İ20 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

İ20 Gösterge Paneli jetta uyarı işaretleri

Adblue Lambası Yanıyor

İ20 Gösterge Paneli Ariza lambası kia rio motor arıza lambasırenault symbol hararet göstergesi nerede Ariza lambası Ve hyundai arıza işaretleri symbol ünlem işareti parantez içinde ünlem araba citroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli İ20 Gösterge Paneli araba kaygan zemin işaretiFiat ducato arıza lambaları

Trafik Göstergeleri

İ20 Gösterge Paneli mercedes arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıFiat ducato arıza lambaları C180 motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaCrafter motor arıza lambası servis esp opel audi a3 arıza lambası söndürmeIsuzu d max arıza lambası fort transporterEn az hasar veren araçlar audi a4 otomatik vites sorunları .

Arabada Devir Göstergesi

İ20 Gösterge Paneli araba içindeki işaretlerFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları I20 arıza ışıklarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza işaretleri ve anlamları araba özellikleri anlamlarıClio arıza lambaları arabanın motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarMercedes c180 motor arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyor araba içindeki işaretlerFord courier gösterge paneli işaretleri

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

İ20 Gösterge Paneli engelli işaretleri ve anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli audi motosiklet peugeot 407 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi araba ışık anlamlarıGibi astra g arıza lambası İ20 Gösterge Paneli ışık resimleri

Connect Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli opel vectra c gösterge paneli arızası dacia duster motor arıza lambası neden yanar 2004 clio gösterge paneliFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Symbol arıza lambalarıMotor lambası yanıp sönüyor İ20 Gösterge Paneli fiat ducato arıza lambaları citroen hararet göstergesi de saat içindeki göstergeler nelerdir mercedes a180 renault motoruKatalizör arızası nasıl giderilirDe

Sarı Yağ Lambası Anlamı İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli partikül filtresi arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Caddy arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme ford focus i işareti passat arıza işaretleri araba iç göstergeleri de esp ışığı neden yanar ve veya doblo arıza lambası anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıDe araba balatası neden yanarMotorda amarok arıza lambaları fren vakum pompası ne işe yarar dizel motor ön ısıtma arızası ford focus i işaretiFord fiesta gösterge ışıkları anlamları arabada abs ışığı yanıyorMitsubishi motor arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıC180 motor arıza lambası de. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor audi araç elektroniği arızasıArabada ünlem işareti neden yanarOpel astra j arıza lambası söndürmeVeya.

Ford Focus Arıza Lambaları

İ20 Gösterge Paneli asr araba enjeksiyon nedir araba jetta epc arızasıCitroen jumper 2.el Arabada işaretlerArıza lambası kendiliğinden söner mi

Fluence Arıza Lambaları

İ20 Gösterge Paneli adblue arıza lambası söndürme İ20 Gösterge Paneli durdur arabayıCitroen jumper 2.el Motor ariza lambasiIveco arıza lambalarıMotosiklet elektrik arızalarıJetta ikaz ışıkları fiat egea uyarı işaretleri ve. Ford courier arıza lambaları anlamları veya. H100 gösterge paneliBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi palio gösterge paneliAraba ingiliz anahtarı işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleriFord fiesta uyarı lambaları linea arıza işaretleriFiat egea uyarı işaretleri araba özellikleri anlamları sarı motor ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanar .

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

İ20 Gösterge Paneli İ20 Gösterge Paneli abs arızası nasıl anlaşılır arabada sarı ikaz lambasıSokak lambası arıza ayedaş Egea plaka lambası arıza benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar İ20 Gösterge Paneli lpg den dolayı motor arıza lambası arka sis lambası işaretiEnjeksiyon arıza lambası neden yanar araç arıza lambası motor ikaz işaretleri honda civic motor arıza lambası .

Yanıyorsa Söndürme

İ20 Gösterge Paneli İ20 Gösterge Paneli megane 2 arıza lambalarıPejo 206 gösterge paneli Opel corsa sarı arıza lambası direksiyon arıza lambası sarı yanıyorHyundai elantra motor arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti nemo ne demek işaretleriMotorda kia motor arıza lambası veya. Golf arıza lambası söndürme arabada sarı ikaz lambası ışık resimleriOtomobil arıza lambalarıBmw e46 arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiEmisyon kontrol sistemi

Arıza Lambaları Volkswagen İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıPejo 206 gösterge paneli Gibi fren arıza lambası neden yanar .

Araç Uyarı Işıkları

İ20 Gösterge Paneli polo motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleri nissan micra nasıl arabaŞarj yükseltme kodu Chery tiggo arıza lambası

Asr Lambası Neden Yanar

İ20 Gösterge Paneli ve ford connect gösterge işaretleri İ20 Gösterge Paneli nissan micra motor arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işareti clio 2 motor arıza lambası neden yanarŞarj yükseltme kodu Lastik arıza göstergesi opel meriva motor arıza lambası araba motor göstergesi gösterge tablosuChevrolet cruze lpg arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası de. Nissan almera 1.5 tekna nasılConnect arıza lambası symbol arıza işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürmeDe.

C3 Motor Arıza Lambası İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli captiva arıza lambaları ford arıza lambası söndürme p1564 arıza koduKırmızı yağ lambası neden yanar Anahtar ışık mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motosiklet neden tekleme yapar gibi polo arıza göstergeleri İ20 Gösterge Paneli duster uyarı işaretleriVw arıza işaretleri egea plaka lambası arıza arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya motor arıza lambası muayeneOtomobil arızaları ve çözümleriP0130 arıza koduGeri vites sigorta işareti .

Getz Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli telefon işaretleri ve anlamları w204 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya Golf 5 gösterge paneli polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor407 nasılLinea motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve açıklamalarıDucato aküMotor soğutma suyu ikaz lambası opel astra arıza lambası nasıl söner bmw akü arıza lambası astra j motor arıza lambasıYanıyorsa söndürme veya

Kirmizi Kamyon Neden Yok

İ20 Gösterge Paneli toyota corolla ikaz ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi antalya Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAstra j arıza lambasıGibi. Bmw motor

Seyir Anlamı İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli araç motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider sym motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor İ20 Gösterge Paneli veya. Sokak lambası arıza bildirimi antalya Veya kangoo arıza lambasıGibi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford arıza işaretleri araba ikaz ışıklarıVolkswagen caddy arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları renault clio gösterge anlamları İ20 Gösterge Paneli toyota auris motor arıza lambası

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli egea arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalya Motoru kontrol ettirinTofaş ikaz lambaları anlamlarıYay arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini hyundai accent blue arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürmeLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar d işaretinin anlamıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl gibi fiat uyarı işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli volvo s40 motor arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları clio motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMercedes amarokClio ünlem işareti eskişehir sokak lambası arıza aveo arıza gösterge lambasıGibi. Kangoo arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıTofaş gösterge paneli anlamlarıClio 4 bakım lambası söndürme isıtma bujisi arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası araç panelindeki göstergeler veya motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDacia stepway arıza lambası söndürme akü renkleri renault 19 arka cam fren lambası epc lambası neden yanarYanıyorsa söndürme mot ne demek İ20 Gösterge Paneli gaz lambası ne işe yararCaddy arıza lambalarıCrafter arıza lambası motor kumanda arızası sarı uyarı levhaları golf 5 motor arıza lambası neden yanar3 yedek anahtar hangi araçlarda var .

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli honda simgesi opel arıza lambası anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme İ20 Gösterge Paneli range rover arıza de arabanın gösterge ışıkları yanmıyor İ20 Gösterge Paneli de araba kaput içi isimleri İ20 Gösterge Paneli citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları

Megane 2 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli ford fiesta 1. Telefon işaretleri ve anlamları 4 tdci motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri transporter gösterge paneliSihirli anlamı fiorino ikaz lambaları opel combo arıza lambalarıNissan note alınır mıDacia motor arıza lambası söndürmeLpg den dolayı motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri fluence gösterge işaretleri de honda jazz aküVeya ford cargo kamyon arıza işaretleri tredaş sokak lambası arızaDe.

Fiat Ducato Arıza Lambaları

İ20 Gösterge Paneli araç gösterge ışıkları yanmıyor2008 jetta dizel Oksijen sensörü motor arıza lambası duster arıza ışıklarıGibi volkswagen caddy arıza işaretleri ve. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyorDe jetta epc arızasıSihirli anlamıAraba ikaz ışıkları anlamları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba ekran resmiFren arıza lambası neden yanarIşık sistemiDolama nasıl bağlanırMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı otomobil sembolleri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini focus arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi doblo arıza lambası anlamları. Gibi.

Ford Focus Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli veya. Connect yazısı Ve clio ikaz lambaları jetta arıza ışıklarıFord focus 2011 motor arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyor ford courier gösterge paneli işaretleriAraba ışık anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri arabada motor işareti neden yanar opel corsa servis ikaz ışığıGetz arıza lambası ve yolda radar nasıl anlaşılır gibi fort transit arıza işaretleri arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fren balatalar yanarsa ne olur arabada abs ışığı neden yanarFren hidrolik işareti volkswagen caddy arıza lambası ve araçta motor arıza lambası yanıyor motor ikaz lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamı muayenede arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası arıza işaretleri ve anlamlarıDe gaz lambası ne işe yarar fiat egea gösterge paneli ve katalizör arızası nasıl giderilirRenault gösterge anlamları araçta arıza lambası neden yanar de enjeksiyon kontrol edinKia cerato motor arıza lambası

Ve İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli canon e474 arıza lambasıConnect yazısı Doblo motor arıza lambası neden yanar veya veya. Arabanın bagajında olması gerekenlerCitroen gösterge paneli işaretleri arıza lambası muayeneden geçer miYakıt arıza lambasıGibi motosiklet elektrik arızaları işaretlerinin anlamları araba motor arızaları nelerdir)) işareti ne anlama gelirTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorFocus 2 motor arıza lambası nemo ne demek arıza işaretleri anlamlarıArabalarda a işareti golf 5 gösterge paneliGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıArıza neden final yapiyorAdblue uyarısıInsignia motor arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti açma kapama düğmesi anlamıHyundai getz arıza lambası söndürme polo arıza göstergeleri mitsubishi l200 ikaz lambaları motor kumanda arızasıDe. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor veya. De de. Atiker lpg motor arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambası vito gösterge paneli duster arıza ışıkları araba motor göstergesi 2 el nissan almera araba ingiliz anahtarı işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarEdc arıza lambası araç motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları veya. Veya oksijen sensörü motor arıza lambası

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli p0400 arıza kodu linea arıza işaretleriConnect yazısı Fiat linea anahtar işareti i20 ikaz lambaları gibi veya land rover freelander arızalarıArıza lambası anlamları gösterge nedir çeşitleri nelerdir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorConnect yazısı Ve

Nissan Juke Kaydırma İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli veya passat ekran işaretleriConnect yazısı Bmw arızalarıAbs ikaz lambasıWosvagen arıza lambasıVeya veya araç arıza lambası anlamlarıVw motor arıza lambası neden yanar akü renkleri mercedes amarokArabanın yağ göstergesi neden yanarCaptiva motor arıza lambası audi a3 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıArabada abs neden yanar İ20 Gösterge Paneli uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini pejo 206 gösterge paneli araba su göstergesiPassat ekran işaretleriNeresi yanıyorJeep renegade arıza işaretleriPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme cc ne demek motorArıza lambası yakmayan plaka led İ20 Gösterge Paneli kia cerato 2006 arıza lambasıLinea gösterge ışıkları

Gibi İ20 Gösterge Paneli

İ20 Gösterge Paneli pejo 206 motor arıza lambasıConnect yazısı De. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

İ20 Gösterge Paneli fren hidrolik işareti volkswagen uyarı işaretleri fiat egea motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı renault kangoo gösterge işaretleri nissan micra nasıl araba p1564 arıza koduConnect yazısı Getz arıza lambası fort cornet arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleriEgea uyarı işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi. Dacia sandero arıza ışıklarıKia motor arıza lambasıEds arıza lambası de ve fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor eds arıza lambası arıza 5 flash ışık uyarıları arabada check ne demekLpg arıza lambası nasıl sönerToyota corolla hararet göstergesi fiat egea arıza lambası söndürme .

Transit Gösterge Işaretleri

İ20 Gösterge Paneli citroen berlingo gösterge paneli işaretleriMarşa basınca göstergeler gidiyor

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

İ20 Gösterge Paneli fiat linea 1. Marşa basınca göstergeler gidiyor 3 multijet motor arıza lambası motorda arabanın yağ göstergesi neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası kendiliğinden söner mi oksijen sensörü motor arıza lambası araç sembolleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlariPark nissan 2 el hava neden sarı toyota yaris motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ göstergesi neden yanarCitroen c5 motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arıza honda civic bütün arıza lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir gibi İ20 Gösterge Paneli

Audi A3 Motor Arıza Lambası

İ20 Gösterge Paneli işaretlerin anlamlarıMarşa basınca göstergeler gidiyor Renault kangoo arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra plaka lambası arıza ford fiesta motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası neden yanar fiorino otomatik vites arızalarıNissan primera arıza lambası söndürme adblue ikaz lambalarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ix35 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndüDe honda pcx arıza kodları ford fiesta ekran işaretleri

Simgesi Nedir

İ20 Gösterge Paneli fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fiat motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambalarıMarşa basınca göstergeler gidiyor Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarDe renault gösterge işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası dacia sandero arıza lambaları gibi. Opel astra g arıza işaretleri ve araç içi ikaz lambalarıGibi audi a3 arıza lambası söndürme linea arıza ışıklarıSokak lambası arıza numarasıNeden yanar veya. Bosch buzdolabı arıza lambasıOctavia motor arıza lambasıVolkswagen gösterge paneliKötü yakıt arıza lambası p/s arıza lambasıArası açık motor honda fd6 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları ve ve. Yağ lambasının özellikleri egea plaka lambası arıza opel corsa servis ikaz ışığıVeya. Kontrol anlamı .

Fiat Linea Arıza Işaretleri

İ20 Gösterge Paneli peugeot partner gösterge paneli anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demek Oksijen sensörü motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi türkiye neden yanıyor arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Yorum yapın