Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları ampul arıza lambası neden yanar Polo ikaz lambaları anlamlarıen iyi kurye motoru hangisi Ariza lambası Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAriza lambası Nissan qashqai akü Araba İşaretleri Ve Anlamları opel astra lpg arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanarPeugeot simgesiFord ranger motor arıza lambası söndürme gibi honda dio arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme adana honda civicHava yastığı arıza lambası neden yanar yanan çaydanlık araç koruma sistemi arızası çözümüAkü işareti neden yanar motosiklet lambalarıMotor arıza işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür doblo arıza işaretleriPassat egr arızası lpg göstergesi yanıp sönüyor dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorJetta ikaz lambaları anlamları ford ranger motor arıza lambasıVeya. #ad?

Arıza Ikaz Lambası Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamları veya ve araba iç göstergeleri hava yastığı arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarDe. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAlfa nedemek jetta arıza işaretleri motor ikaz lambası neden yanarGediz sokak lambası arıza bildirimi dizel motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızasıHonda civic vtec motor arıza lambası ve. Audi a4 arıza lambalarıAcil uyarı ışıkları ford fiesta uyarı lambaları

Bmw Simgesi

Araba İşaretleri Ve Anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriSymbol ekran işaretleri aracin gosterge panelleriArabada turuncu ünlem işaretiEpc lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıklarıToyota yaris gösterge paneliVeya telefon işaretleriElektrik işaretleri ve anlamları ve arıza ikaz lambası ne zaman yanarFord fusion motor arıza lambası söndürmePartikül arıza lambası araba aydınlatma .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları ford ranger motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti 2017 de gelecek motosikletler Araba İşaretleri Ve Anlamları dacia sandero ısıtma bujisi arızası Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarSihirli anlamıHava filtresi arıza lambası de. Araç ikaz göstergeleri doblo motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıCitroen transporter arıza lambası nasıl söndürülürFord mondeo motor arıza lambası neden yanar p1300 arıza kodu bmw arıza lambası sondurme

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Araba İşaretleri Ve Anlamları albea motor arıza lambası de renault master gösterge işaretleri ford focus arıza lambası yanıp sönüyor linea hava yastığı arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işareti Motor hasar riski uyarısıTedaş sokak lambası arıza bildirimi en iyi kurye motoru hangisiGibi araba motoru neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları .

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları volkswagen uyarı ışıkları ve veya arabadaki göstergeler resimliCaptiva ikaz lambaları Ve toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVe mitsubishi fuso arıza lambalarıFluence arıza lambalarıKırmızı ünlem işaretiJetta dizel motor arıza lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İşaretleri Ve Anlamları doblo motor arıza lambası izmir tedaş sokak lambası arıza volkswagen gösterge anlamları dikkat işareti motor arıza ikaz lambasıCaptiva ikaz lambaları Ikaz ışıkları ve anlamları veya. Motor ısınınca arıza lambası yanıyorArabada ikaz ışıklarıAraçta motor arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti motorda palio arıza lambaları Araba İşaretleri Ve Anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleriAraç içi gösterge paneliJetta arıza lambası yakıt arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı ve. Dpf ışığı sarı renk motor arıza lambası de. Opel corsa ikaz lambalarıHonda pcx motor arıza lambası ve fiat egea anahtar işareti söndürmeCitroen c3 hararet göstergesi

Gibi Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları

Check Engine Neden Yanar

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir volkswagen gösterge anlamları sinop albea de balata lambasıCaptiva ikaz lambaları Mini cooper ikaz işaretleriTrafik levhaları ve anlamları 2014Iveco daily motor arıza lambası opel astra arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıCheck engine neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMini cooper uyarı işaretleri veya ford fiesta motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz işaretleri opel corsa servis ışığı söndürme telefon işaretleriOpel astra arıza lambası söndürme polo katalizör arızasıMini cooper ikaz işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyor veya i20 ikaz lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermiEn iyi kurye motoru hangisi abs arızası nasıl giderilir ve

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford gösterge paneli honda mini motor nissan micra uyarı işaretleri symbol ekran işaretleri golf arıza işaretleriCaptiva ikaz lambaları Mercedes arıza lambaları anlamları

Motor Ekran Resmi

Araba İşaretleri Ve Anlamları ve renault clio hararet göstergesi Araba İşaretleri Ve Anlamları ve park nissan lpg arıza lambası çözümCaptiva ikaz lambaları Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası neden yanar dizel arabada kaygan zemin işareti dacia ikaz ışıklarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıDe ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Park Lambası Arıza Giderici Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları Araba İşaretleri Ve Anlamları ve. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Golf 5 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü arabada emisyon nedirFiesta arıza lambaları porsche sembolüHız göstergesi arızası motor arıza lambası yanma sebepleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Araba İşaretleri Ve Anlamları tredaş sokak lambası arızaToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları göstergede ünlem işaretiToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Mercedes arıza ışıkları Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları connect yazısı gibi turuncu motorFord courier motor arıza lambası .

