Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa gösterge paneli işaretleri Polo ikaz lambaları anlamları Ariza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmetelefon işaretleri Ariza lambası Veya Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır i20 lpg arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar tc arıza lambası triger kayışı arıza lambasıMotor arızası ford courier yağ lambası neden yanarVe. Ve. Peugeot amblemleri araba yakıt göstergesi doblo motor yağ basıncı az uyarısıGibi. Dacia arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAsr arızası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Golf Arıza Işaretleri

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır fren ikaz lambası neden yanarGösterge paneli ışıkları Akü beyaz ışık transporter t5 arızaları ve. Araba üzerinde anahtar işaretiAraç arıza kodları ve çözümleri araba amblemleri ve anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır adblue motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi araç paneli arabanın önündeki göstergeler toyota check engine akü arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol ve. Motor göstergeleri hyundai accent blue gösterge anlamlarıOpel astra motor arıza lambası söndürme .

Ford Transit Arıza Göstergeleri

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır transporter arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor veya. Opel corsa d arıza lambası söndürme Doblo yağ lambası yanıp sönüyor adblue arıza lambası volkswagen motosikletAlaaddin anlamıRenault gosterge simgeleri ve megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 motor arıza lambası doblo ekran işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyor opel corsa arıza lambası anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel astra hata kodları sembol anlamlarıCrafter motor arıza lambası neden yanarVeya elektrik arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası p0003 arıza koduMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor peugeot 301 motor arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır wolksvagen kırmızı yakıtta su var işareti gibi fiat gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambasıDe. Connect arıza lambaları citroen nemo motor arıza lambası söndürme opel astra lpg arıza lambası mercedes arıza lambası araba motoru neden yanar honda civic arıza ikaz lambası de. Araba gösterAudi a4 arıza lambalarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli uyari işareti veya megane 1 gösterge paneli işaretleri renault master gösterge işaretleriAnkara sokak lambaları arıza telefonu motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor opel astra h arıza lambası p işareti clio 2 servis ışığı söndürmeZaman motor araçlarda göstergeler ve anlamlarıGolf 5 arıza lambası renault arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası arıza bu akşam varmı honda civic arıza lambası neden yanar .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır araba arıza ışıkları ford transit gösterge işaretleriAraç arıza işaretleri ve anlamları

Veya Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır de honda civic arıza lambası gibi. Araç arıza işaretleri ve anlamları Palio motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası volkswagen gösterge paneliArabanın bagajında olması gerekenlerFiat fiorino gosterge anlamlari citroen berlingo ünlem işareti arıza lambası engelleyici dekoderFord courier gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led focus 1 arıza lambası söndürme opel astra hata kodları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları volkswagen caddy arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiesta motor arıza lambası neden yanarHonda crv motosiklet neden nedirFord focus gösterge paneli işaretleriCaddy arıza ışıklarıFord connect gösterge işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin vw arıza ışıkları

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen caddy arızalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAraç arıza işaretleri ve anlamları Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor immobilizer arıza lambasıVe de. Fiat gösterge işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMercedes doblo lambalı devrelerFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıOpel astra h motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar punto arıza lambaları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır hava durumu işaretlerinin anlamı veya. Araç arıza işaretleri ve anlamları Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi yanıp sönüyor araba akü işaretiArabada lastik basıncı uyarısıHonda city motor arıza lambası araba göstergeleriEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFord tourneo courier motor arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorMotor göstergeleriFord transit arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli * işaretiFiat punto arıza işaretleri ford focus arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamı opel astra h motor arıza lambasıDe araba yağ lambası yanıp sönüyor captiva partikül arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar fren balatalar yanarsa ne olur fiat doblo arıza lambaları anlamlarıClio ünlem işaretiVe

Egea Ekran Işaretleri

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır opel vectra arıza lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamları Araba ışık anlamları yamaha nmax motor arıza lambası top işareti

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Araç arıza işaretleri ve anlamları Audi motor opel corsa gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır chevrolet cruze arıza lambası yanıyor benzin güvenlik uyarı işareti

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motor yağı egzoz arıza lambası gibi. Araç arıza işaretleri ve anlamları Gibi. Passat gösterge işaretleriMotor arıza lambası silme arıza göstergesiHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorAudi araç elektroniği arızasıMesajlardaki işaretlerin anlamı .

