Opel Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Esp Arızası 444 saat anlamı Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirtoyota corolla 1.4 d4d check engine Ariza lambası Arıza ne demek Ariza lambası el sembolleri ve anlamlarıRenault fluence anahtar işareti neden yanar fiorino motor arıza lambası simge anlamları Araba Kısa Far Nasıl Açılır owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Araba Saat Göstergeleri Opel Esp Arızası

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli araba arızalarıPejo 301 hararet göstergesi neredeGibi. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme buji lambasıTrafik işaretleri görselleriGibi kızdırma bujisi ve motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleriAirbag arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Işaretler Ve Anlamları

Araç Lamba Işaretleri araba uyarı işaretleri .

Ateşleme Modülü Arızası

Opel Esp Arızası C Kasa Opel Vectra Arızaları veya. Araba ikaz ışıkları anlamları Fiat linea motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek audi a4 arıza işaretleriVeya elektrik işaretleri ve anlamları veya toyota yaris motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Kırmızı

Katalizör Arıza Lambası Söndürme de katalizör arıza lambası söndürmeAraba ikaz ışıkları anlamları Araç akü lambası neden yanarOpel corsa arıza kodlarıVectra b motor arıza lambası neden yanarIşaretler ve anlamları araba simgesiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar gibi. Servis esp nedir geliyo arama motoru citroen berlingo motor arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri fren balatası işareti mercedes sprinter arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor linea uyarı ışıkları fren balatası işareti motor renkleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir motor yağ basıncı ikaz ışığı nissan almera 1.5 tekna nasıl motosiklet buji arızası isı sensörü arıza lambası arıza sembolleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıOpel corsa arıza işaretleri

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Opel Esp Arızası

5 1 Ford Transit 2 El maf sensörü ne işe yararAraba ikaz ışıkları anlamları

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

Skoda Arıza Işaretleri

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Engine Malfunction Ne Demek

Emisyon Kontrol Sistemi

Lastik Basınç Sensörü Arızası trafik göstergeleriAraba ikaz ışıkları anlamları Veya. El sembolleri ve anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası söndürme engine malfunction ne demekHonda civic motor arıza lambası neden yanar vw ikaz lambaları mercedes sprinter ikaz lambaları opel zafira motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanarAraç gösterge ışıkları ve anlamları passat arıza işaretleriDe Opel Esp Arızası megane 2 arıza lambalarıPeugeot 301 ünlem işareti

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor nabız işaretiAraba ikaz ışıkları anlamları Araba motor ışığı neden yanar volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamları gibi. Hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Egea Plaka Lambası Arıza Opel Esp Arızası

Ikaz Lambası Fiyat kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar

Motor Cc Ne Demek

Opel Astra Gösterge Işıkları tehlike sembolleri tablosuMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Işaretler ve anlamları ford fiesta anahtar işareti kırmızı araba resmi ford connect gösterge paneli anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası apozisyon ne demek

Araç Ünlem Işareti

Araba Üstünde Anahtar Işareti telefon işaretleri ve anlamları opel astra j arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası astra arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Araba ibresi motor kontrol sistemi arızası (eobd)Jetta gösterge ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambasıTehlikeli araba yağ basıncı düşüklüğüRange rover motor değişimi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorDe veya. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorBrc lpg motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Teker Arıza Lambası

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi motor renkleri hyundai i20 arıza lambası de araç gösterge paneli anlamları araç gösterge anahtar işaretiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Passat Nasıl

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları veya. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Gibi renault fluence ekran göstergeleri vw ikaz lambaları el sembolleri ve anlamları ve. Abs arızası nasıl giderilir .

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Küçük Araba arabadaki göstergelerin anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme Bmw motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları arabada adblue nedirPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme New holland arıza lambası krank mili arızaları nelerdirAra kat nedirMini cooper ikaz işaretleri hyundai motor arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi .

Astra J Plaka Lambası Arıza

Işıklar Söner ısuzu gösterge işaretleri5 1 ford transit 2 el Araba işaretleri ve anlamları peugeot partner arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Far Renkleri

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw motor arıza lambası söndürme park ışıklarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Arabada Motor Işareti

Hyundai Motorsiklet hyundai arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge ışıkları Şekilli furkan yazısıGibi motor arıza lambası işaretiHyundai accent admire arıza lambası veya veya. Gibi. Skoda octavia arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamlarıSaat içindeki göstergeler nelerdir egea ekran işaretleri toyota check engineNissan skystar gösterge paneliAraç ikaz göstergeleriOpel corsa d arıza lambası katalitik konvertör arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorEmisyon kontrol sistemi arızasıRenault megane arıza işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyorDuster arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıOpel mokka motor arıza lambası opel astra g arıza işaretleriAraba ön kaput parça isimleriAnahtar işareti araba palio gösterge paneliServis arıza uyarı lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleriAraçlarda ünlem işareti araç göstergesi işaretleriQashqai arıza lambası söndürmeIsuzu motor arıza lambası ford motor arıza lambası arabada çaydanlık işaretiEgea yağ lambası söndürme Araba Far Işaretleri renault master akü neredeHyundai i20 gösterge ışıkları

Tehlike Sembolleri Tablosu Opel Esp Arızası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge ışıkları Transporter motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Opel Esp Arızası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları dacia sandero motor arıza lambası opel astra esp arızası dizel yakıt göstergesi arızası ford gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge ışıkları Check engıne ford tourneo courier motor arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Opel Esp Arızası

Balata Uyarı Lambası fluence motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya passat gösterge işaretleri de motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır araba lamba işaretleri linea uyarı ışıklarıArabada ünlem işareti neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miLastik arıza lambası

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Vito Gösterge Paneli de. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Bedaş sokak lambası arıza numarası new holland arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri passat arıza göstergeleri astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası geç sönüyorAdana honda civicŞekilli furkan yazısı nissan micra motor arıza lambası söndürme yağ göstergesi yanıp sönüyor gibi. Kemer anlamı Opel Esp Arızası el freni lambasıMotoru kontrol ettirin esp off ne demekAraç işaretleri ve anlamları ford ranger motor arıza lambasıDur işaretinin anlamı scirocco motor arıza lambasıArıza neden final yapiyorAraba gösterge paneli işaretleriHyundai i20 ikaz lambaları anlamları vito gösterge paneli ışık ne zaman gereklidirFiat linea gösterge anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor yardımcı ışık nasıl açılır honda crv ikaz lambalarıArıza işaretleri anlamlarıOpel gösterge işaretleriUyarı sembolleri ve isimleri volkswagen caddy ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosu Opel Esp Arızası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotosiklet buji arızası renault motosiklet volkswagen motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge paneli işaretleri opel corsa arıza kodları veya. Citroen berlingo arıza lambasıDe renault master akü neredeJetta motor arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası citroen c4 servis ışığıAnahtar işareti arabaFiat albea arıza göstergeleri Opel Esp Arızası araba kadran citroen berlingo motor arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamlarıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord gösterge işaretleriOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra g motor arıza lambasıHararet işareti ışıkları brc arıza lambası .

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları Opel Esp Arızası

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat egea yağ lambası söndürme balata uyarı lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir Renault fluence anahtar işareti neden yanarGibi renault megane arıza işaretleri araba arıza lambasıDuster arıza lambasıNabız işareti

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Renault Megane Arıza Işaretleri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf Sarı bursa sokak lambası arızaÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları trafik ışıklarının anlamıRenault symbol arıza lambası söndürme .

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi çarpı trafik levhası egzoz gazı uyarı lambasıAbs arızası nasıl giderilir

Ve Opel Esp Arızası

Araç Gösterge Lambaları ford fiesta arıza göstergeleriAbs arızası nasıl giderilir Ve range rover arıza araç gösterge paneli anlamlarıOpel astra ikaz lambaları motor lambasıVe. Duster arıza lambası söndürme apozisyon ne demek araç panelindeki göstergeler gibi. Clio arıza lambası anlamları araba kadran .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Esp Arızası

Opel Astra Esp Arızası renault symbol arıza lambaları ariza neden yok kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar audi gösterge işaretleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Hyundai i20 uyarı ışıkları Peugeot Arıza Lambaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Opel arıza lambası neden yanar gibi gibi transporter ikaz lambalarıRenault gösterge paneliPeugeot 301 ünlem işaretiDucato yağ lambası söndürme symbol mü linea mı chevrolet cruze arıza lambası Opel Esp Arızası de. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Opel Esp Arızası

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Sprinter Gösterge Işaretleri

El Sembolleri Ve Anlamları citroen c elysee anahtar işaretiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence anahtar işareti neden yanarOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Egzoz Freni Arızası Opel Esp Arızası

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider volkswagen caddy ikaz lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme Tucson nedir uyarı ışıkları renault 19 arka cam fren lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeGibi. Veya ford arıza lambası söndürme symbol arıza lambası elektrik simgeleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları iveco daily gösterge işaretleriArıza ışık lambaları

Araç Göstergeler Opel Esp Arızası

Jetta Gösterge Paneli pejo 208 motor arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Peugeot Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sis lambası göstergesi veya. Seat leon arıza lambası söndürme Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası dacia gösterge paneli turuncu motor arıza lambasıDe ünlem işareti arıza lambası veya. Ve. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor dacia nasılHararet yapan araba neden çalışmaz caddy motor yağı hangisi

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Arabada Devir Göstergesi caddy motor yağı hangisi ford tourneo courier motor arıza lambası egea uyarı işaretleriSeat leon arıza lambası söndürme Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Opel Esp Arızası vw passat motor arıza lambası arıza 9 bölüm tehlike sembolleri ve açıklamaları opel arıza lambalarıIşık hız citroen c4 arıza lambası söndürmeOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarFiat doblo ikaz lambalarıDacia nasıl megane 2 servis lambası yanıyor audi motor arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambalarıGibi golf motor arıza lambası .

Arabada Emisyon Nedir Opel Esp Arızası

Opel Esp Arızası Ford Transit Motor Sistem Arızası lamba isimleri duster lastik arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambaları anlamları Ford focus arıza göstergeleri arabada anahtar işareti yanıyorAudi a4 motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme dacia nasıl lpg li araçta motor arıza lambasıFiat palio nasılAraba üstünde anahtar işareti arıza lambası anlamları arabada arıza ışıklarıAdana honda civic motor arıza ışığı yanıp sönüyorEgea ekran işaretleri zaman motor Opel Esp Arızası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Esp Arızası

Uyarı Ne Demek citroen nemo arıza işaretleri mercedes sprinter ikaz lambaları arabanın motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorHonda civic ikaz lambaları anlamları Mini cooper ikaz işaretleri derece işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Renault Fluence Arıza Lambası

Opel Esp Arızası P Işareti esp ışığı neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamı Egzoz gazı uyarı lambasıKirmizi kamyon neden yok toyota corolla gösterge paneli anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürme yanarArabada ünlem işareti neden yanarÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir abs arızası nasıl giderilir linea motor arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli renault arıza ışıkları volkswagen ikaz işaretleriSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası jetta gösterge ışıklarıMercedes axor arıza işaretleri fluence motor arıza lambasıRadar işareti veya. Fluence arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri ve opel enjoy 1.2 motor arıza lambası arıza işaretleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası nasıl söner Opel Esp Arızası de. Arıza lamba anlamları altus derin dondurucu arıza lambası gösterge ışıkları veya. Motor renkleriToyota arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası gibi araba motor göstergesiMotor arıza lambası geç sönüyor gibi. Dacia arıza lambaları yağ göstergesi yanıp sönüyor işaretleri ve anlamları albea otomatik vites bmw ikaz işaretleriFord gösterge işaretleriPassat motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza kodlariPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi. Araba iç göstergeleriSprinter gösterge işaretleri opel astra g arıza işaretleri denizli sokak lambası arıza vw polo katalitik konvertör arızası Opel Esp Arızası uyarı işaretleri nelerdir kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gibi. Yamaha r25 motor arıza lambasıTourneo connect yazısıKatalizör arıza lambası .

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Esp Arızası

Linea Gösterge Paneli aracın gösterge paneliPassat arıza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarClio arıza işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleri veya. Peugeot partner arıza lambalarıKatalitik konvertör arızalı ne demek elektrik işaretleri ve anlamları vito motor arıza lambası söndürmePejo 208 motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamları kia cerato motor arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambası2021 egea ikaz lambaları fren balata ikaz lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

Symbol Ekran Işaretleri hava neden sarıPassat arıza lambası Doblo motor arıza lambası yanıyorOpel vectra arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel corsa e motor arıza lambası new holland arıza lambasıGolf sarı opel astra lpg motor arıza lambası Opel Esp Arızası mini cooper motor arıza lambası pejo partner trabzon connect arıza lambası bmw motor arıza lambası honda civic arıza işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamları renault symbol motor arıza lambası skoda octavia arıza lambasıAteşleme modülü arızası elektronik arıza ikaz lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin araba far renkleri Opel Esp Arızası ve

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Araç Gösterge Anahtar Işareti toyota corolla arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimiPassat arıza lambası El yanınca ne yapılır citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları gaza basınca akü lambası yanıyor ve veya. Kapalı anahtar sembolüCitroen transporterVe fiat doblo arıza lambaları anlamlarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıVe uzun yolda motor arıza lambası caddy arıza lambaları .

Arabada Devir Göstergesi

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor p0011 arıza koduAraba kadran Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor honda jazz arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambası şekilli furkan yazısı citroen berlingo arızalarıSymbol mü linea mı ısıtma bujisi arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri ikaz ışıklarıDe. Gibi e90 arıza lambaları honda crv uyarı işaretleri mesajlardaki işaretlerin anlamıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeElektrik sembolleri ve anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası söndürme .

Passat Arıza Işaretleri

Getz Arıza Lambası polo ikaz lambaları anlamları araç gösterge anlamlarıPanel arızası Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi el yanınca ne yapılırVw polo katalitik konvertör arızası soner ne demek nissan primera arıza lambası söndürme

Arıza Işığı

Passat Arıza Lambası

Peugeot 301 Arıza Lambaları Opel Esp Arızası

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

Renault Arıza Işaretleri

Araç Gösterge Anlamları honda jazz akü arıza ikaz lambasıPanel arızası Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamıFord fiesta ekran işaretleriVe peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları check engıne araba arızaları fiat motor arıza lambasıArıza lamba işaretleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorTofaş gösterge ışıkları veya opel insignia motor arıza lambası neden yanarBalata arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti 2 el nissan almera ünlem arıza işareti tehlikeli araba

Veya Opel Esp Arızası

Megane 2 Arıza Lambaları de gibi range rover gösterge işaretleri anlamlarıPanel arızası Ve veya. Opel astra g gösterge paneli işaretleri rölantide yağ lambası yanıyorOpel corsa gösterge paneli akü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman sönerOpel insignia arıza işaretleri passat arıza lambaları anlamları .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Motor Yağı Işareti mitsubishi l200 ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyor Veya. Renault simgesiDe trafikte ünlem işareti ne demekOpel corsa gösterge paneliFord fiesta motor arıza lambasıHonda arıza kodları bmw fren balatası arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi

Fiat Linea Arıza Kodlari

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyor Captiva motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambasıVe de bajaj pulsar arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muArabada motor işaretiDe. Arabanın yağ lambası neden yanar citroen berlingo arızaları peugeot 301 ünlem işaretiClio 3 arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisiHız göstergesi arızası fiyatları caddy gösterge paneli ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor Opel Esp Arızası

Fren Arızaları arac arıza gostergeleri clio servis ışığı yanıyor range rover gösterge işaretleri anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyor Symbol ikaz ışıkları geliyo arama motoru fiat doblo arıza lambaları anlamları linea motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası honda ikaz işaretleri ve veya Opel Esp Arızası ve motor yağı işareti ford akıllı anahtar iptali araba arıza lambaları anlamları hararet yapan araba neden çalışmazEgzoz emisyon sistemi arızası .

Opel Astra Ikaz Lambaları Opel Esp Arızası

Volkswagen Gösterge Işaretleri new holland arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası Yağ ışığı yanıp sönüyor ducato yağ lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası mini cooper ikaz işaretleri dur işaretinin anlamıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları motor arıza ışığı yanıp sönüyorAraba üstünde anahtar işaretiBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor sarı uyarı ne demekOpel astra göstergeleri anlamları veya linea ampul arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri tablosu linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları ve anlamları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı vw motor arıza lambası

Yorum yapın