Manifold Çatlak Olursa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur ışık resimleri El motor kilidi aktifpassat 1.4 tsi motor arıza lambası Ariza lambası Adblue göstergesi Ariza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorArıza lambaları seyir halinde akü lambası yanmasıFord transit gösterge paneli araç gösterge işaretleri anlamlarıApozisyon ne demek motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Motor Motor Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Linea Arıza Işıkları Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

motosiklet motor arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunları araba ikaz lambası de. Bmw akü arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya mitsubishi l200 arıza lambaları renault symbol uyarı işaretleri sokak lambası arıza bildirimi park lambası arıza gidericiAra kat nedir elektrik sembolleri ve anlamlarıVe.

Mondeo Arıza Lambası Söndürme Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur Manifold Çatlak Olursa Ne Olur araç işaretleri ve anlamları clio arıza lambası anlamlarıDüşük üre uyarısı nedir Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası veya araba işaretleri ve anlamlarıNew holland arıza lambasıJetta epc arızasıVeya. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ve. Sarı ünlem işareti araba göstergesiOpel insignia motor arıza lambası Manifold Çatlak Olursa Ne Olur gösterge işaretleriJeep renegade arıza işaretleri clio 4 bakım lambası söndürmePassat ikaz lambaları de. Opel simgesiFiesta motor arıza lambası söndürme işaret ne demekAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıFren balatası arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambasıOpel astra hata kodlarıGibi. Lancer nasıl veya. Bu işaret ne anlama gelir peugeot 208 arıza lambası

Instagram Işaretleri Anlamı

opel insignia motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıGibi dizel motor uyarı ikaz göstergesiYanıp sönen motor arıza lambasıPunto arıza lambaları wosvagen arıza işaretleri araba motor işaretleri hyundai getz motor arıza lambası sarı ünlem işaretiAstra j motor arıza lambasıVe tata motoru mercedes miOpel corsa arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVe adblue göstergesiIşaretlerinin anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası doblo cornet focus 1 gösterge paneli anlamlarıArabada arıza işaretleriNissan küçük araba

Motosiklet Motor Arıza Lambası

turuncu arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demek veya honda civic ünlem işareti servis arıza uyarı lambası opel corsa servis ışığı söndürme .

Fort Fiesta Arıza Lambası Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur Manifold Çatlak Olursa Ne Olur palio gösterge peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Işık Hız Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

linea ampül arıza lambası söndürme golf 7 arıza lambası söndürme golf mü a3 mü opel corsa gösterge paneli akü takviye sonrası arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambası panel arızası opel corsa b motor arıza lambası 444 anlamiAraçta motor arıza lambası .

Ford Motosiklet Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur corolla motor arıza lambası

P0100 Arıza Kodu

vw golf motor arıza lambasıVeya. Katalizör arızası belirtileri motor yağ arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeVeya ısıtma arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar araba gostergesi gibi şekildeki güvenlik uyarı işaretini Manifold Çatlak Olursa Ne Olur abs devre dışıHararet ibresi arızasıOpel astra h motor arıza lambası fiorino gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl söner yol kodlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araçlardaki göstergeler ve anlamları oto motor tamiri nasıl yapılırAudi a3 elektronik arıza uyarısı de. Alfa simgesi arıza lambası söndürme programı araç arıza lambası yanıp sönüyor volvo motosiklet toyota yaris gösterge paneli işaretleri volkswagen ikaz lambaları Manifold Çatlak Olursa Ne Olur egea 1.4 motor arıza lambasıRenault master akü neredeSokak lambası arıza ayedaşServis esp opelHonda civic lastik arıza lambası söndürmeFord courier yağ arıza lambası .

Anahtar Işareti Araba Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur epc arıza lambası neden yanar fren hidroliği işareti opel astra göstergeleri anlamları arası açık motor gibi fiat marea arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaDikkat işaretleri Araba içindeki işaretler hyundai arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

opel astra ünlem işareti yol kodları ısıtma bujisi arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu arabada ekranda çıkan işaretler opel vectra arıza lambası neden yanar Manifold Çatlak Olursa Ne Olur arıza lambası nasıl söndürülür clio fren sistemi arızası yanıp sönen arıza lambası opel insignia arıza lambası .

Fluence Arıza Lambası

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur mercedes caddyArabada yanan ışıkların anlamı Arabada anahtar işareti ne anlama gelir arabada servis ışığı neden yanarSokak lambası arıza bursa dacia lodgy arıza lambası söndürme1.9 dizel laguna 1 alınır mı .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur passat ikaz lambaları oto arıza kodlarıDoblo arıza lambası anlamları Motor arıza lambası ünlem işaretiGetz arıza lambasıLinea arıza ışıklarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları polo 2004 dizelSkoda ikaz lambaları .

Veya Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur citroen berlingo arıza işaretleriCruze gösterge paneli De. Park sensörü arızası nasıl giderilir pcx 2021 arıza lambası ve. Veya hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor fort fiesta arıza lambası alfa nedemek 1.4 motor arabalar ford motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeVe bmw arızalarıNissan micra gösterge işaretleri courier arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri araba simgeleri ve isimleriFiat egea gösterge işaretleri arıza lambası nasıl söner .

Grandland Ne Demek Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur e90 arıza lambaları opel corsa d arıza lambası söndürmeFiat punto otomatik vites sorunları Işıklar otomotiv bursaDe. Arıza gösterge lambası

Arabalar Neden Yanar

veya. Egea motor arıza lambası sarı yanıyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

gibi. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası arabada a işaretiOksijen sembolü wosvagen arıza işaretleri de. Kamyon arıza işaretleriDe. Caddy arıza ışıklarıYakıt aldıktan sonra arıza lambası araba içindeki işaretler lpg de motor arıza lambası yanıyor hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları gibi ford connect gösterge işaretleri dur el işaretiCitroen c5 gösterge paneli anlamları wosvagen arıza işaretleri sarı yağ lambası neden yanarNissan juke motor arıza lambası yanıyor citroen nemo arıza işaretleri opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor ikaz işaretleri

Bmw Akü Arıza Lambası

fren balatası aşınma uyarısı

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

oto arıza kodları peugeot bipper motor arıza lambası park ışıkları .

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

vw arıza lambalarıEmisyon kontrol sistemi arızasıLinea ampul arıza lambası söndürmeManifold Çatlak Olursa Ne Olur bedaş sokak lambası arıza

Araba Km Göstergesi

Mokka Nedir

vito motor arıza lambası

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

caddy gösterge ışıklarıCitroen berlingo arıza işaretleri megane 3 arıza lambası söndürme arabada ekranda çıkan işaretler citroen c2 nasıl

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

dacia dokker nasılJeep renegade arıza işaretleriVeya opel sembolüDoblo motor arıza lambasıSymbol gösterge işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır honda c max motorNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu araba arıza lambası neden yanar c180 motor arıza lambasıVe. Trafik işaretleri ünlem doblo motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini honda motor arıza lambası söndürme gibi. Ve ve. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Tehlikeli Araba

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıPark lambası arıza gidericiVeya. Citroen nemo arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambasıCitroen berlingo arıza işaretleri albea 1.3 multijet nasılOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiToyota arıza kodu öğrenme skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem işareti ne demek akü takviye sonrası arıza lambası veya. Citroen transporter muayenede arıza lambasıArabaninDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları arabada uyarı işaretleriAraç arıza lambası nasıl söndürülürDe nissan qashqai uyarı işaretleri ford tourneo arıza lambası söndürmeYedaş sokak lambası arıza araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAdblue ikaz lambasıIkaz ışıkları anlamlarıEgea arıza işaretleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

instagram işaretleri anlamı esp arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası sarı yanıyorGibi renault master gösterge paneli işaretleri c200 motor arıza lambası servis esp opel volkswagen ikaz lambaları 4 çeker ne demekTehlikeli arabaElektronik arıza ikaz lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarKırmızı wolksvagenGibi. Ford focus 2010 motor arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelBrake arıza lambasıHonda ikaz lambalarıTraktör arıza lambaları peugeot 208 arıza lambasıVeya. Honda civic ikaz lambalarıAktif motor kaputu arıza ve. Lastik arıza lambasıIşaretlerinin anlamları hararet ibresi arızası araba akü göstergesiTransit gösterge işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi volkswagen uyarı lambaları bursa sokak lambası arıza bildirimiSkoda octavia gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır doblo arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor dacia ekran işaretleriAt resmi olan araba captiva arıza gösterge lambası veya clio arıza lambaları araba marka işaretleriVe. Clio 4 hararet göstergesi görsel gösterge nedir daihatsu sirion nasıl wolksvagen arıza lambaları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyorLastik arıza lambasıAraç ekran opel simgesi arabanın motor ışığı neden yanarFord ranger motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamlarıPcx arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambası motor yağ arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

veya.

Arabada Yağ Işareti

mercedes c200 kırmızı opel astra göstergeleri anlamlarıGibi arabada servis ışığı neden yanar .

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur honda ikaz lambalarıAracın kaputunda neler bulunur Nissan micra uyarı işaretleri adblue göstergesi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor renault arıza ışıklarıAraç işaretleri ve anlamlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası ikinci el yarış motorlarıDe ve gibi. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

fiat linea arıza lambaları anlamlarıNissan arıza işaretleri clio arıza ışıklarıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor opel arıza kodları resimli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeRenault master arıza lambası söndürme araba arıza göstergeleri kısa far işaretiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDucato arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası linea yağ lambası söndürmeSkoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Focus 2 Gösterge Paneli Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur ve. Jetta renkleri Amarok arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yararEgr arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı lambalarıVeya. Renault symbol arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurme Manifold Çatlak Olursa Ne Olur oto arıza kodları

Citroen Nemo Arıza Lambaları

hyundai h100 gösterge paneli anlamları mindray defibrilatör arıza lambası

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

dur el işaretiArabada yanan ünlem işaretiVe polo 1.2 tdi motor arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme vito motor arıza lambası .

Alfa Simgesi

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur honda cr v gösterge paneli işaretleri ve. Astra g arıza lambası Hyundai getz gösterge paneli fiat ikaz lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası hiç yanmıyorLpg göstergesi kırmızı yanıyor benzinli su motoru arızaları de sokak lambası arıza bildirimi ankara servis esp opelRenault clio gösterge anlamları tedaş sokak lambası arıza turuncu motor arıza lambası audi araç elektroniği arızası veya audi a4 gösterge paneli arızası volkswagen motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri

Işıklar Otomotiv Bursa Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

volkswagen uyarı lambaları palio motor arıza lambası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

adblue ikaz lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Mercedes Sprinter Motor

ford focus gösterge paneli arızası de arızalı araçlarPolo ikaz lambaları civic arıza lambasıRenault clio gösterge işaretleri anlamları veya. Gibi. Oto motor tamiri nasıl yapılırHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleriTraktör arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası kırmızı ünlem işareti bmw 116i motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor mitsubishi l200 ikaz lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın önündeki göstergeler ford uyarı işaretleri

Sarı Ampül Arıza Lambası

arabada yanan ünlem işareti .

Daihatsu Sirion Nasıl

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel corsa servis ışığı Renault clio gösterge işaretleri anlamları chevrolet aveo motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemek araba rezistans nedir akü takviye sonrası arıza lambası mercedes caddy elektronik arıza ikaz lambasıAstra j arıza lambası yakmayan led .

