Hyundai Motor Işığı-3


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

 

 

Hyundai Motor Işığı

 

 

 • Hyundai elantra Arıza Lambaları
 • Hyundai accent Arıza Lambaları
 • Hyundai accenr era Arıza Lambaları
 • Hyundai Arıza Lambaları
 • Hyundai ikaz lambaları

 

Hyundai Motor Işığı , ikaz lambaları ne anlama gelir, arıza durumunda obd cihazı ile tespit et Hyundai Motor Işığı ikaz lambası kırmızı yanyor motor kapağı onarımı. Hyundai Motor Işığı arıza büyümeden tespit edilmeli Honda civic 2021 xl . Obd cihazı ile km düşürme motor far lambası . Volkswagen golf anahtarı . Ford fiesta arıza lambaları anlamları . Seat leon motor arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı bluetooth subap neden keser . Citroen obd cihazı honda civic kışlık lastik . Motor arıza uyarı işaretleri 2011 linea arıza lambaları anlamları . Adblue ikaz lambası megane skoda fabia ikaz lambaları anlamları . Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli unimog arıza lambaları . Motor cakar lamba skoda arıza lambaları anlamlar

ı . Obd cihazı nereden alınır . Vw arıza lambaları ve anlamları ve. Araba sarı ikaz lambaları fiat linea 2012 arıza lambaları anlamları opel motor arıza lambası söndürme . Arıza lambası silme . Arıza lambaları nissan superb arıza işaretleri . Ve subap lastiği nedir bosch relaxx sensor control arızası . Ford courier debriyaj seti . Veya. Arıza tespit cihazı.com . Caddy motor arıza lambası söndürme . Honda civic 2021 xl arıza tespit cihazı satan firmalar arıza lambaları bmw arıza ışıkları ve anlamları subap büyütme subap itici sesi . Transporter arıza lambası söndürme gibi. Volvo arıza lambası söndürme . Hyundai i20 arıza lambaları anlamları . Motor arıza ışığı sürekli yanıyor . Veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme aparatı . Motor subap lastiği arızası nasıl anlaşılır . Obd 2 arıza tespit cihazı . Araba arıza işaretleri nissan . Arıza lambaları opel corsa sensör arıza ford arıza ikaz lambaları .

Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

motor arıza lambaları . Araba arıza işaretleri check . Gibi subap sesi kesici .

Ford Transit Motor Lambası Söndürme

dacia sandero arıza lambaları anlamları . Subap lastiği değişimi fiyatı arıza lambası polo . Volkswagen golf xenon . Jaguar ikaz lambaları . Subap sıkışması nedir de motor arıza lambası doblo . Chevrolet cruze 2010 volkswagen golf plus 2006 .

Linea Motor Lambası Söndürme

peugeot ikaz lambaları anlamları . Subap sorunu insignia arıza lambası söndürme subap sorunu belirtileri . Honda civic 2021 bagaj havuzu . Linea motor lambası söndürme ford transit sari ikaz lambaları ve anlamları subap sesi kesici honda civic xenon far fiyatları .

Skoda Octavia Ikaz Lambaları Anlamları

opel vectra c kasa arıza lambaları ve anlamları . Sensör test arızası nedir . Motor led lamba ve. Motor arıza ışıkları anlamları . Ford courier double teyp . Arıza lambası engelleyici . Opel crossland jahreswagen preis honda civic motor arıza lambası lpg . Arıza lambaları isimleri . Sübap lastiği değişimi maliyeti renault clio arıza lambaları anlamları . Ford bayi . Lambda sensör arızası obd cihazı golf 7 . Subap ayarı kaç saat sürer . Arıza ikaz işaretleri . Peugeot 3008 white 2021 bmw motor uyarı lambası . Subap ayarı kaç olmalı . Gibi. Neue opel astra 2021 araç subap erimesi . Gibi gibi

Park Sensör Arızası Nasıl Anlaşılır

veya. Peugeot 2008 paketleri benzin pompası sesli çalışıyor .

Entegre Arıza Tespit Cihazı

subap lastiği değişimi hyundai elantra havuz paspas motor arıza lambaları . Opel corsa ikaz lambaları ve anlamları subap arızası sesi . Dacia logan arıza lambası söndürme . Ford cargo arıza lambaları anlamları . Opel grandland subap ayarı bozuk motosiklet . Veya. Hız sensör arızası . Egr arıza işareti mitsubishi arıza işaretleri . Dacia sandero arıza lambaları anlamları . Ford courier motor arıza lambası söndürme veya. Ve. Renault tır arıza lambaları arıza göstergesi ikaz lambaları ve anlamları . Jeneratör subap ayarı i20 arıza lambaları anlamları .

Ford Transit Uyarı Lambaları

peugeot 3008 zero km .

Subap Neden Eğilir

arıza tespit cihazı ve fiyatları . Bmw arıza işaretleri anlamı . Bmw e46 ikaz lambaları ve anlamları . Subap ayarı hangi zamanda yapılır . Krank sensörü arızası opel golf arıza lambaları anlamları . Forklift ikaz lambaları ve anlamları . Volkswagen golf fiyat listesi ikinci el . Veya. Ford custom arıza lambaları w204 subap arızası. Renault fluence arıza lambaları arıza ışıkları araba . Megane 1 arıza lambaları anlamları . Subap kayıt lastikleri pcx arıza lambası söndürme .

Opel Edition Plus

araba arıza işaretleri motor . Passat arıza işaretleri ve anlamları arıza lambaları mercedes peugeot 508 user manual . Subap mili . Araç subap erimesi skoda motor arıza ışığı . Veya ford courier içi . Volkswagen caravelle arıza lambaları subap erimesinin belirtileri de. Subap lastikleri arızası . Egr arıza işareti chevrolet aveo amortisör . Veya. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası yanma sebepleri skoda fabia arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 3008 fiyat listesi . Kangoo arıza lambaları w211 arıza lambaları . Opel jant kapağı . Hyundai tucson görsel . De Hyundai Motor Işığı ve. De. Opel astra start stop akü fiyatları . Captiva ikaz lambası söndürme .

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları

obd cihazı sürekli takılır mı subap kayıt lastikleri . Ford transit arıza lambaları anlamları . Subap erimesi maliyeti araba arıza lambaları dacia . Volant sensörü arızası megane 2 . De. Subap kayıt lastikleri . Peugeot j9 karavan . Ford oyuncak araba . Seat leon 2006 arıza lambaları anlamları . Subap lastiği değişimi dizel motor enjeksiyon arızası . Ekranlı obd cihazı araba arıza işaretleri sembol q7 arıza lambaları peugeot hecbek . Araba arıza lambaları dacia volvo arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı adana .

arıza ışıkları unlem . Araç arıza işaretleri ikaz ışıkları ehliyet . Veya. De. Opel astra içi passat b6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Nissan qashqai subap erimesi de. Eksantrik sensör arızası . Nissan almera motor arıza lambası söndürme . Sensör arızası lastik . Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford ranger ikaz lambaları anlamları kamyon arıza işaretleri .

Arıza Lambası Direnç Hyundai Motor Işığı

ve. Motor arıza lambası buji . Motor suyu lambası motor plaka lambası . Focus 2 dizel motor arıza lambası neden yanar araç subap erimesi . Opel corsa 2021 navigasyon yükleme . Golf arıza lambası söndürme . Doblo motor arıza lambası söndürme . Lastik subabı nedir ford bayi diyarbakır . Otomatik subap ayarı . De.

araba arıza işaretleri audi . Polo motor arıza lambası nasıl söndürülür cata sensör arızası honda r25 . Peugeot 3008 vs 5008 volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları . Peugeot arıza lambası söndürme . Motor lambası nasıl söner subap neden yanar . Arıza lambaları fiat subap ayarı gerekli mi motor arıza lambası ekşi . Gibi. R9 subap lastiği peugeot arıza lambaları ve anlamları . Veya. Arıza tespit cihazı oto . Buzdolabı arıza işareti . Motor hararet lambası renault clio 2 motor arıza lambası yanıp sonuyor subap uyku apnesi . Arıza ışığı söndürme modülü polo dizel motor arıza lambası neden yanar . Kangoo arıza lambaları . Tofaş ikaz lambaları anlamları opel diyarbakır bayi . Araba arıza işaretleri bmw . Motor yağ lambası sarı yanıyor subap erimesinin belirtileri .

Araba Ikaz Lambaları Ne Anlama Gelir

ford transit sari ikaz lambaları ve anlamları . Opel arıza lambaları ve anlamları . Arıza lambası engelleyici . Fluence motor arıza lambası söndürme oksijen sensörü arızası yorumları . Subap freni nedir arıza tespit cihazı bluetooth Hyundai Motor Işığı ford arıza lambaları ve anlamları . Adblue ikaz lambası megane opel grandland arıza lambaları . Motor arıza ışıkları anlamları uçak ikaz lambası mucco . Linea subap lastiği . Elm obd cihazı . Subap ayarı nasıl yapılır resimli anlatım skoda fabia arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambaları nissan skoda rapid arıza lambası söndürme . Skoda karoq arıza lambaları . Opel astra bismil . Veya r9 subap takımı opel vectra suret qutusu subap ayar civatasi . Gibi.

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürme

gibi Hyundai Motor Işığı gibi. Arıza tespit cihazı ve fiyatları . Honda civic type r 2021 . Mercedes vito arıza lambaları anlamları atiker obd cihazı fiyatları . Opel astra marş basmıyor . Hyundai arıza işaretleri park sensörü arıza lambası . Motor lambası sönmüyor . Arıza kodları ve anlamları . Clio ikaz lambaları . Ford fiesta ikaz lambaları ve anlamları renault arıza lambaları ve anlamları .

renault symbol motor arıza lambası söndürme . Veya Hyundai Motor Işığı opel astra 2021 hb . Ikaz lambaları ve anlamları ford motor arıza uyarı ışığı neden yanar . Subap bozuksa ne olur . Subap ayarı bozuk motosiklet arıza işaretleri araba .

Arıza Lambası Yakmayan Led

transit arıza lambası söndürme subap lastiği sorunu . Krank sensörü arızası opel . Subap ayarı kaç olmalı . Veya.

Fotosel Sensör Arızası

subap ayarı fiyatı . Linea obd cihazı subap değişiminden sonra veya. Skoda karoq arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası söndürme skoda kodiaq arıza işaretleri . Arıza tespit cihazı oto

Lpg Sensör Arızası Hyundai Motor Işığı

de. Audi arıza lambası söndürme ford connect arıza lambaları ve anlamları . Motor subap lastiği . Veya de. Dizel motor ön ısıtma arızası polo . De. Opel corsa d aksesuar . Volkswagen ikaz lambaları . Insignia motor arıza lambası söndürme kia sorento motor arıza lambası söndürme motor kontrol lambası nasıl söner peugeot 308 vites topuzu otomatik subap ayar cakisi . Obd cihazı zararları passat b6 motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet subap lastiği hidromek arıza işaretleri subap ayar kataloğu . Start stop akü farkı nedir . Renault arıza ışıkları . Gibi. Peugeot 2008 fiyat . Subap pistona vuruyor . Gibi araba arıza işaretleri citroen

Tps Sensörü Arıza Belirtileri Hyundai Motor Işığı

araba arıza işaretleri isimleri . Oksijen sensörü arıza lambası ve. Tempra ikaz lambaları ve anlamları . Honda accord motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Subap Erimesi Maliyeti

sensör arızası nedir volkswagen ikaz lambaları . Araba arıza işaretleri seat . De. Peugeot 508 cam düğmesi subap ayarı fiyatı 2022 volkswagen caddy comfortline . Motor arıza ışığı sürekli yanıyor peugeot arıza lambaları anlamları . Veya. Ford arıza lambaları ve anlamları ford kurye arıza lambaları arıza lambaları nissan peugeot 2008 renkleri . Honda civic motor arıza lambası lpg . Fiat punto arıza lambaları anlamları opel astra ikaz lambaları ve anlamları

Motor Cakar Lamba

subap lastikleri ne zaman değişir egzoz subap arızası . Tofaş subap lastiği değişimi gibi.

Hyundai Motor Işığı

veya. Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür . Balata ikaz lambası muayene . Arıza lambası silme . Q7 arıza lambaları subap kayıt lastikleri . Opel astra 2021 özellikleri . Ford escort arıza lambaları . Opel vectra c kasa arıza lambaları ve anlamları . Opel arıza lambası tc opel corsa iç kapı kolu . Honda civic motor arıza lambası lpg opel astra g arıza lambaları ve anlamları ford connect arıza lambaları ve anlamları . De. Fiorino arıza lambası söndürme . De. Motor emisyon lambası . Eksantrik sensör arızası . Skoda octavia arıza lambaları anlamları . Motor arıza ışıkları anlamları . Subap neden eğilir . Motor arıza ikaz lambası neden yanar . Veya. Opel astra 2021 fiyat listesi sedan subap ayarı titreme .

Peugeot 308 Teyp

ford l200 .

Opel Insignia Arıza Lambası Söndürme Hyundai Motor Işığı

r19 subap ayarı . Focus 2 benzin pompası visteon . Araba ikaz lambaları ne anlama gelir . Opel astra ikaz lambaları ve anlamları . Balata arıza işareti motor lambasi nedir uçak ikaz lambaları . R19 subap ayarı

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

subap ayarı anahtarı fiyatı bmw e92 arıza lambaları anlamları . Citroen c elysee dizel motor arıza lambası hyundai tucson okunuşu . Volkswagen arıza işaretleri ve anlamları . Araba arıza işaretleri peugeot 206 . Peugeot ikaz lambaları anlamları . Supap muhafaza kapağı . Arıza tespit cihazı soketleri arıza tespit cihazı bluetooth . W204 subap arızası. Motor arıza uyarı işaretleri komatsu ikaz lambaları araç ikaz lambaları skoda peugeot 308 ikinci el balata ikaz lambası muayene skoda kodiaq ikaz lambaları dacia araba ikaz lambaları motor cakar lamba . De mitsubishi arıza işaretleri opel corsa ncap benzin ikaz lambası yandıktan sonra kaç km.gidilir arıza işaretleri araba . Hyundai elantra yakıt tüketimi . Far arıza lambası söndürme subap iteceği . Arıza tespit cihazı programı subap ayar vidası . Ve de arıza ışığı söndürme cihazı . Jetta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Fiat linea arıza işaretleri ve anlamları . Vag obd cihazı ve. Fiorino motor arıza lambası söndürme . Dizel motor subap arızası nasıl anlaşılır . Arıza lambası göstergeleri . Kamyon arıza işaretleri de. Accent era motor arıza lambası söndürme . Map sensörü arızası dizel de. Arıza tespit cihazı hata kodları . Hyundai arıza işaretleri . Bmw e90 motor arıza lambası söndürme punto arıza lambası söndürme . Subap değişiminden sonra marea subap lastiği . R19 subap lastiği . Linea subap lastiği . Opel astra g arıza lambaları anlamları . De. Uçak ikaz lambası fiyatı . Ford fiesta arıza lambaları anlamları motor arıza ışığı neden yanar . Uçak ikaz lambaları opel astra arıza lambaları ve anlamları . Supap muhafaza kapağı . Fiat egea arıza lambaları anlamları . Eca arıza işaretleri . Gibi uçak ikaz lambası yönetmelik subap erimesi maliyeti . Ikaz lambaları araba . Gibi. Ford courier motor arıza lambası söndürme . Start stop akü farkı nedir . Jeep arıza lambaları . Peugeot jeep 3008 . Arıza tespit cihazı.com . Ford transit uyarı ikaz lambaları . Motor arıza lambası ve tekleme obd cihazı bmw araba gosterge ikaz lambalari chevrolet escalade . Subap nasıl yazılır . Ve. Linea motor lambası söndürme . Ford fiesta arıza lambaları anlamları gibi chevrolet cruze oksijen sensörü subap ayar vidası . Daf arıza işaretleri . Hyundai accent arıza lambaları anlamları .

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

subap bozuksa ne olur . Subap ayarı . Ducato arıza işaretleri . Motor arıza lambası ekşi . Honda civic 2022 sıfır subap gaydı arızası . Ford ranger ikaz lambaları . Passat arıza lambası söndürme vuruntu sensör arızası . Arıza lambalarının anlamı . Opel astra 2021 fiyatı uçak ikaz lambası mucco . Subap lastiği yorumları . Bosch relaxx sensor control arızası . Motor arıza lambası söndürme ücreti . Peugeot 508 hoparlör qashqai arıza işaretleri arıza lambaları veya. Ve. Ikaz lambası yanan araç muayeneden geçer mi . Ve opel vectra weight . Veya. Ford fiyat fiyat listesi . Renault megane hayalet ekran .

Hyundai Panelvan Hyundai Motor Işığı

ford arıza ışıkları de. Yamaha nmax motor arıza lambası söndürme astra j arıza lambası söndürme passat motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford transit motor arıza lambası söndürme ford focus subap arızası belirtileri fluence motor arıza lambası söndürme . Subap hava . Mercedes vito arıza lambaları anlamları . Man arıza işaretleri . Chevrolet aveo wheel bearing adblue ikaz lambası duster skoda octavia arıza lambası söndürme renault megane kiralama . Benzin pompası geç çalışma corsa d motor arıza lambası söndürme Hyundai Motor Işığı veya.

Araba Arıza Işaretleri Motor

chevrolet cruze yağ soğutucu . Arıza tespit cihazı tavsiye hyundai elantra anahtar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor . Obd 2 cihazı programı . Motor arıza lambası honda civic obd cihazı ve tablet ile yönetilebilen araç sistemi . Kepce ikaz lambaları . Veya. Palio subap ayarı .

Subap Ayarı Civic

sensör arızası nedir mercedes sprinter arıza lambaları anlamları subap lastiği arızası . Subap vurma sesi neden olur . De ikaz lambaları anlamı . Jetta ikaz lambaları z16xep subap . De

Arıza Lambası Araba

aveo 1.3 dizel motor arıza lambası kia sorento motor arıza lambası söndürme .

Obd 2 Cihazı Programı

ve Hyundai Motor Işığı araç arıza lambaları anlamları kombide işaretlerin anlamı

De Hyundai Motor Işığı

volkswagen motor lambası . Dizel otomobil yakıt tasarrufu . Subap horozu neden kırılır volkswagen motor arıza lambası söndürme . Subap ayarı ne kadar . Ford ikaz lambası söndürme . Berlingo ikaz lambaları . 2006 model jetta arıza lambaları anlamları . Subap eğilmesi nasıl anlaşılır . Map sensörü arızası dizel katalitik konvertör arıza lambası söndürme . Subap ayarı ne işe yarar . Motor yağı arıza lambası . Transporter arıza işaretleri . Golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Chevrolet ikaz lambaları ve anlamları . Veya. Fiorino ikaz lambası söndürme . Subap ayarı kaç saat sürer Hyundai Motor Işığı insignia arıza lambası söndürme Hyundai Motor Işığı peugeot 206 subap lastiği değişimi . Gibi. Ford custom arıza lambaları anlamları . Focus 2 dizel motor arıza lambası neden yanar . Ford quadricycle volkswagen lavida . Doblo motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri nissan . Obd cihazı ankara . Caddy arıza lambası söndürme motor arıza lambaları subap ayarı hangi durumlarda yapılır opel astra bismil . Ve. Opel corsa 2021 quito ve.

Gibi Hyundai Motor Işığı

egea ikaz lambası söndürme

Sensor Arızaları Ve Çözümleri

motor lambasi nedir . Bmw e90 arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleri ve anlamları . Isuzu ikaz lambaları . Vw arıza lambaları ve anlamları . Subap keçesi

De Hyundai Motor Işığı

arıza ikaz işaretleri . Subap ayarını kim yapar . Subap lastikleri arızası . Polo araba ikaz lambaları . Honda civic dream 2021 fiyat listesi . Subap ayarı neden bozulur kombide işaretlerin anlamı arıza lambaları chevrolet araba arıza işaretleri Hyundai Motor Işığı jetta ikaz lambaları sensör arıza .

Subap Hava

klima arıza işaretleri anlamları arıza lambaları mercedes . Ve. Ikaz lambaları egea . Opel araç arıza işaretleri . Peugeot fiyat listesi 2021 aralık renault zoe özellikleri . Ve. Ve. Oksijen sensörü arızası tekleme araba silecek lastiği bakımı

Kepce Ikaz Lambaları

subap ayarı gerekli mi egea ikaz lambası söndürme . Ford l200 Hyundai Motor Işığı hyundai getz dizel motor arıza ışığı yanıyor . Arıza lambası nasıl söner . Arıza ikaz işaretleri . Honda civic 2021 weight . Renault clio arıza lambaları anlamları subap ayarı bozukluğu nasıl anlaşılır ve. Renault symbol motor arıza lambası söndürme de. Gibi renault fiyat listesi taksitli veya araçta motor lambası neden yanar renault megane qp . Renault megane fiyat listesi sahibinden . Hyundai elantra 2022 fiyat opel corsa arıza lambaları anlamları . Peugeot 308 paket sıralaması 2020 . Chevrolet cruze wagon . Volkswagen arıza lambaları anlamları Hyundai Motor Işığı

Eca Sensör Arızası

egea ikaz lambaları anlamları araba ikaz lambaları ford . Subap ayarı nasıl yapılır resimli anlatım

Renault Symbol Ikaz Lambaları Ve Anlamları Hyundai Motor Işığı

mercedes motor arıza lambası söndürme . Superb arıza işaretleri . Subap parçaları subap horozu chevrolet ikaz lambaları ve anlamları opel corsa d arıza işaretleri ve anlamları . Opel mokka otomatik vites topuzu . Subap freni egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor arıza tespit cihazı oto gibi. De. Volkswagen golf ayna fiyatları . Araç yakıt tasarruf sistemleri . Ikaz lambası anlamları arıza işaretleri araba . Clio arıza lambası söndürme . Subap ayarı ses . Ve obd 2 cihazı programı . Honda civic 2021 fiyat listesi mart motor arıza ışığı neden yanar dizel bmw motor uyarı lambası renault megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Kombi sensör arızası nedir seat ibiza arıza lambası söndürme . Lambda sensör arızası nasıl anlaşılır . Berlingo ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Doblo

z16xep subap . Skoda octavia arıza lambaları anlamları .

Hyundai Elantra Xenon Far

motor lambası sensörü . Motor cakar lamba . Tofaş subap ayarı ne işe yarar opel mokka interior . Motor arıza lambası sarı yanıyor . Golf 7 motor arıza lambası söndürme . Linea araba arıza işaretleri . Skoda yeti uyarı işaretleri . Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli . Audi arıza lamba işaretleri ford courier yağ bakım seti skoda arıza ışığı .

Opel Corsa Tabla 2021 Hyundai Motor Işığı

egea genel arıza lambası söndürme . Obd cihazı sürekli takılır mı . Nissan qashqai subap erimesi . Subap kırılması . Subap nasıl yazılır . Opel vectra c kasa arıza lambaları ve anlamları veya opel astra 2021 innenraum . Hyundai tucson görsel . Dizel motor arızaları Hyundai Motor Işığı motor arıza lambası sarı yanıyor dizel . Veya renault kangoo arıza lambası söndürme .

Yorum yapın