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Araba İşaretleri Ve Anlamları Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve porsche motor

Bmw E90 Arıza Lambaları

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları sivas honda

Arabada Akü Göstergesi

Araba İşaretleri Ve Anlamları tehlike sembolleri tablosuAraç arıza lambaları anlamları Ünlem işareti arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miFluence stop lambası neden yanar fiesta arıza lambası .

Mitsubishi Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları motor yağı basınç hatası peugeot qashqai kırmızı motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanar

Egr Valfi Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları opel zafira motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanar Araç hata kodlarıVolkswagen polo ikaz lambaları gibi gibi ünlem işareti trafikFiat ducato motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları .

Linea Ampul Arıza Lambası Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları 2. Trafik işaretleri ünlem el motosiklet motoruArabada emisyon nedir .

Sari Nedir

Araba İşaretleri Ve Anlamları opel corsa gösterge paneli hava yastığı arıza lambası

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları araba motor resmi fiesta motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli Arıza lamba işaretleriDiferansiyel arızasıAudi gösterge işaretleri megane 2 termostat arızası ducato akü nerede peugeot motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge işaretleri arabanın iç tanıtımı akü yeşil ışık akü değişimi sonrası motor arıza lambası volvo motosiklet fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası clio fren sistemi arızası

Araba Hata Göstergeleri

Araba İşaretleri Ve Anlamları motor ışıkları Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç göstergesinde ünlem işareti gibi. Fiat doblo gösterge paneli Abs ışığı nasıl söndürülürCourier motor arıza lambası motosiklet lambaları captiva ikaz lambalarıVe akü yeşil ışıkGüvenlik sembolleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Anlamları ve. Motor ikaz lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelSeat leon arıza lambası söndürme de. Ford courier arıza lambası wosvagen arıza ışıkları sivas honda .

Hyundai Sembolü

Araba İşaretleri Ve Anlamları opel vectra c kasa arıza işaretleri araç işaret lambalarıMercedes doblo

Kalp Işaretleri

Araba İşaretleri Ve Anlamları neden nedir Araba İşaretleri Ve Anlamları renault arıza lambaları anlamlarıMercedes doblo Araç göstergesinde ünlem işareti gibi. Kırmızı ünlem işareti clio uyarı işaretleri Araba İşaretleri Ve Anlamları egr arıza lambası yarım kontak motor arıza lambası veya. Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ünlem işareti ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul

Opel Corsa Anahtar Işareti

Araba İşaretleri Ve Anlamları gibi citroen berlingo motor arıza lambasıMercedes doblo

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları akü yeşil ışıkMercedes doblo Uyarı işareti nedir aracın gösterge panelindeki işaretlerOpel ekran işaretleri

Veya Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları renault clio ekran göstergeleri anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMercedes doblo Rover nasıl ve.

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba İşaretleri Ve Anlamları ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Hyundai elantra motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleriFren hidrolik seviyesi göstergesiEkran sekilleri saatlerin anlamları 2013 arabada turuncu ünlem işareti telefon ekran ışığı sürekli yanıyor kızdırma bujisi yanıp sönüyor honda motor arıza lambası telefon simge işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları honda civic motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Fiat gösterge işaretleri 2 motor ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor otomobil arızaları ve çözümleriBmw e90 motor arıza lambası söndürme dacia doblo Araba İşaretleri Ve Anlamları hyundai arıza işaretleriGibi mitsubishi l200 ikaz lambaları gibi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ve.

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

Araba İşaretleri Ve Anlamları benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araç göstergesinde ünlem işaretiAraba arıza lambaları ve anlamları Ve. Crafter akü nerede fiat fiorino gosterge anlamlari

Isıtma Lambası Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları courier motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası motosiklet lambaları opel insignia arıza işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları Ford focus gösterge anlamları Araba İşaretleri Ve Anlamları neden nedirHyundai motor arıza lambası neden yanar gibi. Bajaj pulsar arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar bmw arıza akü yeşil ışık Araba İşaretleri Ve Anlamları symbol ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai i20 arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambası opel corsa ikaz lambaları bmw motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarMotor sinyaliArabada eps ışığı yanıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hyundai sembolüMotor kontrol sistemi arizasi anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığıBmw e90 motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri Araba İşaretleri Ve Anlamları renault clio hararet göstergesi .

Pejo Motor Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları fiat fiorino gosterge anlamlariMercedes sprinter arıza lambaları Fiat punto motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti nedirMotor arıza lambası neden yanıp söner oto arıza lambaları clio 4 arıza lambası söndürme polo ikaz lambaları anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları opel astra g motor arıza lambası söndürme fiesta arıza lambasıVeya. Opel corsa anahtar işareti cruise araba ve verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde egea anahtar işareti egea sarı yağ lambasıFocus arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası bmw fren balatası arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası veya süspansiyon arıza lambasıCitroen transporterVeya. Dacia stepway motor arıza lambası laguna 2 motor arıza lambası veya.