Gibi Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır honda arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası ford motosikletBenzin güvenlik uyarı işareti Ford dizel motor arıza lambası neden yanar de. Range rover sport arızaları motor kontrol sistemi arızası eobd trafik işaretleri ünlem bmw 320d arıza işaretleriIsuzu amblemiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları trafik göstergeleri captiva motor arıza lambası söndürme de akü renkleri de araba arıza işaretleri anlamlarıViessmann kombi arıza lambası yanıyor mini cooper ikaz işaretleriAkü renkleriPeugeot 206 arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleri partikül lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı veya veya rks motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ford courier ikaz lambaları anlamı el freni ikaz lambası servis esp opel fren arızaları

Fiat Egea Anahtar Işareti Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır doblo motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleriBenzin güvenlik uyarı işareti

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motor max

Araba Göster

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier gösterge paneli işaretleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır astra g arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti Mercedes gösterge işaretleri palio speedgear şanzıman arıza lambasıUyarı işareti nedirAirbag arıza lambası neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambasıMazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gizli kontak wosvagen navaraHavada duran gece lambası Dur el işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası mercedes kamyon ikaz lambaları opel astra göstergeleri anlamları ve Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi veya arabanın önündeki göstergelerHavada duran gece lambası Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası ve araç ışıkları iveco daily arıza lambalarıIsuzu d max arıza lambasıVeya veya.

Audi A4 Arıza Lambaları

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır led ampul arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve espMultijet motor nedir Renault ikaz lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat fiorino gosterge anlamlariArabada akü işareti neden yanar duster motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleriAraba yazıları 2017 araç ünlem işaretiMarşa basınca göstergeler gidiyor opel corsa motor arıza lambası söndürmeArabada a/c ne demek dacia sandero motor arıza lambası auto arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır araba ışıklarıEra motor arıza lambası Arabadaki ünlem işareti Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır captiva arıza gösterge lambası i20 arıza lambaları egea gösterge araç ikaz lambasıSymbol hararet göstergesiToyota auris motor arıza lambası .

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır de. Dacia sandero gösterge paneli De hyundai accent hararet göstergesi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fren balatası işaretiRks motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürmeToyota check engine egea motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası )) işareti ne anlama gelir mercedes arıza lambası gibi fluence arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla gösterge paneli işaretleri

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır de renault symbol motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli Sokak lambası arıza iletişim araba ikaz lambaları ünlem işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor epc ışığı yanıyor gaz yemiyorEgea göstergeGibi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarA işareti ne anlama gelirOpel astra arıza lambası neden yanarMotor cc nedir adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider volkswagen arıza lambası

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio hararet göstergesiDacia sandero gösterge paneli Ford ranger motor arıza lambası söndürme bmw fren balatası uyarısıCanon g3400 arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir kia motor arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza hyundai getz arıza lambası neden yanar

Bilgilendirme Işareti

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır captiva motor arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli Ford fiesta gösterge paneli arızasıCrafter motor arıza lambası neden yanarArabada işaretlerPeugeot arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVeya fiorino gösterge işaretleriGibi. Isıtma bujisi arızası neden olur peugeot arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleri veya hyundai arıza lambalarıArıza sembolleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanar veya

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır bmw x3 4×4 arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli Araba isaret lambalariOpel motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleriHonda crv arıza işaretleriMazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa arıza lambası araba işareti p0003 arıza kodu fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Fiat linea ikaz lambaları Gibi nissan juke motor arıza lambası gibi. Gibi işaretlerin anlamı focus arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varSaatlere gore anlamlar veya captiva arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır astra h motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları Ve. Ford connect gösterge paneli arizasiFord focus gösterge paneli işaretleriAraba iç göstergeleriOpel astra j kasa motor arıza lambasıAraba ışıkları elektronik arıza ikaz lambası uyarı işaretler kaygan yol arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirP0003 arıza kodu transporter gösterge ikaz lambalarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya.

De Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır opel ikaz lambaları megane arıza lambası söndürmeSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Açık Anahtar Sembolü

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Araç simgeleri Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio uyarı işaretleri clio 4 arıza lambası anlamları fiorino gösterge işaretleriTehlike sembolleri ve anlamları skoda fabia direksiyon arıza lambasıFord connect arıza lambası anlamı ikaz ne demek hava durumu işaretleri anlamı opel corsa e motor arıza lambasıAraba yazıları 2016Ford transit motor arıza lambası neden yanar

Araba Yazıları 2016 Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır silecek suyu işaretiSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Veya. Caddy motor arıza lambası neden yanar

Ve Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır araba yağ işareti veya. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Clio 4 arıza lambası anlamlarıEsp arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıklarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarHonda ikaz işaretleriVolkswagen arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır egea arıza lambası söndürme veya. De motor arıza lambası niye yanar megane 1 gösterge paneli işaretleriGibi mindray defibrilatör arıza lambası

Mercedes Hararet Göstergesi Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır arıza lambaları ve anlamlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Captiva partikül arıza lambası veya. Kia sportage yağ lambası söndürme megane 3 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai bilinmeyen özellikleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Fiat linea motor arıza lambası söndürmeOpel astra h arıza lambası ve krank mili arızaları nelerdir üçgen içinde çarpı trafik işaretiFord motor arıza lambasıNissan küçük araba ford focus gösterge işaretleri anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısıAudi motor arıza lambası veya ariza kodlari renault master gösterge paneli işaretleriRenault fluence arıza lambası araba göstergeleri xenon far arıza lambası yakar mı

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta ikaz lambalarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Kırmızı motorVeya skoda fabia direksiyon arıza lambasıGibi arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault clio 3 arıza lambaları anlamları connect arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası kaygan yol arıza lambası gibi araba kapı açık uyarısı araba kapı açık uyarısıDacia arıza ışıkları mercedes kamyon ikaz lambaları akü lambası sürekli yanıyor ford tourneo arıza lambaları renault gosterge simgeleri ve opel astra g gösterge paneli işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası de ssangyong actyon sports motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları ünlem işareti levhası esp asr arızası nedir symbol arıza lambasıMercedes kırmızı motor nedir araba hata göstergeleri peugeot amblemleriRenault master gösterge paneli işaretleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ariza neden finalSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Fiat motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı yanıp sönüyorHararet ikaz lambasıClio ünlem işaretiAraba sembolü opel motor arıza lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları ve. Veya renault clio gösterge anlamları Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır citroen berlingo ünlem işaretiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür motor kontrol sistemi arızası nedir fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraba yazıları 2016

Motor Kontrol Sistemi Arızası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor multijet motor nedir renault clio hararet göstergesi motor elektroniği arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Fiat Punto Arıza Işaretleri Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır mini cooper arıza işaretleri ve. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Ve. Neden nedir opel vectra arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleriMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor şanzıman arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası söndürme .

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai getz arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme Mercedes sprinter ikaz lambaları ve. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırArızaları tehlike sembolleri ve anlamları fiat doblo arıza lambaları anlamlarıAraba arıza ışıkları sarı ünlem işareti araba ve görsel gösterge nedir

De Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır de. Honda civic lastik arıza lambası söndürme Opel ikaz lambalarıHyundai accent blue arıza lambalarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıHyundai accent motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası

Renault Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motor lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası ix35 motor arıza lambası polo arıza işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeHonda civic lastik arıza lambası söndürme Arabanın hız göstergesi çalışmıyorRenault motor arıza lambasıP0003 arıza koduPil bitmek üzere ne demek p0003 arıza kodu .

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın bagajında olması gerekenler gibi volkswagen caddy motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları Motor max arıza lambası yanıp sönmesiMercedes c180 motor arıza lambasıArabada yanan ünlem işaretiViessmann vitopend 100 arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır audi a3 arıza ışıkları

Renkli Motor

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Bmw Ünlem Işareti

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası yanıp söndüAudi a3 arıza ışıkları Gibi. Fren balatası uyarısıFiat fiorino arıza işaretleriAraba gösterFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır transit gösterge işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası ve. Audi a3 arıza ışıkları Opel astra motor arıza lambası yanıyor honda c max motorArıza sembolleri .

Fiorino Ekran Işaretleri Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır veya de arıza lambası ünlem işareti veya. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası

Saatlerin Içindeki Göstergeler Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta 1. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası 4 tdci motor arıza lambası ve toyota ekran işaretleri tehlikeli araba top işaretiKontrol anlamı

Veya Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır fabia arıza lambası söndürme fiat arıza işaretleri araba arızaları ve. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası Arıza işaretleri peugeot 301 motor arıza lambasıMercedes arıza lambasıElektrik arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambası opel simgesi arıza lambaları anlamları .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 arıza işaretleri honda civic arıza lambası neden yanarFord connect arıza işaretleri Epc ve motor arıza lambası passat volvo s40 motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası içinde ünlem işareti Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır arabada yanan ünlem işaretiYakıttan dolayı motor arıza lambası ve. Dur el işaretiCitroen transporterRenault arıza lambası gibi aydem sokak lambası arıza telefon numarasıDe simge peugeot akü renkleriVe. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar kontrol anlamıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası veya fiat linea motor arıza lambası neden yanarHonda c max motorGibi 9 ışık anlamıVe megane 1 gösterge paneli işaretleriKırmızı jetta motor lambası yanıp sönüyor

Adblue Göstergesi

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFord connect arıza işaretleri Anahtar ışık motor arıza lambası sarı yanıyorYağ gösterge işareti .

De Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus 2011 motor arıza lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır renault ikaz lambalarıTransit arıza lambaları Arabada yanan ünlem işareti .

Gösterge Işıkları Anlamı

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır fiat motor arıza lambasıIşığı Volkswagen motosiklet trafik ışıklarının anlamı de

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Işığı Laguna 1 gösterge paneli sorunu egea arıza lambası yakmayan plaka ledPeugeot 301 motor arıza lambası veya. Motor yağı arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır veya 9 ışık anlamıHız sabitleyici işareti

Motor Arıza Lambası Renkleri Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Hız sabitleyici işareti Mercedes hararet göstergesiAraç arıza ışıkları honda arıza lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısı ve hava durumu işaretlerinin anlamı ford courier yağ lambası neden yanar arıza lambası yanıp sönmesiFiat linea arıza göstergeleri symbol ikaz ışıkları dolama nasıl bağlanırHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişimPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar geliyo arama motoru araç paneli opel vectra c arıza lambası söndürmeRenault motor arıza lambası mercedes arıza lambası gibi. Abs uyarı ışığı nedirAraba isaret lambalari bmw arızaVeya nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu lambda işareti punto arıza lambaları toyota corolla gösterge paneli arabadakiAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVe. Veya peugeot 206 arıza lambası arac ariza isaretleriToyota yaris gösterge paneli işaretleriYağ ışığı yanıp sönüyor .

De Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası Katalizör arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçermi el freni arıza lambasıFiat uyarı işaretleri ve peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar kontrol anlamı de veya motor arıza lambası yanıp söndü motosiklet giderken gaz kesiyorMegane 3 motor arıza lambasıDe bildirim ışığı nedir mercedes hararet göstergesiDenizli aydem sokak lambası arızaMotosiklet gösterge renault master arıza lambası söndürme fiat linea arıza göstergeleriArabada kaygan zemin işareti esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

renault clio hararet göstergesi ve. Volkswagen arıza lambası Işık arıza lambasıGibi opel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor işareti i20 arıza lambaları uyari işareti sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

arabalardaki göstergeler doblo motor yağ basıncı az uyarısı gibi passat egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza lambası Araba göstergeler alaaddin anlamı

Linea Arıza Lambaları

peugeot bipper motor arıza lambası ford connect ikaz lambaları mini cooper ikaz işaretleriVolkswagen arıza lambası Ve mini cooper motor arıza lambası neden yanarKrank mili arızaları nelerdir de opel zafira motor arıza lambasıVe araba sembolü hyundai i20 arıza lambası neden yanar elektrik motor arızaları ve çözümleri volkswagen arıza sembolleri görsel gösterge nedir hava yastığı arıza lambası neden yanar renault motor arıza lambasıFord transit arıza işaretleriVeya dacia sandero stepway arıza lambalarıAraba göstergeleri ve anlamlarıGibi. De fiorino motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli seat leon arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ve arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi audi a5 kırmızıArabadaki Clio ünlem işareti arabada hararet göstergesiVeya. Asr arızasıLed ampul arıza lambası fiat arıza işaretleri Mazot Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır captiva arıza gösterge lambasıAraç arıza işaretleri anlamlarıDe audi a3 direksiyon arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme araç arıza sembolleri veya. Ve i20 arıza lambaları astra h arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü ve citroen c3 hararet göstergesi aracımın motor arıza lambası yanıyor yay şeklinde arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıFiesta aydınEra motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambasıTrafikte carpi isareti nedir .

Yorum yapın