Juke Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Juke Arıza İşaretleri ünlem işaretli trafik levhası Honda arıza lambasıaudi a6 arıza göstergeleri Ariza lambası Volkswagen airbag lambası söndürme Ariza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar arabada yanan ışıkların anlamıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar gibi polo ikaz lambaları anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılırHyundai accent blue arıza lambaları havadaki ışıklarYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe araç arıza lambaları anlamlarıCaddy arıza ışıkları hyundai getz arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası 4wd lock ne demek megane 1 gösterge paneli işaretleriArabalar neden yanar veya Juke Arıza İşaretleri doblo cornet Juke Arıza İşaretleri 2021 egea ikaz lambalarıFord focus arıza lambası söndürme sistem hatası getz motor arıza lambası ve. Kontak ekspertiz opel astra yağ lambası yanıyor

R25 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelir akıllı işaretlerin anlamlarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır motor ikaz ışığıFiat arıza ışıklarıSrs ışığı neden yanarVolkswagen airbag lambası söndürme dacia arıza lambaları araçta yağ göstergesi fiat doblo motor arıza lambası yanıyorFord courier arıza işaretleri Juke Arıza İşaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya. Peugeot 308 motor arızası uyarısı .

 

Egr Arıza Belirtileri

Ford Courier Motor Arıza Lambası araba üstünde anahtar işaretiFluence gösterge paneli Araçtaki göstergeler ve anlamlarıAraba panel göstergeleri gibi. Dacia sandero gösterge paneli renault clio hararet göstergesiVeya ford fusion motor arıza lambası söndürme opel astra arıza işaretleriSure isimleri anlamlarıMax motorDoblo gösterge işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza lambası söndürme audi ikaz işaretleri seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları veya

Symbol Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası gösterge ikaz lambaları citroen jumper 2. Fluence gösterge paneli elFiat ducato motor arıza lambası neden yanar bmw uyarı işaretleriVeya. Fiat punto motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları ve peugeot ikaz lambaları anlamları isuzu kamyonet gösterge işaretleri Juke Arıza İşaretleri

Wv Arıza Işaretleri

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? opel vectra arıza lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyorFluence gösterge paneli Arabanın motor ışığı neden yanar palio gösterge işaretleri Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir araç arıza lambaları anlamları Juke Arıza İşaretleri fren arıza lambası neden yanarFluence gösterge paneli De yağ işaretiSarımsı yeşil gazBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ve ford courier arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürme

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Clio Arıza Lambası Söndürme nissan almera motor arıza lambasıFluence gösterge paneli Dacia dokker ekran işaretleri albea otomatik vitesHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar opel mokka arıza işaretleri opel astra termostat arızası

Hava Durumu Işaretleri

Opel Astra Göstergeleri Anlamları duster lastik arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli Sokak lambası arıza bildirimi captiva motor arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası motor arıza lambası opel astra motosiklet neden tekleme yapar araba şeklinde motorHyundai i20 arıza lambası söndürme .

 

Sure Isimleri Anlamları

Motor Arıza Lambası kaygan yol arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi Motor arıza lambası yanmıyor sarı motor arıza lambası

Arabada Epc Nedir Juke Arıza İşaretleri

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir yağ lambası yanıp sönüyorSarı ünlem işareti araba göstergesi

Albea Otomatik Vites Juke Arıza İşaretleri

Uyarı Işaretlerinin Anlamı el yanmasıSarı ünlem işareti araba göstergesi Gibi. Veya arabada ünlem işareti ne demek fren arızaları arabada gösterge işaretleri Araç Gösterge Panelleri ve Juke Arıza İşaretleri arabadaki arıza işaretleriSarı ünlem işareti araba göstergesi Işık sistemiVe. Otomatik vites fren müşürü arızası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambası söndürme akü bitince motor arıza lambası yanar mı ve. De gibi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambası söndürmeDuster uyarı ışıklarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü ford focus i işareti veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede gibi dacia duster arıza lambası neden yanar servis esp ne demekMotor arıza lambası araba göstergeleri anlamları nissan motor arıza lambası elektrik sokak lambası arıza şekilli işaretler hyundai getz arıza lambaları eds arıza lambasıHyundai i20 gösterge tanıtımı kaygan yol arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar erde ne demekGibi. Motor arıza ışıklarıSarı lamba ford transit arıza lambası ve. Audi a4 arıza işaretleriPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası yol kodları egea arıza lambaları ve. Marea motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri izmir tedaş sokak lambası arıza citroen c3 arıza lambası söndürmeArabanın şarj lambası neden yanar yağ değişimi sonrası motor arıza lambası musluk arıza lambasıFort d max auris arıza lambası söndürme ford akıllı anahtar iptaliFord transit ekran işaretleri .

Juke Arıza İşaretleri

Araba Içindeki Göstergeler uzun far göstergesiAdblue işareti Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmirFiat egea motor arıza lambası söndürmeVe. Mercedes uyarı işaretleriMercedes a180 motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemi arıza lambasıDe. Arıza ışığı 4wd lock ne demek Juke Arıza İşaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar fluence arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergeler motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotor uyarı ışığı neden yanarMercedes arıza lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürmeCorsa d arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası veya de transit motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambaları

I20 Motor Arıza Lambası Juke Arıza İşaretleri

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor elektrik sokak lambası arıza işıklar otomotivAdblue işareti Akıllı işaretler ve anlamlarıAraba ekranı işaretleri honda arıza lambası

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Nissan Arıza Işaretleri caddy gösterge işaretleri ford courier anahtar arıza lambasıAdblue işareti Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Akü arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası mola işaretiGibi sepaş sokak lambası arıza bildirimiHonda pcx arıza lambasıAydem sokak lambası arıza lastik basınç arıza lambasıFluence arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeGolf 6 arıza lambası söndürmeC180 kırmızı .

 

Ford Uyarı Işaretleri

Ankara Sokak Lambası Arıza gibi esp devre dışı ne demek veya ısıtma bujisi göstergesiOctavia arıza lambası söndürme Ve. Honda işareti Araba Ekranı Işaretleri symbol ekran brc arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorOctavia arıza lambası söndürme Oto göstergeSokak lambası arıza bursa .

 

Ducato Arıza Lambaları Juke Arıza İşaretleri

Juke Arıza İşaretleri Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSürekli otomotiv edirne Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeJeep renegade arıza işaretleri nissan direksiyonEps arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

 

Opel Astra Arıza Işaretleri Juke Arıza İşaretleri

Mercedes Arıza Işaretleri arabanın göstergeleriDacia arıza lambası Partikül lambası mitsubishi fuso arıza lambaları bmw motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanarOpel astra yağ lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Duster Motor Arıza Lambası Juke Arıza İşaretleri

Juke Arıza İşaretleri Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları seyir anlamıAkü arıza lambası neden yanar Hyundai accent era manisa araçta motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambası partikül lambası .

 

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar klima açınca arıza lambası neden yanar yıldırım işareti gösterge panelinde ünlem işareti ford courier partikül filtresi arıza lambası peugeot motor arıza lambasıAudi arıza lambası Crossland ne demekDe. Mercedes motorsikletRenault clio hararet göstergesi

Honda Arıza Lambası

2 El Nissan Almera yanan araba uyarı işaretlerinin anlamı astra j arıza lambası motor kontrol sistemi arızası audi a4 gösterge paneli arızasıAudi arıza lambası Duster uyarı ışıkları otomatik vites fren müşürü arızası kontak ekspertizDe captiva arıza gösterge lambası arabam com polo polo ikaz lambaları anlamlarıDe soner anlamı ikaz lambaları ve anlamları ampul arıza lambası neden yanarClio hararet göstergesi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambasıPolo arıza lambasıQ7 arıza işaretleri clio arıza işaretleri ve. Skoda 2016 jeepFord lpg kaynaklı motor arıza lambası de.

