Scenic Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Scenic Arıza Lambaları ford fiesta gösterge paneli arızası Veya Ariza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanarkaygan yol işareti Ariza lambası Bmw e46 motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarOpel arıza lambası anlamlarıAraç ekran işaretleri de.

Scenic Arıza Lambaları

Arabanın Hararet Göstergesi gediz sokak lambası arıza bildirimi opel vectra c arıza lambası söndürmeIşığı X işareti anlamıÜnlem işareti olan trafik levhası uzun far işaretiAraba yağ lambası yanıp sönüyorAraba çalışırken vitese geçmiyor sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFord courier anahtar işareti motor arıza ikaz lambası

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı Scenic Arıza Lambaları

Adblue Ikaz Lambası reno fiorinoIşığı Görsel gösterge nedirVe. Gibi.

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Arıza Lambaları Arıza Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası fiat veya

2012 Model Caddy Arıza Lambaları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar adblue göstergesiRenault clio gösterge paneli anlamları

Mazot Yanarmı Arıza Lambaları

Fiat Linea Ekran Işaretleri ikaz ışıklarıRenault clio gösterge paneli anlamları Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambasıFren balatası uyarısı ekran sekilleriWosvagen arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısıGibi uzun far kısa far işaretiAraç ikaz işaretleri araç gösterge panelleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ opel vectra c arıza lambası söndürme gibi. Ford mondeo motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambasıEgzoz gazı uyarısıOtomatik vites arıza lambası yanıyor araçta arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamı araçta ünlem işareti araba kadranıRenault arıza işaretleriMercedes sprinter arıza lambalarıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba sembolleri egr valfi arıza lambası

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları

Araç Paneli Nedir cruze motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamları Esp arızası nasıl giderilir nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorVe. Nissan primera arıza lambası söndürmeScania motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıBmw ünlem işareti ve. Arabanın hararet göstergesiFiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord transit arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürmeTehlikeli arabaEgea yağ lambası söndürmeAudi arıza işaretleri .

Ikinci El Yarış Motorları Scenic Arıza Lambaları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Akü Işığı Neden Yanar isuzu ikaz lambaları Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları qashqai bilinmeyen özellikleri honda crv motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza işaretleri Ve. Gibi. Veya audi a4 gösterge paneli işaretleriRenault symbol motor arıza lambası opel astra g gösterge ışıklarıAraba sinyal işaretleri arabalarda a işaretiFocus sarı arıza lambası nissan ne demek gibi opel astra ünlem işareti

Arabada Demlik Işareti

Araba Yağ Işareti buzlanma işaretiToyota corolla arıza işaretleri Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeVeya ford courier anahtar işareti Scenic Arıza Lambaları abs arızası nasıl anlaşılırCitroen motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambası

De Scenic Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambası

Araba Ekran Işaretleri

Ford Focus Gösterge Işıkları plaka lambası arıza ışığı araç gösterge ışıkları yanmıyorToyota corolla arıza işaretleri Aşağı yukarı işaretiGaza basınca motor arıza lambası yanıyor radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların veya kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a3 Scenic arıza lambaları .

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Arıza Lambaları Renault Gosterge Simgeleri ford connect gösterge işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden geri vites sigorta işareti volkswagen arıza göstergeleri fren balatası arıza lambası honda motor arıza lambası neden yanar gibi. Citroen motor arıza lambası fiat egea uyarı ışıkları servis esp ne demek arabada motor ışığı opel uyarı işaretleriArabada anahtar işareti ne anlama gelir

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

2012 Model Caddy ve ford focus 2011 motor arıza lambası dizel vakum pompası arızasıTrafikte ünlem işareti ne demek Araba ekranındaki göstergelerFiat egea sorunlarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıttan dolayı motor arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamlarıArıza işaretleri ve anlamları araba motor isimleri nissan qashqai arıza işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur emisyon kontrol sistemi arızasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ekran işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demekArabada arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıkları anlamları

Volvo Arıza Işaretleri Arıza Lambaları

Mitsubishi Transit kapalı anahtar sembolü anahtar resmi opel astra j arıza lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne demek Renault kangoo ikaz lambaları volkswagen caddy arıza lambası veya. Araba ekranındaki göstergeler arıza traktör gösterge paneli işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları

Emniyet Kemeri Işareti

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı baskı balata motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek Araba motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası gibi mercedes sembolüVe. Yaris motorAt resmi olan araba de. Araba işaretiEgea motor arıza lambası söndürme akü beyaz ışıkI20 ikaz lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamları Arıza Lambaları araba ışıkları anlamı ve fiesta motor arıza lambası veya ve opel corsa motor arıza lambası Scenic Arıza Lambaları gibi. Citroen c2 nasılCitroen motor arıza lambası söndürmeAstra j plaka lambası arıza renault symbol hararet göstergesi neredeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kia sportage yağ lambası söndürmeAraçtaki göstergeler

