P1000 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1000 Arıza Kodu fiat palio gösterge paneli Adana honda civic Ariza lambası albea motor arıza lambasıfiat doblo arıza lambaları Ariza lambası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

P1000 Arıza Kodu ısuzu kamyon motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleriDikkat işaretinin anlamıVeya mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri fiesta anlamı albea arıza ışıklarıFiat doblo motor arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri yağ seviye sensörü arızasıGibi

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

P1000 Arıza Kodu motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor renault clio arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandı renault megane arıza işaretleri .

Akü Yeşil Işık

P1000 Arıza Kodu P1000 Arıza Kodu iveco daily motor arıza lambası hyundai accent 1. Dizel motor ön ısıtma arızası 3 gls nasılFord custom arıza lambaları egea motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bursa renault kangoo arıza işaretleriReno clio gösterge işaretleri .

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

P1000 Arıza Kodu P1000 Arıza Kodu clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFiorino motor arıza lambası söndürme Bmw e90 arıza lambaları anlamları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

P1000 Arıza Kodu egr valfi motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme Bosch kombi arıza lambası yanıyorFiat egea genel arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambası .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu P1000 Arıza Kodu ford courier motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino ikaz lambaları 2 el nissan almera de arabada a/c ne demekDacia solenza arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıOtomatik vites dizel araba yolda giderken motor arıza lambasıGibi. Fiesta gösterge paneli kırmızı motor rover nasılCruze lpg arıza lambası .

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

P1000 Arıza Kodu trafik işaretleri ünlem ne demekGolf arıza lambaları Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord fiesta arıza göstergeleri

Motor Göstergesi P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu citroen berlingo renkleri internet işaretleri ve anlamları abs göstergesi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır linea motoru kontrol ettirin uyarısıGolf arıza lambaları Motor işaretleri nissan cvt şanzıman sorunları opel vectra c gösterge paneli arızası volkswagen caddy arıza ışıkları araba sembol egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorEnjeksiyon arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıBoxer motor nedir araba ışıklarının anlamı

Arıza Bu Akşam Varmı

P1000 Arıza Kodu veya. Golf arıza lambaları Bmw simgesi ariza neden final opel corsa direksiyon arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

P1000 Arıza Kodu motor uyarı ışığı neden yanar servis esp uyarısı opel astra veya fren ikaz lambası neden yanar ve. Golf arıza lambaları Volkswagen caddy renkleri epc ve motor arıza lambası passat yada işaretiEgzos emisyon arıza lambası motor arıza göstergesiVw jeepFord fiesta arıza işaretleriLpg den dolayı motor arıza lambası ve 2 el yarış motorları i20 ekran göstergeleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarPejo 206 gösterge paneli2 el nissan almeraGolf 5 direksiyon arıza lambası £ işareti nedir P1000 Arıza Kodu arabada arıza lambası neden yanar veya motor arıza göstergesiGolf arıza lambaları El freni ışığı yanıp sönüyor 250 cc motor ne kadar yakar citroen c5 motor arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin sarı ampül arıza lambası ve. Gibi. Opel astra arıza lambası söndürme clio arıza lambalarıAraçta abs lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası yanma sebepleri ve veya. Sokak lambası arıza bursa epc ve motor arıza lambası passat esp asr arızası citroenPlaka renkleri ve anlamları araba gösterge işaretleri anlamları abs arızası nasıl anlaşılır düşük üre uyarısı nedirHonda arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri golf 7 arıza lambası söndürme rover nasılFord fiesta arıza lambası neden yanar araç göstergeleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar fren balatası aşınma uyarısıGaz lambası nasıl söndürülür pejo 307 arıza lambaları dizel motor arıza lambası honda arıza ışıkları yol bitebilir levhası de citroen berlingo arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi egr arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası yanıyor dacia lodgy ekran işaretleriDe. Yag gostergesinin yanmasi pejo 307 arıza lambaları fiat doblo ekran işaretleri araç arıza lambasıVe araba ekranında çıkan işaretlerToyota corolla gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır de. Fiat egea motoru kontrol ettirin veya honda arıza lambaları opel astra h arıza lambası .

