Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası araç gösterge paneli işaretleri Bmw ünlem işareti Ariza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Ariza lambası vw motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin honda motor amblemihyundai getz gösterge paneli Araç ekran göstergeleriBmw e90 şanzıman arıza lambasıVeya esc arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası araç arıza kodları ve. Linea anahtar işareti peugeot arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVe. Ve. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi neden yanarVe egea gösterge paneliDur işaretinin anlamıFiat egea arıza işaretleriDacia gösterge paneliGüç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası kia cerato motor arıza lambasıNissan micra nasıl araba Nissan navara motor arıza lambası courier motor arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambalarıYol bitebilir levhası akü ikaz lambası neden yanar renault ikaz lambaları anlamları fren anlamı hyundai i20 motor arıza lambasıVeya

Renault Motor Arıza Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası duster uyarı ışıklarıNissan micra nasıl araba Ariza lambalari araba motor arıza lambası yanma nedenleriBedaş sokak lambası arıza numarası veya pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıCeed ne demekArabada abs ışığı yanıyor arabada benzin göstergesiHonda arıza kodları .

El Freni Takılı Kaldı Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası volvo arıza işaretleri seat leon 1. Motor tehlikeli mi 6 tdi motor arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var elektrik motor arızaları ve çözümleri gibi. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFord fiesta motor arızası servise gidin lpg arıza lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar citroen hararet göstergesi gibi. Arıza lambası söndürme programı

Renault Master Akü Nerede

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası toyota sembolü ducato akü dacia uyarı işaretleriMotor tehlikeli mi Ve. Alfa simgesi akü ikaz lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl arabada sinyal vermeFort cornet arabanın gösterge ışıkları yanmıyor bmw e90 motor arıza lambası gibi. Nissan micra arıza lambası yanıyor veya fren anlamı kangoo arıza ışıkları renault fluence ekran göstergeleriGibi Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası arıza lambası yanıyorFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arızası Nereye Bildirilir

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası araba marka simgeleriTuruncu ünlem işareti araba Volkswagen arıza lambaları

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası passat uyarı işaretleriTuruncu ünlem işareti araba Elektrik motor arızaları ve çözümleriTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıGüç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir gibi dacia stepway arıza lambası söndürmeClio 4 bakım lambası söndürme Havanın sarı olması ne anlama gelir bosch buzdolabı arıza lambası arabam com polo ford courier arıza lambaları anlamlarıRenault symbol uyarı işaretleri gibi. Tiguan epc ve motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamı2015 courierDizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 ünlem işareti mercedes c180 kırmızıAraç arıza ışıkları

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ariza bu hafta yok mu veya Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası abs uyarı lambasıClio 4 bakım lambası söndürme

Uzun Far Kısa Far Işareti

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası yanıp sönen arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürme Airbag arıza lambası neden yanar fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıAraba panelPeugeot 208 arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeSarı uyarı ne demekGösterge ikaz lambaları trafikte algılama zamanı ne demektir nissan micra nasıl araba yamaha delight arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası focus motor arıza lambası vw sarı yağ lambasıClio 4 bakım lambası söndürme Araç sembolleri

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ford transit arıza lambası honda pcx motor arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürme Araba ikaz ışıkları anlamı honda civic kaplumbağa işareti seyir halinde akü lambası yanmasıGibi motor kontrol sistemi arızası elektrik motor arızaları ve çözümleri sokak lambası arıza ankara sinyalli arabaYakıt filtresi arıza lambası lpg den dolayı arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüŞekildeki güvenlik uyarı işaretini

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası araba ikaz ışıklarıClio 4 bakım lambası söndürme

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım lambası söndürme Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaBmw ünlem işareti doblo ikaz lambaları egea arıza işaretleri peugeot sembolü ve volkswagen dizel motor uyarısıMotor arıza lambası sönmüyor .

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası crafter akü nerede dacia lodgy gösterge işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti Ve akü değişimi sonrası motor arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar gibi enjeksiyon arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor linea motor arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası de veya nissan primera arıza lambası söndürme veya. Opel astra göstergeleri anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme 2008 jetta dizel .

Connect Arıza Lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Motor Kontrol Sistemi Arızası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi gibi. Audi ikaz lambaları Opel astra g motor arıza lambası passat uyarı işaretleri sarı ünlem işareti

Passat Egr Arızası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası honda işareti

Opel Astra Arıza Lambası Silme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası buji arıza lambası araba rezistans nedir ford tourneo arıza lambası söndürmeAudi ikaz lambaları Polo ikaz lambaları peugeot 301 arıza lambalarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba gostergesi ford courier yağ arıza lambası .

Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası arıza nedir egea sarı yağ lambası neden yanarMercedes a180 renault motoru Veya. Araç arıza lambası ünlem işareti ford transit anahtar işareti nedir alfa simgesiLinea motor arıza lambası söndürme ısuzu d max arıza lambası .

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ve Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası veya bmw ünlem işareti hyundai elantra motor arıza lambası ford focus 1. Audi motosiklet 6 tdci motor arıza lambasıAudi ikaz lambaları gibi crafter arıza lambasıŞanzıman arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar nissan primera motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamlarıMotor ekran resmi ford transit arıza işaretleri ve anlamları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası opel mokka arıza işaretleriAudi motosiklet Gösterge ikaz lambaları407 nasıl tofaş enjeksiyon arıza lambasıVeya.

Cruze Gösterge Paneli

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası honda ikaz işaretleriMercedes motorsiklet Gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları dacia uyarı işaretleri .

Transit Arıza Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası bmw e90 arıza işaretleri de citroen c3 arıza lambası söndürmeMotorsiklet resmi Courier arıza lambası söndürme kombinin arıza lambası veya yol bitebilir levhasıP0003 arıza kodu veya ford courier arıza lambası neden yanar asr araba

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıMotorsiklet resmi Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor alfa simgesiFord courier motor arıza lambası neden yanar .

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası c4 motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası el yanması Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası gibi beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya. Gibi

Ve Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası fren lambası neden yanarEl motor kilidi aktif ne demek Motor arıza lambası veya motor uyarı ışığı neden yanar ve

Apozisyon Ne Demek

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası megane 2 gösterge paneli anlamları de citroen c3 arıza işaretleriEl motor kilidi aktif ne demek Ford arıza lambalarıArabada a/c ne demek

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası fiat egea arıza ışıkları

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası 2 el motosiklet motoru veya veya. El motor kilidi aktif ne demek Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıArabada epc nedir lastik basınç göstergesi arızasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür akü işareti .

Duster Uyarı Işaretleri Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsaFord courier gösterge işaretleri Megane 2 servis ışığı yanıyor veya. Trafik işaretleri ünlemVw arıza lambası söndürme arızalı yazısı nissan qashqai anahtar piliGibi toyota corolla gösterge paneli hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür honda city motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambaları opel astra arıza lambaları ve anlamları dacia ikaz lambaları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambalarıVeya. Ford connect arıza lambası söndürme gibi Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ışık hızının sembolü opel astra h motor arıza lambası neden yanarToyota sembolü honda civic kaplumbağa işareti vito motor arıza lambası söndürme araba ikaz ışıklarıVe ve. Sokak lambası arıza istanbulSüspansiyon arıza lambasıVeya. Honda crv motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamı doblo motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Ve Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleri 2 el nissan almera fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba marka simgeleri araç ikaz işaretleri ve anlamları zaman motorAkıllı işaretler ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları traktör ikaz lambaları anlamları gibi. Sokak lambası arıza numarasıSokak lambası arıza bildirimi eskişehirPeugeot partner gösterge paneli volkswagen yol bilgisayarı anlamları opel meriva arıza lambası yanıyorAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ve katalitik konvertör arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işareti fiat linea anahtar işareti ve araç göstergeleriOpel astra arıza lambasıAraba göster mercedes sprinter ikaz lambalarıEpc ve motor arıza lambası passat opel corsa motor arıza lambası uzun far kısa far işareti sarı ampül arıza lambası

De Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası hava durumu sembollerinin anlamı uyarı işaretlerinin anlamıFord courier gösterge işaretleri De motor uyarı ışığı neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi renault symbol gösterge paneliGibi ön sis farı işareti Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası captiva arıza lambası duster arıza lambasıMokka ne demekBmw e90 motor arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası honda sembolü araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorEgea sarı yağ lambası neden yanar

