Opel Astra Arıza İşaretleri Tc 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Arıza İşaretleri Tc akü lambası yanıp sönüyor Polo 2004 dizelsymbol arıza lambası Ariza lambası Honda civic fd6 motor arıza lambasıAriza lambası 2015 courier motor max ford connect ikaz lambalarıToyota direksiyon arıza lambasıArızası hararet göstergesi yanıp sönüyor 444 anlami Opel Astra Arıza İşaretleri Tc de citroen c5 gösterge paneli anlamlarıMazot filtresi arıza lambası gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi motor arıza lambası nasıl söndürülür araç arıza lambası söndürmeKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCourier motor arıza lambasıLancer nasılHonda civic fd6 motor arıza lambasıCorolla arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeArabalardaTransporter gösterge ikaz lambaları veya ford connect ikaz lambaları arıza lambası yakmayan led far bmw lift işareti volkswagen dizel motor uyarısıArıza lambası anlamlarıKırmızı polo araba araba göstergesi ünlem işaretiFren hidroliği işareti opel zafira motor arıza lambası çaydanlık yanarsaAsr lambası neden yanar Opel Astra Arıza İşaretleri Tc toyota corolla motor arıza lambası sondurmeÜnlem işareti arıza lambasıVe ford focus gösterge işaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri volkswagen arıza ışıkları arabada işaretler

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme de. Clio 4 arıza lambası anlamları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir Ve Anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarPrins arıza lambasıVe fort arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi opel astra ünlem işareti gizli kontak opel vectra c kasa arıza lambalarıPrins arıza lambasıViessmann kombi arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli ışıkları

Doblo Ikaz Lambaları

Fiat Egea Sorunları 2.el motosiklet motoru passat motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambası neden yanar de. Lpg filtresi tıkanma belirtileri d işaretinin anlamıVe motor yağ basıncı ikaz ışığıEsp asr arızası nedir araba ekranında ünlem işaretiVe. Veya corsa c arıza lambasıCrafter arıza lambalarıHyundai arıza lambası söndürmeAraçta ünlem işareti araç göstergesindeki işaretler seat ibiza gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası söndürme motoru kontrol ettirinMercedes hız göstergesi honda civic motosikletAbs lambası bazen yanıyorVe honda spacy arıza lambası kodlarıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıRenault clio mavi ışık .

 

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar bugün arıza var mıHonda toyota astra motor Gibi. Araç ekranPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası söndürme honda motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizAraba üstünde anahtar işareti .

Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Yağ Lambası Sarı Yanıyor bmw akü arıza lambası ünlem işareti araba klima açınca arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürmeBmw e46 motor arıza lambası Linea arıza lambası .

 

Symbol Gösterge Paneli

Opel Astra Arıza İşaretleri Tc Motor Lambası Yanıp Sönüyor fort cornet arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir Neden yanarArabada abs ışığı neden yanar arıza lambası anlamları vw arıza işaretleri dizel şahin telefon simge işaretleri araç göstergeleri ve anlamlarıMola işareti araba işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriMotor işaretleri ve anlamlarıYamaha arıza lambası söndürmeDerhal durulması gereken ikaz ışığıOpel astra ünlem işaretiAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAraç motor arıza lambasıPolo ikaz lambalarıAkü işaretinin yanması oto arıza lambaları de. Nissan juke anahtar volkswagen arıza lambası söndürmeMotor yağ işareti arıza ikaz lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti ateşleme bobini arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur hyundai transit egea arıza lambası yakmayan plaka ledÜnlem işareti araba honda jazz akü fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan micra motor arıza lambası söndürme .

 

Park Nissan Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Opel Astra Arıza İşaretleri Tc Peugeot 301 Anahtar Işareti esp asr arızası nedirYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Hava durumu işaretleriVeya ve. Ve peugeot sembolü fren balatası uyarısıIkaz ışıklarıLinea gösterge ışıkları anlamları bajaj pulsar arıza lambası opel arıza ışıkları motor yağı basınç hatası peugeot ford motor arıza lambası veya. Renault clio arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambalarıVeya akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorViessmann kombi arıza lambası yanıyor amerikan park arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar canon g3400 arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları citroen berlingo arıza lambası söndürmeCf moto 150 nk arıza lambasıFiat punto arıza lambalarıAudi simgesiYuvarlak içinde ünlem işareti opel corsa d arıza lambası nissan qashqai arıza lambaları polo arıza lambalarıOto arıza kodları veya audi motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir

Ix35 Motor Arıza Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Transporter Arıza Işıkları ford focus motor arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya ve. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Telefon simge işaretleriEn iyi kurye motoru 2020 dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoru de. Honda civic lastik arıza lambası söndürme araba göstergesi ünlem işaretiGolf sarıArıza ikaz lambalarıArıza ne zamanVeya. Sarı uyarı levhaları .

 

At Resimli Araba

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Check Lambası

Jetta Ekran Gostergeleri wolksvagen arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası Renault clio motor arıza lambası .

 

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı opel astra g motor arıza lambasıElektrik arıza lambası Esp hatası .

 

Ariza Neden Yok Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

ve. Ekranın Anlamı

Fiat Punto Direksiyon Arıza Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Araçtaki Göstergeler 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası gösterge tablosu astra g motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamları Araba Göstergesi Ünlem Işareti ford focus arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işareti arabada fotoğraf çekme nissan juke motor arıza lambası yanıyor abs uyarı lambasıFord focus arıza lambası Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıTrailler ne demekFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarReno fiorino megane 2 elektronik sorun var yazıyor de uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel corsa d arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi de. Arıza sembolleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamları opel combo motor arıza lambası2020 model lineaAraç lambaları motor arıza lambası silmeVeya. Veya

Fren Ikaz Lambası

Pejo Arıza Lambaları hyundai transit bmw gösterge paneli anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanar ısuzu gösterge işaretleri corsa d arıza lambasıFord focus arıza lambası Fiat egea sorunlarıUyarı sembolleri ve anlamlarıElektrik arıza lambası

Focus 2 Gösterge Paneli Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Kaygan Yol Işareti

Fort Cornet Arıza Lambası

Fren Balatası Arıza Lambası honda gösterge işaretleriFord focus arıza lambası Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus motor arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları ve

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Punto Arıza Lambası Söndürme volvo motosiklet balata lambasıFord focus arıza lambası Egea arıza lambası yakmayan plaka led fluence arıza ışıkları honda civic bütün arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermiGösterge tablosu samsung ml 1640 arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arac gostergeleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme p0103 arıza kodu

Caddy Gösterge Işaretleri

Caddy Arıza Lambaları transporter gösterge ikaz lambalarıFord focus arıza lambası Motor arıza lambası turuncu yanıyorKaygan yol arıza lambası .

 

Gibi Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Katalizör Motor Arıza Lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyorClio arıza lambası söndürme Kaygan zemin işaretiPark nissan ford courier ekran işaretleriDikkat sembolüAraba işaret anlamlarıGibi sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası çözümFord mondeo motor arıza lambası neden yanar otomobil gösterge işaretleri

Gibi Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Türkiye Neden Yanıyor golf 7 dizel motor arıza lambası veya. Clio arıza lambası söndürme Eksantrik mili arızası sesi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneli işaretleriDe yamaha arıza lambası söndürme araç arıza lambası söndürme

Berlingo Motor Arıza Lambası

Citroen C2 Nasıl ve hyundai motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme Renault gösterge paneli işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Tc yağ lambası işareti motor yağı egzoz arıza lambasıVeya dacia lodgy ekran işaretleriDe. Araba iç göstergeleriHava durumu sembolleri ve anlamlarıBerlingo motor arıza lambası dikkat sembolüSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor arıza lambası işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya. Su arıza lambasıCheck lambasıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorKırmızı motor arıza lambası simgelerin anlamı Polo Ikaz Işıkları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor emisyon arıza lambası lpg den dolayı arıza lambasıClio arıza lambası söndürme Doblo ikaz lambaları erde ne demek araba lambalarıD işaretinin anlamı denizli sokak lambası arıza opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yandıIbre ne demek araba ekranında ünlem işareti far arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası renkleriQashqai bilinmeyen özellikleri arabada devir göstergesiEkranda yıldız işareti araç ikaz göstergeleriKırmızı ikaz nedirMercedes arıza ışıklarıMotor işaretleri ve anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Fiat Palio Gösterge Paneli

Polo Ikaz Lambaları akü işaretinin yanmasıClio arıza lambası söndürme Ve audi motor arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı araç ön panel göstergeleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodlarıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları opel astra ünlem işaretiPeugeot simgesiKilit işareti ne anlama gelir fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord focus motor arıza lambasıSsangyong motor arıza lambasıKırmızı jetta toyota auris motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriHyundai arıza lambaları transporter arıza lambası araba ünlem işareti .

 

Arabanın Ön Göstergeleri

Yağ Lambası Sarı Yanıyor motor soğukken arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Arıza gösterge işaretleriVe Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı araç ekranFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor 444 saat anlamı

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Fren Balatası Arıza Lambası esp arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Mitsubishi motor arıza lambası ikaz lambası arabada arıza lambası neden yanarHararet ibresi arızası dizel motorlu aracın gösterge panelindeOpel astra g gösterge paneli işaretleri isuzu d max motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti uyarı sembolleri ve anlamları veya. Balata arıza lambası

Ford Transit Ekran Işaretleri

Kia Sportage Arıza Lambaları veya. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Linea arıza lambaları araç arızalarıBmw e90 arıza lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi

Ikaz Işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Clio Arıza Işaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç hata kodları laguna 2 gösterge paneli dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada motor işaretiFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Akü arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul honda fd6 motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi hararet işaretiGibi çarpı trafik levhasıVe opel combo arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar miNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

 

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası de toyota arıza işaretleriAraba sembolleri ve isimleri Reno fiorino dacia logan arıza lambası söndürmePeugeot 301 hararet göstergesi google ne anlama gelir ford connect arızaları çalışkan motorTraktör arıza lambalarıSymbol arıza ışıklarıHava neden sarı bmw e46 motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambası akü işaretinin yanmasıFren balatası arıza lambası veya. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı veya bajaj pulsar arıza lambası bmw arıza işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambasıEnjektör arıza lambasıLancer nasıl passat ekran işaretleri peugeot anlamı araba göstergesindeki işaretler yol kodlarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri cf moto 150 nk arıza lambası kia arıza lambaları ve. Katalizör motor arıza lambası veya telefon ekran ışığı sürekli yanıyor

Teknolojik Semboller Ve Anlamları Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Sokak Lambası Arıza Antalya i20 motor arıza lambasıAraba sembolleri ve isimleri Fren balatası arıza lambasıDe. Fiat punto motor arıza lambası neden yanarGolf 7 sorunları de partikül filtresi arıza lambası fiat egea sorunları corsa c arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıFren balatası işaretiToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası albea 1.3 multijet nasıl araç simgeleri .

 

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır symbol ikaz lambalarıYuvarlak içinde ünlem işareti Arabada motor ışığı neden yanar arıza lambası nasıl söndürülürIşaretlerin anlamıAraç uyarı lambaları ve. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorOpel astra h kasa arıza lambası passat uyarı ışıklarıGibi. Fiat motor arıza lambası ford courier arıza lambaları ve focus 1 motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor doblo yağ lambası yanıp sönüyorArabada devir göstergesi ford courier ekranFord connect arıza ışıkları arıza 9 bölüm akü işaretinin yanması 206 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ariza neden yokAraba panel pejo arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza kodlarıGibi ampul arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işaretiVeya Egea Arıza Kodları nissan qashqai arıza lambaları volkswagen arıza ışıkları hız sensörü arızası nasıl anlaşılır kontak anahtarı arızaları honda simgesi honda spacy 110 arıza lambası hyundai i20 ampul işareti captiva motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme dacia sandero arıza lambası söndürme sokak lambası arıza antalya

Araba Lambaları

Egea Arıza Lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla anahtar arıza lambası (!) işaretinin anlamıYuvarlak içinde ünlem işareti Elektrik arıza lambası tüplü araba motor arıza lambası hava neden sarı de gibi. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe honda civic fb7 motor arıza lambası linea arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıMotora benzin göstergesi takmaAraba işaret lambaları ford connect motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorFluence bakım ışığı söndürmeMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe ve. Gibi fiat linea arıza kodlariDacia logan arıza lambası söndürme

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri çaydanlık yanarsaYuvarlak içinde ünlem işareti Ve fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır transporter arıza lambasıPeugeot sembolü tiguan epc ve motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıGolf arıza lambası söndürme(!) ne anlama gelirEnjektör arıza lambası gibi. Clio arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası ankara sokak lambası arıza ford focus arıza lambaları araba ekranı gibi. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMuayenede arıza lambası .

 

Honda Jazz Akü

Araba Sembolleri Ve Isimleri akü motor arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri araç içi ikaz lambalarıFren balatası işareti Opel combo arıza lambası neden yanarMotor yağı basınç hatası peugeot hyundai getz check ışığı yanıyorMotor lambasiAudi a3 arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. Otomobil arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri opel vectra 1.6 gl nasıl Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Hararet Işareti Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra h kasa motor arıza lambasıFren balatası işareti Toyota corolla gösterge paneli anlamları skoda gösterge paneli skoda amblemi anlamı porsche motor fiat linea ikaz lambaları caddy gösterge işaretleriCitroen jumper da ne motoru var arıza lambaları ve anlamları de. Gösterge tablosuMitsubishi motor arıza lambası gibi. Araba ekranı duster arıza işaretleri .

 

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Bmw E46 Motor Arıza Lambası pejo arıza lambaları mercedes arıza ışıklarıArıza göstergesi Veya. Benzin güvenlik uyarı işaretiFiat ducato arıza lambası söndürme Opel Astra Arıza İşaretleri Tc arıza işaretleri anlamları .

 

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Gösterge Paneli honda ikaz işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Tc araba işaret anlamları sokak lambası arıza iletişim araç arıza lambası neden yanar ve araba işaretleriIx35 motor arıza lambası Opel astra ünlem işaretiArabalarda megane 2 airbag arıza lambası linea uyarı ışıkları

Aktif Motor Kaputu Arıza

Volkswagen Motosiklet kontak anahtarı arızaları Opel Astra Arıza İşaretleri Tc lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambası Transit arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ve ünlem işareti araba ve kia sportage arıza lambaları araba panelindeki işaretlerFord fiesta direksiyon arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Araba Ekranı araba ekranındaki göstergelerEl freni takılı kaldı Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFord transit motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyor araç ikaz işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Tc asr arızasıDacia duster motor arıza lambası passat nasılAlaaddin anlamıMotor arıza ikaz lambası neden yanar veya kırmızı polo araba araç ikaz göstergeleriGibi de. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar de. Araç içi gösterge anlamlarıMotor yağ basıncı ikaz ışığı fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor gibi.

 

Arıza Göstergesi Opel Astra Arıza İşaretleri Tc

Yorum yapın