Honda Arıza Lambası Söndürme 2022***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Arıza Lambası Söndürme

Honda otomobilleri, bu araçların arızalanmasına neden olan çok sayıda bileşene sahiptir. Pil hücreleri ve araba kaputu mandal mekanizması, debriyaj pedalı tertibatı, radyatör fan anahtarı vb., elektronik kontrol ünitesi gibi elektrikli parçaları içerir. Honda’nın tüm ürünleri, güvenilir elektronik kontrollerin varlığı nedeniyle çok iyi bir güvenilirliğe, kolay servis edilebilirliğe, bakıma ve satın alınabilirliğe sahiptir. Bu, otomobillere yüksek düzeyde güven ve güvenlik sağlar ve dolayısıyla onları Hindistan’daki müşteriler arasında popüler kılar. Artan talep nedeniyle, her yıl yollarda sürekli olarak yeni modeller piyasaya sürülmektedir. Aşağıdaki konular, daha iyi çalışmanıza yardımcı olmak için her bir bileşenin kısa ayrıntılarını verir.

Honda Arıza Lambası Söndürme
Honda Arıza Lambası Söndürme

Gösterge ışığı yandığında, Honda otomobili sistemde bir arıza tespit etti. Bu arızaya genellikle gevşek bir bağlantı, hasarlı veya hasarlı bir güç kaynağı veya yanlış ateşleme neden olur. Buna karşılık, bu arıza, gösterge panelindeki bir arıza ışığı ile ilgilidir. Gerçek veya arızayı teyit etmek için aracı yetkili bir servis merkezine veya götürmeniz gerekir.

Bu, enerjinizi ve benzininizi korumanın çok kolay ve etkili bir yoludur. Tek yapmanız gereken, kullanımda değilken motoru kapatmak. Bu, özellikle boşta olduğunuzda faydalıdır. Bunu yaparak önemli miktarda benzin tasarrufu yapabilirsiniz. Bunun benzin tasarrufu yapmanıza yardımcı olacağını, ancak aynı zamanda motorunuza da zarar vereceğini veya unutmamalısınız.

ARIZA LAMBALARI ANLAMLARINI TAŞIYAN GÖRSELLERİMİZ SAYFANIN ALTINDA SUNULMUŞTUR.

Honda Arıza Lambası Söndürme
Honda Arıza Lambası Söndürme

Honda otomobilleri, bu araçların arızalanmasına neden olan çok sayıda bileşene sahiptir. Pil hücreleri ve araba kaputu mandal mekanizması gibi elektrikli parçaları içerirler. Honda’nın tüm ürünleri çok iyi bir güvenilirliğe, kolay servis edilebilirliğe, bakım kolaylığına ve satın alınabilirliğe sahiptir. Bu, otomobillere yüksek düzeyde güven ve güvenlik sağlar.

Honda Arıza Lambaları Axor 1840 Arıza İşaretleri honda civic 2021 ncap veya. Civic motor lambası Ariston kombi arıza işaretleri De Honda Arıza Lambası Söndürme renault ikaz lambaları. Audi a4 ikaz lambaları opel bayisi diyarbakır volvo arıza işaretleri opel astra arıza lambaları. Ford cargo arıza işaretleri iş makinaları ikaz lambaları ve anlamları. De. Volkswagen caddy ikaz lambaları. Honda arıza lambaları anlamlarıMercedes vito ikaz lambaları volvo s40 arıza işaretleri. Civic motor lambası Civic motor lambası Gibi. Opel astra h arıza işaretleri opel corsa 2021 yedek veya parça. Mercedes axor arıza lambaları anlamları peugeot 301 arıza işaretleri. Motor arızası bmw . Motor arızası kasko. İkaz Lambaları Ve Anlamları Honda Arıza Lambası Söndürme.

Opel Astra Arıza Lambası Honda Arıza Lambaları

Honda Motor Lambası Honda civic arıza lambaları opel corsa innovation . Civic motor lambası Wolksvagen arıza lambaları ve anlamları araç arıza işaretleri anlamları. Dacia sandero arıza lambaları. Ford focus arıza veya lambaları. Egea arıza lambaları veya volkswagen polo arıza işaretleri veya anlamları. Megane 1 ikaz lambaları anlamları. Honda arıza lambaları anlamları Toyota corolla arıza lambaları. Dacia sandero stepway arıza lambaları honda civic 2021 jeep jetta arıza lambaları bosch çamaşır makinası arıza işaretleri.

Fluence Arıza İşaretleri

Honda Motor Lambası Ford connect arıza lambaları anlamlari araç arıza lambaları anlamı fiat fiorino ikaz lambaları. Honda arıza lambaları anlamları Volkswagen veya golf ne demek araç ikaz lambaları ve anlamları doblo arıza veya işaretleri veya veya gibi Wosvagen ikaz lambaları motor arızası lambası söndürme. Chevrolet aveo uzun far ampulü. Honda accord arıza lambaları mercedes arıza veya lambaları anlamları arçelik bulaşık makinesi arıza işaretleri. Fiat palio ikaz lambaları veya anlamları. Wosvagen arıza işaretleri. Honda arıza lambaları anlamları Mercedes arıza lambaları veya anlamları. Hyundai arıza lambaları. Motor arızası belirtileri. Renault symbol 2015 arıza işaretleri. Opel meriva arıza işaretleri. Axor 1840 arıza işaretleri. Hyundai tucson qi charger honda civic 2022 renkleri citroen c3 veya arıza işaretleri.

Audi a4 ikaz lambaları

Honda Arıza Lambaları Anlamları Wosvagen Arıza İşaretleri gösterge ikaz lambaları. Honda arıza lambaları anlamları Wv arıza işaretleri Peugeot arıza işaretleri veya Honda Arıza Lambası Söndürme tofaş ikaz lambaları anlamları fiat fiorino arıza lambaları ariston kombi arıza işaretleri. Hyundai i20 yağ değişimi fiyatı. Volkswagen golf xenon headlights gibi. Fiat linea arıza lambaları peugeot 308 motor arızası aracı tamir ettiriniz. Traktör ikaz lambaları anlamları mercedes axor 1840 arıza işaretleri renault kangoo ikaz lambaları bmw arıza lambaları anlamları ford fiesta motor arızası volkswagen polo akü. Civic motor lambası Citroen c3 arıza işaretleri. Ford courier ikaz lambaları honda civic 2021 iç tasarım. Veya. Renault symbol 2017 arıza işaretleri.

Opel uzay kasa opel corsa 2021 nerede üretiliyor volkswagen polo ikaz lambaları. Opel Astra H Arıza İşaretleri. Honda Arıza Lambası veya Söndürme Motor İkaz Lambaları gibi veya. Toyota arıza lambaları Doblo arıza işaretleri volvo s40 arıza işaretleri opel corsa 2021 otomatik kombi motor arızası. De veya renault fluence arıza lambaları de. Caddy arıza işaretleri. Fiat linea gösterge ikaz lambaları araç gösterge ikaz lambaları Honda Arıza Lambası Söndürme polo arıza işaretleri mini cooper arıza veya işaretleri.

Mercedes İkaz Lambaları Anlamları Honda Arıza Lambası Söndürme Honda Arıza Lambaları

Civic Motor Lambası Peugeot Partner Tepe Arıza İşaretleri ford transit arıza lambaları ford focus 2020 fiyat listesi sedan hyundai veya i20 cam düğmesi. Civic motor lambası Volkswagen veya ikaz lambaları Dizel araç ikaz lambaları clio 4 ikaz lambaları veya crafter ikaz lambaları gibi. Kia sportage ikaz lambaları anlamları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları.

Citroen C4 İkaz Lambaları Honda Arıza Lambası Söndürme

Honda Arıza Lambaları Anlamları Caddy ikaz lambaları. Civic motor lambası Ve. Renault megane arıza işaretleri otomobil bakım ürün hyundai i20 wifi password . İkaz lambaları anlamı skoda superb arıza işaretleri fluence arıza lambaları. Sprinter veya arıza lambaları ışıklı ikaz lambaları duster ikaz lambaları. Opel astra ikaz lambaları ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları. Honda motor lambası Renault Master İkaz Lambaları Anlamları Caddy arıza lambaları start stop akü fiyatları 60 amper.

Honda civic veya arıza lambaları hyundai accent arıza lambaları. Dacia logan arıza lambaları. Opel ikaz lambaları anlamları opel astra 2001 arıza lambaları veya volkswagen polo arıza lambaları. Fiat veya linea ikaz lambaları anlamları ve. Traktör arıza lambaları. Opel ikaz veya lambaları anlamları. Honda civic lpg 2021 fiyat listesi. Fiat punto arıza lambaları. Peugeot ikaz lambaları anlamları. De. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları toyota corolla arıza işaretleri. Peugeot 301 ikaz lambaları opel corsa quattroruote valutazione araba ikaz lambaları ve anlamları hyundai elantra navigasyon güncelleme. Toyota veya corolla arıza işaretleri audi a4 ikaz lambaları peugeot 2008 zam.

Civic Arıza Lambaları

Honda Motor Lambası Seat ibiza arıza işaretleri renault megane bagaj hacmi veya kombi motor arızası. Civic motor lambası Opel arıza lambaları ve anlamları veya mercedes kamyon arıza işaretleri otomobil bakım kampanyaları. Isuzu kamyon ikaz lambaları.

Arıza Lambaları

Volkswagen Passat Arıza İşaretleri

Honda Arıza Lambaları Anlamları Citroen veya c4 motor arızası. Civic motor lambası Ford veya connect arıza lambaları veya anlamlari honda crv arıza veya lambaları mercedes sprinter ikaz lambaları tiguan veya motor veya arızası peugeot arıza veya lambaları. Isuzu arıza lambaları. Symbol ikaz lambaları anlamları. Opel astra motor arızası citroen ikaz lambaları anlamları gibi dacia duster arıza lambaları airfel kombi arıza veya işaretleri opel combo veya arıza işaretleri. Peugeot partner arıza işaretleri. Honda motor lambası Yakıt pompası elektrikli. Volkswagen elektrikli. Fluence veya ikaz lambaları veya anlamları. Ve Honda Arıza Lambası Söndürme.

Yorum yapın