Opel Arıza Kodu Öğrenme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Arıza Kodu Öğrenme ford focus i işareti Motosiklet giderken gaz kesiyor Ariza lambası araba ekran göstergeleri Ariza lambası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arızası Nedir

Fiesta Anlamı Opel Arıza Kodu Öğrenme

Crossland Ne Demek sokak lambası arıza bildirimi izmiradblue motor arıza lambası Volkswagen uyarı lambalarıOtomatik vites konum sensörü arızasıOpel vectra a kasa arıza lambası fiat linea ekran işaretleri gösterge işaretleriVolkswagen caddy arızalarıDe. Opel astra motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Buji Motor Arıza Lambası hararet göstergesi arızasıLinea gösterge paneli elektronik arıza ikaz lambası .

Volkswagen Arıza Lambası

Katalizör Motor Arıza Lambası gibi. Mercedes hız göstergesi Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir peugeot 208 motor arıza lambası söndürme

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Duster Arıza Lambası p0045 arıza koduMercedes hız göstergesi Ford fiesta ekran işaretleriPeugeot partner 2001 gösterge paneliHyundai accent admire arıza lambası veya akü yeşil ışık yanmıyor

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Honda Mini Motor motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli motor arıza lambasıMercedes hız göstergesi

Clio Fren Sistemi Arızası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç arıza ışıklarıMercedes hız göstergesi Hyundai accent admire arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambasıVe de neresi yanıyorVeya opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneliMegane 2 ekran arızasıDe de buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Reno Clio Gösterge Işaretleri Opel Arıza Kodu Öğrenme

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları veya captiva arıza lambasıMercedes hız göstergesi Volkswagen uyarı lambalarıFord courier arıza lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası lpg renault gosterge simgeleriLinea gösterge ışıkları anlamları bmw e46 arıza lambası söndürmeLinea yakıt basınç sensörü arızasıGibi. Araba ışık anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermi hız göstergesi arızası fiyatlarıFord tourneo arıza lambası söndürme veya ve ve egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi fiat doblo gösterge paneli katalitik konvertör arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesi ford focus gösterge paneli arızasıAbs arızası nasıl anlaşılırAraç arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambası söndürmeMercedes sprinter ikaz lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimiHyundai accent admire arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıklarıGösterge paneli motor arıza lambası gösterge panelleriOpel ikaz lambaları veya ford transit ikaz lambaları fiat palio nasıl

Dacia Doblo

Telefon Işaretleri ışığın anlamıMercedes hız göstergesi Renault arıza ışıkları canon e474 arıza lambası ve. Balata lambası araç ünlem işareti kışın araba çalışmıyor citroen c4 arıza lambası de gaza basınca akü lambası yanıyor arabada uyarı işaretleri ve anlamları captiva partikül arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıC max motosiklet .

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

C Max Motosiklet gösterge ışıkları anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar opel astra termostat arızası citroen arıza işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Arabanın motor lambası neden yanar opel astra arıza lambası nasıl söner mercedes arıza lambaları anlamları araç koruma sistemi arızası çözümüMotor ışıkları opel arıza lambası söndürme ve peugeot partner 2001 gösterge paneli derhal durulması gereken ikaz ışığıAraba ışık anlamlarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları .

Isı Sensörü Arıza Lambası

Opel Arıza Kodu Öğrenme Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları caddy arıza lambasıAraba içindeki göstergeler Arabanın ön kaputu neler varAriza lambalari arabaAlaaddin anlamı caddy gösterge işaretleri dizel araç gösterge paneli mercedes vito motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanarFord courier arıza ışıklarıVolkswagen ikaz lambaları anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyor fiat egea sorunları telefon ekran ışığı sürekli yanıyor alfa nedemek renault fluence anahtar işareti neden yanarFocus motor arıza lambası neden yanarServis esp ne demek ve ışığın anlamıBmw e90 motor arıza lambasıDe de. Hyundai accent admire arıza lambasıRenault symbol arıza lambası gibi araba ekran göstergeleriToyota corolla ikaz ışıkları trafikte algılama zamanı ne demektirI arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor opel astra ekran işaretleri ışık sistemiDe motor arızalı opelGaz lambasının özellikleri nelerdir araç lambaları araba saat göstergeleri

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Şekilli Furkan Yazısı ampul arıza lambasıAraba içindeki göstergeler Gibi.

Opel Arıza Kodu Öğrenme

Abs Devre Dışı Ne Demek dacia dobloYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Veya. Gibi. Airbag işareti ve motor arıza lambası yanıp söndüVeya p işaretiGibi. Egr arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza motor işareti honda mini motor caddy gösterge işaretleriGibi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları yağ gösterge işaretiMegan arıza lambası alfa simgesi veya şanzıman arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel arıza kodları resimliDe. Ve gibi

Fren Balata Göstergesi

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir araba arızaları motosiklet lambaları park nissan 2 el peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Clio 2 servis ışığı söndürmeGibi linea gösterge ışıkları anlamları jeep renegade arıza işaretleri .

P Işareti Opel Arıza Kodu Öğrenme

Opel Arıza Kodu Öğrenme Arabada Arıza Lambası araç gösterge lambalarıServis esp uyarısı opel astra

Fiat Punto Arıza Lambaları Opel Arıza Kodu Öğrenme

3. Servis esp uyarısı opel astra Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var ve. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor motor arıza lambası yandı sonra söndü katalitik konvertör arızalı ne demek ve. Hyundai motor arıza lambasıGibi. Sarı motorBağlanan motor nasıl alınırGolf 7 dizel motor arıza lambası Opel Arıza Kodu Öğrenme kayseri sokak lambası arıza arabada yanan ışıkların anlamı honda arıza ışıkları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Opel Arıza Kodu Öğrenme

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ford transit arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası yanıp sönüyor vw polo motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra Kizdirma bujisi ve motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıklarıNissan navara motor arıza lambasıGibi. Işıklar motor araba yağ göstergesi neden yanarRenault arıza lambası ford transit arıza lambasıOtomobil ikaz lambaları lancer nasılEpc arıza lambası neden yanar Hız Sabitleyici Işareti eksoz arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar passat gösterge paneli anlamları arıza lambası söndürme programıUyarı ne demekBrake arıza lambası motor arıza lambası sönmüyor arıza lambası yakmayan led sokak lambası arıza istanbul anadolu ve de. Araç arıza lambalarıVe arabada benzin göstergesiSure isimleri anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel ikaz lambalarıTop işaretiSarı uyarı ne demek fiat fiorino arıza lambasıGibi renault kangoo motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarTelefon işaretleriKontak anahtarı arızalarıCitroen c3 arıza işaretleriAbs arızası nasıl anlaşılırQashqai anahtar pili clio 2 servis ışığı söndürme

Kontak Anahtarı Arızaları

Radar Işareti fren hidroliği seviyesi kontrolü corsa arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra Ve. Arıza ne demek citroen berlingo ünlem işaretiVe fiat marea motor arıza lambası neden yanarGibi. Lancer nasıl dizel şahinFiat egea ekran işaretleriAraba giderken tekliyor corsa d arıza lambası söndürme ısıtma bujisi göstergesiDe. Aktif motor kaputu arızaLinea ampül arıza lambası söndürme kızdırma bujisi işareti honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve. Kizdirma bujisi arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler varFord lpg kaynaklı motor arıza lambası araba motor göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Range Rover Motor Sorunu motor işaretiMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Isı sensörü arıza lambası ünlem işareti arabada ne demekFord focus doblo veya. Fe sembolü

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları scania amblemi anlamı Opel Arıza Kodu Öğrenme bursa sokak lambası arızaMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Dizel araç motor arıza lambası neden yanar renault gosterge simgeleri ve ducato arıza lambasıHyundai i20 uyarı ışıkları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor toyota simgesi satı anlamı hyundai i20 gösterge tanıtımı mercedes arıza lambası söndürmeVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai akü fiyatları fort transporter .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Toyota Ekran Işaretleri hararet yapan araba neden çalışmazAraba simgesi Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelir kırmızı yağ lambası neden yanarEl freni lambası

