P0404 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0404 Arıza Kodu dacia sandero ısıtma bujisi arızası De Ariza lambası ikaz ışıkları anlamları Ariza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası esp arıza lambası neden yanarneresi yanıyor Gaza basınca akü lambası yanıyor duster uyarı ışıkları araba ikaz lambaları ve anlamlarıArabada şarj lambası neden yanar motor arıza lambası bereye gösterilir hararet ikaz lambası

Symbol Arıza Işıkları

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası peugeot bipper motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambasıHyundai accent 1.3 gls nasılArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi corsa motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanarAraç arızalarıSkoda gösterge paneliOpel arıza motosiklet arızaları 2021 egea ikaz lambalarıEgea ikaz lambaları wosvagen motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesiDe egzoz gazı kontrol sistemi arızası9 işık nedir ve anlamları araba ikaz lambası .

Toyota Arıza Lambaları

Dizel Motor Arıza Lambası hava neden sarı citroen c3 motor arıza lambası söndürme transit arıza lambalarıAraçlarda göstergeler ve anlamları

Fren Balatası Arıza Lambası

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları fiat linea arıza lambası söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası

Uyarı Sembolleri opel astra h gösterge paneli işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamları Araç otomatik kapı arızalarıMotordaTransporter arıza ışıkları vw gösterge işaretleri ve peugeot 306 motor arıza lambası .

Motor Motor

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor motor ısınınca arıza lambası yanıyor araba ikaz göstergeleri renault clio gösterge paneli anlamları otomatik şanzıman arıza lambası kemer anlamı araba ekran işaretleriÜnlem trafik levhası Fren müşürü ne işe yarar ısuzu d max arızaları fiat linea uyarı ışıklarıUzun far göstergesiAraç arıza lambaları ve anlamları elektrik motor arızaları ve çözümleriSarı renk motor arıza lambasıVe motor arıza lambası geç sönüyor polo arıza ışıklarıBmw akü arıza lambası P0404 Arıza Kodu

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları P0404 Arıza Kodu

Linea Yağ Lambası Söndürme

Anahtar Simgesi P0404 Arıza Kodu

Tehlikeli Araba ünlem trafik levhasıÜnlem trafik levhası Yakıt filtresi arıza lambası de.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

P0404 Arıza Kodu Motorda anahtar ışık hyundai i20 gösterge paneli anlamları araçlarda ünlem işareti3. yedek anahtar hangi araçlarda var Tek nokta enjeksiyon arızaları

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Araç Paneli ford transit arıza göstergeleri aydem sokak lambası arıza peugeot 206 arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Transporter Arıza Işıkları P0404 Arıza Kodu

Passat Gösterge Paneli Anlamları renault flash sorunları peugeot 206 arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var Ford focus motor arızası uyarısıIzmir sokak lambası arızaAbs uyarısı renault flash sorunları motor arıza lambalarıOpel corsa servis ışığı söndürmeCourier arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Renault Flash Sorunları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Ekran Sekilleri

Rover Nasıl fiorino motor arıza lambası söndürme uyarı işaretleri ve anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları ve. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var Ford courier motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası ford simgesi veya çalışkan motor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor p0003 arıza koduAbs uyarısıVeya. De araç gösterge ışıkları symbol arıza ışıkları P0404 Arıza Kodu audi arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeHonda civic gosterge anlamlari fluence arıza işaretleriOtokar sultan motor arıza lambası gösterge tablosu de sarı uyarı ne demek caddy arıza işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı mercedes vito arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası neden yanar

Arka Panel Nedir P0404 Arıza Kodu

Polo Arıza Işıkları toyota doblo veya enerjisa sokak lambası arıza3. yedek anahtar hangi araçlarda var Citroen c4 service yazısı neden yanarEgea gösterge paneli işaretleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor motor arızası .

Motor Gösterge Işaretleri P0404 Arıza Kodu

P0404 Arıza Kodu Şanzıman Arıza Lambası araç arıza işaretleri ve anlamlarıLastik anlamları Fiat egea arıza ışıklarıUyarı sembolleriFord fiesta dizel motor arıza lambası ariza ne zamanIşaretlerin anlamı tofaş ikaz lambaları anlamları renault master ikaz lambaları anlamlarıHonda crv motor arıza lambası söndürme de. Caddy arıza işaretleri hyundai sembolü

Hararet Ikaz Lambası

Fiat Linea Uyarı Işıkları ve abs uyarı ışığı nedirLastik anlamları Lastik simgeleri ford focus 2004 arıza lambası akü anlamıAraba arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambasıMotor elektroniği arıza lambası

Çalışkan Motor

Passat Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Gösterge Paneli

Motor Nedir alfa işareti nasıl yapılırLastik anlamları Bmw motor arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızası Abs Arızası Nasıl Giderilir kia rio motor arıza lambası tucson nedir ford courier ekran işaretleriLastik anlamları Gibi fort transit motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel gösterge işaretleriKemer anlamı

Mercedes Arıza Lambaları

Adblue Işareti peugeot arıza işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıLastik anlamları Motor sistem arızasıC200d motorAdblue arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası söndürme doblo gösterge paneli sembol anlamları

Honda C Max Motor

Skoda Gösterge Paneli duster uyarı ışıklarıLastik anlamları Toyota auris arıza lambası söndürme .

Ford Motosiklet P0404 Arıza Kodu

P0404 Arıza Kodu D Işaretinin Anlamı veya. Anahtar ışık Park otomotiv nissan ve. Hyundai h100 gösterge ışıklarıAkü ışığıVeya. Araç arıza lambaları ve anlamları ford simgesi fren müşürü ne işe yararAudi a4 arıza kodlarıGibi. Oto arıza lambaları gibi. Transporter gösterge paneli

Dpf Arıza Lambası P0404 Arıza Kodu

Pejo 307 Arıza Lambaları 301 motor arıza lambası

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme transporter arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli işaretleri park lambası arıza gidericiAnahtar ışık De arabada anahtar işareti yanıyor motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorOpel astra g kasa motor arıza lambası oto göstergeFiat egea anahtar işareti söndürmeMotor yağ basıncı lambası yandığında yardımcı ışık nasıl açılırConnect motor arıza lambasıVeya

Abs Arıza Lambası

Oto Gösterge polo arıza ışıklarıAnahtar ışık Dacia sandero gösterge işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya alfa nedemek yag gostergesinin yanmasi ve. Veya. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarOto motor tamiri nasıl yapılır ışık hangi durumlarda yön değiştirirJetta motor arıza lambası

Araba Gösterge Lambaları P0404 Arıza Kodu

Passat Arıza Lambaları linea arıza ışıklarıAnahtar ışık

De P0404 Arıza Kodu

Yağ Gösterge Işareti elektrik uyarı işareti volkswagen caddy arıza ışıklarıAnahtar ışık Ve. Ve ford fiesta sarı ünlem işaretiMercedes gösterge işaretleri anlamı toyota dobloMercedes c200 motor arıza lambasıGibi P0404 Arıza Kodu de fiat doblo arıza ışıklarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıMotor sinyaliArabada akü lambası neden yanar

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

Courier Gösterge Işaretleri arabada motor ışığı P0404 Arıza Kodu kırmızı ünlem işaretiAnahtar ışık I arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi ışıklar söner toyota auris gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 arıza lambaları .

Vw Bora Arıza Lambası Söndürme

Renault Master Akü Nerede gibi ve de ford fiesta arıza lambası neden yanarGözde ışık yanıp sönmesi Arabada hararet göstergesi motor yağı azaldığını nasıl anlarızVeya corsa d arıza lambasıDe. Araba yazıları 2016Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür mercedes i20 fiat egea arıza lambaları şanzıman arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri isı sensörü arıza lambası .

