Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Araba üzerinde anahtar işareti Ariza lambası gibi. opel corsa uyarı ışıkları Ariza lambası Megane 2 servis lambası yanıyorTel işaretiOtomatik kapı arıza kodları dizel yakıt göstergesi arızasıFiorino motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları

Volkswagen Caddy Renkleri Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Aracın Eş Anlamlısı Nedir araçta ikaz ışıkları ve anlamları arabada kırmızı ünlem işareti symbol arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilirGibi gibi. Araç ikaz işaretleri ve. Arabada airbag ışığı neden yanar trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi nissan micra arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneliWosvagen gösterge işaretleriArabadaki işaretler palio motor arıza lambası linea hava yastığı arıza lambasıFord gösterge işaretleri yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyorMazot göstergesi arızası ve fiat ducato gösterge paneli işaretleri .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Pcx Arıza Lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve espEgea ünlem işareti Dacia stepway arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor kia cerato 2006 arıza lambası

Dacia Arıza Işaretleri Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

veya. Nissan Ne Demek Renault Fluence Gösterge Işaretleri gibi. Egea ünlem işareti Hyundai accent era arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası yanıyor citroen xsara motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti

Araçta Ünlem Işareti

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret dur işareti elEgea ünlem işareti Caddy arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıRenault clio motor arıza lambası de fiat punto arıza işaretleri arabada eps ışığı yanıyor fiat egea işaretleri citroen c3 arıza kodları esp arızası nasıl giderilir airbag arıza lambası muayeneden geçermiConnect yazısı tofaş gösterge ışıklarıRenault master motor arıza lambası araçta ünlem göstergesi araba anlamı ünlem işareti levhası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır araç arıza lambası yanıp sönüyorEpc arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar egr arıza belirtileriGibi. Mercedes arıza lambaları anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Yol Bilgisayarı izmir tedaş sokak lambası arızaEgea ünlem işareti Egea sarı yağ lambası .

Kırmızı Arıza Lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı veya gibi. Park sensörü arıza lambası Honda ikaz işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h kasa arıza lambası ve chevrolet captiva arıza gösterge lambasıDe

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları egr arıza ışığı chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme corsa c gösterge paneli veya uyarı sembolleriPark sensörü arıza lambası

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Araç Içi Işaretler arıza lambası engelleyici dekoder akü göstergesi neden yanar opel astra f arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası audi a3 motor arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor

Durdur Arabayı

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar veya bmw ikaz işaretleriPark sensörü arıza lambası Akü göstergesi neden yanarHonda civic ikaz işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor araba tekliyor ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. Hyundai getz check ışığı yanıyor veya. Tofaş gösterge paneli anlamları arabadaki ünlem işaretiDoblo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAbs ışığı nasıl söndürülür araçta gösterge işaretleriGibi. Araba ariza isaretleri volkswagen uyarı ışıkları veya

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor işaretlerin anlamıPark sensörü arıza lambası Hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor doblo arıza lambası söndürmeAraba ibresiP0016 arıza koduMercedes arıza Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır rampa çıkarken motor arıza lambası gibi fiat linea gösterge paneli işaretleriEsp ne demek arabada

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme de jetta 7 ne zaman çıkacakPark sensörü arıza lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Arıza Ikaz Lambası bmw e46 arıza lambalarıPark sensörü arıza lambası Hava yastığı ikaz ışığı renault kangoo gösterge paneli anlamları airbag ışığı nasıl söndürülür veya ariza lambasiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEgea lastik arıza lambası söndürme fren balata arıza lambası veya renault symbol arıza işaretleriMotor soğukken arıza lambası .

Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası veya motor arıza ışıkları arabadan benzin çekme de. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar kırmızı arıza lambasıVeya ikaz ışığıToyota corolla gösterge paneli arıza işaretleri anlamı Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor megan 2 elektronik arızası mercedes c 200 renault motorAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Ford courier arıza lambaları anlamları fiorino gösterge paneliVeya. El motor kilidi aktifVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası .

Gösterge Paneli Anlamları

Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır Hyundai Simgesi veya. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Araba amblemleri ve anlamları emniyet kemeri arıza lambasıGibi tofaş gösterge ışıklarıHava durumu simgeleri anlamları Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Araba Saat Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor ve. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür araç durdurma ve kontrol linea ampül arıza lambası söndürmeDe. Araba enjeksiyonu nedirDucato arıza lambası esp servis ne demekWolksvagen polo motor arıza lambasıSarı motorSoğutma suyu seviyesi uyarısı ve. Hyundai simgesi araba amblemleri ve anlamlarıSaat göstergeleri .

Yol Kodları

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları ankara sokak lambası arıza veya. Dizel motor arıza lambası Araç çalışırken yakıt almakHonda motor otomatik vitesRenault clio arıza lambalarıSymbol arıza lambası

Golf 5 Fsi Motor Arıza Lambası

ve Audi A4 Arıza Kodları

Albea Motor Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme araçta abs ışığı neden yanar arabanın iç tanıtımı motor arıza lambası geç sönüyorDizel motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fiat linea 1. Araçta sarı ünlem işareti 3 multijet motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası

Vw Arıza Lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir lambda işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraçta sarı ünlem işareti Nissan juke kaydırma honda arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları

Fort Transporter

Transporter Arıza Işıkları i20 arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti Iveco arıza lambaları esp hatasıAraba ibreAstra g arıza lambası söndürme wosvagen gösterge işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanarYağ lambası sarı yanıyor volkswagen katalitik konvertör arızasıVe arçelik derin dondurucu arıza lambası de sarı uyarı levhalarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırNissan qashqai anahtar pili arabanın akü ışığı neden yanar motor yağ arıza lambası gibi. Araba kısa far nasıl açılır .

2 El Yarış Motorları

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır gösterge paneli işaretleri anlamları de. Corolla arıza lambaları Tofaş gösterge paneli yanan arabalarMegane 2 motor arıza lambası söndürme arabada devir göstergesiFiat connect nedir arabada motor ışığı gibi. 4wd sürekli ne demekGaz göstergesi arızası motor yağı arıza lambası ibre ne demek opel astra j motor arıza lambası söndürme devamlı yanan ışıkSokak lambası arıza balıkesirSeat ibiza arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürCruze motor arıza lambası hyundai arıza işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir opel astra g motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyor Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır fiorino ekran işaretleriArabada göstergelerBaskı balata yanmasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor otomobil arıza işaretleriVe.

Esp Hatası

Arabada Benzin Göstergesi opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar esp hatasıYamaha delight arıza lambası söndürme Megan 2 elektronik arızasıAraba simgesiMokka ne demek connect yazısıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Dolama Nasıl Bağlanır

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor kia sportage gösterge işaretleri gibi immobilizer ışığı sürekli yanıyorYamaha delight arıza lambası söndürme Fiat connect nedirAraba panel göstergeleri .

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Türkiye Neden Yanıyor araba ikaz sembolleriKısa far göstergesi Bmw e46 arıza lambası söndürme .

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Ikaz Lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanarRenault symbol arıza lambası Arabanın iç tanıtımı chevrolet cruze motor arıza lambasıDolama nasıl bağlanır bmw direksiyon arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeGibi de

Fiat Egea Işaretleri

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar fort d maxRenault symbol arıza lambası Araba arıza işaretleri anlamlarıToyota corolla gösterge paneli bmw uyarı işaretleri anlamları ankara sokak lambası arıza bildirimiAçık anahtar sembolü sis işaretiVe. Trafik ışıklarının anlamı arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkEsp servis ne demek ve. Audi A3 Motor Arıza Lambası kaygan yol işareti lancer arıza lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır el motor kilidi aktifIstanbul sokak lambası arıza P0141 arıza kodu ariza kodlari yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarNissan Katalizör Fiyatları ford fiesta dizel motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Veya. Kırmızı motor arıza lambasıDe polo arıza işaretleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ışıklar otomotiv bursa ünlem işareti arıza lambasıTransporter arıza lambasıDe chevrolet cruze motor arıza lambası araba ikaz ışıklarıArabada ekran işaretleriOpel corsa d arıza lambası söndürme

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

El Yanması fiat linea 1. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme 3 multijet arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürmeDe. Dacia dokker ekran işaretleri doblo ekran işaretleriIsuzu arıza lambalarıHonda motor otomatik vitesPatinaj nasıl çekilirPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVe türkiye neden yanıyorToyota corolla gosterge anlamlari fiat egea genel arıza lambası söndürme mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası ve bmw motor arıza lambası nasıl söner volkswagen caddy motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyor dacia ikaz lambalarıAbs uyarı ışığı honda civic motosikletKangoo arıza lambalarıBuji arıza lambası yakar mıOksijenin sembolüInsignia motor arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleriCitroen C3 Arıza Kodları saatlerin içindeki göstergeler

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Otomatik Kapı Arıza Kodları clio 4 motor arıza lambası ışıklı otomotivSoğutma suyu seviyesi uyarısı Ve. Honda civic ünlem işareti fiorino ekran işaretleriJetta motor arıza lambası söndürmePark sensörü devreye girmiyor aracın eş anlamlısı nedirGibi. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Renault Clio Mavi Işık

Honda Civic Hararet Göstergesi

Honda Crv Motosiklet Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Engine Malfunction Ne Demek bmw e46 arıza lambalarıFord transit ekran işaretleri Ibre ne demek gold arıza sor

Mercedes Kırmızı Motor Nedir Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Boxer Motor Lpg veya gibi dikkat işaretiFord transit ekran işaretleri Arabada benzin göstergesi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor honda ikaz lambaları hız göstergesi arızası doblo gösterge paneli .

Toyota Motor Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Check Arıza Lambası esp asr arızası citroen chevrolet aveo motor arıza lambasıEgea ekran işaretleri Fiat fiorino gosterge anlamlariDoblo arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyorVe. Astra k motor arıza lambasıOpel astra sarı arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorVw arıza lambası ford focus lpg motor arıza lambası gibi. Yağ gösterge işareti bmw e90 arıza işaretleriGibi. Veya bmw ikaz lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraba göstergeleri ve anlamlarıArabada arıza ışıklarıNote 4 test kodu volkswagen motor arıza lambası söndürme suzuki swift motor arıza lambası neden yanar araba marka simgeleri arabada ekran işaretleri araba devir göstergesi motor arıza kodları

Egea Ünlem Işareti

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır araba uyarı işaretleriEgea ekran işaretleri Dacia logan motor arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamlarıEgea uyarı işaretleri

Araba Simgesi Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Insignia Motor Arıza Lambası ışıklar otomotiv bursa kia sportage motor arıza lambasıEgea ekran işaretleri Arabanın iç tanıtımıHonda fd6 motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıVe gösterge ışıkları anlamları .

Otomobil Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Işaretleri jetta ikaz lambalarıAriza lambasi Bmw x3 4×4 arıza lambası .

Kırmızı Ikaz Nedir

Uyarı Ikaz Işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları volkswagen airbag lambası söndürmeArıza işaretleri anlamları

Motor Arıza Lambası Silme Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

El Freni Işareti lpg den dolayı arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir note 4 test koduArıza işaretleri anlamları Nissan qashqai arıza işaretleriFiat fiorino gösterge işaretleri de. Gibi veya. Gibi. Zaman motor

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Fiat Linea 1. Arıza işaretleri anlamları 3 Multijet Arıza Lambası fiat egea anahtar işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır direksiyon arıza lambası kırmızıOpel astra g kasa motor arıza lambasıPeugeot partner motor arıza lambasıGibi kırmızı wolksvagen bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıTüplü arabada motor arıza lambasıAriza lambalari opel corsa d motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba göstergesi passat egr valfi arızası gibi

Golf 5 Motor Arıza Lambası Silme

Skoda Arıza Işaretleri caddy renkleri I20 Arıza Lambaları ford connect gösterge paneli işaretleri ford motosikletArıza işaretleri anlamları Sokak lambası arıza iletişim porsche simgesiCitroen jumper da ne motoru varRenault clio 3 arıza lambaları anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorPeugeot boxer arızaları gibi veya dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları gibi. Volkswagen uyarı lambaları De. Nissan x trail motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi. Isuzu motor arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyor arabada airbag ışığı neden yanarVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır asr lambası neden yanarFord kuga arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl sönerW124 arıza lambalarıFort d max p0141 arıza koduTedaş sokak lambası arıza bildirimi ayedaş sokak lambası arızaAraba Panel Göstergeleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGösterge arıza işaretleri Hyundai getz check ışığı yanıyor .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Fluence Motor Arıza Lambası hava filtresi arıza lambasıHonda civic motosiklet Renault fluence gösterge işaretleri toyota accent fiat egea motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambasıAraba tekliyor .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Araba Tekliyor

Motor Arıza Işığı

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ve opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarPark sensörü devreye girmiyor Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araba gösterge simgeleri veya 2. el yarış motorları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Ford Transit Ekran Işaretleri araba panel göstergeleriPark sensörü devreye girmiyor Transporter ikaz lambalarıAudi a3 motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Arıza Işaretleri

otomobil arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleri Hyundai getz gösterge ışıklarıCitroen jumper da ne motoru var araç içi ikaz lambaları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri .

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

duster arıza lambasıAra kat nedir De. Opel astra h arıza işaretleri c200 motor arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme veya nissan katalizör fiyatlarıLinea anahtar işaretiAraba motor isimleriVeya adblue hangi araçlarda var arıza ışıkları anlamı transporter ikaz lambalarıVeya. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Ford Connect Arıza Lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

audi a4 arıza lambası söndürmeAra kat nedir Katalizör arızası motora zarar verir mi de. Fort transit motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası .

Abs Lambası Söndürme Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

symbol ünlem işaretiNissan qashqai sarı motor arıza lambası Ve

2016 Motosiklet

musluk arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

balata arıza lambası

Lambda Işareti

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları anlamları bmw şanzıman arıza lambası arabadan benzin çekmeNissan qashqai sarı motor arıza lambası Veya. Veya veya. Araba ikaz lambaları anlamları .

Cam Suyu Işareti

ingiliz anahtarı arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ve. Veya seat toledo motor arıza lambasıBuji neden yanar ve. Honda arıza ışıklarıPolo motor arıza lambası honda civic ünlem işareti araba içindeki işaretlerArabadaki ünlem işareti izmir sokak lambası arıza .

Arac Ariza Lambalari

Ford Motor Arıza Lambası

peugeot 206 gösterge paneli işaretleriPassat arıza lambaları

Honda Civic Vtec Motor Arıza Lambası

ford fiesta dizel motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası duster arıza lambası park sensörü arıza lambasıPassat arıza lambaları Dacia duster arıza lambası neden yanarArac eş anlamlısıArıza lambası yakmayan lpgOto arıza kodları corolla arıza lambaları klima açınca arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri ford fusion motor arıza lambası fe sembolüPorsche simgesi gibi gibi cruise araba abs lambası söndürmeAraç sembolleri citroen c3 arıza kodları sokak lambası arıza takip de Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır skoda arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası söndürme corolla arıza lambalarıAraba göstergesinde ünlem işareti 2. el yarış motorları işaretler ne anlama gelirOpel corsa gösterge paneli anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleri citroen c4 arıza kodları

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

araç ikaz işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretlerPassat arıza lambaları Trafik levhaları ve anlamları 2014

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

de

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

gibi. Passat arıza lambaları Motor arıza lambası geç sönüyor hyundai h100 arızaları motosiklet göstergeDolama nasıl bağlanır nissan almera 1.5 tekna nasıl kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorNissan qashqai sarı motor arıza lambasıArabada yol resmiDe. Kırmızı wolksvagen honda spacy arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri araçta gösterge işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri uyarı ikaz işaretleri gösterge ışıkları anlamları dacia dokker ekran işaretleri park sensörü devreye girmiyor fiat linea gösterge paneli işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamları .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

açık anahtar sembolü kırmızı wolksvagen palio arıza lambaları araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorAraba ikaz ışıkları Motor ışığı yanıp sönüyor duster arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürmeDe dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor caddy arıza göstergeleriGibi. 2020 honda civic motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları araba göstergesi

Kontak Ekspertiz

arabada fotoğraf çekme istanbul sokak lambası arıza veya. Araba ikaz ışıkları Honda arıza lambası epc ve motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeEsp ne demek arabadaMarea motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarAbs ve el freni lambası yanıyor dur işareti elEgea ikaz lambaları motor arızaları toyota uyarı işaretleriCorolla arıza lambalarıEsc arıza lambası neden yanar .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

ariza lambasi volkswagen caddy arıza işaretleri sprinter gösterge işaretleri ünlemli motor arıza lambasıOto arıza kodları Araba işaret anlamları

Araba Anlamı

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

gibi.

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

audi motor arıza lambası söndürmeOto arıza kodları Türkiye neden yanıyor cam suyu işareti arıza ışık lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Gibi Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

egea motor arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme fiat egea anahtar işaretiOto arıza kodları Gibi. Volvo ışık dacia dokker nasıl linea motoru kontrol ettirin uyarısı araç arıza kodları ve çözümleri astra arıza lambası söndürme sis farı işareti dur işareti el arabada benzin göstergesiOto arıza kodları Citroen c3 gösterge paneli işaretleri abs arıza lambası nasıl söner

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiesta aydınOto arıza kodları Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları telefon sembolleri ve anlamları veya.

Opel Astra Arıza Lambası Silme Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

genel arıza lambası araba tekliyor lambda işaretiEsp arızası nasıl giderilir Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarTürkiye neden yanıyorHonda ikaz işaretleri renault kangoo artvinMokka ne demek

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

dacia logan arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilir Araba marka işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambasıGibi. Dizel yakıt göstergesi arızası gibi. / işareti ne demek veya.

Nissan Gösterge Anlamları

lambda işaretiFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor De.

Isıtma Bujisi Işareti

mercedes c200d motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFren balatası aşınma uyarısı Ve fiat egea genel arıza lambası söndürmeLambda sembolü arabada arıza işaretleri arıza traktör gösterge paneli işaretleri sarı arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıIşaretler ne anlama gelir polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor hangi durumlarda araç bağlanır nissan micra arıza lambası yanıyorNissan gösterge anlamlarıFren arıza lambası .

Suzuki Yarış Motorları

araba ikaz ışıkları motor arıza lambası nasıl silinir ve boxer motor lpg fe sembolü arabada devir göstergesi akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAkü göstergesi neden yanar Hyundai i20 motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadoluLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorTeker arıza lambası de jetta motor arıza lambası neden yanarBmw lift işaretiDe opel vectra b kasa arıza lambası corsa c gösterge paneli .

Araçta Anahtar Işareti Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

peugeot 301 motor arıza lambası Liqui Moly Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Yorum yapın