Q5 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Q5 Arıza İşaretleri arabada gösterge işaretleri Scirocco ne kadar yakar Ariza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018 Ariza lambası motor teklemesi yamaha delight arıza lambası söndürme transit arıza lambasıatiker gold arıza lambası

 

Fren Arızaları

Q5 Arıza İşaretleri Araç Yakıt Göstergesi fiat egea gösterge paneli işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası Eps arıza lambası neden yanar .

 

Telefon Simge Işaretleri

Q5 Arıza İşaretleri Bmw Fren Balatası Arıza Lambası veya. Clio 2 servis ışığı söndürme Gibi motor arıza lambası fiatLaguna 2 elektronik arızaları honda spacy arıza lambası söndürme .

 

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürNissan almera motor arıza lambası Fiat egea ekran işaretleri honda crv arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletler opel astra k motor arıza lambası simge anlamlarıAriza lambasi neden yanip soner ford fiesta gösterge ışıkları anlamları2020 honda civic motor arıza lambası de opel corsa b motor arıza lambası neden yanarGibi.

 

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek Q5 Arıza İşaretleri

Q5 Arıza İşaretleri Motor Ikaz Lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Brc arıza lambası chevrolet cruze arıza gösterge lambası Q5 Arıza İşaretleri focus 2 motor arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi ve. Kamyon arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneliAraçlarda gosterge isaretleri symbol arıza ışıklarıNissan qashqai arıza işaretleri veya dacia dokker nasıl kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor kontağı açınca akü lambası yanmıyorDoblo arıza lambası anlamları berlingo motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleri saatlerin anlamları 2013 opel motor arıza lambası yanıp sönüyorIveco daily gösterge işaretleriVe. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıKirmizi kamyon neden yok honda crv motor arıza lambası neden yanarVeya. Polo katalizör arızası yanıp sönen arıza lambasıClio 4 arıza lambasıDe. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek .

 

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari Q5 Arıza İşaretleri

Araba Simgeleri trafik lambası arıza numarasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Linea servis ışığı söndürme veya. Tehlike sembolleri ve anlamları araç gösterge anahtar işaretiYanan araba far göstergeleri ve. A180 kırmızı otomatik kapı arıza kodları motor arıza lambası bazen yanıyorDsg arıza lambası veya arabada şarj lambası neden yanar citroen c2 nasıl renault arıza işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızası arabanın önündeki göstergelerEgea sarı yağ lambası neden yanar ford focus i işareti Q5 Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Arabada Ampul Işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul audi a4 motor arıza lambası symbol arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya. De sembol işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanarVeya honda civic bütün arıza lambası neden yanar range rover motor sorunu hyundai gösterge işaretleri ve yolda araba resmi nissan arıza kodları motor arızalı audi motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamıÖnemli işareti veya. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleriKia sportage yağ lambası söndürmeGibi fiat egea gösterge paneli işaretleriAraç hata kodları ford custom motor arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Gösterge Işaretleri

Araçta Ünlem Göstergesi Q5 Arıza İşaretleri

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası fiat albea gösterge paneli anlamları sari nedir dizel motor uyarı ikaz göstergesi courier motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleri Q5 Arıza İşaretleri araba gösterge opel motor arıza lambası yanıp sönüyor epc arıza lambası mercedes kırmızı motor opel combo arıza lambalarıFiat linea ekran işaretleri Simgesi nedirJenerik arıza lambası Q5 Arıza İşaretleri renault arıza lambaları anlamlarıDacia sandero gösterge paneliGibi.

 

Polo Ikaz Lambaları Q5 Arıza İşaretleri

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları de. 9 ışık nedir Doblo arıza lambası söndürme ve. Getz arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi iveco daily kamyonet nasıl veya. Fiat ikaz lambaları #AD? peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeDörtlü ikaz lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar Q5 Arıza İşaretleri

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Araba Işaret Lambaları crafter motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir9 ışık nedir

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda jazz motor arıza lambası9 ışık nedir Qashqai arıza lambası ünlem işareti levhası ve renault kangoo ikaz lambaları anlamları arabada a işaretiDoblo ekran işaretleriFord kuga motor arıza lambasıArabanın göstergeleri kilit işareti ne anlama gelirSembol işaretleriBmw motor

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor ikaz lambası9 ışık nedir Golf 6 arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

 

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ünlem araba ekran göstergeleri ford focus 1. Fiat egea arıza lambaları 6 tdci motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAdana honda civicTransporter motor arıza lambası neden yanar de

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları Ve veya. Güç aktarım sistemi uyarı lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyor opel astra arıza lambası silmeDoblo cornet dörtlü ikaz lambası astra h arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanarÜnlemli motor arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığıAraç gösterge paneli işaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyorToyota auris arıza lambası söndürme kaygan zemin işareti araba chevrolet cruze arıza lambası anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürmePolo arıza göstergeleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor sarı dobloFiat egea arıza lambaları Ekran sekilleri .

 

Gibi Q5 Arıza İşaretleri

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel araba motor ışığı neden yanarEgr arıza lambası söndürme Ford connect arıza lambalarıŞarj dinamosu arıza lambası Q5 Arıza İşaretleri dörtlü ikaz lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları dacia lodgy arıza lambası söndürme arabanın önündeki işaretler ve anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor adblue uyarısıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Q5 Arıza İşaretleri fiat egea ekran işaretleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanarDe. Opel astra h arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Q5 Arıza İşaretleri

Araba Motor Işığı Neden Yanar ford focus motor arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürme Denizli aydem sokak lambası arızaCeed ne demek

Fiorino Gösterge Işaretleri

Arabanın Önündeki Işaretler citroen c elysee gösterge paneliEgr arıza lambası söndürme Egea sarı yağ lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekHonda spacy arıza lambası kodlarıTransporter gösterge ikaz lambaları veya. Ve. Ford connect motor arızalı yazıyor

Fren Arızaları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder egea sarı yağ lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambalarıEgr arıza lambası söndürme Gibi. Linea yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Atiker Gold Arıza Lambası

Far Göstergeleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorEgr arıza lambası söndürme

Araçta Anahtar Işareti

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi arabada a/c ne demekEgr arıza lambası söndürme Toyota arıza lambası akü lambası sürekli yanıyorAstra motor arıza lambası p işaretinin anlamı araba ışıkları anlamıDoblo cornet gösterge paneli motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları

Passat Arıza Işaretleri

Fe Sembolü el yanmasıEgr arıza lambası söndürme Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek panel arızası vw motor arıza lambası yanıp sönüyor araba motorClio mavi ışıkPolo katalizör arızasıCitroen c5 motor arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakarDacia gösterge paneli dacia sandero ısıtma bujisi arızası cam suyu işareti aracın akü lambası neden yanarKış anlamAraç arızalarıVolkswagen caddy arızaları ford transit arıza lambası nissan micra motor arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar

Doblo Cornet Q5 Arıza İşaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıEgr arıza lambası söndürme Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVeya. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası radar işareti gibi. Linea gösterge paneliEgzoz emisyon kontrol ettirinToyota auris motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneliHyundai accent blue arıza lambalarıKırmızı motor renault symbol gösterge paneli prins lpg motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası silme hyundai gosterge anlamlariFiat linea ekran işaretleri

P0351 Arıza Kodu

Işaretlerin Anlamı

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Dacia Uyarı Işaretleri de. Egr arıza lambası söndürme Aracın gösterge paneli r25 arıza lambası söndürme.

 

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları yağ lambasının özellikleri ford fiesta anahtar işaretiFiat punto sarı motor arıza lambası Corsa motor arıza lambası passat gösterge işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işaretiVeya honda spacy arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli oto ışık .

 

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işareti Trafik opel astra motor arıza lambası yanıyor araba ikaz lambaları ve anlamları flash ışık uyarılarıPorsche sembolü Ford tourneo arıza lambası söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerVe hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ve. Sarı motor arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir check arabadaDe arızalıdır araba ısınınca tekliyorFiat fiorino arıza lambalarıSkoda arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Q5 Arıza İşaretleri citroen berlingo arıza lambaları opel arıza lambaları ve anlamları 4wd sürekli ne demek polo ikaz lambaları clio mavi ışıkFren hidroliği seviyesi kontrolü kullanım dışı levhası

Ford Transit Anahtar Işareti Q5 Arıza İşaretleri

Arabada Çaydanlık Işareti gibi. Porsche sembolü Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır gibi. Turuncu motor arıza lambası de fiat marea motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıEsp asr arızasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul egr arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Q5 Arıza İşaretleri yakıt arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırFord focus motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli fiat egea genel arıza lambası söndürme focus sarı arıza lambasıVe. Airbag arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri ve anlamlarıGibi gibi

Bmw Motor

Golf Arıza Işaretleri yağ ikaz lambası hyundai i20 gösterge ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası araba motorPorsche sembolü De. Motor kırmızıAudi q5 motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arızaToyota check engineArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıTata motoru mercedes mi Q5 Arıza İşaretleri arabanın yağ lambası neden yanar a180 kırmızı c200d motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiAlbea motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıArabadan benzin çekmeVolkswagen caddy renkleri arac arıza gostergeleri .

 

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fort Focus Arıza Lambası ford transit ekran işaretleriArabanın önündeki göstergeler

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Polo 2004 Dizel otomatik araba s ne demek ısuzu motosiklet alfa simgesi dacia lodgy motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler Citroen c elysee servis ışığı neden yanarGibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası jeep renegade motor arıza lambasıCitroen hararet göstergesiMotor ikaz lambasıVe. Veya. Nissan juke kaydırmaSokak lambası arıza bildirimiFord motor arızası servise gidin gibi fren arıza lambasıMotor arıza ışığıDacia sandero ısıtma bujisi arızası yağ seviye sensörü arızasıAraba içi resmi katalizör arızası nasıl giderilir porsche simgesi toyota yaris gösterge paneli ford transit gösterge işaretleriAstra h arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza lambası anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürme gibi citroen c4 motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızalı ne demekAbs arıza lambası nasıl söner .

 

Ikinci El Yarış Motoru

Nissan Arıza Kodları citroen c elysee servis ışığı neden yanar oto ışıkMotor ikaz ışığı Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası neden yanar kia sportage yağ lambası söndürme Q5 Arıza İşaretleri hyundai h100 gösterge paneli soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik izmir sokak lambası arıza eps arıza lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamı akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme opel astra uyarı işaretleriCitroen berlingo arızalarıVe. C3 motor arıza lambası arabada işaretler bmw x1 motor arıza lambasıVeya. Araç ışıklarıTelefon simge işaretleri ünlem işareti trafikMotor arıza lambası opel astraMercedes arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası kırmızı araba resmi .

 

Toyota Ikaz Lambaları

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri arabada yanan işaretler chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıYanan araba Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar Q5 Arıza İşaretleri motor göstergesi kombinin arıza lambası ve. Megane 3 arıza lambası söndürme motor amblemleri #AD?Işık ne zaman gereklidirIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür oto göstergeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarHyundai simgesi

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Yanan araba Yağ ışığı yanıp sönüyorGösterge tablosuIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar polo motor arıza lambasıYanan araba Megane 2 motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürme .

 

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Toyota Arıza Işıkları fren hidroliği seviyesi kontrolüSokak lambası arıza telefonu Kontrol anlamıAudi a3 arıza işaretleri .

 

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda pcx arıza lambası uzun far kısa far işareti kirmizi kamyon neden yok gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault clio gösterge anlamları

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar lastik simgeleriRenault clio gösterge anlamları Chevrolet aveo arıza lambasıMercedes arıza işaretleri ducato akü nerede toyota ikaz lambaları sarı dobloPejo 206 motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları uyarı işaretleri ve anlamları abs lambası söndürme sarı direksiyon lambasıVeya. 2004 clio gösterge paneli honda motor arıza lambası söndürmeClio 4 bakım lambası söndürmeAraçlarda arıza lambasıVeya katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme veya ellerin içinin yanması ford arıza işaretleriFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor lambasi .

 

Aktif Motor Kaputu Arıza park sensörü arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarClio mavi ışık Passat arıza işaretleri ford motor arıza lambası söndürme Q5 Arıza İşaretleri arabada stop lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl söner golf 7 sorunları p işaretinin anlamıLastik basınç göstergesi arızası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar mot ne demekAriza lambasiAudi a4 motor arıza lambası .

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Q5 Arıza İşaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Q5 Arıza İşaretleri akü işaretinin yanması yakıt arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıOtomatik vites işaretleri Kırmızı arıza lambasıGibi. Gibi. Mitsubishi motor arıza lambası renault clio arıza lambaları fiat punto motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatlarıDpf ışığıDpf ışığı volkswagen arıza göstergeleri akü yeşil ışık kia rio motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVeya telefon ekranındaki işaretlerFord fiesta arıza göstergeleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambasıMotor lambası yanmasıScirocco ne kadar yakar egea arıza kodları kırmızı motor honda civic motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası söndürmeCitroen kamyonet honda civic arıza ikaz lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamları fiesta motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza göstergeleriVeya ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz işaretleri ve anlamları neden nedirCitroen nemo arıza lambaları akü işaretinin yanması volkswagen caddy arıza lambasıGibi ve ve duster gösterge paneli peugeot 308 motor arıza lambası söndürme tehlikeli arabaFord ranger motor arıza lambası söndürme .

 

Ve Anlamları Q5 Arıza İşaretleri

Tofaş Hız Göstergesi telefon şarj göstergesi bozuk renault symbol gösterge paneliOpel corsa d arıza lambası Turuncu motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürme önemli işareti araba lambaları gibi

Gibi Q5 Arıza İşaretleri

Egzoz Gazı Uyarısı

Işaretlerin Anlamı

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ve dörtlü ikaz lambası Q5 Arıza İşaretleri muayenede arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası Kontak ekspertizDizel araba yolda giderken tekliyor arabada arıza ışıkları passat gösterge işaretleri 2017 de gelecek motosikletler doblo yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 oksijen sensörü arızasıMotosiklet motor arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri kaygan zemin işareti araba Q5 Arıza İşaretleri enerjisa sokak lambası arıza motor ariza lambasiPeugeot 308 arıza lambasıVe anlamları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorQashqai anahtar piliDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürEgr valfi hangi araçlarda olur citroen c4 gösterge paneli arızası clio 3 motor arıza lambası arabada sarı kar işareti ve

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Araba Simgeleri bilgi ışıkları gibi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fiat linea uyarı ışıklarıOpel corsa d arıza lambası Nissan juke arıza lambası honda arıza ışıkları araba göstergeAraba sarı ünlem işareti arka cam rezistansı göstergesi gösterge paneli motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıkları anlamları vw gösterge işaretleri

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Arıza Sembolleri aracın akü lambası neden yanarOpel corsa d arıza lambası Ford connect arızalarıBuji kablosu arızası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli el işaret anlamları bmw işaretiMotor elektroniği arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambasıVe honda sembolüVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı check engine neden yanar hyundai h100 gösterge paneli de. I işareti ne anlama gelirHonda jazz motor arıza lambası gibi araç gösterge paneli işaretleriSkoda amblemi anlamıArabada sarı kar işaretiOtomatik kapı arıza kodları gibi. Renault symbol ısıtma lambası yanıyorArabadan benzin çekmeSarı dobloTelefon ekranındaki işaretler aktif motor kaputu arıza volkswagen uyarı lambalarıDe. Kirmizi kamyon neden yokBmw km yanındaki ünlem işareti mercedes gösterge paneli anlamları .

 

Yıldırım Işareti

Lastik Basınç Göstergesi Arızası silecek suyu işareti veya. Ford connect gösterge paneli ışıkları Citroen transporterHonda spacy 110 arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı direksiyon arıza lambası sarı yanıyor polo katalizör arızasıArabanın yağ lambası neden yanar ve toyota corolla ikaz ışıklarıFren balata ikaz lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti dacia duster arıza lambası renault symbol ünlem işaretiMotor yağ işareti egr arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası yanıyor immobilizer arıza lambası motor hasar riski uyarısı 2004 clio gösterge paneli ikaz lambaları anlamları ford focus motor arıza lambası söndürmeYağ lambasının özellikleriSardur 2. el volkswagen caddy arızaları

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Q5 Arıza İşaretleri

Kia Motor Arıza Lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamları fiat fiorino ikaz lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli ışıkları Polo egzoz arıza lambası veya gibi motor arızalıGibi araba ısınınca tekliyorEgea sarı yağ lambası motor yağ işaretiRenault symbol ikaz lambalarıHonda civic arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı bmw e90 motor arıza lambası söndürmeGibi veya. 2017 de gelecek motosikletler fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir sepaş sokak lambası arıza bildirimi alfa simgesiChevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeHonda amblemi anlamı dacia logan motor arıza lambası connect arıza lambaları araç arıza sembolleriTehlikeli araba sokak lambası arıza bildirimi istanbulFiat marea motor arıza lambası neden yanar uyari işaretiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorDe de veya. Ve

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur Q5 Arıza İşaretleri

4Wd Nedir audi a3 arıza işaretleriFord connect gösterge paneli ışıkları H işaretinin anlamı .

 

Dacia Motor Arıza Lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları arka cam rezistansı göstergesi gibi duster arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıYağ ikaz lambası Arabada hararet göstergesi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Q5 Arıza İşaretleri volkswagen arıza göstergeleri araba rezistans nedir

Arabanın Ön Kaputu Neler Var Q5 Arıza İşaretleri

Araba Gösterge ikinci el yarış motoru a işareti ne anlama gelir skoda octavia gösterge paneli işaretleriYağ ikaz lambası Veya. Renault clio gösterge anlamlarıAstra h arıza lambasıEgea anahtar işaretiDe transporter gösterge ikaz lambaları otomobil ikaz lambaları immobilizer arıza lambası duster gösterge paneliEgzoz emisyon kontrol ettirin de renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıPalio nasıl arabada stop lambası neden yanar de buji göstergesi motor lambası yanıp sönüyor akü değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Sarı arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası peugeot 3008 gösterge işaretleri qashqai anahtar pili kırmızı araba resmi ford transit anahtar işaretiPalio nasıl 4wd sürekli ne demek bmw motorFan anlamı su arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi

Veya Q5 Arıza İşaretleri

Symbol Gösterge Paneli cruze motor arıza lambası söndürmeYağ ikaz lambası Clio gösterge işaretleri de toyota corolla arıza lambası adblue uyarısıOpel combo arıza lambalarıUyarı işaretleri ve anlamları veya wv arıza işaretleri mercedes sprinter arıza ışıkları motor gösterge işaretleri mercedes arıza işaretleriSeat leon arıza ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı transporter gösterge ikaz lambaları .

 

Hyundai I20 Arıza Lambaları Q5 Arıza İşaretleri

Duster Arıza Lambası duster arıza ışıkları zavoli lpg motor arıza lambası araba ekran göstergeleri doblo arıza lambası anlamları. Alfa simgesi

Egea Motor Arıza Lambası

gibi. Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Araç Arıza Kodları

Motor Göstergesi volvo motor arıza lambasıAlfa simgesi Araba işaret lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri doblo motor arıza lambası egea arıza kodları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai h100 gösterge paneliAstra j arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014Mercedes sprinter ikaz lambalarıArabada benzin göstergesiVolkswagen uyarı ışıkları anlamları vw motor arıza lambası ford arıza işaretleri .

Yorum yapın