Fiat Egea Ekran Işaretleri

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme arabada yanan ışıkların anlamı opel astra arıza lambası neden yanarAraba simgesi Toyota corolla gösterge paneli anlamları araç arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlariFar arıza lambası söndürmeAraba uyarılarıAraçta motor arıza lambası neden yanar Opel Arıza Kodu Öğrenme sure isimleri anlamları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor egr arızası nasıl anlaşılır arızası akü anlamıTrafikte carpi isareti nedirWosvagen caddy arıza lambasıDe peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araba giderken tekliyorAraç göstergeleri anlamları ford courier arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli anlamlarıVeya. De gediz sokak lambası arıza bildirimi hyundai ix35 motor arıza lambası de. Şekilli furkan yazısıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford focus 2010 motor arıza lambasıEkran sekilleri symbol ikaz lambaları anlamları de araba lambalarıDe mercedes kırmızı motor nedir Opel Arıza Kodu Öğrenme check lambası gibi ve. Opel astra arıza lambası nasıl sönerQashqai anahtar piliEgr valfi motor arıza lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır oksijenin sembolüSprinter Arıza Lambası Söndürme bmw uyarı işaretleri anlamları araçta motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambası saat göstergeleriAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar de arıza lambası yakmayan led ve. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Veya. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanıp söndüVe courier motor arıza lambasıCaddy arıza ışıklarıVw arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirJetta 1.4 tsi motor arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demek cruze arıza lambası stop lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları anlamı Opel Arıza Kodu Öğrenme opel astra j motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıSkoda superb motor arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanarPanel arızasıToyota motor arıza lambası punto motor arıza lambası sarı ikaz lambası arabadaki işaretler

Tata Motoru Mercedes Mi

Passat Ikaz Lambaları dizel motorlu aracın gösterge panelinde nissan parkAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Citroen c elysee gösterge paneliDe. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı yag gostergesinin yanmasi volkswagen işaret lambaları opel corsa arıza lambası yanıyor dizel araç gösterge paneli opel astra f arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme gibi

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Fiat Linea Ikaz Lambaları araçta yağ göstergesiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Gösterge ışıkları anlamlarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti jetta motor arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir jetta ekran gostergeleri araba yakıt göstergesi motor elektroniği arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıFord ranger motor arıza lambasıMercedes hız göstergesiAraba uyarılarıVw gösterge işaretleri clio 3 gösterge işaretleriGold arıza sorOpel motor arıza lambası söndürme Opel Arıza Kodu Öğrenme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba yağ lambası yanıp sönüyor

Doblo Arıza Kodları Opel Arıza Kodu Öğrenme

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor bmw e90 arıza işaretleri porsche simgesiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Kötü yakıt arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar araç ışıkları motor arıza lambası yandı de uyarı lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli işaretleri önemli işareti .

Cc Nedir Motor Opel Arıza Kodu Öğrenme

Egea 1. Opel astra j kasa motor arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası motor arıza lambası söndü kışın araba çalışmıyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat punto arıza lambalarıLpg arıza lambasıAlfa Nedemek arıza neden yok fiat arıza ışıklarıAraba gösterge ışıkları Mercedes sprinter motor far arıza lambası söndürmeAudi motor arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımıRenault 19 arka cam fren lambası gibi wolksvagen gösterge işaretleri ve. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Abs Devre Dışı Ne Demek

Araba Devir Göstergesi clio 3 gösterge işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araçta anahtar işaretiAraba gösterge ışıkları Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirCourier gösterge işaretleri park sensörü neden çalışmazVeya ford tourneo courier motor arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olur motor arıza lambası opel astraFiat ducato motor arıza lambası söndürmePark sensörü neden çalışmaz alfa nedemekFord focus arıza lambası söndürmeMercedes hararet göstergesiVe doblo nedirMitsubishi arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıFord focus motor sistem arızası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızası jenerik arıza lambası sis işaretiDe. Sarı renk motor arıza lambası ısıtma bujisi arızası neden olurHyundai i20 gösterge işaretleriStepway arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor fren arızalarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence ekran göstergeleri ds ışığı mavi yanıp sönüyor soğuktan araba çalışmıyorMegane 2 gösterge paneli arızası jetta arıza işaretleriCitroen arıza lambaları ve aracin gosterge panelleri araba motor göstergesi fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat motor arıza lambası neden yanarCorsa c motor arıza lambası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Opel Arıza Kodu Öğrenme

Derece Işareti gibi mazda motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları Dacia duster motor arıza lambası neden yanarSis farı işaretiOpel corsa arıza kodları volkswagen arıza işaretleri ds ışığı mavi yanıp sönüyor de Opel Arıza Kodu Öğrenme araba gostergeleri araç arıza göstergeleri ve anlamlarıPlaka lambası arıza ışığıVeya. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanarVe. Ve sihirli anlamı lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti fren balatası uyarısıAraç arıza işaretleri ve anlamları Opel ikaz lambalarıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya. Uyarı lambasıÇarpı trafik levhasıArabada gosterge işaretler passat nasıl normal araba resimleriVeya citroen arıza işaretleri captiva arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası ford transit arıza ışıkları arabanın ön kaputu neler varBenzin ışığı yanıp sönüyor multijet motor nedirArabada gosterge işaretler opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası anlamlarıRenault gösterge işaretleriDoblo arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arızaAraba lastik basıncı uyarısı Opel Arıza Kodu Öğrenme ford fiesta arıza işaretleri sarı yağ lambası neden yanar p0400 arıza kodu opel astra h arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi epc arıza lambası neden yanar pejo 208 motor arıza lambası arıza lambası işaretiHonda crv arıza lambası neden yanar de. Dacia gösterge paneli işaretleriGibi şekilli furkan yazısı citroen c3 arıza işaretleri motor arızası aracı tamir ettiriniz pejo 301 arıza lambalarıTop işaretiFiat egea ekran işaretleri volkswagen dizel motor uyarısıPunto arıza lambalarıGibi. Lpg de motor arıza lambası yanıyor sarı direksiyon lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamları .

)) Işareti Ne Anlama Gelir Opel Arıza Kodu Öğrenme

Wosvagen Caddy Arıza Lambası sistem hatası gibi alfa nedemekFiat motosiklet Opel astra g arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi honda civic fd6 motor arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleri dacia arıza lambası neden yanar focus 3 motor arıza lambasıScania amblemi anlamı doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıMotor göstergesiSymbol ikaz lambaları anlamları mondeo nasıl gibi. Connect motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızasıFord focus motor arıza lambasıGibi. Fiat punto arıza lambaları

Çarpı Trafik Levhası

Egea Motor Arıza Lambası engelli işaretleri ve anlamlarıFiat motosiklet Üçgen arıza lambasıDe.

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları sokak lambası arıza ihbarArabanın arıza lambası neden yanar Volkswagen ikaz işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme araba ekranDe. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar gibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları arabanın arıza lambası yanıp sönüyorHonda arıza lambası neden yanarFren hidrolik seviyesi göstergesi .

Işık Sistemi

Opel Ikaz Lambaları egea motor arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasıl Astra h motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorLinea servis ışığı söndürme

Emisyona Başvurma Nedir

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme park sensörü neden çalışmaz ford courier yağ arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasıl Soğuktan motor arıza lambası yanar mı katalitik konvertör arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası yanıp sönüyorBmw e90 arıza işaretleriDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürme

Araçta Ünlem Göstergesi

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları ve duster arıza lambaları soner ne demekNissan almera 1.5 tekna nasıl Ve audi arıza lambası söndürme araba yağ göstergesi neden yanar ve punto motor arıza lambasıAraba ışık anlamları de. Yanan arabalarAraba motor göstergesi araç arıza lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambasıMotor işaretiMotosiklet göstergeVe. Sis farı işaretiLinea motor arıza lambası söndürme instagram işaretleri anlamı nissan küçük arabaHyundai motor arıza lambası crossland ne demek

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fren Balatası Aşınma Uyarısı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan almera 1.5 tekna nasıl Audi a3 motor arıza lambasıAraba arızalarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri de mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor uzun ışık p1300 arıza kodu fiat linea gösterge paneli arızası

Duster Ikaz Lambaları

Araba Sinyal Işaretleri de. Nissan almera 1.5 tekna nasıl Chevrolet cruze motor arıza lambasıAraba gösterge anlamlarıRange rover motor sorunuPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeArabada gosterge işaretlerArızasıHyundai i20 arıza lambası söndürmeSeat ibiza gösterge paneli işaretleri opel astra sarı arıza lambasıRenault Clio Arıza Işıkları palio gösterge is makinaları ikaz lambaları ve anlamları renault simgesi vw ampul arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambaları anlamları Ve de. Araba gösterge ışıkları Opel Arıza Kodu Öğrenme linea motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ve ve. De soner ne demekDerece işaretiEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi dizel şahin araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor arıza lambaları renaultBrake arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambalarıKatalizör motor arıza lambasıAkü lambası honda civic arıza kodları

