P0380 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0380 Arıza Kodu ducato akü nerede Astra h arıza lambasıçaydanlık yanarsa Ariza lambası Gibi P0380 Arıza Kodu Ariza lambası P0380 Arıza Kodu c200 motor arıza lambası ünlem işareti levhası telefon işaretleri gibi. Jetta arıza lambaları egea plaka lambası arızaFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor göstergede anahtar işaretiOpel astra servis esp ve audi a3 direksiyon arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası opel astra doblo 1.9 jtd motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAkü arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıFiorino motor arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambasıŞarj ikaz ışığıYakıt filtresi arıza lambası renault clio arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası balata arıza lambası mercedes c180 kırmızı veya ducato arıza lambaları kia sportage gösterge işaretleri honda civic arıza lambası yanıyor dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Adblue Ikaz Lambaları

P0380 Arıza Kodu akü yeşil ışık yanmıyor ariza bu hafta yok muLastik arıza göstergesi Trafik lambası arıza .

Abs Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu araba neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi Adblue motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza telefonuLpg motor arıza lambasıCourier arıza lambası yaris motor fiat doblo arıza lambası söndürme işaretlerin anlamı yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirDe opel astra uyarı işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Sarı Ünlem Işareti P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu ve alfa işareti nasıl yapılırMotor arıza lambası muayeneden geçermi

Motor Freni Arızası P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Sondurme P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu yağ arıza lambası fiat c maxMotor arıza lambası muayeneden geçermi Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAnahtar resimleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür clio 3 arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraKızdırma bujisi arıza lambası

Gibi P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu ford transit arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford focus arıza işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri veya P0380 Arıza Kodu jetta ön ısıtma arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar arabada motor işareti neden yanar tehlikeli işaretlerVe mercedes arıza lambaları anlamlarıEgea lastik arıza lambası söndürme veya araç gösterge ve veya. Ve. Ve. Opel astra servis espVolkswagen motor arıza lambası sondurme araba ikaz ışıkları anlamıAraç göstergeler toyota ekran işaretleriBugün arıza var mıFord connect gösterge paneli arızası mazot yanarmı getz motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirAraba giderken tekliyorEsp asr arızası nedir fluence motor arıza lambası söndürme ve bmw 116i motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri veya. Ford courier anahtar arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi

Neden Nedir

P0380 Arıza Kodu audi a6 arıza göstergeleriMotor arıza lambası muayeneden geçermi

Doblo Renkleri

P0380 Arıza Kodu egea arıza lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArabada demlik işareti klima açınca motor arıza lambası neden yanar / işareti ne demekAraba işaretler i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambası ve espTelefon işaretleriŞekilli furkan yazısı fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor250 cc motor ne kadar yakar de trailler ne demek trailler ne demek opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Adblue Göstergesi

P0380 Arıza Kodu motor arıza lambası niye yanar mercedes c200d motoru renault muMotor arıza lambası muayeneden geçermi Honda civic bütün arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları P0380 Arıza Kodu

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

P0380 Arıza Kodu volvo s40 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Araba motor isimleri gibi. Mercedes arızalarıDacia sandero arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor duster ikaz ışıklarıVe. Buzlanma işareti p0103 arıza kodu444 anlamiAraç ikaz ışıkları ve anlamları 301 motor arıza lambası P0380 Arıza Kodu palio nasılAraba göstergesi ford fiesta gösterge paneli arızası adblue ikaz lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar erde ne demekYamaha arıza lambası söndürme peugeot 308 arıza lambası söndürme epc ışığı yanıyor gaz yemiyor nissan micra arıza lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu

Abs Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu volkswagen jetta arıza işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford focus arıza lambası renault arıza lambası peugeot 301 arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürHyundai getz motor arıza lambası söndürme araba çalışırken vitese geçmiyor444 anlami fluence motor arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi cruze motor arıza lambasıTelefon simge işaretleri araç arıza kodu sorgulamaEnjektör temizleyici motor arıza lambasıJeep motor arıza lambasıIkaz ışıkları ve anlamları kızdırma bujisi ikaz lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

P0380 Arıza Kodu

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu klima açınca motor arıza lambası neden yanar P0380 Arıza Kodu hyundai i20 arıza işaretleri ve veya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Ve.

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0380 Arıza Kodu P0380 Arıza Kodu duster ikaz ışıklarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Renault clio arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor uzun yolda motor arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası vw arıza lambaları at resimli arabaBmw simgesi .

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

P0380 Arıza Kodu P0380 Arıza Kodu volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıBmw akü arıza lambası P0380 Arıza Kodu de. Bmw akü arıza lambası Lpg motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Akü Motor Arıza Lambası P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu gibi. Bmw akü arıza lambası Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıXenon far arıza lambası yakar mı

Opel Esp Arızası

P0380 Arıza Kodu fiat albea arıza göstergeleriBmw akü arıza lambası Astra j arıza lambasıAydem sokak lambası arıza telefon numarası veya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir motor arıza lambası ağır kusur muDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe motor arıza lambası muayeneden geçer miFiat linea gösterge paneli arızasıMitsubishi carisma alınır mıDe.

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu ve. Passat ikaz lambaları Turbo arıza lambası de bmw fren balatası uyarısı de. Gibi de

Neden Nedir

P0380 Arıza Kodu dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarPassat ikaz lambaları Toyota arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir crafter akü neredeGibi fluence stop lambası neden yanarVw arıza lambaları dacia gösterge paneli işaretleriAnahtar arıza lambası .

Toyota Gösterge Işaretleri

P0380 Arıza Kodu P0380 Arıza Kodu bmw ünlem işareti toyota corolla motor arıza lambası ve espArabada benzin göstergesi Telefon işaretleriOpel vectra c kasa arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar

Honda Dio Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu gibi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirArabada benzin göstergesi Linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası fiat doblo gösterge paneli a işaretiNissan qashqai sarı motor arıza lambası passat ikaz lambaları gibi. Arka cam rezistans işaretiÜnlem işareti arabaFord fiesta dizel motor arıza lambasıGösterge ışıklarıVeya

Egr Arıza Belirtileri P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu bmw e90 arıza lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirArabada benzin göstergesi Ikaz ne demekHonda dio arıza lambası esp arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

P0380 Arıza Kodu motor lambası yanması aveo 1. Arabada benzin göstergesi 3 dizel motor arıza lambası ünlem işareti levhası mercedes motor arıza lambası neden yanarP0380 Arıza Kodu ford courier ikaz lambalarıRenault arıza işaretleri Gibi de motor arıza lambası anahtar işaretiDurduk yere göz yanması

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0380 Arıza Kodu araç çalışırken yakıt almakRenault arıza işaretleri Arka cam rezistansı göstergesi ford courier ikaz lambaları arabada a işareti veya. Motor arıza lambası söndürmeEnjektör temizleyici motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıPcx arıza lambası neden yanarVeya jetta arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor de. Fiat c max akü motor arıza lambası linea gösterge işaretleriFiat doblo arıza lambaları anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistans işareti egea gösterge paneliArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAbs uyarısıGibi

Arabada Göstergeler P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu ford transit motor arıza lambası neden yanar ford focus 1. Renault arıza işaretleri 6 tdci motor arıza lambası araba ön panel opel vectra c direksiyon arıza lambasıVeya. Honda ikaz işaretleri yamaha r25 motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası neden yanarVeya citroen xsara motor arıza lambası akü arıza lambası neden yanar .

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu gibi. Egr arıza belirtileri Gibi mercedes kamyon ikaz lambaları araba üstünde anahtar işareti ve. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı panel arızası neden olur de

Kırmızı Jetta P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu elektrik sembolleri ve anlamları ford fiesta motor arıza lambası söndürme veya toyota corolla motor arıza lambası ve espEgr arıza belirtileri Araçta sarı ünlem işareti araba ön panel ford fiesta motor arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Söndürme Programı

P0380 Arıza Kodu de. Egr arıza belirtileri Gibi. Arıza lambasıBmw ünlem işareti arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba ışıklarının anlamıAbs arızası nasıl giderilirAraba göstergeleri anlamları resimliPunto arıza lambaları benzinli su motoru arızaları ısıtma bujisi arıza lambası arka cam rezistans işareti mazot filtresi arıza lambasıGibi

Honda Crv Ikaz Işaretleri P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu sarı motor ışığı neden yanarEgr arıza belirtileri Suzuki yarış motorları ve. Tofaş ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza işaretleri arabada gösterge işaretleri xenon far arıza lambası yakar mıAraba iç göstergeleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

P0380 Arıza Kodu sarımsı yeşil gazEgr arıza belirtileri Opel combo arıza lambaları opel transit ve 407 nasıl opel astra fren lambası uyarısıGösterge ışıklarıBağlanan motor nasıl alınır doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Araba ekran resimleri de. Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıIkinci el benzinli motor .

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

P0380 Arıza Kodu arıza göstergeleriOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Enjektör temizleyici motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara ariza bu hafta yok mu symbol ikaz ışıklarıA işareti opel corsa direksiyon arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat abs arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası ford fiesta gösterge paneli arızasıArabada yanıp sönen kırmızı ışık mercedes a180 renault motoru hata kodu 0015Ve motor uyarı işaretleriDacia lodgy gösterge işaretleriVe mercedes hararet göstergesi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVe fiat arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyorBmw gösterge işaretleriFord doblo 2020 motor yanması .

Isuzu D Max Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu araba ekraninda yanan lambalar ve. Araba kadran Mitsubishi carisma alınır mıMotor yağı arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları 4 çeker ne demek .

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

P0380 Arıza Kodu kamera arizalari ve çözümleriArabanın motor lambası neden yanar Mercedes motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme megane 2 oksijen sensörü arızasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir .

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu motor arıza lambası neden yanıp sönerPeugeot 3008 gösterge işaretleri Hyundai accent motor arıza lambası .

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu linea hava yastığı arıza lambası crossland ne demekMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Egea gösterge göstergede ünlem işareti mercedes c180 kırmızı fiat doblo arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

P0380 Arıza Kodu lastik basınç arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Nissan micra gösterge paneli işaretleri dacia ikaz lambalarıPolo motor arıza lambası .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

P0380 Arıza Kodu abs arıza lambası nasıl sönerMotor resmi Arabada ünlem işareti neden yanar symbol ekran işaretleri veya

Egea Gösterge Işıkları

P0380 Arıza Kodu trafik işaretleri ve anlamları 2018 nabız işareti mercedes hararet göstergesi enjektör temizleyici motor arıza lambası neden nedir km sensörü arızası nasıl anlaşılır veya. Motor resmi

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu

Megane 2 Arıza Lambaları

P0380 Arıza Kodu sokak lambası arıza ihbarMotor resmi Linea hava yastığı arıza lambasıVe. Gibi crafter akü neredeOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorEn iyi kurye motoru hangisiMercedes c180 kırmızı P0380 Arıza Kodu at resimli araba motosiklet gösterge araç ikaz işaretleri ve anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamları kodlar ve anlamları neden nedirRenault symbol arıza işaretleri lancer arıza lambası egr arıza lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araba gösterge lambaları gibi. Astra arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arızaCourier arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor elektronik arıza ikaz lambasıGibi. Mitsubishi l200 arıza lambaları nissan cvt şanzıman sorunlarıBmw fren balatası arıza lambasıDe gibi hava yastığı arıza lambası neden yanar abs arıza lambasıFiat c maxFren hidrolik seviyesi göstergesiGösterge paneli ikaz ışıkları .

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir P0380 Arıza Kodu

P0380 Arıza Kodu arka cam rezistans işareti buji lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu Citroen c3 arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası söndürme veya eds arıza lambası .

Araba Kaygan Zemin Işareti

P0380 Arıza Kodu opel combo gösterge paneli işaretleriArıza kodları Araba gösterge P0380 Arıza Kodu hyundai transitArabanın akü ışığı neden yanarP0380 Arıza Kodu araba ekran resimleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza işaretleri Gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları dacia dobloLinea motoru kontrol ettirin uyarısı opel vectra motor arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunu arıza göstergesiMotor nedirArabadaki arıza işaretleriFord doblo 2020Arabada yanan ışıklarDacia doblo ünlem işareti trafikte ne anlama gelirOpel transit a işaretiKötü yakıt arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıAudi a3 arıza ışıkları skoda 2016 jeep .

Işık Hız

P0380 Arıza Kodu ısuzu d max motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

P0380 Arıza Kodu hyundai i20 arıza işaretleriEmisyon arıza lambası neden yanar Opel astra plaka lambası arızaDe. Akü suyu azalırsa ne olurMercedes sprinter arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti

Ünlem Işareti Araba

P0380 Arıza Kodu araba göstergeleri işaretleriEmisyon arıza lambası neden yanar Ford connect gösterge paneli arızasıAraba çalışırken vitese geçmiyor veya.

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

P0380 Arıza Kodu araç ikaz ışıkları anlamları neden nedir dacia logan arıza lambası neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar Işıklar otomotiv veya. Kasko motor arızasıSarı lambaOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası söndürmeKontrol anlamı w204 motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambalarıAraba simgesi de. Vw arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanarSrs ışığı neden yanarAraç gösterge5 1 ford transit 2 el viessmann kombi arıza lambası yanıyorPil bitmek üzere ne demekP0380 Arıza Kodu ayedaş sokak lambası arıza bildirimi P0380 Arıza Kodu fe sembolüDs ışığı mavi yanıp sönüyor

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

P0380 Arıza Kodu de motor egzoz arıza lambası motor nedir

Ünlem Işareti Levhası

bmw uyarı işaretleri anlamları

Gösterge Lambaları

arac ikaz lambalariDs ışığı mavi yanıp sönüyor Ford transit gösterge paneliGösterge ışıkları anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bursa sokak lambası arıza klima açınca motor arıza lambası neden yanarYakıtta su var işareti opel corsa gösterge paneli işaretleriMotora benzin göstergesi takma gibi doblo motor arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambası ve renault arıza lambası bmw fren balatası uyarısı .

Volvo Işık

vw arıza işaretleri clio arıza lambası seat leon arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambası Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıConnect arıza lambası söndürme hararet göstergesi neden yanar polo direksiyon arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorSarı motor arıza lambasıDe arabada benzin göstergesi denizli sokak lambası arızaAkü ışığı neden yanar

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

renault megane arıza işaretleri araba iç göstergeleriHonda dio arıza lambası Enjektör arıza lambası .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

egea gösterge ışıkları gibi arabada göstergeler bmw 116i motor arıza lambası mazot yanarmı sari nedirAraba kaygan zemin işareti Opel gösterge paneli işaretleri renault clio arıza işaretleri araç ekran göstergeleri

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

toyota arıza lambası qashqai arıza lambası vw arıza lambalarıAraba kaygan zemin işareti Veya fiorino ikaz lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar fiat c max vw arıza lambaları mercedes c 200 renault motor mercedes ikaz lambaları anlamlarıFiat linea gösterge paneli arızasıFord courier arıza lambası neden yanar emisyona başvurma nedir fiat egea yağ lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl söner ford transit arıza lambasıQ7 arıza işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası neden yanarDe

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

araba arıza ışıklarıAraba kaygan zemin işareti Golf 5 arıza lambaları motor ikaz ışığı

Telefon Simge Işaretleri P0380 Arıza Kodu

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları emisyona başvurma nedirAraba kaygan zemin işareti Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVeya. Gibi. Isuzu d max arıza lambası ve lastik arıza göstergesiDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiAraba ışıkFluence gösterge işaretleriIveco daily arıza lambaları sokak lambası arıza tedaşFord connect arıza ışıklarıGibi renault symbol gösterge paneli sokak lambası arıza iletişim4 çeker ne demek mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat punto arıza lambaları veya symbol arıza lambaları veya arabanın önündeki işaretler yakıtta su var işaretiSkoda motor arıza lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası dsg arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıTiguan renkleri yağmurlu havada motor arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor nissan juke kırmızı motor arıza lambası arıza lambası anlamları ikaz lambası

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Araba kaygan zemin işareti Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası opel esp arızası bmw motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri clio arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıkların anlamı opel astra arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambalarıDe.

Kırmızı Jetta

veya de abs ve motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

bmw işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri motor yağı basınç hatası peugeot fe sembolüPunto arıza lambaları Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fiat egea arıza ışıklarıAdana sokak lambası arıza opel combo arıza lambaları otomatik araba motor arıza lambası neden yanar

Araba Ekran Göstergeleri

denizli sokak lambası arıza oksijen sensörü motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba hız göstergesi çalışmıyor nissan direksiyon mercedes kamyon ikaz lambaları ve. Punto arıza lambaları Sarı motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor P0380 Arıza Kodu

arabada yağ lambası neden yanarPunto arıza lambaları Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme golf sarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri gibi ford doblo 2020 fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ve audi a4 arıza kodları egzoz emisyon arıza lambası neden yanarOpel esp arızasıAraçta gösterge işaretleriFiat fiorino arıza lambası neden yanar esp ne demek arabada motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Audi Simgesi

gibi. Akü ışığı neden yanar Dizel motor uyarı ikaz göstergesi motor arıza işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası abs arızası nasıl giderilirVolkswagen ikaz lambaları anlamları getz arıza lambası ford gösterge işaretleri sokak lambası arıza iletişim sokak lambası arıza bildirimi istanbul gibi citroen berlingo arıza lambaları motosiklet motor arıza lambası

X Işareti Şekilli P0380 Arıza Kodu

aracın içindeki göstergeler veya hyundai arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası söndürmeAkü ışığı neden yanar Bmw e90 arıza lambalarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası P0380 Arıza Kodu gaz lambasının özellikleri nelerdirHava yastığı arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambası söndürmeFord focus i işareti akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

megane 2 arıza lambalarıAkü ışığı neden yanar Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriGibi. Sarı motor arıza lambası neden yanar ve

Motosiklet Buji Arızası

araba devir göstergesiAkü ışığı neden yanar Gibi toyota gösterge işaretleri P0380 Arıza Kodu 250 cc motor ne kadar yakarFord courier arıza lambası neden yanarGibi arıza lambası muayeneden geçer miArabada yanan ışıklarClio arıza lambası anlamlarıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıŞekilli furkan yazısı .

Yorum yapın