Motor Işığı Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Işığı Yanıp Sönüyor bmw arıza kodları ve anlamları De Motor Işığı Yanıp Sönüyor Ariza lambası ve. ara kat nedir Ariza lambası Hava yastığı arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları fren ikaz lambası neden yanar .

Düşük Üre Uyarısı

Motor Işığı Yanıp Sönüyor Motor Işığı Yanıp Sönüyor gibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAraçta yağ göstergesi Arabanın ön göstergeleriVe. Azalmış soğutma suyu arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıP1564 arıza kodu veya akü ikaz lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambası

Passat Arıza Işaretleri

Motor Işığı Yanıp Sönüyor gibi ısuzu motosiklet symbol lastik arıza lambası söndürme opel astra servis esp gibi opel vectra c gösterge paneli arızası Motor Işığı Yanıp Sönüyor nissan qashqai gösterge işaretleri ve Motor Işığı Yanıp Sönüyor tehlikeli işaretler transporter arıza lambası söndürme vw sarı yağ lambası

Ve Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araç arıza lambası motor arıza kodlarıAraçta yağ göstergesi Ford fusion motor arıza lambasıAnahtar resmi araba göstergesi ünlem işaretiHonda jazz motor arıza lambası neden yanar araba ışıkMotorsiklet arızalarıGibi peugeot 3008 arıza lambası söndürmeAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de gösterge işaretleriArıza göstergeleri veya. De. Benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür akü arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekPejo 307 motor arıza lambasıIşık lambaları fiat linea ekran işaretleriAsr arıza lambası neden yanar .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor Motor Işığı Yanıp Sönüyor dur el işareti gibi ısuzu amblemi golf 6 motor arıza lambasıAraba ışık göstergeleri Symbol elektronik arıza ikaz lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Lpg Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor gözde ışık yanıp sönmesi araç arıza işaretleri anlamlarıAraba ışık göstergeleri Araçtaki göstergeler ve anlamlarıMercedes arızaları ve. Gibi. Bmw uyarı işaretleriDe gibi. Ford focus 1 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası yanıyor trafik lambası arıza numarasıVeya p0045 arıza kodu

Transit Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor renault arıza lambasıAraba ışık göstergeleri Ford courier motor arıza lambası niye yanarFord fusion motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor veya arıza bu hafta yok mu bmw e90 motor arıza lambası pejo 307 arıza lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası motor ariza lambasi motor arıza lambası opel astraAraba ışık göstergeleri Araç uyarı ışıkları ve. Gibi veya araba arıza lambaları ve anlamları ve 3. yedek anahtar hangi araçlarda var nissan qashqai anahtar piliFord kuga motor arıza lambası ford arıza lambalarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları .

Getz Arıza Lambası Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor motor kontrol sistemi arızası (eobd) ısıtma bujisi arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları De. Transporter gösterge ikaz lambaları .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araç ikaz ışıkları egea arıza lambası yandı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı ariza lambalariFiat linea ekran işaretleri Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor .

Araba Işıkları Anlamları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor megane 2 termostat arızasıAlfa nedemek Tofaş gösterge ışıkları sigortası araç kaputunda neler bulunurGösterge işaretleri de veya. Gibi. Motor arıza lambası nasıl silinir ford fiesta motor arıza lambası söndürme honda civic motosikletEgzoz arızalarıFort cornet lpg li araçta motor arıza lambası söndürme veya arıza lambası neden yanarGibi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHonda crv arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor otomobil sembolleriAraba sembolleriAlfa işareti nasıl yapılır ford focus motor arıza lambası yanıyorGöstergeler arabaAudi a6 arıza lambaları Motor Işığı Yanıp Sönüyor park lambası arıza ışığıAlfa nedemek Ford arıza lambası söndürmeGibi. Peugeot motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza lambası sondurme wosvagen arıza ışıklarıCitroen motor arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambası de arabada sarı kar işaretiGibi 2 el yarış motorlarıBmw motor kia sportage motor arıza lambası anahtar resmi neyi gösterir ve. Işaret ne demekMotor amblemleriFord transit ikaz lambalarıVe. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArabanın önündeki işaretler simge peugeot motor soğukken arıza lambası yanıyorGöstergeler arabaOpel insignia arıza lambası nissan küçük araba kombinin arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAraba amblemleri ve anlamları suzuki swift motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor kemer anlamı fren ikaz lambası neden yanar ariza ne zaman motor arıza ikaz lambası neden yanar

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor ışık sistemi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Alfa nedemek Motor Işığı Yanıp Sönüyor ikaz ne demekAlfa nedemek Araç ikaz lambası citroen nemo arıza işaretleri kasa motorAraba ekran göstergeleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor polo hararet göstergesi yanıp sönüyorToyota corolla arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıkları h işaretinin anlamı gibi Motor Işığı Yanıp Sönüyor bmw fren balatası arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme gibi airbag arıza lambası söndürmeDe fort transit arıza işaretleri gibi. Akü lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Rs200 motor arıza lambası

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor de opel corsa sarı arıza lambası motor arıza lambası yanarsa ne olur hyundai i20 arıza lambası söndürmeAlfa nedemek Neden yanar transporter gösterge ikaz lambalarıI20 ünlem işaretiFord transit motor sistem arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAraba marka işaretleri motor arıza lambası nasıl silinir motor arıza ışığı bildirim ışığı nedir düşük üre uyarısı nedir sokak lambası arıza ayedaşBmw f30 motor arıza lambası .

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür abs ve motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası akü arıza lambası medaş sokak lambası arızaFord fiesta arıza işaretleri Punto arıza lambaları hyundai i10 gösterge paneliPeugeot partner gösterge paneli anlamları araç akü lambası neden yanarAraba yağ lambası yanıp sönüyor aydem sokak lambası arıza akü göstergesi neden yanarVolkswagen gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

El Freni Ikaz Lambası Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor mesajlardaki işaretlerin anlamı

Sokak Lambası Arıza Tedaş

Motor Işığı Yanıp Sönüyor corsa c arıza lambasıFord fiesta arıza işaretleri Fren balatası uyarısı arabada yanan işaretler abs fren sistemi arızalarıMotor arıza lambası nasıl silinir de Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Motor Işığı Yanıp Sönüyor motor nedirFord fiesta arıza işaretleri Bmw sarı Motor Işığı Yanıp Sönüyor opel corsa hararet göstergesi air gösterge saati

Linea Arıza Işaretleri

Motor Işığı Yanıp Sönüyor ışık lambaları doblo arıza işaretleriFord fiesta arıza işaretleri Oto arıza işaretleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miHonda crv arıza lambası neden yanarDe. Ford transit motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor turuncu arıza lambası Motor Işığı Yanıp Sönüyor motosiklet arızalarıFord fiesta arıza işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarDoblo park lambası arıza veya. Gibi. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıGibi. Accent era arıza lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir .

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Motor Işığı Yanıp Sönüyor Motor Işığı Yanıp Sönüyor nissan motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli Citroen nemo arıza lambalarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıyorHonda civic hararet göstergesiMercedes sprinter motor doblo arıza kodları oksijen sembolü sivas hondaFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel astra termostat arızasıVeya. Kia bongo motor arıza lambası neden yanar

Doblo Uyarı Işaretleri

Motor Işığı Yanıp Sönüyor motor göstergeleri linea motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli Araç ikaz lambaları ve anlamları megane 1 arıza lambaları anlamları eca kombi arıza lambası yanıyor araba sinyalleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve aracin gosterge panelleri tiguan nasılVeya lpg ışığı yanıp sönüyor de. Soğuk havada motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi fren sistemi arızası motor soğutma suyu ikaz lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık .

Gösterge Paneli

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı Yanıp Sönüyor air gösterge saati gibi arıza gösterge lambasıFren lambası neden yanar Opel astra g motor arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar gibi araba yağ lambası yanıp sönüyor araç akü lambası neden yanar

Symbol Hararet Göstergesi

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araba uyarı ışıklarıFren lambası neden yanar Arıza işaretleri anlamlarıKış ışığıMitsubishi l200 arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor ve. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi neyi gösterir arabadan benzin çekmePunto arıza lambası söndürme Park sensörü arızası nasıl giderilirBmw uyarı işaretleri bmw motor Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Işaretler Ne Anlama Gelir

Motor Işığı Yanıp Sönüyor opel astra plaka lambası arıza motosiklet arıza lambası neden yanar megane 1 arıza lambaları anlamlarıPunto arıza lambası söndürme P0102 arıza kodu yolda radar olduğunu nasıl anlarız akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor de. Ford courier motor arıza lambası neden yanarPeugeot 308 arıza lambası akü lambası yanıp sönüyor de p0003 arıza koduArıza gostergeleri ford courier arıza lambası anahtar işareti

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor nissan qashqai motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme Punto arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge ışıkları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat egea arıza sembolleri ısıtma lambasıAraç arıza lambası anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar logan arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıSymbol arıza ışıkları araba işaretler arabada eps ışığı yanıyor

Arıza Lambası Nasıl Söner

Motor Işığı Yanıp Sönüyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti nedir araba yağ lambası yanıp sönüyor

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Motor Işığı Yanıp Sönüyor punto arıza lambalarıPunto arıza lambası söndürme Fiat linea motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine

Toyota Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Motor Işığı Yanıp Sönüyor de opel astra h arıza lambası volkswagen gösterge işaretleriPunto arıza lambası söndürme Gibi gibi de. Megane 2 termostat arızası fren balata arıza lambası audi arıza lambası 2 motorHyundai check lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar2021 egea ikaz lambaları .

Işaretler Ne Anlama Gelir Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıp Sönüyor fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Motor Işığı Yanıp Sönüyor de

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor linea arıza lambası Motor Işığı Yanıp Sönüyor sürekli otomotiv edirne ve araba işaret lambaları pejo 301 hararet göstergesi nerede motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMercedes c200d hangi yağ kullanılır Tata arabaları nasılAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat egea anahtar işareti yanıyor tofaş gösterge ışıkları sigortasıArıza lambaları ve anlamlarıAraç gösterge paneli anlamları yağ gösterge işareti lamba kapalıyken yanıp sönüyorAraç göstergelerGibi. Seat leon arıza işaretleriVolkswagen polo ikaz lambalarıAraba yağ lambası yanıp sönüyorPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıToyota corolla arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları arıza ışığı anlamları nissan micra uyarı işaretleri motor yağ arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısı araba yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıJetta kırmızıMotorsiklet arızaları veya arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra gösterge işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyorGözde ışık yanıp sönmesiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVeya caddy gösterge ışıklarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambası motor motor dacia gösterge anlamları honda crv arıza işaretleri nissan qashqai anahtar pili pejo 301 lastik basıncıKemer anlamı linea arıza lambası söndürme ford courier yağ lambası neden yanar fiat egea arıza lambalarıPassat arıza işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford connect arıza ışıkları volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambaları .

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araç arıza işaretleri anlamları dacia duster motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Fiat egea arıza lambaları anlamları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir pejo arıza lambaları skoda motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge işaretleriVeya de Motor Işığı Yanıp Sönüyor veya. Volkswagen uyarı ışıkları anlamları Yakıtta su var işareti

Adana Honda Civic

Motor Işığı Yanıp Sönüyor citroen jumper 2. Volkswagen uyarı ışıkları anlamları el 4wd sürekli ne demek hyundai getz gösterge lambaları ford kuga arıza lambası söndürme gibi. 3. yedek anahtar hangi araçlarda varRenault trafic arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanarArıza göstergeleriFord focus motor arızası uyarısı de. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar alfa işareti nasıl yapılırLinea arıza işaretleri fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı 9 ışık anlamı uzun ışık connect yazısıDe pejo 307 arıza lambaları akıllı işaretlerin anlamları dacia sandero gösterge paneli p0001 arıza kodu .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor ve. Nissan küçük araba Arıza ikaz lambalarıFord ranger arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleri

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor dacia logan arıza lambası neden yanarNissan küçük araba Polo arıza lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar era motor arıza lambası polo arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Clio Mavi Işık

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araba ışıkları anlamları egzoz emisyon kontrol ettirinNissan küçük araba Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk motor arıza lambası yanıyor fluence stop lambası neden yanar Motor Işığı Yanıp Sönüyor fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVeya fren hidrolik seviyesi göstergesiVeya clio arıza lambası söndürmeGibi citroen c3 arıza lambasıKalp işaretleri sarı motor

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor volkswagen caddy arıza ışıkları veya. Nissan küçük araba

Golf 7 Motor Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor clio 4 mavi hararet göstergesi bmw arıza lambalarıNissan küçük araba Veya acil uyarı ışıkları Motor Işığı Yanıp Sönüyor polo arıza lambaları de volkswagen tiguan motor arıza lambası ve Motor Işığı Yanıp Sönüyor honda arıza ışıklarıHonda civic motosiklet

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araba özellikleri anlamlarıNissan küçük araba Üçgen içinde çarpı trafik işaretiAuris arıza lambası söndürmeBmw arıza kodları ve anlamlarıIsuzu arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı opel astra g gösterge ışıklarıVe albea motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiAlfa işareti nasıl yapılır honda civic motosikletDizel araba yolda giderken tekliyorF30 motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor passat gösterge paneli anlamları

Arabada Yanan Işaretler

Motor Işığı Yanıp Sönüyor araç gösterge ışıkları yanmıyor duster arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ışık lambaları Motor Işığı Yanıp Sönüyor veya. Nissan küçük araba Ve gibi Motor Işığı Yanıp Sönüyor gibi.

Audi A3 Arıza Işıkları

Motor Işığı Yanıp Sönüyor motor kontrol sistemi arızası eobd opel astra j kasa motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri Veya. Akü arıza lambasıHata kodu 0015Kışın araba çalışmıyor egea arıza lambası yandı hava durumu simgeleri ve anlamlarıTofaş gösterge ışıkları sigortasıMotosiklet lambalarıRenault 19 europa gögüsGaz göstergesi arızasıArıza ışıkları anlamıBildirim ışığı nedir 2 motor fiat linea motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba işaretlerFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırPunto arıza lambalarıNissan motor fren balata arıza lambası gözlük amblemleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Asr Arızası

ve. Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Yorum yapın