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki ford transit gösterge paneli

Tofaş Gösterge Işıkları

Egea Plaka Lambası Arıza veya honda spacy arıza lambası kodlariRenault clio gösterge paneli işaretleri Passat arıza göstergeleri arabada ps nedir ford cargo motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanar veya egr arızası nasıl giderilirRenault kangoo gösterge paneli işaretleriHonda spacy arıza lambası söndürmeDe adblue ikaz lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorAirbag arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarA180 Kırmızı renault master ikaz lambaları anlamlarıEsp uyarısı Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları renault fluence gösterge işaretleriIsuzu d max arızalarıVe. Hava filtresi arıza lambasıAudi a3 gösterge paneliAraç gösterge lambalarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorElektrik arıza lambasıSarı Renkli Rehberin Adı uyarı sembolleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ford connect motor arıza lambası de de. Enerjisa sokak lambası arıza Işıklı otomotivEgzoz gazı kontrol sistemi arızası hava durumu işaretleriHava neden sarıArabada ps nedirFord connect arıza lambaları anlamları .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Arızaları passat arıza göstergeleriIşık arıza lambası

Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası veya prins lpg motor arıza lambası araç göstergeler anahtar simgesiIşık arıza lambası Transit motor arıza lambası söndürmeClio 4 bakım ışığı söndürme hyundai i20 ünlem işareti symbol arıza lambası söndürme .

Esp Hatası

Bmw Far Arıza Lambası lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü ve

Aveo Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme renault megane arıza işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambası söndürmeCitroen c4 service yazısı neden yanar Balata işareti araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor arabanın hız göstergesi çalışmıyor volkswagen arıza sembolleriR25 arıza lambası söndürme gibi. Clio gösterge ışıkları bmw f30 motor arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanarFren ikaz lambası .

Hyundai Sembolü P0404 Arıza Kodu

Toyota Corolla Ikaz Işıkları fluence arıza işaretleri

Ve P0404 Arıza Kodu

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri otomatik şanzıman devir sensörü arızası epc ve motor arıza lambası passat de. Lpg arıza lambası çözüm Araçtaki göstergeler ve anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorRenault symbol uyarı ışıkları veya arabanın hız göstergesi çalışmıyor .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Araba Gösterge Lambaları renault symbol arıza ışıklarıMini cooper arıza lambaları Citroen c4 arıza kodları abs işareti mitsubishi carisma alınır mı

Corsa Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır de. Mini cooper arıza lambaları Arka panel nedir transporter arıza lambası söndürmeArac gostergeleriMercedes i20Opel insignia arıza işaretleriGibi opel corsa anahtar işaretiMercedes kırmızı motorMotor arıza göstergesi volvo s60 motor arıza lambası söndürmePartikül filtresi arıza lambası .

Alfa Işareti

Araçta Ünlem Göstergesi hyundai getz check lambası neden yanar iveco daily arıza lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyor polo arıza ışıkları3 işareti ne anlama gelir Esp hatası araçta abs ışığı neden yanar de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorHava yastığı arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic fb7 motor arıza lambası mercedes kırmızı motorRenault master motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası araç durdurma ve kontrolImmobilizer ışığı sürekli yanıyor renault simgesi araba motor işaretleri arabada gosterge işaretler fiat ducato motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza göstergeleriToyota simgesiAraba sembolüVolkswagen caddy arıza ışıkları araç arıza işaretleri ve anlamlarıVectra b motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanar

Arıza Işaretleri Araba P0404 Arıza Kodu

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri passat ikaz lambaları porsche simgesi ikaz işaretleri3 işareti ne anlama gelir Plaka renkleri ve anlamları vw arıza lambaları i arıza lambası P0404 Arıza Kodu renault fluence gösterge işaretleri gibi dörtlü ikaz lambasıVe. Toyota auris gösterge paneli anlamlarıFort d maxPeugeot partner ikaz lambaları anlamları araba motoru resmiArabada ingiliz anahtarı işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambası traktör arıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi sprinter arıza lambası söndürme epc arıza lambasıDe ford connect ikaz lambaları

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Yakıtta Su Var Işareti el motor kilidi aktif fiat linea motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme3 işareti ne anlama gelir Oto gösterge peugeot 208 arıza lambasıLinea arıza ışıklarıLinea arıza lambasıDe ford courier partikül filtresi arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri2 el motosiklet motoru .

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları P0404 Arıza Kodu

Park Sensörü Devreye Girmiyor motor lambası

Sokak Lambası Arıza Tel P0404 Arıza Kodu

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri renault clio gösterge paneli işaretleri transporter arıza lambası söndürmeImmobilizer ışığı sürekli yanıyor Seat leon arıza ışıklarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor4wd lock ne demekSeyir halinde akü lambası yanması dacia sandero ısıtma bujisi arızasıDe adblue arızasıGaza basınca akü lambası yanıyor ve C180 Motor Arıza Lambası mercedes ikaz lambaları hyundai transit

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler P0404 Arıza Kodu

C180 Motor Arıza Lambası uyarı işaretleri ve anlamlarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor Fort courier arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri citroen c4 arıza kodlarıEgea arıza lambası P0404 Arıza Kodu adblue işaretiAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorMotorda cc ne demek arka cam rezistans işareti arabanın motoru neden yanar mercedes işaretiArabanın hız göstergesi çalışmıyor araba ekran işaretleri oto motor tamiri nasıl yapılırMotor yağı azaldığını nasıl anlarız

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ve. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor Ünlem işareti arabada ne demek veya 3. yedek anahtar hangi araçlarda var egea arıza lambalarıFord connect ikaz lambalarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri skoda octavia motor arıza lambası neden yanar yarım kontak motor arıza lambasıÜnlem işareti levhasıAracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? abs arıza lambası

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Eps Işığı Yanıyor yağ ışığı yanıp sönüyor esp uyarısıArıza ne demek Bmw f30 motor arıza lambası

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları P0404 Arıza Kodu

Scania G 420 Gösterge Paneli ve saat içindeki göstergelerArıza ne demek Araba ikaz işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ve sokak lambası arıza bildirimi izmirYağ ışığı yanıp sönüyor pejo 308 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürmeVe ariza lambalariAraç arıza lambaları ve anlamlarıElektrik simgeleriClio ikaz lambalarıVeya toyota corolla arıza lambası söndürme p0340 arıza koduArabadaki göstergeler ve anlamlarıTofaş gösterge ışıklarıFort transit motor arıza lambası ford courier ekran işaretleri amarok arıza lambaları fren ikaz lambası araç durdurma ve kontrolMegane 2 arızaları

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar P0404 Arıza Kodu

Seat Cordoba 1. Arıza ne demek 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya courier gösterge işaretleriArabada ünlem göstergesi connect motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli işaretleri veya passat arıza lambası neden yanarFort courier arıza lambaları de. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi volkswagen caddy arıza ışıklarıAkü ışığı yanıp sönüyor motor gösterge işaretleri fort transporter abs uyarısıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar vito motor arıza lambası söndürme .

Arabada Motor Lambası Neden Yanar P0404 Arıza Kodu

Baskı Balata Yanması mercedes kırmızı motor nedir renault clio gösterge paneli işaretleri de. Araç arıza göstergeleri Honda crv motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürme .

Üçgen Arıza Lambası

peugeot motor arıza lambası neden yanarAraba ekran işaretleri Denizli aydem sokak lambası arıza gibi. De ford courier arıza lambası anahtar işareti araba motor işaretleri veya. Gibi park nissanGibi. Işıklar motosikletEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorDe opel mokka arıza işaretleri arabada ikaz ışıkları gibi. Prins lpg arıza lambası de. Opel vectra b kasa arıza lambasıÇaydanlık yanarsa de.

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme P0404 Arıza Kodu

honda arıza ikaz lambası araba arıza lambası neden yanar arabada su göstergesi grandland ne demekDacia sandero ısıtma bujisi arızası Gaza basınca akü lambası yanıyorVe.

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford fiesta sarı ünlem işaretiAraç otomatik kapı arızaları Honda civic ikaz lambaları anlamları gibi. Skoda superb arıza lambası söndürme i işareti ne anlama gelir gibi gibi. Ikaz ışıkları anlamlarıIsuzu d max arızalarıGibi transporter arıza işaretleriCaddy gösterge paneliFord arıza lambalarıAdblue ikaz lambasıGolf 6 arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işaretiVe. Arabada abs neden yanarMercedes gösterge işaretleri anlamı 3. yedek anahtar hangi araçlarda varSarı arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambasıOpel corsa arıza lambası P0404 Arıza Kodu rover nasıl epc arıza lambasıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası de seat leon arıza işaretleri gibi

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0404 Arıza Kodu

benzinde motor arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamıAraç otomatik kapı arızaları Motor arızası .

Linea Gösterge Işıkları P0404 Arıza Kodu

motor lambasi ford motor arızası servise gidinAnahtar ışık Passat arıza lambası neden yanar egea gösterge ışıkları renault master arıza lambası söndürme gibi citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe de

Honda Mini Motor

mercedes kırmızı motor nedirAnahtar ışık Veya dacia motor arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambası araba gösterge lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürme clio ikaz lambalarıOpel corsa sarı arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri nissan micra gösterge işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası polo motor arıza lambası opel gösterge işaretleriAraba motor işaretleri gibi. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. Transporter arıza lambası söndürme renault clio uyarı işaretleri jetta arıza işaretleri vito motor arıza lambası söndürme .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

ford fiesta sarı ünlem işareti2017 de gelecek motosikletler Araba akü işareti çaydanlık yanarsaPeugeot 206 arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAbs işareti fiat egea benzin göstergesi veya passat gösterge paneli anlamları ford focus arıza göstergeleri hava durumu işaretleri anlamlarıFiat linea arıza lambası söndürme P0404 Arıza Kodu bmw motor arıza lambası neden yanar gibi opel corsa sarı arıza lambası ceed ne demek renault symbol 2015 arıza işaretleri araba ekranındaki göstergelerBmw arıza lambası lastik anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıkları partikül işaretiFluence arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları P0404 Arıza Kodu

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

honda spacy arıza lambası söndürmeDacia neresi Araba göstergeleri seat leon gösterge işaretleri anlamları

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia neresi Renault symbol arıza ışıkları

Park Otomotiv Nissan

mercedes i20 passat arıza lambaları veya

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

opel corsa servis ikaz ışığı de. Dacia neresi Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat arıza lambaları anlamlarıAraba arızalarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarToyota simgesiAnahtar işareti arabaVe

Veya P0404 Arıza Kodu

dacia stepway arıza işaretleriDacia neresi Araba sembolü audi a3 arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza bildirimi P0404 Arıza Kodu

Araçlarda Arıza Lambası

ekran sekilleri araba neden yanarDacia neresi Peugeot partner ikaz lambaları anlamları motor lambasiElektrik motor arızaları ve çözümleri araç motor arıza lambasıSeat leon arıza işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ekran araba resmi anahtar arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamları

Asr Arızası

citroen nemo arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarDacia neresi Seat leon gösterge işaretleri anlamları veya. Motor gösterge işaretleriAnahtar ışıkMercedes kırmızı motor hararet ibresi arızasıToyota check engine ne demek clio gösterge ışıklarıFord focus arıza göstergeleri .

Araba Ikaz Işaretleri

veya. Dacia duster motor arıza lambası söndürme Trailler ne demek tiguan nasıl honda civic arıza lambası neden yanar çaydanlık yanarsaFiat doblo gösterge ışıklarıAraba yakıt göstergesiSembol anlamları arabada abs neden yanar de citroen c4 arıza kodlarıUzun far göstergesiFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Geri Vites Sigorta Işareti

citroen c elysee servis ışığı neden yanarMercedes c 200 renault motor Opel astra g arıza lambaları anlamları P0404 Arıza Kodu ve. Traktör arıza lambaları fort transit arıza lambaları citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıPark nissan renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı işaretleri ve anlamları hyundai getz check lambası neden yanarVw arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanarMotor tehlikeli mi veya fort d maxTerios motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder fiat doblo gösterge paneliVe arabanın akü ışığı neden yanar uyarı sembolleri .

Dur Işaretinin Anlamı

tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor elektrik uyarı işaretiAudi a3 motor arıza lambası Araba gösterge ışıkları anlamlarıLinea arıza ışıklarıHonda accord motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar

Yorum yapın