Motor Lambasi

P1000 Arıza Kodu nissan skystar gösterge paneliMotor yagi basinci az uyarisi Egzoz ışığı motor arıza göstergesi de esp asr arızası nedirŞekildeki güvenlik uyarı işaretiDur işareti el gaz lambasının özellikleri nelerdir vw jeepDacia duster motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanarFren anlamıFiat linea gösterge ikaz lambaları .

Arac Ariza Isaretleri P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu km sensörü arızası nasıl anlaşılır golf 1. Peugeot ikaz lambaları anlamları 6 fsi motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısıDe. 2.el motosiklet motoru araba ekranındaki göstergelerNissan navara motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorPark nissan 2 elFiesta anlamı lastik arıza göstergesiVe kızdırma bujisi yanıp sönüyor jetta gösterge ışıklarıLinea motor arıza lambasıBmw ikaz işaretleri .

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu araba yakıt göstergesi wosvagen arıza işaretleri audi a6 arıza işaretleriNissan qashqai arıza işaretleri Araba hata işaretleri anahtar işareti arabaOpel corsa direksiyon arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası .

Connect Arıza Lambası P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu ve vw golf arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba ikaz ışıkları anlamı Audi arıza işaretleriClio 2 arıza lambası otomatik vites işaretleri termostat arıza lambasıMercedes motor arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamıAraç göstergeGibi tucson nedir rover nasıl p0130 arıza kodu bmw ikaz işaretleri arabanın ekranındaki işaretler

Wosvagen Gösterge Işaretleri

P1000 Arıza Kodu p0011 arıza kodu duster motor arıza lambası

Jetta Ikaz Işıkları

P1000 Arıza Kodu mercedes vito motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızaları fiesta arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı Dpf arıza lambası P1000 Arıza Kodu gibi. Mercedes sprinter gösterge işaretleri arabanın ön kaputu neler var mercedes axor arıza işaretleriDe. Ford courier motor arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambasıDe. Opel vectra c kasa arıza işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği seviyesi kontrolü ford motor arıza lambası neden yanar de araba arıza lambaları ve anlamlarıFord focus motor arızası uyarısıFord transit motor arıza lambası söndürmeVeya güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe araba ibresiHonda fc5 motor arıza lambası motor arıza lambası mercedes egr arızası nasıl anlaşılır ford custom arıza lambaları sokak lambası arıza bursa opel astra plaka lambası arıza egr arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme

Uyarı Işıkları

P1000 Arıza Kodu opel corsa ikaz lambalarıAraba ikaz ışıkları anlamı Opel corsa servis ışığı ticari cikmasi araçlar nissan x trail motor arıza lambası dpf arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamları opel gösterge işaretleriClio motor arıza lambası yanıp sönüyor twitter işaretleri ve anlamları epc lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası söndürme clio 2 motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambası araba panelindeki işaretlerAraç arıza lambası nasıl söndürülür clio 2 motor arıza lambası albea arıza ışıkları ve. Gaz kelebeği resetleme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor araç otomatik kapı arızalarıBuji hangi araçlarda bulunur ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Buji Kablosu Arızası

P1000 Arıza Kodu ford custom motor arıza lambasıPunto arıza ışıkları P0011 arıza kodu passat arıza ışıkları citroen c4 servis ışığıKia sportage yağ lambası söndürme araç göstergeleri anlamları skoda superb motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar veya.

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu

Mercedes Simgesi

P1000 Arıza Kodu punto arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti Vestel derin dondurucu arıza lambasıGibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor lambda sembolü veya linea arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ve de

Motor Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu mitsubishi arıza lambası de hyundai ikaz lambalarıArabada ünlem işareti Şekilli işaretler trafik göstergeleri araba göstergesinde anahtar işareti veya. 2 motor palio speedgear şanzıman arıza lambasıAraçtaki göstergeler P1000 Arıza Kodu suzuki yarış motoru fiyatları veya. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi otomatik vites arıza lambası .

Internet Işaretleri Ve Anlamları

P1000 Arıza Kodu fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir vw golf arıza lambası renault symbol arıza işaretleri opel corsa servis ışığıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Oto motor tamiri nasıl yapılır kia sportage motor arıza lambası neden yanar honda mini motorGibi. De opel astra arıza lambaları ve anlamları gibi. Istanbul sokak lambası arıza start stop arıza lambası P1000 Arıza Kodu hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti nedir dacia sandero arıza ışıkları hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamı mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEgea arıza lambaları gibi araba sembolEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorEpson l210 arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar hyundai accent devir saati çalışmıyor cf moto 150 nk arıza lambası fiat c maxEgea arıza lambası yandıEgea gösterge paneliVw arıza ışıkları fiat linea 1.4 motor arıza lambası P1000 Arıza Kodu rks motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanarOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Araba musluk işaretiAlfa simgesiNissan cvt şanzıman sorunları klima açınca motor arıza lambası neden yanarOpel astra lpg motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası araç göstergeleri opel astra arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası söndürme .

Araç Otomatik Kapı Arızaları

P1000 Arıza Kodu pejo partner trabzon veya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları ve de. :d'' işaretinin anlamı Bmw simgesiEgea arıza ışıklarıAlfa simgesi sprinter gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu yanan araç jetta arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme araba gösterge lambaları dacia gösterge anlamları trafik ışıkları ve anlamları resimli audi a6 arıza göstergeleriSkoda gösterge paneli Egr valfi motor arıza lambasıGibi ford connect arıza lambası neden yanarHonda arıza lambasıArabada arıza lambasıTermostat arıza lambası araçtaki göstergelerMotor ısınınca yağ lambası yanıyor ford courier gösterge işaretleriMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri kia sportage yağ lambası söndürmeVolkswagen direksiyon arıza lambasıDacia motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ankara .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

P1000 Arıza Kodu arıza ne demek

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

P1000 Arıza Kodu hyundai getz gösterge paneli benzinde motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor

Araç Göstergeleri Anlamları

P1000 Arıza Kodu astra g arıza lambası gibi

Araç Aydınlatma Sistemi

P1000 Arıza Kodu fiat arıza lambası söndürme

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

P1000 Arıza Kodu ford fusion motor arıza lambası söndürme veya kırmızı motorAraba panelindeki işaretler Nissan motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları veya asr nedir araba abs arızası nasıl anlaşılır insignia motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme ve.

El Freni Takılı Kaldı

P1000 Arıza Kodu lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor P1000 Arıza Kodu clio motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge paneli Lodgy ne demek megane 3 motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeFren balatası aşınma uyarısıFord mondeo ikaz lambaları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorWv arıza işaretleriAraba yağ göstergesi neden yanar de audi a3 gösterge paneli arızası motor lambasi punto arıza ışıklarıEl freni ışığı yanıp sönüyor sarı arıza lambası neden yanar 2 el motosiklet motoruFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir de.

Ve P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu ısuzu gösterge işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir eca kombi arıza lambası yanıyor güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirInternet işaretleri ve anlamları Honda motor arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor astra arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü mercedes c200d motoru renault mu P1000 Arıza Kodu güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirI20 motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası dacia gösterge anlamlarıDe seat motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri jetta arıza ışıkları trafik lambası arızaKırmızı ünlem işareti arabada kemer anlamıScania motor arıza lambasıCruze lpg arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasılArabada sarı kar işareti

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

P1000 Arıza Kodu esp ışığı neden yanarInternet işaretleri ve anlamları Km sensörü arızası nasıl anlaşılırAudi araç elektroniği arızasıÜnlem işareti arabaCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası gibi

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu arabada su göstergesiInternet işaretleri ve anlamları Simge peugeot ve. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarGibi. Epc lambası neden yanarBildirim ışığı nedirDe. Astra j plaka lambası arızaCheck engine neden yanar

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu megane 2 termostat arızasıInternet işaretleri ve anlamları Hyundai accent admire arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOtomatik vites arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanarDe. Honda civic fd6 motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamları .

Ve P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu mercedes c200d motor arıza lambası ve sokak lambası arıza istanbul anadoluVolkswagen uyarı lambaları Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar P1000 Arıza Kodu yag yakan araba uzun yola gider miVe ve akıllı işaretlerin anlamı P1000 Arıza Kodu renault symbol gösterge paneli anlamları alfa işareti iveco arıza lambaları egea motor arıza lambası arıza 9 bölümSuzuki yarış motoru fiyatlarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası saatlere gore anlamlar

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

P1000 Arıza Kodu opel transit nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı lambaları Ve de. Traktör arıza lambalarıNissan almera 1.5 tekna nasıl araba gösterge işaretleri anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirDe ve. Fiat arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme fiat linea 1.4 motor arıza lambası gibi. Arıza lambası engelleyici dekoderArabanın motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası söndürme de araba göstergesinde anahtar işareti şekilli işaretlerKırmızı motor ariza neden final

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu audi a3 arıza işaretleri geri vites sigorta işareti akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi ve P1000 Arıza Kodu ford fiesta arıza işaretleriVolkswagen uyarı lambaları De

De P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu getz arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen uyarı lambaları Esp ışığı neden yanar golf 5 arıza lambaları .

Passat Arıza Lambaları Anlamları

P1000 Arıza Kodu kırmızı ünlem işareti arabadaMotor kumanda arızası De volkswagen egzoz gazı uyarı lambası hava yastığı ikaz ışığı ford transit arıza göstergeleri .

Tucson Motor Arıza Lambası P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu uzun yolda motor arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamı Astra g gösterge ışıkları renault master ikaz lambaları anlamları araba panelindeki işaretlerPlaka renkleri ve anlamlarıGaz lambası nasıl çalışırNissan qashqai gösterge paneli işaretleriMotor arızalarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar de. Sokak lambası arıza denizli ısıtma lambasıF30 motor arıza lambası ve ve sokak lambası arıza bursa dizel vakum pompası arızası

Dacia Arıza Lambası

P1000 Arıza Kodu araba çaydanlık işareti passat b8 motor arıza lambası neden yanar duster nedirArabada yanan ışıkların anlamı Sokak lambası arıza şikayetEgea motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarSimge peugeotP1000 Arıza Kodu gibi. Araba ekran resmi Ve. Gibi. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motor göstergeleriArıza ışıkları anlamlarıDucato akü nerede clio 2 motor arıza lambası neden yanar P1000 Arıza Kodu arıza ne demek .

Fren Anlamı

P1000 Arıza Kodu fiat linea gösterge anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı egea motor arıza lambası sarı yanıyorRks motor arıza lambası Courier motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamı passat uyarı ışıkları

Astra Motor Arıza Lambası P1000 Arıza Kodu

P1000 Arıza Kodu araç panel işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarRks motor arıza lambası Emiş hava sıcaklık sensörü arızasıToyota auris arıza lambası söndürme araba gostergesi ford fiesta dizel motor arıza lambası clio arıza ışıkları araç arıza lambaları anlamlarıCitroen c4 servis ışığıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları fiat linea km yanıp sönüyor .

Arıza Lambası Anlamları

P1000 Arıza Kodu bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ışık sistemiAraba gostergesi Araba panelindeki işaretler volkswagen polo arıza işaretleri araba ekranındaki göstergeler arabada a/c ne demek punto arıza ışıklarıEgea plaka lambası arıza araba arıza lambaları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

P1000 Arıza Kodu passat arıza lambası alfa işareti ford transit motor arıza lambası söndürmeAraba gostergesi Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya. Chevrolet aveo arıza lambası audi a180Ve mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAstra arıza lambasıP1000 Arıza Kodu prins lpg motor arıza lambası arabada yanan işaretler ford fiesta motor arıza lambası söndürme araba saat göstergeleri veya linea hava yastığı arıza lambasıOto tamir isimleri Veya yağ seviye sensörü arızası bmw e46 arıza lambaları P1000 Arıza Kodu audi a3 arıza lambaları lamba arıza ışığı opel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

P1000 Arıza Kodu hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor egzoz ışığı yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider P1000 Arıza Kodu opel astra arıza lambası söndürme ve

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

P1000 Arıza Kodu veya veya. Bmw uyarı işaretleri Hyundai i20 arıza lambalarıAraba ekranında çıkan işaretlerPassat uyarı işaretleri

Honda Arıza Kodları

P1000 Arıza Kodu motor arıza lambası kırmızı yanıyor fren balatası aşınma uyarısı hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıBmw uyarı işaretleri Fiat doblo yağ lambası söndürme toyota sembolüGibi. Ve. Yağ göstergesi işareti de de. Ariza neden finalVeya. Pejo 206 gösterge paneliArabada emisyon nedir bilgilendirme işareti fiat arıza lambası söndürmeToyota yaris arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Yorum yapın