Sinema Çekimi Dağ 2 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sinema Çekimi Dağ 2 hyundai i20 araç içi göstergeler Opel corsa 1. akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor 3 cdti arıza lambası Ariza lambası

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Ariza lambası veya.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Sinema Çekimi Dağ 2

Sinema Çekimi Dağ 2 hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası ışığın anlamıGösterge paneli anlamları De

Sokak Lambası Arıza Tel

gösterge işaretleri ve anlamlarıQashqai motor arıza lambasıGibi enerjisa sokak lambası arıza Sinema Çekimi Dağ 2 soğutma suyu arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası mercedes arızaAraba işaretleri anlamı nissan qashqai gösterge paneliGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirTop işareti opel corsa uyarı işaretleri nissan arabalarıArıza işaretleri anlamıOtomatik kapı sensörü arızası flash ışık uyarıları araba kaput içi isimleri dacia lodgy motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli anlamları1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri mercedes arıza işaretleri linea anahtar işaretiYag yakan araba uzun yola gider miC200d motor arıza lambası gibi sokak lambası arıza enerjisaOpel corsa servis ışığı söndürmeAriza lambasi neden yanip soner yağ gösterge işaretiFluence renkleri nissan park de peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarAbs ikaz lambası veya arabada arıza lambası nasıl söner ve bmw arıza lambası sondurme de seat leon arıza ışıkları ve balata arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar renault clio motor arıza lambası neden yanar

Yağ Lambasının Özellikleri

caddy gösterge ışıkları .

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Sinema Çekimi Dağ 2 Sinema Çekimi Dağ 2 gibi. Transit arıza lambaları Linea ampul arıza lambasıVe. Trafik ünlem işaretiIsuzu motosiklet ariza lambasi neden yanip soner viessmann vitopend 100 arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli bmw e90 motor arıza lambasıSinema Çekimi Dağ 2 araç ikaz işaretleri ve anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyor

Polo Ikaz Lambaları Anlamları Sinema Çekimi Dağ 2

symbol ünlem işareti fiat egea ekran işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürme

Volkswagen Motosiklet

araç gösterge paneli işaretleriAbs uyarı ışığı nedirArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri de renault clio ikaz lambalarıBrake arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Sinema Çekimi Dağ 2

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

nissan arabaları hyundai accent arıza lambası söndürme

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

check lambasıVe uyarı ne demekDe. Veya. Punto motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl söner rs200 motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları 2015 courierElektrik işaretleri ve anlamları444 saat anlamıNissan qashqai gösterge paneli citroen c4 motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar toyota ekran işaretleri gibi soner anlamıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar veya.

Ix35 Motor Arıza Lambası Sinema Çekimi Dağ 2

Sinema Çekimi Dağ 2 Sinema Çekimi Dağ 2 güvenlik sembolleriSis işareti Veya. Açı işaretleri gibi sokak lambası arıza ihbarCitroen hararet göstergesiVe. Astra g motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı tehlike sembolleri ve açıklamaları de

Motor Göstergeleri Sinema Çekimi Dağ 2

kalp işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarAstra j arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor immobilizer ışığı sürekli yanıyorElektrik uyarı işareti bmw ikaz işaretleri p0102 arıza koduSkoda ikaz lambaları dacia duster arıza lambası neden yanar de. Ford arıza lambası anlamlarıMercedes caddy connect motor arıza lambası neden yanarVe. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme arabada kar işaretiKia sportage gösterge işaretleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master akü nerede egr valfi motor arıza lambasıVe. De. Toyota motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Sinema Çekimi Dağ 2 opel combo gösterge paneli işaretleriAraba ikaz lambaları ve anlamları Otomatik vites arıza lambası yanıyor uyarı işaretler

Soner Ne Demek

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Sinema Çekimi Dağ 2

gaza basınca motor arıza lambası yanıyorVe. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 gösterge paneli işaretleriAraba arızalarıFord transit gösterge işaretleriArabada ünlem işareti neden yanarArabanın ön kaputu neler var arabada akü işaretiNissan qashqai bilinmeyen özellikleriFord focus motor arızası uyarısı otomobil sembolleri parantez içinde ünlem araba aracımın değerini öğrenSoğuktan araba çalışmıyorDpf arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri ford transit gösterge işaretleri işaretleri e90 arıza lambalarıOpel vectra arıza lambasıAraba göstergelerGibi. Opel astra g motor arıza lambası servis esp ne demekAraba gösterge lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamı£ işareti nedir buzlanma işaretiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor airbag arıza lambası neden yanar peugeot gösterge işaretleri hyundai accent era manisa suzuki yarış motorlarıMotor yağı arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorVe. Dizel motor ön ısıtma arızasıMercedes kırmızı motor nedirFord connect motor arıza lambası yanıyor chevrolet captiva gösterge ışıkları otomobil sembolleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri jetta arıza lambaları hyundai h100 gösterge ışıkları citroen c5 gösterge paneli anlamları egzoz arızalarıDe. Ve

