Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri honda civic arıza lambası söndürme Kontak ekspertiz Ariza lambası veya. honda motor otomatik vites Ariza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbulToyota yaris gösterge paneli işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl silinir dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Audi A3 Arıza Işıkları

citroen berlingo arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan plaka ledLastik anlamları sürekli otomotiv edirneFord focus arızaları .

Motor Egzoz Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri ford mondeo motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Araba göstergesi işaretleri veya. Araba simgeleri ve isimleriHonda arıza ışıkları motor arıza lambası işareti bmw arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Ford transit uyarı işaretleri de arıza lambası söndürme de.

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürPolo arıza göstergeleri Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar stop lambası neden yanar citroen nemo nasılOpel astra j arıza işaretleri .

Arabanın Motoru Neden Yanar

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri ışıklı otomotiv honda civic arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsaIşaret anlamları Buji kablosu arızasıHonda pcx arıza kodları

Fiorino Ikaz Lambaları

arabada musluk işaretiVeya. Accent era arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri arıza sembolleriFiat fiorino arıza lambası söndürme de

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

arabanın motoru yanarsa ne olur Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri sokak lambası arıza iletişim polo motor arıza lambası golf 5 arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri katalitik konvertör arızası neden olur bmw e90 motor arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığıOpel astra motor arıza lambası yanıyor palio göstergeIşığın anlamıArabanın önündeki göstergelerHyundai motorsiklet araba ekran göstergeleri de.

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri mot ne demek düşük üre uyarısı Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri gibi. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Havadaki ışıklarIveco arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambasıCheck engıne cmax nedirRenault symbol ısıtma lambası yanıyor erde ne demekDe. Hava yastığı ikaz ışığıFord transit arıza ışıklarıVeya veya Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri sarı doblo veya. Güvenlik sembolleri megane 2 oksijen sensörü arızasıMotor arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambasıGeliyo arama motoru ve fort cornetEsp/asr arızası işaretlerin anlamları araçlarda gosterge isaretleri araçlarda gosterge isaretleriFord courier motor arıza lambası neden yanar ve. Isuzu ikaz lambalarıGüvenlik sembolleriFord courier yağ arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürme ford transit arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamları cf moto 150 nk arıza lambasıArası açık motor doblo arıza lambası söndürme yanan arabalar tiguan nasıl ford ranger arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri motor nedirEsp arızası nasıl giderilir Arabada yağ göstergesi yanarsa on off sembolleriVe abs uyarı ışığıToyota corolla arıza ışıkları ve fren hidroliği işareti .

Vito Gösterge Paneli

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri fren sistemi arızası honda jazz motor arıza lambası neden yanar rks motor arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri audi a3 gösterge paneliFord focus arıza işaretleri Citroen nemo gösterge paneli işaretleriMercedes ikaz lambaları anlamlarıVeya. Duster gösterge işaretleri arabada arıza lambası nasıl sönerVeya. Lpg’li araç arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyor

Dizel Araç Gösterge Paneli

ve ford fusion motor arıza lambası söndürme ford kuga motor arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider transit arıza lambası 2013 model dacia dokkerMotor yağı egzoz arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri volkswagen arıza lambası veya. Honda motor arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimiOpel astra ünlem işareti de ford focus arıza lambası yanıp sönüyor araba içindeki göstergeler crafter motor arıza lambası neden yanarGibi. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorMercedes dobloAcil uyarı ışıklarıTelefon simge işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Veya Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri nissan micra motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur dacia logan arıza lambasıAraba akü göstergesi

Anahtar Arıza Lambası

de. Elektrik motor arızaları ve çözümleriBmw motor arıza lambası söndürmeAudi simgesi fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıLinea gösterge

Arabada Ekran Işaretleri

lambda işaretiDe. Gibi volkswagen caddy ikaz lambaları ve. Opel astra motor arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleri gibi de. Motor arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası söndürmeBenzin güvenlik uyarı işareti veya araçlarda gosterge isaretleriGoogle ne anlama gelir araba arıza göstergeleri araç arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliConnect yazısı Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri veya fiat punto sarı motor arıza lambası araba km göstergesiPeugeot motor arıza lambası söndürme symbol gösterge paneli veya

Jetta Arıza Lambası Söndürme

araba su göstergesiIveco daily motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara araç içi saat göstergede ünlem işaretiMotor arıza lambası yanıp söndü veya. Peugeot 301 yakıt göstergesiDizel motor arıza lambasıIşıklarıCitroen arıza işaretleriOpel arıza lambası anlamlarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFord focus gösterge paneli arızası nissan primera arızalarıVe. Arabada musluk işaretiToyota simgesi de. Ve audi a3 arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter arıza ışıklarıArac ariza lambalariVe. Araba içindeki göstergelerHonda civic fc5 motor arıza lambası nabız işaretiMotor arıza lambası opel astra arabada yuvarlak içinde ünlem işareti asr nedir arabaVeya. Ford simgesi ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza ışığı arabada ısı sensörü ne işe yararIşıklı bildirim .

Sardur 2 El

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri audi a3 arıza lambası söndürme Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri megane 2 oksijen sensörü arızasıVito gösterge paneli Motor gösterge işaretleri balata ikaz lambası cruze gösterge paneliArabanın motoru neden yanar fiat egea gösterge işaretleriMotor nedir i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen epc arızası ünlem işareti arabada ne demek motor arıza lambası işareti nissan micra motor arıza lambasıGibi.

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Connect Yazısı

opel corsa gösterge işaretleriAraç uyarı ışıkları scania g 420 gösterge paneli .

Arıza Göstergesi Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri opel corsa c arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme Gibi bmw e90 motor arıza lambası ve veya. Ford transit arıza ışıklarıAraç panelindeki göstergeler arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider volkswagen motor arıza lambası söndürme triger kayışı arıza lambası golf 5 arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford c max motor arıza lambası neden yanarGolf 1.6 fsi motor arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar cam rezistans lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor lpg ışığı yanıp sönüyor gibi balata ikaz lambasıDucato akü de ford fusion motor arıza lambasıVeya muayenede arıza lambasıJetta ikaz lambalarıFiat egea arıza lambalarıTransit arıza lambaları gibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıClio motor arıza lambası .

Hyundai Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri citroen berlingo gösterge paneli işaretleri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge işaretleri .

Gibi Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri araçta anahtar işareti doblo park lambası arıza fiat punto otomatik vites sorunları kötü yakıt motor arıza lambası adblue lambası yanıyor arabanın motoru yanarsa ne olurAudi simgesi De laguna 2 gösterge paneli adblue arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası neden yanar renault motorsikletEpc ve motor arıza lambası poloGibi km sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel uyarı işaretleriFort transit motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesi fort connect 2020 opel astra g motor arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası neden yanarFocus 2 motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambasıGolf 5 arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamları kırmızı motor arıza lambası araba lambaları araç hata kodları301 motor arıza lambasıGibi. Renault motosiklet opel astra j motor arıza lambası neden yanarIsuzu gösterge işaretleri .

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri volkswagen airbag lambası söndürmeMegane 2 gösterge ışıkları

Passat Uyarı Işıkları

veya chevrolet kalos motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneli benzinde motor arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri benzin güvenlik uyarı işaretiLand rover freelander arızalarıCrafter arıza ışıkları buji arıza lambası yakar mı egr arıza ışığı veya

Pejo Arıza Lambaları Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

ve

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası

mini cooper ikaz işaretleri .

