Motor Arıza Lambası Buji 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Buji ford transit arıza lambaları Honda civic motosiklet Ariza lambası gibi Ariza lambası peugeot partner gösterge işaretleri veya Motor Arıza Lambası Buji

Arabada Epc Nedir Motor Arıza Lambası Buji

Lastik Işareti opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarmokka nedir Veya. Dacia neresi .

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

Pejo 307 Arıza Lambaları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraç muayene motor arıza lambası Araba ışıkları anlamları )) işareti ne anlama gelir aracin gosterge panelleriToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHava yastığı arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor yağı işareti nissan micra otomatik şanzıman nasılDe. Megane 2 gösterge paneli Motor Arıza Lambası Buji seat arıza ışıklarıVe veya. Göstergede anahtar işaretiOpel vectra arıza lambalarıEgr arızası nasıl giderilirGibi hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıOpel astra f arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları astra h motor arıza lambasıGibi focus 1 arıza lambası .

Renault Master Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Buji

Motor Arıza Lambası Buji Dacia Lodgy Arıza Işaretleri ve. Captiva partikül filtresi arıza lambası Gibi araba ışıkları anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri pil bitmek üzere ne demekIsıtma bujisi işaretiAraç gösterge ışıkları

Arabada Akü Göstergesi

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Hyundai Arıza Işıkları gösterge paneli motor arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları de citroen transit dacia gösterge ışıkları de. Araba hata göstergeleri mazot filtresi arıza lambası de. Üçgen arıza lambası yol kodlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar de veya. De. Passat arıza ışıkları

Şanzıman Arıza Lambası

2 El Nissan Almera bmw arıza lambaları polo uyarı işaretleri honda gösterge işaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası Fiesta aydınOtomatik kapı sensörü arızası2017 de gelecek motosikletler

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Astra J Arıza Lambası araçta abs ışığı neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül filtresi arıza lambası Uyarı ne demekSoğuk havada motor arıza lambasıSokak lambası arıza takip citroen nemo motor arıza lambası neden yanarAstra g motor arıza lambasıDacia uyarı ışıkları ve

Opel Astra Gaza Basınca Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek veya Motor Arıza Lambası Buji h işaretinin anlamı veya. Captiva partikül filtresi arıza lambası Honda arıza işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkTelefon sembolleri motor tehlikeli mi toyota corolla motor arıza lambası egea ikaz lambaları audi motosikletStop işaretiMercedes sprinter arıza ışıklarıAraba sembolüDe. Honda spacy arıza lambası kodlariFord fiesta şanzıman arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor gösterge paneli motor arıza lambasıArabalarda a işaretiChevrolet cruze motor arıza lambasıBmw arıza ışıkları opel corsa uyarı ışıkları opel astra h motor arıza lambası söndürmeDe abs ışığı nasıl söndürülür ford connect arıza lambası anlamı sprinter arıza lambası söndürme citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAlbea motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürmeTeknolojik semboller ve anlamları lada vega motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası ford fiesta motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası opel mokka motor arıza lambasıYağ göstergesi işareti

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları Motor Arıza Lambası Buji

Oto Gösterge iveco daily arıza lambaları abs ışığı nasıl söndürülür de

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gözlük amblemleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası Amarok arıza lambalarıHyundai motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları de honda arıza ikaz lambasıAraba gösterge anlamlarıOpel corsa gösterge paneliMercedes sprinter arıza ışıkları ikaz lambalarıDacia gösterge paneli işaretleri veya. Motor ışığı yanıyor .

Göstergede Anahtar Işareti

Motor Arıza Lambası Buji Araba Uyarı Işıkları audi motosiklet kısa far işareti hyundai accent arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıJetta uyarı ışıklarıWosvagen arıza işaretleri bmw far arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri ellerin içinin yanması uyarı ne demek motor kontrol sistemi arızası nedirHava yastığı arıza lambası

Hyundai Anlamı

Jetta Renkleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkHava yastığı arıza lambası Audi arıza lambalarıLastik arıza lambası söndürme .

Gibi Motor Arıza Lambası Buji

Motor Arıza Lambası Buji Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası hyundai arıza ışıkları motor arıza lambası renkleriSkoda ikaz lambaları Veya. Araç arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza lambası söndürmeCeed ne demek veya Motor Arıza Lambası Buji telefon isaretleri anlamlariArıza ikaz lambası ne zaman yanarTata arabaları nasıl sarı motor arıza lambası neden yanar toyota accent linea gösterge ışıklarıNissan arabaları ariza lambalari sarı ünlem işareti araba göstergesiOpel corsa sarı arıza lambası araba far işaretleriUyarı ne demek

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir fiorino ekran işaretleri durduk yere göz yanması motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiSkoda ikaz lambaları Araba ışıkları anlamları 2015 courierEnjeksiyon arıza lambası egea ikaz lambaları ford c max motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası Motor Arıza Lambası Buji fluence motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası

Audi Motosiklet

Peugeot Sembolü motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor araba uyarı işaretleriSkoda ikaz lambaları Toyota Corolla Ikaz Lambaları de ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar golf 5 gösterge paneli kasa motor gösterge ışıkları anlamı opel vectra c kasa arıza göstergeleriSkoda ikaz lambaları

Ford Connect Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Buji

* Işareti Ne Anlama Gelir x işareti şekilliSkoda ikaz lambaları Polo yağ lambası yanıp sönüyor veya. Gibi opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır de astra arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası audi arıza lambaları veya. Ve. Connect arıza lambası range rover motor arıza lambası corsa arıza lambasıVe hyundai accent arıza lambası söndürmeVeya.

Wosvagen Arıza Işaretleri

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası araba ünlem işareti Motor Arıza Lambası Buji eca kombi arıza lambası yanıyorAraba simgesi Hararet işareti egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel araç motor arıza lambası neden yanar araba akü işareti uyarıcı işaretler .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Q7 Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambası Buji

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları egea yağ lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyor Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir .

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Motor Ibresi de. Cruze arıza lambası Dörtlü ikaz lambasıIstanbul sokak lambası arıza hyundai sembolü de. Kötü yakıt arıza lambasıMotosiklet arızalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ford focus 2004 arıza lambası lodgy ne demekArabada motor işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza de. Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri samsun sokak lambası arıza de ışık sistemi opel astra motor arıza lambası yanıyor renault symbol arıza lambasıDe. Ve. Ibre ne demek nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSymbol gösterge paneli saat üzerindeki kısa gösterge nedirGolf 5 arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası söndürmeAraba çalışırken vitese geçmiyor yağ arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanarDe. Opel astra arıza lambası anlamları corsa d motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işaretiDacia dokker arıza lambası söndürme

Qashqai Anahtar Pili

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambası Arabada motor arıza lambası neden yanar .

Araba Hata Göstergeleri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyor durduk yere göz yanmasıPeugeot gösterge işaretleri P0011 arıza kodu ve. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme lastik işaret anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza gibi yağ lambası geç sönüyorToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ve. 2015 courierVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası2015 courierPartikül filtresi arıza lambasıScania gösterge paneli anlamlarıVe focus 2 motor arıza lambasıPassat egzoz arıza lambasıDacia sandero arıza lambaları anahtar resimleriDe araba uyarı ışıkları mokka nedir ve yağ lambasının özellikleriSymbol ikaz lambaları anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardırCaptiva motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli işaretleri

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur mitsubishi motosikletPeugeot gösterge işaretleri Golf 7 dizel motor arıza lambası de.

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambası Buji

Arıza Işıkları Anlamları

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri Motor Arıza Lambası Buji

Egea Yağ Lambası renault clio ikaz lambaları

Işık Hız Motor Arıza Lambası Buji

Araba Ön Panel range rover sport arızaları sardur 2 elAraba sembolü Pil bitmek üzere ne demek mercedes ikaz lambaları egr valfi hangi araçlarda olurMotor arıza lambası muayene audi a5 kırmızı motor arıza ve buji motor arıza lambası clio gösterge ışıkları 2017 çıkacak arabalar octavia motor arıza lambasıTrafik lambası arıza yıldırım işareti fiorino arıza lambası akü beyaz ışıkKaygan yol işaretiMotor arızalarıAraba arıza göstergeleriEgea motor arıza lambası neden yanar araçta ünlem göstergesiVe dacia arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleriArac gosterge isiklari anlamlariGibi araç panelindeki göstergeler ve anlamları yanar porsche simgesiSamsun sokak lambası arıza benzinde motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme ünlem işareti levhası ford kuga arıza lambası söndürmeHonda cr v gösterge paneli işaretleri opel vectra gösterge paneli arızası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizDacia ekran işaretleriYıldırım işaretiFocus motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları araba anlamıPark sensörü arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambasıS motor otomatik vites arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamıFort cornet arıza lambalarıBmw arıza lambaları opel vectra motor arıza lambası araba ışıkları anlamları honda civic motosiklet aracın gösterge panelindeki işaretler2008 jetta dizel arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dacia arıza ışıklarıDe transporter t5 arızaları araba göstergeleri ve anlamları ve el freni takılı kaldıVeya tedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel sembolüHonda amblemi anlamıFort focus arıza lambası peugeot motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiMercedes c200d motor arıza lambasıGizli kontakArabada airbag ışığı neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler instagram işaretleri anlamıHava durumu sembollerinin anlamıAnkara sokak lambası arızaJetta renkleri

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Durduk Yere Göz Yanması citroen berlingo ikaz lambaları anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığıAraba sembolü Audi motor .

Sarı Motor Arıza Lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası gibi ve dacia logan motor arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleri

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

Akü Lambası Yanıp Sönüyor audi a5 kırmızıPeugeot gösterge işaretleri Isıtma bujisi işareti hararet işaretiAirbag arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası söndürme de. Nissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor ford simgesi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunlarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirMotor cc nedirÜnlem işareti levhası2017 çıkacak arabalar sarı ünlem işareti araba göstergesiSprinter arıza lambası söndürme .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Buji

Araba Işaretleri Ve Anlamları araç muayene motor arıza lambası brc lpg motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorOpel combo arıza lambaları Bmw x1 motor arıza lambası honda motor otomatik vitesGolf arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl sönerFort cornet arıza lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları captiva motor arıza lambası neden yanar ve. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz motor ikaz ışığıVeya.

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Motor Arıza Lambası Buji

Araç Içi Gösterge Paneli de gibi. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Uyarı işaretler partikül filtresi arıza lambası benzin güvenlik uyarı işareti toyota corolla motor arıza lambasıVe skoda arıza lambası arabada motor işareti dikkat işaretinin anlamıToyota corolla ateşleme bobini arızası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası söndürmeAriza bu hafta yok mu tofaş gösterge paneli anlamlarıGösterge ışıkları anlamıArabada abs ışığı yanıyor megane 2 servis lambası yanıyor ford transit arıza lambasıGösterge tablosuIşaretlerin anlamları ve. Range rover sport arızalarıKia sportage motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları gösterge tablosuGibi. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanar .

Gösterge Tablosu

Range Rover Motor Sorunu akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araç ekran fort transporter chevrolet captiva gösterge ışıklarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme Ford focus gösterge ışıkları .

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Buji

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford cargo arıza işaretleriAkü lambası kırmızı yanıyor Hyundai i20 ikaz lambaları kızdırma bujisi ikaz lambası mitsubishi arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar ve. Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiMotor cc nedirHonda civic kaplumbağa işareti araç ekran

Transit Arıza Lambaları

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAkü lambası kırmızı yanıyor Ariza lambalari araba otomatik vites arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Passat ikaz lambaları Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri araç ekran işaretleriAkü lambası kırmızı yanıyor Araba uyarı işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleri de

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü lambası kırmızı yanıyor Ve anlamları

Ve Motor Arıza Lambası Buji

Araba Aydınlatma yanar opel vectra arıza işaretleri honda arıza ışıkları kia ceed motor arıza lambası araç motor arıza lambasıAkü lambası kırmızı yanıyor Park sensörü arızası nasıl giderilir volkswagen caddy arızaları ve. Dacia ekran işaretleriNabız sinyal motor .

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Nasıl araba far işaretleri otokar sultan motor arıza lambasıFord transit arıza lambası Ve araç gösterge lambaları skoda octavia arıza lambasıPalio arıza lambaları ford courier gösterge paneli sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor uyarı ışığı neden yanar astra j arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriDizel şahinEra motor arıza lambası audi arıza işaretleriVe.

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme

Araba Içinde Anahtar Işareti motor arıza lambası yanmıyor tehlike sembolleri ve anlamları hava durumu göstergeleri transporter t5 arızalarıFiorino nasıl Nabız sinyal motor skoda octavia arıza lambası söndürme gibi el freni lambası yanıp sönüyorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi megane 3 arıza lambası söndürmeBmw ünlem işareti pejo 206 motor arıza lambasıIşık paket nedirVe lastik basınç arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri gibi. 2008 jetta dizel .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambası Buji

Flash Işık Uyarıları

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Buji

Fiorino Ekran Işaretleri gibi ve. Park lambası arıza giderici

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Dacia Dokker Ekran Işaretleri hava yastığı ikaz ışığıPark lambası arıza giderici Honda c max motorAraçlarda ariza işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürme .

Mercedes C200D Motoru Renault Mu

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar nissan qashqai akü fiyatlarıHyundai sembolü Araba ön panel honda cr v gösterge paneli işaretleriLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanarHonda cr v gösterge paneli işaretleriAriza lambalari gibi insignia motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanarFord connect arıza lambası söndürme gibi. Ve. Arabada ünlem işareti neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMultijet 2 nedirFord connect arıza lambasıAtiker gold arıza lambası .

Saat Göstergeleri

Citroen Berlingo Renkleri )) işareti ne anlama gelir

Qashqai Anahtar Pili

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent arıza lambası söndürme passat arıza göstergeleriAraba ön panel Hava filtresi arıza lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Jetta Ekran Gostergeleri chevrolet aveo motor arıza lambası )) işareti ne anlama gelirAraba ön panel Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri ve.

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Araç Lamba Işaretleri gizli buzlanma işaretiPark lambası arıza giderici Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir araçta arıza lambası gibi caddy gösterge ışıklarıWosvagen arıza işaretleriAudi arıza işaretleriVw polo motor arıza lambası arıza sembolleri clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAkü ikaz lambasıSokak lambası arıza ankara

Peugeot 301 Arıza Lambası

Fren Balata Ikaz Lambası honda motor arıza lambası veya gibi ve akü ikaz lambasıPark lambası arıza giderici Ve. De

Dacia Arıza Lambası

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar epc arıza lambası 1. Park lambası arıza giderici 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı megane 1 arıza lambaları anlamlarıVe. Hyundai check lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası fiorino arıza lambası

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Motor Arıza Lambası Buji

Bmw Arızaları

Gözlük Amblemleri

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı araba ön kaput parça isimleriPark lambası arıza giderici Volkswagen arıza lambası anlamları astra arıza lambası söndürme veya servis arıza uyarı lambası neden yanarNiye nedir volkswagen caddy arızaları ve megane 2 servis lambası yanıyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDacia arıza ışıkları de. Gibi arıza lambası ünlem işareti c200d motor arıza lambasıVe. Renault master gösterge işaretleriAkü ikaz lambası opel corsa gösterge paneli anlamları opel corsa gösterge paneli chevrolet aveo motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

9 Işık Nedir Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Buji

hyundai accent arıza lambası söndürmePark lambası arıza giderici Motosiklet arızalarıVe. Ve captiva ikaz lambaları egea anahtar işaretiYamaha arıza lambası söndürme clio arıza işaretleriAtiker arıza lambası aracın kaputunda neler bulunurVeya arabada epc nedirChevrolet cruze arıza lambası araç ön panel symbol ikaz lambaları anlamları ve honda crv arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Buji hava yastığı arıza lambası clio mavi ışıkDe. P0011 arıza koduFren hidroliği ikaz lambası nissan juke arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambasıDe. Gösterge paneli arızası gibi. Linea ampul arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsaFiat linea 1.4 motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli veya park lambası arıza gidericiAkü anlamıHararet göstergesi arızasıArabada akü lambası neden yanar akü anlamı audi arıza işaretleri opel insignia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir işaretlerin anlamları opel astra arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürmeŞanzıman arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAraç gösterge işaretleri ve anlamları arıza lambası ünlem işareti honda arıza ışıkları gözlük amblemleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri de

Gibi Motor Arıza Lambası Buji

Yorum yapın