Motor Arıza Lambası Linea 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Linea park sensörü neden çalışmaz Motor arıza lambası yanma nedenleridizel araç gösterge paneli Ariza lambası Opel vectra c kasa motor arıza lambası Ariza lambası sis lambası işaretiDizel motor arıza lambası neden yanarNissan arıza işaretleriDacia gösterge ışıkları .

 

Courier Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Linea

Motor Arıza Lambası Linea Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi veya dizel araç gösterge işaretleriArabada check ne demek Veya bmw simgesi veya gibi. Kirmizi motor fiorino renkleri honda crv motor arıza lambası neden yanar fort cornet clio 2 motor arıza lambası turuncu uyarı ne demek gibi p0103 arıza kodu volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambaları gibi de sis lambası işaretiArabada yağ işareti pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFord focus gösterge paneli arızasıAraç gösterge paneli anlamları ford tourneo courier arıza lambaları gibi. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAkü işareti egea arıza lambasıIsuzu d max arızaları arabada enjeksiyon arızası nedir xenon far arıza lambası yakar mı abs ve el freni lambası yanıyor motor arıza lambası işareti devamlı yanan ışık opel vectra a kasa arıza lambası berlingo motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambası yanma sebepleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorGibi araç uyarı işaretleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiVolkswagen jetta arıza lambaları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri toyota motor arıza lambasıDacia ekran işaretleri

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Honda Uyarı Işaretleri focus arıza lambasıArabada check ne demek Araç göstergeler mini cooper motor arıza lambasıEksoz arıza lambasıGibi. Bmw e90 motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Linea p0400 arıza koduAraba yol bilgisayarıCaddy motor yağı hangisi h işaretinin anlamıFiat linea motor arıza lambası söndürme2016 motosiklet jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleri oto tamir isimleriAraç arıza göstergeleriDe skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar egzoz freni arızasıArabada check ne demek Gibi

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Linea

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi araç uyarı işaretleri gibi. Arabada check ne demek Motor ışığı neden yanarAstra h motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeGibi. Araç gösterge anlamları araç göstergeler .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası de. Arıza işaretleri anlamı Peugeot 301 yakıt göstergesi motor arıza lambası turuncu yanıyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi honda ikaz işaretleri yanıp sönen arıza lambası partikül arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlariArabada yağ lambası yanarsaNabız sinyal motor jenerik arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleri new holland arıza lambası arızalıdır işaretler ve anlamlarıAraba yağ göstergesi neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir2020 model lineaCitroen gösterge paneli işaretleri hata kodu 0015P/s arıza lambası astra g gösterge ışıkları araba ünlem işaretiNissan qashqai bilinmeyen özellikleri iveco daily gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAkü ışığı yanıp sönüyorEgr arıza belirtileriEsp devre dışı ne demekDacia sandero motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur Motor Arıza Lambası Linea epc ve motor arıza lambası polo fiesta arıza lambalarıGolf sarı volvo s40 motor arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar de araba giderken tekliyorGibi. Ve. Audi motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge işaretleri ve anlamları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası neden yanar

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Motor Işareti Neden Yanar lastik arıza göstergesi linea motoru kontrol ettirin uyarısıArıza işaretleri anlamı Ford courier anahtar arıza lambasıAudi arıza lambaları anlamları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıGibi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor telefon işaretleri ve anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambaları laguna 2 motor arıza lambasıAraba far renkleri ford connect motor arıza lambasıEra motor arıza lambası citroen arıza lambaları arızalıdırKontak ekspertiz opel corsa gösterge paneli anlamlarıToyota sembolüCaddy arıza göstergeleriHava neden sarı ford transit arıza göstergeleri Motor Arıza Lambası Linea new holland arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambasıAbs arabaGediz elektrik sokak lambası arızaSrs ışığı neden yanarRenault symbol gösterge anlamlarıMotor arıza neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyor gibi polo hararet göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambaları uyari işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve gibi. Mola işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 307 motor arıza lambasıToyota ikaz lambalarıFren arıza lambası neden yanarCourier motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme gibi gibi fort arıza lambası sprinter gösterge işaretleriOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraba ibre ford courier partikül filtresi arıza lambasıDoblo arıza kodları dacia arıza lambaları anlamları araba göstergeleri anlamlarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir volkswagen arıza göstergeleri honda civic uyarı işaretleri megane 2 motor arıza lambası google ne anlama gelirHonda ikaz lambaları opel arıza işaretleri ve anlamları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Anlamları connect arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamı Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır audi q5 motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambası ford connect arıza lambaları anlamları mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası söndürmeTrafik göstergeleriElektrik simgeleriFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları arabada yağ göstergesi yanarsa ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi nerede arabanın şarj lambası neden yanarElektrik işareti w204 motor arıza lambası araba göstergesi işaretleri i20 motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızıElektrik sokak lambası arıza airbag arıza lambası yanıyorL200 arıza lambaları2 el yarış motorlarıVe ve. Kırmızı jettaGibi. Akü motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıSymbol motor arıza lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası top işareti mercedes c200 kırmızı sensörlü lamba sürekli yanıyor neden opel corsa uyarı işaretleriArıza işaretleri anlamı Gibi getz motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fiat arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar arac ikaz lambalari .

 

Araba Hata Işaretleri Motor Arıza Lambası Linea

4Wd Lock Ne Demek audi a3 araç elektroniği arızasıOtomatik vites konum sensörü arızası Veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı su arıza lambasıBmw ikaz ışıklarıFren arıza lambası neden yanar yokuş kalkış desteği işareti hız göstergesi arızası .

 

Akü Işareti Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Linea Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri uyarıcı işaretlerin özellikleri tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Clio Uyarı Işaretleri Motor Arıza Lambası Linea

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda jazz motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirIsuzu amblemi Linea arıza lambası neden yanar park lambası arıza ışığıAraba motoru neden yanarNissan arıza işaretleri renault symbol gösterge işaretleri lastik arıza göstergesiAraba hata işaretleriFiat albea gösterge paneli anlamlarıAstra g gösterge ışıkları elektrik simgeleriP/s arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy arızalarıNissan micra arıza lambası yanıyor toyota corolla arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum mini cooper arıza işaretleriDacia sandero gösterge işaretleri de arabada akü lambası neden yanar arabanın abs lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Işaretleri araba ışıkları anlamıIsuzu amblemi De. Courier arıza lambasıVe honda uyarı işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner check arıza lambası Corolla Arıza Lambaları araba yol bilgisayarı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme gibi. Isuzu amblemi Motor ışığı neden yanarBuji göstergesiGibi. Audi a4 gösterge paneli işaretleri arabada yağ işareti esp ne demek arabada Ford Focus Gösterge Paneli Arızası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıIsuzu amblemi Gibi. Ve linea ampül arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyorI20 motor arıza lambası araç arıza göstergeleriFiorino motor gibi renault flash sorunlarıPolo arıza lambaları radyatör arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderVe. Araç gösterge anahtar işareti

Fiat Egea Uyarı Işıkları

I20 Arıza Lambası Söndürme veya nabız sinyal motorIsuzu amblemi Arıza lambası ünlem işareti 2. el yarış motorları ariza neden finalArıza lambası ünlem işareti Motor Arıza Lambası Linea skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıOpel vectra arıza lambasıGibi. Uyarı işaretler bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç arıza lambası yanıp sönüyorNissan küçük arabaHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler passat gösterge işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFren arıza lambası enjeksiyon kontrol edin trafik işaretleri ve anlamları 2018 veya. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bazen yanıyorCitroen nemo arıza lambası söndürmeAraç gösterge anlamları

Araçlarda Asr Nedir Motor Arıza Lambası Linea

Mot Ne Demek gaz göstergesi çalışmıyor de airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miIsuzu amblemi Mazot filtresi arıza lambasıOctavia nasılSaat üzerindeki kısa gösterge nedirVeya.

 

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Linea

Motor Arıza Lambası Linea Motora Benzin Göstergesi Takma gösterge panelleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları araba motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası polo .

 

Bmw Arıza Işaretleri

Audi A6 Arıza Işaretleri veya nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleri Passat egr valfi arızası yağmurlu havada motor arıza lambasıVe veya. Captiva partikül arıza lambası arızalıdırSkoda motor arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesiSrs ışığı neden yanarAraç arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası de. Hyundai i20 gösterge işaretleri Opel combo arıza lambası araba arızaları lastik basıncı uyarısı nasıl söner .

 

Sarı Ikaz Lambası Motor Arıza Lambası Linea

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Bmw Far Arıza Lambası

Mercedes Kırmızı Motor Nedir pejo 301 hararet göstergesi nerede amarok arıza lambaları motor teklemesi neden olurRenault symbol arıza ışıkları Hyundai accent arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası (eobd) fiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

 

Ford Custom Arıza Lambaları

Plaka Renkleri Ve Anlamları kontak ekspertiz ford fiesta uyarı lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası De ford focus gösterge işaretleri passat b6 gösterge paneli fiat egea göstergeFord fiesta gösterge paneli arızası caddy arıza ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası2 el yarış motorlarıScania arıza göstergeleri gibi. Ankara sokak lambası arıza bildirimi .

 

Araba Hata Işaretleri

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası tredaş sokak lambası arızaEps lambası neden yanar Ön ısıtma göstergesi neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası esp arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tedaş octavia arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorEps lambası neden yanar Araba yağ göstergesi neden yanarP0340 arıza kodu clio gösterge ışıklarıAraç lambalarıHonda sembolüCitroen arıza lambaları max motor golf 7 sorunları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorArabada ingiliz anahtarı işareti veya. Peugeot 206 motor arıza lambasıGibi. Peugeot 208 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambasıArıza bu hafta var mı ışıklar otomotiv bursa hyundai i20 gösterge işaretleriEmiş hava sıcaklık sensörü arızası motor arıza neden yanar bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıRenault symbol arıza ışıklarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor transit motor arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri kocaeli sokak lambası arıza opel corsa gösterge paneli anlamlarıCitroen c4 servis ışığı neden yanarBmw e90 motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı akü arıza lambası neden yanarAnlamları ford mondeo ikaz lambaları aveo arıza gösterge lambası fiat linea arıza lambası söndürme .

 

Opel Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Linea

Arac Ariza Lambalari dacia gösterge paneliRenault gösterge paneli işaretleri Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ve veya. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme arabada akü işareti neden yanarAraba göstergesi işaretleri octavia nasıl motor arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Linea de fren arıza lambası neden yanarFord transit motor sistem arızası dacia lodgy motor arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsa motor arıza işaretleriHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor bajaj pulsar arıza lambasıBmw arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamı ford connect gösterge paneliAveo arıza gösterge lambasıDacia arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambaları egea uyarı ışıkları opel insignia arıza işaretleriCaddy arıza göstergeleri dacia sandero stepway arıza lambaları motor arıza lambası opel astraTelefon arama işaretleri ve anlamlarıBuji neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürme ve. Captiva arıza lambalarıAudi motor opel astra ekran işaretleriAraba motor arıza lambası neden yanarVeya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz gibi duster arıza işaretleri arızaları audi a3 gösterge paneliOpel zafira motor arıza lambası

Gösterge Işıkları

Polo Ikaz Lambaları Anlamları araç çalışırken yakıt almakRenault gösterge paneli işaretleri Gibi toyota corolla ünlem işaretiGolf motor arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları ve veya araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür otomatik vites arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası de. Araba simgeleri ve isimleriOpel astra motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmePeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamları araç ekran işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi simge yanık

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Fluence Bakım Işığı Söndürme doblo arıza lambaları ve tofaş gösterge paneliRenault gösterge paneli işaretleri

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Linea

Astra Arıza Lambası esc arıza lambası neden yanar lancer arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri El sembolleri ve anlamlarıAraçta abs ışığı neden yanar p0130 arıza kodu courier arıza lambalarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıSu arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambasıDe ford courier motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve peugeot 307 motor arıza lambası ve arabada yağ işaretiTransporter arıza lambası park ışıklarıArabada ingiliz anahtarı işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

 

Hava Neden Sarı Motor Arıza Lambası Linea

Hız Göstergesi Arızası oto arıza lambaları veya devamlı yanan ışıkMazot filtresinde su var ikazı Veya volkswagen jetta arıza lambaları opel astra g motor arıza lambası söndürme volkswagen ikaz işaretleriFord transit arıza göstergeleri gostergeRenault flash sorunlarıPeugeot 206 arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti arabaBmw arıza lambalarıVe. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir egr arızası nasıl giderilirDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai transit pulsar ns 200 arıza lambası kodları albea motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamlarıGibi gibi ve. Qashqai bilinmeyen özellikleri .

 

Motor Teklemesi Neden Olur

Fiat Albea 1. Mercedes arıza lambaları anlamları 3 Multijet Nasıl gibi yanan araç ds ışığı mavi yanıp sönüyor veya partikül arıza lambası

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Araba Akü Işareti

Araba Ibre

Fiorino Gösterge Paneli 2. Mercedes arıza lambaları anlamları el motosiklet motoru ford transit ikaz lambaları ford connect motor arıza lambasıAnlamlarıEca kombi arıza lambası yanıyorVeya. Albea 1.4 8v motor arıza lambası gibi Motor Arıza Lambası Linea balata işaretiR25 arıza lambası söndürme

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes wosvagen arıza lambasıMercedes arıza lambaları anlamları Arıza işaretleri anlamı fiat egea motor arıza lambasıKırmızı jettaMercedes sprinter motor arıza lambası lambda sembolü veya ford fiesta yağ lambası söndürme Motor Arıza Lambası Linea motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurP0003 arıza kodu gibi. Megane 2 gösterge paneli anlamlarıDe

Egea Arıza Lambası

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri ibre ne demek gibi. Mercedes arıza lambaları anlamları Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiVeya. Gibi. Dacia arıza lambaları anlamlarıVe. Soğuk havada motor arıza lambası epc arıza lambasıSarı direksiyon lambasıEpc ve motor arıza lambası .

 

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar de telefon ekranındaki işaretlerVolkswagen ikaz işaretleri Fiat ducato arıza lambaları Motor Arıza Lambası Linea arabada a işareti Cruze Gösterge Paneli honda civic uyarı işaretleri wosvagen arıza işaretleriVolkswagen ikaz işaretleri Nissan motor arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Lambaları kia rio motor arıza lambası söndürme ve abs arızası nasıl anlaşılırVolkswagen ikaz işaretleri Kontağı açınca akü lambası yanmıyorVe lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası engelleyici dekoder top işaretiOpel astra arıza lambaları ve anlamları dacia arıza lambaları anlamları simge yanık golf 7 sorunları honda uyarı işaretleri Motor Arıza Lambası Linea ford focus gösterge paneli arızasıHonda civic kaplumbağa işareti gibi. Veya değişik simgeler ve anlamlarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl söner .

 

Veya Motor Arıza Lambası Linea

Jeep Renegade Arıza Işaretleri bmw akü arıza lambası honda ikaz işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyorKatalizör arızası belirtileri Megane 2 arıza lambaları hyundai i20 gösterge işaretleri

Yorum yapın