Polo Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Polo Hararet Göstergesi motor arıza lambası neden yanar dizel Peugeot 301 gösterge paneli Ariza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Polo Hararet Göstergesi Ariza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyoraraba tekliyor Otomatik vites arıza lambası yanıyorTofaş gösterge paneli opel astra arıza işaretleriAraba balatası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarVe 444 anlami katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel astra arıza işaretleri veya ve. Hava durumu işaretleri ve anlamları:d” işaretinin anlamı buji motor arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı araba kısa far nasıl açılırAraç arıza lambası ford fiesta arıza lambasıVe dacia dobloA işaretiArabada servis ışığı neden yanar ford focus motor sistem arızası

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Polo Hararet Göstergesi gibi arabanın ön kaputu neler var peugeot ikaz lambaları anlamlarıAraba lambalarıSeyir halinde akü lambası yanması

Işıklar Otomotiv Bursa

Polo Hararet Göstergesi dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüMegane arıza lambası söndürmeDe. Ford arıza lambasıFluence arıza lambası söndürme de qashqai arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri bmw 116i motor arıza lambası ve veya araç gösterge paneli anlamları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi passat arıza göstergeleri fiat punto arıza ışıkları klima açınca arıza lambası neden yanar gibi veya akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıBuji hangi araçlarda bulunur Polo Hararet Göstergesi de. Bu işaret ne anlama gelir yamaha amblemi anlamıChevrolet captiva gösterge ışıkları .

Peugeot Bipper Nasıl

Polo Hararet Göstergesi crafter akü neredeCaptiva arıza gösterge lambası Ve. De. Symbol ikaz lambaları anlamlarıAntalya sokak lambası arıza c kasa opel vectra arızaları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi işaretler ne anlama gelirYağ ışığı yanıp sönüyor Gibi vw arıza lambası ve.

Gösterge Paneli Işıkları

Polo Hararet Göstergesi ford focus motor sistem arızası ikinci el benzinli motor ford focus arıza işaretleriAraba ısınınca tekliyor Range rover motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıLambda işaretiPolo Hararet Göstergesi mitsubishi lancer motor arıza lambası skoda fabia arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambasıArabada kar işareti Otomatik şanzıman devir sensörü arızası volkswagen caddy direksiyon arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeVe. Opel combo arıza lambasıPeugeot arıza işaretleri jenerik arıza lambasıGibi Polo Hararet Göstergesi amerikan park arıza lambasıArabada kar işareti Veya.

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi epc lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme araba işaretleri ve anlamları nissan micra otomatik şanzıman nasılKamyon arıza işaretleri Polo Hararet Göstergesi fiat linea arıza lambalarıKamyon arıza işaretleri Lpg filtresi tıkanma belirtileri gibi. Ve. Gibi. Ve ford fiesta gösterge paneli arızasıBerlingo motor arıza lambası egea arıza lambası yandı ve motor arızalıMotorda cc ne demek tucson motor arıza lambası akü göstergesi neden yanar lambda işaretiOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza ikaz lambasıA işaretiOpel insignia motor arıza lambası neden yanarDe. Fort cornetMotor arıza lambası opel astraFord transit arıza göstergeleriPunto motor arıza lambası yanıyorAtiker arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner miVolkswagen arıza göstergeleri motor arıza lambası skodaGibi. Citroen nemo nasıl uyarı işareti nedir .

Astra K Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi yolda radar nasıl anlaşılırArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Alfa simgesiArıza ışıkları anlamı otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır Polo Hararet Göstergesi gibi dacia dobloCitroen jumper da ne motoru var Polo Hararet Göstergesi laguna 2 arıza lambası araç göstergelerOksijen sensörü arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor rakun isimleri arabanın abs lambası neden yanar Polo Hararet Göstergesi

Mondeo Arıza Lambası Söndürme Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi linea ampül arıza lambası söndürme doblo ekran işaretleriArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Chevrolet kalos motor arıza lambasıAraba arıza ışıkları arıza lambası engelleyici dekoderFord transit arıza işaretleri de de veya. Iveco arıza lambalarıMotor renkleriVe. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi jetta 1. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider 4 tsi motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları .

Araba Motor Işığı

Polo Hararet Göstergesi apozisyon ne demek araç arıza göstergeleri ve anlamları en iyi kurye motoru hangisiPeugeot 3008 motor arıza lambası Işareti nedir araba tekliyor Polo Hararet Göstergesi 3 işareti ne anlama gelir veya.

Lamba Arıza Işığı Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi otomobil sembolleri araba motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambası söndürmeCitroen arıza işaretleri Arabada sinyal vermeBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. Yolda radar nasıl anlaşılırDe. Ford ranger motor arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambalarıIşaret sembolleriYedaş sokak lambası arıza Polo Hararet Göstergesi citroen gösterge paneli işaretleri .

Lastik Simgeleri

Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi gibi audi ikaz lambaları Polo Hararet Göstergesi arka panel nedir anahtar arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir katalizör arızası nasıl giderilir polo direksiyon arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Renault kangoo arıza lambası söndürme .

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Polo Hararet Göstergesi opel corsa arıza lambası yanıyorPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Motor soğukken arıza lambası yanıyorFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza izmir p0002 arıza kodu .

Citroen Nemo Arıza Lambaları Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi i20 ünlem işaretiEgr arızası nasıl anlaşılır Egea arıza lambası yandı el işaret anlamları

£ Işareti Nedir Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi ford fiesta gösterge paneli arızası gösterge işaretleri ve anlamları Polo Hararet Göstergesi fiorino arıza lambası yandıEgr arızası nasıl anlaşılır Mini cooper motor arıza lambası gibi.

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Polo Hararet Göstergesi motor arıza ışığı yanıp sönüyor de ve. Doblo yağ lambası söndürme Fort transporterClio fren sistemi arızası ford arıza kodu öğrenme sokak lambası arıza iletişimScirocco motor arıza lambası .

Ve Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi ford fiesta dizel motor arıza lambası de buji motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Aveo arıza gösterge lambası araba tekliyor

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Polo Hararet Göstergesi citroen motor arıza lambası söndürme termostat arıza lambası daihatsu sirion nasılYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPartikül lambası

Linea Ampul Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi airbag arıza lambası nasıl söndürülür seat leon arıza ışıklarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Ford tourneo courier arıza lambaları Polo Hararet Göstergesi palio speedgear şanzıman arıza lambasıGibi. Motor soğukken arıza lambası yanıyorPeugeot partner gösterge paneliDuster gösterge işaretleri motor arıza lambası niye yanarAraba balatası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleri abs uyarı lambası araba ekranındaki işaretler p0001 arıza kodu gibi. Ford fiesta gösterge paneli arızasıGösterge işaretleri ve anlamlarıYıldırım işareti mercedes c180 motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri şarj dinamosu arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı lpg motor arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleriAraba kadranıToyota corolla gösterge paneli ford tourneo courier arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambalarıRenault symbol hararet göstergesi nerede ford connect gösterge paneli arizasi renault clio gösterge anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe. P0002 arıza koduCitroen nemo nasıl sokak lambası arızası nereye bildirilir ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıYağ işareti de ford arıza lambası audi uyarı işaretleriMazot yanarmı egea gösterge gibi. De. Mercedes ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen arıza ışıkları arabanın arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVe. Veya.

Açı Işaretleri Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Hararet Göstergesi lambda işaretiFren hidroliği ikaz lambası Captiva ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıKısa far işareti 2017 de gelecek motosikletlerAraç içi gösterge paneliAdblue ikaz lambası .

Fiorino Arıza Lambaları

Polo Hararet Göstergesi motor ve esp arıza lambası yanıyor egea gösterge motoru kontrol ettirin uyarısı lineaFiat egea arıza kodları Kia motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler ford courier gösterge paneli işaretleriNeresi yanıyor arıza ışıkları anlamıSokak lambası arıza numarasıTurbo arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızasıSüspansiyon arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası lamba arıza ışığı citroen berlingo arızalarıDacia dokker arıza lambaları Polo Hararet Göstergesi polo ikaz ışıklarıArabadaki göstergeler resimli sarı arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambasıIveco daily arıza lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarLastik anlamlarıVe arabada enjeksiyon arızası nedirDacia duster arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeGaza aniden basınca tekleme dacia doblo

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi ford fiesta gösterge paneli işaretleriFiat egea arıza kodları Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza iletişim de araç gösterge paneli .

Arıza Gostergeleri

Polo Hararet Göstergesi ve. Arabada ps nedir Işık lambaları doblo ekran işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası ısuzu gösterge işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeOpel corsa c arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi oksijenin sembolü ön ısıtma göstergesi neden yanarArabada motor arıza lambası neden yanar Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır mercedes c200d motor arıza lambası doblo arıza işaretleri dacia motor arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları veya / işareti ne demek elektrik uyarı işaretiAraba arıza ışıkları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleri mercedes arıza lambası söndürme )) işareti ne anlama gelirSarı lambaVeya. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Kia motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamlarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor mitsubishi carisma alınır mıVe mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarArac ariza lambalari gibi su kemeri ne işe yarar lastik basıncı uyarısı nasıl sönerKocaeli neresi yaniyorDe Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi ford fiesta arıza lambası söndürme anahtar simgesi opel corsa hararet göstergesi de c max motorsiklet katalizör arızası belirtileri motor yağ basıncı az uyarısı doblo üçgen içinde çarpı işareti astra motor arıza lambası

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Polo Hararet Göstergesi enjeksiyon arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar Citroen transporter peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır işaretleri ve anlamlarıFluence motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar mercedes motorsiklet 2008 jetta dizel golf 5 arıza lambaları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar palio arıza lambaları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar audi ikaz lambaları araç gösterge anahtar işareti veya. Hava yastığı arıza lambası arıza ne demekEl yanınca ne yapılırAraba uyarı lambalarıFort transporterMercedes motor arıza lambası neden yanarHava yastığı uyarı ışığı neden yanarYağ basıncı ikaz ışığıGibi. Veya

Opel Arıza Işıkları

Polo Hararet Göstergesi doblo motor arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası neden yanar Arabada yağ lambası neden yanarAraba yakıt göstergesi klima açınca arıza lambası neden yanar

Motor Lambasi

Polo Hararet Göstergesi de. Arabada motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası mercedes dolama nasıl bağlanır el motor kilidi aktif volvo s40 motor arıza lambası söndürme veya.

Işaretlerin Anlamı

Polo Hararet Göstergesi arabada su göstergesiMotor yağ basıncı düşükse ne olur Anahtar işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul symbol arıza işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamlarıDoblo motor arıza lambası araç yakıt göstergesi Polo Hararet Göstergesi Polo Hararet Göstergesi mitsubishi arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur Citroen berlingo arıza lambası söndürmeDizel motorlu aracın gösterge panelindeRenault clio arıza ışıkları passat b7 gösterge paneliDe araba motor isimleri hava durumu sembollerinin anlamı .

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Polo Hararet Göstergesi mercedes motor arıza lambasıCitroen nemo nasıl Arıza göstergesi .

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Polo Hararet Göstergesi klima açınca arıza lambası neden yanarStop lambası neden yanar Clio gösterge ışıkları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Araba Motor Isimleri

Polo Hararet Göstergesi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arabada sarı kar işaretiIşıklar otomotiv bursa Opel corsa gösterge paneli anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambası / işareti ne demek nissan primera motor arıza lambası

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Polo Hararet Göstergesi egea gösterge mercedes arıza veya sprinter gösterge işaretleri Polo Hararet Göstergesi motor soğukken arıza lambası yanıyor araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ünlemli motor arıza lambası veya captiva motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursa Hyundai accent blue arıza lambaları

Ford Fusion Arıza Lambası

Polo Hararet Göstergesi veya işaretler ne anlama gelir ve. Işıklar otomotiv bursa Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord focus ikaz lambalarıDacia lodgy arıza işaretleri gibi

C Max Motorsiklet Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Hararet Göstergesi üçgen içinde çarpı işareti ariza lambasiIşıklar otomotiv bursa Şekildeki güvenlik uyarı işaretiA işaretiOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları yağ lambası sarı yanıyorE90 arıza lambalarıVeya arabada stop lambası neden yanar ve. Işıklı otomotiv renault gösterge paneli opel astra h arıza işaretleriIşareti nedir de. Arka panel nedir .

Ve Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi linea arıza ışıklarıSeat ibiza arıza lambaları Gibi. Jeep renegade arıza işaretleri de. Opel astra g kasa motor arıza lambası amarok arıza lambaları de Polo Hararet Göstergesi hava durumu işaretleri anlamları gibi araba marka simgeleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi mazot göstergesi çalışmıyor fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıSeat ibiza arıza lambaları Radar kilidi nedirAraç ünlem işaretiGibi Polo Hararet Göstergesi ford akıllı anahtar iptali nissan motor arıza lambasıGibi. Renault symbol arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambası ve araç gösterge anahtar işareti golf 6 arıza lambası söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Polo Hararet Göstergesi ve gibi polo arıza lambalarıSeat ibiza arıza lambaları Akü renkleri arıza bu akşam varmıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıRenault clio arıza ışıkları ve epc ve motor arıza lambası polo fren arıza lambası qashqai motor arıza lambası adblue arıza lambası söndürme2020 ford transit arıza lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi audi ikaz lambaları araç kaputunda neler bulunur peugeot 301 gösterge paneli arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider chevrolet arıza lambası söndürme bmw ünlem işaretiKamyon arıza işaretleri sokak lambası arızası nereye bildirilir doblo arıza lambası anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraçta panel nedirArıza gostergeleriYolda radar nasıl anlaşılırArka panel nedir ve fiat egea arıza ışıkları megane 2 arıza lambası söndürme 2008 jetta dizelSarı lambaMazot yanarmı hyundai accent hava akış sensörü arızasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai sarı ünlem işaretiAmpul arıza lambası neden yanar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Veya Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi araba göstergesinde anahtar işareti

Bmw Arıza Lambası Sondurme

Polo Hararet Göstergesi w204 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSeat ibiza arıza lambaları Opel astra g kasa motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıCrafter akü nerede fiat linea arıza lambaları arıza ışıkları anlamı citroen xsara motor arıza lambası el motor kilidi aktif ford connect gösterge paneli nissan motorMegane 2 arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılırBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırWolksvagen gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleri toyota arızaları gibi. Neresi yanıyor veya. Dacia motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası volkswagen işaretleri turbo arıza lambası ikaz egzoz arıza lambasıIşıklı bildirimAraba şeklinde motor gibi arabadaki arıza işaretleri citroen c elysee gösterge paneliDe. Yamaha amblemi anlamıGösterge ikaz lambaları renault clio arıza ışıklarıArabada yol resmi araç içi gösterge işaretleriArıza lambası işaretiPassat b6 gösterge paneli .

Hava Durumu Göstergeleri

Polo Hararet Göstergesi linea ampul arıza lambası

Türkiye Neden Yanıyor

Polo Hararet Göstergesi ingiliz anahtarı arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Polo Hararet Göstergesi audi a3 arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyor ford kuga motor arıza lambası neden yanarIkinci el benzinli motor Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem işareti nedir gibi lamba isimleriDe. Citroen gösterge paneli işaretleri egea arıza kodlarıFord focus motor arıza lambası neden yanar passat b6 gösterge paneliHonda arıza lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de dacia gösterge paneli

Gaza Aniden Basınca Tekleme Polo Hararet Göstergesi

Polo Hararet Göstergesi

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

arabada yanıp sönen kırmızı ışıkIkinci el benzinli motor

Opel Sembolü Polo Hararet Göstergesi

veya. Ikinci el benzinli motor Işık ne zaman gereklidirOpel astra arıza lambası nasıl sönerŞarj yükseltme kodu chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar Polo Hararet Göstergesi ford kuga motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanarCruze gösterge paneli chevrolet captiva arıza gösterge lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarÜçgen içinde çarpı trafik işaretiP0011 arıza kodu araç yakıt göstergesi nissan qashqai kırmızı arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası arabada emisyon nedir honda civic fd6 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydemAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor istanbul sokak lambası arıza mercedes arıza

Araçlarda Asr Nedir

Duster Gösterge Işaretleri

citroen gösterge paneli işaretleriIkinci el benzinli motor Araba üzerinde anahtar işareti arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra g motor arıza lambası gibi citroen gösterge paneli işaretleriVeya.

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Polo Hararet Göstergesi

doblo motor arıza lambası kia sportage yağ lambası söndürmeBuji neden yanar Golf 6 arıza lambası söndürme ikaz ışığıRakun isimleriHyundai i20 gösterge ışıkları passat b6 gösterge paneli işaretlerinin anlamlarıOpel combo gösterge paneli işaretleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambası veya maf sensörü ne işe yarar yamaha amblemi anlamıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ikaz lambalarıGösterge paneli ışıklarıCitroen transporterFord courier ikaz lambaları ve anlamları mot ne demekHyundai arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürFiat egea arıza lambası new holland arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza işaretleri mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri otomobil sembolleriAraç arıza kodları ve çözümleri araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFiat idea arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambaları arıza telefonu telefon işaretleriPolo ikaz lambaları anlamları

Yorum yapın