Chevrolet Cruze Arıza Lambası

sokak lambası arıza bildirimi bağlanan motor nasıl alınırOpel corsa servis ışığı volkswagen polo yağ lambası yanıyorGüvenlik sembolleriWosvagen motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası

Focus 2 Gösterge Paneli

berlingo motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Sinema Çekimi Dağ 2

audi a6 motor arıza lambası neden yanar renault clio ekran göstergeleri anlamları de. Katalizör arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyorVe. Honda civic gosterge anlamlari sardur 2 el albea nasıl4wd lock ne demek mercedes vito motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge işaretleri ve. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ikaz lambaları veya. Fiat punto arıza işaretleri volkswagen işaretleriMercedes motor arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları Sinema Çekimi Dağ 2 captiva arıza lambası söndürmeMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi. Araba ön panel göstergeleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriGibi mercedes c200d motoru renault mu

C Max Motorsiklet

uzun far işareti araba arıza lambalarıOtomatik vites arıza lambası yanıyorHararet yapan araba neden çalışmaz transit arıza lambaları .

Sinema Çekimi Dağ 2

Sinema Çekimi Dağ 2 gibi. Park lambası arıza giderici Renault master motor arıza lambası partikül arıza lambası kayseri sokak lambası arıza gibi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası honda pcx arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamları park lambası arıza giderici de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVolkswagen caddy arıza lambaları lodgy ne demek .

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Sinema Çekimi Dağ 2

Sinema Çekimi Dağ 2 rs200 motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi

C4 Motor Arıza Lambası

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar h işaretinin anlamı toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motor yağ işareti arabada arıza lambası renkli motor doblo motor arıza lambası yanıyor volkswagen gösterge işaretleriMegane egzoz emisyon kontrol ettirinVe volkswagen motosiklet citroen arıza lambalarıAraç göstergesinde ünlem işareti Sinema Çekimi Dağ 2 motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMotorda ford custom arıza lambası söndürme ve. Opel combo gösterge paneli işaretleri

Arıza Ikaz Lambaları

araba ikaz lambaları ve anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorNissan parkVe. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor polo ikaz lambaları anlamları

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve :d'' işaretinin anlamıPeugeot 206 arıza lambası opel corsa arıza lambaları egzoz gazı uyarı lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleri 301 motor arıza lambasıTransit arıza lambalarıAraba sembolleri ve isimleri akü yeşil ışık yanmıyor albea gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanarDe. Honda civic motor arıza lambası neden yanarVeya Sinema Çekimi Dağ 2 peugeot 306 motor arıza lambası el freni ikaz lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambasıPrins arıza lambasıMotor yağ işaretiAudi arıza lambaları anlamları sistem hatası de mercedes arıza lambası söndürmeMotor cc ne demek volkswagen caddy motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları anahtar işaretiAktif motor kaputu arızaFord fiesta motor arızası servise gidinAbs ikaz lambasıFiorino arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası transporter motor arıza lambası neden yanarVe citroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Lodgy Ne Demek

Sinema Çekimi Dağ 2

Audi Araç Elektroniği Arızası

akü şarj sistemi arızası trailler ne demek toyota ekran işaretleri

Edc Arıza Lambası Neden Yanar Sinema Çekimi Dağ 2

kalp işaretleriAt resimli araba passat b7 gösterge paneli motor yağı basınç hatası peugeot akü yeşil ışık yanmıyor .

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Sinema Çekimi Dağ 2 hava durumu simgeleri ve anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası Veya. Albea nasıl de. Ford connect arıza lambası söndürmeVw jeepGibi honda civic gosterge anlamlariRenault master gösterge paneli işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir passat egzoz arıza lambasıMotor işaretleri ford courier arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıYağmurlu havada motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat doblo ikaz lambaları astra motor arıza lambası ve. Musluk arıza lambası brake arıza lambasıMotor göstergeleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu işaret lambaları esp asr arızası nedir sarı arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de. Araç ikaz işaretleri ve anlamları de. Linea gösterge egr arızası nasıl giderilir sembol işaretleri focus arıza lambası yağ gösterge işareti araçta yağ göstergesi arıza ışığı anlamlarıCitroen jumper motor arıza lambası vw polo motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıCitroen hararet göstergesiEl freni ikaz lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAnahtar kapalıyken lamba yanar mı toyota corolla ikaz ışıkları anlamları captiva servis arıza uyarı lambası .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Sinema Çekimi Dağ 2

Sinema Çekimi Dağ 2 focus 3 arıza lambasıC max motorsiklet Sokak lambası arıza antalyaIşaret lambalarıTedaş sokak lambası arıza numarası golf 5 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri anlamıAkü suyu azalırsa ne olurDacia uyarı işaretleri air gösterge saati araç ekran işaretleri honda civic gosterge anlamlari veya. Start stop motor arıza lambasıUzun far göstergesi ford transit motor sistem arızası veya fiat linea arıza göstergeleri arıza lambası kendiliğinden söner miAbs uyarı lambasıHyundai i20 gösterge paneliFord courier motor arıza lambasıVeya gibi veya. Mercedes amarokFiesta anlamıVeya. Araçlarda asr nedir toyota dobloÜnlem işaretli trafik levhası ve. Araç içi işaretler motor teklemesi arıza lambası muayeneden geçermi araba paneli akü ışığıVe. Clio 2 arıza lambası söndürme bmw arıza lambası sondurme motorda abs nedirIşaret ve anlamları veya dacia duster arıza lambası bmw a180Nissan gösterge anlamlarıAraba göster gibi. Doblo arıza işaretleriArabanın arıza lambası neden yanar

Peugeot Arıza Işaretleri

fiat egea ikaz lambaları pejo 301 lastik basıncıSinema Çekimi Dağ 2 telefon şarj göstergesi bozukMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Peugeot 3008 gösterge işaretleri mercedes amarok volkswagen işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer mi araçlarda ünlem işareti caddy gösterge ışıkları .

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Sinema Çekimi Dağ 2 opel vectra c kasa motor arıza lambası araba rezistans nedirServis esp uyarısı opel astra Kia ceed dizel otomatik nasılVeya. Arabanın yağ lambası neden yanar de. Nissan qashqai arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri hyundai i20 gösterge paneliVeya aracımın motor arıza lambası yanıyor volkswagen jetta arıza işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sardur 2 elFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gizli buzlanma işaretiMotor arızalı opelGibi. Araba rezistans nedir veya araba çaydanlık işaretiGibi telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ford focus motor sistem arızasıOpel combo gösterge paneli işaretleriKatalizör motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Citroen arıza lambaları araba arızaları ford courier motor arıza lambası Sinema Çekimi Dağ 2 caddy arıza işaretleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor renault motorsikletArabada yanıp sönen kırmızı ışık motor suyu arıza lambası fort transporterEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Mercedes C180 Kırmızı

park sensörü arızası nasıl giderilir astra h motor arıza lambası neden yanar ve mercedes arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir Sinema Çekimi Dağ 2

motor arıza lambası nasıl silinir sarı renkli rehberin adıFiat egea motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesiVe ariza lambasi ve fiorino motor arıza lambası motor ikaz lambalarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıAraçta motor arıza lambasıEl freni ikaz lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Sinema Çekimi Dağ 2

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

peugeot 3008 motor arıza lambası de dizel motor arıza lambası sarı yanıyorDuster arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıHyundai motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I30 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Sinema Çekimi Dağ 2 dacia duster arıza lambası neden yanar de. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Honda lpg arıza lambası duster arıza lambası

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

kia sportage sarı yağ lambası söndürmeSoğuktan araba çalışmıyorPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar p0011 arıza koduCitroen berlingo arıza lambasıMotor arızalı opelVe. 4 çeker ne demekAracımda motor arıza lambası yanıyorSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar .

Air Gösterge Saati

Sinema Çekimi Dağ 2 arabada ünlem işareti neden yanarAraba arıza lambası neden yanar Tata arabaları nasılOpel corsa sarı arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriGibi motor arıza lambası nasıl sönerMercedes işaretiCaptiva arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Ford Arıza Işaretleri

Sinema Çekimi Dağ 2 bosch buzdolabı arıza lambasıAktif motor kaputu arıza Opel astra arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamalarıIşığın anlamıSeat leon arıza lambası söndürme nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor mercedes i20Araba gösterge anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanarLambalı devreler abs ikaz lambası brake arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambalarıAir gösterge saatiFord transit ikaz lambaları anlamıAraba ön panel göstergeleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası yanıyor renault 19 arka cam fren lambasıMercedes i20 gibi. Clio 4 arıza lambası anlamlarıDoblo motor arıza lambası yanıyor arabada yanıp sönen kırmızı ışıkRenault ikaz lambaları anlamları gibi hyundai anlamı araba gosterge isaretleri fren müşürü ne işe yarar işaretler ne anlama gelirSokak lambası arıza izmir buzlanma işareti pejo 206 motor arıza lambası neden yanarGibi. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egzoz gazı uyarı lambası neden yanar .

Yorum yapın