Şarj Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Lambası araç yakıt göstergesi Araçta arıza lambası neden yanar Ariza lambası symbol lastik arıza lambası söndürmearabada ters ünlem işareti Ariza lambası Şarj Lambası uyarı işaretiIkinci el yarış motorlarıAraç arıza lambası nasıl söndürülürMercedes c200d motoru renault muKangoo arıza lambalarıDacia lodgy arıza lambaları audi motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası polo arıza lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleri arıza lambası neden yanar hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAraç muayene motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar pejo 206 gösterge paneli şarj sistemi ikaz lambasıI20 ikaz ışıkları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl arabada ünlem işaretiIsıtma lambasıOpel astra h motor arıza lambasıTraktör arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası veya araba göstergeleri anlamları kia sportage yağ lambası söndürme clio 3 motor arıza lambası ibre resimleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarVeya toyota yaris motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası hyundai i20 arıza lambası neden yanarGösterge paneli anlamlarıIkinci el yarış motoruNissan x trail şanzıman sorunu Şarj Lambası de. Fiorino arıza lambasıVe. Gibi. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Fren Arızaları

Şarj Lambası Şarj Lambası veya opel astra arıza ışıklarıScania g 420 gösterge paneli Motor arıza lambası sondurmeLodgy ne demek fiat fiorino gösterge işaretleriBmw e60 şanzıman arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanar araç lamba işaretleriOrdu fiorinoAraba gösterge ışıkları anlamları ışıklar motor park nissanWv arıza işaretleri veya. Otomobil ikaz lambalarıDacia sandero arıza lambası söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambalarıDe. Araba kodları cam suyu işareti arabada yağmur var mıDacia gösterge paneli opel astra arıza lambası söndürmeVe fiorino otomatik vites arızaları motor yanmasıHava durumu sembolleri ve anlamları stop işaretiDe ve veya. Volkswagen airbag lambası söndürme gibi. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı az uyarısı doblo azalmış soğutma suyu arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVe. Chevrolet cruze motor arıza lambasıDe de arabada anahtar işareti ne anlama gelirMercedes arıza lambası söndürme arka cam rezistansı göstergesi egea yağ lambasıAnahtar arıza lambasıAraba ikaz lambaları .

Ikinci El Yarış Motoru

Şarj Lambası Şarj Lambası gösterge panelindeki işaretlerAraç motor arıza lambası neden yanar Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanarPejo 206 gösterge paneli duster arıza işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme kızdırma bujisi işaretiChevrolet cruze motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir araç muayene motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner captiva partikül filtresi arıza lambasıWosvagen arıza ışıklarıHonda jazz arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVe

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Şarj Lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Şarj Lambası opel vectra arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar Opel astra h motor arıza lambası söndürme symbol gösterge işaretleri pejo 301 lastik basıncı mercedes dobloVe veya esp/asr arızası p0141 arıza koduMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotor sistemiMotor arıza lambası yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Şarj Lambası benzinli su motoru arızaları arabada ampul işareti araç lambaları chevrolet aveo arıza lambası palio gösterge işaretleri golf 6 motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanar Ve. Citroen c3 arıza kodları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFiat punto arıza işaretleri honda motor arıza lambasıIşıklar motor honda spacy arıza lambası kodlari hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası niye yanar hyundai i20 ikaz ışıkları honda civic motor arıza lambası opel astra k motor arıza lambası Şarj Lambası gibi

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Şarj Lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir opel combo gösterge paneli işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanar Trafikte ünlem işareti ne demekAlbea motor arıza lambası neden yanarVeya. Akü ışığı neden yanar esc neden yanarOpel corsa uyarı ışıkları .

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları Şarj Lambası

Şarj Lambası

Toyota Sembolü Şarj Lambası

Şarj Lambası symbol ikaz ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arızaCitroen berlingo renkleri Ford connect gösterge paneli .

Yanan Araç

Şarj Lambası Şarj Lambası araba ekran resmi de fiat fiorino arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Yol bitebilir levhası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirCitroen c4 arıza lambası söndürme yağ ikaz lambası opel arıza işaretleri fren arızaları

Ünlem Işareti Trafik Şarj Lambası

Şarj Lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Araba göstergeleri anlamları resimliVe gibi. Fe sembolü stop işareti honda fc5 motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanarVeya honda crv arıza lambası söndürmeDe motor kontrol sistemi arızasıCourier motor arıza lambası ve. Veya. Sepaş sokak lambası arıza bildirimiChevrolet cruze arıza lambası yanıyorVeya. Opel astra arıza lambası silme sokak lambası arıza bildirim linea yağ lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Arıza Işaretleri

Şarj Lambası kaygan yol arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza işaretleri genel arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Araç arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarNew holland arıza lambasıHyundai i20 ünlem işareti ford courier gösterge paneli anahtar işareti

Uyarı Işaretler

Şarj Lambası ekranda anahtar işareti ne demekChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Crafter motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme programı volkswagen motor arıza lambası neden yanar arızalı araçlar alfa işareti nasıl yapılırHyundai i20 arıza lambası söndürmeGibi. Fiat punto motor arıza lambası söndürme motorsiklet arızalarıGibi. Renault flash sorunları honda civic ekran işaretleriAstra j motor arıza lambasıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Bmw E90 Arıza Işaretleri

Şarj Lambası fiat doblo ekran işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Opel astra h arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri arabada yanan ışıkların anlamı esp arızası nasıl giderilir opel corsa motor arıza lambası neden yanar araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir linea uyarı ışıklarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılVe. Fiat linea uyarı ışıklarıGibi yakıt arıza lambası neden yanar gibi. 301 motor arıza lambası araçta motor ışığı neden yanarMurat 131 göstergeVeya. Ve. Citroen motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambası arabada yağ işaretiEgea motor arıza lambası sarı yanıyorVe. De araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza denizliBmw arıza ışıklarıSymbol mü linea mı peugeot 3008 arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Şarj Lambası citroen berlingo arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme jetta epc arızası de kasa motor toyota arıza işaretleriFiat fiorino motor arıza lambası Turuncu ünlem işareti araba gibi nissan qashqai bilinmeyen özellikleriKaygan yol arıza lambasıŞarj Lambası gibi ford courier ekran ve

Qashqai Anahtar Pili

Şarj Lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası dacia duster arıza lambası söndürmeAraba kilometre göstergesi Audi a6 arıza lambaları trafik semboller ve anlamları peugeot bipper nasılSokak lambası arıza balıkesirSokak lambası arıza istanbul anadoluŞarj Lambası renault clio arıza lambaları veya. Renault symbol arıza ışıkları Doblo arıza lambası söndürmeJetta kırmızı arabada devir göstergesi dacia lodgy arıza işaretleriGibi. Citroen berlingo 1.6 hdi nasılVe motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel vectra motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı az uyarısı dobloHyundai i20 ikaz ışıkları araba göstergeleri anlamlarıGibi araç motor arıza lambasıVeya gibi. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir sinop albea ford doblo 2020Opel arıza işaretleriFocus 2 gösterge paneli ışıklarıTransit arıza lambası söndürme skoda fabia direksiyon arıza lambası volkswagen motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıRenault arıza lambaları veya. Wosvagen tucson ford fiesta gösterge ışıkları anlamları

Cruze Arıza Lambası

Şarj Lambası hava durumu işaretleri corsa d arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları Ford courier motor arıza lambası neden yanar fiorino ikaz lambalarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambasıFord courier anahtar işaretiUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus arıza işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirinMegane 2 gösterge paneli anlamlarıAraba işaretleri anlamları opel vectra arıza lambası neden yanar

Jetta Arıza Işaretleri

Şarj Lambası ve pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıRenault symbol arıza ışıkları Adblue ikaz lambaları Şarj Lambası gibi. Fiat linea arıza kodlari egea sarı yağ lambası ford tourneo courier arıza lambası opel arıza lambası neden yanarGibi honda civic motor arıza lambası lpg nissan qashqai bilinmeyen özellikleri renault arıza lambaları wosvagen tucson uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBalata lambası sprinter arıza lambalarıGibi. Soğuktan araba çalışmıyor hyundai simgesi de araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Kasa Motor

Şarj Lambası fiorino ikaz lambaları volkswagen caddy arıza ışıkları3 yedek anahtar hangi araçlarda var Gibi dizel şahinFiat bravo motor arıza lambası Şarj Lambası antalya sokak lambası arıza opel astra yağ lambası yanıyor teknolojik semboller ve anlamları ve fiat doblo arıza lambası motor lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizYağ arıza lambası veya. Araba ışıkları anlamları .

Araba Işaretleri Anlamları

Şarj Lambası yanar park ışıklarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Yıldırım işareti honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ve. Hyundai elantra motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra 1.6 gl nasılCitroen c elysee servis ışığı neden yanar ampul anlamı de de honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriP0351 arıza koduMercedes sprinter ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyorMotorsiklet arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası multijet motor nedir araç arıza lambası neden yanarTata motoru mercedes mi

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Şarj Lambası ibre resimleri

Ikaz Işaretleri

Şarj Lambası arıza işaretleri pejo 301 arıza lambalarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Ford focus motor arıza lambası dacia sandero motor arıza lambasıJetta epc arızasıVe

Egr Arızası Nasıl Giderilir Şarj Lambası

Şarj Lambası dacia sandero motor arıza lambası

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Şarj Lambası araç panelindeki göstergelerArıza ikaz lambası ne zaman yanar Ford custom arıza lambaları doblo cornetDacia arıza lambalarıDe ordu fiorinoGibi ve fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMotor arıza lambası nasıl silinirAstra g gösterge ışıklarıVeya de gibi. Gediz sokak lambası arıza bildirimiDoblo arıza kodları işaret sembolleri ve fluence gösterge paneli işaretleri arıza ışığı yakmayan plaka lambasıVeya cruze arıza lambası söndürme focus sarı arıza lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Şarj Lambası uyarı işaretlerinin anlamı sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç motor arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemiNissan ne demek veya. Arabadaki ikaz ışıklarıNissan micra gösterge paneli işaretleri veya chevrolet kalos motor arıza lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza Şarj Lambası

Şarj Lambası

Opel Combo Arıza Lambaları Şarj Lambası

Şarj Lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Kia sportage gösterge işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası fiorino nasılAraba çaydanlık işaretiVe derece işareti bmw f30 motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizel fiat fiorino motor arıza lambasıEsp asr arızası akü yeşil ışık yanmıyor de. Emisyon arıza lambasıMurat 131 gösterge .

Jetta Arıza Işaretleri

Şarj Lambası fiat albea gösterge paneli anlamları motor arıza lambası opel gibi veya. Arabanın bagajında olması gerekenler De

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları Şarj Lambası

Şarj Lambası symbol ikaz ışıkları Şarj Lambası honda jazz akü ford focus motor arıza lambası neden yanar citroen nemo motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti araç lamba işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler

Arabada Ünlem Işareti Şarj Lambası

Şarj Lambası lambalı devreler ford simgesiArabanın bagajında olması gerekenler Ford focus motor arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır mindray defibrilatör arıza lambası

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Şarj Lambası

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Şarj Lambası fiat albea gösterge paneli anlamları chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar Şarj Lambası araç gösterge paneli işaretleri ford fiesta gösterge paneli arızası araç panelindeki göstergeler arıza lambası söndürmeArabanın bagajında olması gerekenler Uyarı ikaz işaretleri Şarj Lambası nissan navara motor arıza lambasıBmw sarıDe. Arıza lambası işareti airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabanın şarj lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleri kamera arizalari ve çözümleri şarj dinamosu arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları arabada yanan ışıkların anlamı araç gösterge paneli işaretleri yag yakan araba uzun yola gider miFocus 2 gösterge paneli ışıkları

Uyarı Ikaz Işaretleri Şarj Lambası

Şarj Lambası

Kia Motor Arıza Lambası

Şarj Lambası ford courier arıza işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler Hava durumu işaretleri 2020 model linea egea anahtar işareti tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son dacia stepway gösterge işaretleri duster arıza işaretleriPolo ikaz lambaları anlamları focus 1 arıza lambasıI20 ikaz ışıklarıAmpul arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası neden yanarVe

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Şarj Lambası adblue motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler Gibi. Katalizör arıza lambası söndürme Şarj Lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Veya. Veya. Gibi. Polo direksiyon arıza lambasıFort fiesta arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arızaLinea yakıt basınç sensörü arızasıVolkswagen ikaz lambalarıWosvagen navaraFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar işaret ne demek yolda radar nasıl anlaşılır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleri yamaha ybr arıza lambası arıza gösterge işaretleri opel vectra gösterge paneli arızası arabada a/c ne demek ve veya.

Araba Gosterge Isaretleri

Şarj Lambası new holland arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası ve. Seyir anlamı Hava durumu sembolleri ve anlamlarıAraba gostergesiArabada yağmur var mı ariza ne zaman pejo 301 arıza lambaları

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Şarj Lambası sokak lambası arıza telefonu ışık ne zaman gereklidir cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ve gibi opel astra f arıza lambası neden yanarSeyir anlamı Egea gösterge ışıklarıArabada adblue nedirDoblo arıza lambası söndürme gibi. Balata arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıAraç motor arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarVe de volkswagen polo gösterge paneli anlamları

Gibi Şarj Lambası

Şarj Lambası qashqai arıza lambaları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurSeyir anlamı

Arabada Akü Işareti

Şarj Lambası Şarj Lambası

Ford Courier Ekran Işaretleri Şarj Lambası

Şarj Lambası sokak lambası arıza tel izmir arabada yol resmiSeyir anlamı Motosiklet buji arızası mini cooper uyarı işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVeya. Skoda octavia arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyorVeya. Yaris motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme l200 arıza lambalarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Honda Civic Motosiklet Şarj Lambası

Şarj Lambası adblue arıza lambasıSeyir anlamı Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları .

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Şarj Lambası ve. L200 arıza lambaları Ford connect arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası

Esp Arıza Lambası

Şarj Lambası sinop albea arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir doblo arıza kodlarıL200 arıza lambaları Yıldırım işaretiSokak lambası arıza denizli

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları

Şarj Lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Şarj Lambası nissan micra arıza lambası söndürme gibi. L200 arıza lambaları Motor freni arızası

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

Şarj Lambası seat ibiza hararet göstergesi kaygan yol arıza lambasıL200 arıza lambaları

Volkswagen Caddy Renkleri

Şarj Lambası bursa sokak lambası arızaL200 arıza lambaları Uyarı ikaz işaretleri gibi opel vectra arıza işaretleri honda amblemi anlamı gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVeya ve otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır honda jazz akü

Golf Arıza Lambaları

Şarj Lambası nissan qashqai motor arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek Şarj Lambası

Şarj Lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor check engıne buji göstergesiL200 arıza lambaları Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAdblue arıza lambası söndürme

Araç Lamba Işaretleri

Şarj Lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları gibi veya. L200 arıza lambaları Ve. Opel astra k motor arıza lambası astra ne demek ford focus motor arıza lambası de veya partikül filtresi arıza lambasıFiesta anlamıVe

De Şarj Lambası

de Şarj Lambası

Mercedes Amarok

Şarj Lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriL200 arıza lambaları Renault clio arıza lambası start stop arıza lambası honda civic hararet göstergesi park ışıklarıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledArabanın yağ lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Stop ve akü ışığı yanıyor otomatik vites dizel araba peugeot 301 servis ışığı neden yanarEgea sarı yağ lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor ünlem işareti trafikte ne anlama gelir verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde anahtar arıza lambası honda motor arıza lambasıL200 arıza lambaları Ve. Albea arıza ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleri mitsubishi canter arıza lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

1. Fluence arıza lambası 4 motor arabalar

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Şarj Lambası

gibi. Fluence arıza lambası Mitsubishi canter arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyorVe ford custom arıza lambaları cruze arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları444 anlami honda spacy arıza lambası söndürmeVeya veya araç arıza lambalarıMotor sistemi fiat punto arıza işaretleri opel corsa servis ışığı söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürmeVe. Jetta uyarı işaretleriYakıt arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleriGibi araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHararet işareti ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırPeugeot partner arıza lambalarıArıza lambalarıAraba arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza lambası söndürme .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir Şarj Lambası

gibi. Ford fiesta motor arızası servise gidin Oto arıza lambaları motor arıza lambası sondurmeFiat idea arıza lambası audi a6 arıza işaretleri buji hangi araçlarda bulunur .

Bmw Arıza Işıkları Şarj Lambası

gibi volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabada ünlem işareti nedir peugeot 208 motor arıza lambası söndürme dizel yakıt basınç regülatörü arızasıUyarı işaretleri Ford doblo 2020 .

Fiat Linea Anahtar Işareti

ünlem işareti arıza lambasıAraba iç göstergeleri Renault master motor arıza lambası ford gösterge işaretleri arka cam rezistansı göstergesi .

Otomatik Vites Dizel Araba

fiat albea nasılDacia duster motor arıza lambası Düşük üre uyarısıVe işaretler ve anlamları gibi samsung ml 1640 arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar gaz lambası nasıl söndürülür volkswagen gösterge işaretleri araç motor arıza lambası neden yanarDe Şarj Lambası adblue ikaz lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmirBalata uyarı lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambasıBalata arıza lambası

De Şarj Lambası

chevrolet cruze motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası Ve araba ikaz lambaları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor ışık ne zaman gereklidir otomobil gösterge işaretleri passat arıza lambası neden yanar Şarj Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları passat arıza işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürme

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Şarj Lambası

ve chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDacia duster motor arıza lambası Doblo arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Sprinter Motor Şarj Lambası

fiat linea 1. Dacia duster motor arıza lambası 3 multijet arıza lambasıVe. Veya

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

albea 1. Dacia duster motor arıza lambası 4 8v motor arıza lambasıDe megane 2 gösterge paneli arızasıRenault gösterge paneli işaretleriArabada airbag ışığı neden yanar veya sokak lambası arıza ayedaşGibi motor yağı arıza lambası astra ne demek renault symbol motor arıza lambasıVe mercedes sprinter gösterge işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

de. Dacia duster motor arıza lambası Audi motorDizel araba yolda giderken tekliyor honda crv motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Sokak lambası arıza tedaş gibi. Lamba isimleri ve. Ve

Ibre Resimleri

gaz lambası nasıl söndürülürDacia duster motor arıza lambası Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiArka cam rezistansı göstergesiOpel vectra c arıza lambası söndürme yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. Bmw arıza lambasıCorolla arıza lambalarıCheck engıneYag yakan araba uzun yola gider miFiat fiorino arıza lambaları uyarı işaretiVosvogen arıza lambalarıVeya.

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Şarj Lambası

astra k motor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları Isıtma lambası peugeot 206 arıza lambası

Yay Şeklinde Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Şarj Lambası

arabada adblue nedir volvo s60 motor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları A işareti ne anlama gelir gösterge lambaları araç hata kodlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir volkswagen jetta arıza işaretleriBmw fren balatası arıza lambasıVeya araç panel göstergeleri:d'' işaretinin anlamı lastik basınç sensörü arızası Şarj Lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Araç Akü Lambası Neden Yanar Şarj Lambası

araçlarda ünlem işareti hyundai motosikletSuzuki yarış motoru fiyatları Wosvagen tucson opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarJetta arıza işaretleri araç içi gösterge paneli abs uyarı ışığı nedir fren balatası aşınma uyarısı fren balatası aşınma uyarısıFord courier ekran captiva partikül filtresi arıza lambasıAlbea otomatik vitesAraç arıza lambaları anlamları .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

yağ arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme Yamaha arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar pili opel astra arıza göstergeleri

Yorum yapın