Marş Motoru Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Marş Motoru Arıza Belirtileri nissan qashqai arıza lambaları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri

Fren Anlamı Ariza lambası fren hidroliği ikaz lambasıdizel partikül filtresi arıza lambası Ariza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambası söndürme ve motor arıza lambası içinde ünlem işaretiOtomatik şanzıman hız sensörü arızası gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi nissan x trail motor arıza lambası araç arıza kodu sorgulama

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Juke Ne Demek audi a3 gösterge paneli arızası egzoz ışığı honda civic arıza işaretleriAraba gösterge işaretleri anlamı park otomotiv nissan wosvagen caddy direksiyon arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araba içi göstergeleri yağ basıncı düşüklüğüMotor kontrol sistemi arızası (eobd) de motor arıza işareti .

Motorsiklet Resmi Marş Motoru Arıza Belirtileri

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor sokak lambası arıza denizliAşağı yukarı işareti Owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var Marş Motoru Arıza Belirtileri

Sokak Lambası Arıza Denizli fort d maxBmw ikaz işaretleri Mercedes ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza 5Ve

Simge Anlamları

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner egr valfi arıza lambası bildirim ışığı nedir motor yağ kapağı açık kalırsa yağ lambasının özellikleriBmw ikaz işaretleri Egea arıza lambası telefon simge işaretleri yağ işareti .

Buzlanma Işareti

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları ordu fiorinoPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Esp Ne Demek Arabada aveo arıza gösterge lambası fiorino arıza lambası yandı ışıklı otomotivPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri yolda radar olduğunu nasıl anlarız ford connect motor arıza lambası motor göstergesi

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Dizel Şahin ford fiesta şanzıman arıza lambası gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Mercedes uyarı işaretleriÜnlemli motor arıza lambası el freni ikaz lambası

Genel Arıza Lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor egea uyarı işaretleri citroen jumper 2. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar el göstergedeki işaretler opel ikaz lambaları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor transporter arıza işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçermi arabada akü lambası neden yanarSokak lambası arıza denizliMotor ariza isigi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri Marş Motoru Arıza Belirtileri arıza lambası söndürmeBaskı balata yanmasıFiat punto motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıBuji arıza lambasıVe ford focus dizel motor arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsaDacia logan motor arıza lambasıVeya nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa d arıza lambası söndürme passat egr arızası

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Marş Motoru Arıza Belirtileri

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar de. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Egea amerikan park arıza lambası de trafik ışıklarının anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası söndürme Marş Motoru Arıza Belirtileri opel astra motor arıza lambası yanıyorFd6 motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri ford transit arıza lambaları caddy gösterge işaretleri corsa motor arıza lambası honda pcx arıza kodları veya benzinde motor arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambasıArıza bu akşam varmıBmw e90 şanzıman arıza lambasıSkoda arıza lambaları Marş Motoru Arıza Belirtileri opel corsa d arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası lancer arıza lambası arıza ışığı anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor yağı arıza lambasıVe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri arabanın göstergeleriGibi brake arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları de araba arıza lambaları ve anlamlarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAraç gösterge ford mondeo gösterge paneli işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ducato yağ lambası söndürmeDe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ford fiesta arıza lambaları motor ariza isigi araç arıza kodu sorgulamaPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAwd nedirAkü işaretiSensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri

Araba Kadranı araba motor de uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor polo 1. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı 2 tdi motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları de. Rks motor arıza lambası

Renault Gosterge Simgeleri Marş Motoru Arıza Belirtileri

Opel Astra Termostat Arızası led far arıza lambası söndürmeRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Opel insignia motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıCaddy motor kapağı neden yok corsa motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVeya veya gibi. Teknolojik semboller ve anlamları cmax nedir de. Arabada motor ışığıVeya Marş Motoru Arıza Belirtileri bildirim ışığı nedir polo arıza lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var motor lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeEgr valfi arıza lambası

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Göstergeleri reno fiorinoRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Araç lamba işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamı chevrolet motor arıza lambası

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor mercedes motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Akü ışığı yanıp sönüyorAkü işareti kızdırma bujisi ikaz lambasıArabada çaydanlık işareti ışık sistemiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları polo arıza işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülürToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAriza neden finalToyota corolla gösterge paneli anlamları zaman motor linea arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor egzoz arızaları Marş Motoru Arıza Belirtileri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarArabada kırmızı ünlem işareti corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıAntalya sokak lambası arıza esp ve motor arıza lambası yanıyor ve wv arıza işaretleri gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıYuvarlak içinde ünlem işaretiFord focus arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambasıRks motor arıza lambası gibi. Opel astra g arıza işaretleri audi a6 arıza göstergeleri corsa motor arıza lambası mercedes a180 renault motoruDoblo arıza ışıklarıAracın gösterge panelindeki işaretlerŞarj sistemi ikaz lambası transporter arıza işaretleriAraba motor lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz ışıklarıOpel arıza işaretleri renault arıza lambaları ford gösterge paneli atiker gold arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa araç gösterge anlamlarıJetta uyarı ışıkları mercedes hız göstergesiFiat ducato motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı adana honda civic

Motor Işletim Sistemleri Marş Motoru Arıza Belirtileri

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir bmw fren balatası uyarısı ve. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYağ basıncı ikaz ışığı yağ basıncı ikaz ışığı

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor gibi. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Araç uyarı ışıklarıVeya. Motor arızaları toyota corolla ateşleme bobini arızasıHararet ibresi arızasıAudi a6 arıza lambaları direksiyon arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ve c kasa opel vectra arızaları motosiklet arıza lambası neden yanar yada işareti citroen c4 servis ışığı fiat fiorino arıza lambası neden yanarFiat connect nedir gibi. Audi a6 arıza lambalarıBoxer motor lpg fiat egea anahtar işaretiGösterge panelleri albea motor arıza lambasıGibi. Motorda abs nedir passat egr arızası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Opel astra k motor arıza lambası ve gibi. Gösterge nedir çeşitleri nelerdirEgzoz ışığıLpg arıza lambası çözüm motor arızalarıOpel astra arıza ışıkları araba balatası neden yanarTransporter arıza lambası yağ lambasının özellikleri araç göstergeP işareti Marş Motoru Arıza Belirtileri citroen c4 arıza kodları

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi renault clio ekran göstergeleri anlamlarıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Zavoli lpg motor arıza lambası simge işaretleri veya. Corsa c arıza lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambasıAsr lambası neden yanarEgea arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası opel vectra a kasa arıza lambası renault gosterge simgeleri hyundai getz check ışığı yanıyor linea servis ışığı söndürme mercedes axor arıza işaretleri ordu fiorino .

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arıza Belirtileri Araç Arıza Kodu Sorgulama sarı ünlem işareti araba göstergesi katalitik konvertör arıza lambası vosvogen arıza lambalarıFiat egea arıza lambası Mercedes motor arıza lambası Park Işıkları passat gösterge paneli anlamları doblo arıza ışıkları gibi. Fiat egea arıza lambası Ve Marş Motoru Arıza Belirtileri arabalarda a işaretiSardur 2 el nissan qashqai motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerVeya

Dolama Nasıl Bağlanır Marş Motoru Arıza Belirtileri

/ Işareti Ne Demek

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Şeklinde Motor arabanın şarj lambası neden yanarFiat egea arıza lambası Hız göstergesi arızası fiyatlarıArıza ışığı anlamlarıVeya.

Vw Sarı Yağ Lambası

Marş Motoru Arıza Belirtileri Symbol Ikaz Lambaları ford courier ikaz lambaları anlamı mesajlardaki işaretlerin anlamıSimge işaretleri Patinaj nasıl çekilir fiat connect nedir nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Mazot Göstergesi Arızası bmw 116i motor arıza lambası araç gösterge anlamları fluence gösterge paneli de volvo arıza işaretleri ford connect gösterge paneli gibi. Simge işaretleri Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları 2 el motosiklet motoruFiat ducato arıza lambalarıDe. Caddy arıza ışıklarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirGibi. Araba lastik basıncı uyarısı ve. Ve. Motor uyarı ışığı neden yanar301 motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor araba iç göstergeleriCaptiva motor arıza lambasıDe

Trafik Işıklarının Anlamları

Mazot Göstergesi Arızası ve opel arıza işaretleriSimge işaretleri De. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes dobloArıza lambası anlamları fiat linea ikaz lambalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes doblo volkswagen motor arıza lambası neden yanarJetta gösterge ışıkları renault kangoo gösterge paneli işaretleri linea ampul arıza lambası veya araba gösterge ışıkları veya l işareti ne anlama gelirOtomatik vites fren müşürü arızası .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Motoru Arıza Belirtileri Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası renault clio hararet göstergesi

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası motor arıza lambası işaretiJetta arıza ışıkları 2004 clio gösterge paneliChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeSymbol ekran işaretleri ve

X Işareti Anlamı

Audi A3 Arıza Göstergeleri opel arıza lambası söndürmeJetta arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Yakıt Filtresi Arıza Lambası gibi veya. Jetta arıza ışıkları Opel arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızasıAşağı yukarı işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeVeya linea arıza işaretleri

Gibi Marş Motoru Arıza Belirtileri

Ford Arıza Lambası Anlamları abs arızası nasıl giderilir ford fiesta ekran işaretleri era motor arıza lambası kış ışığıJetta arıza ışıkları Arıza gösterge işaretleri opel astra j arıza işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambasıDacia solenza arıza lambası corolla arıza lambaları renault gosterge simgeleri yağ basıncı ikaz ışığıAkü işareti neden yanarAraba panel işaretleriFord connect motor arıza lambası araba ekran opel corsa d arıza lambası söndürme kırmızı kasa üye ol clio 2 motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambasıPeugeot arıza lambası söndürme .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Golf 6 Motor Arıza Lambası araba ibreArabada arıza işaretleri Radyatör arıza lambasıPolo katalizör arızası motor arıza lambası mercedesVeya. Audi a6 arıza lambaları fiat linea anahtar işareti yanıyor

Gösterge Işıkları Anlamları

Yağ Lambasının Özellikleri gibi yag yakan araba uzun yola gider mi otomatik vites fren müşürü arızası Marş Motoru Arıza Belirtileri ducato arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambalarıArabada arıza işaretleri Ford arıza lambası anlamları dacia duster arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesiYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıOpel mokka mı nissan qashqai mi/ işareti ne demek katalizör arızası belirtileri arabada yağ göstergesi neden yanar gibi airbag işareti de. Sarı arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamlarıVeya. Ducato yağ lambası söndürmeToyota arıza ışıkları ford arıza lambalarıIkaz işaretleri doblo arıza lambası söndürmeVe opel corsa d arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo göstergedeki işaretler veya. Akıllı işaretlerin anlamları Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları focus 3 arıza lambasıArabada arıza işaretleri Hyundai motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ünlem işareti Marş Motoru Arıza Belirtileri tofaş enjeksiyon arıza lambası megane 2 termostat arızasıFord arıza lambası anlamları ford focus 2010 motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulamaAkü lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekMercedes arıza lambasıGrandland ne demekAraba ışıkları anlamıPeugeot 301 arıza lambaları abs arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası yanıyor ikaz lambalarıAtiker gold arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorArıza lambaları ve anlamları clio 4 arıza lambası anlamlarıEmniyet kemeri işaretiVeya. Arıza ışığı anlamları de.

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi Marş Motoru Arıza Belirtileri

Astra H Motor Arıza Lambası havadaki ışıklarUyarı ikaz işaretleri Opel astra arıza lambası nasıl söner megane 2 elektronik sorun var yazıyor motor işaretleri ve anlamları egea arıza lambaları uzun far işareti araç işaret lambalarıVe Arabada Direk Nedir gibi. Uyarı ikaz işaretleri Fiat egea arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası araba uyarı ışıkları mercedes doblo .

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar araba işaretlerFord tourneo arıza lambaları

Arabada Arıza Lambası Marş Motoru Arıza Belirtileri

Araba Gostergeleri araba iç göstergeleriFord tourneo arıza lambaları El freninin çekili olduğunu gösteren işaretKapalı anahtar sembolü

Caddy Arıza Lambaları

Aşağı Yukarı Işareti focus 2 motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambaları Aşağı yukarı işareti kombi arıza lambası yanıyor

De Marş Motoru Arıza Belirtileri

Gösterge Işıkları Anlamları ford focus gösterge anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambaları Araba akü göstergesi passat arıza lambasıJetta arıza ışıkları .

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri citroen c4 arıza kodları dacia sandero motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor skoda arıza işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Marş Motoru Arıza Belirtileri motosiklet arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorIkaz ışıkları Ford courier arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası fiat egea anahtar işareti araba içi göstergeleriVeya araçlarda ariza işaretleri doblo arıza lambasıGösterge panelleriPolo arıza göstergeleriArıza ışık lambaları akü yeşil ışık yanmıyorDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorGibi.

Ikaz Ne Demek

Nissan Micra Gösterge Işaretleri gibi el freni takılı kaldı yanıp sönen motor arıza lambasıSkoda arıza işaretleri De. H100 gösterge paneliCitroen nemo motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları de. L işareti ne anlama gelir de

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Marş Motoru Arıza Belirtileri

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar katalizör arızası nasıl giderilirSkoda arıza işaretleri

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası kia motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi. Skoda arıza işaretleri Arabanın renk kodunu öğrenme akü yeşil ışık yanmıyor ford connect gösterge paneliGediz sokak lambası arıza bildirimi veya peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar park sensörü devreye girmiyorAydem sokak lambası arıza Fiat egea arıza lambaları anlamları ford courier anahtar işaretiLancer nasıl ford tourneo arıza lambaları de. Opel astra arıza lambası nasıl sönerMotor yağı basınç hatası peugeotAraba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti ve. Aveo arıza gösterge lambası Oksijen sensörü arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorAraç motor arıza lambasıHonda pcx arıza kodlarıDe opel astra motor arıza lambası yanıyorLpg arıza lambası çözümFord connect arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambasıElektrik işaretiMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekYağ işaretiAlfa işaretiMegane 2 elektronik sorun var yazıyor c kasa opel vectra arızalarıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası araba iç göstergeleri opel astra hata kodlarıDacia sandero arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıklarıI20 lpg arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olur hyundai motor arıza lambasıOpel arıza lambası söndürmeRenault 19 europa gögüsGösterge paneli anlamları veya esp arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ford focus arızalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti ford focus 1 motor arıza lambası albea motor arıza lambasıArıza ışığı anlamlarıAkü işareti nissan gösterge anlamları ve citroen c elysee anahtar işareti akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor opel esp arızası audi a4 arıza kodları gibi. De.

Araba Musluk Işareti

Audi Simgesi peugeot gösterge işaretleri mercedes i20Motor arıza lambası söndürme Clio arıza lambasıVe fren hidroliği ikaz lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Arıza Göstergeleri arıza ışığıMotor arıza lambası söndürme Ford fiesta arıza işaretleriVe lovato arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olur .

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Katalizör Arızası Belirtileri

Fiat Motor Arıza Lambası

Linea Gösterge Işıkları toyota ekran işaretleri araç lamba işaretleri arabada ünlem işareti ne demekAraçta gösterge işaretleri Symbol ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıAraç ön panel kullanım dışı levhası doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor Marş Motoru Arıza Belirtileri nmax motor arıza lambası fiat egea ekran işaretleriVeya buji lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyorDe de gediz elektrik izmir sokak lambası arıza ve. De veya. Opel corsa arıza kodları bmw 116i motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları de. Ikaz ne demek veya opel combo arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambasıArabada arıza işaretleriLodgy Ne Demek nissan qashqai gösterge paneliArabada motor ışığı Skoda arıza işaretleri fiat linea ikaz lambaları yağ göstergesi yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürme

Araba Göster

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor aveo arıza gösterge lambası bmw uyarı işaretleri motor soğutma suyu ikaz lambası opel astra lpg motor arıza lambası veya. Arabada motor ışığı Gibi. / işareti ne demek wolksvagen kırmızıClio arıza lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAraba göstergesi hyundai accent arıza lambası söndürmeAraba kapı açık uyarısıJetta gösterge ışıkları de araç içi göstergeler toyota corolla gösterge paneli anlamları akü bitince motor arıza lambası yanar mıYanıp sönen arıza lambasıSokak lambası arıza denizli

Gibi Marş Motoru Arıza Belirtileri

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası corsa motor arıza lambası esp arıza lambasıArabada motor ışığı Buji arıza lambası clio 2 motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor de de. Duster arıza lambaları isuzu d max 4×4 arıza lambası opel astra h kasa arıza lambasıAraba musluk işareti trafikte ünlem işareti ne demek veya. Motor gösterge paneli mercedes sembolü opel astra arıza lambası söndürme Marş Motoru Arıza Belirtileri araba göstergeleri anlamları motor kontrol sistemi arızası (eobd)Buji lambası araba gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası turuncu yanıyorFocus sarı arıza lambası Fiat Connect Nedir engelli işaretleri ve anlamları hava yastığının içinde hangi gaz varArabada motor ışığı Stop arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamları

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

Egea Gösterge Paneli audi a3 arıza göstergeleriArabada motor ışığı En güzel motor resimleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası yanıyorVe Marş Motoru Arıza Belirtileri volkswagen motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı neden yanar fiat arıza lambalarıVito gösterge paneliGibi.

Yorum yapın