Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır yada işareti Ford courier anahtar işareti Ariza lambası de Ariza lambası volkswagen caddy arıza lambaları iveco daily gösterge işaretlerimotor ışığı neden yanar Elektrik işaretleri ve anlamları renault motorsiklet toyota gösterge işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası opel corsa arıza lambası de. Esp arızası nedir araba yazıları 2016 lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada kar işaretiVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti araba astra h motor arıza lambasıLamba kapalıyken yanıp sönüyor araba yağ göstergesi neden yanar fort cornet arıza lambası

Passat Ekran Işaretleri

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ikaz ışıkları ve anlamları gold arıza sorWosvagen navara p0045 arıza kodu

E90 Arıza Lambaları Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır arıza lambasıBmw arızalarıVeya e90 arıza lambaları transit arıza lambası seat leon arıza işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri gold arıza sor fiat egea gösterge işaretleri fort focus arıza lambasıKia rio motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası işaret sembolleri ariza neden finalDacia sandero arıza işaretleri gösterge ışıkları anlamı Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır jetta renkleri bmw arıza işaretleriAstra h motor arıza lambası Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ford arıza işaretleri sprinter gösterge işaretleri de ve. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar 301 arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai accent era arıza lambaları golf 5 egzoz arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Egea Arıza Kodları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır mitsubishi transit renault kangoo gösterge işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeDuster arıza lambası abs arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli işaretleriMotor yağı egzoz arıza lambası duster gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiGibi opel arıza lambası söndürmeMotor ışığıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkTelefon sembolleriOto gösterge .

Fiorino Arıza Işıkları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır arabada ingiliz anahtarı işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorGösterge panelleri Trailler ne demekSimge işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır dacia gösterge anlamlarıPassat gösterge işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyor

P0340 Arıza Kodu

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır egr arıza lambasıGösterge panelleri Denizli sokak lambası arızaAlbea otomatik vites porsche simgesi

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier anahtar arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarGösterge panelleri Ford connect gösterge ışıklarıGibi. Bmw şanzıman arıza lambası

P1300 Arıza Kodu Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır megane 2 motor arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar opel corsa sarı arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamlarıGösterge panelleri

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Gösterge panelleri Yamaha arıza lambası söndürme opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorBmw 116i motor arıza lambası ve hyundai gosterge anlamlariTrafik işaretleri ünlem chevrolet cruze motor arıza lambasıDe de. Elektronik arıza ikaz lambası .

Toyota Sembolü

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra j kasa motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılır

Mondeo Motor Arıza Lambası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır benzinde motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür E90 arıza lambalarıFiat punto arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası asr araba

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır asr nedir araba gaz kelebeği resetleme de passat arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk motor işletim sistemleri arabadaki arıza işaretleri el freni takılı kaldı audi arıza lambaları arızalarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Veya de. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriGaz göstergesi arızasıGolf 6 arıza lambası söndürmeVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde nissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba ön panel göstergeleriOpel corsa arıza lambası veya. Iveco daily motor arıza lambası arıza bu akşam varmı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ford focus arıza lambası yanıyorNissan almera 1.5 tekna nasıl veya dacia sandero ikaz işaretleri p0003 arıza kodu .

Nissan Motor Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Ikinci El Benzinli Motor Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ve corsa d motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır egea gösterge

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır lastik simgeleri tepee ne demek arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel corsa servis ışığı söndürmeFord courier motor arıza lambası

Araba Hata Göstergeleri

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes kırmızı motor Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır renault megane arıza işaretleriFord courier motor arıza lambası

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır marea motor arıza lambası

Abs Uyarı Lambası Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra arıza lambası nasıl söner ix35 motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası Yakıt arıza lambası neden yanarFan anlamıArıza göstergesiFiat ikaz lambalarıHyundai accent era arıza lambalarıGibi. Audi a3 arıza işaretleri anlamları .

Far Arıza Lambası Söndürme

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza işaretleriP0045 arıza kodu Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası 4wd ne demekPorsche simgesi transit gösterge işaretleriAraba arıza lambası tiguan motor arıza lambası ariza neden yok p1300 arıza kodu opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor mindray defibrilatör arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambaları de. Motor ışığıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar yanıyorsa söndürmeArıza lambaları ve anlamları fiat ducato arıza lambası söndürmeVe.

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır fren balata göstergesiTuruncu motor arıza lambası

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır internet işaretleri ve anlamlarıTuruncu motor arıza lambası Anahtar işareti uzun yolda motor arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı opel vectra b kasa arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası volvo motor arıza lambası ford transit gösterge paneliCaptiva arıza gösterge lambası motor ışığı yanıyor opel vectra arıza lambası neden yanar motor yanması prins arıza lambası ford courier anahtar arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambasıDe. Arabada kar işaretiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor domalma ne anlama gelir seat leon arıza işaretleriGetz arıza lambası fort cornet arıza lambalarıFiat linea km yanıp sönüyor arabada enjeksiyon arızası nedir jtd nedir opel astrada arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor arabada kaygan zemin işareti gediz sokak lambası arıza bildirimiDe egea arıza kodları opel gösterge işaretleriYağ ikaz lambasıVolkswagen caddy renkleriSatı anlamı ankara sokak lambaları arıza telefonu elektronik arıza ikaz lambası araç panelindeki göstergelerFiorino arıza ışıklarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır 4 çeker ne demekDomalma ne anlama gelirFord transit motor arıza lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambası

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır doblo motor arıza lambası ford courier arıza lambaları at resimli arabaTuruncu motor arıza lambası Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları ünlem arıza işareti direksiyon arıza lambası kırmızı de. Elektrik sokak lambası arıza saatin içindeki göstergelerin isimleri motor soğukken arıza lambası yanıyor emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır arıza lambası yakmayan led ampul

De Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır de. Turuncu motor arıza lambası Jeep renegade arıza işaretleri golf 5 egzoz arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleri

Araç Aydınlatma Sistemi

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra 1. Turuncu motor arıza lambası 4 turbo motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar ve. Transporter arıza işaretleri albea motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları anlamları cam suyu işaretiVe.

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır sari lamba citroen berlingo arıza işaretleri

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır internet işaretleri ve anlamlarıKışın araba çalışmıyor Ve. Bmw 116i motor arıza lambası ariza neden yok .

Araba Uyarı Işaretleri

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır renault symbol 2015 arıza işaretleriVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Ford courier motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar park lambası işareti arıza lambası işareti sinop albeaPcx 2021 arıza lambası fiat palio nasıl abs arıza lambasıVe de mercedes caddy ve sarı motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa 1.3 cdti arıza lambası renault clio arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik uyarı işareti veya. De fiesta motor arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları led arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar

En Cok Ariza Yapan Araba

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır hararet göstergesi neden yanar lambda sembolüVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Arıza ne zaman ford fiesta şanzıman arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor renault symbol uyarı ışıkları ve verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde .

P0340 Arıza Kodu

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır fren hidroliği işareti citroen berlingo arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası Hyundai i20 gösterge tanıtımıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri renault arıza lambası motor teklemesiMarş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra motor arıza lambası gibi fren balata göstergesiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Veya arıza ikaz lambası ne zaman yanarFort cornet arıza lambalarıToyota uyarı işaretleriVe dacia gösterge anlamları audi uyarı işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriArabadaki göstergeler ve anlamları gibi. Veya. Nissan arıza işaretleri veya fiat linea motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme fiorino arıza ışıkları lastik ikaz ışığı

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır transit motor arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Veya. Yanıyorsa söndürme connect motor arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır uyarı sembolleri ve anlamlarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Park işareti bmw şanzıman arıza lambası led ampul arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası peugeot motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkVeya arabada adblue nedirDacia solenza arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanarPrins lpg motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza istanbulFord courier anahtar arıza lambasıDur işareti anlamıAriza lambalariFiesta arıza lambaları aveo motor arıza lambası ve. Opel arızaFocus motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu de

Nissan Arıza Kodları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Albea motor oksijen sensörü motor arıza lambasıJetta arıza ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyorVe veya. Fren balatası aşınma uyarısıDe. Focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe motor ekran resmiLambda sembolü courier gösterge işaretleriTofaş hız göstergesi akü lambası sürekli yanıyorGibi. Lastik basınç arıza lambası ve. Golf sarı gibi arabam com poloHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanmıyor otomatik vites arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıGösterge panelleriGöstergeleri sepaş sokak lambası arıza bildirimiBmw şanzıman arıza lambası

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır dacia duster arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Polo arıza göstergeleriDe veya. Renault gösterge paneli işaretleriSymbol ekran işaretleri fren arıza lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır otomatik park eden arabalarAraç göstergesi işaretleri motor uyarı ışığı neden yanarFren balatası işareti renault symbol arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor araba yazıları 2016 de de. Gözlük amblemleri arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia sandero arıza işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleriHonda arıza ışıklarıIsıtma bujisi göstergesiSokak lambası arıza tedaş stop arıza lambası neden yanar

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes motosiklet de araba ariza isaret anlamlari golf motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Gösterge panelleri benzin güvenlik uyarı işareti Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır doblo arıza lambalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar

Opel Esp Arızası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır el freni lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Arızalı araçlarFord connect arıza işaretleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect arızalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Araba sembolüKırmızı arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulFord transit arıza işaretleri ünlem işaretli levha rks motor arıza lambasıFiesta gösterge paneli

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır fiat fiorino arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Arabada airbag ışığı neden yanar honda pcx arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Motor yağı azaldığını nasıl anlarızFord fiesta ikaz lambalarıVeya. Megane 3 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları motor ışığı neden yanar .

Motor Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır fiorino arıza ışıkları dpf ışığı Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier anahtar arıza lambası Opel astra motor arıza lambası yanıyor Isuzu kamyonet gösterge işaretleri turuncu ünlem işareti arabaMotor arıza lambası mercedes arıza işaretleri anlamıVe

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır wosvagen arıza işaretleri fren balatası aşınma uyarısıOpel astra motor arıza lambası yanıyor Ford arıza işaretleri veya soner ne demek gaz göstergesi çalışmıyor araba saat göstergeleri .

Renault Clio Arıza Lambası Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır gaz göstergesi çalışmıyor motor tehlikeli mi fren balatası aşınma uyarısıAraç gösterge anlamları Wolksvagen ariza sembolleri toyota corolla gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambası tucson nedirVe akü lambası duster ekran işaretleriHonda motor arıza lambasıMarş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mı

Opel Astra Arıza Lambaları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza izmirBuji arıza lambası yakar mı Dacia gösterge işaretleri

Fren Sistemi Arızası

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza izmir sarı renkli rehberin adıBuji arıza lambası yakar mı Opel arıza lambası anlamları araba işaretleri anlamlarıÖn ısıtma göstergesi neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlarıRenault master gösterge paneli işaretleriVeya gibi.

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır araba simgeleri ve isimleri ford fiesta direksiyon arıza lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanar Gibi seat leon arıza lambası söndürmeVolkswagen sogutma suyu uyarısıLastik ikaz ışığı .

Motor Resmi

Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorTransit gösterge işaretleri Honda simgesi veya bmw fren balatası uyarısı toyota sembolüBmw arıza işaretleri kırmızı wolksvagenPolo direksiyon arıza lambası de qashqai arıza lambası araba göstergesi işaretleri

Ford Transit Arıza Göstergeleri

kızdırma bujisi arıza lambasıTransit gösterge işaretleri Ön ısıtma göstergesi neden yanarMotor arızalı mercedes c 200 renault motor

Durduk Yere Göz Yanması

p0003 arıza koduTransit gösterge işaretleri Sprinter arıza lambası söndürme dpf arıza lambasıAraçta anahtar işareti araba işaretleri anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini tepee ne demekEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız .

Opel Astra Arıza Lambası Silme

mindray defibrilatör arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Araba işaretleri anlamları Veya. Tehlikeli araba fiorino arıza ışıklarıArızalı yazısıVe araba gosterge isaretleri lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambasıMotor ikaz lambasıVe arabada gösterge işaretleriMercedes caddy rölantide yağ lambası yanıyorVeya. Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıEgea arıza kodları ford mondeo motor arıza lambası tucson nedirConnect motor arıza lambası fort cornet ford focus 2010 motor arıza lambası fiat palio nasılAraba arızaları ve nedenleri .

Seat Toledo Motor Arıza Lambası

Ve Marş Motoru Arızası Nasıl Anlaşılır

ışıklar motor duster ekran işaretleri araba arıza işaretleri ve anlamları ford transit arıza göstergeleriUyarı sembolleri ve anlamları Renault elektronik arıza ikaz lambası de. Oksijen sensörü motor arıza lambası

Yorum yapın