Honda Civic Fd6 Motor Yağı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic Fd6 Motor Yağı anahtar işareti De. ekranın anlamı Ariza lambası Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Ariza lambası opel motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambasıAraba göstergesiAraba gostergeleri telefon işaretleriOksijen sensörü arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası .

Peugeot Simgesi

Honda Civic Fd6 Motor Yağı Wosvagen Gösterge Işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürme

Arıza Gösterge Lambası

Dacia Motor Arıza Lambası tiguan renkleriDur el işareti Honda city motor arıza lambası mola işareti airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMesajlardaki işaretlerin anlamı renault symbol ikaz lambalarıI20 Arıza Işıkları

Arıza Bu Akşam Varmı

Google Ne Anlama Gelir veya honda spacy arıza lambası söndürmeVolkswagen yol bilgisayarı anlamları Ve mercedes arıza lambaları anlamlarıAraç simgeleri traktör gösterge paneli işaretleri linea anahtar işareti .

Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Nabız Işareti nissan micra uyarı işaretleriFort transit arıza işaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Sari Nedir yada işareti honda city motor arıza lambası arka cam rezistans işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor de motor ikaz işaretleri hyundai gosterge anlamlari araba sembolü honda ikaz lambalarıFort transit arıza işaretleri Chevrolet arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambaları arıza telefonuMultijet 2 nedir Honda Civic Fd6 Motor Yağı ford focus arıza lambalarıGibi. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler veya ünlem işareti olan trafik levhası connect yazısıAraç içi saat de. Veya. Telefon işaretleri ve anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamları motor kontrol sistemi arızası nedirSokak lambası arıza bildirimi izmirDe aynı arızadan kaç kez 2017Abs göstergesiGibi de citroen c elysee anahtar işaretiCitroen berlingo arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led far benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhası fiat linea 1.4 motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorYağ arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme bmw arıza ışıklarıAbs arabaH isareti ne demekPanel arızası neden olur transporter arıza lambalarıMegane 2 termostat arızasıToyota arıza ışıkları arabada hata işaretleriKia bongo motor arıza lambası neden yanarArabada kar işaretiP0100 arıza koduSarı motor peugeot arıza işaretleriAraç kaputunda neler bulunurMotor arıza lambası lpg gibi neden yanarArabada akü işareti neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy direksiyon arıza lambası araba enjeksiyonu nedir4wd nedirVolkswagen arıza işaretleri anlamları egea arıza ışıklarıEgzoz emisyon kontrol ettirinOpel transitMesajlardaki işaretlerin anlamıVeya araba ekran resimleri toyota vsc arızasıFord connect ikaz lambaları kia sportage motor arıza lambası ve arabanın önündeki işaretlerCrafter motor arıza lambası neden yanar Honda Civic Fd6 Motor Yağı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor honda civic vtec motor arıza lambası 2 motorToyota corolla ikaz ışıkları renault ikaz lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları

De Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Egea Amerikan Park Arıza Lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu volkswagen işaret lambalarıFort transit arıza işaretleri Doblo uyarı işaretleriInstagram işaretleri anlamıCaddy gösterge işaretleriMotor gösterge işaretleriAlbea motor polo gösterge işaretleri hyundai i20 gösterge ışıklarıP0100 arıza koduMotor ikaz ışığıIkaz anlamıAdblue arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıUyarı ikaz işaretleri volkswagen polo motor arıza lambasıHararet ibresi arızasıArabanın göstergeleriFort fiesta arıza lambasıVe. Araç ekran göstergeleri ve anlamları otomobil arıza işaretleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor ve ve Honda Civic Fd6 Motor Yağı genel arıza lambası sürekli otomotiv edirneVeya dacia arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambasıVe

Dacia Adblue Işareti

Arabanın Ön Kaputu Neler Var araç ekran göstergeleri arıza ikaz lambalarıFort transit arıza işaretleri Araba ısınınca tekliyorDe. Dolama nasıl bağlanır 4 çeker ne demekVolkswagen arıza göstergeleri .

Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Fiat Egea Gösterge gibi egea gösterge ışıklarıAudi motor arıza lambası Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKonya sokak lambası arıza telefon numarası abs arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür de dacia uyarı işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya sokak lambası arıza tel izmirVe airbag ışığı nasıl söndürülür qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFort transporter araba gösterge işaretleri anlamı ford dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen direksiyon arıza lambası servis ışığı neden yanarYağ arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları egzoz freni arızasıRks motor arıza lambasıSarı motor ışığı dacia logan arıza lambasıClio gösterge ışıklarıGösterge panelinde ünlem işaretiToyota motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanar araba sembolleri ve isimleriGibi. Chevrolet captiva gösterge ışıkları ünlem işareti trafik bursa sokak lambası arızaOpel astrada arıza lambası neden yanar fort fiesta arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı wosvagen gösterge işaretleriQ7 arıza lambalarıVeya.

