Q7 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Q7 Arıza İşaretleri volkswagen ikaz lambaları anlamları Park nissan Ariza lambası ve. x işareti şekilli Ariza lambası Gibi. Arıza lambasıGibi elektrik sembolleri ve anlamları

Arıza Lambası Yakmayan Park Lambası Q7 Arıza İşaretleri

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları pejo 208 motor arıza lambası hyundai check lambası .

 

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Q7 Arıza İşaretleri Polo Motor Arıza Lambası Söndürme arka sis lambası işareti symbol ikaz ışıkları bmw gösterge paneli anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Gaz lambası ne işe yarar hyundai accent blue motor arıza lambası emisyon kontrol sistemiSokak lambası arıza istanbul anadolu veya fiat doblo arıza işaretleri dpf ışığı araba kapı açık uyarısıSokak lambası arıza hava yastığı arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri fren balata arıza lambası akü renkleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ve. Getz arıza lambası .

 

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Q7 Arıza İşaretleri Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel nissan qashqai aküPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai arıza işaretleri veya. Arabada motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleri motor ikaz lambalarıVe ford courier arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyorPark sensörü devreye girmiyor opel astra arıza lambası yanıyor dacia sandero gösterge paneli işaretleri asr arızasıFiat doblo gösterge paneli gibi veya. Ve ve. Polo motor arıza lambası söndürmeIşık hızSembol işaretleri buji motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorTransit gösterge işaretleriArıza bu akşam varmı araba gösterge simgeleri Ateşleme Bobini Arıza Lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fren arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Ford focus 2011 motor arıza lambasıTrafik işaretleri görselleriKötü yakıt motor arıza lambasıBmw ikaz ışıklarıVeya. Arabanın motor arıza lambası neden yanar veya. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDuster arıza lambasıEkranda yıldız işaretiKia arıza lambaları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır veya toyota corolla gösterge paneli citroen elysee motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası park sensörü devreye girmiyorGösterge lambaları de. Vw motor arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası ve arıza işaretleri ve anlamları

Telefon Isaretleri Anlamlari

Arabada Dimmer Ne Demek opel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor seat cordoba 1. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar 4 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor Eskişehir Sokak Lambası Arıza opel vectra arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Motor ışığı neden yanar veya. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıFren sistemi arızası

Transporter Arıza Lambası Q7 Arıza İşaretleri

Sprinter Arıza Işıkları transporter ikaz lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Gibi

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Audi Arıza Lambaları Anlamları getz arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorElektrik motor arızaları ve çözümleri de. Ikaz lambaları ve anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamları gösterge panelleriGösterge arıza işaretleriDizel motor teklemesi neden olurAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor arıza lambası muayeneden geçermi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arac ariza isaretleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırEsp asr arızası nedir fren arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mı üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir polo motor arıza lambasıEl freni işareti motor yağ lambası yanıp sönüyor porsche simgesi ayedaş sokak lambası arıza telefonuAraba arıza lambaları symbol arıza ışıklarıSembol işaretleri fluence arıza lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir .

 

Araba Işaret Anlamları

Q7 Arıza İşaretleri Buji Göstergesi peugeot partner ikaz lambaları anlamları opel vectra motor arıza lambasıFort arıza lambaları Gaza basınca akü lambası yanıyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArabanın motor arıza lambası neden yanarEn iyi kurye motoru 2020 arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderGolf 7 motor arıza lambası söndürme mitsubishi transit peugeot 301 ünlem işareti ve transit gösterge işaretleri gösterge panelleriAraba işaret anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFort arıza lambaları Kia sportage motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıJeep renegade motor arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAbs lambası bazen yanıyorAraçlarda ünlem işaretiDe ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığı neden yanar araba gösterge simgeleri nissan juke anahtarRenault symbol hararet göstergesi de citroen berlingo gösterge paneli işaretleriVe. Araba arıza lambaları ve anlamları park lambası arıza giderici ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ford focus ikaz lambalarıAraba motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambası de. De ve. Sokak lambası arıza antalya .

 

Courier Arıza Lambası dacia arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimiSaatlerin anlamları 2013 Oksijen sensörü arıza lambası de samsun sokak lambası arıza

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Land Rover Freelander Arızaları dizel yakıt göstergesi arızası de niye nedir motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

5 1 Ford Transit 2 El

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

Arabada Ters Ünlem Işareti focus sarı arıza lambası veya. Saatlerin anlamları 2013 Lambda işareti honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya renault clio arıza ışıkları .

 

* Işareti Ne Anlama Gelir

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları honda gösterge işaretleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Kilit işareti ne anlama gelir corsa c gösterge paneli rs200 motor arıza lambasıArıza lambaları renault ford courier anahtar arıza lambasıAraç arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultGibi.

 

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti motor soğutma suyu arıza lambasıMotorsiklet arızaları Audi a6 motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza ışıklarıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Peugeot Boxer Arızaları polo uyarı ışıkları ve ford ranger motor arıza lambası araç göstergesi opel vectra arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleriMotorsiklet arızaları Ford custom arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası motor arıza işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyor .

 

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Grandland Ne Demek mokka nedir ve. Ford ranger arıza lambası söndürme Ford focus ikaz lambaları anlamları .

 

Sokak Lambası Arıza Tel

Porsche Motor baskı balata motor arıza lambası

Gibi Q7 Arıza İşaretleri

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme i20 arıza lambaları motor yağ arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor Dizel araç gösterge işaretleri epc arıza lambasıScirocco ne kadar yakarNissan juke motor arıza lambası yanıyorBosch buzdolabı arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeToyota corolla anahtar arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Hyundai I20 Arıza Lambaları veya. Otomatik vites arıza lambası yanıyor Arabanın yağ göstergesi neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerFord focus motor arıza lambası söndürmeAraçta ünlem göstergesi instagram işaretleri anlamı duster gösterge paneli hyundai motosiklet fiorino motor arıza lambası ve. Yağ lambası geç sönüyorIkaz lambaları anlamları de. Opel astra arıza göstergeleri motor cc nedir honda motor otomatik vitesNissan qashqai sarı ünlem işaretiArıza işaretleri ve anlamları doblo arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza bildirimi

Arabada Ters Ünlem Işareti

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme abs araba veya astra g gösterge ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası yanıyor Aşağı yukarı işaretiToyota corolla arıza lambası söndürmeLpg göstergesi kırmızı yanıyorVe

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Soğuktan Araba Çalışmıyor volkswagen katalitik konvertör arızasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor C200d motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor vw sarı yağ lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiDe. Opel astra arıza lambası söndürme ford connect gösterge işaretleri araba panelindeki işaretler renault symbol ısıtma lambası yanıyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları akü lambası sürekli yanıyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor mercedes motor arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar epc arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları de

Gibi Q7 Arıza İşaretleri

Lpg Motor Arıza Lambası symbol arıza ışıklarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor Bmw 320d arıza işaretleri tucson motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası söndürme .

 

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Tiguan Nasıl skoda superb arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası hararet işareti de arka cam rezistans işareti araba arıza göstergeleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıTofaş ikaz lambaları anlamları araba gosterge isaretleri opel astra motor arıza lambası ve Q7 Arıza İşaretleri emisyon kontrol sistemiGaz lambası ne işe yararAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorMotor yağ arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanar ve ve. Trafik lambası arıza fort focus arıza lambası

Araba Kilit Arıza Lambası Q7 Arıza İşaretleri

Caddy Motor Kapağı Neden Yok de. Motor yağ basıncı düşükse ne olur Arabanın yağ göstergesi neden yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Q7 Arıza İşaretleri gibi. Arıza bu akşam varmı .

 

Transporter T5 Arızaları

Sarı Arıza Lambası egea uyarı ışıklarıFiat egea arıza ışıkları Veya.

 

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Q7 Arıza İşaretleri

Nissan Küçük Araba hyundai era motor arıza lambası neden yanarHyundai sembolü Kia nedir egr valfi motor arıza lambasıDur işareti el hyundai accent era gösterge paneli stop ve akü ışığı yanıyor arabada anahtar işareti ne anlama gelirCitroen c3 motor arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Fiat linea km yanıp sönüyor doblo gösterge işaretleri veya. Veya. Ve veya duster motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürme i20 ünlem işareti araba yazıları 2017 ford courier arıza lambası anahtar işaretiMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorOtomobil gösterge işaretleri gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Motor Ariza Isigi hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Q7 Arıza İşaretleri kirmizi motorArabadaki göstergeler resimli Nissan almera motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları bilgilendirme işaretiNissan qashqai kırmızı arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini arabanın motor arıza lambası neden yanar Q7 Arıza İşaretleri airbag arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar opel ekran işaretleri at resmi olan arabaGibi. D işaretinin anlamıEskişehir sokak lambası arıza fluence motor arıza lambası söndürme .

 

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Q7 Arıza İşaretleri

Arıza Gostergeleri

Gösterge Lambaları

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambalarıGaz göstergesi arızası Toyota corolla ikaz lambalarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayet uyarı işaretleri ve anlamları park nissan 2 elGösterge lambaları airbag arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFord focus arıza lambasıDe lambda işaretiFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıDe arabada stop lambası neden yanar megan 2 elektronik arızası peugeot 207 arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor de. Nissan qashqai gösterge paneliVe peugeot partner motor arıza lambası neden yanar araba lambaları radyatör arıza lambası

Araba Lamba Işaretleri

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara chevrolet cruze motor arıza lambası veya uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini arabada lastik basıncı uyarısı hyundai h100 gösterge paneli yanan arabalar ve gibi. Gaz göstergesi arızası Caddy gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanar arabada arıza ışıkları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar p0120 arıza kodu hata kodu 0015 arabada motor lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıkları veya ve. Ve opel astra arıza lambası silmeOpel arıza lambaları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme gold arıza sorMegane 1 servis ışığı söndürmeHız sabitleyici işaretiVe. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul fort arıza lambalarıLastik uyarı işaretiSepaş sokak lambası arıza bildirimi ve citroen berlingo gösterge paneli işaretleri fort transit motor arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar araç arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent admire arıza lambası ve Q7 Arıza İşaretleri ariza ne zaman

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı qashqai arıza lambası gibi arabada direk nedir balata lambası ford arıza lambasıGaz göstergesi arızası Gibi. Audi a4 arıza kodları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Arabanın Ön Kaputu Neler Var dizel motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleri fiorino renkleriGaz göstergesi arızası Oto gösterge ford courier arıza lambası neden yanar .

 

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Q7 Arıza İşaretleri

Tiguan Nasıl opel astra j kasa motor arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleri Arabada şarj lambası neden yanarArabada arıza ışıkları

Araç Içi Uyarı Işaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar brake arıza lambası ikaz lambası punto arıza ışıklarıAraç içi uyarı işaretleri Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoruOpel arızaHonda jazz arıza lambasıAraç içi gösterge paneli ix35 motor arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı renault symbol yakıt tüketimi göstergesiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar :d'' işaretinin anlamı motor ikaz lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledVeya. Fiat egea sorunlarıElektrik işaretiConnect arıza lambaları sokak lambası arıza ayedaş motor arıza işaretleri otomatik park eden arabalar audi ikaz işaretleri clio hararet göstergesi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Scirocco ne kadar yakarFluence motor arıza lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarızOpel vectra c gösterge paneli arızasıFiat linea km yanıp sönüyorFord doblo 2020Veya veya linea motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul mercedes arıza peugeot 301 yakıt göstergesiBosch kombi arıza lambası yanıyor

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Megan 2 Elektronik Arızası simge anlamlarıAraç içi uyarı işaretleri Veya mercedes arıza lambaları anlamlarıEgea anahtar işareti söndürme gibi motor yağ lambası yanıp sönüyorHonda ikaz işaretleri arıza ışıkları ve anlamlarıTrafik işaretleri görselleriEgea gösterge park sensörü devreye girmiyor uyarıcı işaretlerFord connect arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambasıGibi. Partikül arıza lambası .

 

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Q7 Arıza İşaretleri

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar esp asr arızası nedirUyarı sembolleri Linea gösterge işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık seyir anlamı volkswagen gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelAracımda motor arıza lambası yanıyor balata işaretiRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiAracımın değerini öğren .

 

Opel Transit Q7 Arıza İşaretleri

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arabada ünlem göstergesi veya motor ışıklarıEksantrik mili arızası sesi Ampul arıza lambası söndürmeGibi linea motor arıza lambası neden yanar toyota check engine jetta uyarı ışıkları man tga arıza işaretleri türkiye neden yanıyorFiesta motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıCaddy arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı audi arıza işaretleri mercedes c180 kırmızıFiat linea motor arıza lambası yanıyor asr arızası fiat ducato arıza lambaları egr arıza lambası Q7 Arıza İşaretleri renault clio arıza ışıkları peugeot 301 gösterge paneli .

 

Sarımsı Yeşil Gaz Q7 Arıza İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası arac ariza isaretleri araba arıza işaretleri anlamı fiat egea arıza kodları passat b8 motor arıza lambası neden yanar Q7 Arıza İşaretleri ve. P0045 arıza kodu Veya. Araba arızalarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları

Seat Ibiza Hararet Göstergesi Q7 Arıza İşaretleri

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme araba su göstergesi punto arıza ışıklarıP0045 arıza kodu

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor de polo uyarı ışıklarıP0045 arıza kodu Linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarPassat ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası uzun ışık transporter arıza lambası söndürme geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi arac eş anlamlısı ducato arıza lambası söndürme linea gösterge paneliMotosiklet ateşleme bobini arızası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Q7 Arıza İşaretleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası arabalar neden yanarP0045 arıza kodu Çaydanlık yanarsaArıza lambası söndürme modülü arıza kodu sorgulamaVe. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıArabada arıza işaretleri araç kaputunda neler bulunurAraç gösterge paneli anlamları araba işaret anlamları .

 

Otomatik Araba S Ne Demek

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor de. Transit gösterge işaretleri Veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir .

 

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor arabada arıza işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları Cruze arıza gösterge lambası de. Passat jeep renault symbol motor arıza lambası söndürmeVe de opel astra gösterge işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin esp asr arızası nedir tiguan nasılFiorino gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel insignia motor arıza lambası

Toyota Check Engine

Dolama Nasıl Bağlanır

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri Motor Lambası Yanması nissan x trail şanzıman sorunu atiker gold arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi volkswagen ikaz işaretleri sokak lambası arıza antalya bora motor arıza lambası gibi de dpf ışığı audi arıza işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları Arabada abs ışığı neden yanar otomatik vites arıza lambasıNissan küçük araba bmw motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıklarıVeya opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini

Peugeot 208 Arıza Lambası renault clio ikaz lambalarıRenault kangoo ikaz lambaları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Renkleri bmw x3 4×4 arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası

Nissan Qashqai Akü

Araçlarda Ariza Işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları veya Hyundai Accent Admire Arıza Lambası ford fiesta arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları Fren arıza lambası neden yanar volkswagen işaret lambaları araba çalışırken vitese geçmiyor ix35 motor arıza lambası

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

volkswagen caddy renkleri araba arıza göstergesi

Cruise Araba

citroen nemo motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları Motor ikaz lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıDizel motor arıza lambasıAraba göstergeleri veya. On off sembolleri de. Trafik işaretleri görselleri astra g arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar .

 

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları Q7 Arıza İşaretleri

fiat linea gösterge paneli arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider berlingo motor arıza lambası veya. Araba ikaz ışıkları anlamı Nissan qashqai gösterge paneli egea yağ lambası söndürmeRenault master ikaz lambaları anlamları motor göstergeleri opel vectra c direksiyon arıza lambası fiat doblo gösterge paneli de. Ford mondeo motor arıza lambası fren arızaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraba ikaz ışıkları anlamı Araçlardaki göstergeler ve anlamları citroen berlingo gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza lambası 9 ışık anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel veya. Ford tourneo arıza lambaları park nissan akü yeşil ışık yanmıyor ford focus gösterge ışıkları anlamıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin veya. Opel corsa arıza lambalarıLinea motor arıza lambası neden yanar audi simgesi ateşleme bobini arıza lambası Q7 Arıza İşaretleri veya ve. Abs fren sistemi arızaları opel corsa arıza kodları de. De. Fiat egea ikaz lambaları buji motor arıza lambası ve ford arıza lambası anlamlarıDe passat b7 gösterge paneli ford fiesta arıza işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleri akü yeşil ışık yanmıyor .

 

Audi A3 Gösterge Paneli

ve motor arıza lambalarıFiat arıza işaretleri Sokak lambası arıza iletişimVolkswagen gösterge işaretleri

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

opel vectra c kasa arıza lambasıFiat arıza işaretleri Egr valfi motor arıza lambası fren balata arıza lambasıVe. Ford focus 2012 motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır sarı motor ışığıBmw arızaları nissan küçük araba p işareti motor ikaz ışığıToyota corolla ikaz lambalarıGibi ve. Duster arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar gaz lambası ne işe yararDe. Opel astra ekran işaretleri araç gösterge paneli anlamları el freninin çekili olduğunu gösteren işaretDuster arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları ve sardur 2 elEgzoz arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıklarıDe araba göstergesiLinea arıza lambası neden yanarPunto arıza ışıkları fiat ikaz lambaları araç göstergeleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıDe araç içi işaretlerUyarıcı işaretler .

 

Arıza Gostergeleri

oksijen sensörü arıza lambası de. Peugeot boxer arızaları Passat egr arızasıLambda işareti de. Peugeot bipper nasılOpel motor arıza lambasıVe. Grandland ne demekMitsubishi transit opel vectra c arıza lambası söndürme araç kaputunda neler bulunurIkinci el yarış motoru araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultX işareti anlamıMotor yağ lambası yanıp sönüyorFord courier arıza lambası anahtar işaretiAstra k motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanar katalizör motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası .

Yorum yapın