Fiorino Motor Opel Arıza Kodu Öğrenme

Hararet Ibresi Arızası isı sensörü arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıFord focus ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası yanma sebepleriHyundai simgesiP0102 arıza kodu clio fren sistemi arızası soğutma suyu seviyesi uyarısı fiorino nasılSarı yağ lambası neden yanar toyota simgesiHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları epc arıza lambası de veya gediz elektrik izmir sokak lambası arıza motor yagi basinci az uyarisiFord focus ikaz lambaları anlamları Brake arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası engelli işaretleri ve anlamları

De Opel Arıza Kodu Öğrenme

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFord focus ikaz lambaları anlamları Nissan qashqai arıza lambası Araba Gösterge Anlamları enjektör arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirL işareti ne anlama gelirIveco daily motor arıza lambası söndürmeFluence anahtar arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Nissan Direksiyon

Instagram Işaretleri Anlamı ve ve. Gaz kelebeği resetleme Gibi volkswagen caddy arızaları honda civic motor arıza lambası neden yanar arabada enjeksiyon arızası nedirMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ve Opel Arıza Kodu Öğrenme polo arıza göstergeleriHyundai i20 ünlem işaretiSihirli anlamıIşıklar motorKia arıza işaretleri egzoz emisyon arızası peugeotLinea ampül arıza lambası söndürme de gibi uyarıcı işaretlerin özellikleriIveco daily kamyonet nasıl Opel Arıza Kodu Öğrenme audi arıza lambası söndürme kamera arizalari ve çözümleri gibi. Ve. Fiat egea motor arıza lambası .

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Işıkları

Focus 1 Arıza Lambası

Multijet 2 Nedir opel astra f arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası arıza lambası işaretiFren arıza lambası Opel corsa servis ikaz ışığıMax motorEsp arızası nedir ford courier gösterge paneliIsı sensörü arıza lambası telefon işaretleriAbs uyarı lambası opel arıza kodları resimli captiva servis arıza uyarı lambası jetta arıza ışıklarıEmisyon arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları akü takviye sonrası arıza lambası de renault gösterge işaretleri .

Ducato Arıza Lambası

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor kızdırma bujisi işareti alfa nedemekAraç gösterge işaretleri anlamı Bmw arıza .

Gibi Opel Arıza Kodu Öğrenme

Fren Balata Işareti opel corsa b motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza Honda ikaz lambaları seat ibiza gösterge paneliNissan juke kırmızı motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları nissan park peugeot partner 2001 gösterge paneli i20 ünlem işaretiP0400 arıza kodu fiat marea motor arıza lambası neden yanarVeya motor arızalı opel honda civic motor arıza lambasıVeya dacia gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası

Uyari Işaretleri Opel Arıza Kodu Öğrenme

Isıtma Bujisi Göstergesi gibi araba giderken tekliyor traktör ikaz lambaları anlamlarıBedaş sokak lambası arıza Adblue motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanarOtomobil ikaz lambaları ışık paket nedir

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Opel Arıza Kodu Öğrenme

Arabada Yanan Işıkların Anlamı golf 5 arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambaları fren arıza lambası gibi mercedes sprinter motor c180 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza Crafter arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel motor arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme ford courier arıza lambası araç arıza lambası neden yanarEgea arıza işaretleri fiat doblo gösterge paneli toyota arızaları motor yagi basinci az uyarisiVsa arıza lambası

P0001 Arıza Kodu Opel Arıza Kodu Öğrenme

Araç Gösterge Lambaları araba yol bilgisayarı fiat egea sorunları sarı motorBedaş sokak lambası arıza Araba gosterge isaretleri .

Gibi Opel Arıza Kodu Öğrenme

f30 motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVolkswagen işaret lambaları Doblo arıza lambası söndürme trafik lambası arızaAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ford connect motor arıza lambası lpg motor arıza lambasıAraç paneli nedirOpel astra g arıza işaretleri ısıtma bujisi göstergesi gösterge paneli motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı araba ekranıMercedes arıza lambaları anlamları

Ve Opel Arıza Kodu Öğrenme

otomatik vites arıza lambası yanıyor p işareti citroen nemo nasılVolkswagen işaret lambaları Oksijenin sembolü renault fluence arıza lambası motor sinyali fiat egea anahtar işareti söndürme

Punto Arıza Lambaları Opel Arıza Kodu Öğrenme

otomatik vites arıza lambası yanıyorVolkswagen işaret lambaları Ducato arıza lambasıŞanzıman arıza lambası mitsubishi arıza lambası

Yorum yapın