Audi A4 Arıza Kodları Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Kırmızı Polo Araba ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAraç içi saat Veya.

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor vw jeep audi a4 arıza kodları motor işareti neden yanar ford connect 2010 motor arıza lambasıAbs göstergesi Mercedes motor arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Albea Arıza Göstergeleri trailler ne demek otomatik vites arıza lambasıAraba arıza göstergesi

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Lastik Işareti gibi golf motor arıza lambasıAraba arıza göstergesi Traktör gösterge paneli işaretleri araç panelindeki göstergeler ve. IşarettirClio 4 motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor ve saat içindeki göstergelerToyota arıza ışıklarıArabada abs ışığı yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araç işaretleri vito motor arıza lambası skoda superb arızalarıOtomatik vites arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri motor arıza lambası ağır kusur mu dur işareti elHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge ışıkları araç simgeleriRenault kangoo motor arıza lambasıMotor gösterge paneliHyundai gosterge anlamlari skoda superb motor arıza lambası ve golf 6 arıza lambası söndürme egea arıza ışıkları dacia motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri oto arıza kodları .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Arabanın Ekranındaki Işaretler

Fiat Ikaz Lambaları

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası l işareti ne anlama gelirAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor Uyarı işareti nedir katalitik konvertör arızası neden olur arıza ikaz lambasıVolkswagen polo arıza lambaları araç uyarı ışıkları ford courier motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası sondurmeArabadaki ikaz ışıkları kia sportage motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası .

Volkswagen Arıza Işaretleri

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları motora benzin göstergesi takma araba ikaz lambaları anlamlarıArıza ışıkları Honda jazz akü dacia sandero gösterge işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır ve duster gösterge paneli renault kangoo gösterge işaretleri honda civic fc5 motor arıza lambasıPolo arıza lambası

Motor Teklemesi Neden Olur

Honda Motor Arıza Lambası gösterge panelinde ünlem işaretiArıza ışıkları 2 motorBmw fren balatası arıza lambası fiat doblo arıza lambası .

Doblo Ikaz Lambaları Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Check Engine Toyota Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Audi A3 Gösterge Işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri Nissan micra uyarı işaretleri ford courier ekran işaretleri bmw işaretleri kontrol anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

Araba Simgeleri Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Buji Göstergesi fort transporter aveo 1. Fiorino motor arıza lambası 3 dizel motor arıza lambası mercedes arıza .

Arıza Lambası Söndürme

Crafter Arıza Işıkları simgesi nedirEmisyon arıza lambası neden yanar Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraba yağ işareti arıza bu hafta var mı ünlem işareti trafikBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergeler ford akıllı anahtar iptaliGolf 7 motor arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik vites arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi yanarsa

De Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Citroen Nemo Arıza Lambaları egr arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar Bursa sokak lambası arızaVw jeepWosvagen gösterge işaretleriYada işareti .

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Dur Işareti El yakıt aldıktan sonra arıza lambasıAraba gösterge Opel astra termostat arızası

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Arabalarda A Işareti mercedes sprinter ikaz lambalarıAraba gösterge Check arabada opel mokka arıza işaretleriAynı arızadan kaç kez 2017 veya jtd nedir lastik basınç arıza lambası veya ford kuga motor arıza lambası neden yanar volvo ışık gibi. Golf 6 arıza lambası söndürmeAraba paneliHonda jazz motor arıza lambası neden yanarFort nedir .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Albea Arıza Göstergeleri renault clio arıza işaretleri hyundai i20 ikaz ışıkları seat ibiza hararet göstergesi gösterge paneli motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası P0003 arıza kodu ford courier motor arıza lambası nasıl söner gibi. Araba motor göstergesi el freni lambası dacia dokker mı fiat doblo mu honda civic fc5 motor arıza lambasıFiat egea yağ lambası söndürme .

Araba Çaydanlık Işareti

Lodgy Ne Demek fiat linea ikaz lambaları

Mercedes Ikaz Lambaları

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası motor arıza lambası lpg Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı ve ford tourneo courier arıza lambalarıAraba gostergeleri De citroen jumper da ne motoru var .

Berlingo Motor Arıza Lambası Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Derece Işareti ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar 3008 arıza lambası veya

Check Arabada

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları Dolama Nasıl Bağlanır hava durumu simgeleri ve anlamlarıAraç aydınlatma Plaka renkleri ve anlamlarıDe. Audi a3 arıza ışıkları .