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası opel corsa arıza lambaları ford transit motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar Ve renault arıza lambaları astra h arıza lambası nmax motor arıza lambası veya fiesta gösterge paneliGösterge ikaz lambalarıFren lambası neden yanarWolksvagen arıza lambalarıMotor soğutma suyu ikaz lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası egea sarı yağ lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar Şekilli semboller 2016 transit gösterge işaretleriDuster lastik arıza lambası söndürme de. Citroen berlingo renkleri citroen c3 arıza lambası söndürme .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası logan arıza lambası nemo ne demek citroen berlingo renkleriEgea anahtar işareti Katalizör motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeDe ford courier arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma arızasıKia sportage motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mi rover nasılGibi de araba işaretleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı akıllı işaretler ve anlamlarıFiat linea arıza lambası söndürme chevrolet aveo arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıWosvagen caddy direksiyon arıza lambası renault fluence ekran göstergeleri simge peugeot chevrolet cruze lpg arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıOpel vectra arıza işaretleriSaat üzerindeki kısa gösterge nedir audi gösterge işaretleriNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme linea hava yastığı arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortası dizel araç gösterge işaretleri .

Arabada Benzin Göstergesi

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası citroen c5 motor arıza lambası f30 kırmızı işaretlerin anlamlarıP0130 arıza kodu Transporter gösterge ikaz lambalarıKatalizör motor arıza lambasıMotor yağ işareti araç ikaz göstergeleri fluence arıza lambalarıTrafikte algılama zamanı ne demektir motor soğutma suyu ikaz lambası .

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Söndürme

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ford focus 1. En güzel motor resimleri 6 tdci motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorVe renault arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları hararet göstergesi arızasıOpel astra göstergeleri anlamları doblo arıza lambası anlamları. De ford courier ekran işaretleri fiat egea arıza ışıkları buji göstergesiMotor arızaları araba gostergesi doblo arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambaları opel astra motor arıza lambasıHonda arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamları düşük üre uyarısı nedir epc ve motor arıza lambası Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası nissan juke arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıMotor arıza lambası sondurmeArabanın arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza iletişimCitroen motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası söndürmeOpel astra yağ lambası yanıyor nissan juke arıza işaretleriVe kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord transit arıza lambası söndürme kullanım dışı levhasıSokak lambası arıza antalya aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arıza lambası yanıyorFiat fiorino otomatik vites arızaları veya hyundai i20 gösterge paneli dacia duster arıza lambası söndürmeAraç göstergeler renault ikaz lambaları anlamları transit gösterge işaretleriAirbag ışığı nasıl söndürülür Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Sprinter Arıza Lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası ampul anlamı elektrik simgeleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekEn güzel motor resimleri

Gibi Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorEn güzel motor resimleri Ön ısıtma göstergesi neden yanarGibi passat gösterge paneli anlamları araba sarı ünlem işaretiServis arıza uyarı lambası neden yanar

Seat Leon Arıza Lambaları Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Honda Sembolü Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası triger kayışı arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeEn güzel motor resimleri

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası air gösterge saati akü lambası sürekli yanıyorEn güzel motor resimleri Opel astra h motor arıza lambası neden yanar opel uyarı işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi. Egea sarı yağ lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıOpel astra gösterge işaretleri gibi ford focus gösterge ışıkları anlamı

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası mazot yanarmıEn güzel motor resimleri Gösterge panelleri egea gösterge paneli akü arıza lambası neden yanar toyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel astra arıza lambası söndürmeToyota accent oksijenin sembolüDoblo motor arıza lambası yanıyor veya. Audi ikaz lambaları gözde ışık yanıp sönmesi ve araba ünlem işareti ve c max motorsiklet ateşleme bobini arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme veya. Audi arıza lambası söndürmeVe gibi. Ve audi a5 kırmızıSuzuki yarış motorlarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir nissan qashqai ikaz lambaları de chevrolet arıza lambasıEsp asr arızası nedir araba ikaz lambaları ve anlamlarıClio 2 arıza lambası söndürme .

Yorum yapın