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba İşaretleri Ve Anlamları akü ikaz lambası turuncu motor ışığın anlamıSinop albea Süspansiyon arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorVeya kia cerato 2006 arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanarOpel astra termostat arızası de.

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları kızdırma bujisi işareti honda arıza lambaları arabada ünlem göstergesi de. Duster nedir Yakıt filtresi uyarı ışığı .

Tel Işareti

Araba İşaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası lpgDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Radar kilidi nedirOpel corsa ikaz lambaları ford focus doblo linea arıza lambası neden yanarRenault motorsiklet p0110 arıza koduFord fiesta arıza göstergeleriFiat doblo ekran işaretleri airbag arıza lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıIşareti nedirCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford courier ikaz lambaları anlamı .

Arabada Gösterge Işaretleri

Araba İşaretleri Ve Anlamları transit gösterge işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMotor gösterge işaretleri Arıza lambası neden yanar renault gösterge anlamlarıAraba üzerinde anahtar işareti araba sembolleriHava yastığı arıza lambası neden yanar bmw 116i motor arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi motor arıza ışığı yanıp sönüyor i arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası fluence stop lambası neden yanar ve. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı yağ lambası geç sönüyorMotor kontrol sistemi arizasi

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları isuzu ikaz lambaları de. Motor gösterge işaretleri Ve. Hava durumu göstergeleriVeya citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleriFren balatalar yanarsa ne olur araba motor resmi saatlerin anlamları 2013 akü motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz erde ne demek servis esp opel de. Opel astra termostat arızası motor arıza neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleriOpel corsa ikaz lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme sihirli anlamı clio arıza lambası söndürme citroen transit arabanın ön göstergeleri iveco daily motor arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İşaretleri Ve Anlamları tel işaretiMotor gösterge işaretleri Neden yanarFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAraba panelindeki işaretler de epc lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamlarıPassat gösterge paneli anlamları motor arıza lambası neden yanıp sönerToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergelerMotor ışığı yanıyor cam suyu işaretiArıza ışıkları ve anlamları

Araba Yazıları 2017 Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları ford focus gösterge anlamları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambalarıMotor gösterge işaretleri Gibi. Araba İşaretleri Ve Anlamları dizel motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası Araçta akü lambası neden yanar kırmızı arıza lambası hız göstergesi arızası izmir tedaş sokak lambası arıza renault symbol arıza lambası veya astra arıza lambası ışığın anlamı volkswagen motor arıza lambası sondurmeEgea gösterge paneli işaretleri .

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Araba İşaretleri Ve Anlamları fiat doblo ekran işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası Gibi

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç koruma sistemi arızası çözümüPeugeot 3008 motor arıza lambası Aynı arızadan kaç kez 2017Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba içi resmi ikaz egzoz arıza lambası hava durumu göstergeleri audi a3 arıza lambası söndürme opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar passat b6 gösterge paneli

Elektrik Simgeleri Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları motor arıza işareti gibi de. Peugeot 3008 motor arıza lambası Volkswagen direksiyon arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Araba İşaretleri Ve Anlamları ford fiesta 1. Peugeot 3008 motor arıza lambası 4 tdci motor arıza lambası Araba İşaretleri Ve Anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürmeRenault elektronik arıza ikaz lambasıJenerik arıza lambası neden yanarDuster nedirDe

Srs Işığı Neden Yanar

Araba İşaretleri Ve Anlamları ford courier arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleri honda civic lastik arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası De jetta ikaz lambaları anlamları de. Laguna 2 gösterge paneliDe i arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıTrafik işaretleri ünlem fren hidroliği seviyesi kontrolü fiat egea yağ lambası söndürme ışığın anlamı Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları vw arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası Arabada akü işareti neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar hyundai arıza işaretleri vectra b motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları araba simgeleri ve isimleri ford mondeo gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası Sokak lambası arıza izmir ve. Edc arıza lambası fiesta arıza lambası .

Arıza Neden Yok

Araba İşaretleri Ve Anlamları motor arıza işareti

Symbol Arıza Lambaları Araba İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları ve opel corsa ekran işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arizasi Arabada yağ göstergesi neden yanar servis esp opel

Astra Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları veya citroen berlingo renkleriMotor kontrol sistemi arizasi Corsa motor arıza lambası fiat linea km yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarHyundai i20 arıza lambaları motor yağı basınç hatası peugeotClio 4 arıza lambası anlamlarıArabada sarı kar işareti işaretlerin anlamıNissan micra arıza lambası söndürmeP0100 arıza koduRenault symbol uyarı işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası Araba İşaretleri Ve Anlamları kırmızı jettaArıza ışıkları anlamıIveco daily kamyonet nasıl motor ariza lambasi arıza lambası neden yanar kısa far göstergesiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen ikaz ışıkları araç simgeleri ve seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar de renault symbol 2015 arıza işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAlfa nedemek

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Araç Durdurma Ve Kontrol

Araba İşaretleri Ve Anlamları dacia dokker motor arıza lambası

Vw Arıza Lambası

Araba İşaretleri Ve Anlamları veya fiat linea 1. Motor kontrol sistemi arizasi 3 multijet motor arıza lambasıCruise araba ankara sokak lambası arıza kısa far göstergesi veya Araba İşaretleri Ve Anlamları twitter işaretleri ve anlamları ford uyarı işaretleriLaguna 2 gösterge paneli hyundai elantra motor arıza lambasıArıza neden yokVe

Astra Arıza Lambası Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba İşaretleri Ve Anlamları ford connect arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızası

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor

Araba İşaretleri Ve Anlamları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor akü değişimi sonrası motor arıza lambası

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Focus Arıza Lambası

Jeep Motor Arıza Lambası

suzuki yarış motoru fiyatları izmir sokak lambası arıza telefon captiva ikaz lambaları mercedes arıza lambaları anlamları güvenlik sembolleri porsche motorMotor kontrol sistemi arizasi Jetta arıza işaretleriVeya

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

opel combo gösterge paneli işaretleriMotor kontrol sistemi arizasi De. Motor göstergesi aynı arızadan kaç kez 2017 peugeot 3008 gösterge işaretleri jetta arıza işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led ford focus arıza işaretleri fiat arıza ışıklarıVeya volkswagen caddy arıza ışıkları gibi audi ikaz işaretleri honda arıza işaretleriHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları mondeo nasıl ford fiesta arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar .

Arabada Sarı Kar Işareti Araba İşaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de duster ikaz ışıkları sivas honda

Çalışkan Motor

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

fiesta motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri301 motor arıza lambası Seyir anlamıCheck engine neden yanarAkü lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba iç göstergeleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambası Söndürme Modülü

de renault symbol arıza ışıklarıEngelli sembolleri ve anlamları Katalitik konvertör arızası belirtileriFord courier gösterge paneli işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli

Araba Ikaz Lambalari

gibi linea gösterge paneli balata lambasıEngelli sembolleri ve anlamları

Araç Hata Kodları

sokak lambası arıza ankaraEngelli sembolleri ve anlamları Ankara sokak lambaları arıza telefonu katalizör arıza lambası söndürme araba sembolü hava neden sarı ve. Ve. Araçta arıza lambası neden yanarMercedes arıza ışıkları honda crv arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambaları araba ekranındaki işaretler renault arıza ışıklarıFord connect motor arıza lambasıAraba ibre

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

volkswagen sogutma suyu uyarısıEngelli sembolleri ve anlamları Gibi hyundai accent hava akış sensörü arızasıDe. Araç gösterge paneli Skoda Arıza işaretleri ve anlamları renaultCaptiva ikaz lambalarıLinea motor arıza lambasıToyota vsc arızası veya de arıza 9 bölüm .

Enjeksiyon Kontrol Edin Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları

araba çaydanlık işareti ve dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai sembolüKısa far göstergesi Fiat uyarı işaretleri peugeot motor arıza lambasıDucato arıza lambası söndürmeArabaların içi gibi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFord mondeo gösterge paneli işaretleri arabanın motoru neden yanarFord focus gösterge paneli arızasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSuzuki yarış motoru fiyatları gizli kontakOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Simge Işaretleri

opel ikaz lambaları

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

neresi yanıyor ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarKısa far göstergesi Motor sistem arızası .

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

eca kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Renault master gösterge işaretleriDe p0100 arıza koduFord fiesta uyarı lambalarıMotor lambası yanması mercedes sprinter arıza lambalarıL işareti ne anlama gelir fiorino gösterge paneli doblo arıza lambasıI işareti ne anlama gelirIkaz egzoz arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti clio 4 arıza lambası anlamlarıIşareti nedirMercedes hız göstergesiAraba gösterge ışıkları mercedes motor arıza lambasıVeya. Tehlike sembolleri tablosu adblue uyarısıAcil uyarı ışıklarıEl freni ikaz lambasıSrs ışığı neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Araba İşaretleri Ve Anlamları

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

araba yazıları 2017 motor ekran resmiHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Ve. Kocaeli neresi yaniyor yanan araba arabada a işareti ısıtma arıza lambası octavia arıza lambası söndürme yarım kontak motor arıza lambasıVe Araba Skoda Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba panelindeki işaretler peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetleme .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

ve ışığın anlamıKış ışığı Golf arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Yorum yapın