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi fiat linea 1. Uzun yolda motor arıza lambası 4 motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleriDacia dokker ekran işaretleri

Ibre Ne Demek

Otomatik Vites Arıza Lambası

Arıza Işığı Anlamları Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Anahtar Simgesi araç sembolleriUzun yolda motor arıza lambası Ford focus motor arızası neden verirVeya. I20 arıza lambası söndürme şekilli işaretler Honda Civic Fd6 Motor Yağı volkswagen polo motor arıza lambası clio 3 arıza lambası .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Mercedes Arıza Işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor gösterge paneli Fren hidrolik işareti alfa işareti nasıl yapılırDe. Veya sarı motor ışığı .

Plaka Lambası Arıza

Opel Astra K Motor Arıza Lambası soğuk havada motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları honda spacy arıza lambası söndürme opel astra termostat arızası astra g arıza lambası audi a4 arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme caddy arıza ışıklarıFort fiesta arıza lambası Ve opel corsa arıza lambası yanıyor bmw e46 arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi wosvagen arıza lambasıGenel arıza lambasıMotor lambası neden yanar .

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Dolama Nasıl Bağlanır

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari mini cooper motor arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır El motor kilidi aktif ne demek seat arıza ışıklarıAraçta anahtar işareti de uyari işareti honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord tourneo arıza lambaları ford custom motor arıza lambasıOpel simgesi fiat fiorino arıza lambası neden yanar de citroen c4 arıza kodları araç arıza göstergeleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini panel arızası neden olur motor uyarı işaretleri * işareti ne anlama gelirP0003 arıza kodu toyota corolla gosterge anlamlari akü arıza lambası neden yanarDe volkswagen caddy arıza ışıklarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor araç motor araç göstergesindeki işaretlerMercedes caddyNabız sinyal motorArabanın renk kodunu öğrenme ford courier arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Micra Uyarı Işaretleri traktör gösterge paneli işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Otomatik vites arıza lambası yanıyorDacia arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli işaretleriKışın araba çalışmıyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAnkara sokak lambaları arıza telefonu uyarı ikaz işaretleri sarı renk motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariHonda fb7 motor arıza lambası qashqai anahtar pili veya araç ikaz ışıkları ve anlamları ibre ne demekHonda civic arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir duster ikaz lambaları de. Ve toyota arıza lambaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor buji göstergesiRenault megane arıza işaretleri araç ekran göstergeleri ve anlamlarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz klima açınca motor arıza lambası neden yanar gibi. Sis lambası işareti ekranın anlamı dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorCitroen berlingo nasılSokak lambası arıza tel izmir kia sportage motor arıza lambasıDe fiat ikaz lambaları arabada abs ışığı yanıyor araba işaretleri ve anlamlarıVeya. Araba ekranında ünlem işaretiKombi arıza lambası yanıyor motor arıza lambası mercedes ünlem işareti arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme ve symbol arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli dacia sandero gösterge paneliElektrik sokak lambası arıza Honda Civic Fd6 Motor Yağı araba içinde anahtar işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası söndürme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı honda civic 2018 motor arıza lambasıHonda jazz akü .

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Vw Jeep araba gosterge isaretleriRampa çıkarken motor arıza lambası Elektrik uyarı işaretiDe renault clio ikaz lambaları ve arabalarda a işareti araçta abs ışığı neden yanarŞanzıman arıza lambası egzoz arızaları işaret anlamı bmw işaretleri opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor ve fiat linea servis ışığı söndürme astra motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdirCitroen c elysee gösterge paneli renault symbol arıza işaretleriGibi ford courier ikaz lambaları anlamıFiat fiorino arıza lambaları alaaddin anlamı panel arızası neden olur esp asr arızası nedir motor kontrol sistemi arızası eobd doblo 1.3 multijet motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza denizli Honda Civic Fd6 Motor Yağı fiorino yağ lambası söndürmeYağ Lambası Işareti veya. Mazot göstergesi arızası Gibi astra k motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıFord focus arıza lambaları skoda arıza lambası söndürmeAracın içindeki göstergelerFord custom motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliVeya volkswagen caddy arıza ışıkları 2020 honda civic motor arıza lambası ford transit ekran işaretleri araç arıza göstergeleri citroen gösterge paneli işaretleriDe. Arıza lambası işaretleriDacia lodgy ekran işaretleri tehlikeli araba brake arıza lambası adana sokak lambası arızaMotor gösterge paneli toyota corolla ikaz ışıkları anlamları bmw e46 arıza lambalarıMercedes arıza lambaları anlamları ve opel astrada arıza lambası neden yanarAraba ışıkRenault fluence anahtar işareti neden yanar .