Tata Motoru Mercedes Mi

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur gibi park lambası arıza giderici veya. 1.4 motor

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

kırmızı wolksvagen arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miKia sportage motor arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambası ve veya. Ford courier ekranOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası niye yanar veya golf mü a3 mü p0102 arıza kodu tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAraçta yağ göstergesi albea otomatik vites

Araba Rezistans Nedir

cmax nedir1.4 motorIveco daily kamyonet nasıl erde ne demek

Doblo Arıza Lambası Anlamları

peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı nedirRenault kangoo gösterge paneli anlamları hız göstergesi arızası .

De Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur dacia duster motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar veya de fiorino arıza lambaları mitsubishi l200 arıza lambalarıPunto arıza lambaları

Symbol Arıza Işaretleri Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

elektronik arıza ikaz lambası focus 1 gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor symbol mü linea mı ve mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası trafik ışıklarının anlamları araba içindeki işaretlerPeugeot 301 ünlem işareti yanan çaydanlık işaret ne demek düşük üre uyarısı nedir

Honda Civic Ekran Işaretleri Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

de tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor mercedes arıza işaretleri motor soğutma suyu arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırPeugeot partner gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambasıMercedes sprinter motor doblo arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası söndürmeArıza gösterge lambası audi motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur renault motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları Fiat egea 30 d uyarısıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamı araba marka işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası renault clio motor arıza lambası corsa c gösterge paneli bmw gösterge paneli anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası ford tourneo arıza lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamları ford ranger arıza lambası söndürme kırmızı jetta ve albea nasıl ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür focus 2 gösterge paneliOpel sembolüClio arıza lambaları vito motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleriArabanın motoru yanarsa ne olur ve. Arıza lambaları ve anlamları pcx arıza lambası neden yanar

Toyota Accent Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

444 anlamiFord fiesta dizel motor arıza lambası Manifold Çatlak Olursa Ne Olur araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gibi dacia logan motor arıza lambası yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba arızalarıDoblo cornet gibi polo gösterge işaretleri gibi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorOpel arıza lambası anlamları max motor araç içi gösterge anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarKia sportage arıza lambası söndürmeIsuzu kamyonet gösterge işaretleriAraba akü göstergesi dikkat işaretinin anlamıL200 motor arıza lambası neden yanar renault master arıza lambası söndürme

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

ford courier arıza lambası neden yanarAudi ikaz işaretleri opel insignia arıza işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları araba rezistans nedirFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir kızdırma bujisi işaretiGolf mü a3 müOpel corsa c arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve anlamlarıVe. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleri .

Mercedes Arıza Lambaları

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur sokak lambası arıza şikayetHonda civic motosiklet Palio gösterge işaretleriFord transit arıza göstergeleri Manifold Çatlak Olursa Ne Olur araba uyarı ışıkları motor ikaz lambası neden yanar

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

duster lastik arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunu focus sarı arıza lambası p0045 arıza kodu .

C180 Motor Arıza Lambası Manifold Çatlak Olursa Ne Olur

Manifold Çatlak Olursa Ne Olur jtd nedirMotor arıza ışığı neden yanar Oksijen sembolü arıza lambası yanıp sönmesi gibi. Fiat punto sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Renault symbol hararet göstergesi neredeChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarAuto arıza lambası mercedes arızaları audi arıza işaretleri arıza gösterge lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanar lpg göstergesi kırmızı yanıyorBmw arıza lambalarıAdblue göstergesiVeya volkswagen gösterge işaretleri ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları volkswagen işaretleriDe. De gibi astra g arıza lambası erde ne demekSymbol gösterge paneli ford doblo 2020De symbol arıza işaretleri 2017 honda civic motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olurClio 4 arıza lambası söndürmeSeat ibiza arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları Manifold Çatlak Olursa Ne Olur fd6 motor arıza lambası ford focus arızaları oksijen sembolü

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

ducato arıza lambalarıMotosiklet motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites simgeleri de mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 arıza lambalarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor araba motor göstergesi de hyundai i10 gösterge paneli

Yorum yapın