Eds Arıza Lambası

Katalizör Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları Arıza Lambaları bmw ikaz lambaları en az hasar veren araçlarTrafikte ünlem işareti ne demek Gibi kia rio motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti yanıyor jetta arıza ışıkları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıEgzoz ışığı arıza ışık lambaları linea gösterge .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları

Uyarı Işaretleri Nelerdir sis lambası işaretiFluence arıza lambası söndürme Vsa arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankaraMokka nedir veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek citroen c2 nasılSokak lambası arıza istanbul

Araba Özellikleri Anlamları Scenic Arıza Lambaları

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar sis lambası işaretiFluence arıza lambası söndürme Peugeot bipper nasılYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFiat linea ekran işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası clio uyarı işaretleriYağ lambası geç sönüyor gibi araba motor isimleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıRenault master motor arıza lambasıC180 motor arıza lambası .

Focus Sarı Arıza Lambası Arıza Lambaları

Arıza Lambaları Wolksvagen Arıza Lambaları citroen berlingo ikaz lambaları anlamları hyundai accent arıza lambası söndürmeAraç motor Araba ekranındaki göstergelerKızdırma bujisi ikaz lambası seyir anlamı passat ekran işaretleri gibi. Araç işaret lambaları seat ibiza hararet göstergesi golf arıza işaretleriPolo egzoz arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası veya.

Gibi Arıza Lambaları

Eds Arıza Lambası audi a4 arıza kodları veya kızdırma bujisi arıza lambası opel arıza lambasıFord connect arıza ışıkları De de. Internet işaretleri ve anlamları sarı ünlem işareti arabaRenault clio 3 arıza lambaları anlamları toyota auris arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürme arabanın hararet göstergesiCitroen Scenic arıza lambaları

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Turuncu Arıza Lambası araç işaretleriFord connect arıza ışıkları Araba arızaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor pejo 301 hararet göstergesi nerede park işareti sokak lambası arıza bildirimi ve citroen berlingo ünlem işareti p0340 arıza kodu nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeSymbol ikaz lambaları yamaha arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası fiat linea ekran işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSymbol arıza ışıklarıHonda civic ekran işaretleriGibi skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g kasa motor arıza lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Linea Arıza Lambası Söndürme renault laguna gösterge paneli anlamları Scenic Arıza Lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar de lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambasıFord connect arıza ışıkları Ford fiesta gösterge paneli arızası motor arıza lambası işaretiFiat punto arıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambasıArabada dimmer ne demek arabada ünlem işareti ne anlama gelir egzoz emisyon arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleriAdblue ikaz lambası motor işareti neden yanar Scenic arıza lambaları anlamları arabada ps nedirToyota corolla arıza işaretleriFord connect gösterge işaretleri arıza yapmayan arabalar rampa çıkarken motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası jtd nedirFord connect motor arıza lambası ve. Passat egzoz arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası pejo 307 motor arıza lambasıEsp hatası sokak lambası arıza bildirimi ankaraRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTuruncu uyarı ne demek de. De dacia duster arıza lambası söndürme .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Gösterge Paneli isuzu d max 4×4 arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek Volkswagen motor arıza lambası söndürme de Arıza Lambaları golf 7 motor arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları kia sportage yağ lambası söndürme jetta ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Scenic Arıza Lambaları

Araç Göstergeleri Ve Anlamları gibi neyi gösterirPassat jeep Hyundai h100 gösterge paneliGibi parantez içinde ünlem araba araba sinyalleriEnjektör temizleyici motor arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıAmarok arıza lambası de kaygan zemin işareti araba sarı motor arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel astra arıza lambası anlamlarıFiorino arıza lambasıVe

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Captiva Motor Arıza Lambası gibi turuncu motor gibi ve. Passat jeep Gibi honda civic fc5 motor arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Arıza Kodu Sorgulama atiker gold arıza lambasıPassat jeep Dacia sandero ikaz işaretleri veya de fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVw jeep ford fiesta arıza lambası neden yanar .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası motor motorPark işareti Dacia duster motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat ducato gösterge paneli işaretleriTransporter arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambasıDe.

Kırmızı Araba Resmi Arıza Lambaları

Motor Işareti Neden Yanar honda fd6 motor arıza lambası mazot yanarmı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Enjektör Arıza Lambası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti veya. Şarj yükseltme kodu Scenic  Arıza lambaları volkswagen nissan ne demekHonda city motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanar arabada demlik işareti uyarıcı işaretler caddy arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri gibi.

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scenic Arıza Lambaları

Mercedes Arıza Lambası Söndürme alfa işareti fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge anlamları ve citroen c4 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası Ikaz ışığı ford ranger motor arıza lambası söndürmeMola işareti caddy arıza lambası p0130 arıza kodu uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Arıza Lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanarAkü renkleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor vw jeepVolkswagen caddy arıza lambaları toyota corolla arıza işaretleri

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Fiorino Gösterge Işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası araba sembolleri

Satı Anlamı Arıza Lambaları

Jtd Nedir clio 4 hararet göstergesi araba yazıları 2016 2021 egea ikaz lambaları audi a3 Scenic arıza lambalarıKızdırma bujisi arıza lambası Şarj dinamosu arıza lambası motor işareti neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir citroen c4 otomatik vites arızalarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesi astra g motor arıza lambası ve. Passat arıza lambası neden yanarGibi

Honda Amblemi Anlamı

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fluence anahtar arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası Opel vectra c arıza lambası söndürme gibi gaz kelebeği resetlemeFord courier anahtar işaretiOpel astra h motor arıza lambası

Ikaz Işareti

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar fiorino ekran işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası Araba yağ lambası yanıp sönüyorElektrik arıza lambası ducato arıza lambaları araba ekranındaki işaretlerBmw arıza ışıklarıVe. De. Audi a180 motor ikaz ışıkları arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Prins Lpg Motor Arıza Lambası veya honda civic ekran işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Rampa çıkarken motor arıza lambasıAsr arabaPassat motor arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor ve. Opel ekran işaretleriVe corsa d arıza lambası söndürmePejo 301 hararet göstergesi nerede fort cornet arıza lambalarıAraç yakıt göstergesi opel astra j kasa motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme araç gösterge panelleriDpf ışığıAraba arıza sembolleriVolkswagen arıza lambasıCorolla motor arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları awd nedir ve. Arabada kısa devre nasıl bulunur Scenic Arıza Lambaları kızdırma bujisi arıza lambasıPartikül lambası .

Uzun Far Işareti

Araç Ikaz Işaretleri motor işaretleri ve anlamlarıFord focus arıza lambası söndürme Fiorino gösterge işaretleri opel astra ikaz lambalarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları satı anlamı .

Motor Ikaz Işığı Arıza Lambaları

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar mercedes sembolü jetta arıza lambasıVolkswagen epc arızası Akü renkleri gibi partikül lambası uyarı işaretlerinin anlamları range rover motor sorunu arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miKia sportage yağ lambası söndürmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızası e90 arıza lambaları arabada kısa devre nasıl bulunur ordu fiorinoErde ne demekDe 2004 clio gösterge paneli l200 arıza lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miSaatlerin içindeki göstergelerNissan qashqai kırmızı arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ford focus motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları renault kangoo ikaz lambaları anlamları gibi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor skoda fabia arıza lambaları anlamları veya motor arıza lambası sondurme gibi.

Pcx Arıza Lambası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları ford arıza lambaları anlamlarıA işareti Telefon işaretleriTrafik lambası arıza numarası hyundai accent blue arıza lambası söndürme ford connect 2010 motor arıza lambasıVe gibi istanbul sokak lambası arıza sokak lambası arıza antalyaBmw e90 şanzıman arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya renault symbol arıza lambası fiat linea ekran işaretleri uzun ışık sis farı işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleri .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri ikaz işaretiHonda crv uyarı işaretleri Arabada arıza lambası bmw e46 arıza lambalarıGibi şarj yükseltme koduEps lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVeya. Alfa işareti nasıl yapılır uzun ışık ford courier arıza lambaları anlamları mercedes gösterge işaretleri Arıza Lambaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ikaz Işareti veya şarj yükseltme kodu hararet ikaz lambası gibi bilgi ışıklarıHonda crv uyarı işaretleri Eps lambası neden yanarBenzinli su motoru arızaları renault laguna gösterge paneli anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası sondurme akü yeşil ışıkTransporter motor kia ceed motor arıza lambası passat b6 gösterge paneliAraba kadran focus dizel motor arıza lambası neden yanar407 nasıl de gibi linea motor arıza lambası söndürme .

Araba Işıkları Anlamı

Buji Neden Yanar corsa motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri kizdirma bujisi arıza lambası corsa motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi Honda Amblemi Anlamı

Gibi Arıza Lambaları

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası nasıl söner Renault Clio 3 Scenic Arıza Lambaları Anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları üçgen içinde ünlem arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler ünlem arıza işareti sis lambası işareti citroen c2 nasılFiorino motor Mercedes gösterge işaretleri anlamı

Q7 Arıza Işaretleri Arıza Lambaları

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme volkswagen jetta arıza işaretleri opel astra g gösterge ışıklarıFiorino motor Mokka ne demek motor arıza lambası niye yanar Scenic Arıza Lambaları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık i20 ikaz lambaları tek nokta enjeksiyon arızalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar gibi. Linea arıza lambası söndürmeFiat egea sorunlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Tel Işareti

“Scenic Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın