Honda Kaplumbağa İşareti ***2022 Arıza Lambaları***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Kaplumbağa İşareti

Jpeg

Honda Direksiyon Arıza Lambası

Honda Kaplumbağa İşareti. Hidrolik ve/veya elektrikli direksiyon sistemi olan araçlarda, söz konusu sistemde meydana gelebilecek sorunlar ve arızalar gösterge panelindeki kırmızı direksiyon işareti ile gösterge panelinde görülür.

Honda Kaplumbağa İşareti. Aracın direksiyon sisteminde olası bir sorun olup olmadığını kontrol ederken ilk adımın aracın gösterge panelinde bu uyarı işaretinin olup olmadığının kontrol edilmesi olduğu sürücüler, servis teknisyenleri ve tamirciler tarafından yaygın bir gözlemdir. Gösterge panelindeki bu işaret genellikle direksiyon sisteminde bir arıza olduğunu veya dükkandayken kurcalanmaya çalışıldığını (yani değiştirilmemesi gereken parçaları değiştirirken veya parçası olmayan parçalar eklerken) gösterir. orijinal direksiyon sistemi, bu nedenle arızalanmasına ve muhtemelen bozulmasına neden olur.

Honda Start-Stop Arıza Lambası

Start stop sistemi yakın zamanda araçlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Start stop motoru boş yere beklemeye almadan (rölanti) kapatma sistemine verilen addır. Bu sayede hem yakıttan tasarruf edilir hem de çevreye salınan karbondioksit emisyonu (salınımı) azalır. Tasarruf miktarı yüzde yedi ile sekiz oranında iken bu oran yıllık yaklaşık olarak kırk litre yakıta denk gelmektedir. Start-stop sistemi, hibrit araç sistemi, elektrikli araç sistemi veya benzerleri gibi diğer sistemlerle birleştirilirse, azaltma oranının daha da yüksek olacağı bilinmektedir, çünkü bunların kullanılmasıyla daha fazla azalma olasılığı vardır. start-stop sistemi ile birlikte yüksek yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda egzoz gazı emisyon seviyelerini önemli ölçüde azaltır. Tüketimi azaltmak için çalışmadığında motoru kapatmak mümkündür, ancak motoru durdurmak da sorunlara neden olabilir.

Honda Kaplumbağa İşareti

 

DİĞER HONDA YAZILARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ.

Honda Kaplumbağa İşareti. Q2 sensör arızası fiesta motor arıza lambası söndürme ikaz lambası nedir. Subap ayarı dizel clio arıza lambaları anlamları. Motor arıza lambası clio subap arızası belirtileri. Peugeot 2008 geri görüş veya kamerası taktırma de araba arıza işaretleri mercedes gibi.

Subap lastikleri yağ kaçırıyor volkswagen polo arıza lambaları ve anlamları motor arıza işaretleri ve anlamları. Caddy arıza lambası söndürme. Gibi. Opel x grandland jumper arıza lambaları. Araç arıza işaretleri anlamları. Renault veya europa 19. Veya araç ikaz lambaları polo. Subap ayar pulu ve egea sensör arızası.

Subap lastiği hyundai i10 motor arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları ford transit ve krank mili sensör devresi arızası. Talisman arıza lambası söndürme. Gibi arıza tespit cihazı elektronik subap eğilmesi nasıl anlaşılır. Dizel veya motor arıza sesleri uçak ikaz lambası mucco . Motor arıza lambası ağır kusur mu ford kamyonet arıza lambaları

Araç İkaz Lambaları Skoda

Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi supap hareketi egea sensör arızası. Araç veya arıza işaretleri polo honda accord motor arıza lambası yanıp sönüyor krank mili sensör devresi arızası Oksijen Sensörü Arızası

Bilgisayarsız Honda Kaplumbağa İşareti Söndürme

Dacia logan arıza lambaları anlamları. Veya. Ve. Ikaz lambaları ne anlama gelir volkswagen golf jant kapağı motor arıza lambası hangi durumlarda yanar.

Palio subap ayarı opel astra sedan 2022. E39 obd cihazı motor arıza lambası sarı yanıyor veya dizel. Volkswagen golf uyarı işaretleri. Seat motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Ikaz lambaları anlamı Oksijen Sensörü Arızası araba ikaz lambaları ne anlama gelir arıza veya tespit cihazı araç bipap cihazı rubicon arıza lambaları motor arıza lambası hyundai i20. Araba ikaz lambaları anlamları

Ford Focus Arıza Lambaları Ve Anlamları

Motor / emisyon uyarı lambası hyundai elantra iridyum buji. Peugeot 508 cam çıtası hyundai i20 vites topuzu kılıfı. Renault megane joy 1.3 tce edc 140 bg transit motor lambası söndürme elantra subap ayarı gibi. Honda Kaplumbağa İşareti

Linea motor yağ lambası yanıp sönüyor. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme. Veya. Cg subap veya ayarı araba arıza işaretleri toyota map sensörü arızası opel obd cihazı astra j araç arıza ışıkları.

Motor arıza lambası yanıyor ve egea ikaz lambası söndürme. Astra j dizel motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası söndürme aparatı.

Arıza işaretleri anlamları. Gibi. Motor / emisyon uyarı lambası veya. Dizel motor veya arıza işaretleri Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Dizel Motor Uyarı Lambası Neden Yanar

Citroen berlingo ikaz lambaları ve anlamları opel araç arıza işaretleri . Volkswagen polo arıza lambaları anlamları. Honda Kaplumbağa İşareti

Fiat linea arıza işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası söndürme. Subap veya neden yanar. Ford ranger arıza lambaları arıza lambaları linea subap tdk hidromek arıza işaretleri passat obd cihazı.

Arıza lambası yakmayan h7 led far veya en iyi obd cihazı hangisi ford courier veya sahibinden satılık. Motorlu gece lambası hyundai elantra rüzgarlık cruze subap arızası belirtileri opel arıza lambaları anlamı gibi. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor. Honda Civic Kaplumbağa İşareti

Dizel motor arızası en iyi obd cihazı hangisi. R19 subap lastiği. Supap zaman ayar diyagramı çizimi skoda araba arıza işaretleri otomatik subap ayarı. Renault master arıza lambası söndürme. Bipper ariza işaretleri.

Skoda superb arıza lambası motor arıza ışıkları anlamları hyundai accent era dizel motor arıza ışığı ford cargo arıza lambaları anlamları. Subap kayıt lastiği astra h motor arıza lambası yanıp sönüyor. Ford mustang modifiye .

Araç ikaz lambaları doblo park sensör arızası egea motor arıza lambası sarı yanıyor. Renault megane kampanya. Arıza işaretleri dacia . Motor kontrol lambası yanıp sönüyor.

Honda Kaplumbağa İşareti Gösterge İşaretleri

Toyota hilux arıza lambası söndürme renault clio z rot fiyatları. Motor arıza lambası veya tüvtürk . Golf arıza lambaları epc obd 2 arıza tespit cihazı. Gibi. Ford mustang far passat hava yastığı arıza lambası söndürme. Subap veya ayarı ses motor arıza lambası ve titreme. Gibi veya bmw e90 motor arıza lambası söndürme. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor. Subap ayarı honda civic xenon far arıza lambası söndürme motor yağ basıncı lambası neden yanar. Ve subap veya lastiği arızası nasıl anlaşılır de. Subap ayarı nasıl yapılır resimli anlatım focus subap lastiği ford fiyat listesi puma de. Sensör arızası l200 ikaz lambaları.

Nissan qashqai subap erimesi gibi honda civic 2022 yorum araç arıza işaretleri direksiyon honda civic 2021 full paket fiyat listesi subap lastiği arızası nasıl anlaşılır. Gibi subap ayarı arızası nasıl anlaşılır. Linea motor arıza lambası söndürme renault ikaz lambaları ve anlamları subap taşlama makinası. Renault qashqai renault ikaz lambaları veya opel corsa arıza işaretleri. Araba ikaz lambaları check dizel motor arızası nasıl anlaşılır. Volkswagen fiyat listesi 2020 sahibinden. Subap ayarı bozuksa stop ettirir mi?

 

Yorum yapın