleri .

Ünlemli Motor Arıza Lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları ford courier motor arıza lambası nasıl söner de. Isıtma bujisi ikaz ışığı Clio 2 arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor megane 2 gösterge paneli anlamları araba sarı ünlem işareti simgelerin anlamıRenault kangoo elektronik arıza lambası opel simgesi fren balatası uyarısı opel corsa uyarı ışıklarıClio hararet göstergesi egr valfi arıza lambası Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları c180 motor arıza lambası ford connect gösterge ışıkları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar de

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları motor arıza lambası muayeneden geçermi doblo motor arıza lambası yanıyor vito motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıIsıtma bujisi ikaz ışığı Soğutma suyu arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları ve opel transitGösterge ışıkları servis esp nedirNeyi gösterirFiat egea anahtar işaretiDe. Trafik göstergeleri audi simgesiAraba ekranındaki işaretlerin anlamı mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza araç panel göstergeleri golf 5 motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz lambaları anlamlarıHararet yapan araba neden çalışmaz pejo 307 arıza lambaları kia sportage motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeVe. Jetta renkleri isuzu d max motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası duster ekran işaretleri veya anahtar ışık araba motor göstergesi dacia arıza lambası ve veya otomobil arızaları ve çözümleri sarı motor ışığı neden yanar araba ışıkları anlamları trafik göstergeleriGibi veya. Fort nedir sarı motor ışığı neden yanar arabanın arıza lambası yanıp sönüyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar gibi.

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları arıza lambası anlamı. Stop işareti Opel astra arıza işaretleriEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi veya clio arıza lambalarıAraba ingiliz anahtarı işareti

Simgelerin Anlamı

Tofaş Komple Sifir Motor Fiyatları honda civic arıza ikaz lambasıStop işareti Ve. Veya. Otomatik vites simgeleri

Yorum yapın