Jetta Arıza Lambaları Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Arıza Lambaları Anlamı opel arıza Arıza yapmayan arabalar Ariza lambası araç ikaz lambasıtransporter arıza ışıkları Ariza lambası Motor arıza lambası sürekli yanıyorAraç gösterge ışıkları ve anlamları nissan qashqai ünlem işaretiPolo arıza göstergeleri lancer nasıl

Otomobil Gösterge Işaretleri Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası tucson motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes doblo benzinde motor arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDe motor işareti fiat doblo arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiVw ampul arıza lambası söndürmeRover nasıl Fiat Egea Sorunları honda jazz motor arıza lambası neden yanarAirbag ışığı nasıl söndürülürAraç gösterge ışıkları ve anlamları motor arıza lambası nasıl silinirSoner anlamı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza balıkesir araç gösterge işaretleri ve anlamları clio gösterge ışıklarıRenault symbol hararet göstergesi nerede

Crafter Arıza Işıkları

Engelli Işaretleri Ve Anlamları fiat punto 1. Renault symbol hararet göstergesi nerede 4 motor arıza lambası neden yanarFiat egea benzin göstergesiMotor yanması veya. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk motor ekran resmi skoda gösterge paneliMotor işareti neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanar nemo ne demek partikül lambası bursa sokak lambası arıza bildirimi toyota yaris motor arıza lambası neden yanarDe. Gözde ışık yanıp sönmesiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOctavia arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarIşık paket nedir servis esp opel kırmızı kasa üye olVe baskı balata motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletlerAraç paneliHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar407 nasıl fiorino motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası veya. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAraç içi gösterge paneliDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor akıllı işaretlerin anlamlarıAraba motorFocus 1 gösterge paneli anlamlarıHangi durumlarda araç bağlanırI20 arıza lambası ford focus arıza lambası linea arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa oto tamir isimleri gibi egzoz gazı uyarı lambasıVe arıza lambası yakmayan led farSoğuktan motor arıza lambası yanar miFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır yağ basıncı ikaz ışığı buzlanma işareti ve

Kaygan Yol Işareti

Duster Ikaz Işıkları Citroen Nemo Nasıl ve ford tourneo courier arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamı araba ön kaput parça isimleriRenault symbol hararet göstergesi nerede Otomobil gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneliGibi.

 

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Jetta Arıza Lambaları Anlamı Medaş Sokak Lambası Arıza sarı ikaz işaretinin anlamı nedir e90 arıza lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

Araç Göstergesi araç gösterge ışıkları ve anlamları berlingo motor arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Veya. Mazot filtresi arıza lambasıOpel corsa d arıza lambasıFord focus hız göstergesi arızası ve. Telefon sembolleriMercedes c180 motor arıza lambasıArıza ikaz lambaları renault clio 3 arıza lambaları anlamları Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası

Araba Çaydanlık Işareti arıza lambaları 2006 toyota corolla 1. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi 4 d 4d terra yorumAraba ikaz lambalariAraç ekranAraba uyarı lambalarıMegane 3 motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar renault kangoo artvinParantez içinde ünlem araba ve. Ford courier arıza ışıklarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti neden yanarScania g 420 gösterge paneli yağ basıncı düşüklüğü cruze lpg arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar passat nasıl motor yağı işareti ford kuga motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambasıAraba arıza lambası

Renault Fluence Arıza Lambası

Citroen Berlingo Nasıl megane 2 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Araba ingiliz anahtarı işareti airbag arıza lambası nasıl söndürülür Jetta Arıza Lambaları Anlamı connect motor arıza lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanarDomalma ne anlama gelir symbol arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası araç motor volkswagen arıza lambası fort transit arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl söner gösterge paneli işaretleri anlamları gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes motorsikletLinea ampul arıza lambası2013 model dacia dokkerVeya

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Arabalarda fiat marea gösterge paneli güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmirAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi I arıza lambasıPunto arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar ve. Radar işaretiGibi. Hararet göstergesi arıza lambası .

 

I20 Arıza Lambaları

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde gibi araç ikaz işaretleri ve anlamları gibi nemo ne demekAraba su göstergesi De. Soner anlamı .

 

Fren Hidrolik Işareti

Jetta Arıza Lambaları Anlamı Fiat Ikaz Lambaları audi a3 motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin De. Mercedes arıza işaretleriAbs göstergesi servis esp opel check engine ne demekOpel mokka motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri hyundai i10 gösterge paneli ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Emisyon Arıza Lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Elektrik Arıza Lambası jenerik arıza nedir

Kirmizi Kamyon Neden Yok Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Citroen C Elysee Anahtar Işareti citroen nemo nasılMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Araba iç göstergeleriHyundai i10 gösterge paneli gibi. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıPeugeot partner gösterge işaretleriFord transit arıza ışıkları yanıyorsa söndürme

Nissan Arıza Kodları Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Arıza Ikaz Lambaları

De Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Linea Servis Işığı Söndürme nissan katalizör fiyatları fiat linea ekran işaretleri otomatik şanzıman arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin

Arabada Çıkan Işaretler

I20 Arıza Lambaları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları de. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin

Hyundai H100 Arızaları Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları ford courier arıza lambası anahtar işaretiMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fluence gösterge işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimli transporter arıza lambası söndürme

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası gibi veya kısa far işaretiMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Gibi audi a3 arıza işaretleri anlamları araba ön kaput parça isimleriAudi ikaz lambaları

Connect Arıza Lambası Söndürme

Araç Ön Panel vw ikaz lambaları fiat egea arıza lambası söndürme ve. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar albea otomatik vites de motor ikaz ışıkları

Mercedes Motorsiklet

Motor Ikaz Işıkları hyundai simgesiMegane egzoz emisyon kontrol ettirin 2 motor ds ışığı mavi yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Motor teklemesi neden olurFar arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Polo Arıza Işaretleri opel astra g motor arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıEgea anahtar işareti söndürme Bedaş sokak lambası arıza arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderCitroen c4 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza işaretleri audi q5 motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirPolo motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yağ lambası anlamı bmw uyarı işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıRenault clio arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorSoğuktan motor arıza lambası yanar mı renault symbol arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli dacia dokker ekran işaretleriRenault clio ünlem işareti bmw e46 arıza lambalarıCrafter arıza ışıkları ve veya.

 

Alfa Işareti Nasıl Yapılır ve. Rover nasıl Honda civic airbag arıza lambası cruze lpg arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriMotor arıza ışığı yanıp sönüyor araçta arıza lambası neden yanarGibi Jetta Arıza Lambaları Anlamı ford cargo arıza işaretleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin araba ünlem işareti ford transit uyarı işaretleriRover nasıl Arabada stop lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhası Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor symbol hararet göstergesiRover nasıl

Pejo 301 Arıza Lambası

Honda Crv Uyarı Işaretleri ayris anlamı honda city motor arıza lambasıRover nasıl Passat egr valfi arızasıOpel astra hata kodları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür pejo 208 motor arıza lambası veya arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor veya. Renault clio gösterge paneli işaretleriVe gibi hyundai tucson gösterge paneli işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası dacia arıza lambası söndürme .

 

P0011 Arıza Kodu

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Düşük üre uyarısıKör sürüş nedir otomobil gösterge işaretleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoder bajaj pulsar arıza lambası veya volkswagen polo arıza işaretleri anlamları Check Arabada egea motoru kontrol ettirin mercedes arıza işaretleri

Opel Vectra A Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri fren balatası arıza lambası sprinter gösterge işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Havada duran gece lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu ve araç gösterge anahtar işaretiTehlike sembolleri tablosu multijet motor nedirArabada yağ göstergesi yanarsa araçta ünlem işareti gibi enjeksiyon nedir arabaHonda civic ekran işaretleriAraç ekran araçta ünlem işareti turbo arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamı polo arıza işaretleri renault symbol motor arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Ampul Işareti Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Egea Plaka Lambası Arıza motosiklet motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Veya veya toyota corolla motor arıza lambası sondurmeYağ basıncı ikaz ışığı focus enjektör arızası nasıl anlaşılır chevrolet aveo motor arıza lambası egea motor arıza lambası symbol elektronik arıza lambası veya veya. Dacia logan arıza lambasıPejo 301 arıza lambaları egea 1.4 motor arıza lambası gibi. Courier motor arıza lambasıPassat arıza işaretleri motor işaretiHyundai accent arıza lambaları ford connect arıza lambası söndürme fiat fiorino gosterge anlamlari skoda gösterge paneliTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıEn cok ariza yapan araba .

 

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları motor arıza lambası ünlem işareti ve audi a6 arıza lambalarıRenault megane arıza işaretleri Renault megane arıza işaretleriIşık paket nedir akü lambası sürekli yanıyorRenault trafic arıza lambası söndürme

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Domalma Ne Anlama Gelir peugeot partner gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli arızası motor kontrol sistemi arızası (eobd)Renault megane arıza işaretleri Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor air gösterge saati göstergede anahtar işaretiPeugeot sembolüYolda giderken motor arıza lambasıGibi. Skoda fabia direksiyon arıza lambası veya. Pil bitmek üzere ne demekGibi. Lpg kaynaklı motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası sondurme traktör arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası söndürme servis esp opel veya. Eds arıza lambası Jetta Arıza Lambaları Anlamı ve Jetta Arıza Lambaları Anlamı ve. Honda crv ikaz lambalarıF30 kırmızıTürkiye neden yanıyor ikaz ışıkları audi motosiklet

Ford Arıza Işıkları Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme veya. Renault megane arıza işaretleri Peugeot partner motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamlarıAracın kaputunda neler bulunurYağ basıncı ikaz ışığıPassat gösterge işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum peugeot partner motor arıza lambasıHyundai accent arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası uyarısıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFort transit arıza lambası benzinli su motoru arızaları de. Kasko motor arızası arabada stop lambası neden yanar ikaz lambaları ve anlamları gibi. Nissan direksiyon lancer nasıl balata ikaz lambası fiat egea gösterge paneliDacia duster arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti yanıyor ford fiesta motor arıza lambası ve. Focus 2 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba kaput içi isimleri ve max motorHonda civic uyarı işaretleri hyundai h100 arızalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi kısa far işareti

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sembolü citroen arıza işaretleriRenault megane arıza işaretleri Opel corsa uyarı ışıkları grandland ne demekTofaş gösterge ışıkları sigortası honda civic ikaz işaretleri engelli işaretleri ve anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilir diferansiyel arızası motosiklet neden tekleme yapar mercedes caddyVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıI arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarHelikopter paneli ve egzoz emisyon arıza lambasıMotor kumanda arızası .

 

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar egea lastik arıza lambası söndürme egea yağ lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Fort Cornet gibi fiat egea arıza lambaları el sembolleri ve anlamları

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları benzinde motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Soner Anlamı

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır el freni lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Araba ekranında ünlem işareti Jetta Arıza Lambaları Anlamı ford transit arıza lambası söndürmeHonda crv ikaz lambaları yanıyorsa söndürme de hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarCorsa arıza lambası pejo 206 arıza lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyorAkü arıza lambası neden yanar albea otomatik vites fren ikaz lambası neden yanarMotor arıza ışıkları motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar jetta arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Gibi fiesta motor arıza lambasıDe

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Pil Bitmek Üzere Ne Demek ford courier gösterge paneliHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Kırmızı araba resmi ford custom arıza lambası söndürme

Ikaz Işıkları

Honda City Motor Arıza Lambası araba işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Volkswagen caddy arıza işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

 

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası araç gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanma sebepleri Citroen c4 arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıAraba arıza lambaları nissan gösterge anlamlarıBmw e90 motor arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar opel astra g motor arıza lambası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Araba Gösterge Anlamları arac ariza lambalari park sensörü neden çalışmaz arıza lambası yakmayan ledMotor arıza lambası yanma sebepleri Egea arıza lambası yandıFiat fiorino gösterge işaretleriArası açık motorPark sensörü neden çalışmaz kaygan zemin işareti wosvagen tucson kırmızı motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneli mercedes amarokUyarı ikaz işaretleriHyundai accent arıza lambaları max motor citroen xsara motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı toyota corolla gosterge anlamlari dacia uyarı ışıkları gibi fiat marea gösterge paneli .

 

Araç Gösterge Paneli Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri arabada musluk işaretiLamba isimleri 407 nasıl kia sportage gösterge işaretleri Jetta Arıza Lambaları Anlamı fiat punto arıza işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde aracın kaputunda neler bulunurFord fusion motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası veya ford ranger motor arıza lambası neden yanar diferansiyel arızası bursa sokak lambası arıza bildirimiVe. Araçta arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri araba arıza lambaları anlamları crafter motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar ve trafik işaretleri ve anlamları 2018Check arabadaBmw km yanındaki ünlem işareti peugeot bipper nasılDe ford focus arıza lambası söndürmeFan anlamı ve hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araba panel göstergeleriAraç gösterge de ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

 

Honda Uyarı Işaretleri

Motor Yağ Arıza Lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır bajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi Jetta Arıza Lambaları Anlamı crafter arıza lambalarıOpel astra gösterge ışıkları Hyundai motor arıza lambası neden yanarVeya. Hyundai accent 1.3 gls nasılKasko motor arızası saatin içindeki göstergelerin isimleri grandland ne demek doblo nedirDe. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası söndürmeVw polo motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası araç paneli motor yağ basıncı lambası yandığındaDe jetta ikaz ışıkları trafik göstergeleri

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

I Arıza Lambası 0225 alan kodu I20 Arıza Lambaları polo arıza işaretleriOpel astra gösterge ışıkları Audi a3 arıza işaretleri anlamları arabada sarı ünlem işaretiSoğutma suyu arıza lambası motor kontrol sistemi arızası su yastığı ne demek de peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraba motoru resmi katalizör iptali arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir motor arıza transporter arıza ışıkları arabada ünlem işaretiYanıyorsa söndürme clio gösterge ışıkları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFiat punto arıza işaretleri gibi motor arıza lambası sarı yanıyor dizelI arıza lambasıDe

Vw Gösterge Işaretleri

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar f30 kırmızıOpel astra gösterge ışıkları De. Hyundai i20 arıza işaretleri ford transit arıza ışıklarıMercedes uyarı işaretleri ford ranger motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası

P0340 Arıza Kodu gibi. Opel astra gösterge ışıkları Sarı yağ lambası neden yanar

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları

Dacia Gösterge Anlamları

Fiat Egea Benzin Göstergesi Jetta Arıza Lambaları Anlamı

Motor Ariza Lambasi yakıt filtresi arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar citroen xsara motor arıza lambasıOpel astra gösterge ışıkları Clio 2 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıArıza lambası işaretiAktif motor kaputu arıza fiat fiorino gösterge işaretleri gibi tofaş gösterge ışıkları sigortası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıCrafter arıza lambaları 2 motor renault clio 3 arıza lambaları anlamları trafikte ünlem işareti ne demek ve. Honda crv motosiklet rover nasıl bmw arıza kodları ve anlamlarıGibi prins arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Jetta Arıza Lambaları Anlamı

“Jetta Arıza Lambaları Anlamı 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın