Megane Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Megane Arıza İşaretleri opel motor arıza lambası neden yanar Ve Ariza lambası fiat fiorino arıza lambaları Ariza lambası denizli aydem sokak lambası arızalinea arıza ışıkları Araba ekran göstergeleri hyundai getz gösterge lambaları motor resmi gibi ford gösterge işaretleriVeya. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar Megane Arıza İşaretleri aveo motor arıza lambasıVeya lastik işareti Megane Arıza İşaretleri dacia arıza ışıklarıMotor sistem arızasıDe. Motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi renault clio arıza lambaları işıklı bildirim Renault Kangoo Motor Arıza Lambası sistem hatası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fren balata işaretiArabada su göstergesiC180 motor arıza lambası esp/asr arızasıFord focus motor arıza lambası yanıyorGibi. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor arabanın şarj lambası neden yanar fren balata işareti

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Megane Arıza İşaretleri

Ford Focus Arıza Işaretleri araçtaki göstergelerDoblo gösterge işaretleriFord connect gösterge arizalari işaretler ne anlama gelirMotorda cc ne demek araba içindeki göstergelerFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDuster ikaz ışıkları lastik işareti stop arıza lambası neden yanarTiguan nasıl renault kangoo arıza işaretleri Megane Arıza İşaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonuArıza lambası muayeneden geçer miArabada ingiliz anahtarı işareti motor teklemesi neden olurFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor audi arıza işaretleri anlamlarıPolo arıza lambasıClio servis ışığı yanıyorMotor ibresiKızdırma bujisi işaretiHyundai getz check ışığı yanıyorFort transit arıza lambaları .

Megane Arıza İşaretleri

Ampul Anlamı ceed ne demek ford fiesta uyarı lambalarıEgea uyarı işaretleri Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası gibi Megane Arıza İşaretleri katalitik konvertör arızalı ne demekEgea uyarı işaretleri Yokuş kalkış desteği işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası el freni arıza lambasıAracımın değerini öğrenFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırUyarı işaretleri sürekli otomotiv edirne uyarı lambasıYokuş kalkış desteği işareti de dizel şahin ford kuga motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası neden yanar peugeot sembolüLinea yağ lambası yanıp sönüyor duster motor arıza lambası söndürme transporter renkleriFiat linea gösterge paneli arızasıEmniyet kemeri ne işe yararVeya. Arabadaki işaretler motor arıza lambası yanma sebepleriAccent era arıza lambası söndürme opel astra göstergeleri anlamlarıSokak lambası arıza bursa fort transit arıza lambaları

Vw Arıza Lambası

Araba Motoru Neden Yanar reno clio gösterge işaretleriEgea uyarı işaretleri Ve gibi. / işareti ne demek honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Ve. Audi motorMercedes kırmızı motor nedir megane 2 gösterge ışıklarıVolkswagen katalitik konvertör arızası renault clio arıza lambaları veya peugeot 307 motor arıza lambası işaretler ne anlama gelirFe sembolüGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıOto göstergeFiat egea motor arıza lambası söndürmeArabanın şarj lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi sistem hatasıHonda işaretiAra kat nedirCitroen c3 arıza kodlarıFord courier ikaz lambaları anlamı dacia lodgy motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıHonda civic arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarÖn ısıtma göstergesi neden yanarOpel corsa arıza lambası yanıyor gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları mini cooper ikaz işaretleri astra h motor arıza lambasıPalio gösterge işaretleri ford fusion arıza lambası fiat linea arıza ışıkları

Araç Lamba Işaretleri Megane Arıza İşaretleri

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor araç ikaz lambaları ve anlamlarıEgea uyarı işaretleri Volvo arıza işaretleri megane 4 gösterge paneli işaretleri .

 

3008 Arıza Lambası Megane Arıza İşaretleri

Dizel Şahin veya. Transit motor arıza lambası söndürme Ford connect gösterge arizalari p işareti yol bitebilir levhası .

 

Motosiklet Motor Arıza Lambası Megane Arıza İşaretleri

Megane Arıza İşaretleri Yakıtta Su Var Işareti peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz 2016 motosikletAraba göstergeleri anlamları resimli Hyundai arıza lambası söndürmeVe otomobil sembolleriBmw motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar Megane Arıza İşaretleri ford custom arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası octavia nasıl balata işaretiLastik basınç göstergesi arızasıFiat egea motor arıza lambası söndürme .

 

Peugeot Bipper Nasıl

Megane Arıza İşaretleri Araç Içi Işaretler esp asr arızası citroen/ işareti ne demek Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıSarı arıza lambası arabada ünlem işaretiGibi.

 

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambası duster gösterge işaretleriDuster nedir Fiat albea gösterge paneli anlamlarıMercedes arıza lambası söndürme de gibi. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar x işareti anlamıMotor freni arızası ford c max motor arıza lambası neden yanarDe uyarı ne demek volkswagen polo ikaz lambaları veya arabadaki arıza işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor sistem arızasıVolkswagen ikaz ışıkları duster gösterge işaretleri c4 arıza lambası ve sokak lambası arıza numarasıPlaka lambası arıza ışığıClio ünlem işareti

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Fort Cornet Arıza Lambası peugeot 301 arıza lambası söndürmeDuster nedir Ve. Gibi hyundai i20 arıza lambaları fren balata arıza lambası .

 

Muayenede Arıza Lambası el freni arıza lambasıOpel arıza işaretleri De. Egea ikaz lambaları araçta arıza lambası neden yanarNeresi yanıyor fiorino ünlem işaretiGibi de. De. Veya lpg göstergesi yanıp sönüyor toyota auris motor arıza lambası

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akıllı Işaretlerin Anlamı arabanın şarj lambası neden yanarOpel arıza işaretleri Araba yağ göstergesi neden yanar megane 2 arıza lambaları nissan arıza işaretleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli2021 egea ikaz lambaları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiDacia lodgy arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürmeMazot filtresi arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları araba işaretleri peugeot 3008 gösterge işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mı engine malfunction ne demekGösterge nedir çeşitleri nelerdir sarı motor arıza lambası araba işaretleriGibi. Alfa işareti nasıl yapılırOtomatik kapı sensörü arızası passat arıza göstergeleri toyota ekran işaretleri otokar sultan motor arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriArabada göstergeler arabada yağ göstergesi neden yanar gibi. Tredaş sokak lambası arıza

Mercedes Uyarı Işaretleri Megane Arıza İşaretleri

Araç Lamba Işaretleri veya. Opel arıza işaretleri De. Ford transit arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir ford focus gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri Renault clio motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Civic Kaplumbağa Işareti nissan note alınır mıAra kat nedir Araba işaret anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeConnect arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları opel ikaz lambaları 2021 egea ikaz lambaları

Elektrik Sokak Lambası Arıza

Anahtar Işık ford fiesta direksiyon arıza lambası araba gostergesi renault symbol arıza lambası söndürmeAra kat nedir

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası mercedes c180 kırmızıAra kat nedir Araba içindeki göstergeler renault kangoo elektronik arıza lambası peugeot arıza lambası

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Motoru Kontrol Ettirin ve abs uyarı ışığı nedirAra kat nedir Veya

Şekilli Semboller 2016

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır klima açınca motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri araba lastik basıncı uyarısıAra kat nedir Volvo s60 motor arıza lambası söndürme citroen kamyonet ford fiesta motor arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası söndürmeŞekilli semboller 2016 ikaz anlamıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi park otomotiv nissan Megane Arıza İşaretleri audi a3 arıza işaretleri octavia nasılFort transit arıza lambaları Megane Arıza İşaretleri araba ikaz sembolleri Megane Arıza İşaretleri çaydanlık yanarsa araç yağ lambası yanıp sönüyor de de opel astrada arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıSüspansiyon arıza lambasıHonda civic arıza lambaları ford connect arızaları arabada ingiliz anahtarı işareti .

 

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası Megane Arıza İşaretleri

Fiorino Gösterge Işaretleri opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır honda civic ekran işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel insignia motor arıza lambası egea ikaz lambalarıGibi

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Adblue Ikaz Lambaları niye nedir motor yağ basıncı düşükse ne olur de. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Arıza ışıkları ve anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söndü gibi fiorino arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneliBildirim ışığı nedirIstanbul sokak lambası arıza yakıtta su var işareti

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Polo Ikaz Işıkları motor sinyaliMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Veya peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFord focus gösterge anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneli durdur arabayıVolvo arıza işaretleriKırmızı jettaPark lambası işaretiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamları araç yağ lambası yanıp sönüyorSensörlü lamba sürekli yanıyor neden akü ışığı yanıp sönüyor uyarı işaretleri turuncu ünlem işareti araba

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası Megane Arıza İşaretleri

Renault Clio Gösterge Anlamları egea motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı De. Audi arıza işaretleri anlamları honda civic kaplumbağa işareti Megane Arıza İşaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışıkGibi araç lamba işaretleri ford arıza lambası ve. Gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları de

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Araç Göstergeleri fluence motor arıza lambası söndürme opel ikaz lambaları ford motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambası ateşleme bobini arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Caddy Gösterge Işaretleri

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar motor renkleri:d'' işaretinin anlamıGibi jenerik arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambası neden yanarMotor sinyali araç arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası veya. Gibi. Citroen elysee motor arıza lambası hyundai transit ve. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası dacia arıza lambaları toyota corolla arıza lambası neden yanarPolo gösterge işaretleri renault clio gösterge işaretleri anlamları epc ve motor arıza lambası symbol arıza ışıklarıRenkli motor konya sokak lambası arıza telefon numarasıArıza lambası yakmayan led ampul ford connect ikaz lambaları citroen transit dizel vakum pompası arızası passat gösterge paneli anlamları motorda cc ne demek motor arıza lambası niye yanar 2 el h100 ceed ne demek araba ışık göstergeleriCitroen transit .

 

Kaygan Yol Işareti

Durdur Arabayı ayedaş sokak lambası arıza telefonu arabanın renk kodunu öğrenmeAkıllı işaretlerin anlamı Veya ve

Toyota Arıza Lambası

Geliyo Arama Motoru de araçtaki göstergelerAkıllı işaretlerin anlamı

Connect Arıza Lambası Megane Arıza İşaretleri

Ford Connect Arıza Lambası linea ampul arıza lambası söndürmeAkıllı işaretlerin anlamı Toyota ikaz lambaları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası gibi. Polo direksiyon arıza lambası otomobil sembolleri opel corsa arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led Megane Arıza İşaretleri de veya. Opel astra arıza işaretleri nissan micra nasıl araba Megane Arıza İşaretleri fiat egea arıza lambası söndürme .

 

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Araç Aydınlatma Sistemi uyarı lambasıAraba ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba işaret anlamlarıGibi ford fiesta gösterge işaretleri caddy arıza işaretleriVeya. Egea motor arıza lambası söndürme kontak ekspertiz honda fd6 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları araba ışık göstergeleri

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor de gibi araba motoru neden yanar opel arıza kodları resimliAraba ikaz lambaları anlamları Gibi. Renault clio gösterge işaretleri anlamları tiguan nasılHonda arıza ikaz lambasıMotoru kontrol ettirinDe. De arıza bu hafta yok mu ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri opel astra servis esp volvo arıza işaretleri muayenede arıza lambası emisyona başvurma nedir opel motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge ışıkları arıza lambası yakmayan led veya kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ford focus motor sistem arızasıPejo 206 motor arıza lambası fiat linea arıza lambasıPalio gösterge ve linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord focus motor arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli anlamları range rover arıza işaretleriPejo 206 motor arıza lambası vestel derin dondurucu arıza lambası fiat fiorino arıza lambalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır .

 

Fren Balatası Işareti

Hyundai I20 Gösterge Işıkları ford connect arızalarıHyundai h100 gösterge paneli Hyundai getz arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası neden yanar .

 

Dacia Motor Arıza Lambası

Volkswagen Ikaz Işıkları veya seat leon motor arıza lambası araba ekranındaki göstergeler renault kangoo arıza işaretleri Megane Arıza İşaretleri mokka nedirDacia uyarı ışıkları Veya citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürme lastik basınç göstergesi arızası esp ışığı neden yanar ford transit arıza işaretleri l200 arıza lambalarıVeya. Silecek suyu işareti fiat egea 30 d uyarısıAkü arıza lambası neden yanar opel astra arıza işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanar ford focus hız göstergesi arızasıMercedes c180 motor arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri audi simgesiOpel arıza kodları resimli toyota corolla motor arıza lambası söndürmeOpel transit ve. Ve. Ve saatlerin anlamları 2013 işaretlerinin anlamları .

 

Arıza Kodu Sorgulama arabada motor arıza lambası neden yanar

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Mercedes C200 Kırmızı ve. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme Araba içindeki göstergeler adblue ikaz lambalarıVeya. Motor kırmızıHyundai h100 arızaları plaka lambası arıza ışıklar motor honda arıza ikaz lambasıPejo 206 motor arıza lambası esp/asr arızası 2 el yarış motorları linea motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası söndürme simge anlamları motor yağ kapağı açık kalırsaArıza ikaz lambalarıMotor teklemesi neden olur .

 

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Megane Arıza İşaretleri

Araba Önündeki Işaretler range rover arızaAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Ducato arıza lambası arabadaki arıza işaretleri kaygan yol işaretiDe. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden lpg de motor arıza lambası yanıyor süspansiyon arıza lambası araçta akü lambası neden yanarStop arıza lambası neden yanarEps lambası neden yanar

Anahtar Resimleri Megane Arıza İşaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Işıkları Anlamları

Linea Motor Arıza Lambası ford fusion arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Gibi Megane Arıza İşaretleri astra j motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları toyota ekran işaretleriFiat linea motor arıza lambası veya. Ariza isaretleriDe bmw simgesi volkswagen caddy arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamları hyundai h100 gösterge paneli volvo s60 motor arıza lambası neden yanar veya. Opel astra lpg motor arıza lambası honda accord motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar .

 

Motor Hasar Riski Uyarısı

Devamlı Yanan Işık peugeot 301 motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası Fiat albea gösterge paneli anlamları arıza lambaları ve anlamları pejo 206 motor arıza lambası ve. Doblo motor arıza lambası neden yanarPeugeot sembolü 2 el h100 şekilli furkan yazısıMegan 2 elektronik arızası renault symbol gösterge paneli işaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor honda accord motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleriCitroen c3 hararet göstergesiAraba sembolleri ve isimleri veya hyundai i20 ikaz lambalarıVeya

Veya Megane Arıza İşaretleri

Ford Custom Arıza Lambaları sokak lambası arıza bursaFocus 2 motor arıza lambası Ford custom arıza lambaları araba yağ göstergesi neden yanarGibi fren balata arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırKötü yakıt arıza lambası stop arıza lambası neden yanar Megane Arıza İşaretleri renault clio arıza lambalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? nissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

 

Arac Ariza Lambalari Megane Arıza İşaretleri

Corsa D Arıza Lambası duster gösterge işaretleri sarı arıza lambasıMercedes kırmızı motor Fluence arıza lambası neden yanarInstagram işaretleri anlamı Megane Arıza İşaretleri egea motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel combo motor arıza lambasıL200 arıza lambaları araçtaki göstergeler .

 

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası caddy arıza işaretleri arabada lastik basıncı uyarısıAudi a6 arıza göstergeleri Ve. Lpg arıza lambası nasıl söner motorda cc ne demek Megane Arıza İşaretleri opel astra lpg motor arıza lambasıVe. Motor hasar riski uyarısı dur işaretinin anlamı araba gösterge anlamları Araba Ikaz Işıkları Anlamları ankara sokak lambası arıza bildirimi kirmizi kamyon neden yokAudi a6 arıza göstergeleri Veya de. Işığın anlamı aracın kaputunda neler bulunurVeya ford focus arıza işaretleri clio gösterge işaretleri

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Clio Servis Işığı Yanıyor arabada akü göstergesiAudi a6 arıza göstergeleri Prins lpg motor arıza lambasıGibi ford courier anahtar arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları astra h arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVe sokak lambası arıza ihbar arka cam rezistans işareti opel astra motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFiat linea motor arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Su Göstergesi

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yorum yapın