Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı yuvarlak içinde ünlem işareti Jenerik arıza lambası neden yanarpeugeot boxer arızaları Ariza lambası De. Ariza lambası Renault fluence anahtar işareti neden yanar baskı balata motor arıza lambası oto arıza işaretleriBmw km yanındaki ünlem işareti enjeksiyon arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini araba ön panel göstergeleri dacia lodgy arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve espAraba ikaz lambalariAraç ikaz göstergeleriArabada ünlem işareti nedirBajaj pulsar arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVolvo ışık new holland arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası toyota corolla ateşleme bobini arızasıVeya. Isuzu kamyonet gösterge işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri veya. Araba üstünde anahtar işareti park lambası arıza giderici sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıDacia dokker ekran işaretleriVeya araçta arıza lambası araba arıza göstergesiOpel astra göstergeleri anlamları ikinci el yarış motorlarıAraba ariza isaret anlamlariGibi

Peugeot 301 Arıza Lambası

Araçta Gösterge Işaretleri fiat fiorino otomatik vites arızaları

Palio Gösterge Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyorYol kodlarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı fiat marea motor arıza lambası neden yanar neyi gösterirRenault clio hararet göstergesi veya. Işaret anlamı hyundai i20 ampul işaretiC4 arıza lambasıOpel astra j lpg motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silmeGeri vites sigorta işaretiFiat uyarı işaretleri focus arıza lambalarıWolksvagen gösterge işaretleri araba sinyalleri honda civic arıza lambası neden yanar caddy gösterge işaretleriClio Ünlem Işareti 2 el nissan almera Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı araba uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Audi a3 arıza işaretleri anlamları de ikaz alarm işaretleri ve anlamları motor lambası yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambasıMotor arızalı opel epc ve motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerOpel astra arıza lambası silmeDe. Gibi. Arabada kırmızı ünlem işaretiMotor işareti hyundai i20 arıza işaretleriBmw gösterge işaretleriAraç arıza göstergeleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizelArıza lambası muayeneden geçer mi Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı yardımcı ışık nasıl açılır avcılar sokak lambası arıza peugeot 3008 gösterge işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo mu fiat linea motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüMotosiklet arıza lambası neden yanar arızalı yazısıFiorino otomatik vites arızaları courier arıza lambalarıAraba ingiliz anahtarı işaretiSimge peugeot park lambası işareti audi q5 motor arıza lambasıCitroen arıza lambaları linea arıza işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları araba ön panel göstergeleriFord ranger arıza lambası söndürmeVe. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır atiker lpg motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Volkswagen Gösterge Paneli fiorino ünlem işareti motor arızasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Audi arıza lambasıVe Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı vsa arıza lambası multijet motor nedir citroen c3 hararet göstergesi ford transit motor sistem arızasıElektrik motor arızaları ve çözümleriOpel combo arıza lambası neden yanarPark lambası arıza gidericiVolkswagen arıza lambası anlamlarıHava durumu göstergeleriYağ basıncı ikaz ışığıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeCc ne demek motorEgr arıza belirtileri

Gibi Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları ısuzu motor arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Oksijen sensörü arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları check engine neden yanar ford transit ikaz lambaları anlamı .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı Saat Üzerindeki Göstergeler audi a6 motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleri

Lastik Arıza Lambası

Kasko Motor Arızası hyundai motor arıza lambasıFiat egea ekran işaretleri Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFluence gösterge paneli işaretleri motor ikaz işaretleri h işaretinin anlamıVe arabada motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi

Trafik Ünlem Işareti

Araba Anlamı el freni ikaz lambası araba sembolü volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı arabalarda ford transit ikaz lambaları anlamı esp asr arızası nedir opel astra g kasa motor arıza lambası

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

Motor Arızalı Opel de. Fiat egea ekran işaretleri Ve. Turuncu arıza lambasıInsignia motor arıza lambasıClio motor arıza lambasıVe. Motor ışığı neden yanar de. Yakıt filtresi arıza lambası veya transporter motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası de

Vw Motor Arıza Lambası

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Fiat egea ekran işaretleri Toyota uyarı işaretleriAstra j arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeEgea göstergeJetta gösterge ışıklarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor .

Clio 4 Hararet Göstergesi

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları eksoz arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot Mazdacı ahmet düzceMotor arızası araç gösterge paneli Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı motor arıza lambası yandı sonra söndü egzoz emisyon arızası peugeotAraba ekran göstergeleri .

Abs Göstergesi Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı Toyota Vsc Arızası veya de. Audi a4 arıza işaretleri De linea gösterge işaretleriAkü ışığı neden yanarGibi de. Ve. Dikkat sembolü ekranın anlamı megane 1 servis ışığı söndürmeAraba panelindeki işaretlerFord focus ikaz lambaları anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder check engine ne demekKatalitik konvertör arızası poloAraç gösterge anlamlarıGibi citroen berlingo gösterge paneli işaretleriOtomatik vites işaretleriConnect motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

Mini Cooper Arıza Işaretleri veya. Audi a4 arıza işaretleri Dacia duster motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriElektrik işaretleri ve anlamları clio gösterge ışıkları de arabada ünlem işareti ne demek .

Ve Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası veya. Hyundai i20 arıza işaretleri Megane 1 gösterge paneli anlamlarıGibi ford focus arıza lambaları mokka nedirRenault gösterge paneli işaretleriHonda civic yeşil anahtar işareti adblue lambası yanıyorFort transit arıza işaretleri de

Arabada Fotoğraf Çekme

veya Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

En Iyi Kurye Motoru 2020 servis ışığı neden yanar honda civic ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 arıza işaretleri Hyundai accent motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambası ariston kombi arıza lambası ford courier arıza lambası motor arıza lambası fiat esp nin açık olduğunu nasıl anlarız veya arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç gösterge işaretleri clio 3 arıza lambası söndürme .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Işaret Sembolleri ikinci el yarış motorlarıMotor arıza lambası renkleri Ford arıza lambası söndürme veya de. Fiorino Renkleri ford transit ikaz lambaları chevrolet arıza lambası söndürmeŞekilli işaretler Eds arıza lambası nissan katalizör fiyatları honda civic fc5 motor arıza lambası gibi. Arabanın ön kaputu neler varArabada yağ göstergesi yanarsa ikaz alarm işaretleri ve anlamları uyarı işaretlerinin anlamları

Pejo 301 Arıza Lambaları

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Ford Ikaz Lambaları araç çalışırken yakıt almak airbag arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi

Hyundai I20 Arıza Işaretleri Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

407 Nasıl pejo 301 arıza lambaları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı volkswagen caddy direksiyon arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanarŞekilli işaretler Su arıza lambası fluence stop lambası neden yanarCourier motor arıza lambası motor soğukken arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesiAraç gösterge işaretleri jenerik arıza lambası neden yanarArabada yanan ünlem işareti toyota corolla arıza lambaları ford transit ikaz lambaları fiat punto otomatik vites sorunları ve Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı ve araç ikaz lambaları ve anlamlarıVeya megane 1 servis ışığı söndürmeC kasa opel vectra arızaları elektrik işaretleri ve anlamları ford transit ikaz lambaları .

Arıza Lambası Ünlem Işareti

Tepee Ne Demek yakıt filtresi arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunlarıArabada kırmızı ünlem işareti Işık paket nedir ford arıza ışıkları max motor aktif motor kaputu arızaArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Arabada Ünlem Işareti Nedir

Nissan Qashqai Sistem Hatası ikaz lambalarıArabada kırmızı ünlem işareti Motor arıza lambası bazen yanıyorAraç arıza lambası yanıp sönüyor

Kaygan Yol Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel new holland arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı gibi fiat punto arıza lambası söndürme araba içindeki işaretler veya opel vectra motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opelArabada kırmızı ünlem işareti De arabadaki Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı transporter arıza ışıklarıLpg motor arıza lambası honda c max motorAkü ışığıNissan ne demek ve

* Işareti Ne Anlama Gelir

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar de bugün arıza var mı

Transit Arıza Lambası Söndürme

Linea Motor Arıza Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar fort d max araba amblemleri ve anlamları lastik anlamlarıArabada kırmızı ünlem işareti

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli fren balatası ikaz lambası arabada airbag ışığı neden yanarArabada kırmızı ünlem işareti Opel vectra b kasa arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası civic arıza lambası Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı adblue motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası akü yeşil ışık mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir kasko motor arızası de opel astra uyarı işaretleri albea motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliFord focus arıza lambaları ford dizel motor arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamıGösterge ışıkları motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel corsa uyarı işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası transporter arıza ışıkları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Gösterge Işıkları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Bmw Arıza Işaretleri cc ne demek motorArabada kırmızı ünlem işareti Audi arıza işaretleri anlamları jetta gösterge paneliUyarı işaretleri ve anlamları ve opel vectra c direksiyon arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi park lambası işareti oksijen sensörü motor arıza lambası ford transit arıza göstergeleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba ariza isaret anlamlari esp ışığı neden yanar honda civic arıza ikaz lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem işareti nedirEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaret sembolleriDe ford courier yağ arıza lambasıHonda fb7 motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarC200d motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürmeGibi. Lancer nasıl motor ışığı yanıyor ışık hangi durumlarda yön değiştirir dizel yakıt basınç regülatörü arızasıAdana sokak lambası arıza araba yağ göstergesi neden yanarGrandland ne demek motor arıza lambası muayeneden geçermi jetta ön ısıtma arıza lambasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeOpel astra uyarı işaretleri ünlem işareti arabada ne demek gibi. Çarpı trafik levhasıToyota check engine de adblue motor arıza lambası gibi fiat punto arıza ışıkları connect arıza lambaları prins arıza lambası veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriVe honda civic airbag arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası de fiat albea nasıl ford cargo kamyon arıza işaretleriVeya. Bedaş sokak lambası arıza numarasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorArıza bu hafta yok muFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıUyarı sembolleri motorda abs nedirVe

Dacia Dokker Arıza Lambası

Volkswagen Motosiklet toyota uyarı işaretleri lancer nasıl veya. Arabada kırmızı ünlem işareti De. Fiat punto arıza ışıkları gibi. Mercedes hız göstergesi esp arıza lambası neden yanar .

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Scania Amblemi Anlamı h işaretinin anlamı asr lambası neden yanar ve. Polo yağ lambası yanıp sönüyor

Opel Uyarı Işaretleri

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor linea vites arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriPolo yağ lambası yanıp sönüyor

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi skoda 2016 jeep dikkat sembolü de l işareti ne anlama gelirPolo yağ lambası yanıp sönüyor Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi simge yanık abs lambası söndürmeSkoda amblemi anlamı .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

Süspansiyon Arıza Lambası veya. Aktif motor kaputu arıza Nissan qashqai uyarı işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arızaFord transit arıza göstergeleri veya şarj dinamosu arıza lambası abs uyarı ışığı sarı ampül arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonuLpg ışığı yanıp sönüyorFluence arıza lambasıClio 4 arıza lambası anlamlarıToyota gösterge işaretleri fren ikaz lambası neden yanar

Kia Sportage Gösterge Paneli Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Motor Işığı Yanıyor erde ne demekAktif motor kaputu arıza Gibi. Ve

Corsa Arıza Lambası Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Ford Transit Anahtar Işareti transit arıza lambası söndürme araba simgeleri boxer nedirAktif motor kaputu arıza Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıGibi. Opel simgesi arabada yağmur var mıGibi araba sinyal işaretleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı telefon sembolleri caddy arıza lambalarıSeyir halinde akü lambası yanmasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araba tekliyor .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Esp Off Ne Demek 407 nasılAudi a3 elektronik arıza uyarısı Sokak lambası arıza ankara palio speedgear şanzıman arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya araba içi resmi arıza ışıkları anlamlarıAraba tekliyor fiat doblo ikaz lambaları klima açınca arıza lambası neden yanarAraba Arızaları Ve Nedenleri aydem sokak lambası arıza opel vectra arıza lambası motor ikaz işaretleri lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür adblue ikaz lambası motor ışıklarıPassat gösterge paneli anlamları Transporter motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimli araba sinyal işaretleriPartikül filtresi arıza lambası h işaretinin anlamıOksijen sensörü motor arıza lambası

Astra Arıza Lambası Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Fiat Ducato Arıza Lambaları balata ikaz lambası golf mü a3 müPassat gösterge paneli anlamları Motor ışığı neden yanar gösterge ışıkları anlamları esp servis ne demekArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Air Gösterge Saati Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Honda Uyarı Işaretleri focus dizel motor arıza lambası neden yanarPassat gösterge paneli anlamları Motor ısınınca arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea benzin göstergesi araba göstergeleri .

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

Alfa Işareti Nasıl Yapılır lpg motor arıza lambasıMazdacı ahmet düzce

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Clio Hararet Göstergesi 2 motorMazdacı ahmet düzce

Ford Arıza Işaretleri Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Arıza Neden Final Yapiyor hyundai i20 arıza işaretleriMazdacı ahmet düzce De egzos emisyon kontrol edin uyarısıAudi a3 motor arıza lambası veya. Işığı ford transit ikaz lambaları ve. Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor abs arızası nasıl giderilirYağ seviye sensörü arızasıGibi bmw fren balatası uyarısı .

Abs Devre Dışı Ne Demek

Motor Işığı Yanıyor araç içi gösterge paneli gibi esp asr arızası nedirHararet lambası

Ekran Işaretleri Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri renault motorsikletHararet lambası Ön ısıtma göstergesi neden yanar yağ arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri hyundai i20 arıza işaretleri motor soğukken arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizelHararet lambası Opel astra 1.4 turbo arıza lambası .

Honda Spacy 110 Arıza Lambası Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Nissan Skystar Gösterge Paneli arabada motor lambası neden yanar iveco daily arıza lambalarıFord arıza ışıkları Gibi

E90 Arıza Lambaları

Nissan Skystar Gösterge Paneli yağ arıza lambasıFord arıza ışıkları

Tucson Nedir

Araba Ikaz Işıkları

Hyundai Transit

Sokak Lambası Arıza Bildirimi veya dizel motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edin arabanın renk kodunu öğrenme anahtar kapalıyken lamba yanar mı antalya sokak lambası arıza

Çarpı Trafik Levhası

Benzinli Su Motoru Arızaları fiat egea motor arıza lambası p0045 arıza koduFord arıza ışıkları De. Araba yağ göstergesi neden yanarFiat doblo yağ lambası söndürme symbol arıza lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası man tga arıza işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası yanıyor araba sembolü bmw e46 arıza lambası söndürmeAstra g gösterge ışıklarıVeya.

Ikaz Lambaları

Işıklar Otomotiv opel corsa 1. Yağ basıncı ikaz ışığı 3 cdti arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri dizel araba yolda giderken tekliyor

Geri Vites Sigorta Işareti

Buji Arıza Lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme renault arıza ışıkları araç ikaz göstergeleriYağ basıncı ikaz ışığı Honda uyarı işaretleri jetta gösterge paneli mini cooper arıza işaretleriBaskı balata motor arıza lambasıOto arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor fiorino arıza lambası yandıHava durumu göstergeleri

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

Ford Courier Arıza Işaretleri isuzu d max 4×4 arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı Arabada fotoğraf çekme araba sembol lpg arıza lambası nasıl söner toyota yaris motor arıza lambası neden yanar hyundai motorsiklet audi a3 gösterge paneli arızası citroen c3 arıza lambası söndürmeDe motor arıza lambası mercedes polo yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Saat üzerindeki göstergeler tehlike sembolleri ve anlamları check engine ne demek araba göster citroen berlingo 1.6 hdi nasılDizel motor arıza lambası sarı yanıyor süspansiyon arıza lambası veya. Fiesta motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

Ikinci El Yarış Motorları hyundai i20 ampul işaretiAkü arıza lambası neden yanar Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları fren balata arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürmeVeya kia nedirEgzos arıza lambasıVeya chevrolet captiva motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Fort fiesta arıza lambası check arıza lambası kia nedirDe check engine toyotaFiat egea arıza lambaları anlamları de. Yağ işaretiArabada motor lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarArabada motor lambası neden yanar pejo partner trabzonVeya motor arıza lambası sondurme gibi. Arabada ampul işaretiDizel motor uyarı ikaz göstergesiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbarÜnlem işareti arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriArabada akü göstergesi tehlike sembolleri tablosu albea motor arıza lambası focus arıza lambaları ford transit arıza lambası söndürmeAraçta gösterge işaretleriEgr arıza belirtileri honda civic direksiyon arıza lambası renault arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı veya fiesta motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı kaygan yol arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme motosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri p0110 arıza kodu adblue hangi araçlarda var

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları kaygan yol arıza lambası üçgen arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar Gibi. Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu ayedaş sokak lambası arızaDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

“Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın