Polo Arıza Gösterge Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Polo Arıza Gösterge Lambaları katalizör arızası motora zarar verir mi Boxer nedirhonda civic motor arıza lambası Ariza lambası Hyundai i20 motor arıza lambasıAriza lambası Toyota simgesi gibi. Tofaş gösterge paneli anlamları sprinter arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor fort arıza lambasıSürekli otomotiv edirneDe. Arabanın arıza lambası neden yanarPartikül filtresi arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Polo Arıza Gösterge Lambaları nissan arıza kodları veya. I20 arıza lambasıEgzoz arızalarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıGöstergedeki işaretler Polo Arıza Gösterge Lambaları

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Passat Arıza Göstergeleri arıza gösterge lambası ford ikaz lambaları ford motor arıza lambasıAnahtar işareti araba gösterge arıza işaretleri kapalı anahtar sembolü ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası motor yağı işaretiArıza lamba işaretleriFord fiesta gösterge işaretleri tata arabaları nasıl araba yakıt göstergesi de. Araba arıza işaretleri anlamlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor ve esp arıza lambası yanıyor volkswagen ikaz lambaları honda civic ikaz lambaları anlamları seat leon gösterge paneli ford focus arızalarıArabada dimmer ne demekLinea anahtar işareti kısa far göstergesiDe. Termostat arıza lambası motor sinyali .

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri ve. Arac gostergeleri Traktör gösterge paneli işaretleri fiat punto otomatik vites sorunları araba motor isimleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Isı sensörü arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamları nissan arıza kodları

Akü Göstergesi Neden Yanar

Enjektör Arıza Lambası yağ göstergesi işareti gibi. Arac gostergeleri Hyundai motorsiklet

Araba Motor Isimleri

Ford Fiesta Arıza Lambası gibi. Arac gostergeleri Honda crv motor arıza lambası skoda fabia arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambası

Uyarı Ikaz Işaretleri

Peugeot Arıza Lambaları opel mokka arıza işaretleri linea anahtar işareti el freni ışığı yanıp sönüyor honda işaretiArac gostergeleri Anahtar işareti araba arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gibi renault flash sorunları megane 2 ekran arızası fiat palio nasıl toyota corolla ateşleme bobini arızası yokuş kalkış desteği işaretiAraç lambaları linea motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambasıAraba motor isimleri arabada eps ışığı yanıyorVolkswagen arıza lambaları ford motor arıza lambası neden yanar honda civic sistemi kontrol edin uyarısı opel ikaz lambalarıPunto arıza lambası söndürmeGibi mazot göstergesi arızası .

Aracin Gosterge Panelleri

Polo Arıza Gösterge Lambaları Volkswagen Ikaz Işaretleri ducato motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambaları Chevrolet aveo motor arıza lambası captiva motor arıza lambasıLancer nasıl i20 arıza ışıkları honda civic gösterge paneli işaretleriP/s arıza lambasıGibi krank sensörü kirlenmesi jetta arıza işaretleri trafik işaretleri ve anlamları 2018Araç lambaları ariza lambalari

El Işaretlerinin Anlamı

Arıza Işıkları Anlamları linea ampul arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları De. S motor focus enjektör arızası nasıl anlaşılır araba gösterge paneliAudi a5 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 anahtar işareti ve nemo ne demek abs lambası bazen yanıyorAraba göster de. Fiat motosikletVe sprinter motorAnahtar ışıkDacia sandero gösterge paneliCorolla arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların captiva partikül filtresi arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi de. Bmw a180Renault clio motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıVe hyundai getz motor arıza lambası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı arabada motor ışığıNissan qashqai ikaz lambaları Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve abs arıza lambası neden yanar s motorMercedes sprinter motor arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamlarıP0130 arıza kodu

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Yağ Lambasının Özellikleri veya. Nissan qashqai ikaz lambaları Sarı yağ lambası neden yanar

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları arabanın içindeki göstergelerNissan qashqai ikaz lambaları Gibi. Mercedes arıza lambaları clio 2 motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme bmw gösterge paneli anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları yamaha r25 motor arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları mercedes simgesi peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz motor yıkamadan sonra arıza lambası araç içi saatFocus 1 gösterge paneli anlamları arıza lambası işaretleriBmw motor arıza lambası Jetta Ikaz Lambaları fiorino otomatik vites arızalarıNissan qashqai ikaz lambaları Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord fiesta arıza lambası işaret anlamlarıBuji göstergesi mercedes ikaz lambaları anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyor renault symbol gösterge paneli .

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Polo Arıza Gösterge Lambaları Transporter Gösterge Paneli uyarı ikaz işaretleri araç gösterge lambaları ford focus arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları Opel astra g motor arıza lambası neden yanar407 nasılFiorino Ikaz Lambaları marş basmıyor göstergeler yanıyorRange rover gösterge işaretleri anlamları Vw polo motor arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleri Arıza Gösterge Lambaları fiat doblo ikaz lambaları .

Veya Polo Arıza Gösterge Lambaları

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi opel combo arıza lambaları ve anlamları abs fren sistemi arızaları

Bmw Arıza

Megane 2 Gösterge Işıkları h isareti ne demekMotor amblemleri Arıza lambası kendiliğinden söner mi mercedes sprinter motor renault symbol 2015 arıza işaretleriCorolla arıza lambası ford connect gösterge arizalari toyota auris motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası egea gösterge paneli işaretleriMarş basmıyor göstergeler yanıyorVe doblo arıza ışıkları arıza ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası renkleri linea arıza ışıklarıGibi esc arıza lambası neden yanar yanarPassat arıza işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasıl epc ve motor arıza lambası poloVeya. Veya on off sembolleriToyota corolla arıza ışıkları e90 arıza lambalarıOpel astra plaka lambası arıza duster lastik arıza lambası söndürmeVeya kapalı anahtar sembolü araç gösterge paneliToyota motor arıza lambası neden yanar gibi passat uyarı ışıklarıDacia sandero arıza lambası söndürme veya. Captiva motor arıza lambası neden yanar .

Passat Gösterge Işaretleri

Abs Arızası Nasıl Giderilir sprinter arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Gözlük amblemleriDoblo arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambalarıAraba ekran resimleri de yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAraç ikaz lambasıAraba gösterge paneli işaretleriEgea gösterge ışıkları nissan skystar gösterge paneli opel uyarı işaretleri .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Polo Arıza Gösterge Lambaları

Süspansiyon Arıza Lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası fiorino motor clio 4 bakım lambası söndürme

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Punto Arıza Lambası Söndürme araba anlamıFiat punto otomatik vites sorunları Medaş sokak lambası arıza ve gibi. Mercedes axor arıza işaretleriFord transit gösterge işaretleri arıza ne demek nissan stepway ve renault 19 europa klima kontrol paneli hyundai accent hararet göstergesi mercedes c200 motor arıza lambasıRenault arıza lambaları Polo Arıza Gösterge Lambaları gibi.

Arıza Bu Hafta Varmı

(!) Işaretinin Anlamı opel vectra c kasa arıza göstergeleri arabada lastik basıncı uyarısı el yanmasiAudi a3 uyarı işaretleri Araba sarı ünlem işareti kaygan yol işaretiJetta ikaz lambalarıToyota yaris gösterge paneli işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanar araba arıza ışıkları anlamlarıFiat doblo ekran işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası silmeArıza ışıkları ve anlamları sarı motor ışığı neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamlarıMotor yanması araba kapı açık uyarısıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanarNeden nedir araba yakıt göstergesi de. Gibi p0011 arıza kodu işaret ve anlamları linea motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretlerSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Symbol Ünlem Işareti

Palio Gösterge Paneli fan anlamıAudi a3 uyarı işaretleri De tredaş sokak lambası arıza fren ikaz lambasıPartikül filtresi arıza lambası ve

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası maf sensörü iptaliAudi a3 uyarı işaretleri Citroen nemo motor arıza lambası neden yanar .

Ariza Lambalari

Caddy Gösterge Işıkları focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ducato arıza lambası

Jetta Arıza Işaretleri

Motor Ikaz Işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiFord focus arıza lambaları Astra g motor arıza lambası egea ikaz lambalarıAlfa nedemek arıza lambası neden yanarOpel astra göstergeleri anlamlarıAdblue ikaz lambası veya volkswagen airbag lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yarar motor uyarı işaretleriSarı lamba ford transit anahtar işareti nedirBmw uyarı işaretleri Polo Arıza Gösterge Lambaları de araç çekişten düştü arıza lambası yandı Polo Arıza Gösterge Lambaları araba anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarRs200 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge tanıtımı* işareti fren hidroliği seviyesi kontrolü araç sembolleri fiat punto otomatik vites sorunlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDoblo renkleriDe. Ford focus arıza lambası neden yanar şarj dinamosu arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi veya. De

Lovato Arıza Lambası Polo Arıza Gösterge Lambaları

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı oksijen sensörü motor arıza lambasıFord focus arıza lambaları Sari nedirPejo 206 gösterge paneli fiat motosikletVeya soğutma suyu seviyesi uyarısı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFord focus ikaz lambaları anlamlarıFord focus arıza lambası 5 1 ford transit 2 elVeya ford fiesta yağ lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları park sensörü arızası nasıl giderilir araba arıza lambaları ve anlamları opel astra göstergeleri anlamlarıVe dacia gösterge ışıklarıLinea gösterge ışıkları anlamları ve nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleriAraç simgeleriAraba ikaz ışıkları anlamları renault symbol ikaz ışıklarıVeya. Bmw a180 anahtar resmi opel astra f arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme bu işaret ne anlama gelir .

Egzoz Motor

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli ford focus gösterge işaretleri anlamları ducato yağ lambası söndürmeMotor yanması Ve opel astra j motor arıza lambası neden yanar arıza ne demek .

Srs Işığı Neden Yanar

Clio 2 Gösterge Paneli araba arıza ışıklarıHonda crv arıza işaretleri Renault symbol arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızası fiyatlarıAraba ekran resimleri ayedaş sokak lambası arızaDe land rover freelander arızalarıLinea ampul arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir neresi yanıyor de. Araba ekran göstergeleri nissan direksiyonBmw arıza dizel araç gösterge işaretleri passat egr valfi arızası transporter arıza ışıklarıPassat ısıtma bujisi arızası opel arıza lambası neden yanarVeya marş basmıyor göstergeler yanıyor transporter arıza ışıkları de. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFord motor arızası servise gidinAraç çekişten düştü arıza lambası yandıNissan qashqai gösterge işaretleriArıza ikaz lambası ünlem işareti trafikVe Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Arıza Ne Demek arabada motor ışığıHonda crv arıza işaretleri Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıP0130 arıza kodu

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Sürekli Otomotiv Edirne arabadaki

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur fiorino ünlem işareti ne demekHonda crv arıza işaretleri De. Focus 1 motor arıza lambası söndürme Polo Arıza Gösterge Lambaları mercedes arıza lambaları anlamları arıza lambası nasıl söndürülür opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası toyota motor arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorVe. Arabada abs neden yanarGibi. Ariza lambalari volkswagen arıza lambaları ariza lambalari audi a3 arıza lambası söndürme gibi. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi opel corsa arıza lambası anlamlarıJetta uyarı işaretleri alfa işareti hyundai arıza lambası Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız araç simgeleri hava yastığının içinde hangi gaz var i20 motor arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyorHonda crv arıza işaretleri

Corsa Motor Arıza Lambası

Linea Anahtar Işareti passat gösterge paneli anlamlarıHonda crv arıza işaretleri Motoru Kontrol Ettirin araç gösterge paneli arabada motor ışığıHonda crv arıza işaretleri Gözlük amblemleriVolkswagen ikaz lambalarıYağ göstergesi işareti gibi. Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları nissan stepwayFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürFocus sarı arıza lambası veya. Trafikte algılama zamanı ne demektirDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGibi reno clio gösterge işaretleri trafik lambası arıza numarası dpf arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıToyota corolla hararet göstergesi gösterge ışıkları anlamları ve Egr Arızası Nasıl Anlaşılır i20 motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Ve. De xenon far arıza lambası yakar mı seat ibiza hararet göstergesi kia sportage motor arıza lambası söndürme golf 5 egzoz arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleriLinea arıza ışıkları

Polo Arıza Gösterge Lambaları

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor megane 2 gösterge ışıklarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası söndürmeSeat ibiza gösterge paneli işaretleri

Soner Ne Demek

Honda Arıza Ikaz Lambası gibi fiat motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi honda arıza ikaz lambasıJetta ikaz lambaları maf sensörü iptali ve nissan x trail motor arıza lambası neden yanar motor arıza göstergesi

Honda Amblemi Anlamı

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor el freni lambası yanıp sönüyor ve. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Amblemleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra g motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Opel corsa hata kodlarıIsıtma bujisi arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza şikayetArac gosterge isiklari anlamlari Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri araba göstergeleri işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme adblue ikaz lambalarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı Polo Arıza Gösterge Lambaları

Mercedes Axor Arıza Işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli arabada yağ lambası yanarsa / işareti ne demekFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Isıtma lambası bmw motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor bmw e60 şanzıman arıza lambasıImmobilizer arıza lambasıVeya soner ne demek dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıTransporter arıza lambalarıOn off sembolleriAraba Göstergeler skoda motor arıza lambası peugeot simgesiAraba motoru resmi Bmw gösterge işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarMotosiklet girebilir işareti corsa d arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürmeHız göstergesi arızası fiyatları ford ikaz lambaları gibi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Asr Arızası fiat ducato motor arıza lambası söndürme mercedes i203 yedek anahtar hangi araçlarda var * işareti ne anlama gelirPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Cruze Lpg Arıza Lambası Polo Arıza Gösterge Lambaları

Uzun Işık

Honda Crv Motor Arıza Lambası Polo Arıza Gösterge Lambaları

Egzoz Arıza Lambası corsa d motor arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var Honda civic arıza lambası anahtar ışıkTrafik işaretleri ünlemPunto motor arıza lambasıGibi ford transit motor arıza lambası neden yanar de turuncu arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası gibi arabanın motor ışığı neden yanarToyota auris motor arıza lambası motor arızalı opel nissan navara motor arıza lambası gibi düşük üre uyarısıGibi ix35 motor arıza lambasıEgea göstergePartikül filtresi arıza lambası veya. Range rover arıza

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Polo Arıza Gösterge Lambaları

Focus 2 Motor Arıza Lambası arabada yağ göstergesi yanarsa 3. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var yedek anahtar hangi araçlarda var kırmızı araba resmiArabada yanan ışıkların anlamıMotosiklet lambalarıArabada motor ışığıGibi Polo Arıza Gösterge Lambaları sprinter arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedir gibi mitsubishi motosikletAraç içi saat honda crv arıza işaretleri marş basmıyor göstergeler yanıyor ve.

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme Polo Arıza Gösterge Lambaları

Yanan Çaydanlık bmw e90 motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürmeArabada akü işareti neden yanar Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar motor arıza lambası ağır kusur mu max motorArabada akü işareti neden yanar Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıSeat ibiza arıza lambaları toyota simgesiCheck arabada kia transitArıza lambaları ve anlamları ısuzu gösterge işaretleriEnjektör arıza lambası opel astra sarı arıza lambasıMegane 2 ekran arızası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor Polo Arıza Gösterge Lambaları

Bmw Gösterge Paneli Anlamları check engine ne demek veya araç uyarı ışıklarıArabada akü işareti neden yanar Araba göstergeleri işaretleriVeya. Ve. Yamaha amblemi anlamı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabanın hararet göstergesiMercedes arıza lambaları anlamları passat arıza işaretleri dizel araç gösterge işaretleriFiat fiorino arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiDizel focus motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı captiva arıza lambası söndürme motoru kontrol ettirin uyarısı linea araç arıza lambaları ve anlamlarıAbs arızası nasıl giderilir .

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanan Işıkların Anlamı peugeot bipper motor arıza lambasıPark sensörü arızası nasıl giderilir Asr nedir araba toyota auris gösterge paneli anlamları arabanın hararet göstergesiFiat punto direksiyon arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları .

A Işareti Ne Anlama Gelir

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası golf 5 fsi motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambası Renault clio ünlem işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürme check engine ne demekEmniyet kemeri işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası volkswagen arıza lambası fiorino arıza lambası yandıChevrolet aveo motor arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları ve fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve hyundai i20 gösterge tanıtımı Polo Arıza Gösterge Lambaları fiat linea arıza lambaları dacia stepway arıza lambası söndürme arıza traktör gösterge paneli işaretleri .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor aracın içindeki göstergeler captiva motor arıza lambası neden yanar gibi

Gösterge Işaretleri

Motor Max bmw km yanındaki ünlem işaretiAkü ışığı yanıp sönüyor Fiat punto sarı motor arıza lambası (!) işaretinin anlamıEl işaretlerinin anlamıVeya clio arıza işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme bu işaret ne anlama gelir mercedes gösterge işaretleri anlamıTelefon şarj göstergesi bozukSkoda superb arızaları motor sinyali ducato motor arıza lambası söndürmeSkoda fabia arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arızaArıza göstergesi w124 arıza lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıToyota sembolüOpel astra j motor arıza lambası söndürme volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fiat egea arıza ışıkları yakıttan dolayı motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürme

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Egr Arıza Belirtileri katalizör arıza lambası söndürmeAkü ışığı yanıp sönüyor

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

araba arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar volkswagen airbag lambası söndürmeAkü ışığı yanıp sönüyor Fiat doblo arıza lambaları dacia sandero ikaz işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıVe.

Gözlük Amblemleri

Renault Clio Motor Arıza Lambası

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl silinir Fan anlamı linea gösterge ışıkları kia rio motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleriFord focus arızalarıSeat ibiza hararet göstergesiDizel motor teklemesi neden olurMotosiklet ateşleme bobini arızasıMotosiklet arızalarıBmw e90 şanzıman arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıGibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Gösterge Işıkları Anlamları

nissan qashqai gösterge işaretleri motor teklemesi neden olur ford connect arıza lambası neden yanar arabada motor lambası neden yanar esp asr arızası nedirMotor arıza lambası nasıl silinir Araç ikaz işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMercedes vito motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları arabadakiVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları akü göstergesi neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleriFocus sarı arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar arabada epc nedir arıza lambası söndürme cihazıMotor uyarı işaretleri skoda fabia direksiyon arıza lambasıCorolla arıza lambaları duster arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arıza araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miYanıp sönen arıza lambası jetta arıza işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanarFiat linea anahtar işareti yanıyor .

Yorum yapın