Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları fiat linea motor arıza lambası Simge işaretleri Ariza lambası adblue arıza lambasıegzoz gazı uyarı lambası neden yanar Ariza lambası Ve. Renault gösterge anlamları direksiyon arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıConnect arıza lambası motor arıza ışıklarıFord cargo motor arıza lambası neden yanarVeya motor arıza lambası renkleri

Linea Arıza Lambaları Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fort Nedir ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAbs devre dışı peugeot 301 motor arıza lambasıLinea arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık opel astra 1.4 turbo arıza lambasıVe. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirVeya yanarAlbea arıza ışıkları

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Termostat Arıza Lambası işaretler ve anlamlarıBmw e90 motor arıza lambasıSarı arıza lambası getz arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza toyota corolla ikaz ışıklarıVeya. Veya kötü yakıt arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin ford transit ikaz lambalarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları viessmann kombi arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilir seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarVe. Akü arıza lambası de. Ve enjeksiyon nedir araba airbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Isuzu Motosiklet

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası toyota corolla motor arıza lambasıVeya. Bmw e90 motor arıza lambasıGibi arıza lambası söndürme aparatıDe brake arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar .

Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

Seat Arıza Işıkları

Anahtar Simgesi araç arıza lambası ünlem işaretiFiat egea motor arıza lambası C200d motor de Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları veya de veya opel corsa hata kodlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası .

Asr Arızası

Ducato Akü polo motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası Nissan micra gösterge işaretleri dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDacia logan arıza lambası neden yanar transporter gösterge ikaz lambaları .

Fiat Doblo Arıza Lambası

Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Nissan X Trail Motor Arıza Lambası araba ışık anlamlarıDacia duster arıza lambası söndürme Renault arıza ışıklarıDacia stepway gösterge işaretleriMotor arıza lambası geç sönüyorRenault kangoo motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası işareti renault motorsikletSinop albea de opel corsa sarı arıza lambası

Renault Gösterge Paneli Işaretleri Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Multijet Motor Nedir

Adblue Uyarısı

Check Engıne de fren arıza lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Dacia duster arıza lambası söndürme Benzinli su motoru arızalarıDe wv arıza işaretleriAraçta motor arıza lambası bmw lastik arıza lambası fiat egea anahtar işareti9 ışık nedir arabada yol resmiBmw e46 motor arıza lambası

Punto Direksiyon Arıza Lambası Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

2. Dacia duster arıza lambası söndürme El Yarış Motorları volkswagen uyarı lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası motor arıza lambası işareti aracımın değerini öğrenNissan qashqai bilinmeyen özellikleri mercedes arızaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Aydem Sokak Lambası Arıza Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin fiat linea arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari ford courier gösterge paneli işaretleri nissan x trail motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDacia duster arıza lambası söndürme Honda arıza ikaz lambasıArabada şarj lambası neden yanarAnahtar işareti araba veya. Fiat gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulFiat egea anahtar işaretiDe ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya nissan qashqai ünlem işareti veya ford fusion motor arıza lambasıIkaz lambaları toyota check engineAraba ikaz lambaları anlamları ve sokak lambası arıza iletişimTedaş sokak lambası arıza bildirimi adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderOpel corsa c arıza lambası söndürme multijet motor nedir

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fren Müşürü Ne Işe Yarar audi simgesi ford fiesta gösterge paneli arızasıDacia duster arıza lambası söndürme Plaka renkleri ve anlamlarıRenault symbol arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arıza gibi.

Gösterge Panelleri

Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Araba Ariza Lambalari peugeot 3008 motor arıza lambası gibi. Opel astra g arıza işaretleri Helikopter paneliSari lambaSokak lambası arıza takip arabada arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodlariWosvagen arıza lambasıAraba arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme i arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabada hata işaretleriAraç gösterge anlamları motor işaretleri ve anlamları enjeksiyon nedir araba fiat linea arıza işaretleriAraç ışıkları motosiklet arızaları işareti ne anlama gelir ışıklar motor polo motor arıza lambası .

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Araba Ünlem Işareti hyundai accent gösterge paneli akü yeşil ışık motor arıza lambası anahtar işaretiKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi Ve audi a3 gösterge paneli işaretleri tiguan motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir pejo 308 motor arıza lambası neden yanarUyarı sembolleriSogukta araba calismazsaSkoda octavia arıza lambası astra g motor arıza lambası fren müşürü ne işe yararFord mondeo motor arıza lambası .

