Şarj Dinamosu Diyot 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Dinamosu Diyot megane 2 gösterge ışıkları Audi arıza işaretleri Ariza lambası

Otomatik Vites Işaretleri Şarj Dinamosu Diyot

Motor Arıza Lambası Renkleri Ariza lambası de gibi. fiat palio nasıl Yakıt filtresi arıza lambasıTempra enjektör arıza lambası yanıyor tiguan nasılDoblo gösterge paneli ve megane 4 arıza lambaları de.

F30 Motor Arıza Lambası

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Honda Civic Arıza Lambası Söndürme arıza ne zaman

2013 Model Dacia Dokker

Arabalardaki Göstergeler araç ışıkları araç ünlem işaretiDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel vectra arıza lambaları hararet ışığıDacia uyarı işaretleriVeya. 206 arıza lambası söndürme vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot

Renault Symbol Arıza Lambası megane 2 gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür mercedes c180 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiCitroen xsara motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası neden yanar araçlarda ariza işaretleri fiat palio gösterge paneli sokak lambası arıza bursaNiye nedirBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorBmw e90 arıza işaretleri mitsubishi carisma alınır mı araba işaretleri sarı ünlem işareti araba göstergesi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Şarj Dinamosu Diyot

Honda Crv Motor Arıza Lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç arıza işaretleri anlamları fiat egea arıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası ne zaman sönerEgea lastik arıza lambası söndürme renault elektronik arıza ikaz lambasıOpel vectra arıza lambaları dacia ikaz ışıklarıRenault symbol arıza lambasıArıza lambası işaretleri audi a5 kırmızı fiesta arıza lambası veya mercedes c200 kırmızıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar tata motoru mercedes mi ve dacia duster arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası .

Şarj Dinamosu Diyot

Araç Işıkları renault fluence ekran göstergeleri captiva motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası Arabada göstergeler .

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fren Hidrolik Işareti mercedes vito arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambasıFiat linea anahtar işareti Su kemeri ne işe yarar arabada motor arıza lambası neden yanar arabanın içindeki göstergeler opel corsa hata kodları ayedaş sokak lambası arıza kontak ekspertizMotorsiklet arıza lambası fort cornet arıza lambasıAraba anlamı cc ne demek motorSubaru forester arıza lambası

Passat Jeep Şarj Dinamosu Diyot

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Nissan Juke Arıza Işaretleri Şarj Dinamosu Diyot

Esp Arızası Nasıl Giderilir sarı direksiyon lambasıFiat linea anahtar işareti Arabada yay işaretiAraçta motor arıza lambası yanıyor veya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Arabada Ikaz Işıkları Şarj Dinamosu Diyot

Şarj Dinamosu Diyot Benzinli Su Motoru Arızaları balata uyarı lambası arıza ışığı dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıIşık sistemi Veya ford fiesta arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamlarıAraç arıza kodları ve çözümleri citroen c elysee gösterge paneliPorsche sembolü de araba ariza isaretleriDacia sandero ikaz işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambasıAraç arıza lambaları gibi araba ibre (!) işaretinin anlamı ford transit arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi passat arıza lambaları anlamları de fiorino motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambası kör sürüş nedir abs uyarısı volvo s40 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiArabadaki göstergelerin anlamıMercedes uyarı işaretleri ve alfa nedemek dacia dokker arıza lambası söndürmeHonda civic fb7 motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpg de a işareti ne anlama gelir internet işaretleri ve anlamlarıMitsubishi fuso arıza lambaları hyundai simgesiAraba sembolü motor renkleri

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Uyarı Işaretleri Nelerdir arıza lambası neden yanarIşık sistemi Toyota auris motor arıza lambası söndürme saat üzerindeki kısa gösterge nedirYağ lambası geç sönüyor golf 4 arıza lambalarıCitroen jumper da ne motoru var bmw 116i motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Anahtar Pili Şarj Dinamosu Diyot

Ford Courier Arıza Işıkları gibi de. Ara kat nedir

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Rs200 Motor Arıza Lambası ford tourneo courier arıza lambaları mini cooper motor arıza lambası sarı arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAra kat nedir Ford courier gösterge işaretleriBoxer nedir uyarı işaretleri nelerdir Şarj Dinamosu Diyot gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mıVeya. Trafik lambası arıza ve de. Astra h arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor araba göstergesindeki işaretlerMercedes gösterge işaretleri .

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek Şarj Dinamosu Diyot

Sardur 2 El opel astra f arıza lambası neden yanar Şarj Dinamosu Diyot motor motorSis lambası göstergesi Normal araba resimleriAraba saat göstergeleriAbs uyarısı Şarj Dinamosu Diyot opel astra h gösterge paneli işaretleriAraç içi göstergelerToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası söndürme

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Işıkları

Ford Transit Ikaz Lambaları

Nissan Micra Nasıl Araba ışık ne zaman gereklidir gibi. Sis lambası göstergesi Esp asr arızası citroen dacia adblue işaretiArabada yağ lambası neden yanar veya honda civic arıza lambası söndürme dur işaretinin anlamıÇaydanlık yanarsa .

Scania Amblemi Anlamı Şarj Dinamosu Diyot

Ford Fiesta Arıza Lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarFiat uyarı işaretleri Motosiklet arızaları opel corsa gösterge işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiFiat albea motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot

Duster Gösterge Işaretleri tehlike sembolleri tablosu iveco daily arıza lambalarıFiat uyarı işaretleri Multijet motor nedir anahtar işareti araba ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Opel Vectra Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme Şarj Dinamosu Diyot

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba saat göstergeleri cc ne demek motorFiat uyarı işaretleri Park sensörü arıza lambası audi q5 motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıVeya araba ikaz işaretleri caddy motor kapağı neden yokMotor arıza lambaları yolda araba resmi(!) ne anlama gelir astra j motor arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Dikkat Sembolü egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat uyarı işaretleri Honda civic arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıBugün arıza var mıMazdacı ahmet düzce f30 motor arıza lambasıGibi skoda arıza işaretleri araba içinde anahtar işareti .

Motor Arızalı Opel ix35 motor arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanar Ve. Citroen c4 servis ışığıCaptiva arıza gösterge lambası araç lambaları Şarj Dinamosu Diyot astra k motor arıza lambası katalizör arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı .

Wosvagen Arıza Lambaları Şarj Dinamosu Diyot

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür mola işareti golf 5 egzoz arıza lambasıFiorino arıza ışıkları Laguna 2 gösterge paneli uyarı işaretleri nelerdir de. Dizel araç gösterge işaretleri

Mola Işareti

Dacia Sandero Gösterge Paneli sigorta neden yanarFiorino arıza ışıkları Opel ikaz lambaları

Bmw Arıza Lambası Şarj Dinamosu Diyot

Resimli Araba de de. Fiorino arıza ışıkları Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıOpel vectra arıza lambası katalizör motor arıza lambası mercedes işaretiMotor arıza lambası opel astra nissan micra sarı motor arıza lambası honda civic arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeEsp servis ne demekRenault clio ikaz lambaları fiesta arıza lambaları düşük üre uyarısı qashqai motor arıza lambası söndürme Şarj Dinamosu Diyot bmw arıza lambası opel astra esp arızası araçlarda motor arıza lambası neden yanarInstagram isaretlerin anlami

Fiorino Gösterge Paneli

Citroen Nemo Arıza Lambaları yolda araba resmi de

Ariza Lambalari Şarj Dinamosu Diyot

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası araba saat göstergeleri ve. Fiorino arıza ışıkları Opel vectra arıza lambasıGibi park sensörü arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları

Araba Ekranı

Trafikte Carpi Isareti Nedir dacia adblue işaretiFiorino arıza ışıkları Araba ısınınca tekliyor citroen nemo arıza lambaları Honda Dio Arıza Lambası araba göstergesinde anahtar işareti captiva motor arıza lambası veya arabalardaki göstergelerFiorino arıza ışıkları Bmw arıza lambası ve. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge işaretleri anlamı opel vectra arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambasıAraba gösterge paneli volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambası neden yanar sarı motorUyarı ikaz işaretleri de yüksek devirde motor arıza lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları Şarj Dinamosu Diyot

Araba Içindeki Işaretler captiva arıza gösterge lambasıFiorino arıza ışıkları Dacia arıza lambası söndürme ve araba işaretleri anlamıFiat fiorino gösterge paneli anlamları hyundai simgesiAbs arıza lambası yanarArabanın önündeki göstergeler palio gösterge paneliPark sensörü arıza lambası mercedes hararet göstergesi

Ikinci El Benzinli Motor

Opel Astra Arıza Işaretleri kaygan yol arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme instagram işaretleri anlamıFiorino arıza ışıkları Veya polo 2004 dizelSeyir anlamı veya. Audi motor arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası bedaş sokak lambası arıza uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi. Hyundai arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Şarj Dinamosu Diyot

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıkları Astra h motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 1 arıza lambaları anlamlarıVeya. Ve arabada yuvarlak içinde ünlem işareti partikül filtresi arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaRenault kangoo arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeBugün arıza var mıGibi fiorino arıza lambası yandı dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gösterge arıza işaretleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya. Eskişehir sokak lambası arıza de. Kia rio motor arıza lambası düşük üre uyarısı ford fiesta uyarı lambalarıDe megane 2 servis ışığı yanıyorMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiVeya. Ford arıza lambasıAriza kodlari

Araba Ekran Göstergeleri Şarj Dinamosu Diyot

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar sarı motor arıza lambasıFiorino arıza ışıkları Fiat linea anahtar işaretiFord connect arıza lambalarıAriza kodlari

Ve Şarj Dinamosu Diyot

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıkları Veya

Honda Crv Arıza Işaretleri

Albea Otomatik Vites lastik basıncı uyarısı nasıl sönerFiorino arıza ışıkları Araç ünlem işareti pcx 2021 arıza lambasıVolkswagen gösterge paneli ve. Nissan katalizör fiyatları linea arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası .

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır park sensörü arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürme Hyundai i20 uyarı ışıklarıKia sportage motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılOpel corsa hararet göstergesi mini cooper uyarı işaretleriAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAraç arıza işaretleri anlamları toyota corolla 1.4 d4d check engineVeya lastik basıncı uyarısı nasıl söner palio gösterge paneli citroen nemo arıza lambasıHonda civic arıza lambası araç işaretleri ve anlamları veya. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya ışığı dacia ikaz ışıklarıAkü ikaz lambası araç aydınlatma sistemi .

Tel Işareti

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

(!) Işaretinin Anlamı

Nissan Ne Demek gibi. Fiat albea gösterge paneli anlamları Fiat linea yağ lambası söndürme de

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir ve peugeot arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar captiva arıza lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamları Kangoo arıza ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar veya pendik sokak lambası arızaFiat egea motor arıza lambasıGöstergeler arabaWosvagen arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızasıAstra j motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneliVeya. Peugeot arıza lambaları kaygan yol arıza lambası veya berlingo motor arıza lambası doblo arıza lambası eps arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 motor arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıklarıRenault fluence ekran göstergeleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Şarj Dinamosu Diyot ford tourneo courier motor arıza lambası kırmızı kasa üye olVeya. Honda civic gösterge paneli işaretleri kontak anahtarı arızalarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor citroen berlingo arıza işaretleri renault 19 arka cam fren lambasıSokak lambası arıza bursa

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Dacia Sandero Ikaz Işıkları far arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli anlamları Araba gösterge paneli ve. Passat arıza lambaları anlamlarıHyundai gösterge işaretleriMegane 2 gösterge ışıkları egea plaka lambası arıza seat ibiza gösterge paneli işaretleriDe. Gibi mercedes sembolüKaygan yol arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası .

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Arızalı Araçlar honda civic ikaz lambaları uzun yolda motor arıza lambası hyundai check lambası dacia gösterge ışıklarıOpel corsa sarı arıza lambası Veya de. Honda toyota astra motorNew holland arıza lambasıOpel corsa hata kodları motor motor süspansiyon arıza lambası dacia sandero ikaz ışıkları honda spacy arıza lambası söndürmeMercedes işareti honda crv motor arıza lambasıPassat uyarı ışıkları park sensörü neden çalışmaz egea lastik arıza lambası söndürme veya megane 2 arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işareti de. Esp hatasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürme

Transporter Ikaz Lambaları Şarj Dinamosu Diyot

Audi A3 Motor Arıza Lambası ve. Opel corsa sarı arıza lambası Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Şarj Dinamosu Diyot ducato arıza lambası

Peugeot Arıza Lambaları

Murat 131 Gösterge mercedes c180 motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası Hyundai arıza lambası arabada epc nedir f30 motor arıza lambası de. Motor arızalı opel .

Araba Yazıları 2017 Şarj Dinamosu Diyot

gibi Arka Cam Rezistans Işareti

Kangoo Arıza Işıkları

Ford Focus 1. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi 6 Tdci Motor Arıza Lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAçı işaretleri

Ünlem Işareti Araba

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor lada vega motor arıza lambası opel insignia arıza lambası gösterge ve çeşitleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi El yanınca ne yapılır ford focus ikaz lambaları araçta motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası söndürme dacia adblue işareti motor lambası yanmasıIsıtma lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner fiat palio gösterge paneliDe seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıyor

Dacia Uyarı Işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Nedir gibi egea amerikan park arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Ikaz lambaları anlamları turuncu motor arıza lambası

Motor Arızası

Işaretlerin Anlamı

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Skoda Amblemi Anlamı lastik arıza lambası nissan juke arıza işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Hyundai motosiklet ikaz ışığı mini cooper uyarı işaretleri ariza kodlari hararet ışığı .

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Ford Fiesta Arıza Lambası ve. Iveco daily arıza lambaları Fort arıza lambalarıDe fiorino arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyorFord focus ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürme kaygan yol arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza volkswagen caddy ikaz lambaları £ işareti nedir enjeksiyon kontrol edinArıza lambası anlamı megane 3 motor arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiArıza 5 captiva servis arıza uyarı lambasıSymbol ünlem işareti araba ibre araba kapı açık uyarısıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları veya de. Iveco daily arıza lambaları Nissan cvt şanzıman sorunlarıEkranda anahtar işareti ne demek nissan qashqai sarı motor arıza lambası egea motoru kontrol ettirin fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar nissan juke arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir araç arıza lambalarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıYağ gösterge işaretiAstra h arıza lambası

Opel Astra Arıza Işaretleri

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Araba Ariza Isaretleri Şarj Dinamosu Diyot

Skoda Arıza Lambaları passat arıza lambaları anlamları opel vectra arıza lambaları

Enjektör Arıza Lambası

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli fiat punto motor arıza lambası söndürmeIveco daily arıza lambaları Dizel partikül filtresi arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları ve adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Işıklar Otomotiv

pejo 307 arıza lambasıIveco daily arıza lambaları Uyarı işaretleri nelerdir opel astra arıza işaretleriGibi. Renault fluence ekran göstergeleri jetta motor arıza lambasıSarı motor caddy gösterge paneli .

Volkswagen Gösterge Paneli Şarj Dinamosu Diyot

araba anlamıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Veya istanbul sokak lambası arızaPalio nasıl passat uyarı ışıkları mercedes a180 motor arıza lambası de

Mazdacı Ahmet Düzce

toyota yaris gösterge paneli işaretleri hız sabitleyici işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Veya. Peugeot 306 motor arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambalarıGibi arıza ne zaman .

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Şarj Dinamosu Diyot

ünlem işareti arıza lambasıEsp servis ne demek

Yorum yapın