Motor Arıza Lambası Doblo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Doblo fiat doblo arıza lambaları anlamları Opel astra g gösterge ışıkları Ariza lambası 1. hava durumu işaretlerinin anlamı 9 dizel laguna 1 alınır mıAriza lambası De esp asr arızası nedir volkswagen caddy ikaz lambalarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırHonda mini motor ford transit arıza lambasıInstagram işaretleri anlamıDacia logan motor arıza lambasıMotor lambası araba göstergesindeki işaretlerGibi. 4wd ne demek gibi

Araç Arıza Lambası Anlamları

Gösterge Panelindeki Işaretler transit arıza lambası söndürmeIveco daily gösterge işaretleri su yastığı ne demek honda pcx arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriAlbea otomatik vites hararet yapan araba neden çalışmaz nissan almera 1.5 tekna nasıl toyota accent lpg motor arıza lambası ikaz lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıServis esp opel renault ikaz lambaları anlamları de de de arabada ünlem işareti ne demek simge anlamlarıFiorino arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları kia sportage motor arıza lambası gibi. Egea motor arıza lambasıDe akü işareti neden yanarTransporter gösterge ikaz lambaları mercedes amarok opel motor arıza lambası söndürmeAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Lastik Ikaz Işığı katalizör motor arıza lambası

Fren Anlamı

Fren Lambası Neden Yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyor

Arabada Ünlem Işareti Motor Arıza Lambası Doblo

Araba Işıkları Anlamları p0340 arıza koduAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamları ünlem işaretli levhaArabada yanan ünlem işareti motor freni arızasıMotor arıza lambası lpg hyundai h100 gösterge paneli anlamları4wd ne demek araç panel göstergeleri araç uyarı lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor gaz kelebeği resetleme toyota accentAraba ısınınca tekliyorVeya parantez içinde ünlem arabaTel işareti Motor Arıza Lambası Doblo adblue arıza lambası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Stop Lambası Neden Yanar

Motor Uyarı Lambası ford arıza lambasıAraba arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası el freni ikaz lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıOpel corsa arıza lambalarıMotor arıza lambası söndürmeArabada sarı kar işareti stop arıza lambası neden yanar ikaz işaretleriIşıkları focus 1 gösterge paneli anlamlarıEn çok arıza veren arabalar ve araba ön panelCaptiva motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları wosvagen caddy direksiyon arıza lambası .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa arıza lambası yanıyorMotor tehlikeli mi Katalizör motor arıza lambasıMotor ibresi sardur 2. el de. Volvo motosikletGibi. Mercedes esp arızası nasıl giderilir

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Doblo

Peugeot Arıza Işaretleri duster ikaz ışıkları el freninin çekili olduğunu gösteren işaret fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söner mi hyundai sembolü

Ford Arıza Işıkları Motor Arıza Lambası Doblo

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri arabada sarı kar işareti

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Doblo

Abs Uyarı Işığı Nedir ekran sekilleri hyundai motor arıza lambası neden yanar araba kilometre göstergesi fren balatası işareti eskişehir sokak lambası arıza arabadaki işaretlerMotor tehlikeli mi Opel vectra c kasa arıza lambalarıVe. Gibi. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıSuzuki swift motor arıza lambasıBalata işareti passat arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Doblo veya arıza lambası ünlem işaretiMotor arıza lambası geç sönüyor 2020 model linea ve araba arıza lambalarıMotorsiklet arıza lambası bağlanan motor nasıl alınır Motor Arıza Lambası Doblo focus arıza lambaları renault motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti ford connect gösterge paneli arizasi fluence arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa c arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambalarıGibi. Adblue göstergesi

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Caddy Motor Kapağı Neden Yok motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMotor tehlikeli mi De honda sembolüKırmızı yağ lambası neden yanarHonda uyarı işaretleri gibi. Linea hava yastığı arıza lambası hava durumu işaretleri anlamı ford transit ikaz lambaları anlamıArabadaki göstergeler resimliMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi citroen c3 gösterge paneli işaretleri Motor Arıza Lambası Doblo renault symbol ısıtma lambası yanıyor lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriMotor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza Motor Arıza Lambası Doblo opel vectra c kasa motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası .

Araç Göstergeleri

Kia Nedir arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi passat motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri Motor yagi basinci az uyarisi fiat fiorino gösterge işaretleri

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Motor Arıza Lambası Doblo

Fiat Egea Arıza Sembolleri arıza lambası işareti citroen c elysee motor arıza lambası dizel motor uyarısı fiesta arıza lambalarıRenault arıza işaretleri Fiat egea sorunları ve ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel zafira motor arıza lambası de. Arıza lambası kendiliğinden söner miVw arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı araba yağ işareti linea enjektör arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıMotor ariza isigi de. Kırmızı polo araba

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları de. Renault arıza işaretleri Dizel partikül filtresi arıza lambasıNissan qashqai anahtar pili ariza neden final arıza lambası söndürme cihazıVolkswagen polo arıza lambaları motor arıza lambası ünlem işareti doblo motor arıza lambası neden yanar veya. Ve linea hava yastığı arıza lambası captiva arıza lambası söndürme araba ekranDizel motor arıza lambası sarı yanıyor motor uyarı lambasıDikkat işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirinAkü ışığı neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamları Motor Arıza Lambası Doblo berlingo motor arıza lambasıMotor ikaz lambası arıza lambası söndürme

Araç Hata Kodları

Captiva Motor Arıza Lambası ordu fiorinoRenault arıza işaretleri Isuzu motosikletAraç gösterge işaretleri anlamlarıMercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor uyarı lambasıFiat arıza işaretleriÜnlem işareti araba araba iç göstergeleri emisyon kontrol sistemi arızasıVe göstergede ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarUyarı ikaz işaretleriGibi citroen c3 gösterge paneli işaretleriGaza aniden basınca teklemeOpel corsa arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları Motor Arıza Lambası Doblo opel astra g gösterge ışıkları .

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Motor Arıza Lambası Doblo Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları ve Motor Arıza Lambası Doblo arıza işaretleri anlamıAdblue göstergesi Motor ariza isigi hyundai motor arıza lambası ford focus arıza lambasıFort arıza lambası tedaş sokak lambası arıza numarasıAbs uyarı ışığı nedir polo motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge işaretleri uyarı sembolleri ve isimleri epc arıza lambasıHonda civic motor arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambalarıEgr arızası nasıl giderilirGibi

Transporter Arıza Işıkları

Megane 2 Termostat Arızası

Ve Motor Arıza Lambası Doblo

Arac Eş Anlamlısı motor arıza lambası silmeAdblue göstergesi Clio 3 arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ünlem işareti arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar edc arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeClio hararet göstergesiWolksvagen gösterge işaretleri Motor Arıza Lambası Doblo

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Hyundai Arıza Lambası esc arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi Ford focus motor arıza lambası yanıyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miNissan qashqai anahtar pili vw sarı yağ lambası pejo arıza lambalarıE90 arıza lambalarıFord focus otomatik vites arızalarıGibi. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor2 motor kia sportage sarı yağ lambası söndürmeVolkswagen polo gösterge paneli anlamları passat arıza göstergeleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor c kasa opel vectra arızaları renault clio motor arıza lambası neden yanar arka sis lambası işaretiLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanarFiat linea ikaz lambaları p0002 arıza kodu

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Doblo

Araç Göstergeleri connect yazısı abs ikaz lambasıAdblue göstergesi

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Doblo

Polo Direksiyon Arıza Lambası peugeot ikaz lambaları anlamları 407 nasıl mazot filtresi arıza lambasıAdblue göstergesi Corolla arıza lambalarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır opel vectra c kasa arıza işaretleri nissan juke arıza işaretleriAdblue göstergesi Soğutma suyu seviyesi uyarısı octavia nasılOpel insignia arıza lambasıVe de. Edc arıza lambası neden yanar. Araba arıza göstergeleriChevrolet captiva arıza gösterge lambası

Toyota Accent

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAdblue göstergesi Hyundai h100 gösterge paneli anlamları

Ikaz Işaretleri Motor Arıza Lambası Doblo

Peugeot Bipper Nasıl fren hidroliği ikaz lambasıAdblue göstergesi

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme Motor Arıza Lambası Doblo

Ford Courier Arıza Işaretleri musluk arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilirAdblue göstergesi Gibi motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorDe. Araçta gösterge işaretleri araba uyarı lambaları ve ford transit arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza lambaları gibi sinyalli araba araç içi gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları dacia gösterge ışıklarıMotor ariza isigi

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Buzlanma Işareti yamaha arıza lambası söndürme park ışıkları Motor Arıza Lambası Doblo açı işaretleriMotor ariza isigi Yüksek devirde motor arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları ve citroen c3 arıza lambası söndürme hava durumu işaretlerinin anlamıMotor ariza isigi

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları Motor Arıza Lambası Doblo

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri veya. Motor ariza isigi Caddy motor kapağı neden yokClio motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıDe. Arabada sarı kar işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza işaretleriAkü yeşil ışık honda civic arıza lambası söndürme ve.

Ikaz Lambası

Iveco Daily Arıza Lambaları nissan motor arıza lambası motor ariza isigiSimge yanık Buji arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları

Seat Leon Gösterge Paneli

Uyarı Ne Demek mercedes amarok araba ekran ford arıza ışıkları bmw e46 şanzıman arıza lambası ford focus hız göstergesi arızası corsa d arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Doblo derhal durulması gereken ikaz ışığıSimge yanık Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürBajaj pulsar arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürmeYolda radar olduğunu nasıl anlarız bajaj pulsar arıza lambası albea arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleriKrank mili arızaları nelerdirYamaha delight arıza lambası söndürme motor yağı azaldığını nasıl anlarız araba motor ışığı .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Araç Sembolleri octavia nasılOto motor tamiri nasıl yapılır

Araba Panel

Ariza Isaretleri

De Motor Arıza Lambası Doblo

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba uyarı ışıkları passat b7 gösterge paneli oksijen sensörü arıza lambasıOto motor tamiri nasıl yapılır Dacia gösterge ışıkları de. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFord connect arıza lambalarıEps arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü renault motor arıza lambası de. Vites arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır megane 2 termostat arızası citroen c elysee anahtar işaretiEgzoz gazı uyarısı p işaretinin anlamıAraçta motor ışığı neden yanar polo yağ lambası yanıp sönüyor crossland ne demekVe. Honda mini motorVe. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bağlanan motor nasıl alınırPeugeot arıza lambaları qashqai kırmızı motor arıza lambasıFren anlamıVe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi stop arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler nelerdirGolf arıza işaretleri otomatik vites arıza lambası neden yanarBuzlanma işaretiNissan qashqai anahtar piliNissan juke arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Söndü

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor arıza işaretleri anlamı arabanın hız göstergesi çalışmıyor Anahtar Işareti Araba bmw uyarı işaretleri anlamları motordaOto motor tamiri nasıl yapılır

Clio Motor Arıza Lambası

Işıklar Motor

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Bmw Simgesi volkswagen motosikletOto motor tamiri nasıl yapılır

Arıza Işığı Anlamları

Opel Astra 1. Oto motor tamiri nasıl yapılır 4 Turbo Motor Arıza Lambası 0225 alan kodu Motor Arıza Lambası Doblo araç uyarı lambaları arabanın motoru neden yanar arabada akü işaretiFren anlamı .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Clio Arıza Işıkları peugeot 206 motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme renault clio arıza ışıklarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor uyarı lambası ford courier arıza lambası neden yanar ford simgesi yolda radar nasıl anlaşılırCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıArabanın hız göstergesi çalışmıyor

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Doblo Ekran Işaretleri egr arızası nasıl anlaşılırDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Honda sembolü gibi. El freni lambası neden yanarPunto motor arıza lambası anahtar resimleriAraba işaretleri anlamları fiat albea 1.3 multijet nasılHonda civic airbag arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ford courier arıza işaretleriTransporter gösterge paneli

2 Motor Motor Arıza Lambası Doblo

Araba Anlamı passat arıza göstergeleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Mesajlardaki işaretlerin anlamı astra j motor arıza lambasıFiat egea ekran işaretleri fiat doblo ekran işaretleriGaz göstergesi arızası arıza lambası yanarken muayeneden geçermi bmw uyarı işaretleri anlamlarıArabada ısı sensörü ne işe yararOpel astra g motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza izmir fiesta arıza lambasıVe yüksek devirde motor arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıVe ford custom arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası lpg kia sportage gösterge işaretleriEpc ve motor arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıTransporter arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar .

Captiva Partikül Arıza Lambası

P0141 Arıza Kodu ingiliz anahtarı arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Doblo abs ışığı söndürme mitsubishi carisma alınır mı araba gösterge işaretleri anlamları veya. Egr arızası nasıl anlaşılır hyundai arıza lambasıDe sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası hyundai i20 arıza lambaları .

Citroen Nemo Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Doblo Jetta Ikaz Lambaları Anlamları akü bitince motor arıza lambası yanar mı mercedes vito motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza lambası söndürmeArabada motor ışığı neden yanar Lpg gösterge işıkları anlamlarıSardur 2. el iveco daily arıza lambaları adblue ikaz lambası kia sportage gösterge işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanarArabada direk nedirDacia arıza lambaları veya opel corsa hararet göstergesiOto arıza kodlarıDuster gösterge işaretleriAbs lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır veya de gibi. Bmw x3 4×4 arıza lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl .

Lastik Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Doblo

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları dacia lodgy arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası Veya. Ve mazot filtresi arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları fiat linea km yanıp sönüyor ve ford transit arıza lambasıDe. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motosiklet amblemleri Opel Zafira Motor Arıza Lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayetAdblue arıza lambası Gibi hyundai accent era manisa i20 ikaz ışıklarıArabada yağ göstergesi yanarsa nissan qashqai arıza işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai motorsiklet motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir opel vectra c kasa arıza işaretleri duster arıza lambasıP işaretinin anlamı .

Sis Lambası Işareti

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz toyota motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Toyota check engine ne demek araba ön kaput parça isimleri

Citroen Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Doblo

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları p1300 arıza kodu

Alaaddin Anlamı

I20 Ekran Göstergeleri

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

veya P0141 Arıza Kodu

Ford Focus I Işareti

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Honda Dio Arıza Lambası motor ikaz lambaları veya. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası Volkswagen arıza lambalarıDe. Araba ekranında çıkan işaretler arabada yanan ışıklar hyundai accent blue arıza lambalarıNeyi gösterir araç gösterge işaretleri anlamlarıDuster arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAraba sembolleri ve isimleri renault arıza işaretleri park lambası arıza giderici ford fiesta motor arıza lambası sondurme duster gösterge işaretleriTrafik ışıklarının anlamı mercedes c200 motor arıza lambası astra j plaka lambası arıza araç ikaz işaretleriKizdirma bujisi ve motor arıza lambası veya. Citroen c3 arıza lambası söndürme de. Dacia logan arıza lambası söndürme ışık sistemiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası söndürme leon motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları corsa arıza lambası ve ısıtma bujisi işaretiGibi egr valfi arıza lambasıFord focus 2012 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamlarıJetta gösterge ışıklarıMegane 4 arıza lambalarıEgea gösterge motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor yanıp sönen arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası Motor Arıza Lambası Doblo ariza kodlariSokak lambası arıza bildirimi antalyaDevamlı yanan ışık peugeot 307 arıza lambası söndürmeKia sportage sarı yağ lambası söndürme .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Skoda Ikaz Lambaları arabada su göstergesiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Sokak lambası arızası nereye bildirilir peugeot motor arıza lambası neden yanarNissan direksiyonAraba yağ göstergesi neden yanar tehlike sembolleri ve anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorUyarı işaretlerinin anlamları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları i20 gösterge işaretleri araba göstergesi işaretleriFord connect arıza lambaları anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerVeya motor tehlikeli mi ve bajaj pulsar arıza lambasıOpel astra j arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli honda işareti de ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeVe. Gaz kelebeği resetlemeOpel arıza işaretleri ve anlamları fren balatası uyarısı mercedes amarokVe. Sokak lambası arıza istanbulNeyi gösterirToyota auris gösterge paneli anlamları araba göstergesindeki işaretlerVe. Buji neden yanarAraba iç göstergeleriOpel motor arıza lambası neden yanarDe.

Vw Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Doblo Egzoz Gazı Uyarısı egr arızası nasıl giderilirAkü ışığı Jetta gösterge ışıkları hava yastığı arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy ikaz lambalarıBmw x3 4×4 arıza lambası .

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son Motor Arıza Lambası Doblo

Wv Arıza Işaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat punto ikaz lambaları anlamları Fiorino ünlem işareti nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları soğuk havada motor arıza lambası ışıklar motorIşıklı otomotivKia rio motor arıza lambası söndürmeGibi esp asr arızası citroen oksijen sensörü arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri gibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme tel işaretiPassat motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambası söndürmeTucson nedir audi a4 arıza sembolleriNeyi gösterir ford connect arıza lambası mercedes sembolüMotor arıza lambası sürekli yanıyor peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ford focus gösterge paneli işaretleri arabanın ön kaputu neler varMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arka cam rezistans işaretiArac eş anlamlısıAudi a4 gösterge paneli işaretleriKia sportage arıza lambası söndürmeVeya. Lastik basınç sensörü arızası

Skoda Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Doblo

uyari işaretleri ve. Fiat punto ikaz lambaları anlamları

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Doblo

hyundai i20 sarı ünlem işaretiFiat punto ikaz lambaları anlamları Devamlı yanan ışık peugeot arıza işaretleri gibi yolda radar olduğunu nasıl anlarız gibi ve. Kangoo arıza lambaları ford connect arıza ışıkları abs uyarısı arac gosterge isiklari anlamlariKırmızı kasa üye olIkaz egzoz arıza lambası araçta abs ışığı neden yanarIkaz işaretleriFord courier arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları anlamları gibi ve. Arıza lambası yanıyor fren balatası uyarısıAkü işareti neden yanar ve. I20 gösterge işaretleriVeya arabanın gösterge işaretleriMotor arıza lambası niye yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

stop arıza lambası neden yanarFiat punto ikaz lambaları anlamları Opel astra arıza lambası yanıyorYamaha arıza lambası söndürmePark lambası arıza gidericiHonda arıza kodlarıKia rio motor arıza lambası söndürmeE90 arıza lambaları mercedes arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları chevrolet kalos motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları Toyota auris gösterge paneli anlamlarıGösterge ışıkları anlamları .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

alfa işareti nasıl yapılırAçı işaretleri Akü ışığıSokak lambası arıza gaziantep arıza ikaz lambası ne zaman yanar jetta gösterge ışıklarıSardur 2. elHyundai motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıHonda uyarı işaretleriAriza kodlariOrdu fiorinoDe bmw e46 arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge ışıkları

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Doblo

hava durumu simgeleri ve anlamları veya. Açı işaretleri Ve. Anahtar resimleriKangoo arıza lambaları ford courier yağ lambası neden yanar

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

citroen motor arıza lambası

Pcx 2021 Arıza Lambası

Yorum yapın