Gibi Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri audi a4 arıza kodlarıAraba motor Qashqai arıza lambaları ducato aküCitroen c4 arıza lambası söndürmeHyundai getz check lambası neden yanar gösterge ikaz lambalarıDe. Ford connect motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti vw polo katalitik konvertör arızası hararet işaretiHyundai accent arıza lambaları aktif motor kaputu arıza gibi lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor honda civic arıza ikaz lambası

Peugeot 307 Arıza Lambası Söndürme

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu araba motoru resmiAraba motor Veya. De

Trafik Işıklarının Anlamı Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Dacia Logan Arıza Lambası

Symbol Ekran Işaretleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

Symbol Ikaz Işıkları

Volvo Arıza Işaretleri araba saat göstergeleri sprinter gösterge işaretleri kırmızı motorAraba motor Tofaş gösterge ışıklarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAdblue lambası yanıyor ingiliz anahtarı arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası dizel vakum pompası arızası .

Araba Ekran

Golf 7 Sorunları lpg motor arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor Transit arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları focus 2 gösterge paneli ışıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar egea 1.4 motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorDuster gösterge işaretleri passat arıza lambasıArıza lambası neden yanar termostat arıza lambası araba ikaz lambalari

Termostat Arıza Lambası Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Araba Işık ford focus i işaretiLpg göstergesi yanıp sönüyor Servis esp ne demek mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri gaza aniden basınca teklemeDuster gösterge işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza numarasıVe araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi tedaş sokak lambası arıza numarası arıza lambasıHelikopter paneliArabada yağmur var mıFord courier partikül filtresi arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarGözlük amblemleri araba ariza lambalari direksiyon arıza lambası fren müşürü ne işe yarar opel astra g gösterge ışıklarıFord focus motor arıza lambası neden yanar ısuzu arıza lambaları focus 2 gösterge paneli ışıkları .

Renault Fluence Arıza Işaretleri Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorToyota corolla gösterge paneli anlamları Toyota motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor .

Motora Benzin Göstergesi Takma

Park Işıkları kia arıza lambaları egzoz arıza lambasıArabada dimmer ne demek Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza kodları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 301 motor arıza lambası citroen c3 arıza kodlarıYol bitebilir levhasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

2. Arabada dimmer ne demek El Motosiklet Motoru veya de. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor işaretler ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passat Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları multijet motor nedirArıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabalardaki göstergeler

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası hararet yapan araba neden çalışmaz citroen nemo nasılArabada dimmer ne demek Palio nasıl honda civic motosiklet check arabada citroen c4 service yazısı neden yanarGibi. Veya peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretinin anlamıAriza lambasiCaddy gösterge paneli arabada airbag ışığı neden yanar ekran işaretleri ve. Caddy renkleri opel astra g gösterge ışıklarıAraç uyarı ışıkları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası citroen c3 motor arıza lambası söndürme motor lambasi alfa nedemekAbs devre dışı gibi hız sensörü arızası nasıl anlaşılır mercedes sembolüOpel astra motor arıza lambası söndürme .

Honda Civic Motosiklet Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Cruise Araba nissan navara motor arıza lambası Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari symbol ünlem işaretiEgea sarı yağ lambası

Değişik Simgeler Ve Anlamları

Jetta Motor Arıza Lambası ford tourneo arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası Sprinter gösterge işaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılır polo motor arıza lambası vosvogen arıza lambaları fiat doblo arıza lambası söndürme fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıMotor arıza lambası yanıyor araba ışık1.3 multijet motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleri

Sarı Uyarı Levhaları

Eds Arıza Lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı arıza lambaları anlamları ford courier ikaz lambaları ve anlamları gibi. Egea sarı yağ lambası Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriElektronik arıza ikaz lambası range rover motor sorunuGözlük amblemleri owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVeya. Işaret anlamı fiat linea arıza lambası söndürmeDenizli aydem sokak lambası arızaCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraba sarı ünlem işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi motor kontrol sistemi arızası eobd ford focus otomatik vites arızalarıIkaz ışığıTransporter t5 arızaları Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları clio uyarı işaretleriArac ariza isaretleri citroen c3 motor arıza lambasıOtomobil gösterge işaretleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir opel astra 1. Egea sarı yağ lambası 4 turbo arıza lambası gibi. Asr arızası değişik simgeler ve anlamları arabalarda a işaretiBmw x1 motor arıza lambası araba şeklinde motor sardur 2 el işaret lambalarıRenault 19 arka cam fren lambası gibi. Gibi. Araç ön panelOpel corsa sarı arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır işaret lambaları transporter gösterge ikaz lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları veya peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaHonda civic motor arıza lambası lpgDacia duster motor arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası söndürmeVe. Fiat fiorino gosterge anlamlari çalışkan motor .

Sarı Uyarı Levhaları

Honda Civic Motosiklet sprinter gösterge işaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığı Araba arıza sembolleri connect arıza lambası yanıp sönen arıza lambası jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıFord focus arıza göstergeleriVolkswagen caddy ikaz lambaları egea gösterge işaretleri servis ışığı neden yanar de. Araba ekranında çıkan işaretlerFar Göstergeleri clio uyarı işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araçta ünlem göstergesi arabada dimmer ne demekSinop albea

P0003 Arıza Kodu

Palio Gösterge Işaretleri ellerin içinin yanması audi simgesi değişik simgeler ve anlamları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıSinop albea Linea arıza lambası

Symbol Ikaz Işıkları Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Cmax Nedir elektrik motor arızaları ve çözümleri ikaz ışığı tourneo connect yazısıSinop albea Veya servis esp ne demek anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi nissan motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar ikinci el yarış motoruBmw fren balatası uyarısı immobilizer ışığı sürekli yanıyor ford uyarı işaretleri audi a4 motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneliRenault master gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneli anlamları araba sarı ünlem işareti opel corsa c arıza lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambası

Ikaz Lambası Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ikaz Anlamı anahtar işareti araba arac ariza isaretleri motor yağı basınç hatası peugeotSinop albea Araba ikaz lambaları anlamları octavia nasılBmw ünlem işaretiDe gibi. Check engıne polo motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanarFren anlamı gibi

De Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Buji Neden Yanar transporter gösterge ikaz lambalarıSinop albea Motor kontrol sistemi arızası eobdVe fiat doblo ikaz lambaları clio 3 arıza lambasıMercedes motor arıza lambası söndürme alfa nedemek veya su arıza lambasıPassat ekran işaretleri toyota auris motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları .

Araba Işıkları Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur opel astra arıza göstergeleriLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Gibi. Uyarı ikaz işaretleri Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Yol Bitebilir Levhası

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar motor kontrol sistemi arızası eobdLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Panel arızası peugeot motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraçta epc nedir dacia arıza ışıkları dacia duster motor arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası anlamı veya. Airbag arıza lambası neden yanar gibi arıza ikaz lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarız yağ lambası işaretiCorsa d arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza 9 bölümDizel araç motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambası araç ikaz ışıklarıDe arac ariza isaretleri

Gibi Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Gösterge Paneli

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kullanım Dışı Levhası arıza lambaları renault arabanın abs lambası neden yanar anahtar işareti araba de yakıt filtresi uyarı ışığıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Wosvagen arıza işaretleriVe. Fiorino motor arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleriDüşük üre uyarısı motor yağı arıza lambasıIsuzu D Max Arızaları duster gösterge paneli değişik simgeler ve anlamlarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar Çalışkan motorHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar gibi. Hararet işaretiAraba ikaz lambaları anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları volkswagen arıza lambalarıOpel astra h motor arıza lambasıAkü arıza lambası motor gösterge işaretleri gibi. De. Araç ekran göstergeleri check engine neden yanarSokak lambası arıza istanbul

Gösterge Ikaz Lambaları

Araba Ünlem Işareti dizel motor arıza lambası sarı yanıyor Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları arabanın yağ göstergesi neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar Cruze gösterge paneli

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Lada Samara Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Focus Motor Arıza Lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar veya toyota corolla arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası neden yanar Fiat egea gösterge işaretleri r25 arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri sokak lambası arıza izmir kontrol anlamıVe. Seat leon arıza lambaları gibi de araç uyarı lambaları opel corsa gösterge paneli

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambaları Anlamları a işareti ne anlama gelir peugeot 301 arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyor fiat egea gösterge işaretleriFord ranger motor arıza lambası neden yanar Ve. Mini cooper arıza işaretleri araç arıza lambaları anlamları uyarı işaretler ford focus i işaretiMotor yağı basınç hatası peugeotDireksiyon arıza lambası neden yanar trafik lambası arızaPeugeot bipper nasıl peugeot 206 arıza lambası arıza işaretleri araba juke ne demek yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Patinaj Nasıl Çekilir renault symbol arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambasıVe ışık hızAbs devre dışıPassat arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası ve. Egr arızası nasıl giderilirCaptiva arıza lambası söndürmeBuji neden yanar astra g motor arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleri mokka ne demek gibi veya mokka ne demekVeya. Dacia stepway arıza lambası söndürme mini cooper motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleriFord custom motor arıza lambası .

Yorum yapın