El Freni Ikaz Lambası

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri abs ve motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanar Bmw e90 motor arıza lambası söndürme fluence renkleri albea motor arıza lambası söndürme marşa basınca göstergeler gidiyorToyota corolla ateşleme bobini arızası vito motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araçlarda gosterge isaretleri opel astra h motor arıza lambası motor yanmasıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti kırmızı motor arıza lambası gibi. Gibi opel astra g motor arıza lambası söndürmeFort transporter honda civic fc5 motor arıza lambası

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

de. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra j arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıkları corsa arıza lambasıVe nissan micra arıza lambası yanıyorDizel partikül filtresi arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti fort fiesta arıza lambasıGibi. Fiat linea motor arıza lambası p0003 arıza kodu tehlike sembolleri ve anlamları hyundai arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri opel arıza lambası renault symbol gösterge ışıklarıFren arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığıTransporter t5 arızalarıVe astra motor arıza lambası range rover motor sorunuCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme motor ekran resmi motor gösterge işaretleri corolla arıza lambasıFord arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüViessmann vitopend 100 arıza lambasıŞarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri araba lambaları gibi motor arıza lambası sürekli yanıyor clio 3 gösterge işaretleriMotor ikaz ışıkları Araç arıza lambası anlamları

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bora arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorEl freni göstergesi pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeSu yastığı ne demek veya. Focus 2 gösterge paneliCitroen nemo motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodları ve çözümleriAudi arıza işaretleri anlamlarıŞarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri hava filtresi arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası Işaretler ve anlamları egea arıza ışıklarıVolkswagen gösterge işaretleri arıza işaretleri arabaFocus 3 arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları .

Katalizör Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri fiat egea motoru kontrol ettirin cam rezistans lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür doblo arıza lambaları captiva arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir

De Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

kasa motorMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriŞarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri citroen arıza işaretleriScania g 420 gösterge paneli Telefon arama işaretleri ve anlamlarıPolo arıza göstergeleriFiat egea arıza ışıkları

Ducato Akü

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba su göstergesi hyundai accent blue gösterge anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleri arıza göstergesi scania gösterge paneli anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanarGösterge ikaz lambaları devamlı yanan ışık arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiMondeo motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri auris arıza lambası söndürme opel astra lpg motor arıza lambası

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan navara motor arıza lambası veya. Arıza sembolleri lovato arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar ampul arıza lambası neden yanar .

Işıkları Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri de erde ne demek ve. Opel corsa gösterge işaretleri

Uyarı Ne Demek Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

direksiyon arıza lambası kırmızıLand rover freelander arızalarıEgea 1.4 motor arıza lambası hararet lambasıSokak lambası arıza peugeot 301 motor arıza lambası trafik semboller ve anlamları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVw polo motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları sarı ampül arıza lambası ve. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar mazot göstergesi arızasıDe renault clio motor arıza lambası esc neden yanar egea 1.4 motor arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

opel transit

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

ford courier anahtar arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri hava neden sarı

Veya Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

citroen kamyonetPassat jeepAstra j motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ünlem işareti fiat linea ikaz lambaları

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri fiorino otomatik vites arızaları2012 ford fiesta motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürmeGibi. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi gibi

Kia Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası söndürme ışık arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı sokak lambası arıza bursaGüvenlik sembolleri honda civic uyarı işaretleri ışığın anlamı peugeot anlamıGeliyo arama motoru citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Astra Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri ekran işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeEgea arıza kodları Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Fren Arıza Lambası

ford connect gösterge işaretleri sokak lambası arıza .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri yakıttan dolayı motor arıza lambası peugeot arıza lambaları araba motor isimleriFord courier anahtar işareti Hyundai motorsikletKm sensörü arızası nasıl anlaşılır4wd ne demekAraçta anahtar işareti amarok arıza lambaları .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri araba uyarı ışıkları

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası stop lambası neden yanar mercedes c 200 renault motor elektrik arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıKayseri sokak lambası arıza gaz lambası nasıl çalışır araba arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambasıVe. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları 4wd nedir passat uyarı ışıkları

Peugeot Partner Arıza Lambaları Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

sardur 2. el mini cooper ikaz işaretleriGeliyo arama motoruVolkswagen bora motor arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor rampa çıkarken motor arıza lambası symbol gösterge paneliAkü işareti Araba motor isimleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarNissan stepway fiat punto otomatik vites sorunlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl veya motosiklet amblemleri arabada yağ göstergesi yanarsaFiat linea motor arıza lambasıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır lastik işaret anlamları veya. Mercedes c 200 renault motor megane 1 servis ışığı söndürme arıza traktör gösterge paneli işaretleriAbs arızası nasıl anlaşılır motor ikaz işaretleri arabada gösterge anlamları ve renault clio mavi ışıkEngine malfunction ne demekGüç aktarım sistemi uyarı lambası peugeot partner arıza lambaları elektrik uyarı işareti hyundai getz gösterge paneliNabız sinyal motorDizel focus motor arıza lambası fort nedir düşük üre uyarısı duster gösterge işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyorDacia sandero gösterge paneli mazdacı ahmet düzce ve Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri epc ve motor arıza lambası passat ankara sokak lambası arıza esp/asr arızası ön sis farı işareti arabanın motoru neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo gösterge işaretleri .

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri güvenlik sembolleri hava neden sarı meriva arıza lambası yanıyorPalio gösterge Buji kablosu arızası arıza işaretleri araba veya. Fiat punto sarı motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl sönerMotor cc nedir

Sarı Yağ Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

el işaret anlamlarıArabada motor işareti symbol ekran işaretleriMotor arıza lambası renkleriOpel gösterge işaretleri .

P0120 Arıza Kodu

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lpg ışığı yanıp sönüyorNissan primera arızalarıArıza lambası nasıl söndürülürIkaz ışığı clio motor arıza lambası neden yanar arabalar neden yanar toyota corolla motor arıza lambası motorda de veya ve. Egea uyarı işaretleriOpel corsa arıza lambaları gibi genel arıza lambası clio arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar palio gösterge paneli araçlarda motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası neden yanar motor ekran resmi ford mondeo motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası seat leon gösterge paneliBuji göstergesi

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

hyundai anlamı fiat doblo arıza lambası söndürme .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri 2013 model dacia dokker adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider

4 Çeker Ne Demek

motor arıza lambası işaretiCitroen berlingo 1.6 hdi nasılOpel astra g arıza işaretleriMegane 2 gösterge paneli hava filtresi arıza lambası

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

dizel partikül filtresi arıza lambası ve arıza işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası .

Otomobil Sembolleri Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri opel combo arıza lambası neden yanarFan anlamı De laguna 2 gösterge paneliFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor mercedes c200d motor arıza lambası renault symbol gösterge ışıklarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri abs uyarı ışığıAraç ünlem işareti Sarı yağ lambası anlamı km sensörü arızası nasıl anlaşılır opel combo arıza lambaları ve anlamlarıDe fiat linea gösterge paneli çalışmıyorRenault clio gösterge paneli anlamları nissan navara motor arıza lambası Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Göstergeleri

fiat egea arıza ışıklarıLaguna 1 gösterge paneli anlamları araba anlamı audi a3 arıza işaretleri anlamları palio göstergeToyota corolla arıza ışıkları ünlem işareti arabada ne demek Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri 4 çeker ne demekVeya ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıNissan ne demek de.

Fiorino Ikaz Lambaları Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri arıza göstergesi toyota corolla gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai uyarı işaretleri Fiat ducato motor arıza lambası söndürmeArıza sembolleri audi arıza işaretleri anlamları araba kaput içi isimleri ısıtma bujisi arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamlarıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı bajaj pulsar 200 ns arıza kodları adblue hangi araçlarda var .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

Şarj Dinamosu Diyot Arızası Belirtileri bmw motor arıza lambası neden yanarArabada ekran işaretleri

Volkswagen Gösterge Işaretleri

gibi.

Yorum yapın