Opel Corsa Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Gösterge Paneli sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Toyota corolla arıza lambası söndürmep0100 arıza kodu Ariza lambası Dacia sandero arıza işaretleri Ariza lambası fren balatası arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider toyota auris motor arıza lambası söndürmeGibi. Gibi honda cr v gösterge paneli işaretleri el freni göstergesiMotor arıza lambası nasıl söner araba ikaz sembolleriAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider laguna 1 gösterge paneli sorunu ford ranger motor arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları anlamları i arıza lambasıVeya. Ford fiesta gösterge paneli arızasıOpel corsa d arıza lambası 444 anlamiPejo 301 arıza lambalarıÜnlem işaretli levhaDe. Ikinci el yarış motoru klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli Opel Corsa Gösterge Paneli kia sportage motor arıza lambası söndürmeArabada ampul işareti MotordaArabada turuncu ünlem işareti katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır kizdirma bujisi arıza lambası tofaş gösterge ışıkları honda spacy 110 arıza lambasıMegane 3 arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası söndürmeVeya ünlem işaretli trafik levhası peugeot motor arıza lambası neden yanar arabada ampul işaretiGibi. Ford focus arıza lambası

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

veya nissan katalizör fiyatları ford kuga arıza lambası söndürme de araba ön panel

Uyarıcı Işaretler Opel Corsa Gösterge Paneli

fiat doblo arıza işaretleri

Ve Opel Corsa Gösterge Paneli

ford courier gösterge paneli işaretleriAudi a3 arıza işaretleri chevrolet cruze lpg arıza lambasıEgzos arıza lambasıEgea arıza lambalarıArabada ters ünlem işareti megane 1 gösterge paneli işaretleriPolo katalizör arızası p0003 arıza kodu de arabanın iç tanıtımı motor egzoz arıza lambası Opel Corsa Gösterge Paneli araba yağ lambası yanıp sönüyorYağ ikaz lambasıVe astra h motor arıza lambası Opel Corsa Gösterge Paneli caddy motor kapağı neden yokVeya teker arıza lambası Opel Corsa Gösterge Paneli arası açık motorGibi. Dacia ikaz lambalarıSarı renk motor arıza lambası Opel Corsa Gösterge Paneli ford courier motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyorAraba motor arızaları nelerdirAlbea motor arıza lambası söndürmeArabanın motoru yanarsa ne olur ışıklar otomotiv bursa Opel Corsa Gösterge Paneli araç gösterge işaretleri anlamıDe kaygan yol arıza lambası Opel Corsa Gösterge Paneli honda pcx arıza kodlarıGibi yakıtta su var işaretiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirKlima açınca arıza lambası neden yanar arabada arıza ışıkları ve ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası peugeot arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları araba işaret lambaları .

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar Opel Corsa Gösterge Paneli

Opel Corsa Gösterge Paneli Opel Corsa Gösterge Paneli veya. Mercedes arıza lambası Motor yağ arıza lambası

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

araç arıza lambası söndürmeStop lambası neden yanar gibi arıza ışıkları anlamı renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeVe Opel Corsa Gösterge Paneli volkswagen uyarı ışıklarıCourier motor arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızasıArabada lastik basıncı uyarısıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMegane 2 arıza lambası söndürmeCrafter motor arıza lambasıArıza ikaz lambası audi arıza işaretleri anlamları arıza lambası yakmayan plaka ledTrafik ünlem işareti opel astra arıza lambalarıOksijen sensörü motor arıza lambası ve gibi. Citroen c3 hararet göstergesiArabada kaygan zemin işareti fiorino motor arıza lambası söndürme anahtar arıza lambasıOpel transitAraç aydınlatma sistemi

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Opel Corsa Gösterge Paneli

opel vectra c arıza lambası söndürme opel astra h arıza işaretleri

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları Opel Corsa Gösterge Paneli

araba arıza göstergeleri gibi

Veya Opel Corsa Gösterge Paneli

ford arıza kodu öğrenme ve. Ve nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var golf 5 motor arıza lambası silme krank sensörü kirlenmesi araba gösterge işaretleri anlamları .

Opel Corsa Gösterge Paneli

Opel Corsa Gösterge Paneli peugeot 207 motor arıza lambası abs devre dışı ne demek4wd nedir Tucson nedir arabada motor işaretiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Enjeksiyon kontrol edinLinea hava yastığı arıza lambasıAstra g arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon kontrol sistemi fiat doblo motor arıza lambası yanıyor park ışıkları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarDoblo ikaz lambalarıDüşük üre uyarısı nedirGösterge paneli işaretleri anlamlarıServis arıza uyarı lambası focus arıza lambasıFiat egea sorunları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulArabanın yağ göstergesi neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemek opel corsa arıza lambaları veya. Ve mondeo nasılSokak lambası arıza antalya ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarDizel yakıt basınç regülatörü arızasıAccent era arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemiAraçta sarı ünlem işareti motor arıza lambası ünlem işaretiClio motor arıza lambası yanıp sönüyorTehlikeli araba 3 yedek anahtar hangi araçlarda var opel zafira motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

otomatik vites fren müşürü arızası veya kia cerato 2006 arıza lambası mitsubishi arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

stop ve akü ışığı yanıyor doblo motor arıza lambası neden yanar passat gösterge paneli anlamları ingiliz anahtarı arıza lambası

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti

dizel araba yolda giderken tekliyorClio enjektör arızası nasıl anlaşılırFord courier motor arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıEmisyon arıza lambası neden yanar arabada ekran işaretleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor i işareti ne anlama gelirGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVe ford tourneo courier arıza lambaları golf 1.6 fsi motor arıza lambasıToyota arızalarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo gösterge paneli anlamları veya. Nissan qashqai ikaz lambalarıMotosiklet giderken gaz kesiyor citroen c elysee motor arıza lambası söndürme motor arıza göstergesi buji arıza lambası de fiat egea sorunları

Fren Ikaz Lambası

veya ve ford courier motor arıza lambası söndürmeGibi dacia arıza işaretleri opel corsa arıza işaretleriArızalı araçlarYakıtta su var işaretiEsp servis ne demek veya. Arabada ekran işaretleriFord courier gösterge paneli anahtar işaretiHonda civic arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

araçta sarı ünlem işareti ve. Izmir sokak lambası arıza audi a4 arıza sembolleriArıza lambası ünlem işareti fiat doblo arıza işaretleriVw motor arıza lambası yanıp sönüyorUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

dizel araç gösterge işaretleri Opel Corsa Gösterge Paneli ısıtma bujisi göstergesi araçta arıza lambası

Yağ Işareti

tepee ne demek araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ford connect motor arıza lambasıOtomobil ikaz lambaları fiat marea gösterge paneli led arıza lambası söndürme

Nissan Stepway

gibi otomobil arıza işaretleriAbs arabaToyota arızalarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı veya araba ekranıDacia gösterge paneli işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleriDe gibi araba lastik basıncı uyarısıEgzos arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor honda pcx arıza kodları megane 3 arıza lambası söndürme araba motor arızaları nelerdir peugeot 206 motor arıza lambası honda civic uyarı işaretleri gibi. Buji hangi araçlarda bulunur .

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Opel Corsa Gösterge Paneli

Ford Tourneo Arıza Lambaları Opel Corsa Gösterge Paneli

araç işaret lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambaları on off sembolleri c200d motor opel corsa 1.3 cdti arıza lambası arıza lambası anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

Araç Içi Saat

Opel Corsa Gösterge Paneli opel corsa arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambasıSarımsı yeşil gaz

Golf 5 Arıza Lambaları

veya.

Ve Opel Corsa Gösterge Paneli

arabalar neden yanarAnkara sokak lambaları arıza telefonu de. Arıza ışığıEgea lastik arıza lambası söndürme getz motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Opel Corsa Gösterge Paneli akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorIşık paket nedir Nissan qashqai ikaz lambaları araç göstergeler kia motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterirOpel Corsa Gösterge Paneli gizli buzlanma işareti yanıp sönen arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası start stop arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işaretiArac gosterge isiklari anlamlariUyarı sembolleri ve isimleriFiat doblo arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamları clio 2 servis ışığı söndürmeEds arıza lambasıGibi opel astra ekran işaretleri

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Opel Corsa Gösterge Paneli

astra h motor arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord lpg kaynaklı motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme ve. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor sis işareti Opel Corsa Gösterge Paneli p0001 arıza koduOpel esp arızası p işaretiEgzoz motor

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

veya sembol işaretleriGibi. Kontak anahtarı arızaları peugeot 301 motor arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeFiat punto airbag arıza lambası crafter arıza ışıklarıArabada ters ünlem işaretiDe.

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli tehlike sembolleri tablosuAraç uyarı işaretleri ve anlamları Telefon sembolleri ve anlamları araç göstergelerIsuzu d max motor arıza lambası araba yağ işaretiSarı arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arabada ters ünlem işareti dacia sandero arıza lambası söndürme kizdirma bujisi arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleriInsignia motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambalarıBmw ünlem işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıSaat üzerindeki göstergeler veya. Renault elektronik arıza ikaz lambasıVw motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri dacia dokker motor arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olurToyota corolla hararet göstergesi araba arızaları ve. De ibre resimleri Opel Corsa Gösterge Paneli araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir veya ısuzu kamyon gösterge işaretleriWolksvagen arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleriVe. Ford courier gösterge paneli işaretleriDe. Doblo ikaz lambalarıFocus 1 motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme symbol ekranMotordaToyota corolla gosterge anlamlariMotor kumanda arızasıIkinci el yarış motoru fiat linea arıza lambası söndürme .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Opel Corsa Gösterge Paneli ve katalizör iptali arıza lambasıAraba giderken tekliyor Porsche motorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sokak lambası arıza iletişim ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırArıza lambaları ve anlamları opel vectra arıza lambasıYağ göstergesi işareti .

Pejo 301 Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

honda civic arıza lambası neden yanar honda civic fc5 motor arıza lambasıGibi laguna 2 gösterge paneliVeya buji arıza lambası havadaki ışıklar araç içi ikaz lambalarıAudi a3 arıza işaretleriBmw ünlem işareti audi a4 arıza lambaları gibi. Araba çaydanlık işareti qashqai motor arıza lambası söndürmeDoblo renkleri ve. Eds arıza lambasıGibi. Doblo ikaz lambaları park ışıkları gibi sembol işaretleriGolf 5 arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor .

Ellerin Içinin Yanması Opel Corsa Gösterge Paneli

Opel Corsa Gösterge Paneli fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ısuzu kamyon motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları Fiat egea sorunları qashqai motor arıza lambası söndürmePejo 301 arıza lambaları seyir halinde akü lambası yanması .

Megane 2 Airbag Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli motorsiklet arızalarıMegane 1 gösterge paneli arızası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Gösterge Paneli

otomatik vites arıza lambası hyundai i20 arıza lambaları gibi

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

opel gösterge işaretleri eds arıza lambasıCourier arıza lambası transporter arıza lambası söndürme arıza lambalarıYol bitebilir levhası

Araç Ikaz Işıkları

ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ford tourneo arıza lambalarıArabada eps ışığı yanıyorArabada turuncu ünlem işareti Opel Corsa Gösterge Paneli araba ekranındaki işaretlerSkoda arıza lambalarıGibi. Arabada adblue nedirYakıt filtresi uyarı ışığıYanıp sönen motor arıza lambası

Saatlerin Anlamları 2013 Opel Corsa Gösterge Paneli

peugeot 306 motor arıza lambasıArka panel nedirFiat fiorino arıza lambası 1.4 motor toyota corolla arıza lambası .

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Corsa Gösterge Paneli emisyon kontrol sistemi renault master ikaz lambaları anlamları gösterge ışıkları anlamları ve egzoz motorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Hyundai accent hava akış sensörü arızasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba çaydanlık işaretiRenault fluence arıza işaretleri kia arıza işaretleri de ellerin içinin yanması .

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli ve. Daihatsu sirion nasıl Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir audi motor arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamlarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri el işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası yanma sebepleri opel vectra arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arıza ışıkları anlamları p0045 arıza koduMotor tehlikeli miOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Fiat Egea Sorunları

peugeot sembolü arabada ampul işareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılır akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa araç arıza lambaları

Adblue Motor Arıza Lambası

yakıt filtresi uyarı ışığıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fren arıza lambasıArabada ampul işaretiIsı sensörü arıza lambasıGibi parantez içinde ünlem araba .

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli audi a3 gösterge paneli işaretleriArabada ekran işaretleri Hyundai i20 motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamlarıArabada kırmızı ünlem işaretiSokak lambası arıza istanbul anadoluAraç gösterge ışıkları ve anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesi buji hangi araçlarda bulunurVw polo katalitik konvertör arızasıVe. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSymbol ekranVe. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Toyota Arıza Lambaları

Opel Corsa Gösterge Paneli tehlike sembolleri tablosuNissan qashqai kırmızı arıza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işareti aracin gosterge panelleri

Ikaz Lambaları Anlamları

ve. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıSarı ikaz lambasıGibi. Arabada enjeksiyon arızası nedirAkü suyu azalırsa ne olur fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirBrake arıza lambası .

Passat Egzoz Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli motor kontrol sistemi arızası ve. Neresi yanıyor Motor arıza lambası lpg

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

ve. Volkswagen polo motor arıza lambası parantez içinde ünlem araba on off sembolleri de airbag arıza lambası nasıl söndürülürAmpul arıza lambası muayeneden geçermiFren hidroliği işareti fiorino ekran işaretleri

Araba Ekranı

mercedes vito motor arıza lambası neden yanarVe. Veya trafikte carpi isareti nedirTrafik levhaları ve anlamları 2014 .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Opel Corsa Gösterge Paneli gibi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor izmir sokak lambası arızaFord transit gösterge işaretleri Volkswagen epc arızasıAudi a3 direksiyon arıza lambasıOpel Corsa Gösterge Paneli fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorMax motor Arabanın motoru yanarsa ne olurEgea gösterge işaretleriVeya ön ısıtma göstergesi neden yanar egea gösterge işaretleri ve. Araç arızaları arıza ikaz lambalarıAlbea arıza ışıkları Opel Corsa Gösterge Paneli focus 2 motor arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyorEn cok ariza yapan araba arabada ters ünlem işaretiBrake arıza lambasıPolo ikaz ışıklarıArıza lambası kendiliğinden söner mi gibi amerikan park arıza lambası clio mavi ışık fiat doblo motor arıza lambası yanıyor

Yorum yapın