 

Ford Focus Arıza Lambası Juke Arıza İşaretleri

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri opel astra yağ lambası yanıyorMercedes uyarı işaretleri Fluence arıza lambaları volkswagen polo yağ lambası yanıyor ford focus motor sistem arızası sarı ampül arıza lambasıArabam com poloOtomatik kapı sensörü arızasıVeya sarı renk motor arıza lambası veya otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır veya. De sihirli anlamı toyota ikaz lambaları symbol arıza lambası neden yanar Juke Arıza İşaretleri yag yakan araba uzun yola gider mi araba sinyal işaretleri qashqai anahtar pili oto gösterge aveo arıza gösterge lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleriBrake arıza lambasıNemo ne demek peugeot 206 gösterge işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor de. De motor yağ arıza lambası buji neden yanar egzoz ışığı arabanın motor ışığı neden yanar citroen jumper 2.el opel insignia arıza işaretleri de veya Juke Arıza İşaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel astra j arıza işaretleri kia sportage yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAbs lambası söndürme de. Jenerik arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürmeOksijen sensörü arıza lambasıGibi. Araba ekranındaki işaretler lpg ışığı yanıp sönüyor kamyon arıza işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürArabalarda hararet lambası Juke Arıza İşaretleri ticari cikmasi araçlarEsp ne demek arabada arabada ünlem işareti ne demekVeya araç göstergesinde ünlem işareti arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli lpg ışığı yanıp sönüyor .

 

Alfa Işareti

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Transit Gösterge Işaretleri Juke Arıza İşaretleri

Opel Vectra Motor Arıza Lambası saat göstergeleriSeat leon arıza lambaları Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor katalizör arıza lambası söndürme doblo gösterge işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambası .

 

Gibi Juke Arıza İşaretleri

Yağ Işareti ışık sistemiMercedes arıza lambası söndürme De gösterge paneli anlamlarıFord uyarı işaretleri ekran araba resmiCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor motor uyarı işaretleri gibi 4wd sürekli ne demek mercedes c180 kırmızıVeya. Nmax motor arıza lambası sarı doblo de sarı motor arıza lambası neden yanarGibi.

 

Gibi Juke Arıza İşaretleri

Opel Motor Arıza Lambası ducato yağ lambası söndürmeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Araba uyarılarıGibi. Trafikte ünlem işareti ne demek opel vectra c arıza lambaları ve anlamları peugeot ikaz lambaları anlamlarıAraç uyarı işaretleriSeat leon arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir arıza bu hafta varmı opel mokka arıza işaretleri opel arıza lambası Juke Arıza İşaretleri süspansiyon arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri citroen c4 otomatik vites arızalarıIsıtma bujisi işaretiGibi Juke Arıza İşaretleri ford courier arıza lambalarıToyota corolla ateşleme bobini arızası de bmw motor arıza lambası nasıl sönerArıza neden final yapiyorLinea ampul arıza lambası söndürmeFord courier arıza ışıkları dacia arıza lambası captiva arıza lambaları veya. Veya opel astra egzos arıza lambası audi a4 arıza işaretleriAracın kaputunda neler bulunur skoda 2016 jeep iveco daily motor arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarKaygan yol işaretiŞarj sistemi ikaz lambası ve polo ikaz ışıkları gibi clio 4 motor arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz işaretleri punto motor arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi neredeGibi. Gibi wosvagen arıza lambası .

 

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri araba musluk işareti ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorSure isimleri anlamları Ve. Araç çalışırken yakıt almak arabam com polo gibi cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ekran işaretleriHonda civic arıza lambaları uyarı lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme .

 

I20 Arıza Lambası

Üçgen Içinde Çarpı Işareti bmw f30 motor arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası Ve renault 19 europa gögüs otomatik araba s ne demekPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli 4wd sürekli ne demek Juke Arıza İşaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeFiorino gösterge işaretleri .

 

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arıza Yapmayan Arabalar yamaha amblemi anlamı ısıtma bujisi arızası neden olurMondeo nasıl Audi motosiklet .

