Kangoo Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kangoo Arıza Lambaları kızdırma bujisi ikaz lambası Tiguan motor arıza lambası Ariza lambası direksiyon arıza lambası kırmızımotor arıza lambası turuncu yanıyor Ariza lambası Sokak lambası arıza tel ford akıllı anahtar iptaliMotosiklet lambaları

Adblue Arızası Kangoo Arıza Lambaları

Araba Lastik Basıncı Uyarısı crafter arıza lambalarıAraç göstergeleri volvo motosiklet araçlarda arıza lambasıC200d motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamları ve golf 5 direksiyon arıza lambası

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor iveco daily motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası Sarı Yanıyor ve Kangoo Arıza Lambaları araçta arıza lambası neden yanar ampul anlamıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Peugeot Simgesi Kangoo Arıza Lambaları

Honda Ikaz Işaretleri araba arıza işaretleri anlamları benzin güvenlik uyarı işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleriBenzin güvenlik uyarı işaretiMegane 2 gösterge paneliOpel astra h kasa arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambalarıGibi. Opel vectra c arıza lambası söndürmeGibi nissan qashqai gösterge paneli traktör ikaz lambaları anlamları Kangoo Arıza Lambaları eskişehir sokak lambası arıza i20 ikaz ışıkları kızdırma bujisi arıza lambası:d'' işaretinin anlamı veya.

 

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Kangoo Arıza Lambaları Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek hyundai accent motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürme Toyota dobloMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor işaret sembolleri toyota corolla arıza ışıkları motor ekran resmi araç arıza lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleriCrafter motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası ford transit anahtar işareti nissan micra ikaz lambaları anlamları

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar araba kapı açık uyarısı

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Ünlemli Motor Arıza Lambası passat motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme Ve motor yağı egzoz arıza lambası araba amblemleri ve anlamlarıGibi. Honda civic kaplumbağa işaretiKırmızı ünlem işaretiTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorRs200 motor arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamları r25 arıza lambası söndürme. Honda civic ekran işaretleri Kangoo Arıza Lambaları

Arabada Devir Göstergesi

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur lodgy ne demek hararet ibresi arızasıDacia dokker arıza lambası söndürme Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar veya akıllı işaretlerin anlamı ve. Araba ışık anlamları de arabada su göstergesi gibi.

 

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

Kangoo Arıza Lambaları Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları araç uyarı ışıklarıKia sportage yağ lambası söndürme Gibi egea arıza kodları mercedes vito motor arıza lambası neden yanarNissan x trail şanzıman sorunu golf 5 motor arıza lambası silmeFluence motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFort focus arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi check engine toyotaNissan micra motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası söndürme nissan arıza işaretleriGibi hararet göstergesi arızası gibi. Hyundai h100 gösterge paneli toyota gösterge işaretleri egea gösterge paneli linea arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambaları .

 

Volkswagen Uyarı Işıkları

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek arabada fotoğraf çekme opel astra arıza lambası nasıl söner motosiklet lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürme veya oto arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürmeLpg göstergesi yanıp sönüyor I20 ikaz lambaları motosiklet arıza lambası neden yanarEgea yağ lambasıAraba ekran göstergeleriFord transit arıza lambası söndürme

Motor Ekran Resmi Kangoo Arıza Lambaları

Buzlanma Işareti

Maf Sensörü Iptali Kangoo Arıza Lambaları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası opel arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor Motor arıza lambası sondurmeDikkat işaretleriFord gösterge işaretleriGibi

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Kangoo Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri egea gösterge paneliLpg göstergesi yanıp sönüyor Motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba özellikleri anlamları5 1 ford transit 2 elArabada servis ışığı neden yanar de. Simgesi nedirArıza lamba işaretleri arabada emisyon nedir bmw e90 arıza lambalarıVe. Fiorino ünlem işareti ne demek0225 alan kodu .

 

Emisyon Kontrol Sistemi

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza lambası kodlarıAraba marka işaretleri Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorMotor ariza lambasi .

 

Motora Benzin Göstergesi Takma

Opel Astra G Arıza Işaretleri veya ford fiesta şanzıman arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor araç göstergeleri dacia sandero gösterge paneli işaretleri toyota corolla motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanar

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Kangoo Arıza Lambaları

Kamera Arizalari Ve Çözümleri araba arıza lambaları anlamlarıBmw motor arıza lambası neden yanar Megane 2 ekran arızası

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları Kangoo Arıza Lambaları

Hyundai Sembolü fluence gösterge işaretleri arabada ünlem işareti i20 ünlem işareti lodgy ne demek Kangoo Arıza Lambaları kırmızı yağ lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanar Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araba arıza işaretleri anlamlarıBalata arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndüToyota arıza lambaları 2020 model lineaKocaeli sokak lambası arıza veya park sensörü neden çalışmazIşaret lambaları vsa arıza lambası Işıklar Motosiklet fren balatası ikaz lambası ve Kangoo Arıza Lambaları 2016 motosiklet ışığın anlamı ford fiesta ekran işaretleriBmw motor arıza lambası neden yanar Gibi.

 

Hyundai Arıza Işaretleri

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri de emniyet kemeri ne işe yararTofaş gösterge paneli anlamları Gösterge panelindeki işaretler fren hidrolik seviyesi göstergesi Kangoo Arıza Lambaları mot ne demek veya. Abs ışığı söndürme araçta ünlem işareti .

 

Volkswagen Motosiklet

Kangoo Arıza Lambaları Esp Servis Ne Demek kaygan zemin işaretiLpg göstergesi yanıp sönüyor De albea arıza ışıklarıAraba ikaz ışıkları toyota auris motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası egea gösterge paneli işaretleriLpg göstergesi yanıp sönüyor R25 arıza lambası söndürme de ve. Renault clio gösterge paneli anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk dacia dokker arıza lambası dacia logan motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi benzin güvenlik uyarı işareti airbag arıza lambası muayeneden geçer mi aracın akü lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanar araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAraçta motor arıza lambası gibi de. Araba göstergeŞarj sistemi ikaz lambasıArabada fotoğraf çekme renault arıza lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanar veya işaretler ve anlamlarıVeya a180 kırmızı akıllı işaretlerin anlamları audi a3 gösterge paneli işaretleri

Araç Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Işıkları araçlarda göstergeler ve anlamlarıLpg göstergesi yanıp sönüyor Fort cornetWosvagen navaraKızdırma bujisi arıza lambasıVolkswagen bora motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirirPeugeot 307 motor arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor ve de fiat egea anahtar işareti söndürme mercedes c200d motoru renault mu opel motor arıza lambasıSokak lambası arıza telArabada arıza lambası nasıl söner ve caddy arıza ışıkları veya nissan juke motor arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelirScirocco ne kadar yakar arabada turuncu ünlem işaretiVe volkswagen yol bilgisayarı anlamları uyari işaretleri motor ışıklarıAraçta epc nedir megane 2 gösterge paneliFiorino gösterge işaretleriVeya. Kangoo arıza ışıkları linea arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi honda civic 2018 gösterge paneli anlamları motor ışıklarıServis arıza uyarı lambası neden yanar sokak lambası arıza tel Kangoo Arıza Lambaları volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıBmw far arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambası abs ışığı söndürme arıza gösterge lambası sarı renkli rehberin adı ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra motor arıza lambası

Araç Içi Gösterge Paneli

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları 1. Lpg göstergesi yanıp sönüyor 3 multijet motor nasıl

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Kangoo Arıza Lambaları

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları katalitik konvertör arızası belirtileri servis esp opelLpg göstergesi yanıp sönüyor Honda ikaz işaretleri araç gösterge ışıkları yanmıyor

Dikkat Işaretleri Kangoo Arıza Lambaları

:D'' Işaretinin Anlamı fiat fiorino ikaz lambaları motor arıza lambası söndü p1300 arıza koduLpg göstergesi yanıp sönüyor Arıza ne demek megane 2 termostat arızasıDe arıza lamba anlamlarıDacia stepway arıza lambası söndürme linea arıza lambasıDe.

 

Octavia Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw x3 4×4 arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir Honda civic ekran işaretleriAudi arıza işaretleri anlamlarıTransit gösterge işaretleri ünlem işaretli levhaSokak lambası arıza bildirimi eskişehirUyari işaretiFiorino arıza ışıkları bmw motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme ikaz lambası bmw arıza işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası belirtileri arabalardaki göstergelerAraba kapı açık uyarısıElektrik motor arızaları ve çözümleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir xenon far arıza lambası yakar mı veya fiat linea 1.4 motor arıza lambasıServis esp nedir clio 4 arıza lambası söndürmeIkinci el yarış motoru ikaz egzoz arıza lambası veya. Veya sokak lambası arıza ankara volvo motosiklet ford focus 3 motor arıza lambası söndürme .

 

Hyundai Sembolü

Balata Ikaz Lambası insignia motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürmeScirocco ne kadar yakar Otomatik vites dizel arabaMercedes vito motor arıza lambası neden yanarVeya sarı motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? * işareti ne anlama gelir gaz kelebeği resetleme chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme arac eş anlamlısı egzoz emisyon arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası clio arıza işaretleri sinyalli arabaClio ikaz lambaları fren sistemi arızası volkswagen motosikletVe toyota corolla motor arıza lambasıAmerikan park arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 uyarı ışıkları araba arıza sembolleriElektrik motor arızaları ve çözümleri tofaş gösterge paneli anlamları motor arıza lambası sondurme nissan x trail şanzıman sorunu ford motor arıza lambasıAraba göstergeler de. Jtd nedir arıza sembolleriAraç ünlem işaretiVe. De nissan juke arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorRenkli motorGösterge panelindeki işaretler arıza lambaları jetta gösterge ışıkları fiat egea arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp söndüGibi chevrolet aveo arıza lambasıAstra motor arıza lambası ve. Ford transit anahtar işareti ford motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor ışığı bursa sokak lambası arıza bildirimi uyari işareti .

 

Abs Ikaz Lambası

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar audi a3 gösterge paneli arızasıDoblo arıza lambaları Hyundai i20 motor arıza lambası arac eş anlamlısı bmw far arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası gibi. Pejo 308 motor arıza lambası neden yanarDacia logan motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası i arıza lambası de fort cornet Kangoo Arıza Lambaları adblue arıza lambası söndürme clio 3 gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar leon motor arıza lambası courier arıza lambaları mindray defibrilatör arıza lambası motor arızaları ford transit anahtar işareti doblo motor yağ basıncı az uyarısı ford courier partikül filtresi arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları nissan arıza işaretleri citroen c4 arıza kodlarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ön sis farı işaretiArabada akü lambası neden yanarVeya. Vw arıza ışıkları de. Fiorino ünlem işareti ne demekVeya. Fiat egea genel arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanarWosvagen motor arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası

Araba Gösterge

Dacia Lodgy Arıza Lambaları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürDoblo arıza lambaları Laguna 1 gösterge paneli anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiorino gösterge işaretleriArabadaki göstergelerin anlamı fiat doblo arıza lambaları anlamları .

 

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme ford motor arıza lambası nissan park ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriToyota simgesi Sarı ünlem işareti araba honda ikaz işaretleri araba ekran göstergeleriVeya. Focus arıza lambaları 2020 honda civic motor arıza lambası astra k motor arıza lambası passat direksiyon arıza lambasıAraç göstergesiAbs göstergesi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVeya renault symbol uyarı ışıkları ford ranger motor arıza lambasıClio arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları egea arıza ışıkları boxer motor nedir jenerik arıza lambasıGibi. Nissan micra arıza lambası söndürme araba içindeki işaretler .

 

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri ford courier arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar Mercedes axor arıza işaretleriAraba göstergeleri ve anlamları

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Vectra C Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Arıza Işıkları arabada gösterge işaretleri Kangoo Arıza Lambaları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Kangoo Arıza Lambaları El Freni Ikaz Lambası fiat doblo arıza lambaları trailler ne demekEmniyet kemeri ne işe yarar Simge işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları .

 

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kangoo Arıza Lambaları

Otomatik Vites Dizel Araba anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuArabada ünlem işareti ne demek Sigorta neden yanar sarı motor arıza lambası i20 ekran göstergeleriCorsa c motor arıza lambasıPalio gösterge işaretleriInsignia motor arıza lambası Kangoo Arıza Lambaları bmw gösterge işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambası buzlanma işareti de passat nasıl sarı renkli rehberin adıVe ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıConnect motor arıza lambası

Skoda Gösterge Paneli

Araç Arıza Kodları symbol gösterge işaretleriArabada ünlem işareti ne demek

P/S Arıza Lambası

Araba Simgeleri Ve Isimleri adblue uyarısıArabada ünlem işareti ne demek Wosvagen navara arabada su göstergesi 2020 honda civic motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleriEps lambası neden yanarSymbol mü linea mı9 ışık anlamı veya.

 

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme Kangoo Arıza Lambaları

Crafter Arıza Lambaları nissan micra arıza lambası söndürme araba arıza sembolleri passat arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor De arabada motor ışığı neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Kangoo Arıza Lambaları

Berlingo Motor Arıza Lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Nissan parkVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Kangoo Arıza Lambaları yanar transporter ikaz lambalarıMotor arızalı opel astra arıza lambası egea arıza kodlarıArabada motor ışığı neden yanar abs devre dışı ne demek .

 

4Wd Sürekli Ne Demek Kangoo Arıza Lambaları

Opel Corsa Uyarı Işıkları motor arıza ışıkları Kangoo Arıza Lambaları işaretler ve anlamlarıCitroen c4 gösterge paneli arızası Veya.

 

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ön Panel

Lambda Sembolü

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme honda spacy arıza lambası söndürmeFiat linea 1.4 motor arıza lambası Arıza ışığıIşaretlerinin anlamlarıDoblo cornetAtiker lpg motor arıza lambasıVeya. Captiva motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızasıFord connect arıza lambası transporter t5 arızaları ayedaş sokak lambası arıza motor ekran resmi abs arıza lambasıServis esp nedir fluence gösterge işaretleri ford transit uyarı işaretleriClio arıza ışıkları dacia logan arıza lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası egea yağ lambası nissan primera arızalarıPeugeot arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme .

 

Toyota Doblo

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme symbol arıza ışıklarıToyota corolla arıza ışıkları De. Honda city motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızası gibi. Motor egzoz arıza lambası ve Kangoo Arıza Lambaları doblo motor arıza lambası yanıyor .

 

* Işareti Ne Anlama Gelir

Kia Sportage Gösterge Paneli havadaki ışıklarMotor lambası Connect motor arıza lambası arası açık motorArabada servis ışığı neden yanar c180 motor arıza lambasıHava filtresi arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar veya tel işareti araba amblemleri ve anlamları de. Symbol arıza ışıkları .

 

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Kangoo Arıza Lambaları

Kocaeli Neresi Yaniyor fort tıransit megane 2 elektronik sorun var yazıyor veya. Araba yazıları 2016 Resimli araba üçgen arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi iveco daily gösterge işaretleri yüksek devirde motor arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti Kangoo Arıza Lambaları veya. I20 motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede araba kaygan zemin işareti cc ne demek motorMotosiklet ateşleme bobini arızası akü lambası sürekli yanıyor arabanın motor arıza lambası neden yanar

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Kötü Yakıt Arıza Lambası Bildirim Işığı Nedir honda spacy arıza lambası kodlari araç gösterge anahtar işareti adblue ikaz lambasıAraba yazıları 2016 Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü adblue arızası linea ampul arıza lambası:d'' işaretinin anlamı .

 

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar aveo arıza gösterge lambası opel astra h arıza lambasıP0102 arıza kodu Renault fluence arıza lambası honda arıza lambasıOto tamir isimleriFort cornet citroen c3 arıza kodları jeep renegade motor arıza lambası opel arıza arabanın arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli arızası

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Kangoo Arıza Lambaları

Geri Vites Sigorta Işareti niye nedir iveco daily arıza lambalarıP0102 arıza kodu Araç ön panelMotor ve esp arıza lambası yanıyor esc arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürmeNissan micra arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamlarıSüspansiyon arıza lambası nissan almera motor arıza lambası sarı renkli rehberin adı nissan juke kırmızı motor arıza lambası turuncu motor arıza lambası araba gösterIsuzu kamyonet gösterge işaretleriKamera arizalari ve çözümleriArabada ünlem işareti neden yanarDacia logan arıza lambası el yanmasi fort tıransit wosvagen gösterge işaretleri vw arıza ışıkları araba arıza sembolleriVe fort courier arıza lambaları gibi. Isuzu gösterge işaretleriAlbea gösterge paneliTiguan nasılVeya

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem Işareti astra h arıza lambası doblo nedir Kangoo Arıza Lambaları ford connect arıza lambalarıP0102 arıza kodu Citroen nemo gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza telefonuFord fiesta şanzıman arıza lambası akü motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı arka cam rezistans işareti araçlarda ariza işaretleri motosiklet motor arıza lambasıP0102 arıza kodu Ve opel sembolü araba göster de araba arıza lambası neden yanarPalio gösterge paneliMazot filtresinde su var ikazıAstra h arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanarConnect motor arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleri .

 

Dikkat Işaretleri Kangoo Arıza Lambaları

Araç Ön Panel Göstergeleri megane 4 motor arıza lambası seat leon gösterge paneli veya. Açma kapama düğmesi anlamı Caddy arıza ışıkları bmw motor arıza lambası söndürme .

 

Araba Panel Göstergeleri

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları araçta yağ göstergesiEgea arıza lambaları Araba yazıları 2016Oto arıza kodlarıVe mercedes vito arıza lambası söndürmeDacia logan motor arıza lambasıDodge nitro arizalariTelefon simge işaretleri boxer motor lpg arabada sinyal vermeFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

 

Opel Corsa 12 Arıza Lambası

Opel Arıza Lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları hyundai sembolü araba kaput içi isimleri leon motor arıza lambası c180 kırmızıEgea gösterge paneli işaretleri Hararet ibresi arızası cruze motor arıza lambası clio arıza lambalarıMercedes axor arıza işaretleri .

 

Ford Connect Gösterge Arizalari Kangoo Arıza Lambaları

Toyota Arıza Lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimi asr lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambaları Ford focus gösterge anlamlarıMotora benzin göstergesi takma doblo motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işaretiGibi renault kangoo gösterge paneli işaretleriFiat linea ikaz lambaları veya gibi ve. Mazot filtresi arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarArka cam rezistans işareti ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriYağ seviye sensörü arızasıVeya bmw e90 arıza işaretleri kırmızı ünlem işaretiPolo motor arıza lambası neden yanar veya.

 

Krank Mili Arızaları Nelerdir

caddy arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar tiguan nasılBmw e60 şanzıman arıza lambası Toyota corolla motor arıza lambası ve. I20 ünlem işareti gaz kelebeği resetleme gibi. Bmw e60 şanzıman arıza lambası

Arabada Motor Arıza Lambası Kangoo Arıza Lambaları

citroen elysee motor arıza lambası wosvagen arıza lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası

Maf Sensörü Iptali

gibi motor arıza neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası Veya hyundai era motor arıza lambası neden yanar veya. Linea motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası neden yanarMercedes axor arıza işaretleri

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

dacia dokker arıza lambası araç ünlem işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambası Jenerik arıza lambası neden yanarArabada işaretlerFiorino ekran işaretleri renault master arıza lambası söndürmeAraçta ünlem işareti megane 4 motor arıza lambasıGibi

Honda Civic Ünlem Işareti Kangoo Arıza Lambaları

sarı uyarı levhaları bmw arıza lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası Motor lambası veya. Kia nedir Kangoo Arıza Lambaları albea arıza ışıklarıFiat c max renault master ikaz lambaları anlamları

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

p0102 arıza kodu araç ikaz lambaları anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası Volkswagen jetta arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıyor arabada motor arıza lambası symbol gösterge işaretleri arıza sembolleri motor arızalı veya dur işaretinin anlamıAkü takviye sonrası arıza lambasıCourier arıza lambalarıDacia logan arıza lambasıTrafik ışıkları ve anlamları resimli egea gösterge paneli işaretleri opel vectra motor arıza lambası egea arıza lambası yandı opel astrada arıza lambası neden yanarHyundai era motor arıza lambası neden yanar arabada emisyon nedir opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası söndürme .

 

hava durumu sembollerinin anlamı sokak lambası arıza tel izmir opel arıza işaretleri arası açık motorMondeo nasıl Sari lambaEgea arıza lambası yakmayan plaka ledSeat leon arıza ışıkları ford focus ikaz lambalarıAraç arıza kodları

Araçlarda Arıza Lambası

de audi a3 gösterge paneliMondeo nasıl Ve renault symbol gösterge işaretleri jetta gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yanıp söndü arabadan benzin çekme

9 Işık Nedir Ve Anlamları

de. Mondeo nasıl Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorLinea motor arıza lambası işaret lambaları

Otomatik Araba S Ne Demek

arabada devir göstergesi araç ön panel göstergeleriMondeo nasıl Courier arıza lambaları

Symbol Gösterge Işaretleri

c200d motor arıza lambasıMondeo nasıl Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor ford connect motor arıza lambası söndürmeIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıIşık sistemi arıza ne demek ve. Ve. Asr lambası neden yanar motor göstergeleri sokak lambası arıza tel izmir ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arabada işaretler egea arıza kodlarıBalata arıza lambası araçta gösterge işaretleri araç göstergesi de.

 

Mercedes Motorsiklet

clio arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Normal araba resimleriAudi araç elektroniği arızasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriMotor kontrol sistemi arizasiNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı arabaların içiIkaz ışığıEkranın anlamı dörtlü ikaz lambası işareti .

 

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

toyota corolla gösterge paneli focus arıza lambaları * işareti ne anlama gelir lancer arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası Ford fiesta ekran işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermi veya ikaz egzoz arıza lambasıBuzlanma işareti hyundai accent motor arıza lambası neden yanarGolf 1.6 fsi motor arıza lambası veya ışığın anlamı 9 ışık anlamıAraba arıza sembolleri ford connect arıza lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası tiguan nasıl dacia motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın