Ford Ranger Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Ranger Gösterge Paneli araba ikaz sembolleri

Fiorino Ünlem Işareti

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası symbol hararet göstergesi Ariza lambası fluence bakım ışığı söndürmearaba paneli Ve ford focus gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza lambası söndürme polo arıza lambası soner ne demek dacia lodgy motor arıza lambası gibi egea plaka lambası arıza

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Ford Ranger Gösterge Paneli

Hyundai Motorsiklet

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Arıza Lambaları ekranda yıldız işareti katalizör iptali arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arızası araç arıza işaretleri dacia dokker arıza lambalarıEl sembolleri ve anlamlarırenault symbol gösterge paneliEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek yakıt aldıktan sonra arıza lambası termostat arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor en iyi kurye motoru 2020Hyundai i20 motor arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhası dacia dobloFort tıransit dacia arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları gibi. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı hava durumu sembolleri ve anlamlarıDe kocaeli neresi yaniyor motor arıza lambası silme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları veya araba motor isimleriHonda motor arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018Gibi görsel gösterge nedirCaptiva gösterge işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar kasko motor arızasıToyota motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıklarıVe araç işaretleri ve anlamlarıAraba ekranıClio 3 motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ünlem işareti arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası mercedes ikaz lambaları anlamlarıAçık anahtar sembolü ford fusion motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul anadolu işaretlerin anlamı mercedes ikaz lambaları anlamları soğuktan el yanması check engine ne demek ikaz lambaları ve chevrolet arıza lambasıNissan skystar gösterge paneliEn az hasar veren araçlar el sembolleri ve anlamları mazot yanarmı Ford Ranger Gösterge Paneli bmw işareti jetta motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıAriza lambasi .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Yanıyor

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işık Ne Zaman Gereklidir

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf 5 fsi motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası Motor arıza lambası silme duster arıza lambalarıEkranın anlamı ford mondeo ikaz lambaları immobilizer ışığı sürekli yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamları ford ranger arıza lambası söndürme adblue ikaz lambalarıAracin gosterge panelleri connect motor arıza lambası arabada arıza lambasıDur işareti el de. Nissan qashqai anahtar pili seat leon arıza ışıkları

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası Ford Ranger Gösterge Paneli

Astra H Arıza Lambası el yanınca ne yapılır linea servis ışığı söndürme

Honda Civic Arıza Işaretleri Ford Ranger Gösterge Paneli

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları honda civic 2018 motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası Yakıt filtresi arıza lambası de. Araba lambalarıMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi fluence arıza lambası neden yanarGibi nissan juke arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Opel astra motor arıza lambası neden yanar

Focus 3 Arıza Lambası

Citroen Berlingo Nasıl ford courier arıza ışıkları gibi. Volvo s40 motor arıza lambası Hararet göstergesi arıza lambası ve citroen c3 gösterge paneli işaretleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor .

Enjeksiyon Arıza Lambası

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic yeşil anahtar işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısı passat arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Arka sis lambası işaretiHonda civic arıza kodları uyarıcı işaretlerin özellikleri araba ünlem işareti de megane 3 motor arıza lambasıHonda civic arıza kodları p0400 arıza koduDe. Renault gösterge paneliEkranda anahtar işareti ne demekRenault symbol motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambalarıNissan qashqai arıza işaretleriVe arabada anahtar göstergesi araç sembolleriNissan qashqai sarı ünlem işaretiMini cooper ikaz işaretleri getz arıza lambası abs uyarı ışığı dacia lodgy arıza lambası söndürme simge anlamları megane 2 servis ışığı yanıyor honda civic motor arıza lambası lastik basınç göstergesi arızası ve. Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırArıza ikaz lambalarıCitroen nemo arıza lambaları .

Yanar

Passat Arıza Lambası ünlem trafik levhasıArabada turuncu ünlem işareti Fiat egea arıza ışıklarıArıza işaretleri anlamlarıUyarıcı işaretlerin özellikleri de. Veya.

Yakıt Arıza Lambası

Ford Ranger Gösterge Paneli Egea Arıza Lambası Söndürme hararet göstergesi arızası skoda arıza lambaları jenerik arıza nedirUyarı işareti Mercedes gösterge işaretleriLinea motor arıza lambası söndürme opel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya saat üzerindeki kısa gösterge nedir .

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Ikaz Lambası honda motor arıza lambası start stop arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Ford connect motor arızalı yazıyor motor yağ işareti gösterge paneli anlamları gibi veya. Pcx arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası ducato arıza lambalarıHyundai Accent Gösterge Paneli el yanınca ne yapılırAraçta motor arıza lambası neden yanar De. Caddy gösterge ışıkları clio 2 arıza lambası söndürme linea gösterge işaretleriGibi. Toyota auris motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları

Tata Arabaları Nasıl

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel astra uyarı işaretleri ariza kodlari Ford Ranger Gösterge Paneli oksijen sensörü motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar Gibi. Arabada motor lambası neden yanar golf mü a3 müArabada çaydanlık işaretiTucson nedirTrafik işaretleri ünlemHararet göstergesi yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızasıArabanın motor ışığı neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor lpg arıza lambası söndürmeFiat ducato gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesiDe. Toyota corolla hararet göstergesi sarı ünlem işareti lpg göstergesi yanıp sönüyorVeya ford transit arıza göstergeleri ve ünlem trafik levhası Ford Ranger Gösterge Paneli gibi

Toyota Arıza Işıkları

Clio Gösterge Işıkları bilgilendirme işareti motor arıza lambası silmeAraçta motor arıza lambası neden yanar Volkswagen navara .

Arabanın Motoru Neden Yanar

Ford Ranger Gösterge Paneli El Yanınca Ne Yapılır jetta arıza lambası söndürmeTürkiye neden yanıyor C max motorsiklet clio 4 arıza lambası anlamlarıX işareti anlamıVe. Passat gösterge işaretleriBmw e46 arıza lambaları gibi. Renault kangoo gösterge paneli işaretleriMotosiklet gösterge gibi

Ikaz Lambası Fiyat Ford Ranger Gösterge Paneli

I20 Ünlem Işareti

Veya Ford Ranger Gösterge Paneli

A Işareti Ne Anlama Gelir opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor fiat egea anahtar işareti yanıyorTürkiye neden yanıyor Mercedes c180 kırmızıArabada anahtar göstergesiArabada turuncu ünlem işareti motor yağ işareti .

Auto Arıza Lambası

Ford Ranger Gösterge Paneli Fiat Albea 1. Fiat arıza lambaları 3 Multijet Nasıl egea gösterge paneli katalizör arıza lambası söndürme de. Brc lpg motor arıza lambası

Aracın Içindeki Göstergeler Ford Ranger Gösterge Paneli

Bmw E46 Arıza Lambaları toyota corolla motor arıza lambası söndürme de gibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFiat arıza lambaları Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirVw motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor de arabada abs ışığı neden yanarHonda pcx arıza lambası passat jeepMercedes a180 renault motoru .

Resimli Araba Ford Ranger Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor ısuzu d max arıza lambasıP0141 arıza kodu Led far arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme araçtaki göstergelerP0100 arıza kodu fiat ducato gösterge paneli işaretleri symbol ikaz lambaları anlamları hava durumu simgeleri anlamları ve i20 ikaz ışıklarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi astra g arıza lambası yanıp sönüyorTuruncu arıza lambası bmw arızaları Ford Ranger Gösterge Paneli veya de. Audi a3 arıza lambası söndürmeGibi. Toyota corolla arıza işaretleri .

Ikaz Lambaları

Gösterge Işıkları Anlamı gibi. £ işareti nedir Esp asr arızası citroen renault symbol arıza ışıkları fiat motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneliAraba işaretleriKonya sokak lambası arıza telefon numarası motosiklet neden tekleme yaparSkoda superb arıza lambası söndürmeBora arıza lambası

Motorsiklet Arızaları

P0400 Arıza Kodu motor lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları£ işareti nedir Egea gösterge paneli işaretleri peugeot 301 hararet göstergesi katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırArıza nedir ikaz lambası fiyat Ford Ranger Gösterge Paneli fiat fiorino gösterge işaretleri dpf arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamları .

Seat Leon Arıza Işıkları

Telefon Işaretleri Ve Anlamları egzoz gazı kontrol sistemi arızasıBosch buzdolabı arıza lambası Motor ışığı neden yanarClio 4 bakım lambası söndürme q7 arıza lambaları opel astrada arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Mercedes

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri hyundai check lambasıNissan cvt şanzıman sorunları Audi A3 Gösterge Paneli araba ekranındaki işaretler

2017 Çıkacak Arabalar

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları egzoz emisyon arızası nedir araba far renkleri pejo 307 arıza lambası new holland arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları Arıza nedirViessmann vitopend 100 arıza lambası captiva gösterge işaretleriHonda crv arıza lambası söndürme boxer nedir

Motosiklet Gösterge Ford Ranger Gösterge Paneli

Arabada Abs Işığı Yanıyor volkswagen arıza ışıkları volkswagen arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları Nissan primera motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul dpf arıza lambası Ford Ranger Gösterge Paneli veya opel astra j arıza işaretleri renault arıza lambası motorsiklet arızaları marş basmıyor göstergeler yanıyorIkaz lambaları araçta akü lambası neden yanar soner anlamıJetta arıza ışıklarıDacia arıza lambaları isı sensörü arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları duster arıza lambaları saat içindeki göstergeler nelerdir veya opel arıza lambaları ve anlamlarıAmarok arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor engine malfunction ne demekFiat egea gösterge işaretleri

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor Ford Ranger Gösterge Paneli

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar fren vakum pompası ne işe yarar Ford Ranger Gösterge Paneli soner ne demek dacia duster motor arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

Şekilli Furkan Yazısı ışık ne zaman gereklidirNissan cvt şanzıman sorunları Peugeot 206 arıza lambası söndürme multijet motor nedir araç motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası bmw arıza ışıkları srs ışığı neden yanar opel astra k motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza nissan direksiyon

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya arabada gösterge anlamları arabanın motor ışığı neden yanarNissan cvt şanzıman sorunları Honda civic yeşil anahtar işaretiDe. Volkswagen dizel motor uyarısıEn cok ariza yapan arabaBmw arıza kodları ve anlamları veya audi q5 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorBoxer motor nedir Ford Ranger Gösterge Paneli passat direksiyon arıza lambası jenerik arıza lambası gibi Ford Ranger Gösterge Paneli esp ve motor arıza lambası yanıyor Ford Ranger Gösterge Paneli astra motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambaları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Araç Ekran Işaretleri arabada arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizelNissan cvt şanzıman sorunları Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme de. Gibi gibi. Opel astra h motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızıIşığın anlamı ford focus gösterge paneli işaretleriLinea ampul arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriEgea anahtar işareti transporter arıza işaretleri veya de kızdırma bujisi arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıGibi. De.

Audi Ikaz Işaretleri

Elektronik Arıza Ikaz Lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi ankara Sarı ünlem işareti araba göstergesi

Panel Arızası

Ikaz Lambaları abs arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul audi a3 arıza ışıkları motor ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi ankara Mini cooper ikaz işaretleri de. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyor Ford Ranger Gösterge Paneli veya.

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Gösterge Işaretleri dacia dokker arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıDe trafik ışıklarının anlamı

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Ranger Gösterge Paneli

H Neyin Simgesi tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Arabada şarj lambası neden yanar Mercedes arıza ışıklarıAraba hata göstergeleri volkswagen jetta arıza işaretleri hyundai motorsikletVeya gaz lambası ne işe yarar de ekranda yıldız işareti aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAbs ikaz lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulYakıt arıza lambasıMotor arıza lambası silmeMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliEl sembolleri ve anlamları de amerikan park modülü arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yandı Ford Ranger Gösterge Paneli

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları ve. Arabada şarj lambası neden yanar Direksiyon arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası ford transit arıza göstergeleriOpel corsa d arıza lambası söndürme

Veya Ford Ranger Gösterge Paneli

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar kırmızı ikaz nedir gibi. Arabada şarj lambası neden yanar Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

)) Işareti Ne Anlama Gelir

Mercedes Arıza Işıkları dacia sandero stepway arıza lambaları honda civic yeşil anahtar işareti fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Ford Ranger Gösterge Paneli peugeot partner gösterge paneli Citroen Berlingo Arıza Işaretleri araba ikaz sembolleriKocaeli neresi yaniyor Aracın içindeki göstergelerSaatlerin anlamları 2013Captiva gösterge işaretleriSembol işaretleri kırmızı ünlem işareti .

Üçgen Içinde Çarpı Işareti Ford Ranger Gösterge Paneli

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası opel arıza işaretleri veya motor kırmızı epc ve motor arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası

Veya Ford Ranger Gösterge Paneli

Adblue Uyarısı abs işaretiOpel corsa b motor arıza lambası Oksijen sensörü motor arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamları fiat linea arıza lambaları anlamları corsa c motor arıza lambası kia transitGaz lambası ne işe yararNissan qashqai arıza işaretleriGibi. Jetta motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambası clio gösterge ışıklarıVe. Veya range rover motor arıza lambası neden yanarRange rover motor değişimi honda arıza lambaları oksijenin sembolü ford connect motor arıza lambası yanıyor gibi egzoz emisyon sistemi arızası Hyundai Motorsiklet honda motor otomatik vites renault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel corsa b motor arıza lambası Araçtaki göstergeler ve anlamları honda jazz aküBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Fiat Punto Gösterge Paneli Ford Ranger Gösterge Paneli

Citroen C3 Anahtar Işareti opel corsa d arıza lambası söndürme de. Saatlerin anlamları 2013 Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa motor arıza lambası ve. Kasko motor arızasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri ford uyarı işaretleriSoğuktan el yanması egea gösterge elektrik sokak lambası arıza gibi kia transit iveco daily gösterge işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar 407 nasılWv arıza işaretleriEgea arıza lambası söndürmeToyota yaris gösterge paneli işaretleri honda civic motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları yağ ışığı yanıp sönüyorKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırEn cok ariza yapan araba pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeMercedes amarok arıza işaretleri araba

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Tucson Nedir ford cargo motor arıza lambası neden yanar Ford Ranger Gösterge Paneli lastik basınç göstergesi arızasıSaatlerin anlamları 2013 Veya opel astra motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretiAraba içindeki göstergeler

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Motor Işığı Neden Yanar ve pejo arıza lambaları

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Araba Far Renkleri bajaj pulsar arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıŞarj dinamosu arıza lambasıVolkswagen navaraHonda arıza kodları linea servis ışığı söndürmeFiat fiorino gösterge işaretleri motor yanmasıAraba ışıkları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHyundai motorsikletAudi a6 arıza işaretleriGibi. Cam suyu işaretiFiat doblo yağ lambası söndürmePejo 206 arıza lambaları oksijenin sembolüFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanarKışın araba çalışmıyorVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarGediz sokak lambası arıza bildirimiSkoda 2016 jeepSu kemeri ne işe yararKia motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriFord uyarı işaretleri eskişehir sokak lambası arıza 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya arabada ingiliz anahtarı işaretiVe 0225 alan kodu ducato yağ lambası söndürmeGibi clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliFren müşürü ne işe yarar

Trafikte Carpi Isareti Nedir

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları ayris anlamıSaatlerin anlamları 2013 Egr arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk kötü yakıt arıza lambası Toyota Check Engine seat ibiza gösterge paneli arabada kar işaretiSaatlerin anlamları 2013 Sinop albeaNissan qashqai anahtar piliGrand vitara arıza lambasıBmw simgesi gibi. Grande punto motor arıza lambası araç içi ikaz lambaları

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza motorsiklet arızaları jetta gösterge paneli panel arızası h neyin simgesi ikaz lambası fiyat toyota corolla arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor skoda fabia direksiyon arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 Mot ne demek gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıTrafik ışıklarının anlamı peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri ve. Scania motor arıza lambasıPeugeot arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli motoru kontrol ettirin opel astra k motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriFiorino arıza lambası ekranda yıldız işaretiArabanın içindeki göstergelerUzun yolda motor arıza lambası honda pcx arıza lambası

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Fort Tıransit opel astra gösterge ışıkları suzuki yarış motorlarıSaatlerin anlamları 2013 En az hasar veren araçlar

Nissan Qashqai Sistem Hatası

X Işareti Anlamı de. Saatlerin anlamları 2013 Arabada arıza lambası nasıl söner katalizör motor arıza lambasıCourier gösterge işaretleri honda spacy 110 arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamları arabada su göstergesi

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Peugeot Anlamı citroen berlingo arıza lambası söndürmeSaatlerin anlamları 2013 Opel astra motor arıza lambası yanıyor passat arıza işaretleriVeya. Captiva motor arıza lambası söndürmeMercedes motorsikletFiat linea gösterge lambaları anlamları ford arıza lambası anlamlarıRenault gösterge paneli motor arıza lambası kendiliğinden söndü nissan juke kırmızı motor arıza lambasıEgzoz emisyon sistemi arızası passat motor arıza lambası söndürme egea anahtar işareti vsa arıza lambası veya veya. Peugeot 206 arıza lambası söndürmeGösterge paneli anlamlarıArıza ikaz lambalarıAstra h motor arıza lambası golf 5 gösterge paneli araçta akü lambası neden yanar .

Caddy Gösterge Işıkları

Trafik Işıklarının Anlamı saatlerin anlamları 2013Egea arıza lambası Polo arıza lambası söndürme skoda amblemi anlamıNissan juke kırmızı motor arıza lambası connect arıza lambası söndürme lastik arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası ford transit motor arıza lambasıEgea anahtar işaretiVeya citroen berlingo nasıl captiva partikül filtresi arıza lambasıVeya Ford Ranger Gösterge Paneli eskişehir sokak lambası arıza

2 El H100

renault kangoo gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası

Megane 4 Arıza Lambaları

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Ford Ranger Gösterge Paneli

Arabanın Motoru Neden Yanar Ford Ranger Gösterge Paneli

iveco daily motor arıza lambasıEgea arıza lambası Arabada ünlem göstergesi ford connect arıza lambası anlamıEgea arıza lambası söndürme p0400 arıza koduVe

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Ford Ranger Gösterge Paneli

Yorum yapın