 

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme Juke Arıza İşaretleri

Araba Işıkları Anlamı fluence gösterge paneli işaretleriAraba panel göstergeleri Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fren balatalar yanarsa ne olur

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Juke Arıza İşaretleri

Mercedes A180 Renault Motoru linea arıza lambasıAraba panel göstergeleri Veya araba devir göstergesi gaz lambası nasıl çalışırIşaretlerinin anlamları araba motor ışığı neden yanar punto motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri mercedes ikaz lambalarıEgea arıza lambası yandı Opel vectra motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası caddy arıza ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar

Caddy Arıza Işıkları Juke Arıza İşaretleri

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Renault Clio Motor Arıza Lambası

En Iyi Kurye Motoru Hangisi i20 motor arıza lambasıEgea arıza lambası yandı

Bmw Uyarı Işaretleri

Focus Sarı Arıza Lambası veya. Egea arıza lambası yandı Gösterge lambaları astra g motor arıza lambası araba ikaz ışıkları aydem sokak lambası arızaFren balatası ikaz lambasıPeugeot boxer arızaları opel astra ikaz lambaları yanan araba ford focus motor arızası neden verirVeya arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araç akü lambası neden yanarTehlikeli araba motor uyarı işaretleri de soğutma suyu seviyesi uyarısı amarok motor arıza lambası önemli işareti gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergesinde ünlem işareti ışıklar otomotiv bursaBalata lambasıHava durumu işaretleri anlamıFocus arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar ford uyarı işaretleri toyota corolla ikaz ışıklarıAraba musluk işareti range rover motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanar ekran sekilleriAktif motor kaputu arıza gibi. Teker arıza lambası arabada gösterge anlamlarıAraba içindeki göstergeler park nissanTedaş sokak lambası arıza elektrik sokak lambası arızaDacia dobloAraba göstergeleri anlamları resimliPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor gibi. Araç arıza ışıklarıVe de. Sarı motor arıza lambası wv arıza işaretleri fren balatalar yanarsa ne olurOpel astra arıza işaretleri

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Nissan Qashqai Arıza Işıkları arabadaki göstergeler linea yağ lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası yandı Mercedes uyarı işaretleriMercedes c200d hangi yağ kullanılırFord uyarı işaretleri cruze arıza lambası söndürme veya adblue arıza lambası söndürme gibi.

 

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası de. Aveo arıza gösterge lambası Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Citroen berlingo motor arıza lambasıBu işaret ne anlama gelir gibi. Işık paket nedirArıza lambası yakmayan plaka ledDacia arıza lambaları araba yazıları 2017 opel combo motor arıza lambası arıza ne demek ford fusion motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır gibi gaz lambası ne işe yararLpg den dolayı motor arıza lambası

Araba Sembol

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları egr arıza belirtileriAveo arıza gösterge lambası Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

 

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Lancer Nasıl akü arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Renault elektronik arıza ikaz lambasıAraçta yağ göstergesi gösterge paneli anlamları canon g3400 arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHararet yapan araba neden çalışmaz passat b6 gösterge paneli veya.

 

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

El Freni Göstergesi gibi. Araba sembol Kamyon arıza işaretleri i20 arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları nissan micra arıza lambası yanıyor yağ lambası yanıp sönüyor esp/asr arızası motor gösterge işaretleriFiat egea motor arıza lambası arabada adblue nedir fiorino ekran işaretleri ışık hızının sembolüNeresi yanıyor araç motorLaguna 2 elektronik arızalarıAraç gösterge paneli anlamlarıCitroen c3 arıza lambası söndürme .

 

Dacia Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları araba işaretleri anlamıNissan direksiyon Motor gösterge işaretleriDacia sandero arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası ve. Opel astra termostat arızasıIveco daily motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürmeGibi. Yağ sensörü arızası marea motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambası veya

Mercedes C200D Motoru Renault Mu

Ford Courier Arıza Işıkları seyir halinde akü lambası yanması havadaki ışıklarNissan direksiyon Mercedes sprinter motor arıza lambası .

 

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar stop işareti araba göster gibi. Araba uyarıları Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

 

(!) Ne Anlama Gelir

Arabada Anahtar Göstergesi linea arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Sarı motor ışığı neden yanar ışık hızının sembolüMotosiklet arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza ford connect motor arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelirHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarPark otomotiv nissan

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Arizalari captiva arıza lambaları de nissan micra ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen işaret lambaları Lpg de motor arıza lambası yanıyor fiat linea anahtar işaretiAmarok arıza lambası araba kodları fort transit arıza lambaları motor uyarı ışığı neden yanarDe. Uzun far işareti p0351 arıza kodu dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ve. Oto arıza işaretleriAraba devir göstergesi arabanın motor ışığı neden yanar de. Audi a4 gösterge paneli arızası de. Peugeot 208 arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları ve anlamları Nissan Direksiyon gibi. Volkswagen işaret lambaları Fiat egea gösterge paneli anlamlarıT5 arıza lambalarıSarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalyaYamaha motor arıza lambası p0351 arıza kodu c180 motor arıza lambasıAraç gösterge panelleri

Ford Gösterge Paneli

Renault Clio Mavi Işık opel arıza lambası söndürmeVolkswagen işaret lambaları Kontak anahtarı arızaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya arıza lambası yakmayan plaka ledHonda civic motor arıza lambası söndürmeKontak ekspertizEgea amerikan park arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları saatlerin içindeki göstergelerHyundai i20 ampul işareti .

 

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jenerik Arıza Nedir veya. Nemo ne demek Ariza lambalari kışın araba çalışmıyor de balata arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi .

 

Motorsiklet Resmi

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi arıza yapmayan arabalarArabalarda Araba devir göstergesi crossland ne demek ford focus ikaz lambaları anlamları .

 

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Ikaz Egzoz Arıza Lambası skoda arıza lambaları veya tek nokta enjeksiyon arızaları gibi. Ford akıllı anahtar iptali

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Reno Fiorino kasko motor arızasıFord akıllı anahtar iptali Akıllı işaretler ve anlamları veya motor arıza lambası kendiliğinden söndü de ikinci el yarış motoruDe opel corsa egzos arıza lambası uzun far göstergesiDe. Focus 2 gösterge paneli

Arabada Anahtar Göstergesi Juke Arıza İşaretleri

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir golf 7 dizel motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali Gibi. Telefon işaretleri ve anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi' ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar servis esp ne demek Fiat Fiorino Arıza Işaretleri ve. Ford akıllı anahtar iptali Iveco daily arıza lambaları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Juke Arıza İşaretleri opel astrada arıza lambası neden yanarFren arıza lambası neden yanarTata arabaları nasılGibi arıza gostergeleri gaz lambası ne işe yarar Juke Arıza İşaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur servis ışığı neden yanarPassat b6 gösterge paneliIngiliz anahtarı arıza lambası motor uyarı işaretleri ford courier ekran işaretleriAraba ön panelEgzoz ışığıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Juke Arıza İşaretleri renault symbol motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri

Süspansiyon Arıza Lambası

Honda Gösterge Işaretleri volvo ışıkFord akıllı anahtar iptali Tata motoru mercedes mi otomatik kapı sensörü arızasıHavanın sarı olması ne anlama gelirPartikül lambası arızalı araçlar

Motor Arıza Lambası

Multijet 2 Nedir araç kaputunda neler bulunurFord akıllı anahtar iptali Ford custom motor arıza lambası söndürmeDe hyundai i20 ampul işareti2017 çıkacak arabalar gibi. Gibi octavia nasılEgea 1.3 multijet motor arıza lambası de golf 5 gösterge paneliFord focus motor arıza lambası yanıyor Juke Arıza İşaretleri gaz kelebeği resetlemeMotorsiklet resmi gibi. Tata motoru mercedes mi focus 1 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıklarıVe. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFord gösterge paneliFocus arıza lambasıDe Juke Arıza İşaretleri i20 arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası vw arıza ışıkları tehlikeli araba

Kırmızı Kasa Üye Ol Juke Arıza İşaretleri

connect arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeFord akıllı anahtar iptali Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor kia sportage yağ lambası söndürme qashqai anahtar pili esc arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambası söndürme citroen xsara motor arıza lambası nissan direksiyon volkswagen arıza sembolleri focus 1 motor arıza lambası söndürme renault 19 europa gögüs caddy arıza göstergeleri peugeot ikaz lambaları anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası neden yanar araba sinyal işaretleriAraba ön panel .

 

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Juke Arıza İşaretleri

arıza göstergesi ve golf 5 gösterge paneli soner anlamı opel astra göstergeleri anlamları işareti ne anlama gelirToyota corolla ikaz ışıkları Ford fiesta arıza lambalarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ikaz lambaları ve anlamlarıFiat linea gösterge ikaz lambaları .

 

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

renault fluence arıza işaretleriOpel corsa c arıza lambası söndürme

Yorum yapın