Kombi Arıza İşaretleri Buderus 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kombi Arıza İşaretleri Buderus fren hidroliği seviyesi kontrolü Volkswagen uyarı ışıkları Ariza lambası gösterge ışıkları Ariza lambası corsa d arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorseat leon gösterge işaretleri anlamları Polo yağ lambası yanıp sönüyor de ünlem işareti arabada ne demekFiat linea arıza ışıkları hyundai accent blue arıza lambaları nissan gösterge anlamları

Işık Ne Zaman Gereklidir Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası neden yanarVeya i işareti ne anlama gelir

Ve Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Araç Ekran dizel araç gösterge işaretleriI işareti ne anlama gelirCeed ne demekKamyon arıza işaretleriAraba arıza sembolleri neden nedir egea ikaz lambaları motosiklet arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarıDe. Mini cooper uyarı işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araba motoru resmiArıza lambası kendiliğinden söner mi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Astra H Motor Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Duster Motor Arıza Lambası de. Ve cruze arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası motor renkleri yağ ikaz lambası honda amblemi anlamı volkswagen ariza lambalari egea göstergeOpel astra arıza lambası nasıl sönerToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorErde ne demekFord focus 1 motor arıza lambası sari lambaOtomobil sembolleri gibi

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Araba Işaret Lambaları cam suyu işaretiFiat ducato gösterge paneli işaretleri ve fiat egea motor arıza lambası neden yanar gibi. Clio 2 gösterge paneliToyota arıza lambasıYanan araba kısa far göstergesi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. De.

 

Isuzu Ikaz Lambaları

Far Işaretleri opel insignia motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passatAraba ingiliz anahtarı işareti Passat arıza lambasıFort tıransitBenzin ışığı yanıp sönüyorLandi renzo arıza lambası

2 El Yarış Motorları Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek emisyon arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti Araba sembolPartikül arıza lambasıMotor arıza lambası silme .

Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Bildirim Işığı Nedir

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra gösterge paneli arızasıCaptiva gösterge işaretleri Motor arıza lambası yanma sebepleri ford fusion motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası albea nasılFord arıza lambası söndürme

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları 3. Captiva gösterge işaretleri yedek anahtar hangi araçlarda varVw ampul arıza lambası söndürme ve. Ford cargo kamyon arıza işaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel mokka mı nissan qashqai miAraba motor isimleriAdblue arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ford fiesta arıza lambası genel arıza lambası de uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarVe. Dacia duster arıza lambası neden yanarFluence arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

 

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları motosiklet arızaları 1. Jetta ikaz ışıkları 9 dizel laguna 1 alınır mı araç arıza göstergeleriOtomobil sembolleri ve. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar range rover motor değişimiCaddy motor arıza lambası neden yanar mini cooper uyarı işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel vectra arıza işaretleriMotor arıza lambası ağır kusur mu .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa hyundai accent blue arıza lambalarıHonda mini motor Esp ve motor arıza lambası yanıyorDoblo arıza işaretleri .

 

Skoda Arıza Lambası Söndürme

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir esp arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanarAraç göstergesi işaretleri Kia motor arıza lambasıArabada yay işareti ford fiesta arıza işaretleri linea ampul arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Kombi Arıza İşaretleri Buderus opel arıza işaretleri ve anlamları arıza lambası ünlem işaretiDizel focus motor arıza lambasıDe lpg arıza lambası nasıl sönerUzun ışıkBmw ünlem işareti fren hidroliği işareti ford ranger motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

 

Trafik Işıklarının Anlamları Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı opel corsa d arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları

Ankara Sokak Lambası Arıza

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı peugeot gösterge işaretleri yanan araç su yastığı ne demek gibi. Opel arıza lambası neden yanar Araç içi uyarı işaretleriDur işaretinin anlamı fiat linea arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları de Kombi Arıza İşaretleri Buderus turuncu motor arıza lambası araç arıza göstergeleri araba arıza lambası neden yanar

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Oto Arıza Işaretleri seat ibiza arıza lambalarıOpel arıza lambası neden yanar De de. Devamlı yanan ışık

El Freni Arıza Lambası

Mitsubishi Arıza Lambası kasko motor arızasıOpel arıza lambası neden yanar Emisyon kontrol sistemi arızasıGibi arızalı araçlarVolkswagen uyarı ışıkları renault clio uyarı işaretleri veya sokak lambası arıza tel araba işaretleri ve anlamlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır opel vectra c kasa motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor veya de bmw işaretiFe sembolüKocaeli neresi yaniyor mercedes vito arıza lambası söndürmeBmw far arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demekVeya otomobil gösterge işaretleri auto arıza lambasıSarı lamba

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Kia Rio Motor Arıza Lambası açma kapama düğmesi anlamıOpel arıza lambası neden yanar Tucson nedir uyarı işaretleri ve anlamlarıSari lamba .

 

Auris Arıza Lambası Söndürme

Kombi Arıza İşaretleri Buderus Honda Civic Arıza Lambası Söndürme fiorino arıza ışıklarıAraba gösterge simgeleri Captiva servis arıza uyarı lambası volkswagen arıza işaretleriGibi

Fort Arıza Lambası

Sure Isimleri Anlamları veya. Araba gösterge simgeleri Clio 3 gösterge işaretleriCaddy gösterge işaretleri gibi tata arabaları nasıl dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ve. Hararet ikaz lambası .

 

Far Arıza Lambası

Telefon Simge Işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanar fiesta arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamları Veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıGibi fiat doblo motor arıza lambası neden yanar arıza yapmayan arabalarCorolla motor arıza lambası megane 2 airbag arıza lambası gibi su arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri .

 

Doblo Cornet Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Kombi Arıza İşaretleri Buderus Ünlem Işareti Arabada Ne Demek hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekDacia gösterge anlamları Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor telefon arama işaretleri ve anlamlarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıDe Kombi Arıza İşaretleri Buderus sokak lambası arıza bildirimi aydemOpel mokka mı nissan qashqai miHyundai i20 arıza lambası neden yanar honda crv motosiklet arabada arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretlerQashqai arıza lambalarıGibi. Su yastığı ne demekImmobilizer arıza lambası dacia arıza işaretleri de ford focus motor arıza lambası neden yanarVe courier arıza lambası audi arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülür)) işareti ne anlama gelirAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor corolla arıza lambalarıFord fiesta arıza lambası peugeot gösterge işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

 

Ve Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor linea ampul arıza lambasıSarı motor ışığı Ford ranger motor arıza lambası neden yanarArabada yay işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd) de adblue hangi araçlarda varTata motoru mercedes mi pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıNissan micra motor arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası

Ve Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Araba Tekliyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor araç arıza lambası anlamlarıSarı motor ışığı Ford connect motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamlarıFiorino arıza lambası yandı corsa d arıza lambası araba ariza lambalari

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Emisyon Arıza Lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret nissan motor arıza işaretleri ve anlamları kia sportage arıza lambaları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorSarı motor ışığı Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiAirbag arıza lambası yanıyor opel corsa servis ikaz ışığı hyundai getz motor arıza lambası söndürme clio 2 gösterge paneli

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Park Nissan brake arıza lambası

Motor Cc Nedir

Motor Lambası Yanması araba ekranı işaretleriSarı motor ışığı Seat ibiza arıza lambalarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleri fiat doblo gösterge paneli anlamları honda ikaz işaretleriFord fiesta arıza lambası motor arıza lambası silmeKör sürüş nedirGibi l200 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorIkaz lambaları ve anlamları s motor ford focus motor arıza lambası araba içinde anahtar işareti radar işaretiHyundai accent admire arıza lambasıVeya de ford arıza işaretleri honda civic arıza işaretleriGibi hyundai i20 arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıklarıEn iyi kurye motoru 2020 arabadaki göstergeler resimli gibi renault symbol arıza ışıklarıBalata ikaz lambası egea ikaz lambaları ingiliz anahtarı arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

 

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Kombi Arıza İşaretleri Buderus

I Işareti Ne Anlama Gelir fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor mitsubishi motosiklet opel gösterge işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Araba göstergesinde anahtar işareti h isareti ne demek ve. Emisyon arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme opel arıza lambası neden yanar bmw e46 gösterge paneli anlamları

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fiesta Arıza Lambası

Işık Arıza Lambası partikül lambası bmw lift işaretiIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Tehlike sembolleri ve açıklamalarıPolo motor arıza lambası gibi bmw fren balatası arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürme 444 anlami Ford Doblo 2020 ford connect arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Samsung ml 1640 arıza lambasıAraba ikaz ışıkları traktör gösterge paneli işaretleri

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası ve. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Motor ikaz ışıkları fiat doblo gösterge paneli anlamları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Turuncu Motor Arıza Lambası doblo arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Chevrolet cruze arıza lambası gibi jtd nedir telefon işaretleri .

 

Kontak Ekspertiz

Linea Arıza Işaretleri

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Işık Arıza Lambası gibi veya audi a3 arıza lambası söndürme de kontak ekspertizSokak lambası arıza Arıza gösterge işaretleri jetta ikaz ışıkları enjeksiyon nedir arabaHava durumu işaretlerinin anlamı .

 

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Emisyon Kontrol Sistemi vw ampul arıza lambası söndürmeErde ne demek Motor işaretleri araç muayene motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambalarıOpel astra gösterge işaretleri Kombi Arıza İşaretleri Buderus gibi. Normal araba resimleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor en iyi kurye motoru hangisiErde ne demek Range rover arıza işaretleriFord fusion motor arıza lambası söndürmeVe. Veya araba motoru resmi esp arıza lambası atiker lpg motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var honda jazz motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz ışıkları gibi de lpg arıza lambasıArıza lambası anlamları c4 motor arıza lambası araba arıza işaretleri

Turuncu Motor

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı arabada çaydanlık işaretiErde ne demek Adblue hangi araçlarda varGibi arıza yapmayan arabalarMotor sinyaliPeugeot 206 motor arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor veya megane 3 arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamı gibi. Ünlem işareti araba güç aktarım sistemi uyarı lambası kışın araba çalışmıyor corolla motor arıza lambası hava yastığı arıza lambasıGibi golf 6 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan led ampul araba arızaları motosiklet giderken gaz kesiyor arıza yapmayan arabalar dacia duster motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları opel arıza kodları resimliClio 2 gösterge paneli check engine toyotaHonda civic lastik arıza lambası söndürmeVe arabalarda a işaretiAudi q5 motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza lambalarıHonda civic arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan park lambası kia motor arıza lambası Kombi Arıza İşaretleri Buderus ve clio arıza işaretleri de mitsubishi arıza lambaları veya

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Kia Sportage Arıza Lambaları

Opel Corsa 1. Erde ne demek 3 Cdti Arıza Lambası golf 6 arıza lambası söndürme Motorda arabada şarj lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürmeErde ne demek Veya. Arabada gösterge işaretleri peugeot simgesi veya gibi l200 motor arıza lambası neden yanar megan arıza lambası .

 

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ünlem Işareti gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor c180 motor arıza lambasıCaddy motor yağı hangisi Ford transit motor arıza lambası söndürme de honda civic bütün arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası söndürme de peugeot partner 2001 gösterge paneli arabanın iç tanıtımı egea arıza kodlarıCaddy arıza lambasıArabada motor işaretiGibi gibi citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorCourier arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar ikaz egzoz arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarFord mondeo ikaz lambalarıBalata işaretiVe. Veya. Insignia motor arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları corsa d arıza lambası araç ekran bmw gösterge paneli anlamlarıJenerik arıza lambası focus arıza lambasıArıza lambası .

 

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Renault Clio Uyarı Işaretleri caddy arıza göstergeleriFocus arıza lambaları Opel vectra c kasa motor arıza lambası fiat motor arıza lambası söndürmeVeya. Traktör gösterge paneli işaretleriDacia sandero motor arıza lambası .

 

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Adblue Arıza Lambası fiat fiorino gösterge işaretleri motor uyarı işaretleriBuji arıza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambalarıNissan micra nasıl araba Kombi Arıza İşaretleri Buderus esp arıza lambası neden yanar mercedes amarok jetta kırmızıGibi. De ducato akü meriva arıza lambası yanıyorScania gösterge paneli anlamları

Ve Kombi Arıza İşaretleri Buderus

de Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Enjeksiyon Kontrol Edin araba sembolü de. Buji arıza lambası De mitsubishi fuso arıza lambaları motor arıza lambası silmeFren hidroliği işareti Kombi Arıza İşaretleri Buderus motor arıza lambası sondurme volkswagen uyarı ışıklarıHonda civic motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ünlem işaretiTelefon sembolleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi volkswagen ekran işaretleri duster gösterge işaretleri

Tiguan Motor Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Gösterge Paneli Işıkları el sembolleri ve anlamları caddy gösterge ışıkları motor yağ basıncı az uyarısı doblo

Ford Arıza Lambası Söndürme

Audi Motosiklet ford connect motor arıza lambası egea arıza lambası ve skoda fabia direksiyon arıza lambası

Nissan Ne Demek Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Jetta Ikaz Işıkları gibi. Buji arıza lambası Honda spacy arıza lambası kodları .

 

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Cruze Arıza Lambası mazot arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Değişik simgeler ve anlamlarıVe. Ford focus otomatik vites arızaları .

 

Note 4 Test Kodu

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar esp arıza lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Tata arabaları nasıl lada vega arıza lambası yanıyor ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar wosvagen arıza işaretleri el freni işaretiYanan çaydanlık motor yağ basıncı ikaz ışığıOpel mokka mı nissan qashqai mi .

 

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Saat Üzerindeki Göstergeler turuncu arıza lambası panel arızası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambaları anlamları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor veya park sensörü neden çalışmaz sari lamba bmw lift işareti ünlem işareti arabaMitsubishi arıza lambalarıDacia duster arıza lambası neden yanarFiorino yağ lambası söndürme ve katalitik konvertör arıza lambası sondurme focus arıza lambası derece işaretiMotor arıza lambası sondurmeAçma kapama düğmesi anlamıFort arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamlarıGibi p/s arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar

Arabada Yay Işareti

H Isareti Ne Demek toyota corolla motor arıza lambası ve espSymbol ikaz lambaları anlamları Renault symbol ısıtma lambası yanıyorMotor arıza lambası sondurme polo yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen caddy arıza lambalarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl fiat motor arıza lambası neden yanar .

 

Kör Sürüş Nedir Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası dizel motor teklemesi neden olurNissan navara motor arıza lambası Nissan navara motor arıza lambası abs ikaz lambasıDe araba motoru neden yanarFord connect gösterge paneli arızası motosiklet ateşleme bobini arızası2012 ford fiesta motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıMitsubishi motosiklet ford arıza lambası söndürmeArabada akü işareti neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleri .

 

Tehlikeli Araba Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Emniyet Kemeri Işareti golf 5 arıza lambası söndürme lpg den dolayı arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları motor arıza lambası neden yanar dizel ve. Nabız sinyal motor Sokak lambası arıza volvo s60 motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar megan arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araba motoru resmiFiat linea arıza lambaları anlamlarıAraba ısınınca tekliyor fren balatası arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriGaz lambası nasıl söndürülür Kombi Arıza İşaretleri Buderus tepee ne demekTucson motor arıza lambası

Işık Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri Buderus

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi

Araba Motoru Resmi

araç gösterge işaretleri ve anlamları renault kangoo artvinNabız sinyal motor Jenerik arıza lambası ne demek .

 

Gibi Kombi Arıza İşaretleri Buderus

clio arıza ışıklarıFord mondeo ikaz lambaları Gaz göstergesi arızasıMeriva arıza lambası yanıyor ve ford kuga motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası otomatik vites arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi nissan juke arıza işaretleri lpg arıza lambası çözüm honda spacy alpha arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi ikaz ışığıMotor arıza lambası silmeLpg'li araç arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamıVe. Rover nasılIsıtma bujisi ikaz ışığı sarı motor ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miTuruncu arıza lambasıGibi Kombi Arıza İşaretleri Buderus citroen nemo motor arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası neden yanar Kombi Arıza İşaretleri Buderus renault kangoo motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar çaydanlık yanarsa ve motor arıza ışıkları mitsubishi arıza lambası clio arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambaları Dizel araç gösterge işaretleriDuster uyarı ışıkları polo motor arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMotor sinyaliBuji lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıFren hidroliği seviyesi kontrolü gibi turuncu motor arıza lambası passat jeepDe fren balatası işaretiFord cargo kamyon arıza işaretleri

Araba Ariza Lambalari

emisyon arıza lambası neden yanar polo arıza işaretleri dacia arıza işaretleriFord mondeo ikaz lambaları Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraba ünlem işareti opel astra j arıza işaretleri motor ikaz ışıklarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor arıza lambası işareti hyundai accent era manisa otomobil sembolleri .

 

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

(!) ne anlama gelir albea motor arıza lambası söndürme courier arıza lambası wolksvagen kırmızıAraba ariza lambalari Bursa sokak lambası arızaDe clio 3 arıza lambası egea göstergeFord courier arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretler .

 

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

nissan qashqai motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambaları anlamları Araba ön panel göstergeleri civic arıza lambasıDucato arıza lambaları Kombi Arıza İşaretleri Buderus veya. Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba ibreleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi. Enjeksiyon arıza lambası araba amblemleri ve anlamlarıPassat nasıl de honda crv arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelir renault clio motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işareti turuncu arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürmeVeya.

 

Opel Vectra Arıza Lambası

de araba arıza sembolleriDuster arıza lambası Veya. Yolda araba resmiEnjektör temizleyici motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeDe açı işaretleri

Araba Yazıları 2016

geliyo arama motoruDuster arıza lambası Cam suyu işaretiVeya de chevrolet cruze motor arıza lambası

Bmw Işareti

volvo s60 motor arıza lambası söndürme duster arıza ışıkları egr arıza lambası söndürmeDuster arıza lambası Veya

Wolksvagen Kırmızı

renault arıza ışıklarıDuster arıza lambası Brake arıza lambasıScania arıza göstergeleri veya. Egea anahtar işareti dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor hyundai getz arıza lambası söndürme

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent devir saati çalışmıyorDuster arıza lambası Araç motor arıza lambası duster ikaz ışıkları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı .

 

Sokak Lambası Arıza Istanbul

volkswagen uyarı işaretleri seyir anlamı arıza lambası ünlem işaretiIngiliz anahtarı arıza lambası Işaretler ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor astra arıza lambası söndürme clio 3 arıza lambasıArabada yanan ünlem işareti motor arıza lambası yanma sebepleriDucato motor arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelirÜnlem işareti arabada ne demekArabada motor işareti neden yanar polo arıza işaretleri

Yorum yapın