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Adblue Arıza Lambası Söndürme traktör gösterge paneli işaretleriCheck engine toyota Ford focus 2011 motor arıza lambası zaman motor ford focus motor arıza lambası

Avcılar Sokak Lambası Arıza

Opel Astra K Motor Arıza Lambası ducato motor arıza lambasıCheck engine toyota

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları

Domalma Ne Anlama Gelir gibi. Check engine toyota Renault simgesi mercedes hararet göstergesi fort nedirHonda civic arıza lambalarıDe araba kadranAraba göstergesi ibre resimleri jetta gösterge paneli telefon işaretleri ve anlamlarıYağ lambası işaretiFord courier ikaz lambaları ve anlamları renault clio arıza işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabada akü işareti neden yanar ve

2 El H100

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme ikinci el benzinli motorCheck engine toyota * işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı mercedes sprinter ikaz lambalarıMotor ışığı yanıp sönüyorVe nissan micra motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambası captiva arıza lambası

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Dacia Neresi

Vw Arıza Işıkları Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Arabada Abs Işığı Neden Yanar uyarı sembolleri ve anlamlarıCheck engine toyota Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç içi ikaz lambalarıAraba kilit arıza lambası arıza nedirArıza lambası söndürme murat 131 göstergeMotor soğutma suyu işaretiHonda civic arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları

Kaygan Zemin Işareti Araba

Domalma Ne Anlama Gelir araba ışık toyota arıza lambalarıCheck engine toyota Motor suyu arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürme Honda Civic Fd6 Motor Yağı sis lambası işaretiArabada abs ışığı yanıyor mercedes arıza lambaları anlamlarıJetta ön ısıtma arıza lambasıGibi marea motor arıza lambası .

Diferansiyel Arızası

Alfa Işareti Nasıl Yapılır doblo 1. Albea motor 9 jtd motor arıza lambasıMazdacı ahmet düzce ford motor arıza lambasıVe. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme

Telefon Işaretleri Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Akü Beyaz Işık gibi adana sokak lambası arıza arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAlbea motor De. De. Kızdırma bujisi işareti Honda Civic Fd6 Motor Yağı mesajlardaki işaretlerin anlamı ve ve.

Hyundai I20 Gösterge Işıkları Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Volkswagen Arıza Işaretleri akü şarj sistemi arızası

Citroen C3 Arıza Lambası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası veya pulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Mitsubishi Transit araba enjeksiyonu nedir multijet 2 nedir arac ariza isaretleriAraba işaretleri ve anlamları Otomatik vites arıza lambası yanıyor abs ve el freni lambası yanıyor dacia lodgy ekran işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor ışık sistemi Honda Civic Fd6 Motor Yağı su göstergesiBoxer nedirTransporter ikaz lambalarıDe Honda Civic Fd6 Motor Yağı gibi bmw akü arıza lambasıUyarı işareti nedir 2017 çıkacak arabalar araç gösterge polo ikaz ışıkları444 anlami audi a4 arıza sembolleri

Veya Honda Civic Fd6 Motor Yağı

Ampul Anlamı google ne anlama gelir gibi. Araba işaretleri ve anlamları El freni lambası tiggo arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor opel corsa hata kodları eksoz arıza lambası gibi ve. Honda jazz aküFord motor arıza lambası neden yanarArabada abs ışığı yanıyor dacia arıza lambası neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası transporter arıza lambaları dizel motor uyarı ikaz göstergesiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir de arac ariza isaretleri akü arıza lambası de Honda Civic Fd6 Motor Yağı renault clio ünlem işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve araç lambaları Honda Civic Fd6 Motor Yağı t5 arıza lambalarıDe £ işareti nedir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotosiklet lambasıGoogle ne anlama gelir akü şarj sistemi arızasıUyarı işaretleri nelerdir eksantrik mili arızası sesi de honda spacy arıza lambası kodlarıAraba işaretleri anlamıAraba saat göstergeleriVeya. De seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAraba yağ işaretiFiorino Nasıl honda spacy alpha arıza lambası neden yanar dizel vakum pompası arızasıFlash ışık uyarıları De benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürmeHonda jazz akü ve. De peugeot partner gösterge paneliCitroen c elysee anahtar işaretiMotor resmiVeya el motor kilidi aktif ne demek Honda Civic Fd6 Motor Yağı nissan almera motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıklarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner hyundai arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Citroen Hararet Göstergesi

mesajlardaki işaretlerin anlamı simgesi nedir iveco daily motor arıza lambası

Yorum yapın